Stop NWO – 18.11.2015

Wystąpienie na Kongresie NTV twórcy niezwykłego eksperymentu – Petera Fitzka.


Druga prelekcja Igora Witkowskiego na Kongresie NTV. Mówca odniósł się m.in. do kwestii edukacji i ustanowienia nowych programów nauczania adekwatnych do nowych czasów.


Zapis wystąpienia Doroty Gudaniec, która walczy z systemem procedur o dopuszczenie leczenia marihuana medyczną jej synka cierpiącego na padaczkę lekooporną. Jedynym skutecznym lekiem jest tu marihuana…


 

84 thoughts on “Stop NWO – 18.11.2015

  1. Lena, no niestety , powiedzial ze zaczął studiować książki o prawie a nie ze je stworzył , mówi ze wykorzystuje luki w prawie ,albo ze to mnie odróżnia od innych itd, najlepiej chyba dodać tekst pod filmem bo tłumaczenie ma około 20 % sensu tego co powiedzial Peter

   1. Ale powiedział.. że w Niemczech jest wielu co narzeka, ale niewielu co wstaje i robi to, co należy. No kurcze, jak w Polsce 😀
    Dlatego Go podziwiam. Król 😉 lubię mężczyzn czynu.

   2. No to dodaj Madżik jak znasz niemiecki, bo tam w trakcie pada coś o 20% na ubezp. zdrowotne ale w ogóle nie rozumiem co tłumaczka mówi. No i kwiatek, że ulepszyć stary system, żeby zastąpić nowym..

   3. Iza sens jest taki ze aż 20 % zarobków w praktyce płaci się na kasy chorych ze jest to zawyżone wygórowane , i mówi ze wystarczyłoby dać każdemu płytę DVD jak mają żyć odżywiać się itp , bo LUDZIE SA CHRONICZNIE ZDROWI , no straszne te tłumaczenie niestety ale to tragedia jak to ktoś Petrowi przetłumaczy to chyba z siebie wyjdzie !?

   4. Iza nie porównuj tych narzekań to jeszcze skrajności , coś na zasadzie kto nie maszeruje ten ginie , bo ktoś i tak ginie ale peleton w miarę się trzyma , znam wszystkie klasy znam ich mentalnosc od milionerów do penerów itp .

   5. Dzięki, tak się domyśliłam z kontekstu, że to o to chodzi, ze płacą 20% mniej niż inni Niemcy a wydają tylko 20 % z tego co zbierają, bo edukują się i są zdrowi. No. I po co nam ministerstwo zdrowia. Tu profilaktyka potrzebna czyli edukacja, a nie suple i inne pierdy. Podoba mi się Król 🙂
    Jednak ta „suwerenność” to też tak nie do końca. No przecież nie ma byka, podatek gruntowy, kataster płacą, płacą za energię.. nie wiem jak z resztą. To ciągle quasi wolność.. ehh.. no dobra. Ja ciągle o raju marzę 😀

   6. nie Iza, teraz płaci się 20 % od zarobku w całości bo pracobiorca płaci i pracodawca daje to te 20 % a u Niego powiedzmy nie-wiem 5% bo On w (podtekście mówi )ze ludzie są zdrowi z reguły ( chroniczne zdrowie ) dlatego DVD jest tanie 25 centów i by zastąpiło mafie wyrywającą te pieniądze , a ludzie jedliby odżywiali by się zdrowymi produktami .

   7. Iza wiadomo ze płacą ,przecie chodziło, chodzi o zainicjowanie ,pokazanie ,jest zasada ze to co nie zabronione to dozwolone no i o ludzka swiadomosc ze może buc inna odmienna rzeczywistość itd .

