STOP NWO – 21.05.2014

Kuba Miernik tym razem jako dziennikarz obywatelski dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat m.in. wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Rozmowa z Jackiem Sierpińskim startującym do PE z ramienia partii Demokracja Bezpośrednia.

Krótki komentarz Janusza Zagórskiego do aktualnych spraw. Wybory do PE.

41 thoughts on “STOP NWO – 21.05.2014

 1. Sz.P Januszu pozwolę sobie podpowiedzieć iż nie pójście na wybory wzmocni tylko przewagę w liczbie głosów obecnie panującej nam partii , im właśnie o to chodzi i robią wszystko aby normalnemu (Kowalskiemu) to obrzydzić .Natomiast pójście na wybory i oddanie głosu na partie które w samych już sondażach mają nikłe szanse ( pomimo super programu ),odejmie realne głosy partii ,która to właśnie ma szanse aby zaistnieć w obecnym środowisku politycznym. Wybory aktualne do UE są być może mało znaczącymi ,ale będą miały ogromną siłę w nadchodzących wyborach parlamentarnych .
  Dlaczego tak będzie? Ano widać na gołej dłoni jak WIERCHUSZKA reaguje obecnie na pewną partię , której to elektorat rośnie w niebezpiecznym tempie. Nasi czcigodni włodarze myśleli że na tyle obrzydzili ludziom tą partię (wmawiając że kto głosuje na nią jest niespełna rozumu) myśląc że mają ją z głowy, a tu popatrz popatrz albo dużo osób zgłupiało albo co gorsza zmądrzało? Moim skromnym zdaniem ludzie mają już dość bajecznych polityków z zielonej wyspy i próbują innej alternatywy .
  Dlatego dla tej alternatywy ja idę głosować!!! abym w przyszłości miał czyste sumienie wobec samego siebie .
  Pozdrawiam!

  1. Tusk, Gowin, Kaczyński, czy Korwin to ta sama drużyna, grają przeciw Polsce czyli nic dobrego. Nie będę się wypowiadał na temat czy i co, który zrobił cokolwiek dobrego dla Polaków, bo każdy widzi co zostało z tego majątku wspólnie wypracowanego przez Polaków. Wg mnie Polacy nie powinni w ogóle iść na żadne wybory, bo tu nie ma żadnych wyborów, a tłumaczenie, że jedni uzyskają przewagę a inni nie, to taka woda na młyn, granie na ludzkich nastrojach , manipulacja, korzyść dla obecnej władzy.

   1. Skoro Korwin ponić jest w tej samej drużynie, to dlaczego ta „drużyna” tak sie zjednoczyła przeciw Niemu? Jazgot wszystkich mediów przeciw temu ruchowi o czyms mowi.

   2. Na wybory należy KONIECZNIE iść aby pokazać manipulantom że mądrzejemy i przestajemy im ufać. I NALEŻY wreszcie rozbić tę klikę co niszczy nasz kraj coraz beszczelniej.
    Takie gadki że jak dojdzie PiS do władzy to będzie gorzej, dlaczego więc jest taka nagonka na PiS, a może właśnie będzie lepiej?
    PiS jest dużą partią i jeżeli wygrają to będzie można zacząć coś zmieniać, a przez następne lata to umacniać.

  2. Kris67
   Masz racje , ze trzeba isc na wybory .
   Ja nie mam dowodu osobistego ale mam zameldowanie i paszport nie polski . Czy to bedzie ok ?

 2. Prince Charles -slowa -„Now Putin doing just about the same as Hitler ”
  Odwrotnie biorac poniewaz co powie ten mezszczyzna to wszystko trzeba brac na odwrot . Putin robi cos takiego co Hitler nie robil .
  NWO robi cos takiego co Hitler robil budujac koncentracyjne obozy na 6000 ludzi w trosce o Humanity .

  1. Hitlera stworzyli Jezuici watykanscy. A zydzi sami zaplanowali holokaust aby czerpac na nim wlasnie zyski . Poswiecili nieudacznikow na oltarzu aby dzisiaj nie wolno bylo mowic o zydach zle.

  2. kiedy zaczynasz wierzyć we wszystko co usłyszysz łatwo dajesz się manipulować, tego nie wiemy czy to hitler czy himmler wymyślił obozy, a może jeszcze ktoś inny, prawda jest taka że to ludzie dają się wciągnąć w wymyśloną przez kogoś za kulisami socjalistyczną machinę i wzajemnie się nawzajem nakręcają: faszyzm, komunizm, a teraz sprytne unijne okradanie, ten filmik jest niezły, szczególnie podsumowania
   https://www.youtube.com/watch?v=wXkUawXA8I8

 3. Uniosceptyków w UE jest dużo. w Polsce KNP, RN i partia gowina to nic w stosunku do innych krajów.

  Wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej uniosceptyczny Parlament Europejski w historii!
  Partie, które podobnie jak Nowa Prawica chcą ograniczania kompetencji Unii Europejskiej zyskują poparcie nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich!

