Stop NWO – 21.01.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego – http://independenttrader.pl/


Paweł Nogal rozmawia z Edytą Jaroszewską-Nowak z Koalicji Polska Wolna od GMO.


Janusz Zagórski rozmawia z farmaceutą Januszem Nawolskim.

102 thoughts on “Stop NWO – 21.01.2015

 1. @ Kiara widzę, że też się przyłączyłaś do naszej akcji w walce o nasze lasy :
  ” Lasy

  Lasy są własnością nasza i przyszłych pokoleń, nikt nie ma prawa ich nam i im odbierać !

  Kiara.

  #1113 – Małgorzata Ochman – 22-01-2015 – 08:06″
  Wchodząc w twoją nazwe przekierowuje mnie do Forum Żydów Polskich nt kodu peszerowego:
  http://www.fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1549

  Czy mogłabyś się jakoś do tego ustosunkować?

  1. Anonimie, jakkolwiek wszyscy tu miewamy różne poglądy, które mogą w nas wywołać większą lub mniejszą frustrację, to operowanie publicznie czyimś imieniem i nazwiskiem bez jego zgody, wydaje mi się sporym nadużyciem, szczególnie w sytuacji negatywnych skojarzeń większości, odnośnie czyjegoś pochodzenia.
   I pomimo, że do informacji podawanych przez Kiarę, podchodzę z bardzo duzym dużym dystansem, to krótko mówiąc, Twój wpis, uważam za wyjątkowo paskudny i odrażający wręcz, szczególnie, że sam\a działasz z ukrycia.

   1. Alinku popieram 🙂 typowe dla tego narodu jak wielki Chu .. sorry , zawsze są tam gdzie nie powinni , i robią wszystko na odwrót a później wyją jak hieny .

   2. Przecież Kiara sama podała te dane w miejscu publicznym, kazdy kto tam wejdzie to może to sprawdzić. Prawdopodobnie są one tak samo fikcyjne jak inne typu Kitek, Kiara i już się pogubiłam. Co tu niby jest paskudnego wręcz odrażającego?
    Sama też zidentyfikowała się z prawdziwym Rodem Wężowych Dzieci( plemię żmijowe ):
    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/01/ofiary-mind-control-w-polsce-ida-do-sadu/comment-page-1/#comment-45741
    dając pozostałym do zrozumienia że są biorobotami 🙂

   3. //Przecież Kiara sama podała te dane w miejscu publicznym, kazdy kto tam wejdzie to może to sprawdzić. Prawdopodobnie są one tak samo fikcyjne jak inne..//

    J e ś l i sama podała opublikowała te dane to „przeklejenie” ich w inne publiczne miejsce nie jest nadużyciem.
    I wielce prawdopodobne że są one fikcyjne.

   4. Do paniznaprzeciwka: sama dyskutowałam z Kiarą na powyższy temat (bioroboty) właśnie dlatego, że jestem przeciwko wszelkim podziałom, na które nie ma się wpływu: płeć, rasa, narodowość itd. Można zawsze dyskutować o poglądach, przekonaniach, jeśli widzi się w tym sens. Natomiast wykorzystywanie powszechnych fobii (tu: odnośnie Żydów) przeciw komuś z kim się nie zgadzamy, mamy odmienne przekonania, jest niskie. I nie ważne czy Kiara gdzieś tam, podawała swoje dane, tu- nie, i dlatego publiczne podawanie jej danych, uznałam za nadużycie, szczególnie w kontekście forum, gdzie się udzielała, i brzmienia jej nazwiska, które „szczególnie uwrażliwionym”, jednoznacznie się kojarzy. Jeśli nie czujesz tego, to przykro mi. Nie wiem kim jest Kiara, nieważne. Można snuć różne domysły i można też, bardzo zranić drugiego człowieka. Można manipulować opinią na jego temat. Ja nie mam fobii żydowskich, rozumiem, że niektórzy mogą je mieć. Ale ja zostałam wychowana w tolerancji do różnych narodów, ras, kultur. Nawet określiłabym to rodzajem miłości do różnorodności świata.
    Nie można rozciągać prawdziwych czy urojonych win jakiejś grupy, na cały naród. Kto wie, kim Ty byłaś w poprzednim życiu? Wiesz to?
    Jeszcze raz, można dyskutować na temat poglądów, czyichś czynów, ale to, że ktoś ma skośne oczy i żółty odcień skóry, nie powinno definiować go jako sympatyka Pol Pota i twierdzenia, że żółta rasa, to okrutna rasa, zatem człowiek ten, zdolny jest do wszystkiego. Pomijam już, że w przypadku Kiary, przyszło mi też do głowy, jako że ma szerokie horyzonty wiedzy i konkretne zainteresowania, że korzystanie z wiadomego forum, było jak najbardziej uzasadnione. Wyobrażasz sobie religioznawcę np. czy też antropologa kultury, który z obawy przed antysemityzmem, zrezygnowałby ze źródeł wiedzy? I okazało się, że moje przypuszczenia były trafne, bo Kiara to samo mniej więcej, zawarła w treści komentarza do Ciebie.
    Ale mam też i inną refleksję. Jest kilka maksym z nią związanych ” Kto sieje wiatr…”, „Czym wojujesz…”. Kiara dzieląc ludzi na „prawdziwych ludzi” i „bioroboty” i podkreślając to w prawie kazdym swoim poście – sama tworzyła niebezpieczne podziały. Innymi słowy – energia tego, co stworzyła, dotknęła i ją. Takie są i Prawa Rzeczy.

  2. Anonim pisze:
   22 stycznia 2015 o 15:22

   @ Kiara widzę, że też się przyłączyłaś do naszej akcji w walce o nasze lasy :
   ” Lasy

   Lasy są własnością nasza i przyszłych pokoleń, nikt nie ma prawa ich nam i im odbierać !

   Kiara.

   #1113 – Małgorzata Ochman – 22-01-2015 – 08:06″
   Wchodząc w twoją nazwe przekierowuje mnie do Forum Żydów Polskich nt kodu peszerowego:
   http://www.fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1549

   Czy mogłabyś się jakoś do tego ustosunkować?

   **********
   Do czego mam się ustosunkować????? Do prawa pisania na Forum Żydów Polskich????
   KAŻDY może tam pisać niezależnie od tego jest czy nie jest Żydem. Ponieważ ja nie miałam żadnego wcześniejszego kontaktu z wiedzą w tym temacie zarejestrowałam się na tym forum jakieś 9 lat temu.
   Uważam iż najlepszym sposobem poznawczym jest bezpośredni kontakt ,poznanie w nim środowiska , kultury , obyczajów i tradycji tej grupy.
   Ponieważ WIEDZA , poznawanie z autopsyjni jest moją domeną mam rownież od kilku lat bliskich bardzo znajomych w śród Romów o których również piszę.

   Forum Żydów Polskich ma inny nieco charakter niż ezoteryczne , dlatego stworzono tam odrębny dział „INNE RELIGIE” żeby można było dzielić się wiedzą duchową.

   Tam też jedna z osób znająca bardzo profesjonalnie zagadnienie Jezus, Maria Magdalena i historia Qumran w prywatnej korespondencji potwierdziła moją wiedzę z wielkim zdziwieniem jej posiadania.

   Nie wiedziałam iż petycje służą do wyłudzania danych osobowych i manipulowania nimi . OSTRZEŻENIE ! dla wszystkich podpisujących je….. nie chodzi o temat, chodzi o identyfikowanie WAS! To był podstęp.

   Ja nie mam powodu ukrywania mojego imienia i nazwiska, ale nie mam też potrzeby reklamowania siebie, dlatego zdecydowanie pomimo wielu propozycji zaistnienia w przestrzeni publicznej dziękowałam za współprace.

   Co do domniemań mojego żydowskiego pochodzenia…. zapytałam moją mamę , ona nic na ten temat nie wie, zaprzeczyła.
   Jeżeli ktoś ma jakieś ewidentne dowody, proszę mi je przedstawić bo naprawdę jestem ich ciekawa.

   Pobyt na Forum Żydów Polskich dal mi olbrzymią wiedzę, szkoda że od kilku lat jest nie aktywne, poznałam Żydów inaczej i wiem że w śród nich są piękni i bardzo wartościowi LUDZIE. Moja wiedza nie jest wyczytana i obejrzana i zasłyszaną informacją… jest WIEDZĄ doświadczoną , osobiście.

   Masz jeszcze jakieś pytania? Kultura mimo wszystko wymagała wcześniejszego zapytania na zgodę umieszczenia mojego imienia i nazwiska w poście gdyż TU w tym miejscu używamy WYŁĄCZNIE nicków.

   Miej zatem odwagę i przedstaw się sam imieniem i nazwiskiem.

   Kiara/Małgorzata Ochman

  3. >>Miej zatem odwagę i przedstaw się sam imieniem i nazwiskiem.
   Kiara/Małgorzata Ochman<>A ty Kiarulu Kiteczku z tego powodu maskę który numer założyłaś?<<

   Wiktoria Ojman 🙂

 2. No tak wszyscy mysla , ze nasze sprzedane lasy to tylko forsa za zydowsko- szlacheckie czy jakies pochodzenie i , ze to jest takie proste do zrozumienia . NIE!!!!NIE!!!! Nie lekcewazylabym tego tak bardzo bo to nie jest taka prosta filozofia . Ukryta prawda jest w Greeen Line Abraham Magic .
  Moze Kiara to nam wyjasni glabiej przeciez zna filozofie zydowskich religi . Tak doskonale wlada pojeciami naszych jakis starych przekazow .
  Wyrzynanie lasow w pien da energie rodzenia sie jakiejs innej energii potrzebnej do maltretowania nas na inne sposoby . Poniewaz oni musza miec ofiary . Wiedzcie o tym , ze ich Anunaki musza miec ofiary z czegos i dlatego ja co komuni nigdy nie przyjelam jestem rasa nizsza . Smiechu warte .No tutaj sie obudzilo moje EGO wielkie mozesz mnie Gaja obrzucac mieskiem teraz . Ale to zniose . Nie zniase natomiast oklamywania i oslizglej manipulacji . To uwazacie za inteligencje Kiara . Wyrzynanie lasow i manipulowanie nimi to nastepny rytual mordertwa OK .
  Cytat z twojego wpisu Kiara
  „Lasy są własnością nasza i przyszłych pokoleń, nikt nie ma prawa ich nam i im odbierać !”
  http://www.fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1549
  Kiara.