   8. Mostowiak, organizm się adaptuje do nowych warunków, a naszą rolą jest świadomie się odżywiać i dbać o narządy takie jak wątroba-oczyszcza krew z toksyn rozpuszczalnych w tłuszczach, o nerki-oczyszczają krew z toksyn rozpuszczalnych w wodzie, o jelita no i skórę, bo to trzecia nerka. Czyli jak się za bardzo pocisz to nie hamować, ale wtedy zwrócić uwagę na nerki, bo coś jest niehalo. Toksyny z pożywienia to jedno, toksyny ze stresu to drugie. No i śmiech to zdrowie.

   9. To jeszcze świadomie znajdź pierwotne, nie zainfekowane gmo, nasiona zwykłej polskiej marchwi …..powodzenia.

   10. To pokaż gdzie można je kupić, i daj 100% pewności, że to są te pierwotne nasiona. Jak to sprawdzisz ?

    Jak mi pokażesz gdzie je kupić, to ja Ci pokaże gdzie naprawdę są ….

   11. „tylko z czego je uprawiasz ” obejrzałeś uważnie film ?! i NTV , a skoro jest tam mowa o Anastazji to idź tym tropem ? czy to takie trudne ? z GMO na przykład ,z krzyżówek , dzikich „zdziczałych „odmian , w Rosji są jeszcze prawdziwe nasiona i prawdziwi ludzie .

   12. hahahahahahahahahaha

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Marchew_zwyczajna

    I nie potrzeba jej „hodować”, wystarczy zostawić do przekwitnienia 🙂

    Tu masz marchew, znajdziesz też i pietruszkę i inne. Trzeba tylko wyjść z betonowych miast i uczyć się najpierw otaczającej przyrody, a takich panów na ntv dopiero później słuchać.
    Niestety dzisiaj ludzkość ogranicza się tylko do fury skóry i komóry. Zwykłych gatunków drzew po liściach większośc nie rozróżnia, a co dopiero po korze 🙂

   13. Majestick na pierwszy rzut oka po wpisach widać że z ciebie nie lada pierdoła. nie wspomnę już o ocieraniu się o nogawki izie 🙂

   14. te pstrągi tez zostawisz do przekwitnięcia ? w 8 minucie https://www.youtube.com/watch?v=cNb7y_W2Ii4 nie dokonałeś jakiegoś odkrycia wiemy jak rośliny się zachowują , dokladnie Ci napisałem z dzikich zdziczałych roślin , nic Ci nie mówi zdziczałe zdegradowane itp ? nic to nie oznacza ? ze to zgniłe środowisko doprowadziło do takiego stanu i mam to uważać za punkt wyjscia ??? za ostateczność , tak mocno wyśmiałeś swoje czy moje fakty i dowody ?

   15. „Ale powiedział.. że w Niemczech jest wielu co narzeka, ale niewielu co wstaje i robi to, co należy. No kurcze, jak w Polsce ?
    Dlatego Go podziwiam. Król ? lubię mężczyzn czynu.”

    tak.Pan Janusz krzewi wiedze,ale nic z tego nie wynika ogolnie.Bo szczegolnie i jednostkowo to pewnie wiele dobrego wynika.Kazdy dla siebie cos tam wyciąga.Potrzeba teraz kogos kto ta wiedze wprowadzi w czyn.Tylko zeby nie przyszedł znow jakis Rozbicki z policji co bedzie rozbijał cos duzego na małe nic nie znaczące.
    Miala powstac ekowioska pod Ślęza ,ale projekt przepadł chyba.
    Nie ma czasu ,albo za duzo uzerania sie z urzędnikami..nie wiem czemu ten projekt lezy gdzies w szufladzie juz zapomniany.
    Chyba liczymy na wladze jednak ze cos zrobi,ze cos zmieni…;P

   16. to nic innego jak jedynie życzę Ci abyś Doznawał Samego Siebie po Stokroć niech będzie to Twoim słodkim przekleństwem na nieskonczonosc ! zobacz jaki jestem wspaniałomyślny na koniec , czy spodziewałeś się po 8 latach ? takiego prezentu ? mało tego ! wręcz rozkazuje natychmiastowego spełnienia ; już dawno nie bylem taki rozrzutny , ale wielkoduszność nie zna granic Pięknej Zabawy ? hm , ludzi i maszyn ??? głupocie ?

