Stop NWO – 19.08.2015

Paweł Nogal rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego. Punktem wyjścia do rozważań stała się wypowiedź  Eckharda Horsta, prezes firmy Trade Credit z międzynarodowej grupy Credendo, który stwierdził, że: „Wszyscy spodziewają się wielkiego krachu (…) Wiemy tylko, że będzie duży krach, ale nie mamy pojęcia kiedy.”


https://vimeo.com/136906965

Jerzy Zięba mówi jak jest w sprawie Marka Bachańskiego i jaką bezmyślną nagonkę na niego urządzono mając za nic dobro i zdrowie dzieci. Dowiadujemy się o faktach od których włos się jeży na głowie.

7 thoughts on “Stop NWO – 19.08.2015

 1. No i niech się dzieje. To się odnosi audycji z Panem Ziębą. 🙂 Cytując „do odstrzału, natychmiast …” Brawo 🙂

 2. Witam , cytuję…”Rząd amerykański zdecydował się nie podnosić oprocentowania pomimo tego co wypisał Wall Street Journal. Udało im się ustalić, kto jest w grupie ludzi, którzy faktycznie trzymają rzeczywiste, realne pieniądze. Pieniądze, które są zabezpieczone czymś wartościowym. Na przykład, ktoś ma kopalnię diamentów, wartość tych diamentów może wynosić miliard dolarów, ale liczona jako wartość na przyszłe 20 lat wynosi 20 miliardów dolarów. Elita sprawująca kontrolę zdołała namówić takich ludzi, aby oddali w 3-miesięczny depozyt niektóre z tych niezwykle rzadkich bogactw naturalnych bankowi. Nie wymienię jego nazwy, bo bym miał kłopoty. Depozyt znajduje się w Ameryce, ale nie jest to bank amerykański. Tenże bank będzie miał ten depozyt przez 3 miesiące, więc jego bilans będzie wyglądał bardzo dobrze, w związku z tym nie przewiduję kryzysu finansowego w USA w tym roku. ” ttps://krystal28.wordpress.com wywiad z Parkesem

  1. Znowu asekuranctwo OJ !
   Adela
   Jaka korzysc twoja informacja niesie .
   Ja juz mam dosyc ludzi , ktorzy cos nie mowia bo by mieli klopoty . Naprawde dosyc . Tendy zmiana nie pojdzie nawet w malych sprawach . Zasada informacji niesionych od ludzi to „Poszcze jakas kaczke i odlece a to spadnie do jeziora i sie rozposci nazawsze ”
   Zreszta tak naprawde kryzys jest pojeciem fikcyjnym i zrobionym dla plebsu wiec niewazne czy zloto przewalaja czy diamenty .
   Tego typu cacka mozna tylko miec ale nie mozna tego jesc 🙂
   Nie wyobrazam sobie sprzedawania moich ton diamentow na przyklad w Richmont malym miasteczku . Tam ida tylko dobrze bulki ,ciasta i chleb. No moze english breakfast marmalade to by poszla odrazu .
   https://krystal28.wordpress.com/
   Wall Street Journal tez jest manipulowany( prawdopodbnie ).
   Jezeli to jest ten Parkes o ktorym mysle no to on jest celowo zrobiony wedlug mojej osobistej opini na negocjatatora pomiedzy Human -mantis i reptilian .
   Ja nie chce negocjowac z rasami , ktore nas jedza jak my jemy tylko ziemska marmolade .Negocjowanie w takich okolicznosciach jest poprostu fikcja .
   Jednocenie swiadomosci . Swietna zabawa . Tylko dla kogo? Napewno nie dla nas 🙂
   Ha ha ha splywajaca swiadomosc na planete ziemie .
   Skad sie pytam z astrala bedzie plynac Falą X,
   Samo XXXXX jest zastanawiajace .Zobacz sobie co znaczy X w symbolistyce Cabali 🙂
   Nie moglam tego wywiadu z Parkesem doczytac do polowy . Jest zenujacy i programujacy i beznadziejne sa te artykuly wogole w tej gazecie , kompletnie beznadziejne .
   Czucie trzeba uskutecznic jak sie czyta takie rzeczy i dobrze to posprawdzac swoja wewnetrzna logika .
   Cytat
   „statek kosmiczny obcych był budowany atom po atomie.”
   Ha ha ha
   Zakladajac , ze atom jest pusty w 9,999999999% to bardzo ciekawa budowa musi byc .Z niczego buduja cos ( wyglada mi na projekcje do mind )

   Generalnie podsumuje Niech Pan Prkers wylezie z ciala mantis i stanie sie organicznym czlowiekiem tak bedzie lepiej dla nas wszystkich i dla ziemi
   Bo to jest program wbity w jego mind do negocjonowania z tymi astralnymi potworami 🙂

Comments are closed.