  Nie Kiara Lasy sa Nasze Polakow . OK
  Tak mowi Kalina i inni Polacy

  1. Stalin byl zydem ,
   Hitler z mamusi zyd ,
   Roosevelt no tez pan zyd ,Ha ha ha
   W depresji mentalnem za Panem Winstonem Churchillem( nie wiem dlaczego mial ciagle depresje ten przywodca ) cala zionistyczna paczka zydowstwa dopingowala , zeby wojne II kontynuowac dalej . Niech oni placa bo chcieli tego morderstwa ludzkosci .
   Moze do tych panow sie zwrocic o wszelkie odszkodowania albo ich dzieci i rodziny o to meczyc trzeba . Oni sie przyczylili do rytualow wszelkiego rodzaju morderstwa na ziemi .
   Wlasciwie to Polcy powinni chciec odszkodowanie , ze zydzi przyczynili sie do mordowania polskiego narodu , kreujac ciagla okupacje naszego narodu i powinni osadzaic zionistyczna klike , ze wymordowali ich zydow w Polsce w obozach koncentracyjnych . czyli zydzi powinni osadzac zydow .
   Hej troche sprawiedliwosc drodzy zachlanni rytualow potomkowie pustynnych bogow .
   Duzo UFO abduction jest na pustyniach wlasnie .:):)

  2. https://www.youtube.com/watch?v=30N6FhD4NOsKalina pisze:
   22 stycznia 2015 o 15:43

   No tak wszyscy mysla , ze nasze sprzedane lasy to tylko forsa za zydowsko- szlacheckie czy jakies pochodzenie i , ze to jest takie proste do zrozumienia . NIE!!!!NIE!!!! Nie lekcewazylabym tego tak bardzo bo to nie jest taka prosta filozofia . Ukryta prawda jest w Greeen Line Abraham Magic .
   Moze Kiara to nam wyjasni glabiej przeciez zna filozofie zydowskich religi . Tak doskonale wlada pojeciami naszych jakis starych przekazow .
   Wyrzynanie lasow w pien da energie rodzenia sie jakiejs innej energii potrzebnej do maltretowania nas na inne sposoby . Poniewaz oni musza miec ofiary . Wiedzcie o tym , ze ich Anunaki musza miec ofiary z czegos i dlatego ja co komuni nigdy nie przyjelam jestem rasa nizsza . Smiechu warte .No tutaj sie obudzilo moje EGO wielkie mozesz mnie Gaja obrzucac mieskiem teraz . Ale to zniose . Nie zniase natomiast oklamywania i oslizglej manipulacji . To uwazacie za inteligencje Kiara . Wyrzynanie lasow i manipulowanie nimi to nastepny rytual mordertwa OK .
   Cytat z twojego wpisu Kiara
   „Lasy są własnością nasza i przyszłych pokoleń, nikt nie ma prawa ich nam i im odbierać !”
   http://www.fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1549
   Kiara.

   Nie Kiara Lasy sa Nasze Polakow . OK
   Tak mowi Kalina i inni Polacy

   **************

   Świetnie że ponownie temat ożył bo jest bardzo istotny…. trzeba zrozumieć jego sedno, a jest głębsze niż Twoje wynurzenia.

   Widzisz ja różnie się TYM od Ciebie że nie tworzę podziałów między LUDŹMI! Dla MNIE KAŻDY CZŁOWIEK ( POSIADACZ ISKRY ŻYCIA / JAŹNI / DUSZY ) MA TAKA SAMĄ WARTOŚĆ JAKO ISTOTA, NATOMIAST OBOWIĄZKI I PRAWA ZIEMSKIE WSZYSCY MAMY TE SAME Z ISKRĄ ŻYCIA I BEZ NIEJ.

   Nie ma dla mnie znaczenie pochodzenie etniczne, kolor skory, oczu ni miejsce urodzenia, może byś zrozumiała to w końcu iż LUDZIE pochodzą z jednego źródła są TYLKO w rożnych etapach swojego rozwoju dlatego mają różne losy i rodzaje doświadczeń, właściwe i odpowiednie dla siebie.

   Dziel i rządź….. jest ideologią w której LUDZKOŚĆ jest przedmiotem.
   Wyprzedanie lasów ludziom żądnym zysków ( nie tylko Żydzi są tacy… Polacy i inne nacje również są wyjątkowo korupcyjni, obejrzyj elitę władzy),sprzedaż lasów Żydom to tylko niższy aspekt historii. Wylatkowo dobrze nagłaśniany w określonym celu, polityczna zagrywka , mocny aspekt tematu, skupienie prymitywnych ludzi na emocji nienawiści i pogrywanie nią do woli.
   Oczywiście że każdy zdrowo myślący zaprotestuje, powstanie zadyma,moje zdanie jest jednoznaczne, ZAKAZ SPRZEDAWANIA DÓBR NARODOWYCH BO SĄ WŁASNOŚCIĄ NIE TYLKO OBECNEGO POKOLENIA ALE I WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH!! TO NIE JEST WŁASNOŚĆ ELIT WŁADZY!!

   Informacje głębsze istnieją, wystarczy zdjąć okulary nienawiści , wówczas jawi się więcej i jaśniej.

   Proszę obejrzeć ze zrozumieniem ten krótki filmik i przeanalizować zawarte w nim informacje jaką szczególną rolę na ziemi odgrywają lasy… ale nie tylko one. Informacja jest szokująca ale wyłącznie dla LUDZI myślących z rozszerzonym oglądem rzeczywistości !

   Międzyplanetarna ludzka cywilizacja PL HD

   https://www.youtube.com/watch?v=30N6FhD4NOs

   Lasy gwarantują LUDZKOŚCI możliwość życia na planecie bowiem ich biosystem tworzy unikalną możliwość istnienia atmosfery.

   Przejęcie ziemi przez cyborgi/ bioroboty ( które mogą istnieć w warunkach całkowicie sztucznych) polega na pozbawieniu jej naturalnego biosystemu. Wyeliminowaniu procesów biologicznych, geofizycznych i geochemicznych, tworzących cyrkulację powierza przez utrzymanie ciśnienia parcjonalnego (cząstkowego) tworzącego różnicami wilgotności i temperatur odpowiednią atmosferę ziemi.

   JEDYNIE LAS z całym swoim ekosystemem zapewnia LUDZIOM i planecie możliwość życia na niej! Na początku XIX wieku istniały jeszcze dwa poziomy ciśnienia wyższe 1400mm. słupka rtęci. Teraz wynosi ono zaledwie 77o/740, z powodu nagminnego wycinania lasów.
   CZŁOWIEK nie może żyć na planecie bez lasów, biorobot tak!

   Miejsca pozbawione lasów ulegają zlodowaceniu, woda wyparowana z nich nie jest już nośnikiem temperatury, pozostaje na miejscu tworząc lodowce.
   Na planecie na której nie ma roślin nie ma atmosfery z powodu braku ciśnienia parcjonalnego ( cząstkowego)i wilgotności powodujących ruch cząsteczek powietrza o różnej temperaturze obniża się ciśnienie , zanika atmosfera na planecie po czasie następuje jej koniec istnienia.

   Warto zadać sobie pytanie… komu i dlaczego zależy na przejęciu i zniszczeniu ziemi?????
   Bo na pewno nie LUDZIOM ( niezależnie od etniczności.. to jest sztuczny podział dla tworzenia nienawiści , wojen i władzy), TYLKO LUDZIE tracą możliwość życia i ewolucji na długo gdy zginie życie na ziemi i ona sama.

   Komu zatem zależy by tak się stało, kto traci i przestaje istnieć gdy LUDZKOŚĆ dokona swojej ewolucji i przekroczy kolejny wymiar ,wchodząc z ziemia w wyższą wibrację kosmiczną?
   Kto w takich warunkach przestaje istnieć? Komu zależy na przejęciu Ziemi / GALAKTYCZNEGO PORTALU?

   Warto czasami otrząsnąć się z astralnego matactwa i przestać słuchać szeptania zakulisowych bytów manipulujących informacją dla swoich zysków.

   Podziały i nienawiść nie są drogą do wolności i wiedzy dla LUDZKOŚCI.
   Głupota, ograniczenia mentalne i sianie nienawiści świadczą tylko o małości człowieka oraz niskim poziomie jego rozwoju duchowego.
   To nie ta droga….

   „Wyrzynanie lasow w pien da energie rodzenia sie jakiejs innej energii potrzebnej do maltretowania nas na inne sposoby . Poniewaz oni musza miec ofiary . ”

   Przeczytaj uważnie co napisałaś i zastanów się proszę nad sensem swoich słów…ja mam watpliwości czy je naprawdę rozumiesz?

   OFIARY Z LASÓW…… ??????? jak sikasz i robisz inne rzeczy na ziemię … w naturze to też upokarzasz ją robiąc z niej ofiarę dla kogoś….????????

   Przykro mi .. ale nie stanę nigdy po stronie głupoty.

   Kiara/ Malgorzata Ochman.

   1. Kiara ja to doskonale rozumiem co napislam
    Wystarczy popatrzec na reakcje Polakow na potajemne przemycanie sprzedania lasow . Kazdego nas dotknelo takie zalatwienie sprawy .
    Juz rytual byl w toku dlatego o 1 w nocy sie odbywala magia , ktora na cale szczescie nie doszla do skutku . Chyba zdajesz sobie sprawe z tego ile tam bylo wielebnych czlonkow twojego wysublimowanego rodu
    Green line Abraham magic . Lucywfer w akcji inaczej to mozna okreslic .
    Ja nie zaprzeczam sobie w zadnym moim zdaniu . I ty wiesz o czym ja mnowie .
    Najlatwiej nazwac kogos glupim jak sie nie da wycykac .
    Nie bede poznawala walorow twojej religii czy zydowskiej religii . Poniewaz nie interesuja mnie religie w pozytywnym ich znaczeniu bo nie chce do zadnej z nich nalezec wiec tylko mnie beda interesowac ich confidentiality( skrytosci, machloje i klamliwosc a takze znaczenie pewnych rytualow i deprawujacych symboli , ktore moga miec na mnie i innych posredni wpyw poprzez polityke, nauke i religijna bankowosc .

 3. Taki pierwszy z uderzajacych mnie twoich wpisow Kiara
  WYCHODZENIE NA PUSTYNIE.
  Qumran na Pustyni Judejskiej bylo miejscem wychodzstwa essenczykow co najmniej od IIw.p.n.e.
  Essenczycy byli dawna zydowska arystokracja, teskniaca za powrotem do wspanialych czasow Izraela gdy na tronie zasiadal ktos z rodu Dawida, a arcykaplanem byl Sadokita. Gdy oni czekali i modlili sie o taka restauracje , ich kaplani wykonywali wszystkie poslugi na pustynnym plaskowyzu , na dziedzincu klasztornym, zachowujac sie jak by to byla swiatynia. Nowicjusze , ktorzy towarzyszyli im w Qumran , wiedli zakonne zycie w duzym budynku na wschod od akweduktu, oddajac sie sluzbie , kaplanom i modlitwie.

