Stop NWO – 14.01.2015

Wraz z Traderem21 wkraczamy w wielki świat finansów, globalnych graczy finansowych i światowej polityki ekonomicznej. A na arenie mamy Chiny i ich juana, USA z dolarem i FEDem, Europę i kraje Bliskiego Wschodu.


Przedstawiamy wypowiedź Leny Huppert (Koalicja Polska Wolna od GMO) po warszawskiej pikiecie przeciwko GMO. Materiał zrealizowali koledzy z NTV Warszawa Zdzisław Bartkowiak i Artur Dobrowolski.

45 thoughts on “Stop NWO – 14.01.2015

 1. to już wiemy, jak trader21 ma na imię… cezary. wkrótce go namierzymy 🙂
  opór jest bezcelowy!

 2. …dowolnej osobie na dowolny mail…
  a dlaczego nie zapodać linka?
  plis plis plis 🙂
  a w ogóle to lubię Lenę, za to co robi

 3. Remedium na GMO jest jedno, oczywiste i proste. W ostateczności… Po prostu ogień… (na polach i lasach nie ma monitoringu). I to zaraz na początku, tak aby ,jak nie słowem to czynem społecznym, do rolników dotarło że nie warto w to wchodzić. Tak to już jest, że do prostego umysłu docierają tylko nieskomplikowane argumenty.
  Z Polską robią co tylko chcą. Jeśli są sposoby, środki, trzeba ich użyć. To wojna! Dość z wychodzeniem na ulice po prośbie. Oni tam z protestów, referendów się śmieją
  Na wszystkie ustawy do tej pory nie było rady (szczepienia, „terroryzm”, AKTA). Z GMO jest trochę inaczej. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie mają być plantacje. I zdążyć przed pyleniem

  1. Lubiana, Kochana Lena H. ma nadzieję na uliczne pospolite ruszenie (jasne, tak by było najlepiej), proponuję wiosenno-letni plan B..

  2. To jest gaszenie pożaru pożarem…i co? Głód? I import żywności GMO? A może desperacko podpalimy całą planetę? ja pierdzielę… wariatkowo….

   1. Przed podpaleniami (ostateczność j/w, której nie pozostawiono wyboru) i zrobienia kolejnego wariatkowa (Czy można bardziej od tego ,co już jest, zrobić „wariatkowo” w/z Polski?…, no raczej nie) dobry pomysł z Green Peace… Poinformować ich o planowanej klęsce ekologicznej w naszej Środkowej Europie i zwrócić się do nich o pomoc. Nasi chłopcy i dziewczęta biorą udział w ich (teraz już naszych) akcjach, więc nie powinno być odmowy. Wspólnie z nimi możemy wymyślić więcej, skuteczniej, lub w ogóle ocenić sytuację – jej pozycję
    Wychodząc z założenia o planie B, nie chciałbym snuć czarnowidztwa, niestety „muszę choć nie chcę”, bo biorąc pod rozwagę okoliczności realistyczne w Polsce, do takiej …pokojowej okupacji kartofliska Kopacz zawezwą DUŻE, w sensie wystarczające siły antyterrorystyczne (czytane: ZOMO) – w tym z Zachodu… Prawo w Polsce na to już pozwala. Tak czy inaczej pozostanie plan B. Albo „wojna” albo już zgłaszajmy się na przycinanie dziobów i wkładanie rur do przełyku… Wcześniej wskazana szczepionka znieczulająca jaźń. Nie czekajmy więc, niech każdy zrobi to albo to, to co musi, czyli swoje…jak skonkludowali – w dobrej wiadomości dnia a nawet roku – ostatnio redaktorzy Janusz(Z) z Pawłem(N)

   2. Taa upadła Świadomość/Duch widzi tylko czarne scenariusze.. ale uważaj, bo bogini/Ciało Boga poparzona/zbrukana może przemienić się we wściekłą Kali, wyciągnie miecz i zetnie głowę (tego scenariusza nie widzisz?) i a piąć od nowa… czysta woda może ugasić ten pożar.. czysta podświadomość.. Bogini, która urodzi Syna- wolnego Ducha. I wtedy będzie dopiero taniec Bogini z Duchem… wcześniej to sama destrukcja w różnych wariantach… co widać w Matriksie… na szczęście coraz więcej ludzi to WIE i oby więcej, bo czas tika tik tak….
    Problemy trzeba rozwiązywać z poziomu wyższego niż ten na którym są widoczne.

