Stop NWO – 12.08.2015

Programowe wystąpienie Janusza na temat projektu „Nowa Polska”, które miało miejsce na „5 Wczasach z UFO” zorganizowanych przez NTV.


W studio NTV gościmy Izabelę Litwin z Fundacji „Jesteśmy Zmianą”. Rozmowa, która poprowadził Paweł Nogal dotyczyła Fundacji oraz studiów „Nawigatorzy Jutra”.


Druga rozmowa z Izabelą Litwin z Fundacji „Jesteśmy Zmianą”, którą tym razem poprowadził Janusz Zagórski. Omówiono obecną sytuację przedwyborczą oraz strategię zmian w Polsce którą należałoby jak najszybciej wprowadzić aby zapobiec dalszemu upadkowi kraju.

40 thoughts on “Stop NWO – 12.08.2015

 1. Dzięki za rozmowy z prof Litwin. Szkoda, że nie startujecie już teraz w wyborach. Szczególnie na wschodzie kraju widać jak bardzo konieczna jest zmiana obecnego systemu. Niestety coraz mniej tu ludzi młodych. Kto może wyjeżdża za granicę. Sami staruszkowie nie dokonają zmiany, gdyż obawiają się takowych i zwyczajnie nie mają już siły.

 2. Kukiz nie posiada ani kompetencji, ani zaplecza, naiwniacy są za Kukizem i tylko naiwniacy. Kukiz niech wejdzie do sejmu na 4 lata, nauczy się czegoś pożytecznego i dopiero wtedy ludzie mogą go ocenić i dać mu kredyt zaufania. Dziwie się naiwniactwu NTV, popieram inne działania NTV, ale agitacja na rzecz Kukiza to naiwniactwo.

 3. Ja w sprawie hymnu 🙂

  Kochani, oczywiście Chopin. Trudno znaleźć dla Polski coś lepszego wibracyjnie.
  Jednak czy rzeczywiście musi to być polonez? A może Fantaisie Impromptu, Opus 66 ? ( https://www.youtube.com/watch?v=APQ2RKECMW8 – wyk. Abbey Simon, fragment od 1:16 do 3:34 jako motyw przewodni do wykorzystania). Jednak z tego trzeba by wydobyć jeszcze lepszą wibrację – energetycznie. Zwróćcie uwagę na przykład na to – Kiri Te Kanawa – Climb Every Mountain ( https://www.youtube.com/watch?v=0UCDmsWcNfE ). Zainspirowany powyższym utworem Chopina Andrzej Zieliński skomponował przepiękny utwór pt. „Jestem stąd” (https://www.youtube.com/watch?v=O6taSFjZheE ). I można? Można.
  Jednak to niesłychanie trudna sprawa. Taka doskonała wibracyjnie kompozycja nie potrzebowałaby nawet tekstu, ale raczej niemożliwe jest uwzględnienie w hymnie wyłącznie muzyki. Mamy wielką szansę na przepiękny muzycznie i doskonały wibracyjnie hymn, porywający już samą wibracją.
  Godło. Zwróćmy uwagę na aspekty symboliczne. Czy nie może to być Orzeł z rozpostartymi szeroko skrzydłami do lotu (albo w locie) ? Czy nie lepiej pominąć kółka, gwiazdki itp i pozostawić rysunek Orła bez takich elementów?
  Flaga. Kolor czerwony ma określone znaczenie. Może lepiej zastąpić go kolorem siły – pale red?
  Wszyscy poszukujmy najlepszych rozwiązań. Damy radę. Rodzi się NOWE.
  Pozdrawiam

  1. a ja też w sprawie hymnu.jesli zmieniać to tylko jakies słowa.Moim zdaniem melodia jest ok i wielu juz sie z nia utożsamia.czy sie podoba czy nie ale sie przyzwyczailismy zaakceptowalismy.Ja nie chce Chopena np bo nie wiem czy był Polakiem Francuzem czy Żydem.czy wszystkim naraz. ale tak ogolnie to mi to nie przeszkadza 😛

