Stop NWO – 18.02.2015

W studio NTV przedstawiciele Stowarzyszenia Falun Dafa w Polsce: Huang Jianmin oraz Jan Motyka a rozmowę poprowadziła Krystyna Maciąg. Ruch Falun Dafa jest zdelegalizowany w Chinach, a jego członkowie prześladowani. Wielu z nich było torturowanych i wykorzystanych jako dawcy narządów wbrew swej woli.

Falun Dafa (znane także jako Falun Gong) jest zaawansowaną praktyką samodoskonalenia należącą do Szkoły Buddy.

Dyscyplina Falun Dafa skupia się na umyśle. Doskonalenie (kultywacja) umysłu i myśli, tzw. Xinxing (wym. sinsing), określone jest jako klucz do zwiększenia energii Gong.

Falun Dafa zawiera także doskonalenie ciała, co uzyskuje się poprzez wykonywanie określonych ćwiczeń. Jednym z celów ćwiczeń jest wzmocnienie nadzwyczajnych zdolności praktykującego i mechanizmów energii poprzez siłę jego potężnego Gong.

Więcej na stronach:
http://pl.falundafa.org
http://clearharmony.net
http://faluninfo.net


Alina Nowaczyk z Fundacji Freedom opowiada o swoim pobycie w Londynie i zetknięciu z tamtejszą waluta lokalną. W dalszej części wraz z Pawłem Nogalem dyskutują o bezpieczeństwie walut lokalnych… i okazuje się, że wałek jest możliwy.

33 thoughts on “Stop NWO – 18.02.2015

 1. Falun Dafa na to właśnie czekałem ,teraz się zacznie hihihihihihiHIHIHIHIHI 🙂
  Dziękuje bracie AzjacieHIHIHIHIHI 🙂

 2. Jaka jestem dzisiaj szczesliwa bo uswiadomilam sobie , ze jeszcze zupa ugotowana w mikrofalowie nie jestem . Juz dawno od samego poczatku pisalam na NTV , ze wszyscy , ktorzy lataja za UFO sa sterowani poprzez samo UFO 🙂
  No tak technologia jest ET,s , ktora uzywamy . Hallo wake up call nic z tych rzeczy nie jest nasze i kto w tym siedzi jest juz ich 🙂
  Planetarny grid nie pozwoli nam na samoistne rozwiniecie sie wiec jak dlugo bedziemy plywac w tej zatrutej sadzawce . Nie pozwolmy sie przypalic do dna wielkiego gara solarnego systemu astrologiczno-numerowego i jego kabali .
  No tak musimy byc pozytywni mimo , ze swiadomosci grid nienawidzi ludzkosci kladzie negatywnosc na wszystkie swiete miejsca , ktore kiedys byly dla ludzkosci celabracja ich energii , zniszczone nasze sekretne dokumenty i cala nasza sile przejeto w kilka lub kilkanascie swiatowy korporracji .A jeszcze slysze od moich bliskich takie bzdury , ze Putin jest nabogatszym czlowiekiem swiata . Pytam sie coz za mozg ma polski czlowiek wierzac w takie brednie . Kooperacje sa przewaznie rozwiniete na zachodnich rynkach a nie na wschodnich i maja angielskie nazwy a za tymi nazwami stoja osoby . Ciekawe jakie troche o innych rysach twarzy i uszach spiczastych . Korrporacje gromadza cale pieniadze swiatowe . I bogactwo pochodzi z dziedziczenia tez wiec jakim sposob Putin moze byc najbogatszym czlowiekiem swiata nawet jakby wykupil cala Rosje to i tak nie ma kuli ziemskiej 🙂 .Nie jestem politykiem ale jedyny problem w tym kraju jest nie myslenie globalne tylko obwinianie wschodu . Wirus choroby I hate Putin dziala jak elixir uspokajacy odnosnie calego swiata . Wystarczy , ze zgnoje jednego waznego faceta ze wschodu a reszte bedzie OK 🙂 Nie wiem jak to wyrazic ale tak sobie pisze z obserwacji tutaj i tam >
  W momencie kiedy zaczelismy byc swiadomi czarnej magicznej apokalipsy naszego systemu planetarnego wyzwala sie w nas automatycznie reakcja przeciwdzialania temu to genialnialne zjawisko powinna sie coraz bardziej rozwinac, antyreakcja przeciwko wszystkim klamstwom i manipulacja na swiecie spowoduje nawet w cyyborgach jakies poruszenie moze rozpalenie i powrot soul .
  Sila przetrwania bedzie bardzo wskazana cecha i Sila przetrwania bedzie chciala istniec nie w ciemnosciach tego swiata obludy ale w innych bardziej przyjezdnych warunkach .

