Stop NWO – 11.02.105

Prognozy na rok 2015 prezentuje Trader21 z Niezależnego Portalu Finansowego.


Z Anną Brzozowską, wrocławskim koordynatorem stowarzyszenia PRO FUTURIS (stowarzyszenie osób pokrzywdzonych przez banki), o sytuacji osób z kredytami frankowymi i możliwości wyjścia z tej pętli zadłużenia rozmawia Paweł Nogal.

53 thoughts on “Stop NWO – 11.02.105

 1. Zastanawiające jest doradzanie Chinom przez Rothschilda, doprowadzenie USA do stanu zapaści na korzyść Chin i dalsze działania establishmentu na osłabianie USA – czy może sie to wiązać z przygotowywaniem Chin do wojny z Rosją i Europą po stronie USA ? Na to wygląda, bo samo doradztwo Rothschilda po stronie chińskiej jest juz zagrożeniem dla pokoju światowego.

  1. ten reptylianski system zawsze potrzebował wojen , wszystkie wojny ,czas po nich to gwarancje dalszej kontroli świata i głębszego zniewolenia .

 2. KORPORACJE PRZEJMUJĄ DOCHODY ..Ziemi tyle samo, roboty tyle samo, tylko trzy razy mniej gospodarstw i trzy razy mniej dochodów…
  Krótko mówiąc – rolnicy fińscy dostali w kość. Jest ich coraz mniej, coraz więcej muszą pracować (kiedyś jeden rolnik obrabiał 17 ha, teraz 41 ha) i coraz mniej zarabiają…
  Kto w taki razie zarobił, kto przejął te pieniądze – zapytałem Finów. Odpowiedź była krótka – trade! Handel przejął dochody rolników!…
  CAŁOŚĆ: http://www.bibula.com/?p=79509
  Tragiczne jest to, że dopiero po 15 latach naszych wspólnych działań w końcu i politycy zaczynają rozumieć zagrożenia polskiego rolnictwa… I NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE: CZY ZA SŁOWAMI PÓJDĄ CZYNY czy to tylko kolejna przedwyborcza propaganda?

  PROMUJEMY dalej HASŁO, które po raz pierwszy pojawiło się na proteście zorganizowanym przez ICPPC w 2000 roku, w Warszawie: WOLNI POLSCY ROLNICY NIE UNIJNI/KORPORACYJNI NIEWOLNICY!

  Tymczasem PODPISUJCIE I NAGŁAŚNIAJCIE PETYCJĘ „NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI”
  http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci

  P.S. Potrzebujemy funduszy na kampanię przeciwko GMO, a więc jeżeli ktoś może wspomóc finansowo prosimy wpłacać darowizny – http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

  Jadwiga i Julian
  ==========================
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl

 3. Witam .Polecam frankowiczom wzór pisma do banku –
  Imię,Nazwisko data
  dokładny nazwa banku
  dot.-umowy kredytowej nr……………………………..

  Wniosek o docelową zmianę niezgodnych z obowiązującym prawem regulacji zawartych w umowie.

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę w ww. umowie wszystkich zapisów niezgodnych z obowiązującym prawem w szczególności. z art385(1) par.1 k.c. ,art.5 k.c. ,art.357(1) k.c. ,art.353(1) k.c.
  W orzeczeniach sądowych / m.innymi-syg.akt XVII AmC 426/09 Sąd Okr. W-wa z dn.14/12/2010 ,syg.akt XVII AmC 5344/11 -Sąd Okr. W-wa z dn.27/08/2012 ,syg.akt I C 554/14 Sąd Okr. W Szczecinie z dn.07/11/2014, syg.akt IV CSK 142/13 Sąd Najw. z dn. 23/10/2013 / .zostały uznane jako klauzule zakazane /abuzywne/
  Ww umowa była również niezgodna z Prawem Bankowym (art.69 ust.2) w dniu podpisania umowy.
  Wobec zawinionego przez Bank sporządzenia umowy niezgodnej z obowiązującym prawem wszelkie koszty zmiany umowy ponosi Bank.
  Oczekuję przedłożenia projektu umowy zmienionej wg.powyższych kryteriów zgodnie z prawem.

