Stop Nowemu Porządkowi Świata – 5.12.2012

„U progu Nowego Świata: Wielkie wyzwanie dla ludzkości w latach 2013 – 2015” to tytuł wystąpienia Mikołaja Rozbickiego na konferencji „U Progu Nowego Świata”, które odbyło się w Poznaniu w dniu 02.12.2012 r.
„Już niewiele czasu pozostało do słynnej daty 21 grudnia 2012 roku – wyznaczonej przez Majów jako koniec jednej epoki, a początek drugiej. Czy to znaczy, że 22 grudnia obudzimy się w innym świecie? I tak i nie. Tak – bo energetycznie zupełnie inne siły od tej pory będą dominowały na naszej planecie, co pociągnie za sobą lawinę kolejnych fundamentalnych zmian. Nie – gdyż nic nie stanie się na pstryk palca, nie znajdziemy się od razu u bram raju… Ten raj trzeba wspólnymi siłami zbudować i ten potencjał zrealizować. Zmiana bowiem głownie objawia się właśnie przez nas – ludzi…”

Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra.

 

16 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 5.12.2012

 1. Wiem dobrze,ze rzad nie realizuje interesu Polaków,ale interes globalistów i nikt,kto zajmie ich miejsce w sterach państwa nie będzie wolny.Będzie musiał kontynuować dziedzictwo przodków,albo dopadnie go seryjny samobójca,czy nieszczęśliwy wypadek.Dzieci,dziś jest za późno na zmiany w rządzie,które zawiodą Was ku lepszej przyszłości.Obciążenia państwa realnie są nie do spłacenia,bo taki był zamiar kredytodawców.Od początku,gdy Polska wstąpiła do Międzynarodowego Funduszu Walutowego,ta sieć na Waszą ojczyznę została rzucona.Globaliści założyli sobie,że udzielając wysokich kredytów kupią sobie państwa,które poprzez ucisk obywateli będą realizować spłaty.Sterowanie zaś kryzysem ma wzbudzać niepokoje i dawać państwu w związku z tym podstawy do ograniczania Waszych praw i wzmacniania służb porządkowych.Będą one potrzebne,gdy globaliści przyjdą po swój dług,który państwo będzie musiało oddać poprzez jego mienie.Dlatego państwa są ogniwem łączących narody z globalistami reprezentującymi bankierów spod znaku masonerii.Tylko poprzez to ogniwo,jakim są państwa mogą dochodzić swoich praw,bo z nimi je zawarli. Ale kto zawiązał państwo Polskie,bankierzy,czy polski naród i kto ma moc je rozwiązać,bankierzy,czy polski naród?Dlatego,jeśli chcecie zachować swoją polskość,tradycję i odrębność narodową,musicie usunąć to ogniwo łączące Was z bankierami.Rozwiązanie państwa to jedyny lek,na podstęp globalistów przeciwko Wam.Indywidualnie żaden Polak nie jest zobligowany do tego,aby spłacał państwowy dług,gdyż nie on ten dług zaciągał.Musicie się zerwać z tego łańcucha,jeśli chcecie odzyskać suwerenność

 2. Ważne i nieważne,Kalino.Jeśli będziecie się przyglądać innym i co oni robią,a czego nie,tym dowodzicie,że są dla Was ważni i groźni.Ale tam,gdzie nie masz nic do stracenia,nie ma znaczenia,kto przyjaciel,kto wróg,bo ten,kto nie widzi straty nie musi walczyć o zachowanie swego.Oni natomiast do czasu i tak będą robić to,co mają w planach. Nie nakazuję tu walczyć z kimkolwiek.Niech raczej ten,który uważa,że coś się mu od Was należy dowiedzie Wam tego,gdy wezwie Was przed swój „majestat”,a to musi przyjść.
  Państwo bowiem realizując plany tej grupy czy to w świadomy,czy nieświadomy sposób i wprowadza prawa krępujące Was,a które nie maja podparcia w prawdzie.Dlatego nie potrzebujecie oficjalnie rozwiązywać państwa,jeśli rozumiecie te sprawy i umiecie się obronić,natomiast jeśli nie umiecie się bronić,czekajcie na oswobodziciela.którego pośle Bóg.