  1. „A jeszcze slysze od moich bliskich takie bzdury , ze Putin jest nabogatszym czlowiekiem swiata .”

   – CHCIWOŚĆ to potężna broń. A o ROZBUDZANIE TEGO UCZUCIA w tym chodzi. O to „ja nie mam a on ma, jak on MOŻE, jak ON ŚMIE MIEĆ, zabrać mu „…. itd

   W pluciu i obrzucaniu błotem bo ono sie przyklei a SPROSTOWANIE nie każdy zauważy bo drukowane chyłkiem maciupkim drukiem. Klasyczna technika podjudzaczy… szepczących do ucha każdemu: „ZABIJAJ dla yahwe, ZABIJAJ dla swego rabe”….

  2. A jakbyś zmieniła perspektywę, że ta „soul” nigdzie (i nigdy) nie odfrunęła ale „dojrzewa” i ze jako istoty samoświadome robiąc analogię do wzrostu i dojrzewania człowieka mamy tak na oko 8-9 lat? Jesteśmy jeszcze niedojrzali. To proces…
   Jakbyś zmieniła perspektywę i zobaczyła, ze ta „ciemność’ wychodzi również z nas /i nikt ani nic nam z zewnątrz niczego nie robi, póki się na to nie zgodzimy?/? To już jest dorosłość i odpowiedzialność… te „cyborgi” jak to określasz, to jeszcze „niemowlęta lub małe dzieciaczki”.. biegną gdzie błyszczy błyskotka.. i to też jest potrzebne aby się nauczyć, ze nie wszystko złoto co się świeci…
   Co do Rosji to zgoda, mamy wprogramowane kody niechęci i jakąś manię wyższości… co jest śmieszne w ogóle… to ma związek z zaborami, rewolucją bolszewicką i potem okupacją w latach 1945-199?… nie potrafimy oddzielić polityki polityków od zwykłych ludzi, bo mnie pasjonują Rosjanie, ich dusza i cyrylica.. i Tołstoj ;-).

 3. Wszyscy w tym niuejdżowym bagnie usiłują z mniejszym lub większym powodzeniem sprzedawać za pomocą kompletnego bełkotu, nadzieję na uzdrowienie i zrozumienie (czytaj:tzw. „rozwój duchowy”), gdzie miarą wartości takiego handlarza jest to, ile może wycisnąć (w domyśle -) z frajerów; np. Renata Engel, Joanna Rajska i spółka, itd….

  Na tym tle pojawienie się bezinteresownego i jak się okazuje masowego ruchu Falun Gong, jest zjawiskiem niezwykłym. W dodatku, jak się wydaje, przynoszącym całkowitą i gruntowną odnowę moralno etyczną.

  Niestety z tej krótkiej roz-mówki, można było odnieść wrażenie, że jedynym celem tego ruchu jest poprawa zdrowia i moralności społecznej.

  Prowadząca, poza autoprezentacją nie była zainteresowana ruchem, a panowie nie wykazali inicjatywy pogłębienia tematu.

  Niemniej, ponieważ google prowadzą do jałowych dyskusji wyrażających jak się to mówi: ostrożnie akceptujący sceptycyzm, czyli inaczej mówiąc nikt nic nie wie, dobrze się stało, że można wreszcie zapytać „u źródeł”.