  Mam nadzieje , ze nie chcecie zrobic z Polski pustyni . Ja nie lubie pustyni , bardzo nie lubie nawet mnie nigdy nie ciagnelo w tamte stron Na grecji robilam stop bo ta kulture cenie najbardziej
  Predzej sie z wami pobije moim plajadjanskim wojowniczym charakterem 🙂

  1. Kalina pisze:
   22 stycznia 2015 o 15:57

   Taki pierwszy z uderzajacych mnie twoich wpisow Kiara
   WYCHODZENIE NA PUSTYNIE.
   Qumran na Pustyni Judejskiej bylo miejscem wychodzstwa essenczykow co najmniej od IIw.p.n.e.
   Essenczycy byli dawna zydowska arystokracja, teskniaca za powrotem do wspanialych czasow Izraela gdy na tronie zasiadal ktos z rodu Dawida, a arcykaplanem byl Sadokita. Gdy oni czekali i modlili sie o taka restauracje , ich kaplani wykonywali wszystkie poslugi na pustynnym plaskowyzu , na dziedzincu klasztornym, zachowujac sie jak by to byla swiatynia. Nowicjusze , ktorzy towarzyszyli im w Qumran , wiedli zakonne zycie w duzym budynku na wschod od akweduktu, oddajac sie sluzbie , kaplanom i modlitwie.

   Mam nadzieje , ze nie chcecie zrobic z Polski pustyni . Ja nie lubie pustyni , bardzo nie lubie nawet mnie nigdy nie ciagnelo w tamte stron Na grecji robilam stop bo ta kulture cenie najbardziej
   Predzej sie z wami pobije moim plajadjanskim wojowniczym charakterem 🙂

   ***********

   Przynajmniej uśmiałam się zdrowo z Twoich i paniaznaprzeciwko postów…… 🙂 czasami lepsze to niż komedia filmowa….. 🙂 ale też taki poziom wypowiedzi świadczy wiedzy.

   Zanim zaczniesz definitywnie wypowiadać się w temacie POLECAM z całego serca podnieść poziom wiedzy.

   pustynia …. tak ale nie dosłownie a w znaczeniu symbolicznym

   Król Dawid…. tak ale to jest poziom rozwoju , symboliczne określenie osoby która stawała się „Królem Dawidem.
   Zatem wiedzieć wypada iż KAŻDY kto osiągał określony poziom duchowości , po pierwsze wchodził do „rodu Dawida” , po drugie miał szanse osiągnąć poziom stania się Królem Dawidem.

   Judea to szczególne miejsce sekty odmienne od wyznawców Przymierza z Jahwe ( a było ich sporo) Esseńczycy też tacy byli lokalizowali swoje zgromadzenia w miejscach w których czuli się bezpiecznie ,chronił ich teren i wypełniali swoje założenia zakonne. Kłania się bardzo znajomość historii, którą zastąpiła bym wszelakie antagonizmy.
   Zakonne życie w Qumran nie opierało się na takiej wizji , jak nam usiłujesz wcisnąć, żyły tam rodziny , miały dzieci ( posiadanie ich było OBOWIĄZKIEM i NAKAZEM zakonnym) ale ustalili dla siebie inne reguły życia niż mamy teraz.
   Sadokici tak naprawdę nie byli uznawani za Żydów ( to związek z Iranem , Syrią przez Machabeuszy i znanego nam rod Heroda, ojca MM.) dlatego powstał ten ogromny konflikt , który praktycznie trwa do dzisiaj.
   Naprawdę polecam historię postudiować, bo żenująco wygląda taka nie do końca prawdziwa wypowiedz na jej tle.

   pozdrawiam cię serdecznie Kalinko….. 🙂

   Kiara.

   1. Krol David kojarzy mi sie z nie dobrym saturnem i sprawdze to zareczam .I wyjwnie ta wiedze w symbolistyce a nie w naginanych mitologiach , ktore pelne symboli slownych i nieslownych kontrolujacych nasza rzeczywistosc .
    Tak to jest wykopany drzwiami przez okno sie laduje . Zamykam wiec okno .

   2. Kiara żabciu takie objaśnienia jak tu wstawiasz to na pewno są skuteczne na tym waszym rodzimym forum FŻP , choć i tam zauważyłam nie wszyscy podzielają twoje sentencje nawet jeśli wespół z nimi okazałaś radość z przybywających żydów z Izraela do Polski i tego że hebrajski powinien być obowiązkowym językiem nauczanym w polskich szkołach, bo może wreszcie polacy przeczytają księgę talmud i zrozumieją jej piękno i na czym polega miłość do boga.
    Naprawdę jesteś mało obiektywna skoro nie rozumiesz że jeśli coś jest pisane kodami aby zamaskować jej sedno to jest zwyczajnie fałszywe. Prawda nie musi się maskować, kamuflawać, mieć drugie trzecie i czwarte dno. Tak bardzo skoncentrowaliście się na magii rytuałach kodach że cofnęło to was o całe eony w rozwoju ewolucyjnym zarówno tu na Ziemi jak i we Wszechświecie. Tak to jest jak się czerpie wiedzę z czarnej otchłani obsypując ją złotym pyłem aby nadać jej pozornego blasku.
    Doskonale wiesz o co chodzi z tymi rytuałami ale wolisz chichotać i udawać nieskończoną miłość.

   3. Sprzeczki nie maja sensu ? zawsze tu była zasada mówić o temacie , nie kojarzyć osób piszących, dyskutujących ,z tematem, każdy ma prawo wyrażać opinie , obalajmy albo budujmy cel tematu ale nie osoby reprezentujące swoje poglądy , zawsze powtarzam sfera osobista niema tu nic do tematu ,po to się dyskutuje aby budować nowe i obalać fałsz i dogmaty , każda osoba która się do tego nie stosuje , potencjalnie jest dywersantem , bo ogranicza temat , a to zaś rodzajem fanatyzmu i zabobonem , jestesmy tu po to aby rozwijać tematy , a nie je konserwować , każdy ma prawo się nie zgadzać albo zgadzać , wchodzi w dyskusje albo nie i na tym powinien być koniec , jakieś formy ośmieszania wyszydzania osób reprezentujących swoje opinie świadczy o dywersji świadomej nie represjonowanej nawet osoby ale zabijania samego tematu , zastanówmy się nad tym ? bo będzie tu radio co ma ryja !?? od belzebuba

 4. Och Kiaruś od początku nas tu kołowałaś. Niby demaskowałaś Swerdlowa i zapewniałaś że został porażony kosmiczną energią miłości 🙂 dlatego też osobiście musiałaś być na tamtym seminarium i teraz też na pewno będziesz. Nie ma przypadków. Cudowna lucyferyczna magia miłości i rytuałów enochiańskich, a głupie i biedne goje się nie domyślają, bo takie przemyślane sensowne elaboraty pisałaś.
  Czytajcie panie i panowie jak się sprawy mają :
  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/31/tim-rifat-o-tajemniczych-dzwiekach/

  1. paniznaprzeciwka pisze:
   22 stycznia 2015 o 22:54

   Och Kiaruś od początku nas tu kołowałaś. Niby demaskowałaś Swerdlowa i zapewniałaś że został porażony kosmiczną energią miłości 🙂 dlatego też osobiście musiałaś być na tamtym seminarium i teraz też na pewno będziesz. Nie ma przypadków. Cudowna lucyferyczna magia miłości i rytuałów enochiańskich, a głupie i biedne goje się nie domyślają, bo takie przemyślane sensowne elaboraty pisałaś.
   Czytajcie panie i panowie jak się sprawy mają :
   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/31/tim-rifat-o-tajemniczych-dzwiekach/

   **********

   Ty zaś jesteś manipulantką pierwszej wody… może ujawnisz nam swoje pochodzeniowe korzenie…. 🙂 i rolę jaka tu spełniasz….
   a przy okazji daje ci wolną rękę w rekonstrukcji moich….. 🙂 może wówczas poznam swoją Żydowską metrykę pochodzeniową i Żydzi powiedzą „ot prawdziwa Żydówka…… 🙂 puki co nic takiego nie istnieje.

   Przestań zwodzić ludzi, bo to tanie chwyty poniżej pasa., chcesz coś ujawnić… masz dowody ,proszę bardzo.

   Najlepiej niech to będzie halachiczna linia….. ale taka na bank… bez zastrzeżeń poproszę!

   Swerdlowa ktoś czymś poraził…… ?????? !!!!!! Nic nie wiem na ten temat. Jeżeli , to może Ty swoimi insynuacjami.

   Zawsze bywam tam gdzie chcę i kiedy chcę i nie mam zamiaru nikomu się z powodów moich decyzji spowiadać… jasne?

   ….”głupie i biedne goje…” Ty do tego grona się nie zaliczasz, co najwyżej usiłujesz TU swoje lody kręcić na tych jak ich nazywasz „głupie i biedne goje…” przebiegłość i wyrachowanie….. to nie są wartości na OBECNY czas najcenniejsze.
   Zastraszanie mnie również nic ci nie da”ostatnie podrygi…..” zemną takimi argumentami nie pograsz.

   Lucyfer/ Venus doprowadza cię do pasji bo ta ujawniona wiedza JASNOŚCI daje LUDZIOM WOLNOŚĆ… z pod jarzma dotychczasowej dominacji religijnych władców.
   Nie nie ma przypadków i nigdy nie było .. nie będzie również spowiedzi gdzie i kiedy ja będę.
   Co do Stewarda Swerdłowa…. dodam iż On może robić wszystko z najlepszą wiarą i intencją w dobro…. uważam to za możliwe. Ale, On nie ma możliwości weryfikacji wartości wiedzy, bo jest zakodowany i zmanipulowany , ma defragmentowaną ( poobdzielaną podświadomość do części ktorych nie ma dostępu) , natomiast odpowiedzialność za to, co z nim zrobiono ponoszą służby specjalne , religie i politycy. Wykorzystujący LUDZI z możliwościami paranormalnymi od dziecka.
   Wiesz o tym doskonale bo sama jesteś w opcji takich zainteresowań .. o czym świadczy twoja obecność w tym miejscu i wstawienie tego linku.

   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/31/tim-rifat-o-tajemniczych-dzwiekach/

   Budzą we nie obrzydzenie takie ludzkie czyny.

   ps. dziekuję Ci za dyskusję , był to ostatni post skierowany do Ciebie.

   Kiara.

   1. W tym gronie i nie tyłków tym są przygotowani i przeszkoleni ludzie, którzy wielką pasją usilują zniszczyć wszystkich, którzy odsłaniają PRAWDĘ z intencją jej dostępności dla wszystkich, oraz historyczne powiązania obecnych zdarzeń z polityką, religią i historią.

    Są perfidni , wyrachowani i zdolni do wszystkiego.. za to im płacą, a dla nich jedyną wartością jest pieniądz..