  Z poważaniem

  1. Bardzo dobrze-należy uczyć tych którzy są nauczeni ale nie tego, czego powinni.Od wielu lat powtarzam-90 proc. dylomów jest za flaszke i za dupe.Studentów można na palcach policzyć-jak zawsze-studenci zawsze i w większości uczyli się,ale studiowali nieliczni.Jak dzisiaj to powiesz magistrom,to nawet nie zrozumieją jaka jest różnica pomiędzy studiowaniem,a uczeniem się.Co do frankowiczów-jak sędzia dostanie 100 tysięcy od banku,to sprawa jest przegrana-hahaha.Trzeba było nie cieszyć się po zakupie mieszkania i zamknąć oczy na sytuację w Polsce-bo mi się udało,ale poczuć się zjednoczonym z bezdomnym i zajmować aktywne stanowisko na rzecz równości wszystkich obywateli.Biedacy tego kredytu nie brali-brali go chętni i zdolni w wyścigu szczurów.Czasy się zmieniły i przeprosiny z Biedronką już są,warto przeprosić tych, o których wtedy nie myśleliście-o bezrobotnych i bezdomnych.To ,że jesteście pełni niepokoju i frustracji,że pobzykać już wam się nie chce,to wasza wina za waszą egoistyczną postawę i głupotę którą pamiętam-nazywała się-Bierz kredyt!-czyli cwaną receptą na szczęście.Zle wam nie życzę,ale każdego z was -w tamtych czasach,kiedy braliście kredyt należało omijać-byliście,cwani,egoistyczni nieliczący się z innymi.Znam kobietę która pracuje na wysokim stanowisku w banku-na bardzo wysokim-ma kredyt we frankach -myślę sobie-tobie ten kredyt naprawdę był pisany-przeznaczony.

   1. Obywatelu otco-w zdaniu rozpoczynającym się słowami-W orzeczeniach sądowych,a kończącym się na słowie abuzywne nie napisano CO zostało uznane jako klauzule abuzywne.Proszę to zdanie uzupełnić,bo nie niesie treści i nic nie znaczy.Proszę nie szkodzić.

   2. O bywatelu Sylwester-wzór tego pisma jest do banku.gdzie nie będzie go interpretował doradca klienta tylko niewatpliwie prawnik bankowy i nie trzeba prawnikowi wyjasniać jakie klauzule w umowach zostały uznane wyrokami sądowymi za zakazane.Prawnicy doskonale znają orzeczenia tych sądów i wiedzą ,że banki stoią na straconej pozycji.A pro po czytaj ze zrozumieniem.Przytoczone paragrafy kc. i sygn.akt niosą pelną treść.Pozdrawiam

 4. Dodajcie j , ze nie bedziecie placic na maszyna CREN , ktora sie kreuje przeciwko ludnosci

 5. W czasie bumu na kredyty frankowe często słuchałam radia. Pamiętam jak dużo mówiono o wspaniałości i opłacalności brania takich kredytów. Pewnego dnia do radia dodzwonił się dr ekonomii. Przestrzegał on ludzi przed pochopnym braniem tych kredytów. Próbował wytłumaczyć w czym tkwi niebezpieczeństwo kredytów frankowych. Nagle w połowie zdania został wyłączony i bez wyjaśnienia po chwilowej ciszy, program kontynuowano. Oczywiście wszystkie dalsze głosy były już tylko pozytywne. Pan, który ostrzegał, mówił w tamtym czasie dokładnie o tym, co dziś dzieje się z frankiem. Reakcja radia przekonała mnie ostatecznie, że cała sprawa z frankiem jest sztucznie nakręcana. Niestety, wielu moich znajomych pokusiło się o ten kredyt.

  1. Nie trzeba bylo byc doktorem ekonomii, by nie dac sie podejsc. Ja jestem zwykla osoba, ale nie dalam sie podejsc bankowi na ZADEN kredyt, a juz we frankach czy innej walucie obcej to w ogole. Trzeba myslec przede wszystkim, ale wyksztalciuchy nie mysla przeciez.

   1. „wielu moich znajomych pokusiło się o ten kredyt.”
    700 tys homo sapiens new Lechit’s + najbliższe rodziny