  Przede wszystkim, brakuje na polskiej stronce Falun Dafa dyskusji, więc stawiam pytania tutaj.

  Czym jest gong, bo jak się zdaje jest on przedmiotem najwyższej troski w Falun Gong?
  Czy jest on tym klejnotem o którym mówił Jezus, dla którego „warto wszystko sprzedać aby go zyskać”?

  Czy celem ćwiczeń jest zdrowie i tzw. moce, które były naturalną cechą ludzi a których zostali podstępnie pozbawieni?

  Jeżeli: ” Falun jest inteligentnym, wirującym istnieniem zbudowanym z wysokoenergetycznej materii. Falun który, Mistrz Li Hongzhi umieszcza w innej przestrzeni w podbrzuszu praktykującego, wiruje nieustannie, 24 godziny na dobę.”, to czy to oznacza, przejęcie ciała człowieka przez obcą istotę, która w zamian podreperowuje mu zdrowie – coś jak Goauld z filmu „Star Gate”?

  „Faszen Mistrza ochrania ćwiczących, więc nie trzeba obawiać się zagrożeń ze strony złych istnień.” –

  Wszystko co zostało powiedziane i napisane o prześladowaniach, torturach i mordowaniu ćwiczących jest jednocześnie, rekomendacją tego „ruchu”, ale jednoznacznie zaprzecza powyższemu twierdzeniu.

  Czym jest ów wysoki poziom na którym „Od samego początku, gdy osoba zaczyna praktykować Falun Dafa, praktykuje …. na wysokim poziomie,” i wreszcie:

  czym jest otwarcie Gong???, co wydaje się być najwyższym celem czyli „owocem Dafa”.

  Ps.

  Proszę o korektę: motywów prześladowań; twierdzenie, że tak zbrodnicze ludobójstwo jest spowodowane „uprzedzeniami” jakiegoś tam ministra zbrodniarza, jest niezwykle naiwne i nie da się podciągnąć nawet pod kategorię „dużego uproszczenia”.

  1. Dzięki Arcana 🙂 W sumie nie oglądałam tego filmiku, i z tego co piszesz, myślę dla mnie więcej wynika niż z jakiego krótkiego materiału więc se odpuszczę 😉

   Też jestem ciekawa tych odpowiedzi, na pytania jakie zadałeś. No i jeśli gdziekolwiek, bez względu na otoczkę, choćbym nie wiem jak się z nią zgadzała, włącza mi się czerwony HALOGEN jeśli w grę wchodzi jakichś łańcuszek zależności energetycznych. A jeśli powiązany jeszcze z jakimś rozdawnictwem, co ma się przekładać na cokolwiek, inicjacją, podpinką, pośrednictwem … dziękuję postoje. Całkiem jak w tych łańcuszkach finansowych pamiętacie? Gdzie ktoś tam ma willę z basenem na hawajach i ty też będziesz mieć jeśli namówisz 10 jacy namówią 10 na 500zł wpłaty na przykład 😉 Zawsze nie ma inaczej, Goaud, jak zwał tak zwał podpinka …, coś tam gdzieś na wabia dla kogoś jak w hazardzie i jest rzeka Energii, poczucie przynależności … Religie też tak działają. Mistrz mnie ochroni? czy raczej odwrotnie, to On ma Ful wypas i super, gdyby to kasę chodziło to przynajmniej miała bym prowizję, mogła egzekwować udział w łupach, a taaak nikt gór nie przenosi i reklamacja na biegunie u Mikołaja, niezły cyrograf 😉

   1. W sumie Państwa też tak działają 😀 Chronią nas przed swoimi niby konkurencyjnymi filiami (innymi państwami) Tylko spróbuj nie zapłacić haraczu za ochronę. Ten sam mechanizm, w sumie świetny interes. 😉

    Owca. Beee Meee 😀 a jak nie to na przeszczepy 😀

    A ja wiem wiem, to Sodani polują na symbionty, z kąś trza brać „organy” 😉 Albo Chińskie ufo tym napędzają podpinając się pod podpinkę 😉 Ja tam wolę nie być ogniwem w baterii (dział plazmowych) 😉 haaa

