Stop NWO – 16.01.2013

Dyskusja w studio NTV – udział wzięli: Krystyna Maciąg, Dariusz Brzozowiec i Paweł Nogal. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski, a dotyczyła takich spraw, jak ekonomia, biznes i etyka w życiu publicznym. Na początku dokonano podsumowania Spotkania Wolnych Ludzi w Kielcach.

Panel Ekonomiczny, który się odbył w ramach X Harmonii Kosmosu i I Kongresu Wolnych Ludzi we Wrocławiu. Udział wzięli: Dariusz Brzozowiec, Paweł Nogal, Krzysztof Lachowski, Janusz Lewicki i Mikołaj Rozbicki. Nad przebiegiem całości czuwał Janusz Zagórski.

81 thoughts on “Stop NWO – 16.01.2013

 1. Ludzie nie moga wiecej bladzic . Wycinanie lasow jest objete „Green line Abraham shit magic „To shit jest ode mnie .

 2. Drodzy Państwo

  Wiedza ekonomiczna nie jest przed nami w żaden sposób ukrywana. O mechanizmie kreacji pieniądza przez banki dowiedziałem się w szkole średniej jakieś 13-14 lat temu. Mało tego – ta wiedza jest ogólnodostępna dla wszystkich np. na portalu nbportal.pl W czasach gdy nie miałem dostępu do internetu (2000 r.) płyty z prezentacjami dołączane były do gazet. To ludzie nie chcą być świadomi w zdobywaniu informacji.

  http://www.nbportal.pl/pl/np/animacje/prezentacje Tutaj można obejrzeć animacje i prezentacje przedstawiające w prosty sposób (bez książkowego bełkotu) niemal wszystkie zagadnienia z dziedziny finansów i polityki finansowej państwa. Śmiało! To nie boli.

 3. @Łukasz Nowak

  Drogi Panie,

  bajeczki NBP o tym , jak dobrze, że wprowadzono system bankowości centralnej,czuwający nad dobrym wszystkich, nie nadają się nawet dla grzecznych dzieci na dobranoc, a Pan tu na forum teorii spiskowych chcesz je polecać , jako podstawowe źródło informacji. Wiedza jaką rozpowszechnia bank centralny, stosowana w praktyce jest przyczyną kryzysów.

  Jak Pan tak dobrze znasz mechanizm kreacji pustego pieniądza, to proszę go tu wyjaśnić w przystępny sposób. Zobaczymy, czy Pana wiedza jest coś warta , czy to tylko bezmyślne powtarzanie zmanipulowanych doktryn ekonomicznych, powszechnie rozpowszechnianych przez tzw. system powszechnej edukacji.

 4. P.S.
  Z mechanizmu tworzenia pustych pieniędzy, nie zdaje sobie sprawy wielu ekonomistów na tzw. świeczniku, a Pan tu tak pięknie się wyedukował kreskówkami NBP.

Comments are closed.