 4. Agentura prowadzi lemingów do lepszego Nowego całkiem starego 😉 Słowem NWO, a jak się nie uda to zawsze doprowadzi to do Depopulacji i rozjechania Polski czołgami. … Pan Janusz sam twierdzi że trzeba Bronić systemu, w tym monetarnego, ba należy Go rozbudować … Karty kredytowe są OK, Warto dać lokalnym Watażkom możliwość drukowania Pieniędzy … … … Nie chce rozumieć, ale co ma rozumieć skoro jest oddelegowany z ramienia Władzy, jako niedoszły polityk i być może przyszły z doświadczeniem Mainstreamowym do przekierowywania w gwizdek oraz do NWO i infiltracji środowiska Alternatywnego w Polsce. Ma do pomocy Prawnika, jako zaplecze Fundacje, skąd tak na prawdę finansowane? Nikt na pasek nie zagląda 😉 Jedno jest Pewne, Pan Janusz stanie w pierwszym szeregu by Walczyć z Wolną Polską w obronie Mamona i przeciwko Ludzkości, obok Bankierów, Polityków, Zdrajców i … Kiedy tylko system był by zagrożony. W końcu sam to mówi, tylko trzeba słuchać.

  No i gitara, jeśli to jest jedyna droga by nauczyć się rozumu? Co można wbrew całemu narodowi? I oklasków, piania zachwytów. Bardzo Fajnie 🙂

  1. Seja nie każdy popiera system bezpienięzny,tzv utopie.
   Ja naprawde nie chce sie nikomu musiec przypodobać,zeby ktoś mnie lubił a wtedy to wszystko dla mnie zrobi za darmo a jak mnie nie lubi to pojdzie sobie obejrzec program w tv zamiast mi udzilić fachowej pomocy ktorej ja akurat potzrebuje w domu przy naprawie instalacji elektrycznej np.
   bo jak przekonac kogos zeby dla mnie cos zrobił jak nie ma pieniedzy?

   Chcialabym zeby mi ktos wytlumaczył na prostych przykladach jak ma wygladac zycie bez pieniądza.Czy mamy sie wyprowadzic do szałasów zeby juz niczego nie potzrebować?
   czy zeby uzyskać to na czym nam zalezy akurat ,nie majac pieniedzy bedziemy musieli dawać jakąś usługę za usługę.

   1. A teraz w tej utopii ktoś musi przyjąć Twoje pieniądze? A jeśli je przyjmie za usługę to wykona ją najlepiej jak potrafi? A czy jeśli musisz to chcesz, czy robisz to wbrew sobie raczej by nie zdechnąć? Mówisz po mnie choćby potop, byle mnie się świat nie wywrócił, nie rozumiesz bo nie musisz rozumieć, to zaufaj, uwierz. Przepraszam Cię Lilka ja już tyle o tym pisałam i nic, prawie nic (na dziś). Niektórzy ludzie chcą by postawiono Ich przed faktem dokonanym i powiedziano jak żyć, co robić i jak myśleć. Wtedy wszystko inne będzie utopią, dobrym przykładem ta utopia. Do tego utopia jaka skutkuje zagładą i śmiercią, nie tylko dla nas, dla cywilizacji, ale i planety. Nic nie mówię o handlu wymiennym, ani o szałasach. A przykładem Galaktyka i wszystkie Wolne Planety, wiem mrzonki i utopia. Przykładem nasza natura jaka gotowa jest dopłacać za miskę zlewek by tylko być przydatnym i pożytecznym. Nawet jeśli choć o jeden dzień dłużej kopiąc sobie grób własnymi rękami bo kazali.

    Hymn Ci nie przeszkadza? „Nauczył nas Bonaparte jak zwyciężać mamy” „Szablą odbierzemy” Toż to Absurd, hymn Niewolników i do tego przygłupich. W Ogóle książeczka partyjna, szmata na patyku zwana sztandarem i generalna piosenka budząca syndrom sztokholmski to absurd rodem z piaskownicy. ;)) Nie no owszem ale nie takie na Goga i Magoga że kurdupel Francuz nas czegoś nauczył. I że z szabelką boso ale o Pana i ochłap z szabelką wywijać jak w dniu świra. Straszyć jak pierwotniaki z instynktami stadnymi w imię lokalnych watażków. Wiem nie masz pojęcia o czym piszę, no dobra śpoko 🙂 Dożyjesz i zobaczysz 🙂 Bo jak nie to powodzenia w szałasie w co nie wierzę, bo owrzodziała gdzieś w norze w ziemi jak nie w grobie masowym 😉