    Nie będę ich lokalizowała etnicznie, bo tacy ludzie są we wszystkich nacjach.
    Zakulisowo tworzą zestaw „prawdziwych”…. 🙂 informacji o kimś.. i w sekrecie oraz wybraństwie kogoś…. a praktycznie do wszystkich, rozsyłają i propagują steki kłamstw, oszust spreparowanych , manipulują informacją w celu zaplanowanego niszczenia cudzego autorytetu i godności.

    Mnie poinformowali z wyrachowaniem…. ” nie zaistniejesz TU… zrobimy to ” nie zrozumieli, że ja nie mam intencji zaistnienia gdzieś…..

    To co dzieje się na płaszczyźnie zmian energetycznych i duchowych nie jest zaistnieniem… a realną i fizyczną zmianą która dokonuje się pomimo ich zakulisowej dzialalności.

    Informacja że czeka na mnie snajper…. nie zastrasza mnie, dlaczego….. to wiedzą doskonale ci, którzy mi ją przekazali.

    Warto wyjść ponad strach, ale tak naprawdę, a nie tylko w słowach… jest to możliwe dla wszystkich.

    miłego dnia wszystkim znaprzeciwka….. zmieńcie strony, będziecie spokojnie spać bez ciągłych lęków o jutro…

    Kiara.

   2. Nie kompromituj się z tym prześladowaniem ciebie, snajperem itp. Nigdzie nikt nic takiego nie napisał, robisz z siebie ofiarę na pokaz. Masz problem z przetważaniem informacji i obiektywnego odniesienia się do faktów historycznych i obecnych jakie się rozgrywają.

  2. paniznaprzeciwka pisze:
   23 stycznia 2015 o 14:13

   Kiara żabciu takie objaśnienia jak tu wstawiasz to na pewno są skuteczne na tym waszym rodzimym forum FŻP , choć i tam zauważyłam nie wszyscy podzielają twoje sentencje nawet jeśli wespół z nimi okazałaś radość z przybywających żydów z Izraela do Polski i tego że hebrajski powinien być obowiązkowym językiem nauczanym w polskich szkołach, bo może wreszcie polacy

   ************
   Manipulacja cudzymi wypowiedziami a raczej wstawianie swoich jako cudze jest dla mnie czymś obrzydliwym…. no cóż dla piszących takie teksty to normalność i naturalność.

   ” wespół z nimi okazałaś radość z przybywających żydów z Izraela do Polski i tego że hebrajski powinien być obowiązkowym językiem nauczanym w polskich szkołach”…

   Nie napisałam nic takiego, bo uważam iż inne języki poza POLSKIM mogą być w szkołach jako nie obowiązkowe! jestem przeciwnikiem wszelakich przymusów.

   Uważam iż WSZYSCY LUDZIE /OBYWATELE POLSCY na których WYMUSZONO opuszczenie kraju różnymi sposobami mają bezdyskusyjne PRAWO powrotu do kraju !
   Dosyć już tych przymusowych wysiedleń!

   Nikt nie wkręci mnie w żadną nienawiść etniczną, o nie! Kto łamie prawo MUSI ponieść odpowiedzialność niezależnie od swojego pochodzenia.

   ps. Oj coś ważnego się zbliża… 🙂 czuję to w atmosferze nagonki na mnie… zawsze tak było… 🙂 bądźcie bardzo ostrożni i uważni, coś wisi w powietrzu…..

   Takie mało eleganckie i dosadne przysłowie mówi….. „Psy szczekają … 🙂 karawana jedzie dalej… 🙂 ”
   A , dokumentów mojego żydowskiego pochodzenia jak nie było tak nie ma….. 🙂 a szkoda, może poznała bym więcej , lepiej….
   Może mój bliski krewny to Rodszyld….. 🙂 i dało by się go nawrócić na ….. 🙂

   i jeszcze jedno…. podrygi ostrygi…… 🙂 są zawsze zwiastunem narodzin PERŁY…… 🙂

   Kiara/ Małgorzata Ochman

   1. Majestic pisze:
    23 stycznia 2015 o 16:47

    Sprzeczki nie maja sensu ? zawsze tu była zasada mówić o temacie , nie kojarzyć osób piszących, dyskutujących ,z tematem, każdy ma prawo wyrażać opinie , obalajmy albo budujmy cel tematu ale nie osoby reprezentujące swoje poglądy , zawsze powtarzam sfera osobista niema tu nic do tematu ,po to się dyskutuje aby budować nowe i obalać fałsz i dogmaty , każda osoba która się do tego nie stosuje , potencjalnie jest dywersantem , bo ogranicza temat , a to zaś rodzajem fanatyzmu i zabobonem , jestesmy tu po to aby rozwijać tematy , a nie je konserwować , każdy ma prawo się nie zgadzać albo zgadzać , wchodzi w dyskusje albo nie i na tym powinien być koniec , jakieś formy ośmieszania wyszydzania osób reprezentujących swoje opinie świadczy o dywersji świadomej nie represjonowanej nawet osoby ale zabijania samego tematu , zastanówmy się nad tym ? bo będzie tu radio co ma ryja !?? od belzebuba

    **********

    Zasada jest zawsze taka sama…. JAK NIE MOŻESZ ZDEWARTOŚCIOWAĆ INFORMACJI zrób to z osobą, która je przekazuje.

    Osoby , które nie mają żadnych argumentów w dyskusji usiłują zastraszać, albo ośmieszać adwersarza.
    Tworzyć podziały siać nienawiść… jest to jeden ze sposobów odwracania uwagi od ważności informacji.

    Każdy widzi KTO JEST KTO…… 🙂 po rodzaju wypowiedzi, one ZAWSZE są naszymi wizytówkami, sobie je wystawiamy nie oczernianej osobie.

    Kiara/ Małgorzata Ochman

   2. Nie jest to takie smieszne Kiara w obliczu jakim stoi nasz swiat .
    Mysle , ze sobie damy spoko z toba . Na razie . Ide robic swoje .
    Polacy chca miec polski rzad Kiara tylko tyle i chyba zdajesz sobie sprawe z tego , ze HAARP twoja nacja ma w lapach . Wysylalam kiedys wideo . I w religii twojej jest wiele sekretow . Wiec dlatego ci co sa madrzejsi nie daja juz soba manipulowac .
    Ja tez wrocilam do tego kraju i obserwowalam wiele etnicznych grup w innych krajach i powiem ci , ze zauwazylam , ze twoja rassa tam tez nie jest uczciwa . I potrafi cykac markiet .
    Wiec powiem w skrocie dlaczego inni maja was lubiec za to , ze wsadziliscie nas w taki swiat uzywajac naszej niewinnosci i naiwnosci .
    Moze ty nie jestes taka ale Kto wie . Mam prawo nie ufac nikomu kto fascynuje sie zydowska religia ten automatycznie staje sie podejrzanym i slusznie poniewaz tylko dlatego , ze nikt nie zwracal uwagi na to doszlo do czarnej swiatowej magii .

   3. Kiara, no tak się jakoś składa, że nawet Pan Roman Nacht powiedział kto sprawuje władzę nad światem.Zdeprawowani i niemoralni żydzi.Dlatego nie cieszę się,że będzie ich w Polsce jeszcze więcej.Spotkałam w życiu dwóch, jeden chciał mnie oszukać, był prawnikiem i znajomym mojego wujka.Jak go złapałam na tym to nawet się nie zawstydził.Drugi nigdy, ale to nigdy nie dotrzymywał danego słowa.Słyszałam też wywiad z facetem którego promuje TVN, były tancerz M.Piróg, który powiedział z uśmiechem …..widział by kto żeby żyd pracował.

   4. Nie jest to takie smieszne Kiara w obliczu jakim stoi nasz swiat .
    Mysle , ze sobie damy spoko z toba . Na razie . Ide robic swoje .
    Polacy chca miec polski rzad Kiara tylko tyle i chyba zdajesz sobie sprawe z tego , ze HAARP twoja nacja ma w lapach . Wysylalam kiedys wideo . I w religii twojej jest wiele sekretow . Wiec dlatego ci co sa madrzejsi nie daja juz soba manipulowac .
    Ja tez wrocilam do tego kraju i obserwowalam wiele etnicznych grup w innych krajach i powiem ci , ze zauwazylam , ze twoja rassa tam tez nie jest uczciwa . I potrafi cykac markiet .
    Wiec powiem w skrocie dlaczego inni maja was lubiec za to , ze wsadziliscie nas w taki swiat uzywajac naszej niewinnosci i naiwnosci .
    Moze ty nie jestes taka ale Kto wie . Mam prawo nie ufac nikomu kto fascynuje sie zydowska religia ten automatycznie staje sie podejrzanym i slusznie poniewaz tylko dlatego , ze nikt nie zwracal uwagi na to doszlo do czarnej swiatowej magii .

    *****
    Kalina jestem wręcz oszołamiana informacją ze jesteś REPTYLIANKĄ i sprzedajesz informacje o LUDZIACH w swoich codziennych astralnych wycieczkach, a tu na ziemi manipulujesz nimi LUDZKĄ swiadomość. Reptylianskie zwyczaje są perfidne , a ty je kultywujesz w ukryciu wciskając LUDZIOM swoje rewelacje i udając przed nami zwolenniczkę ekologii… tiatia.. bo reptyle lobią zieleń…. twoja rasa wysala ciebie na ziemie ściemniać komu się da i propagować fałszywą astralna wiedzę. wasz cel nie jest wcale tak niewidoczny, jest nim podstępne przejęcie ziemi. W twoich ukrytych reptylianskich koniunkcjach jest ukrytych wiele sekretów weryfikowania środowisk, które najłatwiej będzie przejąć. język angielski którego z taką lubością używasz jest ich językiem opartym na gardłowo nosowych dźwiękach, ktorymi się komunikują poza słownie.
    Tylko dlatego iż wiedza o was była doskonale ukrywana do tej pory LUDZIE nie zorientowali się że jesteście naszymi nadzorcami hodującymi nas na dla swoich ukrytych celi.
    ponieważ już wszystko wyszło na jaw okazujesz straszną nienawiść wszystkim którzy myślą inaczej niż ty i dążą do uwolnienia nas z pod waszej jurysdykcji. astral jest waszym domem , fascynacja nim jest wasza domeną wladzy i manipulacji, mama prawo nie ufać nikomu kto fascynuje się tą informacją i narzuca jej wartości jako priorytety dla innych.
    Ta energetyczna manipulacja fałszywą wiedzą stalą się twoją i twoich pobratymca religią, którą na silę chcecie uszczęśliwić LUDZI na ziemi.
    To gorzej niż czarna magia, to tworzenie jej dla wladzy i niszczenia LUDZI.

    Nareszcie wszystko jest jasne, skąd tyle nienawiści w Tobie do istot JASNOŚCI i MIŁOŚCI są twoim i twoich pobratymców przeciwieństwem , dążycie wszelkimi siłami do zniszczenia nas!
    To wy w astralu stworzyliście technologię typu HAARP by władać LUDŹMI i trzymać ich w mentalnych ryzach.