   17. „wręcz rozkazuje natychmiastowego spełnienia ”

    odbiło ci na dobre jesteś na jakichś lekach?

   18. lilka czynem jest ze nawet jak „Kazdy dla siebie cos tam wyciąga” nie oceniajmy Janusza właśnie dla tego chociażby ze każdy coś tam wyciąga , bo nawet niema równoległej konkurencji a to wyklucza nawet punkt odniesienia Pozdrawiam

   19. Iza, przetłumacz to proszę na jezyk energetyczny ( przed użyciem skontaktuj się z lekarzem i zapoznaj z SKUTKAMI UBOCZNYMI ) Ps, przepraszam za nogawki ? dziękuje z góry za tłumaczenie ?

   20. Mostowiak: „Majestick na pierwszy rzut oka po wpisach widać że z ciebie nie lada pierdoła. nie wspomnę już o ocieraniu się o nogawki izie” z braku SeJa 😛 😛 😛

   21. Majestic.W sumie konkurencja jakas tam jest.płatny tagen.tv.dlatego o nim juz zapomniałam,albo ntns,albo porozmawiajmy tv.Widocznie nie ma w Poslce tzw przesilenia ,ktore popchnie kogos do działania,ktore nie zakonczy sie fiaskiem.Bo teraz byc moze nie ma tej siły,a jesli jest nawet pomysl to zbyt wiele kłód pod nogi system zarzuci ze normalnie sie odechciewa działania.
    Poza tym system zmusza do zarabiania pieniedzy,zadnego socjalu tu nie ma i jak nie znajdziesz czasu na zarabianie to nie przezyjesz zwyczajnie.

   22. Lilka też tak myślałam.. i przyznaję myliłam się. Patrzę na NTV jak na supermarket.. dla każdego coś.. ale jednak pobudza ludzi. Ludzie się lokalnie grupują. Wiedza wychodzi z podziemia. Patrząc na ostatnie tu zadymy.. jest jak w filmie Matriks gdy Morfeusz mówi do Neo- że musi być gotowy, ze niektórzy będą z nim walczyć w obronie systemu. Stąd ten atak..
    Popatrzmy jednak na Króla Niemiec.. jest wyśmiewany, opluwany, zastraszany a jednak robi swoje. Mogą Go zabić a On robi swoje.

   23. Majestic na codzień noszę sukienki 😉 więc pudło, nie mam nogawek :* Sam widzisz, ze strzelają ślepakami.. bądź Buddą, gdy idą zatrute strzały zatrzymuj je i zamieniaj w kwiaty lub jak Neo w Matriksie zatrzymaj (wewnętrznie) kule. Nic Ci nie zrobią.. mądry zrozumie a głupim się nie przejmuję.. na tym świecie jest wszystko i wszy i pchły i szczury i kobry i wszystko jest po coś i jest iluzją i nią nie jest.

   24. Qc pisze ” z braku SeJa ? ? ?” ja nie sortuje Ludzi , każdy jest inny i jest osobnym idealistą ,mnie kojarzy rezonans albo w słowie , myśli, albo czystej emanującej energii , tak wiec pokłady ludzkie są nie zbadane na tyle aby je jednoznacznie określić , jeżeli Iza synchronizuje się zemną , ja z Nią to to wynika z jakiejś zgodności i nie przymuszonej woli w danym temacie , i myślę ze to jest jakaś norma ? no chyba ze ktoś ma wyuczone schematy , karmi się dogmatem i to w sobie prezentuje , wiec musi na dłuższą metę podobnych do siebie szukać, bo mi to nie odpowiada dla przykladu ,osobiście jestem wdzięczny Izie, SeJi lilka Kalina i wielu Innym ze dzielą się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą w temacie , i właśnie buddyści nauczyli mnie rozróżniać co jest co ,jaka energia wypływa z nieświadomości z niewiedzy itp , bo pozornie efekty zewnętrze można odbierać z góry przemyślanej strategi chamstwa i nienawiści , i niemal wygląda to tak samo , ale tak nie jest .otwarte sumienia nie piszą coś takiego „hahahahahahahaha” aby zasiać proces degradacji, Gandhi to już dawno upublicznił „Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wygrywasz. ” wygrywa energia stworzenia a każde chamstwo degraduje się samo , tak jak Aron mówi „chamstwo, zazdrosc brak tolerancji „itd to wykladnia tych co tym są i co reprezentują to ich wieczność, bo to wybierają z własnej nie przymuszonej woli i w takim świecie będą zawsze egzystować , do ostatnich dni kosmosu .