 3. Pod koniec Mikołaj zastosował trochę trików ala akwiztor.
  Szkoda, bo 1 cz. wykłądu b. fajna.
  Lepiej brzmią naturalne myśli od serca, te przygotowane wcześniej i wklejane brzmią drętwo. Ta sama uwaga do Marcina – b. fajna narracja, dynamiczna i konkretna,
  ale jak jedzie w tym samym momencie 10 raz tow. wiesławem brzmi to kiepsko…

  nie czepiam się – mam nadzieję, że to wspierające uwagi.
  sam bym pewnie tego lepiej nie potrafił.

 4. @jotajota
  ciekawy pomysł z tym rozwiązaniem państwa. trochę takie aikido – skoro przeciwnik zmienia szyldy swoich marketów, by nie płacić podatków państwu na ter. którego sprzedaje, lub wypompowuje anonimowo kasę przez trusty finansowe, możnaby wykorzystać te myki w drugą stronę.

 5. Czyzby Romanov jest na nia gotowy albo juz ja ma przy pomocy White Dragon Society.

 6. Bardzo fajna spokojna i rzeczowa atmosfera na tym kongresie . A przedewszystkim nie bylo nudno !!!!

 7. Jak wiadomo jednym z programow NWO jest oslabienie rangi wszystkich krajow. Pozbawienie ich suwerennosci. Dziasiaj dokladnie obserwujemy co nam oferuje rzad Donalda Tuska. Wszystkie ostatnie ustawy polskiego rzadu to cios od uni w spoleczenstwo polskie. Nasuwa mi sie jedno tylko skojarzenie ze polski rzad to nic innego jak oddzialy WERWOLFU raczej drugie a moze trzecie ich pokolenie . Dzisiaj maja piekne polskie nazwiska i nawet biegle mowia po polsku ale czyz to nie zastanawiajace jest . Mam taki maly przyklad tamtych czasow w postaci filmu. Ciekawe ze w tamtych czasach przechodzily przez cenzure wschodnio masonska takie filmy. http://www.youtube.com/watch?v=imYyu7HVWPk

 8. „aid”,rzeczywiście trochę jak aikido.Bo przecież bankierom nie chodzi o pieniądze.Oni mają ich w bród,im chodzi o Was i o Wasze mienie,aby mogli otwarcie zarządzać.Ich pieniądz jest jedynie sznurem,którego chcecie się trzymać i oni też tego chcą,abyście tego chcieli.Inaczej nie są Was w stanie wciągnąć w swe macki.
  Skala problemu jest wysoka i gra toczy się o wysoką stawkę,wiec to oderwanie się nie obędzie się bez konsekwencji.Podpuszczą przeciw Polsce inne narody,ale nie martwcie się tym,wytrwajcie,bo oni sami sobie powbijają nóż w plecy,pod warunkiem,że większość Polaków nie zachwieje się i nie postąpi jak żona Lota.
  Jeśli bierzecie poważnie te rady,róbcie zapasy żywności i wody.W dużych miastach będzie czasowo wielki głód.Powoli systematycznie kupujcie więcej,niż potrzebujecie.Tak,aby nie było paniki i nagłej podwyżki cen.Skutkiem tego powiedzą w mediach,że wzrosła konsumpcja[zapewne za sprawą rządu Tuska :)] i kłopoty budżetu rozwiązują się.Ale Wy będziecie wiedzieć,co jest tego skutkiem.Później te zapasy można trzymać w stałej rotacji,aby to co stare nie zepsuło się.
  Słuchajcie Mikołaja,bo mówi dobrze o Was,kim jesteście i kim możecie być.Świat zbudowano częściowo na prawdzie,a częściowo na kłamstwie,a obecnie prawdę usuwa się w ciemności,aby kłamstwo nazwać prawdą,a prawdę kłamstwem.Dlatego zmierza on w kierunku samounicestwienia i tylko tacy ludzie jak Mikołaj będą mogli stanąć w obliczu nowej ery.Wszystko,co stare zostanie usunięte.”Stare” to nie znaczy tak stare jak świat,czy człowiek u swoich początków.Starym nazywam wypaczone podwaliny współczesnej cywilizacji.
  Będziecie więc wypróbowani,a to będzie dla Was okazją do wewnętrznej przemiany.Dopóki materia służy Wam,jest Wam potrzebna,jeśli to Wy jej służycie,jest chwastem i szkodnikiem dla Was.I to musi nadejść na cały świat,a zacznie się od Polski,gdy spełnią się słowa:”A Niewiasta zbiegła na pustynię,
  gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga,
  aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.”

