Stop NWO – 18.03.2015

W studio NTV ponownie gościmy Ewę Pawelę z tematem kontroli umysłu, tym razem od strony zleceń i programów opracowywanych i wdrażanych przez korporacje do globalnej i lokalnej kontroli zachowań mas ludzkich.


Kuba Miernik – dziennikarz obywatelski – odwiedził studio NTV aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat emigracji rodaków. Na tytułowe pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie bo przyczyn jest tyle ile decyzji o emigracji i też taka odpowiedź w programie nie pada. Nie mniej jednak obserwacje Kuby zgromadzone z licznych wojaży po świecie są niezmiernie ciekawe.


Kolejne spotkanie z Jerzym Ziębą, autorem poczytnej książki „Ukryte Terapie”. Rozmowę przeprowadził Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Stop NWO – 18.03.2015

 1. Kontrola Umysłu (mind control) (Контроль Ума)
  mikrofale, indukcja, Wifi, elektrosmog, broń psychotroniczna, anteny telefonii komórkowej, teleogłupianie (telewizja), wirusy mózgowe (czasopisma, gazety)
  http://pokazywarka.pl/kontrola/

 2. Do tematu-Kuba Miernik.Dobrze widoczna postawa rodaków jest właśnie w NTV-w środowisku obudzonych i rozumiejących-jak się do siebie zwracają rozjuszeni zwróceniem im uwagi na niezgodność z jedynie słuszną racją.Mnie wolno tu walić prosto do ryja-bo nie jestem z waszego środowiska,a wam-obudzonym ma to pokazywać ile jeszcze roboty przed wami abym stał się lepszym od was.O zagranicy nie chce mi się pisać-szczur który uciekł z tonącego okrętu jest niewiarygodny-niech was uczą goście Janusza Zagórskiego-to są jedyne autorytety.

  1. Sylwester niestety dales sie nabrać na piękną reklame tych przebudzonych ,ze oni (my)tacy idealni bo ktos ładnie mowi w ntv.Ladnie mowi i dobrze,trzeba kreować cos lepszego niz jest ,ale ci przebudzeni oni caly czas w sumie poszukują i w tym są lepsi od tych co siedzą na d.i jest jak jest ale dlaczego jest jak jest..nie wiem ,nie interesuje mnie,plyne z nurtem wiec jest wszystko ok.
   I ci przebudzeni sa na roznym stopniu swojego rozwoju,wiec to ze sie tutaj na forum wypowiadaja nie znaczy ze są przebudzeni,moze sie przebudzają.A tak wogole to nie idealizujmy przebudzonych.To ze wiem wiecej dlaczego cos sie dzieje,czy to mnie robi jakąs swięta?
   No raczej nie,a moze mam miec takie same poglady co pani w okienku?no raczej nie,albo moze mam sie nie denerwować?jak mnie cos denerwuje,albo ktos?

 3. No Tak
  Taki finanacial Auto-immuni Disorder we Wroclawskich malych korporacjach .
  Ale Mac Fk Donald,s sie maja zawsze dobrze:

 4. A może jednak nie odżywianie typu salseson/parówki/pasztet itepe panie Zi/ Z. !?

  http://porozmawiajmy.tv/odzywianie-swiatlem-jako-droga-poznania-siebie-mariusz-alin/comment-page-1/

  Jak dla mnie bardzo bardzo ciekawe/wartościowe – – – brawo pozdrawiam Mariusza – i brawo Alex to jest dyskretne prowadzenie rozmowy/wywiadu prezentowanie swojej opinii i pozwolenia na swobodną wypowiedź – – – i podpisuję się pod tym co ktoś napisał tam w komentarzu:

  „To ogromna przyjemność słuchać b e z p r e t e n s j o n a l n e g o pięknego człowieka. Bezcenne autentyczne relacje z osobistej drogi. Mariusz, co rzadkie, o d z i w o niczego „nie sprzedaje” i nie poleca swoich usług. Jaki l u k s u s !”

Comments are closed.