    Kiara.

    A teraz udowodnij wszystkim że to co napisalam nie jest prawdą… powodzenia.

   5. Kiara pisze : „Zasada jest zawsze taka sama…. JAK NIE MOŻESZ ZDEWARTOŚCIOWAĆ INFORMACJI zrób to z osobą, która je przekazuje.” Kiara dlatego myślę napisałem wystarczajaco prosto aby to zrozumieć w czym rzecz ,i masz racje to dodam ze to bardzo stara zasada , a u „sprawcy” zazwyczaj znajdują jeszcze 2 kilo kokainy schowanej w używanych skarpetkach ,Pozdrawiam

   6. Małgorzata pisze:
    23 stycznia 2015 o 20:14

    Kiara, no tak się jakoś składa, że nawet Pan Roman Nacht powiedział kto sprawuje władzę nad światem.Zdeprawowani i niemoralni żydzi.Dlatego nie cieszę się,że będzie ich w Polsce jeszcze więcej.Spotkałam w życiu dwóch, jeden chciał mnie oszukać, był prawnikiem i znajomym mojego wujka.Jak go złapałam na tym to nawet się nie zawstydził.Drugi nigdy, ale to nigdy nie dotrzymywał danego słowa.Słyszałam też wywiad z facetem którego promuje TVN, były tancerz M.Piróg, który powiedział z uśmiechem …..widział by kto żeby żyd pracował.

    **********

    Mnie tym wcale nie zaskoczyłaś, ja wiem że są tacy ludzie, też ich spotykam na swojej drodze. W każdym środowisko są zarówno w żydowskim jak i polskim, adwokaci… to specyficzny gatunek… 🙂 .

    Na portalu FŻP poznałam wielu Żydów trudno było by powiedzieć iż wszyscy są świetliści. Ich specyficzna mentalność jest efektem zarówno rodzaju religijnego wychowania, jak i tradycji i stylu życia.
    Ale fakt uczestnictwa w jakiejś grupie dyskusyjnej, to zbyt mało do identyfikowania kogoś etnicznego z tą grupą.
    Jeżeli ktoś ma jakieś dowody iż ja jestem Żydówką….. to proszę bardzo w końcu je ujawnić, bo umrę w nieświadomości… 🙂 nie wykorzystam możliwości nawrócenia na dobrą drogę być może mojego bliskiego kuzyna Rodszylda….. 🙂 a to była by wielka strata! Szczególnie dla niego!

    Kurcze wiecie ile może być przede mną szans….. 🙂 no do dzieła nie bójcie się…:) ta dzisiejsza informacja zabrzmiała dla mnie jak super nius…. 🙂 wręcz misja ratowania świata…… 🙂 🙂 jestem chętna, a nawet muszę…. 🙂 tylko proszę dajcie mi w końcu te dokumenty o mojej Żydowskiej tożsamości, plis…..
    Bo samo nazwisko Ochman ( po mężu) nic nie znaczy dla halachy. Konwertytką zaś nie jestem i nie mam zamiaru być.

    Czy się doczekam… czy ta szansa przejdzie mi koło nosa…..:) 🙂

    A jaki splendor podwójny był by dla moich dziadków , którzy uratowali , ukrywając w czasie wojny żydowską rodzinę! HOHO….. Żydzi ukrywali Żydów … co za paradoks??? A ukrywani przeżyli dziadkowie pośmiertnie zostali odznaczeni, szczegółowe badania tej historii w Israelu ( bo tam są dokonywane w Jad Waszem) nawet tego nie odkryły że moi dziadkowie byli Żydami???? to ci dopiero historia… a mówi się że Żydzi tacy przebiegli i mądrzy…… 🙂 🙂 A tu proszę rabini do luftu, ambasador Israela i jego świta ( zawsze badająca takie przypadki) do luftu… jedynie na tym portalu mądre głowy …:) wszystko wiedzące…:) odkryły moje rodowe pochodzenie!
    Składajcie kandydatury do pracy w Mosadzie .. na bank ją macie z takimi nosami….. 🙂 🙂 dacie radę … 🙂

    Kiara/ Małgorzata Ochman

   7. Miałam już tu nie pisać ale to co się tu wyprawia to jakieś pomylone misie.
    Moja rodzina ratowała Żydów w czasie IIWŚ:
    http://www.sprawiedliwi.org.pl/pl/family/296,rodzina-ostrowskich/

    Osobiście poznałam trzech Żydów, którzy się nie wstydzą tego ze nimi są i są to prawi ludzie. Jeden z nich był moim szefem i za jego czasów firma w której pracowałam prosperowała znakomicie, ludzie pracowali w godnych warunkach i byli bardzo dobrze wynagradzani do czasu, aż pewnej nocy Rada Nadzorcza składająca się z Polaków wykopsała Żyda a potem postawiła swojego człowieka-Polaka który rozłożył firmę szybciutko-rozkradli ją Polacy… więc skończcie z tym i nie mylcie Żydów z Syjonistami! To staje się obrzydliwe.

   8. Piękne Iza…
    I tu też wypada wspomnieć, że nie raz czytamy, iż rodziny polskie ukrywające Żydów, musiały im się opłacać, to na przykładzie Twojej rodziny widać, że było całkiem sporo ludzi, którzy kierowani tylko i wyłącznie współczuciem, z narażeniem własnego i rodzin życia, pomagali. Po prostu, po ludzku.

  1. Joanna, jaki krzem jest najlepszy do ogulnego zastosowania profilaktycznie ? znasz jakiegoś, producenta, produkt ? dzięki za ewentualna odpowiedz 🙂

   1. Profilaktycznie (nie tylko p/nowotworowo) dr Rybczyński poleca krzem homeopatyczny. Jeszcze nie szukałam producenta.
    Próbowałam trochę krzemu z borem (synergia) z Inwexu Szczepaniaka – Organic Silica Silor+B. Teraz moczę do picia czarny krzemień w przegotowanej wodzie (powinna być źródlana) i zastanawiam się, czy może zbyt alkaliczny mocz pH 8-pH 8,5 to skutek picia tej wody. Krzem alkalizuje i muszę to dłużej poobserwować.
    We wskazanych linkach jest zalecany jako najbardziej biodostępny krzem w postaci kwasu ortokrzemowego H4SiO4 lub ortodwukrzemowego H6Si2O7.
    Nie mam za dużej wiedzy o krzemie dla zdrowia, dlatego też chętnie posłuchała bym co wiedzą na ten temat wymienieni wyżej panowie. Krzem jest na tyle ciekawy, że prawdopodobnie zainteresuje też innych

   2. Joanna ,oczywiscie ciekawy temat , może wzrost pH to wynik reakcji , nie sandze aby krzem sam w sobie powodował taka zasadowość w kontakcie z czysta woda ? o ile wiem ten krzem do przygotowywania wody musi być pozbawiony albo ma być czysty od nalotu wapienni , i dobrze wodę przed rozpuszczaniem zmierzyć . jest jeszcze jeden minerał (Schungit ) dla przykladu ,ten krzem i tez ten schungit jest sprowadzany z Rosji świeży i czysty i tez się schungit zalewa woda , zawiera 80 % krzemu i wiele innych minerałów http://www.schungit-energiesteine.de/schungit-edel-splittgemisch-220-g.html ten film pokazuje ze pH nie wzrasta , i z krzemem może być zapewne podobnie , Nara https://www.youtube.com/watch?v=XnRVMG-mUOM

   3. Nie tylko Majestic wysluchalam wiele wykladow hipnetyzerow . I musze wyjasnic , ze abducties a nie byli ocaleni wymawiajac slowo Jezus . To nie sa wytrzepane moje niby reptalianskie teksty manipulowania ludzkoscia ( jak to Kiara stwierdzila ) ale to fakty . Nie mitologie ale fakty . Ani w reverse speking Jezus nie ratowal ludzi z astralu ani abducties nie ratowal Jezus . Wiec poszczam w zapomnienie wszelkie trolowanie religii .
    Nieskonczona Milosc ma znak nieskonczonosci tez w sobie co kreuje ciagly ruch lop i przecina sie w punkcie zero jest to w matrix i poza nia nie wychodzi wiec caly czas nasze zycie sie ciagnie nieskonczenie w matrix . Nie wiem jak to wytlumaczyc ale trzeba by to bylo narysowac .Musi byc inna droga wyjscia z matrix odgadnieta i klucz do niej . Ja mowie prawde .
    Faktem jest jak sie karton/box rozlozy to powstanie Krzyz .

   4. Zfaje sie
    że Skrzyp Plny,
    Uważany za Chwast,
    Rączkami Cebrany,
    na Słonku ususzony,
    Wrzaca Wodą zaparzony,
    I wypity,
    lub do mycia doskonały,
    Od Środka Od wewnatrz
    Zastosowanie wszelaki,
    Jakie to proste,
    zabetonować Ziemie,
    A ON I tak wyrośnie,
    Ddy tylko ujrzy Słońce.

   5. Elżbietko, tak skrzyp polny, ale pierwsze – lepiej samemu nie zbierać, bo jest wiele odmian i niektóre niebezpieczne, a po drugie, czym innym zaparzyć skrzyp we wrzątku – napar stosuje się w przypadku m.in. chorób nerek, nie zawiera krzemu, natomiast gotowanie skrzypu przez 15 min. powoduje wydzielenie ze skrzypu krzemionki. I wyłącznie w taki sposób można pozyskać krzem ze skrzypu.
    Pozdrowienia

  2. Kiara to juz bijesz w bemben . Well moi dziadkowie i to z dwoch stron juz nie zyja . Moja babcia ze wschodu opiekowala sie malym dzieckiem zydowskim za ktore grozila jej smierc . A rodzice mojej mamy z pod warszawy przechowywali zydow , ktorzy uciekli z getto w swoich ziemiankach . Nie wiem czy reptalianskie linie krwi by to robily .?

   1. Oh well mozesz mnie oceniac jako reptalianke jak chesz i jak cie dotknelam . Zbyt duzo ludzi pisze o polskiej polityce i o tym , ze inna rasa ja zalewa i jest to juz udowodnione . Zobacz sobie glebiej na rozne fora , dlaczego nie oponowalas wtedy w stosunku do nich .

   2. Kalina mnie jest obojętne kim TY jesteś, istotne jest CO i JAK Ty robisz.

    Nie myślę wcale że jesteś reptylianką, dałam Ci tylko przykład jak łatwo można kogoś oskarżać i poniżać, tworzyć jego fałszywy obraz. Jak trudno takim fikcją manipulacyjnym zaprzeczyć.

    Wiesz wrócę do Żydowskich mądrych porzekadeł które poznałam na forum FZP.