   25. lilka pisze „Poza tym system zmusza do zarabiania pieniedzy,zadnego socjalu tu nie ma i jak nie znajdziesz czasu na zarabianie to nie przezyjesz zwyczajnie.” system to przewidział , dlatego są takie efekty nie idzie inaczej w wyścigu szczurów niestety trzeba rachunki jeszcze płacić zobaczmy dla przykladu zachodnich sąsiadów 17,3 miliarda euro rocznie to suma wylacznie z bezpośrednich podatków. Teraz trwały majątek to 600 miliardów euro , wynajem mieszkań i innych obiektów poniewarz jest to w posiadaniu i przynosi tez miliardy zysków , ale jest to objęte już jako działalność gospodarcza (ulgi i inne zwolnienia bo jest to państwo w państwie coś jak teren ambasady ), obiekty przemysłowe np ( browary ) ponadto „państwo” trzyma piecze nad remontami obiektów które są sukcesywnie uważane za zabytkowe http://www.stop-kirchensubventionen.de/ albo tutaj na znajomym podwórku z roku 2011 https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0 wiec krzewienie duchowości i duchowości to dwie całkiem odmienne karty .

   26. Iza45: Sam widzisz, ze strzelają ślepakami.. bądź Buddą, gdy idą zatrute strzały zatrzymuj je i zamieniaj w kwiaty lub jak Neo w Matriksie zatrzymaj (wewnętrznie) kule. Nic Ci nie zrobią.. mądry zrozumie a głupim się nie przejmuję..

    lilka: Iza 45 dobrze napisane

    Pisać można wszystko puste słowa popisowo.
    Postawa, czyny, owoce…..fakty świadczą o czymś innym…..dobrze napisane ?! :

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/10/ufo-oni-juz-tu-sa-30-10-2015/comment-page-1/#comment-70460

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/10/ufo-oni-juz-tu-sa-30-10-2015/comment-page-1/#comment-70465

   27. No i? Jak widzisz Jahwe mnie nie zabił. Oni ty wiktorio. Nie jesteś w stanie tego zrobić. I nigdy nie będziesz. I to ciebie najbardziej denerwuje co? Wyluzuj.. strzelasz ślepakami.
    Dobranoc.

   28. Tak Wiktorio, to sztandarowe hasło Matriksa, aby niewolnik pozostał niewolnikiem. Akceptuję fakt, że mnie nie zrozumiesz Teraz, ale przyjdzie czas, na każdego przyjdzie, ze Twój Umysł wyjdzie z Szuflandii i wejdzie do Kingsizu.. tylko wojownicy i zuchwalcy szturmują „niebo”.. wiem, ze wygodnie jest być ofiarą, są profity, znam je… ale ja wydoroślałam i nie boję się zatrutych strzał.. a gdy trafiają, to jak rzekł Budda nie rozglądam się kto strzela, tylko szybko wyciągam zatrutą strzałę. Drugi biegun Ciebie, zatrutej, szukające i tropiącej błędy innych ludzi. Musiałaś być tak socjalizowana, ze nie wolno Ci było popełniać „błędów” bo czekała Ciebie kara lub dezaprobata. I to z Ciebie wychodzi na każdym kroku. jahwe z tym swoim psychopatycznym psalmem, który tu zacytowałaś.. a ja Jahwe uciekłam.. i nic mi nie zrobi.. mówię mu i co mi zrobisz jak mnie złapiesz? zabijesz mnie? A proszę bardzo! Zabierzesz mi coś? Nie mam nic, nic nie posiadam, to co możesz mi zabrać.. i wtedy spotyka się Boga Wiktorio, który Ciebie kocha z całym Twoim „brudem” bo jego oczy nie widzą „brudu”.