 9. @jotajota
  Co Ty tak piszesz przez „was, nas” zza Buga jesteś czy jak i Ciebie to nie dotyczy , bo tam GMO jeszcze nie ma ;)?
  Mikołaj Rozbicki wie tyle ile przeczyta, albo od kogoś usłyszy, na przewodnika ludzkości to stanowczo za mało, albo inaczej mówiąc prawie nic, wiedza żadna. Na tym forum dużo ludzi orientuje się dobrze w tematyce przez niego poruszanej a wielu pewnie i lepiej. No ale wiesz do upubliczniania tych spraw , każdy sposób dobry jest, nawet sposób przekazywania przez Mikołaja „przewodnika”, ktoś usłyszy i może coś go tknie a może nie.

 10. Hi Wszyscy
  jatojota
  Nieszkodzi miec wiecej pieniedzy . Oni mysla innymi kategoriami niz my .I ktos z nich ma najwiecej .Tam istnieje ich wewnetrzna konkurencja .
  Moim zdaniem zmienianie sytemow politycznych do niczego nie doprowadzi . Poniewaz wszystkie juz znamy z jakis tam doswiadczen naszych czy innych narodow i zaden sie niesprawdzil .
  Mam na mysli , zaden ich nie pozbawil kontrolerow pieniedzy .
  Tak jak Benjamin mowi oni popelnili tyle klamstw i morderstw , ze powinny byc ich pieniadze skonwiskowane a oni powinni byc w wiezieniu jak normalni recydywisci .
  Nie lubie agresji
  Ale tej sprawy sie inaczej nie wygra jak sie nie postapi z tym 1% ludzi agresywnie .
  jest to 400 okolo wplywowych postaci . Tylko tyle w stosunku do calej ludnosci na Ziemi .
  Mam wrazenie , ze Universe nasz -czyli caly system planetarny byl zrobiony wiec jezeli oni znaja wiedze jak to wszystko pracuje . Nie mozemy oczekiwac interwencji innych z zewnatrz universe (galaktyca). Nikt nie zalatwi naszych spraw u nas na Ziemi .Do tego potrzebny jest program , zeby znowu nie popelnic bledu . Powinien byc program , ktory nie bedzie skarzony naszym programem , ktory mamy w kazdej naszej komorce. Calkowicie nowa idea zycia na Ziemi powinnismy miec potezny kolektyw ludzi , ktorzy niby sa z tad ale nie sa genetycznie i maja kompletnie inna kreatywna wizje ludzkosci bez pieniedzy . OK

 11. Nadmienie , ze 6000 ludzi kontroluje Swiat – wiem ze sa rozne cyfry podawane lecz numer 6 jest wazny .I jak to jest mozliwe , ze taka garstka moze omamiac masy .Wstydze sie za siebie , bardzo sie wstydze .

 12. Pan Rozbicki ma rozsądne podejście ale mówi jak jakiś nawiedzony pastor.Moze to jego pierwszy wykład ,moze nie ale jeszcze sie nie nauczył że do ludzi ktorzy mają juz jakąs wiedze na te tematy nie powinno sie w ten sposób mówić.Trzeba wyłożyc swoje bez wmawiania im swoich racji ,a tutaj takim akcentem jakies takie wrazenie powstaje i najczesciej odnosi to skutek przeciwny do zamierzonego.Spokojne wyłozenie tego co sie ma do powiedzenia i dowidzenia ,bez takiego emocjonowania sie.Ale co tam ,nie ma co sie czepiać.

 13. Na mnie ten Pan Mikołaj wywarł negatywne wrażenie, ponieważ mówiąc krótko papuguje Davida Icka. Mówi dokładnie to co David Icke w swoich wystąpieniach i nawet podobnie się zachowuje, gestykuluje i dowcipkuje.

Comments are closed.