    „Plotka jest jak worek pierza rozsypanego na szczycie góry…. łatwo ją tam wynieść i łatwo rozprzestrzeniać. Ale nie jest już nigdy możliwe zlikwidować jej skutków… NIGDY.
    zatem zastanów się dobrze zanim coś o kimś powiesz, a szczególnie umieścisz taką informację w przestrzeni publicznej.

    Co Tobą powoduje że usiłujesz pomniejszyć moją wartość pejoratywnym znaczeniem słowa Żyd?
    Zazwyczaj ludzie z małym poczuciem własnej wartości, starają się obniżyć cudze żeby poczuć się lepiej na tym tle.

    Ludzie rozwinięci duchowo nie robią takich rzeczy.
    natomiast niektórzy z naprzeciwka tak… bo chodziło im o otworzenie sobie dostępu do mnie wprowadzeniem mnie w niskie wibracje emocjonalne, strach… wstyd.. obniżenie poczucia wartości .. Wówczas jest im łatwiej dokonywać ataków energetycznych , wgrywać programy w podświadomość czlowieka.
    ja to wiem, mnie to nie bierze, robię sobie wówczas z nich jaja…. 🙂

    Powiedz mi proszę czy uważasz że samo pochodzenie etniczne degraduje wartość CZŁOWIEKA????? A może to robią jego czyny?

    Gdybym była urodzona w rodzie Żydów … Cyganów to CO? jakie to ma znaczenie na tle mojej osobowości i rozwoju duchowego?
    Z obydwu rodów znam wspaniałych LUDZI, często mają piękniejszą osobowość niż niektórzy Słowianie.

    Takie odgórne oceny wyłącznie etniczne świadczą o prymitywizmie i małości człowieka.

    Kiara.

   3. Kalina pisze:
    23 stycznia 2015 o 22:41

    Kiara to juz bijesz w bemben . Well moi dziadkowie i to z dwoch stron juz nie zyja . Moja babcia ze wschodu opiekowala sie malym dzieckiem zydowskim za ktore grozila jej smierc . A rodzice mojej mamy z pod warszawy przechowywali zydow , ktorzy uciekli z getto w swoich ziemiankach . Nie wiem czy reptalianskie linie krwi by to robily .?

    *******

    No widzisz… „nie wiesz czy republikańska linia krwi ratowała by LUDZI…..” a mnie o nią oskarżasz z łatwością na podstawie moich odczytów symboliki zakwalifikowanych przez kogoś jako moje pochodzenie.
    Kalinko to sprzeczność….. siebie mierzysz nie ta samą miara co innych.

    ps, jeżeli są na ziemi reptylianie którzy ewoluowali, maja wysokie wibracje juz jako LUDZIE , to tylko im pogratulować… a nie dewartościować z racji pochodzenia.

    Kiara.

   4. „Co Tobą powoduje że usiłujesz pomniejszyć moją wartość pejoratywnym znaczeniem słowa Żyd?”

    „opiekowala się malym dzieckiem zydowskim za ktore grozila jej smierc . (nieistotne) przechowywali zydow ,”

    – fetysz o nazwie „żyd”

    podobno ludzie uduchowieni nie cierpią na FETYSZYZM a tu widać każdy się stara popisać nie tylko „dzierżeniem” fetysza ale i z nim „spółkowaniem”.

    Ten fetysz jest najgorszy z innych bo jest taki ślitaśnie medialny, nie?

    Ale żeby nie było niedomówień zamieszcze jeszcze cytacik co sami żydzi myślą o byciu fetyszem dla innych:

    „Pytałem mnóstwa wydawać się uczonych żydów co to za wartość 30 helek. ale stali z baranimi oczami przewracając białkami w poszukiwaniu rozwiązania. Nerwowo przebierając paluchami.

    Nie wiedzieli bo choć to ich słowo to zostało ono zerznięte znaczeniowo ale im nie zrozumiałe i nie pojęte.
    Jest więcej dowodów na to ze zabrali i przywłaszczyli sobie to co do nich nie należało kreując rasę naznaczonego od Boga. Ciągle udając jacy są umęczeni.

    Ale Bóg podobno odpłaca dobrem za nadobne, a piekło dla nich już wymaszczone…….
    Dziesiątki tysięcy żydów już to zrozumiało, ku swej rozpaczy ze zostało jak stado baranów wyprowadzone w chaszcze przez wydawało by się swoich….. „

    (http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych)

    Co zrobią fetyszyści jak ich idol się rozpadnie? Zmądrzeją jak HILARY czy zaczną bić pokłony przed kolejnym?

    PS.
    Do XIX wieku, kiedy to przy zielonym stoliku wynaleziono we Wiedniu żydów (jak i kilkanaście innych „narodów potrzebnych elitom do realizacji PLANU 3 WOJEN Pike), słowo żyd znaczyło tylko „KLEKS Z ATRAMENTU”.

    W takim razie pytanie, czy to pierwotne znaczenie da rade być takim samym pożądanym fetyszem jak słowo żyd
    jest obecnie.

    Jeśli nie to pora na uświadomienie sobie iż fetyszując słowo żyd walicie jak arabowie pokłony przed ….. PROFANUM.

    PS.
    Na ziemi jest wielony w człowieka byt jaki (podobno) jest fetyszem dla jakiś 8 miliardów z nich. Jakoś nie widać w wiadomościach by ktokolwiek z nich oddawał cześć swojemu fetyszowi tak żarliwie jak wy słowu „żyd”. Czy to oznacza „kryzys wiary” czy też „czczenie ustami nie sercem” (na pokaz jak ze słowem żyd którego wymawianie u co niektórych wywołuje już orgiastyczne drgawki EGO – „żyd na mnie spojrzał”, „dotknęłam żyda” ….. i tak dalej).

 5. Rozumiecie coś z tego ? aby wejsc komuś do mieszkania, domu ,musi być zachowana jakaś na poczatek droga administracyjna ,a i to teoretycznie jest obwarowane przepisami i procedurami przeruznych instancji ,a taka sytuacja jak tutaj musi spełniać wszystkie warunki a w końcowym efekcie nakazem albo Listem gończym w następstwie poprzednich działań . Jak to mozliwe żeby prawo przewidywało takie wręcz makabryczne sceny , akrobatyczne sceny , aby jakiś funkcjonariusz? obijał szyby w oknach ,wywarzał okna ,drzwi , rozbijał szyby ? w jakim kraju jest to mozliwe ? czyżby Minister się nie mylił mówiąc ze to dziki kraj ? https://www.youtube.com/watch?v=cTiy5VOli-A

  1. No przyczyniasz sie swietnie do zalatwienia Polakow na forum . Dobrze wygralas Ty nie jestes pochodzenia zydowskiego a mnie zrobilas reptylianka .Dobrze kultywowalas jezyk polski daje cie kredyta na to . Czymu tak go bardzo kultywowals czy masz dla nas jakies inne dla nas terpaie . Wszyscy wkrotce sie stana reptalianami na tym formu dla ciebie , kto mowi o zlikwidowaniu hierarhi swiatowych .

   1. Jeszcze ci powiem na zakonczenie Kiara naszej dysputy . Ja nigdy nie szuklam zadnych informacji o tobie , poprostu do mnie one same przyszly . Dlaczego do mnie moze tak mialo byc , ze ja moglam je tylko otrzymac i je rozsypac na papier . Ludzie uciekaja od takich rzeczy zwykle poniewaz chca sie balansowac za wszelka cene i uwazaja za nie stosowne jest ocenianianie innych . Ale ja mam do ciebie pretensje , ze nie jestes na forach gdzie jestes bardziej potrzebna dla zlagocenia napiecia polsko- zydowskiego . Byloby to bardziej wskazane niz mowienie nam o jakis mitach religijnych i historiach M Magdalene . Ja wiem , ze to jest tez bajaka nie godna podziwu z ta pania MMponiewaz moja historia o niej jest troche inna . O tym co piszesz czasami moje czucie mowi cos jest nie tak .

   2. Kalina.
    Ale ja mam do ciebie pretensje , ze nie jestes na forach gdzie jestes bardziej potrzebna dla zlagocenia napiecia polsko- zydowskiego .

    ***********

    A co ja mam tam niby robić i jakim autorytetem mogę być nie znając kultury i tradycji Żydów, bo nie byłam w niej wychowana?
    Ja ja dopiero teraz poznaję z mojej woli posiadania wiedzy na temat.
    Moje zainteresowania historią , kultura i religią żydowską wypłynęły z racji odkodowywania tematu Jezus i MM. Bez takiej wiedzy nie można odkodować go i dyskutować o tym temacie autorytatywnie.
    Bo ludzie wówczas wypisują głupoty że Jezus był kanibalem!!!
    Trzeba poznać zasady żywieniowe Żydów. Ich obowiązuje kaszrut , on zaś nie ma w wykazie do spożywania ludzkiego mięsa!!!!
    Bardzo dużo rzeczy w starych księgach jest zapisane kodem symbolicznym w formie przypowieści. Taka była ochrona mistycznych tajemnic, odczytanie tych informacji jest możliwe dla osoby która pozna zasady „kodu peszerowego”. W innym wypadku nieznajomość symboliki tworzy sensacyjne opowieści z cyklu pana od twierdzenia ze Jezus byk kanibalem , a MM znaną prostytutką!

    Gdyby tak było została by natychmiast ukamienowana, bo tak okrutnie wymierzało się karę za ten proceder w tamtych czasach.

    Kiara.

   3. kiara zobacz ten filmik to jest to co” wszyscy” wiedza , cały scenariusz jest kilka razy powielony ,do tego jest jeszcze inna sprawa wszystko wskazuje ze Jerozolima i pozostałe miejsca w pierwotnym stanie były umiejscowione nad Bosforem dzisiejsza Turcja , https://www.youtube.com/watch?v=1epvEiu67x8 tutaj zapomniana Jerozolima http://vimeo.com/88925028 tutaj jest nieco szczegółów https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/07/07/abdiasza-120-sefarad-w-turcji-a-uwaza-sie-ze-niewiadomo-gdzie/

 6. „jest jeszcze jedno doniesienie medialne oczywiscie w polsce nie opublikowane z wiadomych wzgledów dotyczy Polaków

  REWELKA !!!

  WŁAŚNIE ZAPADA LUB JUŻ ZAPADŁA DECYZJA O DZIERŻAWIE WIECZYSTEJ – NIE SPRZEDAŻY ALE DZIERŻAWIE NA 99 LAT WSZYSTKICH POLSKICH NIEUŻYTKÓW ROLNYCH BĘDĄCYCH WE WŁADANIU ARIMR ….

  KTO ZGADNIE , KTO DZIERŻAWCĄ WIECZYSTYM ZOSTAŁ NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUŻ … LUB ZA KILKA GODZIN …..