  2. w świecie gdzie się generuje wirtualne pieniądze , państwo na granicy bankructwa i niesamowitym długiem publicznym to co możną oczekiwać po twardych walutach ? tym bardziej ze frank był na sile obniżany aby zachować relacje handlowe a to oznacza ze tendencje wzrostowe wartości mogły w każdym czasie samoczynnie się uwolnić , bo nikt na sile i zdrowych zmysłach nie będzie wprowadzał świadomej dewaluacji własnej waluty co by przyczyniało się do inflacji w końcowym efekcie ,tym bardziej ze tak zwana ekonomia jest sztucznym tworem , regulowanym pod potrzeby chwili na giełdach światowych z godziny na godzinę możną wygenerować kryzysy w poszczególnych branżach , to kwestie zaledwie dziesiątek miliardów symulujących wzrost albo upadek akcji itp ,w globalnym mechanizmie manipulacji nic nie znaczących .Praktycznie zawsze było wiadomym ze to oszczędzanie w twardych walutach jest opłacalne bo nigdy nie groziła inflacja , i gwarantowało to stabilny i pewny sposób pozyskiwania przychodów przez dziesięciolecia a w przypadku banków Szwajcarskich była to światowa renoma , wiec kto o zdrowym umyśle ? nagle te relacje zrujnował dając się wrobić w tak bezsensowne rozumowanie ? jedna z polit partii teraz chce ratować” biednych poszkodowanych ” a co z reszta kraju ? miliony ludzi jest na listach dłużników od dziesięcioleci , ale biednym biedakom się nie pomaga nie pomagało i nie będzie pomagać , należy zwrócić uwagę ze dostanie kredytu nie jest takie proste w konsekwencji , nikt nie da kredytu zadłużonemu , bez pracy albo poręczenia majątkowego , wiec takie kredyty nie były dla kowalskiego -zwyczajnego, byle jakiego !? Prawo i Niesprawiedliwość chce ratować „Sprawiedliwych ” a reszta autentycznych kowalskich oczywiscie zapłaci – dopłaci -nadpłaci aby się żyło jeszcze lepiej !https://www.youtube.com/watch?v=wQV1vFWVHv8

   1. Racja.
    Kowalski wyląduje w pudełku kartonowym z rodziną, bo Zaradny jaki zatrudnia Kowalskich zwinie majątek i ogłosi upadłość 😀 A Kowalscy bez pracy, szybciutko wylądują na ulicy lub zasiłku co pogłębi i przyspieszy bankructwo „Państwa” 😉 I nie ważne w jakim Banku kto ma konto choćby i tak Go załatwią na cacy. …

    Po co? By wziąć się za łby, by mogli nas wyzwalać i zmazać z mapy świata, witani polnymi kwiatami. 😉

   2. Niedługo Anglia Będzie głęboką Syberią, a Rosja Saharą. … Polska kwitnącym rajem, naiwni myślą że „Reptyle / Goauldy” o tym nie wiedzą? i nie mają planu? 😉

    Ziemia jeszcze NIGDY nie była wolna.

   3. Nie należy się dziwić że ludzie chcieli i chcą poprawić swój byt, chcą godnych warunków życia, chcą mieś swoje domy, mieszkania urządzone tak, by były wygodne i sprawiały radość. Ja nie widzę nic złego w takich dążeniach.
    Kiedyś były normalne kredyty, określony procent , uczciwa informacja.
    Współczesne banki opierają się na oszustwie, zatrudniają specjalistów do podstępnego formowania umów , zawierają kontrakty z państwem które chronią ich , a nie kredytobiorców.
    zwyczajnie to są oszuści okradający LUDZI w imię stworzonego tam prawa by ich chroniło i dawało im władzę.

    Gdyby była rzetelna informacja na temat tych frankowych kredytów ludzie by w to nie weszli a, jak opowiedziała bel taka informacja była kasowana z obiegu.

    Trzeba doskonale się znać na tych podstępach bankowo prawnych i być biegłym w bankowości, ekonomi , a to nie jest możliwe dla przeciętnego czlowieka.

    Bardzo wielu ludzi połknęło tą przynętę i ma teraz ogromny problem, ja bym się nie skupiała na krytyce ich, a na wyrachowanych oszustach bankowych, na tych od kredytów i tych rządowych którzy to zatwierdzali .
    Bowiem w innych sektorach na mniejsze sumy jesteśmy rolowani codziennie jak dropsy.

    Można tu wyliczyć dziesiatki tematów, podstawowym jest ciepłownictwo, którego rachunki za gaz będzie wyliczało się wedle wyssanej z palca taryfy ” kaloryczności gazu” w danym momencie przesyłu…. !!!!! a, kto to jest w stanie sprawdzić jakie jednostki miał gaz w danej chwili gdy już spłonął????? jak to udowodnić przy reklamacji ????? NIKT ze zwykłych odbiorców nie ma możliwości się obronić .. NIKT!

    Zatem skupmy się raczej na obronie przed tą skorumpowaną złodziejską mafią nie tylko państwowych oszustów.

    Bank Milenium jest własnością Opus Dej, Opus Dej to macka Watykanu zatem, jak zwrócą, co wbrew prawu i katolickiemu dekalogowi wyłudzili od ludzi , to będą mieli jeden grzech śmiertelny mniej!