    Nie rozumiecie że tania siła robocza jest już zbędna? Że wszyscy wylądujecie na bruku a Wasze zawody zlikwidowane i zapomniane? Kto Was będzie utrzymywał kochanymi pieniążkami? Banki? Korporacje zwane Państwami? Jakie same jadą na kredytach jakie podpierdzielają z prędkością stopera odmierzając czas do upadku? Oddadzą Wam władzę? Dadzą coś za darmo? Do piachu Was poślą Lemingi. Zanim zresetują system. A co robią? No co? To, po cichu a jak się kapniecie to obozy już są. Czy pieniądz nie jest utopią? Skoro zaprzecza ekonomii i logice. Bo Bank emituje na klawiaturze zera, a oddać trzeba więcej, co pomniejsza wartość pracy i produktów i podnosi ceny bo to system naczyń powiązanych. A skąd wziąć te więcej na spłatę? Zadłużając się w innym banku, prawda? Tak każdy system monetarny generuje kryzys i krach, skoro Zysk = Deficyt i inflacja. Myślicie że nikt o tym nie wie? Będą utrzymywać ileś miliardów darmozjadów? Skoro i tak trzeba dawać za darmo i pokrywać straty w dobrach. ……… Wiem Enigma 🙂 Śpoko.

   2. Widziałaś Kasy bezobsługowe w Supermarketach? Jak myślisz ile czasu upłynie zanim zwolnią wszystkie kasjerki na świecie i wszystkie sprzedawczynie? A widziałaś auta na Autopilota? Jak myślisz ile czasu upłynie zanim zwolnią Wszystkich pracowników Transportu, wszystkich kierowców, taksówkarzy, maszynistów, Tak samo górników, pracowników na taśmach produkcyjnych, sprzątaczki, pracowników komunalnych, listonoszy z powodu maili, z powodu cyfryzacji administrację, biurokratów i urzędników, rolników bo maszyny będą produkować, wydobywać, wykonywać powtarzalne czynności w fabrykach, kopalniach, … … … Ani się obejrzycie Kochani, prawdę powiedziawszy 80% ludzi pracuje tylko dla tego że jeszcze nie zdechli i nie wiadomo co z Nimi zrobić. A czy nie Jedzą? Nie Żyją? Choć jedyne co generują to straty i długi. Ziemi Ich karmi choć Niszczy się żywność, wlepia kary za nadwyżki. Rosną wysypiska a żywotność sprzętów skraca się do roku nawet nie martwiąc się że braknie. Bo nie braknie, nie ważne że niszczymy planetę. A nie mówię o Chorych, o socjalu i budżetówce. Ty na przykład Lilka wiesz na jakim świecie żyjesz? Co się stanie z Tymi Ludźmi? Z Systemem jaki tak kochacie? Z Wami kiedy Padnie? I tylko z powodu pieniądza nie braku dóbr. Z pieniędzy po prostu TRZEBA zrezygnować by nie doprowadzić do wojen i zagłady. By Cywilizacja mogła odetchnąć i pójść dalej tam gdzie sobie nie wyobraża nawet, gdzie wzrok i Fizjonomów nie sięga w kilka lat. Do przodu, albo do grobu, wybór należy do Was. 🙂 Bo kto zrobi coś bijąc się z Wami? Kiedy gotowi jesteście Ginąć za miejsce pracy gdzie kazali kopać grób dla Siebie i nawet o tym wiecie że dla siebie go kopiecie. To jak? Pomożecie? sobie.

   3. Powiesz co Ty gadasz? Ludzi przybywa, a ilu ludzi pracuje przy żniwach? W 19 wieku Cała wioska, a dziś? 1 robotnik 5 wiosek obkosi i wymłóci kombajnem. To ilu Ludzi straciło Pracę? A gdzie te dochody? Ten jeden też straci pracę jeśli Kombajn będzie sterowany GPSem. A Górnicy? Jedna maszyna wydobywa więcej w JEDNĄ GODZINĘ niż w 19 wieku cała kopalnia w MIESIĄC gdzie te pensje? Ilu Ludzi straciło pracę? Ale już koniec ery paliw kopalnych, ilu pójdzie na trawkę? … … To nie są mrzonki, to się dzieje. Co nie ma kas bezobsługowych? Robotów w fabrykach? … … … Zrozumcie jesteście zbędni i generujecie straty. Choć blokuje się rozwój na ile to możliwe. Przy czym wydajność wzrosła o setki procent a z dnia na dzień może wzrosnąć kiedy odejdziecie z Pracy o Tysiące procent i bez bubli. Zniesienie pieniądza nie tylko uwolni przemysł, ale wszystkie dziedziny, maszynom nie trzeba płacić Tylko Wy się upominacie bo Chleb też jest za pieniądze. Puki co. I teraz prosta ekonomia, niech faktycznie skutecznie pracuje co setny człowiek, to WSZYSTKIEGO będzie W BRUD dla WSZYSTKICH, tyle że nie będzie zysku ani długu, ani inflacji, ani socjalu, ani pensji, ani urzędników, ani przestępczości, ani wyzysku, ani defraudacji, ani kradzieży, ani oszustwa, ani gorszej jakości, ani niewolnictwa, szczepień ani NFZ, ani KRUS ZUS PZU OC AC komorników, kanarów, ani ……….. i tak rok mogę pisać, przy czym 90% nic nie produkuje tylko jest bo nie wiadomo co z Nimi zrobić a zabić Jeszcze nie wypada jawnie. A to jak kamienie u szyi społeczeństwa.