  NO ZAGADKA DLA WAS KTO ??

  tej informacji nie znajdziecie w mediach zagranicznych ponieważ dzierżawca zażyczył sobie utajnienia pertraktacji oraz jakichkolwiek informacji w mediach do czasu podpisania umów wiążących …

  info jest na str. pewnej firmy tylko i wyłacznie , ale takie ogólnikowe …

  NO TO ZGADYWAĆ !”
  (https://miziaforum.wordpress.com/2015/01/23/polski-rzad-zrzekl-sie-na-rzecz-rosjan-najwiekszej-perly-polskiej-gospodarki-rosjanie-przejeli-grafen/#comment-222001)

  – no to żeśta się NAPROTESTOWALI NAD ZAKAZEM GMO w Polsce

  Od tych kryształowych wibracji z petycji i protestów i od tej słanej wokoło energii miłości rząd tak przysiadł z wrażenia że aż oddał pola obcym …. na wieczystą własność.

  Pozorowane działania, gadki szmatki o niczym …. to jest to co „uduchowiony pozer” kocha najbardziej. Wszystko aby tylko EGO nakarmić „dobroczynną działalnością” i potem szpanować w tłumie mu podobnych faryzeuszy nowej ery. Jaki to „wyniesiony” w 666 gęstości.

  1. CO to jest Airmr ?
   Przeciez wiemy , ze te wszystkie krysztalowe healing i milosci nieskonczone nawet infinity znaki 8 co znaczy forsa i lawirowanie po boxie materiality
   Nieskonczonosc ciagle w jednym lopie z punktem O sie kojarzy . Tak wbitni ludzie Nowego Wieku wielkie astronomie i idee i wszysy mysla , ze to ostateczna prawda . A prawda jest taka , ze jestesmy w kartonie a poza kartonem /boxem , ktory ciezko bedzie przebic jak sie bedzie mialo ambicje fizycznego ciala .
   Jezli tak jest to wiadomo kto :):):)

   1. ARIMR – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wraz z ARR – Agencją Rynku Rolnego – udzielna pani i władczyni ziemi polskiej chociażby tej po PGRach jakie padły od „działań uzdrowicielskich” lichwiarza balcerka.

  2. „energii miłości ” to zasłona dymna dla idiotów, lansowana przez dywersantów .z lasami będzie jeszcze gorzej ,a to dobra nowina , nareszcie grzybiarze przestana deptać runo leśne ,nawet nie będzie miejsca na Wozy Drzymały , goje i inne sklawy będą czyścic latryny swoich Panów , już niedlugo coraz bliżej .

  3. Niechciana prawda. ARiMR niczym nie włada, po prostu jest płatnikiem. Również ARR nic nie ma wspólnego z ziemią. Przejętymi użytkami rolnymi po PGR-ach zarządza AGENCJA RYNKU ROLNEGO. Tak wygląda Twoja rewelacja. Pozdrawiam.

  1. to kwestia sporna teraz ,głównym zainteresowanym powinna być Kiara ?, aby wyjasnic wszystko potrzebna jest tez druga strona ,nie wiadomo jak to odebrać ? Kiara niestety ale jest postawiona w „mrocznym” świetle i skoro to wypłynęło na pewno zajmie jakieś stanowisko? , każdy ma prawo się przynajmniej bronic , a werdykt musi być po ustosunkowaniu się wszystkich zainteresowanych stron bez tego zostaną znaki zapytania a to już jest balast dla wszystkich zainteresowanych i zaangażowanych w tej sprawie, incydencie ?

   1. Majestiku wydawałeś mi się inteligentnym mężczyzną mającym rozeznanie w rzeczywistości 3d. Możesz sobie być rycerzem chroniącym panią Kiare i zachwycać się jej ewangelią lucyfera/lucyferki, ale upewnij się dokładnie o co w tym chodzi czy nie jest to aby kolejna odsłona kabały iluminatów. Musisz mieć pewność.

    http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/MATERIALY_VIDEO_I_AUDIO/ZYDOSTWO/ZYDOWSKI_ANTYPOLONIZM_PRZEDSIEBIORSTWA_HOLOKAUST.mp4
    Tu jest więcej:
    http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/MATERIALY_VIDEO_I_AUDIO/ZYDOSTWO/
    Kto może pozwolić sobie na taki wywiad bez ponoszenia za to konsekwencj? Polak? A może król Romów? też naród bez własnej ojczyzny.
    Tak dobrze wszczyscy znamy tu określenie polaka ” polak to pijak i złodziej” i jeszcze inne epitety. Czy ktoś slyszał aby sądy prowadziły procesy o zniesławienie i antypolonizm.

   2. paniznaprzeciwka,nikogo nie chronię ,wyznaje jedna rzecz aby każdy miał możliwość wylać z siebie co się tyczy tematów , i nikt nie jest odstawiony albo wywyższony ,nawet aby zło poznać trzeba z nim obcować przyczyny zobaczyć a nie skutki odcinać ,bo powiedz Sama komu można bezwzględnie zaufać ? wręcz nikomu , sam czlowiek w sobie może być nieobliczalny , nieświadomy zmanipulowany zwiedzony , dlatego tolerancja daje swobodę każdemu do zobaczenia kogoś ,siebie , i bardzo Ci dziękuje za info bo oto chodzi fakty ,fakty ,fakty, życzę Słonecznego Dnia 🙂

 7. Panie Januszu,
  – ogromnie wartościowa rozmowa z panem Januszem Nawolskim !!!
  Wielkie DZIĘKI za ten odcinek i czekamy na dalszy ciąg, oby wkrótce!
  Nareszcie otrzymaliśmy informacje, które uzupełniają – fachowo, tj. rzetelnie i konkretnie – wiadomości jakie dotychczas zebraliśmy i których bardzo potrzebujemy, w trosce o zdrowie własne i bliskich.
  Równie WAŻNE jest, że pilnuje Pan sprawy GMO – temat niezwykle pilny i rozwojowy!!, a dalej LASÓW i ZIEMI, bowiem :
  „Polska to NASZE BYĆ I NASZE MIEĆ” – jakże mało już jest tego „mieć”…

 8. Fajne są te wszystko rozmowy o NWO itp…
  Ciekaw jestem, dlaczego (o ile dobrze widzę) nikt nie wspomina o kolejnym po WTC hoaxie , czyli „ataku na Charlie Hebdo”, oraz francuskiej wersji PATRIOT ACT ?

  Pewnie to nieważne jest, nieprawdaż ? 😉

 9. no tak , NWO… fajne są te rozmowy.
  Ciekawe dlaczego kiedy próbuję napisać komentarz o kolejnej wersji patriot act i wtc, tym razem we Francji, dostaję taki zabawny komunikat ;
  „wykryto duplikat komnetarza – wygląda na to, że już to powiedziano” – czy jakoś tak.

  Hm…ciekawostka. Więc teraz piszę bez użycia nazwy. Ale domyślacie się, prawda ?

   1. Mam pożyczoną, ale to jednak nie wina myszki, choć tamta się popsuła. Tak jak Sundiemu dublowały mi się komentarze i miałam informację o tym. Po wymianie myszki było w porządku, do wczoraj, gdy pisałam komentarz do Gayi, dwa razy „wyrzuciło” mnie i dałam sobie spokój. Później w ogóle nie mogłam wejść na stronę NTV, a komunikaty o błędzie były z WordPress. Chyba to jednak jest zw. z jakimiś problemami tu na stronie Ntv, tak sądzę.

    Czy pytanie o myszkę zawiera jakiś głębszy sens (-: (-: (-:

 10. Kiara to mnie zdenerwowalo najbardziej
  „To wy w astralu stworzyliście technologię typu HAARP by władać LUDŹMI i trzymać ich w mentalnych ryzach.”
  Chcesz nazwiaska i zdjecia ludzi , ktorzy sa odpowiedzialni za HAARP , chcesz zdjecia ludzi , ktorzy sa odpowiedzialni za szczepionki i inne nowosci dajace forse a ZEROOOOOOOOOOOzainteresownia , ze to moze niszczyc ludzi .
  Dlaczego mi tez zarzucilas , ze ja wszystko co pisze to udaje i jestem jakis tam najgorszy dla ciebie reptilian ?Tak nie jest niestety chociasz bardzo bys tego chciala w tej chwili . Ja tez gonilam swoich rodakow za brak dobrego stosunku do ecologi i nie oszczedznia wody . Dopiero jak placa to oszczedzaja . I tez uwazam , ze matrializm w Polsce jest wiekszy niz na przyklad w Australii . Ja pisze co widze i co jest niepokojace . I pisalam tez , ze nie bawia mnie komedie o pijanstwie moich rodakow i pisze , ze nie lubia symboli illuminackich mojego szwagra na scenie . Ja pisze otwarcie bez owijania w bawelne wiec zarzut do mnie uwazam za wytrzepane w panice z rekawa .
  A teraz ci powiem jeszcze Kiaro (bo do tak nagle mi przyszlo do glowy ) , ze we wszystkich spolecznych pracach (sie obecnie zastanowilam )w jakich pracowalam po swiecie nie spotkalam zydowskiej istoty . Dlaczego nie spotakalm bo te prace byly nie godne moze was zeby pracowac dla serwisu naszego i nie oplacalne . Pracowali ze mna Ludzie : z Japoni , Tonga , Timora , Chin ,Malezji Burmy,Argentyny, Salwadoru ,Amerykanie Gawtemali .
  Ale jak mialam ART galerie to ,tam byli zydzi , poniewaz obrazy sprzedawali za zawyzone w swojej wygorowanej cenie .I nabierali tym innych ludzi . Cale szczescie , ze moj partner te byl zydem w polowie 🙂
  No wiec widzisz i wiedz , ze ja mialam bardzo duzo kontaktow z twoja nacja i nie tylko w Melbourne ale w Paryzu . Nic mi zlego nie zrobili bo widzieli , ze jestem nie z ich swiata ( i zaden interes sie nie da zalatwic )Bo ja ich kompletnie nie rozumialam toku myslenie Jakbym przyleciala z innej planety ,ale tutaj slysze i czytam co ludzie puszczaja na fora i widze , ze to pokrywa sie z prawda w oparciu zreszta o fakty i dokument , ze polityke tego kraju ja starej Francji przejmuje nacja zydowska .
  Piszesz co nie lubisz o swoich rodakach otwarcie , to bedzie lepsza droga do balansu na siwecie.No wybacz ale jak piszesz o Talmudzie to wybacz nie na czasie do zaakceptowania .
  Duzo jest bardzo swiatlych zydow , ktorzy to robia i ja ich cenie i mam video z nimi odlozone i ich nie odrzucilabym nigdy .
  WParyzu jedna z zydowek polsko -rosyjskich powiedziala do mnie w latach osiemdziesiatych , ze zydzi trzymaja cala polityke Francuska w lapch . Mnie to zdziwilao jak sie ma 21 lat i sie jest we Francji jakis czas i sie slyszy , ze ktos z innego kraju ma wladze w swoich rekach . To nie jest to OK .