    Kiara.

   4. Kiara pisze:”Nie należy się dziwić że ludzie chcieli i chcą poprawić swój byt” przecież to była czysta spekulacja ? ewenement na skale SF ,niech będzie kredyt ? ok , biorę tez małe kredyciki , zresztą obojętnie jakie ? ale mam czarno na białym ile nadpłacę , tak zawsze ta złodziejska lichwa funkcjonowała ,teraz przecież tez można by poszukać walutę która jest nic nie warta i powtórzyć to , oczywiscie ktoś musiał mieć taki zamiar bo skąd taki pomysł ??? i nieźle się obłowił ! widać to raczej nie dzieło przypadku ? no i te Banki ??? tu jest nieco wyjaśnione myślę ? warto posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

  1. a gdzie jest zapis mówiący w umowie ze wylacznie po kursie w dniu zawiązania umowy ??? NIEMA banki właśnie na tym skorzystały , bo równie dobrze sytuacja mogłaby być odwrotna ! i co ? banki by „dopłaciły” do kredytobiorców ? to właśnie był ten istotny punkt w czasie podpisywania umów bo Frank miał „tendencje „spadkowe wiec rokował spadek oprocentowania ,i na to dali się nabrać kredytobiorcy czysta naiwność ! nic więcej ,i gdzie formalnie szukać teraz winnego ? banki jedynie wykonały usługę w walucie pośredniej ,nikt nie uchyli podpisanej umowy bo niema w niej zapisów odnosnie inflacji,wzrostu dewaluacji itd , „””co konia obchodzi ze się wóz wywrócił „””???

  2. Argument prawdy , każdy się połasił na tendencje spadkowa franka ,bo zloty się umacniał , czy Ci wszyscy co pobrali wtedy kredyty w złotym powinni oskarżyć Państwo za znikoma inflacje, przecież windowanie złotówki w tamtym czasie było odwrotna sytuacja znaczy taka sama jak dzisiaj stanowi frank , echa tamtych dni i rzeczywistej sytuacji http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1048457.html

 6. cały ten proceder można porównać do czystych spekulacji giełdowych ,ten pseudo-rynek ekonomiczny to czyste balansowanie i niwelowanie w konsekwencji rzeczywistych wypracowanych pieniedzy , robi się to za pomocą „rezerw” wirtualnych , tak jak Kiara napisała. Cały system polega na absolutnej grabieży , niema tu sentymentów ,każdy ograbiony do cna , jest znowu potencjalnym kredytobiorca ,długi przechodzą na pokolenia , na poręczycieli ,na hipoteki , zobaczmy „kryzys” lat 30 , dokladnie wiedziano którą kostkę domina przewrócić aby wywołać lawinę ,i kto na tym stracił ? należy zadać pytanie KTO zyskał, reszta jest nieistotna , nie istnieje coś takiego jak ekonomia ,to bzdury dla naiwnych , obecnie jest to bardzo naciągnięta przeciągnięta struna wirtualna i jest to bardzo proste, nieskomplikowane, bo nie mające nic wspulnego z gospodarka i ekonomia ,do niwelacji normalności służy „efekt motyla” Świat jest poddany destrukcji i zapaści ,kiedyś były jeszcze symptomy normalności trwałość solidność ,powielanie dorobku itp ,obecnie to czysta pozoracja tych idei , wyzysk państwa na własnych obywatelach dobijanie podatkami i opłatami ,a przecież to te same struktury finansowe za tym stoją ,Oni sobie wypłacą premie, zwiększą podatek dla poddanych , gdzieś tu i tam ukrócą wsparcie dotacje z nie własnych wypracowanych pieniedzy i będą to czynić dalej aby się żyło lepiej .

   1. Wedy nie zostały zmanipulowane ,możliwie jak najwiecej zniszczono Wed ,palono wszelka zapisana wiedzę mamy tego przykłady , niszczono wszystko i wszystko się niszczy, co było tego świadectwem , mamy jedynie ograniczone zasoby tej wiedzy , i dokladnie historia jest w 100 % oszukana ,fałszywe wymyślone religie , ukrywana i niechciana archeologia , fałszywa destrukcyjna nauka , wszystko to ta sama agenda , agenda „ludzi” bez sumień i bez dusz , albo wypchane organizmy demonicznymi duszami -energiami ,są gorsi od przysłowiowych zwierząt , niejednokrotnie albo zawsze nawet i takich instynktów nie posiadają . https://www.youtube.com/watch?v=aB1hs-W4S98