    Nie będziesz już zyć na kredyt czyli z łaski, boli? Będziesz miała Prawo Żyć, cieszyć się, rozwijać, pomagać, pracować gdzie tylko się przydasz bo nie będzie problemu z kasą. I dostaniesz Ty i Twoje Dzieci zdrowe jedzenie, powietrze, UFO, wolną Energię, profesjonalną opiekę medyczną w całym zakresie i nie powiesz mi że Ludzie nie mają powołania a mając wszelkie środki, narzędzia, możliwości każdemu pomogą i to Będzie dla Nich zapłatą i łzami szczęścia, jak każde zajęcie bo nie powiem więcej praca. Wszelkie leki za frii, pachnący chleb, WOLNOŚĆ! Tylko nie krzywdź i bądź Człowiekiem, jedyny warunek, zapomnij o zysku i stracie, wyzysku, wymianie i nie bierz więcej jak potrzebujesz a staraj się też czasem coś od siebie dać, będziesz szczęśliwsza i zdrowsza. I tu znów rok pisania. 🙂

    Czy może lepiej do piachu? Albo zabijać za System?

   4. „(…) bo jak przekonac kogos zeby dla mnie cos zrobił jak nie ma pieniedzy? (…)”
    – Urokiem osobistym (tutaj emotka z językiem, ale nie wiem jak się ją wstawia) :):):)

   5. Przepraszam, 🙂 że piszę w takim tonie, chcę by to było wyrazistsze, bardziej przez kontrowersje nawet zapadało w pamięć, a nuż jakoś zakiełkuje coś tak od siebie komuś coś gdzieś? Proszę więc brać to do Siebie, choć nie chcę nikogo urazić jednocześnie. Tekst już jaki jest w pigułce również bo nie chciało mi się go napisać, taki jest a tyczy się tak samo i mnie 🙂

    Przecież nie napiszę by go nie brać do siebie, bo równie dobrze mogłam Go nie napisać jak miał by do nikogo nie trafić najlepiej wcale hehehe 😀

   6. 🙂

    Popaczy lili nich, np. 😀 naimnieiso komUrko rodzinna *Wielodzietna 🙂 *Bachory nanosom chlust dla piecó na zime, łobmieto hałpe ytd…y nie dro *mordki ło pszekrslone s-y, cy insze take *afro 😛 . Łociec wymaca kokosy, gwoztka pot *makatkewbije y ynsze take 🙂 Ju urychtuie *papu lo wsiech /nui coby było cacy, noto *popołUdniak wy ramach relax 😀 Nui widzi Lilia, „0”-ero kasy, zero złości, je wesoło wy rodzinie 🙂 …
    Ytoje ino 1-en zy X… 😀 , 🙂 , 😀 … Nimo fcale żaden mini-serstfa,
    nawet 😛
    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=9Xsl-Z20qoQ

   7. 😀
    „,nie majac pieniedzy bedziemy musieli dawać jakąś usługę za usługę.* 😛 lili /tak ino łosobiśće na łuszko, cy masz na myśli, to ło cem io dumam?, 😀 . Nobo dziołcha gdy jusz y nawet nic wy torbecce nima, noto i tak eszcze cosik mo 🙂 . A Mi, nu szto jo moge? Ci dać?..
    ****Niema nic, czego Ty nie morzesz mić 🙂 /wenżykem/
    😀 https://www.youtube.com/watch?v=d9iiMkxSOv8
    @LiON – cza ;

