Stop NWO – 12.10.2016

Wystąpienie na XIV Harmonii Kosmosu rd Aleksandra Kisila przedstawiającego założenia nowego ustroju nowej Polski.

Dr Aleksander Kisil, mgr inż. cybernetyk, dr psychologii, menedżer sprzedaży, prezes zarządu spółki akcyjnej, przedsiębiorca, konsultant, trener i coach, ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego, zarządzania kapitałem ludzkim i przywództwa, autor pierwszego w Polsce programu MBA Energetyka.


Lokalna ekonomia, jak założyć bank lokalny i wykreować lokalną walutę – to tematyką wystąpienia dr Krzysztofa Lewandowskiego na otwarciu nowej fazy projektu Republiki Ślężańskiej w Sobótce.


24 thoughts on “Stop NWO – 12.10.2016

 1. To jest erotoman/zboczeniec!No ale widać tacy wam psują/lgniecie do nich. A co niektóre aż piszczą za takim zwyrodnialcami.
  To zwykły rudy przekręt i też Donald się nazywa ? Hihihihihhiihihi

   1. PÓJDŹMY DALEJ!…….
    Czy nie widzicie tego teatru kiepskiej sztuki zafundowanej wam za wasze pieniądze?. Tej rzekomo walki,, mocarstw”Rosja-USA z moralnością Kalego.Tam gdzie jest strach/zastraszanie tam jest manipulacja,manipulacja waszymi Umysłami abyscie uwierzyli w brednie awersu i rewersu tej samej monety.TKWICIE W DUALIZMIE !!!TO TAKIE DZIECINNE/NAIWNE hihihihihihi?

    Jak poinformował BiznesAlert.pl, Exxon Mobil zapowiedział w ostatni piątek, że zatrzymuje wiercenia w rosyjskiej Arktyce zgodnie z amerykańskimi sankcjami, które wprowadzają zakaz współpracy z rosyjskim sektorem naftowym.
    Ostatnie, zaostrzone sankcje ogłoszone przez Waszyngton 12 września dają czas firmom naftowym na zatrzymanie współpracy z Rosją do 26 września. Departament Skarbu USA dał koncernowi Exxon Mobil dodatkowy, krótki termin ponad te 14 dni na wygaszenie działalności platformy wiertniczej i na bezpiecznie, odpowiedzialnie zlikwidowanie wszystkich operacji oraz wycofanie pracowników z Rosji.

    Rzecznik Exxon Mobil Richard Keil powiedział agencji Reuters, że po tym dodatkowym terminie Exxon rezygnuje z koncesji i żadne dalsze prace nie będą wykonywane. W lipcu Exxon rozpoczął przenoszenie platformy West Alpha z Norwegii na wody rosyjskiej Arktyki. Amerykańska firma spodziewała się odkrycia wielkich zasobów ropy na Morzu Karskim. W tym celu podpisała w 2011 r. umowę poszukiwawczą z rosyjskim koncernem Rosnieft.

    Sankcje USA mają na celu uniemożliwienie przyszłej produkcji ropy z nowych złóż. Sankcje obejmują m. in. zakaz stosowania w Rosji wszystkich technologii dla sektora energetycznego umożliwiających poszukiwania i wydobycie ropy ze złóż głębinowych, arktycznych oraz niekonwencjonalnych.

    http://www.cire.pl/item,99132,1,0,0,0,0,0,exxon-mobil-konczy-wiercenia-w-rosji-shell-i-total-zostaja.html
    Jednakże potem źródło z Exxon Mobil poinformowało Reutersa, że prace wstrzymał, a na platformie nie ma już personelu amerykańskiego. Mimo to akcje koncernu w piątek po południu zyskały 0,7 proc.
    To tylko wycinek/czubek góry lodowej całej propagandy kremlowsko waszyngtonskiej z siedzibą w GENEWIE!!!!