   2. Perun to nie jakiś bóg jak podają scierwa reptylianskie ,bo tak najszybciej ubrać to w wymyślone mity i legendy na zamówienie , Perun to Ten który podarował Ziemie dla swojego Potomstwa , można Go wysławiać jako Boga ale ma to całkiem inny wymiar , był wysławiany bo jego cykliczne wizyty na ziemi kończyły się oczyszczaniem i uwalnianie Słowian z zarazy reptyliansko -demonicznej na długie tysiąclecia , w średniowieczu wysłał na ziemie zwiad , niestety zwiad został osaczony przez reptyli i zniszczony bitwa na firmamencie trwała kilka godzin , na oczach tysiecy ludzi ,spadające fragmenty wehikułów dematerializowały się w ziemskiej rzeczywistosci było to na terenie dzisiejszych Niemiec ,w tamtym czasie wszystko co latało na niebie i tym podobne było uważane za herezje i samo mówienie o tym groziło stosem inkwizycji , dopiero po stuleciach uznano ze wszystko co z nieba to boskie ? być może Nibiru będzie tym kanałem, portalem ,przez który siły światła dobrną do ziemi i od środka przyspiesza wejście prawdziwych Ludzi do następnego wymiaru ,cały pozostały ten cyrk zostanie w tej obecnej gęstości ,każdy może to łatwo sprawdzić kto jest kto , u normalnego prawdziwego czlowieka jest głębokie sumienie zero wyrachowania , i to jest przepustka do przyszłości , reszta cyborgów demonów będzie się musiała nawzajem zjadać .

   1. Mogę podać ci dziesiątki przykładów że to są ludzie z planety Ziemia, nikt inny.Historie o reptylach i anunakich to śmieszny wykręt kiedy dobierzemy im się do tyłków i zostaną skazani za zbrodnie przeciwko Ziemi.Siatka Astralna jest właśnie dla nich specjalnie przygotowana aby to plugastwo nie rozprzestrzeniło się po całej galaktyce.Jedyna ich szansa to CERN i może im się udać gdyż świadomość Ziemian jest nieadekwatna do problemu w jakim jest Planeta i jej mieszkańcy i zapieprzają manekiny konsumenci na bilet do raju dla morderców i gwałcicieli.
    Nwo jest powstrzymane.Teraz jest walka kto załapie się na podroż w jedną stronę .Dobrze ze jest tam Polak i zadziała w odpowiednim momencie.

   2. Kucyp-każdy myślokształt zwany reptylem czy archontem ma wypalony znak: made in human mind 🙂 😀
    Wszystko czego niedojrzała Świadomość nie rozumie, boi się określa jako: zło i reaguje z (nomen omen) gadziego móżdżka reakcją: uciekaj albo walcz…
    Przestańmy robić z siebie ofiary… Losu 😉
    aha Kucyp Duch nie ma względu na osobę.. Polak nie Polak… daj spokój, to piaskownica..

   3. Bzy ludzie!, czy nie ludzie!…czy to takie najważniejsze kim są? Jak jesteś w pułapce to zastanawiasz się nad sposobem wydostania, a nie jak wygląda wróg. Wróg to „wróg”…jak już w takiej kategorii mamy nazywać rzeczy „po imieniu”.
    Jak widzę jesteście Panowie bardziej zainteresowani spekulowaniem nad…wyglądem, preferencjami, domniemaniami jak wygląda nasz ciemiężca (to wygodne ,nie?) ,aniżeli jak znaleźć ten słaby punkt więzienia (umysłu) i się „wrogowi” (niewidzialnemu…) wywinąć. Jak już będziesz poza, wydostaniesz się z tego…pudła, od razu straci to dla ciebie znaczenie – kto cię więził (chyba że… zemsta jako rozkosz bogów – ale nie sądzę że jesteśmy aż tak głupi). Może się wręcz okazać że wystanie się z wiezienia było banalnie proste, w zasięgu kroku, lecz…baliśmy się go zrobić na Wolność… , lub byliśmy ślepi i nie widzieliśmy, że te drzwi są tak naprawdę niezakluczone 🙂

   4. Tak, Siatka to rodzaj kwarantanny dla koloni Hadesu jak zwał tak zwał.

    A wszystkie Wolne istoty są Piękne. Gadoidalne są wręcz urocze i przyjacielskie. W myśl zasady że ciało to tylko ciało, gdzie nikogo nie dziwi ani nie przeraża odmienność, gdzie nikt nie ma czego projektować na innych … gdzie są sposoby by banować na przejmowanie ciał, i by na gruszy nie na wierzbie rosły gruszki.