   8. Oj,nie umiem sobie wyobrazić bez pieniądza a Ty Seja jakos tez ci trudno sobie wyobrazic ze pieniadz bezodsetkowy duzo by naprawił w tej cywilizacji.I nie chodzi o maszyny ktore za nas bedą wszystko robić,niech robia.A jak kazdy by dostal co miesiac dochod podstawowy na godne przezycie to nie musi pracować jesli nie chce a maszyna za niego zrobi.A jak bedzie chcial cos wiecej od zycia to sie zajmie pracą jaka mu odpowiada i jaka lubi .Jak nie bedzie lichwiarzy to nie bedzie niewolników.
    Jak bedzie system referendalny to bedzie porządek po naszemu a nie po ich myśli.Do tego teraz dąże i chcialabym takiej wlasnie zmiany a nie zycia bez pienądza,wogole nie wiem z czym to sie je i jak to by mialao wyglądać.Idealizować też sobie moge w snach o raju na ziemi.Nie wiem.Złe jest to co uważasz za złe a dobre co uwazasz za dobre i jak to użyjesz.Jesli uwazasz pieniadze za złe to nic cie nie przekona,jesli zmienisz myslenie o pieniadzu i uzyjesz go na wlasny dobry cel to pieniadze nie bedą złe.Tylko musimy jeszcze odebrać wladze tym ktorym ją powierzylismy i przywrócic ją nam samym.
    Pieniadze jako wymiennik zeby sobie ułatwic a nie utrudnic zycie.tylko tyle.
    życie bez pieniadza….uzyj uroku osobistego…kurcze…uzyje uroku osobistego na starą wredną babe, oczywiscie.:P

    Patrze na systemy bez pieniedzy ,dzikie plemiona.Ciekawe jak sie maja tam kobiety.Są zalezne od swoich facetów czy im przyniosą jedzonko do domu .Wszystko to takie idealne normalnie.

   9. „Ty na przykład Lilka wiesz na jakim świecie żyjesz? Co się stanie z Tymi Ludźmi? Z Systemem jaki tak kochacie? ”
    nie ,my tego systemu nie kochamy.dlatego tak chcemy go zmienic na lepszy.Ty masz wizje bez pieniadza ,moja wizja jest raczej z pieniadzem-wymiennik(koniecznie bezodstetkowy).proste i skuteczne rozwiązanie.

   10. Co oznacza słowo Utopia? Coś zupełnie idiotycznego, co musi upaść, co generuje straty a nie przynosi realnych zysków, taka też iluzja. Jak ulał pasuje do obecnego Systemu opartego o Pieniądz. Bo weźmy choćby i sam handel. Każdy chce mieć zysk, kupić taniej, sprzedać drożej, wziąć nie miej za usługę by wystarczyło na tyle samo usług czy towarów PLUS ZYSK A skąd ma się brać ten Zysk? Z podnoszenia wartości czyli cen usług i towarów. Trudno jest to wytłumaczyć, no weźmy prosty przykład 😛 Mam zapalniczkę, ty chcesz ją kupić a ja sprzedać z zyskiem bo inaczej to po co? Powiedzmy że jest warta jeden paciorek / pieniążek, to ja Ci ją sprzedam za jeden i troszkę. A Ty masz jabłko, sprzedasz je też o te troszkę drożej, generalnie pieniądz krąży i ma krążyć, i na każdej transakcji generować troszkę zysku. No to sam traci na wartości czyli to jest strata a nie zysk bo odtąd za tę samą zapalniczkę musisz dać w końcu 20 paciorków czy pieniążków bo wszystko inne też musi podrożeć, zarobki muszą się zwiększyć, wzrasta koszt produkcji, to rosną ceny dla zysku i znów paliwo drożeje, i wszystkie ceny się podnoszą to i zarobki muszą i cena chleba i usług idzie w górę i tak bez końca dla Zysku. Topimy wszystko w Zysku jaki tak na prawdę zawsze jest stratą, czy to nie jest UTOPIA? Od topienia w czarnej dziurze bez dna wreszcie. Sam Handel, bez banków nawet zarżnie każdy system. To jest ekonomia czy logika? To jest Szaleństwo.