  1. Kalina!
   Czy nie dociera do Ciebie, że Kiara nie ma korzeni żydowskich, choć i to nie byłoby dla niej ujmą? Poczytaj odpowiedzi. Jej rodzina jest odznaczona za przechowywanie Żydów. Nazwisko Ochman ma po mężu. Mamy wspaniałego tenora Wiesława Ochmana, raczej nie ma korzeni żydowskich. Kiara z racji swoich zainteresowań korzystała z powyzszego forum. Pomijając już, że o czlowieku nie świadczy jego pochodzenie, nacja a to kim jest jako czlowiek – jego walory osobiste!
   Reptilianką określiła Cię wyłącznie dlatego, żebyś odczuła, jak to jest miło rzucać cień na drugą osobę, ot tak sypiąc domysłami z rękawa. Czytaj uważnie.

   1. A co to ma za znaczenie czy jest Zydowka czy nie,do tego trzeba znac nazwisko panienskie nie Ochman to po mezu.
    Ta cala dyskusja na forum po cos zaistniala i to jest wazne.
    Czy znacie zasade ,,DZIEL I RZADZ”,to wszystko wyjasnia,kto Was ..podzielil” i kto bedzie ,,rzadzic”.
    Kalina jest bliska prawdy.
    Podczymuje to co wczesniej napisalam,Kiara nie jest ta za ktora sie podaje.

   2. Co Twój komentarz wniósł do całości, oprócz zacytowania cudzych opinii? Jeśli popierasz stanowisko Kaliny, to do niej powinnaś wnieść uwagi: co ma do rzeczy czyjeś pochodzenie i to, że Kiara nosi nazwisko po mężu. Przytomność umysłu jest wartością, choć nie dla wszystkich. Na marginesie: kim Ty jesteś? Może się przedstawisz? Parę słów o sobie. Bo jakkolwiek tu mam odmienne do Kaliny zdanie, to trzeba jej przyznać, że nie ukrywa swojej prywatności, ja też skreśliłam parę słów o sobie. Mając pretensje, że ktoś nie jest tym za kogo się podaje, wypadałoby samemu „odsłonić przyłbicę”.

   3. Alina7 pisze:
    24 stycznia 2015 o 12:40

    Kalina!
    Czy nie dociera do Ciebie, że Kiara nie ma korzeni żydowskich, choć i to
    nie byłoby dla niej ujmą? Poczytaj odpowiedzi. Jej rodzina jest
    odznaczona za przechowywanie Żydów. Nazwisko Ochman ma po mężu. Mamy
    wspaniałego tenora Wiesława Ochmana, raczej nie ma korzeni żydowskich.
    Kiara z racji swoich zainteresowań korzystała z powyzszego forum.
    Pomijając już, że o czlowieku nie świadczy jego pochodzenie, nacja a to
    kim jest jako czlowiek – jego walory osobiste!
    Reptilianką określiła Cię wyłącznie dlatego, żebyś odczuła, jak to
    jest miło rzucać cień na drugą osobę, ot tak sypiąc domysłami z
    rękawa. Czytaj uważnie.
    *****************
    Zgadzam się w 100% z moją przedmówczynią Aliną7. Dokładnie mam takie
    samo zdanie, tak to czuję. Nie ma znaczenia, kto skąd pochodzi, jaką
    nację sobie wybrał. To jak postępuje etycznie,moralnie określa to jakim
    jest człowiekiem.
    Pozdrawiam

   4. Alina7:
    Masz duze i sprawiedliwe Serduszko…:-)
    „…Niech i Tobie bedzie pomnozone…”
    Dziekuje.
    Pozdrawiam ciepło:-)

  1. Ech ci nieomylni!
   Myli się każdy, ale nie każdy umie się z klasą przyznać do tego!

  2. Tak dociera do mnie
   Tylko w ukrywaniu zydow w czasie wojny trzeba tez sie dobrze sprzedac . Moj dziadek tego nie zrobil poniewaz byl prostym biednym nie maloskowym i nie pazernym Polakiem . To jest tak jak z tymi obrazami , ktore byly sprzedawane w srodowisku zydowskim z zawyzonymi cenami . I osiagly ceny 50 tysiecy dolarow . Wszyscy pozniej mysleli , ze ten malarz jest niezwykly ale on byl pudlem . Kto sie nabral to kupil :):)(ja bym nie miala sumienia cykac ludzi i nie jest to w moim charakterze)
   Mowie jeszcze raz wszystko sie da sprzedac .
   Ja nic nie zarabiam na tym , ze o tym pisze pewne fakty , ktorych bylam swiadkiem 🙂

   1. .. a tak poza lansikiem to o co chodzi? Nie kupuję tekstów Kiary jak i Twoich. Nie podoba mi się wrzucanie do jednego worka żydów z napisem „zło”. I stawiam temu veto. Moje pańskie prawo. Nie wiem jacy byli moi dziadowie, byli raczej zamożni. Pewnie mieli również „brzydkie” cechy charakteru jak Ty czy ja.. bo byli ludźmi. A człowiek jest niedoskonały..
    .. a poza tym sugerowanie, ze „dobry Polak” to biedny Polak to pomylonemisie…

   2. Widzę Kalina że nie bardzo Cię satysfakcjonuje moja odpowiedz, Ty lubisz „zaglądać ludziom do majtek”, zatem zamów sobie książkę..

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/219456/pruszkowscy-zydzi-szesc-dekad-zamknietych-zaglada

    Tam jest rownież opisana historia moich dziadków ukrywających tą rodzinę żydowską.
    Moja rodzina ze strony dziadka od wielu pokoleń mieszkała w Warszawie , bardzo ciężko przeżyli I wojnę, zatem po niej namówili syna ( mojego dziadka) żeby kupił działkę, wybudował dom i wyprowadził się z Warszawy ze swoja młodą żoną ( moją babcią). Jego ojciec brał udział w budowie wielu warszawskich znanych budynków, niektóre z nich przetrwały wojnę. Skorzystał z rady ojca przed samą wojną wybudowali cześć domu , który nigdy nie był dokończony ze względów ekonomicznych. Zatem nie zrobili kariery na ukrywaniu Żydów, żyli skromnie pomimo ciężkiej pracy obydwojga.
    Wyprowadzili się z Warszawy tylko dzięki przezorności mojego pradziadka, który przewidział wybuch II wojny jej okrucieństwo i kataklizm i zagładę Warszawy. Uwierzyli mu , ich dom był później punktem przerzutu wielu Żydów którym udało się uciec z Getta, wielu wyprowadził mój dziadek z synem. Nigdy dziadek nie brał za tą przysługę żadnych pieniędzy., uważał iż ci ludzie utracili godność ludzką, należy im się pomoc. Ja też tak uważam, nikt nie ma prawa odbierać LUDZKICH PRAW ŻADNEMU CZŁOWIEKOWI.
    Moi dziadkowie odznaczeni zostali pośmiertnie, nie czerpali zatem żadnych gratyfikacji z tego powodu.

    Rozszerzyłam ten temat również ku przypomnieniu tamtej tragedii prześladowania i mordowania wszystkich ludzi, Żydów szczególnie. Słowianie byli następni w kolejce zbrodni Hitlera. Jutro jest 27 stycznia – Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu.

    Czy jesteś usatysfakcjonowana już Kalina?

    Ale nie przejmuj się….. 🙂 rewelacją ostatniej książki Dawida ICKA jest stwierdzenie iż WSZYSCY jesteśmy Żydami z racji pochodzenia od JEDNYCH RODZICÓW!

    Kiara.

   3. Kiara nie dolewaj już oliwy do ognia. Jesteśmy w dziale NWO a NWO zaprojektowała żydowska finansjera, przy czym trzeba wiedzieć, ze oni są żydami z nazwy. To są Europejczycy bądź Azjaci których rody przeszły konwersję na judaizm. Sami żydzi są narodem kastowym. Bogaty żyd ma w nosie biednego żyda i skazuje go na zagładę np II WŚ.. Ja to w ogóle jestem za tym aby pustynne religie wszelkiej maści (judaizm, islam i ich dzieci) wróciły na pustynię skąd wyszły… ale to takie lucyferyczne mrzonki.. też mi się zdarzy tak pomarzyć, a co!

 11. Alina,nic nie zrozumialas,nie mam najmniejszej checi wejsc w taka dyskusje,wysluchaj programu z Panem Romanem Nachtem ,wyjasnia wiele.
  Praca ,,DZIEL”,na Tobie wyszla doskonale.

  1. Słuchałam wcześniej. Ja również nie mam zamiaru tego ciągnąć. Co do zrozumienia, tak jak napisałam, trzeba czytać uważnie i adresować swoje opinie pod właściwy adres.

   1. Iza Ja nie chce zebys kupowala moje teksty nigdy nic nie umialam sprzedac jestem ostatnia na swiecie osoba , ktora moglaby sie zajmowac handlem . Raczej rozdaje jak mam sprzedac :):)
    Moze w tym jest problem , ze nie rozumiem odmiennych nacji , ktore umieja to lepiej robic . Mialam kolezanke ormianke w Australi czesto ubijala jakis handel i przynosila mi cos z targu bo ja to placilam jak leci :Ona nie mogla tego zniesc , ze ja mam taki charakter .

   2. >>.. a tak poza lansikiem to o co chodzi?<>Lansować : robić wszystko, aby ktoś stał się popularny, coś stało się modne; promować, popularyzować, propagować, wprowadzać w modę<<

  2. .. jest jeszcze inna zasada, nie mniej krwawa, wywołująca antagonizmy, dzieląca zamiast łącząca: kto nie jest z nami jest przeciwko nam…

  3. A tak na marginesie – dobre odwrócenie tematu. Masz talent (-:
   Każdy widzi – byle nie u siebie.

  4. Ja ogladam Kiara teraz inne czaszki i potworne morderstwa o , ktorych sie wogole nie wspomina a byly czasowo duzo blizej tez chce im oddac hold ,Moze wspomnieniem moim i tez zeby zbadac psychologie pewnych dominujacych wplywow na Khmer Rouge i kto nia manipulowal a potem sobie przejde do Wietnamu i pojde do Palestyny i do Afryki i ciekawe kto byl prime creator tych wszystkich morderstw swiatowych . Zeby dalej nie wpadla we wscieklosc to lepiej ju mnie nie zaczepiac .
   NSSM 200: The Politics of Genocide

   The motivation for the Cambodian genocide can be found in a document entitled National Security Study Memorandum (NSSM) 200. The National Security Council (NSC) under Henry Kissinger’s guidance put this document together in 1974. The thesis was quite simple: population growth in lesser-developed countries constitutes a threat to national security. NSSM 200 named target countries:

Comments are closed.