  2. Współpracownikom i bywalcom ambasady Chińskiej Republiki Ludowej uprzejmie dziękujemy!

 4. Myślę, że nie na miejscu jest dociekanie jaki powód mogą mieć prześladowcy ruchu. Nie istnieje powód dla zamordowania niewinnego człowieka, tym bardziej nie istnieje powód ludobójstwa. Tragiczna sytuacja bezbronnych prześladowanych na ogromną skalę ludzi powinna wywołać natychmiast sprzeciw międzynarodowej społeczności. Jeśli komuś nie odpowiadają metody rozwijania duchowości nie musi tego robić. Każdy powinie mieć wolny i nieskrepowany wybór swojej drogi. Zgoda i przyzwolenie na zło jest współudziałem.

  1. Generalnie wyobrazcie sobie miliardy ludzi nagle rzuca swojej niewolnicze prace ma je na drugim miejscu swojej listy albo nawet na ostatnim . No i siada i zaczyna wytwarzac energie z rak -balansu .Prawdopodbnie bez zadnych mesjaszy swiat by zaczal sie regulowac samoistnie pod wplywem tej niesamowitej energii . Skazenie populacji mistrzami religijnym przewija sie w wielu wypowiedziach na forum jak widze i to ciagle (mind sprawa), ktora juz mnie od wielu lat nie interesuje . I kazdego kto pracuje z energia posadza sie o korupcje . Dlaczego drugi czlowiek z jakims ezoterycznymi nalecialosciami zabrania drugiemu czlowiekowi pracowac ze swoja energia w rekach . Cos mi sie wydaje , ze Pan Jezus tez uzywal rak . A poza tym balance w ciele powinien byc miedzy jelitami i dolna partia brzucha a mozgiem gorna czescia ciala. Serce jako czynnik skupienia i balansu. Rece ida od serca i maja ogromne znaczenie energetyczne . Wedlug mnie jak w rekach energia jest uskuteczniana to cale cialo bedzie automatycznie doenergetyzowane . A o to chodzi .
   Ciemnota i malostowosc jest zatrzymaniem energii . A jak to mozna nazwac .
   Poprostu fear ( obawy ) Przed nieznanym .
   Nie widze w tym zadnej spirytualnosci korupcyjnej ale widze spirytualnosc rozwoju energii a nie slowa mowionego .
   Widocznie slowo mowione zawsze zawodzilo i wreszcie czas na inna interpretacje swiata 🙂

  2. Zawsze to mówiłam ze zgoda ,milczenie i przyzwolenie na zło jest wspoludzialem.,
   Dlatego popieram wszystkie akcje mające na celu obronę praw CZŁOWIEKA .
   Liderzy Koalicji Polska Wolna od GMO przyłączają się do protestu rolników uczestnicząc w demonstracji pod siedzibą rządu.
   Zdjęcia: http://icppc.pl/index.php/pl/aktualnosci/584-19-lutego-w-warszawie-razem-dla-dobrej-zywnosci.html
   Domagają się:
   1. Natychmiastowego, ustawowego zakazu obrotu i uprawy roślin GMO.
   2. Ustawy zapobiegającej wyprzedaży ziemi obcokrajowcom.
   3. Umożliwienia rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych.
   4. Kompleksowej i długoletniej polityki rolnej oraz odzyskania kontroli nad przetwórstwem rolno-spożywczym i rynkiem wewnętrznym.
   5. Zmiany regulacji ustawowych w obszarze szkód łowieckich w sposób zapewniający rolnikom rekompensatę poniesionych strat.
   6. Powołania Komisji Dialogu Społecznego ds. rolnictwa.(strona rządowa, rolnicy, przedsiębiorcy)
   Rząd celowo niszczy małe i średnie gospodarstwa rolne w Polsce wprowadzając szkodliwe regulacje lobbowane przez międzynarodowe korporacje i wymuszane przez Unię Europejską, USA i Światową Organizację Handlu.
   Żądamy Polski wolnej od GMO i polskiej , zdrowej żywności na stołach Polaków.