   3. „To jest gaszenie pożaru pożarem…i co? Głód? I import żywności GMO? A może desperacko podpalimy całą planetę? ja pierdzielę… wariatkowo….”
    – – Nie ma potrzeby popadać w panikę. To tylko parę hektarów „spalonej ziemi”, ale na „wojnie” tak jest. A jak się gasi duży pożar lasu? Wycina się trakt albo wypala w sposób kontrolowany połać lasu (nie szkoda róż…) aby udaremnić przedostanie się Ognia dalej , na cały las.
    Od paru ha „spalonej ziemi” jeszcze nikt nie umarł z głodu, nie ma co dramatyzować, to tylko koszta zła mniejszego, a i koniecznego…
    Żywność GMO i tak jest i będzie importowana, nie wiemy co jemy ci, którzy zaopatrują się w GigaMarketach, czy choćby też w MiniSklepach (to te same hurtownie spożywcze). Ważne żeby GMO nie przedostało się do naszych ogrodów/żywności z targowisk przez pylenie i otwartą sprzedaż nasion GMO. Sprzedaż nasion GMO jest największym zagrożeniem, ponieważ modyfikacja rozejdzie się po ogrodach, działkach w kilka lat. I to jest ! podkopywanie (naszego) świata. Wrogowie sprawią że zapadniemy się jak…zmodyfikowani pod GMO zanim świat kiedykolwiek, czy w ogóle spłonie. To jest zagrożenie na dziś dla dla Polaka, nie to czy świat spłonie. Jak ma spłonąć to spłonie, ale to już bez naszej przyczyny, sprawa GMO nie ma z tym nic wspólnego

   4. 😀
    „problemy jakie mieliśmy trzeba rozwiązywać na innym poziomie
    rozumowania od tego na jakim byliśmy twoeząc je 🙂 ”
    😀

   5. Dokładnie gUral… i Tu jest potrzebna Mądrość Ducha a bogini/Ciało Boga z wdzięcznością Go przyjmie… i do tego zmierzamy, bo czyż nie leci z Nami Pilot :-)) ?

   6. Gregory:..”– – Nie ma potrzeby popadać w panikę. To tylko parę hektarów „spalonej ziemi”, ale na „wojnie” tak jest. A jak się gasi duży pożar lasu? Wycina się trakt albo wypala w sposób kontrolowany połać lasu (nie szkoda róż…) aby udaremnić przedostanie się Ognia dalej , na cały las.
    Od paru ha „spalonej ziemi” jeszcze nikt nie umarł z głodu, nie ma co dramatyzować, to tylko koszta zła mniejszego, a i koniecznego…”

    … jak bogini czyta takie słowa (które mają Moc) to płacze.. i dobrze bo tylko Woda może ugasić ten pożar…

   7. Ja tam nikogo do niczego nie nawołuje. Ale wydaje mi się że Bogini to by musiała sporo płakać i sporo łez wylać bo co zostanie? A ludzie pożar ugaszą, choćby i ogniem, a przyczynami na wyższych poziomach zajmą się później a nie będą patrzeć tylko i łzy wylewać 😉 Bo powiedz Iza jak by Ci się dom palił, to łzami Go ugasisz? Albo może komisją nadzwyczajną? Czy Działaniem? Trzeba zakazać rękawki a nie łokcie załamywać. 😉 I wcale nikt nie musi się godzić na Ludobójstwo dla zysków.
    A bogini niech se płacze, tylko to Jej zostało tak czy inaczej. 😉

   8. A Bogini nie widzi i nie płacze nad innymi aspektami , np choćby tylko modyfikowania gen-inżynierią człowieka Ziemianina?

   9. To jest morderstwo całej Planety, naszej Matki i dawczyni życia, Zamach na Wszelkie Życie w konsekwencji. A ktoś będzie wyjeżdżał z jaką Wyższą od tej koniecznością w imię strachu przed gniewem jakiejś Kali? Nie no wybacz. Jak dziś nie powiemy dość! to lepiej podlać ogródki krwią naszych Dzieci i własnoręcznie Im Gardła dla świętego spokoju Mamona poderżnąć. Wie ktoś co to jest Ekosystem? Że cała Planeta to nasze ciało? Bo bez Niej nasze ciało jest niekompletne więc nic nie warte i natychmiast umrze. A zbrodnia przeciwko naszej Planecie to Zbrodnia na Wszelkim Życiu i nas samych. Jakie to Zyski są tego warte? Jakie są więcej warte od Jednej tylko Pszczoły? Od życia naszych Dzieci? No budzi się we mnie Kali jak słyszę żeby zachować spokój w imię wyższej konieczności. $

    WYĆ MI SIĘ CHCE.

