Stop NWO – 13.07.2016

Panel na XIV Harmonii Kosmosu poświęcony zagadnieniom rolnictwa, ziemi i zdrowej żywności, w którym kolejno zabierają głos Jadwiga Łopata, Edyta Jaroszewska-Nowak, Piotr Król i Julian Rose.


Zapis wystąpienia Stefana Oleszczuka, Burmistrza Kamienia Pomorskiego w latach 1990-1994, na XIV Harmonii Kosmosu.


 

3 thoughts on “Stop NWO – 13.07.2016

  1. Ciekawe wystąpienia Burmistrza. Jak będą nam mówić 1000 krotnie, że jesteśmy oszukiwani, to w końcu uwierzymy i pan Burmistrz właśnie w tym wystąpieniu tysiąckrotnie powtórzył nam że jesteśmy oszukiwani, dobre wystąpienie. ludziom trzeba dać kopa w tyłek by zaczęli myśleć, że są wolni. Bo są. a władza oszukuję. Podobało mi się ostre mocne słowa… (które docierają do ludzi?) tak czy inaczej, zrozumiałem, że władza robi nas w bambuko 🙂 niby to się wie, ale takiego wystąpienia mógłbym słuchać przez cały dzień, żeby dotarło a Pan Stefan Oleszczuk potrafi dotrzeć.

  2. Czy zaprzeczenie jest prawdą? Gdy wszystkiego się wypierasz, gdy na wszystko mówisz Nie? nie godzę się na to, nie ma tego, nie istnieje, boga nie ma, świata nie ma, mi to pasuję, a raczej nie pasuje w sensie, ze pasuje 🙂 nie to ekstra słowo, tak jak był film jestem na tak, to ja jestem na nie 😛 bo nie istnieję… bo teraz nie piszę to nie ja… mnie nie ma… nic nie ma… i nie ważne i nie istotne, i nie potrzebne nie dam się… nie wierzę, nie ma miłości, nie ma. Nie pomogę… sobie innym, bo nie ma niczego… i to jest prawda. bo gdzie niby to jest, jak nic nie ma? a skąd wiesz,że coś jest, bo Ci powiedzieli? jest nicość i ona jest prawdziwa, bo jej nie ma. nie ważne, jest ekstra z tymi moimi psychopatycznymi myślami, teraz jest nie, jutro może będzie może…? ale cieszę się z NIE 😛 lubię szukać czegoś czego nie ma… bo może okaże się, że jest, na razie nie ma nic… 🙂 do nie napisania 😛

  3. lepiej być na nie, niż byc na tak. zanegować wszystko, wyrwać się z umysłu bestii,.czas ma rewolucje.

Comments are closed.