    Nie każdy czuje się więźniem na tej Planecie, przez tak zwane wrogie siły, gdzie wszystko jest opatrzne jak w lustrze 😉 Ani zakładniczką Karmy= Prawo skutku i przyczyny, konsekwencja, plon i rozwój wszelki.

   5. „lub byliśmy ślepi i nie widzieliśmy, że te drzwi są tak naprawdę niezakluczone 🙂 ”

    🙂

  1. Jesli to eureka, odkrycie,
   powiedzcie do czego moze sie to nam przydac poza biciem zgozknialej piany (zgoda… moze zajrzy tu ktos przypadkowo, nieswiadomy w jakim Matrixie zyje.) Kucyp, Jesli ten material posiada cel, przekaz uswiadamiajacy, to czy wpuszczasz go takze na portale lemingowe? Ja bym tak zrobil, gdybym tylko je znal. Tylko… czy to ma jakis sens?…

   1. @Gregory Nie nie korzystam z innych portali dla lemingów i uważam że im nie da rady się pomóc/przebudzić.Za to wielu z nas uważa się za świadomych np Gaja, która twierdzi że chciała by mieszkać w takim apartamentowcu i korzystać z,, dobrodziejstw cywilizacyjnych”a nawet wprowadzać ludzi w pułapka kredytową tylko ażeby posmakowali ,,dobrobytu”więc jak najbardziej kieruje to do nas.
    Druga sprawa nie mogę pojąc dlaczego zachwycasz się Grzegorzem Braunem?Czy aby wszystko w porządku z tobą?

  2. Nowinka jakaś, ciekawostka wrzucana, jestem na tak, trzeba trzymać rękę na pulsie i nie zapominać na jakim Matrixie się żyje, ale epatowanie się tak grubo to już…dychotomia na żywym mózgu… 🙂 (zwracajmy sobie na to uwagę panowie, co by nie zwariować od tego)

 7. BARDZO WAŻNE DLA WSZYSTKICH
  NIE dla GMO! NIE dla GRABIEŻY ZIEMI! TAK dla DOBREJ ŻYWNOŚCI! To najważniejsze postulaty uczestników kolumny, która rusza 17 lutego do Warszawy z Pyrzyc (zachodniopomorskie).
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC, Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO, EKOLAND Zachodniopomorski popierają te postulaty! SĄ ONE WAŻNE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW!
  Jeśli zgadzacie się z nami, prosimy o pomoc poprzez:
  1. organizowanie na trasie kolumny spotkań z jej uczestnikami
  2. dołączanie do uczestników kolumny na całej trasie lub we jej części
  3. przekazywanie dobrej żywności dla uczestników kolumny i dla
  mieszkańców miast, przez które będzie przejeżdżać kolumna
  4. nagłaśnianie postulatów uczestników kolumny i całego wydarzenia
  5. przesłanie do nas oficjalnej informacji poparcia z waszym logo, abyśmy mogli to dodać na stronach.
  SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
  POSTULATY: http://icppc.pl/pliki/2015/odezwa.doc
  TRASA: http://icppc.pl/pliki/2015/trasa-zjazdu-gwiazdzistego.doc
  OSOBY KONTAKTOWE: Edyta Jaroszewska-Nowak i Józef Nowak, tel.
  609645386 lub 667954653

  W imieniu Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC, Koalicji i Stowarzyszenia „Polska Wolna od GMO” :
  Edyta Jaroszewska-Nowak, Jadwiga Łopata, Anna Szmelcer, Anna Bednarek, Julian Rose i Paweł Połanecki

  DODATKOWY KONTAKT:
  ==========================
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej e-maili wyślij e-mail z tematem „rezygnacja” na adres biuro@icppc.pl

 8. SZCZEGÓLNIE Polski naród jest dziesiątkowany przez Apteki ,kościoły,lekarzy i powiązaną z nimi mafią okradającą emerytów i rencistów z ostatniego grosza.
  Ksiądz bierze za pogrzeb min 700 zł czyli całą rentę przeciętnego człowieka.Gdzie te reptyle,annunaki,czy drako to my pozwalamy na nasze niewolenie,gwałcenie i okradanie nas i naszych rodziców.Mafia żydowska to Polacy na lukratywnych stanowiskach ,często postkomuniści trzymający sztamę z kościołem.Zresztą dzieje się tak we wszystkich państwach gdzie jest kościół i ma władze np Portugalia ,Hiszpania,włochy do niedawna Grecja, chociaż ortodoksyjna również ciemnota religijna przeważała szale zdrowemu rozsądkowi i gdzie te inne cywilizacji? tylko w waszych głowach.To tylko wasza projekcja skrzętnie podsunięta przez illuminati.