   10. Wybaczam, bo Miłość wszystko wybacza.. zamiast się tu bezproduktywnie produkować weź się za działanie. Zgłoś się do pani Jadwigi Łopaty i pana Juliana Rose i działaj… a jak wolisz podpalanie to zacznij od swego domu.

   11. Produktywne produkowanie oddaliło na razie stryczek (ustawy) do wiosny.
    Siąść i medytować = wymodlić skażenie polskiego środowiska
    Trzeba wykonać ruch aikido… to samo co ONI. zawezwać pomoc z zachodu. tj Green Peace. A potem się zobaczy…

   12. Przepraszam Iza 🙂 ale czy ja zrobiłam Ci coś złego? Co mi wybaczasz? Notabene też żeby wybaczyć, trzeba najpierw ponieść szkodę, nie? 🙂 To już nawet powiedzieć co się czuje i myśli nie można? Gdzie to jest nieprawdą co napisałam? Napisałam też że nikogo do niczego nie nawołuje. Ale chyba mam prawo zło nazwać złem? Czy nie? 😉

    I wiesz będę na tyle podła że do GMO dopisze Szczepionki Dzieci, Emulatory i inny szajs, i całego Mamona, oraz fanatyzm w tym Religijny. Cóż jeśli z tego powodu ktoś ma mnie znienawidzić że mówię prawdę, to co ja na to poradzę? to nie o mnie świadczy. 🙂

 4. Kilka lat temu chciano przemycić uprawy
  GMO ziemniakow daleko na północ Szewcji.
  Ludzie z green peace ( o ile sobie dobrze przypominam )
  dowiedzieli sie o tym . Pobrali urlopy , przyjechali
  daleko na północ , otoczyli pola przeznaczone
  ba te uprawy i koczowali tam dopóki było za późno zeby wsadzić te ziemniaki .
  Nie dopuścili do tego zeby wysadzona te ziemniaki w terminie .
  Nie pomogły tłumaczenia ze te ziemniaki nie sa przeznaczone
  dla ludzi tylko na pasze .
  Była akcja policji ale nic nie mogli zrobic bo
  protest był pokojowy .
  Dzisiaj w Szwecji w sklepach jest zalew żywności
  eko .

  1. W polsce nie ma Bio, Ortganic ani Eco . Wszystko jak leci nie wiadomo skad i na czym . Na takimm zywieniu Polscy przywdocy dostaja wylupiaste oczy :):):)
   Ja sie simialam kiedys bo mowie do mojego meza kilka lat temu , ktory piekl chleb przez 10 lat w Australii na organic mace i na robionym przez siebie zakwasie . Jak pojedziesz do Polski to sobie mozesz porownac jaki dobry jest chleb w moim kraju . On mi mowi po przyjezdzie nie ma juz twojego kraju i mojego Germany kraju tez juz nie ma . Bo chleba w nich nie ma .Jak chleba nie ma to krajow nie ma .

   1. Dowiedziałem się niedawno od jednego piekarza, dobrze zorientowanego w swej przestrzeni zawodowej, że polskie młyny są na ostatniej prostej do przejęcia przez Deutschlandów. Do mąki już sypie się bardzo dziwną chemię mającą utrzymać ją w dobrym stanie przez długi okres przechowywania (chodzi o jakiegoś pasożyta mącznego, owada popularnego, nie pamiętam teraz, do sprawdzenia, który się zagnieżdża i rozmnaża w mące. To nie wszystko. Cena chleba będzie ustalona niedługo przez nowego monopolistę polskiej mąki (młynów). O tym też nic się nie mówi i nikt nie słyszy. Oczywiście nic nie dziwi, czy nie powinno, a może powinno jeszcze? W każdym razie boku sobie nie wyrwiesz ani młyna nie podpalisz (grube mury i monitoring)

   1. 😀
    Грегори-wiczu, jak jusz noto komórki w dłoń, muza na całość
    np. / BAŁKANICA / Y ze 😀 na ustach. Y po ptokach 😀
    😀 Kumasz blusa…

   2. 😀 Y coby nastała JASNOŚĆ 😀
    A poniżej Грегори-icz & co na, naroskurce 😀
    🙂 nobo WP.