   W imieniu Koalicji Polska Wolna od GMO – Paweł Połanecki, Jadwiga Łopata, Julian Rose, Edyta Jaroszewska-Nowak.

   ================================
   ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
   Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
   34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
   biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-

   PROMUJEMY dalej HASŁO, które po raz pierwszy pojawiło się na proteście zorganizowanym przez ICPPC w 2000 roku, w Warszawie:
   > WOLNI POLSCY ROLNICY NIE UNIJNI/KORPORACYJNI NIEWOLNICY!
   >
   > Tymczasem PODPISUJCIE I NAGŁAŚNIAJCIE PETYCJĘ „NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI”
   > http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci
   >
   > P.S. Potrzebujemy funduszy na kampanię przeciwko GMO, a więc jeżeli ktoś może wspomóc finansowo prosimy wpłacać darowizny – http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/
   >
   >
   > Jadwiga i Julian
   > ==========================
   > Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
   > 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
   > http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

 5. No i masz-o Dobrym tylko wspomniano-dlaczego?bo nie wypada?Pieniądz lokalny-dla Jamajczyków w Berlinie-konsolidujący społeczność jamajska,dla chińczyków w Brukseli konsolidujący społeczność chińskiego pochodzenia i Dobry-dla mądrych Polaków konsolidujący społeczność mądrzejszych na obszarze Polski idiotów?Pieniądze lokalne służą wyłącznie do osobistego bogacenia się tych którzy nimi administrują ,inicjatywa pieniądza lokalnego-jako gorszego,więc bezsensownego -którego zadaniem ma być wyparcie polskiego Złotego -jako pieniądza lepszego jest inicjatywą antyspołeczną,antypolską i głupią.Głupi są ci którzy weszli w system walut lokalnych.To wygląda dokładnie jak z kredytem we frankach-był to Super kredyt.

 6. Nie wazne co jest prawda tylko to co wyglada na prawde. Taki to jest galimatias nieprawdy w iluzorycznej prawdzie .

 7. Piekne slowa powiedzial p.Huang Jinmin”dobrowolnie i dobrodusznie”…mysle ,ze niewielu Polakow uzywa i zna znaczenie tych slow…Zycze sobie i Chinczykom w Nowym Roku by Niebo polaczylo sie z Ziemia czy moze zeszlo na Ziemie….Dziekuje i pozdrawiam

 8. Dlaczego „Falun Dafa ” jest ścigany?

  Za „EFEKT 100 MAŁPY”. Komuś bardzo zależy by Ludzkość nie odzyskała swojej świadomości i WOLNOŚCI SAMOSTANOWIENIA.

  Wycinanie organów to tylko poboczny biznes by ukryć w cieniu powyższy powód.

  W prześladowania „Falun Dafa” wpisują się ci wszyscy ściemniacze udający „miszczów duchowych” czy „oświetlonych ezoteryków” a których JEDYNYM celem jest wprowadzanie poszukujących Światła w bajoro żydowskich bredni i macki ich kabalistycznej magii. Nostradamus pisało SOJUSZU ŻMIJI I ROBAKA – żmijowe plemie jest wiadome, robak to skarabeusz a on ….. jest w zreinkarnowanych idolach filmików z YTube. Tch idolów którym, aż gały wyłażą na wierzch z HIPNOTYZOWANIA swoich słuchaczy. W trójprzymierzu z nimi są jeszcze jaszczurki popularnie zwane reptoidami.

  Oni teraz wiodą lemingi na skarpę „duchowej przepaści”…. robiąc za ROZREKLAMOWANE duchowe elity nowej ery.