   29. Ty Iza należysz do innego boga a Ja do innego. Zresztą, wielokrotnie pisałaś że jesteś złą kobietą 😛

   30. Bóg jest jeden.. kiedy nauczysz się scalać dwa w jedno wtedy wejdziesz do królestwa/kingsizu w Teraz.
    ————————————————
    W kołysce Twego oddechu drzemie Bóg. Obudź Go w cierpieniu i spadnij z piekła do nieba.. a wtedy zobaczysz, ze piekło to tylko szufladki..Umysłu.
    ———————————————————
    W naturze nie ma linii prostych, jest stan pomiędzy…
    ——————————————————
    Pomiędzy tym co słuszne, a tym co błędne jest wielka przestrzeń, tam się spotkamy
    ——————————-
    pobielone groby, śmierć i zmartwychwstanie…

  2. Nie chodzi o to jak je uprawiać, czy naturalny nawóz czy nie itd…….tylko z czego je uprawiasz – tzn z jakich nasion z jakiego „dna”. 🙂

   A bzdety o energetyzacji roślin są sprzeczne z pojmowaniem życia na każdym szczeblu…

 1. Prosimy jeszcze raz przetłumaczyć pana Patera Fitzek,
  bo to co on mówi jest bardzo ważne i może zmienić postrzeganie Niemiec wśród Polaków, jako narodu agresywnego i pasożytniczego.
  Tłumaczenie jest fatalne, ale bez obrażania nikogo.

  Pan Fitzek mówi szybko i używa fachowej nomenklatury, co dobrze o nim świadczy, jako fachowcu, ale wymaga profesjonalnego tłumaczenia.

  1. Dołączam się do prośby. Gdybym znała niemiecki przetłumaczyłabym.. jak nikt się nie zgłosi to poproszę kogoś z rodziny niemieckiej hahahah

 2. Pan Witkowski wypowiada się jak piłkarz np itd żadnych własnych koncepcji przemyśleń
  Opowiada bajki tak jak o tajemniczej muchołapce gdzie wg swojej fantazji testuje UFO
  Proszę o konkretne tezy oraz argumenty bo jak na razie to szkoda mojego czasu na takie pogaduchy

  1. Niestety masz racje. Stary dobry Witkowski był jak stary dobry Linda teraz to juz niestety idzie na latwizne.

   1. poważnie ??? jak? gdzie?

    hmmm… a to mnie mieli zabrać, no i patrz, no o mało co, no nie trafili :D…. taki żarcik 😉 🙂 🙂 🙂
    no i dobrze, bo przez te Twoje wrzuty czasu nie mam, morgellony oglądam, znaczy szukam, mam to czy nie mam…… 😉 i inne takie… obsesja?….