 5. ” wsparcie petycji dot kredytow frankowych. 700 tys. os. czeka na rozwiazanie problemu, a banki bandycko łamią prawo. I to zdanie bardzo mi sie podoba: „Jako posiadacze kredytów hipotecznych indeksowanych lub denominowanych w walutach obcych odrzucamy wszelką pomoc finansową pochodzącą z budżetu Państwa.” Problem łamania prawa przez banki jest i trzeba go rozwiązać.” ze strony P Wiplera
  a tu petycja dla zainteresowanych http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_kredytow_indeksowanych

  1. My z głodujących wsi, my ze spalonych miast… nutki ze zamknietej hutki
   baju baju bedziem w raju 🙂

 6. Zieloni – green peas !!!! to sa sprzedajczyki popaprance i wogole nie widomo kto to jest . Oxfam tez tyle lat placilam na tego typu dziwadla . Lepiej jakby byla bardziej czynna . latwo dac pieniadze i czekac az ktos cos zrobi za ciebie .
  Green peas tak jak w straczkowym ziarnie juz jest zmodyfikowany tak samo green peas organizacja jest juz w sluzbie illuminatii bardzo zmodyfikowana na ich modle . Bye bye stare spalone idee pelne kamuflazu .

 7. „problemy jakie mieliśmy trzeba rozwiązywać na innym poziomie
  rozumowania od tego na jakim byliśmy twoeząc je”

  – obawiam sie, ze ten cytat, madrosc przerasta wiekszosc z nas w sytuacji zastanej i postawionej przed nia. Jesli nie, to prosze o propozycje od czego by tu zaczac
  Moze od medytacji?….

  „Wybaczam, bo Miłość wszystko wybacza.. zamiast się tu bezproduktywnie produkować weź się za działanie. Zgłoś się do pani Jadwigi Łopaty i pana Juliana Rose i działaj… a jak wolisz podpalanie to zacznij od swego domu”

  – Nie mam nic przeciw medytacji, dla medytacja tak, ale nie w formie wymodlenia powodzenia (przepraszam za roboczosc skrotowa) dla Lopatow w kampanii przeciw GMO, lecz wykontemplowania wlasciwego rozwazania dla Problemu
  Piszecie…
  Nawolujesz do przylaczenia sie do Lopatow i wyjscia na ulice? ok…. A zastanowiles sie co moze wydarzyc sie na ‚takiej ulicy’ akcji? Moze dojsc do prowokacji, SS moga zgarnac ludzi do suk, wywiexc i zrobic z nich wraki za pomoca swych bezposrednich metodoch mind control. Niektorzy moga zniknac. To nie beda demonstracje przeciw abstrakcyjnym ustawom czyAKTA. To bedzie skierowane przeciw konkretnym grupom interesow z duzymi pieniedzmi, a jak sa pieniadze, to sa i wystarczajace srodki…np na prowokacje. MONSANTO je ma, tak jak ma duzy interes w Europie, a nigdzie nie jest tak latwo korumpowac jak w Polsce
  Mozna mi zarzucic jakas konfabulacje nadinterpretacje. Ale w tej „wojnie”, grze nie ma lepszych czy gorszych rozwiazan, kazde jest na inny sposob ryzykowne. Ten problem GMO jest klasyczny dla Paradoksu Istnienia tego swiata. Ta walka zaczyna przypominac stawianie sie silom natury, tsunami czy czyklonowi. Wlasnie dowiadujemy sie ze MONSANTO posmarowalo parlament EU. Jak napisal gUrol tu potrzebne sa inne rozwiazania na innym poziomie rozumowania…
  …To jak? siasc w medytacji ,zwrocic sie do Bogini Macierzy i wymodlic zawrocenie kijem wiatru od pylenia? Moze jakas inna afirmacja… Sa pomysly?
  A moze kazdy indywidualnie uda sie tradycyjnie w glab siebie, wyzwoli i uwolni, przeniknie do pelni glebi Pustki w zaspokojna nirwane, w miedzy czasie plodzac w boskiej Kamiasiastrze potomstwo, samemu odejsc, odplynac a ich pozostawic, skazac na mutacje transgeniczne…

Comments are closed.