 9. Sorry jestesmy w temacie NWO i musze to pchac dalej . Taka jest moja wewnetrzna potrzeba ,
  wiec pisze co napisalam do Alexa .
  googleusercontent.com/translate_c?depth=2&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=pl&u=http://www.thedailytrends.net/2015/02/cern-attempt-to-re-create-big-bang.html%3Fm%3D0&usg=ALk
  Teraz juz wiem dlaczego Zeta talk- jest taka opetana w swoim nadawaniu w Zeta news odnosnie Niburu i czymus co nam zagraza z zewnatrz . Poniewaz cwane ochydne bestie ET,s proboja ludzi kolowac do ostatniego momentu samozagady . Dali technologie dupkom nieswiadomym zombie i ci kreuja wlasna rzes . Sama nazwa shiva nawet naukowcow nie zmobilizowala do myslenia ( czyli musi byc to powazny programming ) . Nawet alternatywne srodowiska sa jak zombie w tym temacie .
  To nie planeta Niburu nam zagraza to CERN . Nikt nic nie mowi . Poniewaz nie chca zapeszac swojego destruktywnego dzialania .
  Alex ci ludzie jasnowidzowie i bog wie kto to to dla mnie kompletna dziecinada . Zastanow sie wywalili w to tyle miliardow dolarow . Nie wierz nikomu tylko przekazuj wielu ludziom . Musi byc wieksza swiadomosc i wtedy to mozemy zatrzymac . Ale nie jakis jeden albo trojka zaprogramowanych wizjonerow .

  1. Wiem że też czytałaś co i ja napisałam o tym, miło się nawet łudzić że ktoś uznał to za sensowne o czym przypadkiem i Największy Fizyk mówi bo rozumie jak widać 🙂 Ale ja nie o tym chciałam Kalinka 🙂 Fajnie że nie odpuszczasz.

   W II WŚ zachodziła bliźniacza kwestia, choć na niewyobrażalnie mniejszą skalę. Wtedy wszystkie państwa pracowały nad Bąbą Atomową, i gdyby nie było Wojny, paradoksalnie dziś byśmy nie rozmawiały / li Bo IIWŚ nie skończyła by się Nagasaki i Hiroszimą a Eskalacją Jądrową jakiś czas później, tam każdy dzień grał rolę. I było to bardzo ważne.

   Dziś, jest analogicznie. Mamy widmo zagłady, już nie tylko cywilizacji ale WSZECHŚWIATA, WSZYSTKICH GALAKTYK i identyczną sytuację jeśli chodzi o wojnę, bo tylko ta może powstrzymać dalsze prace nad CERN a przynajmniej je odłożyć. …

   Tu trzeba wielkiej mądrości, albo wielogodzinnego wyjaśniania wielu. A i tak jedyne co zrozumieją, to termin ważności maślanki w lodówce. No i że złe kosmity nów wspierają wojnę 😉

   1. To znaczy po cichu destabilizują, popychają środki na rozwiązanie konfliktów, wspierają jakiegoś „Adolfa”, inspirują „Ciemniaków” z za żółtych firanek, kręcą się blondasy po podziemiach rządowych, ściągali mogące wiele potężne pojazdy, ciągle coś majstrują gdzieś … 😉 W współpracy z WSZYSTKIMI RASAMI WSZECHŚWIATA których co tu tak w ogóle interesuje, nie? A może to nie tylko nasza sprawa, skoro chcemy rozpirzyć Wszelkie Życie w całym Wszechświecie? 😉 I w sumie, ratują nam też tyłki jak kiedyś. W sumie moment jest przełomowy dla nas wszystkich, mentalnie, społecznie, cywilizacyjnie, … a jakoś to się musi rozwiązać. Cośmy sami nawarzyli politycznie, … 😉

 10. Jeszcze raz mowie . To nie sa zjawiska kosmiczne , to nie sa zjawiska uzaleznione od systemu solarnego i kosmicznego na ktore nie mielibysmy wplywu . To jest tylko uzaleznione od naszego wplywu i akcji zastopowania niebezpiecznej gry zabawkami nakreconych naukowcow psychopatow albo kompletnie zaprogramowanych w hipnotycznym tancu albo faktycznie bioroboty . Naukowcy sa niebezpieczni tylko ci co maja rozwiniete EGO swojej doskonalosci . OOOOOOOOOOOOemocjonalnego zrozumienia sprawy .