   2. Qcyp „Zaiste musiał osłonę stracić(niewidkę) zwykle latają w tą i wew tą,pod waszym nosem.” nie pod waszym tylko Twoim , drugie nie stracił osłony , tylko otworzenie czasoprzestrzeni wrota Koncept Dipolarnej Grawitacji Doktora Pająka , pamietasz zapewne eksperymenty np w Filadelfii , a co do latania jest ich tutaj rojno wystarczy że zmienisz swoja czestotliwosc postrzegania to zobaczysz niewidzialne .widziałeś rytuał w tunelu wiec chyba wiesz że to wrota dla piekielnych „CERN „, identycznie jak arka przymierza tylko że tam , nie mogli przekroczyć membrany mimo że obie rzeczywistosci były widoczne po obu stronach , piekielni też latają w kapsułach ale nie mają mozliwosci ich opuszczać i przenikać bezpośrednio w nasza przestrzeń , ale jest ich mało bo nic z tego nie mają , spotkania z nimi to jak wejście w rdzeń reaktora , wiekszosc świadków szybko umiera albo ciężko choruje latami i w ostateczności zgon .Módl się do PERUNA aby ich pogonił jak powróci na rzeczywistosc ziemi , bo to oni są winni wszystkiemu .

 2. EVP Wernher Von Braun Reverse Speech https://www.youtube.com/watch?v=eGou0cX2J1w
  My zamaknelismy net . To znaczy wszyscy sa w siacie
  W reversie W V Braun mowi
  Moj wilk Moloch wznosi sie jest to Arka.
  On bedzie kierowal sie za moim wilkiem.Oposci wiec,Oni beda gonic nas yeh.
  Moj stary kumpel lucyfer
  Teraz ja robie z was idiotow.
  Oni sa czarujacymi owcami. Oni nigdy nie beda wiedziec
  Smierdzacy bluff( klamstwo)ta droga jest ,ale wole ja .
  Egipt jest w naszej aranzacji. Siata, teraz my spenoscia zamknieci w niej na zawsze .

  No wiec Egipt w aranzacji. Prosze prosze wracamy do Egiptu . A pisalam ostatnio o swiss bankiers , ze sa z genomem i pochodna egipskich homocapensis i wszyscy nazisci maja ich pochodne i nie tylko Oni bo w naszym kraju Polska tez sa z tym genotypem ( po krzyzackich templars religijnych gwaltach ) mimo , ze ukryci jak szczury gleboko w swojej skorupie klamstwa wenetrznego .Mozna ich tylko wyczuc po swiadomosci i gdzie jest i czy wogole jest . Z reguly sa przy korycie bo tam im najlepiej do trzymania netu .

  1. Oczywiscie Kalinko ! to są cechy czysto wrodzone i to wypływa samoczynnie , mimo najszczerszych chęci nigdy do nich nie przylgniesz bo to działa jak dwa magnesy jednoimienne oni to bardziej wyczuwają co stanowi ich przewagę , dlatego samoczynnie się odnajdują i szybko regenerują , głównym elementem ich gry jest wyzysk, władza, panowanie , oni rządzą zbierają łupy i cieszą się, nie tyle z bezpośredniego procesu wyniszczania ale z posiadanej przewagi, dystansu i niemożności ofiar .

 3. Generalnie David and Jeff stwierdzili , ze nigdy tak przerazajcego reverse nie slyszeli .
  Kosciol ma krew na swoich rekach plenta tego reverse .

  I rape another kid
  https://www.youtube.com/watch?v=ZqUNYkDYt0w
  Patrzy na Obame i mowi w reversie . I love him
  Mowi o Luter King piekne slowa a w reversie mowi .Murder was the catholic answer . Czyli morderstwo na nim bylo katolicka odpowiedzia .
  Potem mowi w reversie -last blood . O co tutaj chodzi w tym parszym zwodzacym wiernych pedofilu .
  hej guys jest juz duzo dowodow i oni sie w koncu pogubia z ich opadajacym na kark astralem i chora manipulowana astralem podswiadomoscia .

Comments are closed.