 3. Wlasnie skonczyl sie… wywiad?… z jednym z redaktorow z TVNBisnes w tym kanale. I chyba chlopaki polyneli zbyt daleko. Otoz dziennikarz, ktory wlasnie wrocil z Paryza zauwazyl, ze glowne media w tym CNN przyczyniaja sie do mylnego ukazywania wojny z ISIS. Pokazuja tylko emitowane przez nich filmy propagandowe, czesto egzekucje, oraz transmisje na zywo z zamachow, mowi glownie o tym ile niewinnych ludzi zginelo, ze zamachowcy byli swietnie zorganizowani , a ochrony panstw sa do bani. natomiast nie mowia, badz tylko wspominaja krotko, ze ISIS zostal zbombardowany bardzo skutecznie, ze obecnie jest „pod sciana” w Afryce jesli chodzi o walki ladowe i dostaja ostro. Obaj, tj. zaproszony i prowadzacy doszli do wniosku, ze jest to nieuzasadnione wprowadzanie strachu i niesprawiedliwym rozdzieleniu faktycznej przewagi obu stron (zachod i terrorysci). Prowadzacy porownal to z wydarzeniami z 1968 roku gdzie USA szturmowal ambasade Wietnamu i to byl ewidentny upadek Wietnamu, ale media prowadzac pierwsza „transmisje „na zywo” daly opini publicznej do zrozumienia, ze USA ponioslo porazke. Faktyczny sukces media zamienily w medialna porazke. Prowadzacy bardzo wczul sie w te dewagacje, ale niestety… wywiad musial juz sie skonczyc. Jak dla mnie to i tak trwal dlugo. Panowie bardzo szczerze dzielili sie swoimi uwagami, ale zastanawiam sie czy czasem nie przekroczyli ustalonych regol. Zobaczymy ich jeszcze? 😉

  1. „polyneli zbyt daleko” niektóre media chcą się nieco uwiarygodnić bo akurat jest teraz taka potrzeba i w niedalekiej przyszłości dalej sprzedawać kity .

   1. Powaznie? uwiarygodnic?. No ale wszak taki „występ” Janusza Zagórskiego jak ten z linku tez miał miejsce. Więc moze najpierw klepnijmy sie we wlasne piersi – warto zobaczyc – polecam. Mowi sie tu o mainstreamie a pewne fakty zostaja zapomniane czyzby relatywizm? https://www.youtube.com/watch?v=u2niVQ_bPQk.
    Po co idziemy do mainstreamu ktory zazwyczaj krytykujemy?

 4. „Proszę o konkretne tezy oraz argumenty” proszę ,zróbcie, dajcie,nie wiedzę ,nie słyszę .niema konkretów dla Tych co nie widzą konkretów .ta cala sprawa z” muchołapką” musi w manipulacji wprowadzić cały temat w maliny i umieścić w bajkach , dobry sposób prania wypranych mózgów .nie wiadomo do końca do czego ona sluzyla , czy wykorzystano chłodnie kominową jako pasująca konstrukcje do czegoś ? czy rzeczywiste była to chłodnia jeżeli tak to musi być tam tez urbanistyka przemysłowa bo kto by zaczynał od chłodni kominowej w tamtych czasach aby alianci wiedzieli od samego poczatku gdzie mają rzucać swoje bomby ,i rzeczywiscie szkoda czasu na takie pogaduchy ,dywersja wszystkich „teorii spiskowych ” pokazała w ostateczności ze to nie teorie, ale dywersanci tak mają ,”””żadnych własnych koncepcji „”” a to nie jest koncepcja ? podobnie było z Chemtrail jaką koncepcje można tu było wbudować ?jak sama obserwacja zjawiska była i jest jednoznaczna , czy ktoś musiał włamać się do jakiejś tajnej bazy dostając ewentualnie kilka gram ołowiu ? i co dalej ? przecież to idiotyzm .Tutaj nich każdy zobaczy o co chodzi , czy po oglądnięciu Tego dalej pozostają bajki w „mózgach” ? https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs

 5. Z tego jąkania tłumaczki nie można nic zrozumieć , dobrze gdyby ktoś mógł przetłumaczyć całą jego wypowiedź jeszcze raz ,

  1. zrozumieć można mówi po polsku , ale to co mówi mija się z zasadniczym przekazem i to w wszystkich kwestiach .no Pani się podjęła może nikogo innego akurat nie było , ? tak wiec w zasadzie nie miejmy pretensji do Tej Pani jak nie było innego wyboru ,przynajmniej Peter mógł jakoś kontynuować wypowiedz i dialog .biorąc wszystkie okoliczności można Pani Tłumacz wydać wyrok ułaskawiający do czego Wszystkich gorąco zachęcam !?

Comments are closed.