  1. Są niebezpieczni i nie działają dla dobra ludzkości.
   ” Polski naukowiec powiedział niedawno w wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego”, że sztuczna inteligencja może być sprawiedliwsza od człowieka. Jej umiejętność rozróżniania dobra od zła okaże się bardzo przydatna między innymi w sądownictwie.

   Dr Rafał Rzepka z japońskiego Uniwersytetu Hokkaido twierdzi, że odpowiednio zaprogramowane maszyny mogłyby rozróżniać dobro od zła. W ten sposób można dojść do wniosku, że roboty idealnie mogą sprawdzać się między innymi w roli sędziego. Być może sztuczna inteligencja byłaby w tej kwestii nawet lepsza od człowieka – podejmowałaby chłodne decyzje, nie przyjmowałaby żadnych łapówek oraz zapoznawałaby się z faktami i analizowałaby je znacznie szybciej.

   Co więcej, dr Rzepka powiedział iż posiada swój własny program, który był nawet kilka razy prezentowany w japońskiej telewizji ale na dzień dzisiejszy, działa on tylko w języku japońskim. Specjalny algorytm zgadza się z młodymi Japończykami w niemal 80% w kwestii rozróżniania czynów dobrych od złych.

   Choć może to wyglądać dziwnie z naszego punktu widzenia, najlepszym „nauczycielem” dla sztucznej inteligencji jest właśnie internet. Znajduje się tam dosłownie wszystko, co robot może uznać za źródło wiedzy. Dzięki internetowi, inteligentne maszyny mogą uczyć się, analizować zachowania ludzi i ich oceny.”

   1. „roboty idealnie mogą sprawdzać się między innymi w roli sędziego” paniznaprzeciwka, pamiętasz tego naczelnika zakładu karnego ? co zamordował więźnia jakiegoś ? jak taka sprawę rozgraniczyć ? ktoś morduje morderce , stając się morderca ,mówił ze coś jemu mówiło zabij” zabij ! jak w takim święcie gdzie są tez równocześnie poprzez sztuczna inteligencje wpisywane programy do ludzkiego umyslu ,wstawić jako sędziego coś podobnego ? jak rozpatrzyć sferę krzywd, układów ,afektu , niezrozumienia, gdzie tu miejsce na sumienie ? kiedyś właśnie dlatego zbierano ławy przysięgłych w dziele przypadku , aby mieć pełny zakres moralności przejawiony w sumieniach przysięgłych ze wszystkich przedziałów społecznych .A kogo mamy uważać za sprawiedliwego ? „””sztuczna inteligencja może być sprawiedliwsza od człowieka””” to kompletna bzdura ? bezduszna wizja sprawiedliwosci , takie systemy mogłyby jedynie weryfikować decyzje sędziów, prokuratorów , pokazywać który się mylił który nie, na czysto statystycznych faktach co zostało matacone, co pominięte , ale nigdy jako werdykt prawomocny , zobaczmy tutaj jak działa suchy program zawarty w prawie , przepisach , ustawach ,zobaczmy ile faktów zostało pominiętych ludzki aspekt został absolutnie pominięty aby osiągnąć cel ??? https://www.youtube.com/watch?v=cZ0i0YTvkxc

  2. Odpowiednio, to znaczy jak?
   „Echelon Conspiracy” się kłania. Tam superkomputer też myślał, że czyni dobrze, a tymczasem został w kanał wpuszczony…

 11. CERN
  Bedzie zapalnikiem do niskich energii i po jego uruchomieniu moga zatanczyc z wojana , ktora zreszta konsekwentnie planuja .Takie bedzie jego znaczenie a nie rozwalnie ziemi na czesci. Bedzie kreowal energie z wrotami do Black magii w 100%. Jednoczenie sie z ludzmi jest wskazane i nie kreowanie wrogow tez :).

Comments are closed.