  1. Kucu? jak już to odkryłeś („Ksiądz bierze min 700 zł / te reptyle,annunaki,czy drako to nasze niewolenie,gwałcenie i okradanie / .Mafia żydowska to Polacy na lukratywnych stanowiskach ,często postkomuniści trzymający sztamę z kościołem” i szatanem) Szacun dla olśnienia! ;D …iluminacji
   To zdradź ,wskaż paluchem następny krok sekretu…jak to zmienić?
   „Kręci się kręci Słońce wokół Ziemi – potwierdzą to księża palcyma swemi” 😀
   https://www.youtube.com/watch?v=3gGFL0vb8cg
   🙂
   „Temu, czy temu
   Zrób to samemu
   I ja też tu byłam
   Sama sobie zrobiłam”

 9. Ropa naftowa- jestem pewien że ceny spadną jeszcze mocniej.Obecne ceny wcale nie są niskie.Niska cena to 50 centów za litr ropy na stacjach benzynowych a nie 1,20euro.
  Firmy paliwowe wciąż zarabiają i jeszcze im daleko do jakiegokolwiek krachu bądź niewypłacalności.Jedyna pociecha to tylko trwoga akcjonariuszy np; Tradera21 który zapewne zainwestował w ropę a teraz ma pobożne życzenie że pójdzie w górę i chociaż odzyska cześć straconych pieniędzy.
  Następny przykład chciwości i zachłanności Ziemianina a nie Obcej Cywilizacji, skierowanej na pomoc nam I ŻYCIE w Miłości BEZ PIENIĘDZY.

  1. „I ŻYCIE w Miłości BEZ PIENIĘDZY.” ! 🙂

   Wolna Energia to też nie mrzonki. Ale Homosapiens nie pozwoli. Macie wydawać kasę brać kredyty na niewydolne wielkie gadżety jak solary albo wiatraki, a jeśli powiem że każdy może, tfu mógł by złożyć własna Elektrownie z 10KW wielkości akordeonu z dostępnych acz zaporowo drogich części to okrzyknie się mnie wariatką. Tym większą że można tak zasilać nawet Boeinga, po wsze czasy. Tzn. aż się rozleci. Mieć energii do woli, za frii, wszędzie, w pełni bez-reakcyjnej i ekologicznej.

   Kto tego nie chce? NIKT NIE CHCE! Wolą kupić solara by go wywalić w śmietnik, i lać benzynę do baku jak i szuflować wungiel do piwnicy… Bo mają tak myśleć i twierdzą że są wolni, oświeceni nawet.

   1. SeJa pisze „Wolna Energia to też nie mrzonki” pewnie ze nie ! ten reptylianski system ma 100 % kontroli , a u tych których nie mogli ujarzmić nagle znaleźli 2 kg heroiny w skarpetkach pod łóżkiem i to jest cala filozofia , Kucyp pisze:”Następny przykład chciwości i zachłanności Ziemianina ” Kucyp cala reszta jest napędzana samoczynnie to wyścig szczurów dokladnie jak w tej historii o „Demon -kratesie ” zobaczcie ta maszynka jest znana już setki lat https://www.youtube.com/watch?v=zItmp85N8Tg Do początku XIX wieku zbudowano wiele podobnych maszyn z identycznym skutkiem ,w 70 latach „TĘGIE GŁOWY ” niby badały te maszynę ale tradycyjnie jak widać nic nie zbadały , oficjalnie jest prawie 5 tys patentów pozyskiwania wolnej energii , drugie tyle zniknęło razem z konstruktorami ??? problem jest taki jak z UFO jest a niema niema a jest .

   2. https://www.youtube.com/watch?v=LTLLnUOPOQk

    No masz prostą i sporą wersję warsztatowo przemysłową 🙂 Możesz se jeszcze poklikać i powiedzieć niemożliwe. 😉
    Można to spokojnie dopracować, zrezygnować z koła zamachowego, zintegrować, wesprzeć elektronicznie z rozruchem z akumulatora (jaki by się ładował z Tego) i przetwornicy na start … Wyciszyć i wejdzie pod maskę tego:
    https://www.youtube.com/watch?v=HFhTD7LGUdk

    Albo
    http://wielodzietni.org/discussion/343/jaki-helikopter-dla-rodziny-wielodzietnej

    A jeśli zastąpić zasilanie silnikiem elektrycznym samej elektrowni na przykład silnikiem magnetycznym? Bajka nie?