    Bo spójrz, jeden kombajn załatwi żniwa dla 5 wiosek. W każdej wiosce pracowało przy żniwach 200osób przez tydzień, a i dwa, skosić sierpem bo kiedyś nie kosą nawet, powiązać w snopki, zwieść, wymłócić, przewiać, wykorzystać słomę dla zwierząt i zborze zawieść do młyna. Więc 200 osób razy 5 wiosek to daje 1000 miejsc pracy i zapłatę dla Nich co przekładało się na cenę chleba i mąki w ogóle. Dziś jedna czy dwie osoby zrobi to samo w kilka dni. Kombajnem to 1000 osób na zieloną trawkę, to o 500 wypłat bo pół miesiąca 1000 to 500 w przeliczeniu na pełne wypłaty. Czyli Chleb i mąka jest o tyle tańsza. Pięćset razy. A chleb potaniał? Nie oszczędność utopiła się w Utopii systemu i dalej drożeje jak wszystko. W imię zysku straty. To samo z Paliwami, z fabrykami i tak dalej. Nie rozumiecie że to jest iluzja zysku, do tego jak by zupełnie z boku mając się nijak do realiów i wkładu gdzie zysk podnosi ceny i sprawia Was defakto biedniejszymi w tej grze.

   11. No i wreszcie aspekt psychologiczny transformacji pojęć i percepcji w skali Narodów i Świata. 🙂
    Dziś wyznacznikiem wkładu w społeczeństwo, przystosowania, … jest zasobność portfela. Więc Wartość człowieka określa Ilość pieniędzy a żądza kanalie i złodzieje… Dla tego nikogo nie namówisz na naprawę instalacji za darmo? Wydaje się to wręcz niedorzecznie absurdalnym pomysłem. Gdzie Człowiek nic nie znaczy a wartością Nadrzędną jest Pieniądz.

    Ale kiedy nie będzie już pieniądza, ani handlu w żadnej postaci. Co wyznaczy wartość Człowieka? Jego cechy, faktyczna przydatność i wkład czyli Sam Człowiek odzyska Wartość i stanie się Wartością Najwyższą. To będzie miało ogromne pozytywne skutki, wręcz nieznane dotąd w obecnym świecie. Jedynym sposobem by być bardziej poważanym i szanowanym będzie po prostu pomaganie i jakieś zajęcie a najlepiej z pożytkiem dla społeczności. Bo my chcemy coś robić, mamy marzenia, powołania, pasje i to pożyteczne, jak Elektryka właśnie. Każdy chce o sobie powiedzieć, Jestem Kimś, a nie spuścić głowę i powiedzieć jestem nikim. Zawsze Ktoś ma lepiej niż Nikt, ma większe względy, szacunek, poważanie i cieszy się będąc dobrym w tym co robi. Więc jest lepiej przystosowany i zdrowy, trafi mu się lepsza samiczka i tak dalej. Ba gotowi jesteśmy ponosić straty, dopłacać do własnego zajęcia i dziś, to o ile bardziej będziemy szczęśliwi mogąc się jako Godne istoty w pełni samorealizować? A właśnie lenistwo wynika z poczucia niemocy jakie dziś wrasta w Człowieka …

    I masz odpowiedz jak skłonić kogoś by przyszedł i Ci pomógł a choćby założył złotą instalacje elektryczną o ile taka będzie potrzebna skoro nie będzie scentralizowanej dystrybucji Elektryczności a każde urządzenie będzie samowystarczalne. Więc bez instalacji. Ale każdy chętnie przyjdzie i pomoże, ba samo to będzie radością dla Niego, nobilitacją że jest potrzebny, dobry … Będzie szczęśliwszy i Ty że dałaś Mu taką możliwość i już nie masz problemu.

   12. A jednym słowem 🙂 Wystarczy być człowiekiem, co wiem nie wiadomo co to oznacza, i wydaje się niewykonalne ba szaleństwem i utopią, niee mówi się, to się nie uda, nigdy nie sprawdzi i nie ma szans zaistnieć nawet 😉

    A dziś każdy kto chciał by coś zrobić za darmo, sama nie zrobię skoro tak, był by wzięty za wariata, natychmiast spadł by w hierarchii społecznej do rangi pośmiewiska i wioskowego głupka 😉

    Więc tak czy inaczej trzeba przygotowywać grunt, budzić tę świadomość, łaknienie odzyskania Wartości jako Człowiek i tak rozumianej Wolności i nowego „Milenium” po kres czasu. Ba jest to system naturalny, odzwierciedlający naturalną relację od najmniejszych molekuł po ekosystemy, komórki naszych ciał, aż po galaktykę i Świat. I dokładnie się wpisuje, nie jest iluzją ani sztucznym tworem więc Nigdy nie upadnie. I jest tym wyczekiwanym Nowym choć cudownie oczywistym.

