Stop NWO – 17.02.2016

Druga korespondencja Andrzeja Grabarza ze Szwajcarii na temat światowych trendów i prognoz roku 2016, które mogą zwiastować globalny konflikt. Omówiono również postać Geralda Celente, amerykańskiego analityka trendów i publicystę, którego zespół od 1980 r.  prawidłowo przewidział kilkadziesiąt globalnych wydarzeń.


„Źle się dzieje w państwie duńskim” można by powiedzieć w odniesieniu do sytuacji polskich kobiet, matek z dziećmi, pracującymi w Danii, choć nie tylko tam. W studio gościmy Weronikę Milenę-Hansen (pokrzywdzoną matkę trójki dzieci), Sylwię W. Wandycz (matka pokrzywdzonej) oraz Tomasza Lingo z Fundacji „Polak Polakowi Przyjacielem”, która podjęła się pomocy pokrzywdzonej.

Kontakt do Fundacji:
http://www.fppp.pl/
kontakt@fppp.pl


14 thoughts on “Stop NWO – 17.02.2016

 1. Bezpieczenstwo polskich rodzi za granica – 17.02.2016… Dlaczego sa tutaj takie bzdetne pretensje do kraju,w ktorym polacy mieszkaja? Sw.JP-II powiedzial…” Nie emigrujcie z kraju…miejsce polakow jest nad Wisla „… Niech Polak przestanie w koncu szwendac sie po swiecie i podejmie starania o polepszenie swojej egzystencji w Polsce i nie bedzie problemu. Polakowi wszedzie bedzie zle bo Polak jest honorowy…ukradnie a nie poprosi. Zrobcie tak by Polak wracal juz z emigracji i nie ujadajcie wiecej nad „krzywda” jakiej Polak doznaje na obczyznie. To wstyd i hanba!

  1. „Źle się dzieje w państwie duńskim”…Zatem jak sie dzieje w panstwie polskim?
   Chcecie ponaginac prawa obcego panstwa dla swoich polskich potrzeb? Zastanowcie sie i juz czas powrotu „bialych orlow” do ojczystego gniazda. Polski Orle pamietaj ze oprucz ostrego „patriotycznego dzioba” masz jeszcze ostre i grozne pazury!

 2. Szanowni Państwo,
  Projekt ustawy o sprzedaży żywności przez rolników przywraca tradycyjną rolę rolnika jako wytwórcy i przetwórcy, a jednocześnie otwiera nowy rynek naturalnej i zdrowej żywności dla konsumentów. Dopuszcza w ramach sprzedaży żywności przez rolników wyłącznie produkty przetworzone w sposób naturalny i tradycyjny, bez sztucznych i identycznych z naturalnymi dodatków, pochodzących z własnych upraw, chowu i hodowli oraz przetwarzane na terenie własnego gospodarstwa rolnego. NIESTETY, Biuro Analiz Sejmowych zgłosiło wątpliwości do tego projektu, co oznacza, że jeszcze długo będziemy marzyć o łatwym dostępie do dobrej jakości żywności prosto od rolnika. Rolnicy zaś nadal będą traktowani jako przestępcy sprzedając nielegalnie swoje smaczne i zdrowe produkty domowe.
  UWAGA! PODPISZ LIST W TEJ SPRAWIE:
  http://www.petycjeonline.com/alarm-bronmy-dobrej-zywnosci

   1. to ludobójcy ,Wszyscy ,potrzebują niby „demokratycznych” głosów aby „Narodowi służyć” , a puzniej służą sobie i obcym , niech doznają w sobie po stokroć wynikłe z tego cierpienia i smierc , bo jest to świadome działanie od poczatku do końca z ich strony .

 3. No ciekawe dlaczego link mi sie niewyswetlil Obama pre-identified in 1971 as future U.S. President by secret DARPA-CIA time travel program
  George H.W. Bush, George W. Bush, Bill Clinton and Jimmy Carter pre-indentified by DARPA time travel

 4. jedyną przytomną i konkretną osobą jest Babcia „duńskich” dzieci, brawo! być może właśnie dzięki niej sprawa zostanie pozytywnie załatwiona, tak myślę 🙂 trzymam kciuki

 5. Redachchtorze,dzwony biją tylko nie wiadomo w którym kościele.chodzi o Mistrale,tj. OKRĘTY DESANTOWE, poniał?

 6. Jest jedna rada dla pań zakochujących się w obcokrajowcach…ślub w Polsce i dzieci urodzone w Polsce !Wtedy Twoich interesów broni prawo polskie ! ale cóż…realia są inne…pozdrawiam

Comments are closed.