    A do tego różne Antygrawitacyjne. Ale zacznijmy od tego co może zrobić przeciętny Kowalski w garażu, w co i tak nie do wieża. 😉

    Zauważ Iza, że ja Elektronikę mam w jednym i to małym palcu od nogi. W tym Lewym bo w prawym Fizykę … PRAKTYCZNIE więc wiem co mówię.

   3. Aha, zmniejszenie masy i ceny z uwagi na zrezygnowanie z Akumulatorów jakie są Ciężkie bardzo i kosztowne, oraz NIEOGRANICZONY zasięg i zerowe koszty obsługi.

   4. Zresztą jak zobaczysz Gwiazdę która nie spada, to możesz mi przesłać pozdrowienia, na pewno dostanę 😉

   5. No to zrób to. Nie liczę na przeciętnego Kowalskiego tylko na Ciebie, która ma elektronikę w lewym małym palcu u nogi a fizykę w.. Ok? Zrób i pokaż nam w NTV.
    Jestem człowiekiem czynu…po prostu.. pisanki przestają mnie interesować.. ileż można? Wierzę Ci, ze „TO” już „czujesz, teraz pora to wykonać. W materii. Niech słowo ciałem się stanie 😉 Powodzenia.

   6. Iza , zobacz , po pierwsze jak można opatentować parownik ? widać w Polsce można? mniejsza z tym ,pewna ilosc osób zamontowała to w swoich autach , no i pięknie, zjawiła się policja z „czyjegoś” polecenia wszyscy musieli oficjalnie zdemontować to cudo , w czym rzecz ? mamy tutaj dziesiątki czynników w reptylianskim świecie brak autoryzacji producentów aut ,brak atestów eksploatacyjnych , zagorzenie dla wszystkich użytkowników w przestrzeni publicznej i nie tylko ,sprawy gwarancyjne , ubezpieczenia ochrona srodowiska itp wiele innych spraw . https://www.youtube.com/watch?v=lyS7GwDoQdE kiedyś Pan Łągiewka zaobserwował pewien istniejący już efekt kumulacji energii przemieniającej się w prace ,słynny zderzak , nikt z „tęgich głów” nie widział mozliwosci zastosowania tego i samego efektu bo było oczywiste ze są zastosowania , jedynie szukano prawie przez dziesiec lat obliczeń naukowych potwierdzających to ????? w międzyczasie to rozwiazanie zostało opatentowane na zachodzie !!? jedna z następnych spraw to sprawa Pędnika , przyszli „panowie w czerni ” i go zabrali ,w reptylianskim świecie wszystko jest poukładane ,Iza45 pisze:” pora to wykonać. W materii.” niestety Iza ale nie mozliwe ,Człowiek w reptylianskim świecie nic nie może wykonać ,i nie wykona,do czasu jak sobie nie uświadomi ze wszystko bez wyjątku !!! jest w stu procentach oszukane i fałszywe .oficjalnie się przecież wie czym są sprawy patentowe ,czym to śmierdzi , i dlaczego jest to tak modulowane , na pewno nie po to aby prawdziwym Ludziom żyło się lepiej . a to Iza jest nie na miejscu””” No to rób, pokaż nam.. dziel się, bo pisać to każdy może…”””” gdyby nawet ? i każdy by sobie coś zrobił , to by było jak za prohibicji , albo za komuny , jak ktoś sam produkował spirytus , alkohol ,itd , to szedł do „pierdla” na kilka lat ,tu nie chodzi o pokazywanie, tu chodzi o swiadomosc Ludzkości .aby normalność panowała ,aby ewolucja i poszanowanie wszystkiego szlo w parze .

 10. Gregory pisze:Może się wręcz okazać że wystanie się z wiezienia było banalnie proste, w zasięgu kroku, lecz…baliśmy się go zrobić na Wolność… , lub byliśmy ślepi i nie widzieliśmy, że te drzwi są tak naprawdę niezakluczone 🙂

  A dlaczego ma być to trudne?
  Wystarczy nie słuchać 2 popaprańców latających po kościołach i nagabujących do swoich teorii,oglądania ich filmów i czytanie ich książek,wykładów.To poważny krok ku Wolności ale jak widać nawet tak zwani wolni ludzie lubią troszeczkę popeliny politycznej a rzeczywistość traktują jak film Sf,wiec nie ma co się dziwić że szukasz gotowych rozwiązań, zanim sam wziąć się za robotę.

Comments are closed.