    Gdzie kiedy, nie daj Dydy co oczywiste w końcu nie będzie wyjścia a stare szlak trafi a trafi bezapelacyjnie niezależnie od ilości kosmetycznych zmian na całkiem nowe stare iluzje i obiecanki, to w świadomości społecznej będzie już czekać gotowe Nowe, na ile to możliwe.
    Będzie wiadomo jak ma być i co i jak zrobić. Dla tego to jest ważne już dziś, choć nie mówię że dziś mamy robić głupstwa wyłamując się z głupstwa 😀

   13. Czyli wychodzi na to ze to robienie cos dla kogos to nie tak faktycznie za darmo tylko po to zeby zyskac sobie czyjs poklask lub tez calej spolecznosci,zeby zyskać ich poważanie lub tez zwyklą wdzięcznosc.Wtedy nasza ranga rosnie w ich oczach i mamy przez to wiecej ,wiecej chetnych na pomaganie.
    A jak gosc jest z charakteru niezależny i nie chce sie przypochlebiac ,chodzi wlasnymi sciezkami to zdechnie z glodu ,na to wyglada albo bedzie jadl mrowki napotkane po drodze.
    Moze to i dobre w malych spolecznosciach ktore stworza system zycia i robienia kazdy co do niego nalezy i co umie dla drugiego.ALE w miastach to tego nie widze.

   14. Jeśli nie masz wyboru i musisz mieć takie poglądy, to już nie moja sprawa Lilka 🙂

    Pozdrowienia 🙂

   15. Wyjaśniałam Lilka 🙂 dla czego samo pojęcie handlu opartego o pieniądz (innego nie wyjaśniałam 😉 ) i pojęcie Zysku bez jakiego handel nie ma racji bytu (więc i sam pieniądz nie miał by sensownego powodu istnieć) zarżnie każdy system i jest Utopią z definicji. Więc pieniądz bezodsetkowy nic nie zmieni bo i bez banków i lichwy będzie to samo. Z powodu samego pojęcia Zysku jaki na prawdę jest zmniejszaniem wartości pieniądza więc Stratą nie zyskiem. No i totalna patologia się nie zmieni, dalej będą wyzyskiwacze, ….

    A jeśli by wprowadzić pieniądz ale bez Zysku, czyli pozamrażać wszystko to upadnie chandel.
    A jeśli by wprowadzić chandel bez pieniądza, czyli wymienny to towary będą musiały krążyć przez terespol zanim trafią na swoje miejsce co totalnie sparaliżowało by cywilizacje. To jest dobre ale dla wioski nad rio grande a nie w skali całej planety czy kraju. Bo i Ty musiała byś się 5 albo i 50 razy wymieniać by mieć swoje Jabłko a masz miotłę na przykład, tylko że ten co ma jabłko nie chce miotły a oliwę, a ten co ma oliwę chce baterie i tak bez końca. Więc musiała byś się wymienić swoją miotłę za słonecznik, słonecznik za uszczelki, uszczelki za sól, sól za dywany by dywany za, parasole a parasole za baterię a baterie za jabłka ufff przy dobrym wietrze. Tego się nie da racjonalnie wprowadzić w skali kraju, choćby między regionami czy gałęziami gospodarki, ba nawet w skali jednej osoby i jednego jabłka to jest niedorzeczne.

    Więc jedyne prawdziwe jest to co napisałam, wszystko free ale przy zachowaniu całej struktury uproszczonej dystrybucji. 🙂

    Azazel 😉

   16. Nie no, żart z tym podpisem bo akurat tak siebie nie nazywam 😉 Chciałam przez to powiedzieć że nie mam się za lepszą ani za gorszą Ciebie czy kogokolwiek 😛

    Wiem nawiązałaś do Filmu. 😉

   17. No i co śmieszne, w tym systemie o jakim mówię nikt nie traci, a każdy zyskuje. Bo nikomu nie ubędzie ani nie będzie odebrane nic. Chyba że możliwość wyzysku i widmo zagłady 😉
    Nie trzeba się bać o styl życia, o jego poziom. A jedynie można się bać o swoją szarpaninę, kopanie z koniem, wyszarpywanie z gardeł i puszczanie innych w skarpetkach o lubość w posiadaniu niewolników zaćpanych naszymi pienikami jacy sami mają głodne dzieci tak tego nie będzie 😉

    Oczywiście można więc i mi i samemu systemowi zarzucić nie inną Interesowność jako motor działania, ale przecież w interesie nas wszystkich, wręcz kwesta być albo nie. Czy to coś złego że w interesie Jednostki będzie być Kimś? Zamiast w interesie niewielu wszyscy Nikim? To już do tego się czepić? To czepmy się Interesu Słońc, i Plonów na polu, one też są obłudnikami bo jaki mają w tym interes że rosną i świecą? Jaki Interes ma Rodzic, na pewno jakiś ma że mimo wszystko kocha i pielęgnuje potomstwo, podczas gdy, lepiej było by je na organy sprzedać, bardziej ekonomicznie i nie zakłamanie, prawda?

   18. Mnie nie, ktoś powie. Banki zlikwidować i lichwę, ale ja Muszę wyzyskiwać, to sens mojego życia by wykorzystać wszystkich poniżej. A kto się upomni o tych poniżej tego Ciebie? Kali wyzyskiwać to dobry uczynek ale nie Kalego. Kalego niewolić to złe, ale jak Kali niewoli to dobrze? Czy więc Kali sam jest wolny?

    Oni nich nie mają Pieniędzy, naszego cicho > BOGA, teraz My będziemy emitować Boga i niewolić, ot moralność 😉

    Być Człowiekiem i nie Niewolić i nie krzywdzić i nie wyzyskiwać, nie kłaniać się Mamonowi, nie nie czego Ty od nas chcesz? To przecież ponad nasze siły i wyobrażenia nawet, my zginiemy bez cudzych łez. Jakąż utopie głosisz? Na stos z seją. Zresztą i tak nie rozumiemy o czym mówisz, na pewno zdechniesz gdzieś w zapomnieniu i dobrze.

    Skan umysłów.

 5. *Ygnac 🙂 pisze:
  „(…) Łociec wymaca kokosy, gwoztka pot *makatkewbije y ynsze take :)(…)”

  – Ygnac – co to znaczy „wymaca kokosy”, „gwozdka pod makatkę wbije”, „y ynsze take” ?
  Wyjaśnij, proszę, bo brzmi to ciekawie i tajemniczo. Jeśli się zdecydujesz, zachowaj umiar, proszę. :):):)

  1. 🙂 Bedzie pszez enigmy-tyzmU 😛
   *zachowaj umiar, proszę. :):):) < jak odsuniesz 1-kliknoto bendzie 🙂 🙂 🙂 , 😀
   A tera bende sie miarkował 😛
   Po ras, jaicynta sobie robi Laionek, cy o droge pyto 😛
   „wymaca kokosy”, to zncy co Ygnacy a un nic nie znacy 😀
   Czynność w/w polegała na łobmacywanju tylnei kurzencei czenści zadu
   we calu, cy bendzie na jajecznice, Gażdzina na czuja kumała, chtórna usadzi
   jaio, tero jasne?…, cyco.
   Po 2-a „gwozdka pod makatkę wbije” 😀 makatka toje kawałek białei *płachty
   ok. meter na 1/2 – ół tora. Pamientam haft * DOBRA GOSPODYNI DOM
   WESOŁEM CYNI * 🙂 , 🙂 , 🙂 …
   ypo czy, noto łociec mósieli gwustka we ściane wbić, coby makatke cepnonć 😀
   Jak byczo, noto wal jak we w dym, bede siem miarkował 🙂
   Y nutky lo Cie;
   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=0luyOeX_e_Y

 6. 😀
  *lilka pisze: 😀 /Żart-óie/ cyyyco 😛 *Dlaczego ty to robisz, robisz wszystko
  Żeby zniszczyć coś na zawsze *
  Ygnac 😛 wszystko jak w rodzinie mówisz? 🙂 cy muwje, CHA! Jo to WIM 🙂 …
  Raz wesoło a raz lecą kubki i talerze. <— zy tem noto nic +, nic -, SAMO ŻYCIE,
  a jaśniei najdziesz Lilu na ścierzynce dżwienkowei pt. UFO ? Oni już tu są! 🙂
  – zy-reśtom zawrzdy byli 😀 Musi co Lili nie beła na łostatnij lekci 😀
  🙂 http://teksty.org/de-mono,ostatni-pocalunek,tekst-piosenki 🙂

Comments are closed.