  Dołącz do nas! Głosuj na Nową Prawicę, a razem uwolnimy Europę od Unii Europejskiej!

  A tutaj wskazówka od portalu bankier.pl jak głosować w wyborach, aby nie żałować:

  Po pierwsze, skreślamy obecnych europosłów. Oni już się obłowili, zdobyli zagraniczne kontakty i zasłużyli na hojną, europoselską emeryturę. Kto startuje po drugą kadencją, ten albo potwierdza swoją nieudolność (przez 5 lat nie zrobił tego, czego zamierzał), albo zbytnio uzależnił się od europarlamentarnej diety. Takich ludzi nam nie potrzeba.

  Po drugie, nie głosujemy na urzędujących ministrów, posłów, senatorów, burmistrzów, sołtysów, radnych gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Jeśli człowiek, któremu wyborcy powierzyli określone obowiązki, ucieka od nich do PE, to nie zasługuje na nasz głos. Trudno o większy wyraz lekceważenia wyborców niż chęć zamiany mandatu poselskiego na europoselski. Od razu wiadomo, że chodzi tu o dietę, którą lepiej pobierać w euro niż w złotych.

  Po trzecie, nie głosuj na kandydatów rozstawionych z numerem jeden. To na ogół partyjni karierowicze cieszący się poparciem szefa partii, który w nagrodę za wierną służbę wynagradza swego klienta „jedynką” na wyborczej liście. Co to za demokracja, gdy o szansach na wybór decyduje prezes partii układający listy wyborcze?

  Po czwarte, nie wybieraj miernot. Czas powiedzieć stanowcze „nie” osobom tez dorobku (naukowego, biznesowego, zawodowego, sportowego), osiągnięć, wykształcenia, kompetencji albo choćby charyzmy czy autorytetu. Jeśli kandydat nie potrafi pochwalić się jakimkolwiek sukcesem czy osiągnięciem, to czego się można po nim spodziewać w PE?

  Po piąte, odrzuć ludzi, którzy nie potrafią logicznie uzasadnić, po co w ogóle kandydują. Dotyczy to także tych, którzy wyrzucają z siebie pustosłowie typu „żeby dbać o polskie interesy”. Tacy kandydaci albo nie wiedzą, po co startują, albo ich jedyną motywacją jest europarlamentarna dieta. Jeśli już któryś się do tego przyzna, to warto rozważyć powierzenie mu swojego głosu (z zastrzeżeniem pkt. 1, 2 i 3) – przynajmniej dowiódł, że jest uczciwy.

  Po szóste, zapoznaj się z programem komitetów wyborczych i poglądami ich kandydatów. Odrzuć partie i ludzi, których ideologia jest ci obca i którzy chcą realizować pomysły, których nie akceptujesz. Postulaty komitetów można łatwo znaleźć w internecie. Równie szybko możesz sprawdzić zgodność własnych poglądów z programami kandydatów, np. na takich serwisach jak http://www.latarnikwyborczy.pl. Jeśli większość pytań jest ci obojętna lub nie masz zdania, to po co w ogóle wybierasz się na wybory? Może lepiej zostaw decyzję tym, którzy przynajmniej mają własne zdanie.

  Po siódme, odrzuć kandydata, który nie podrzucił swojej ulotki lub nie zorganizował spotkania z wyborcami w twojej miejscowości. Taka osoba zwyczajnie cię lekceważy i nie zasługuje na twój głos. W prawdziwej demokracji kandydaci powinni intensywnie konkurować o twoje poparcie, zamiast biegać po wałach przeciwpowodziowych czy brylować w telewizji.

  Po ósme, jeśli powyższa selekcja zawężyła liczbę akceptowalnych kandydatów do zera, to nie jest twoja wina. Po prostu jakość potencjalnych europosłów okazała się niewystarczająca. W takim wypadku pozostaje ci oddać głos nieważny. Duża liczba głosów nieważnych jest sygnałem dla obecnych i potencjalnych polityków, że nie akceptujesz obecnej oferty wyborczej. To przejaw buntu i niezadowolenia silniejszy od niepójścia na wybory. Wyborcy nieaktywni są dla polityków ludźmi, z którymi nie trzeba się liczyć.

  Źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-NIE-glosowac-w-eurowyborach-3126347.html

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=666914270047554&set=a.627127774026204.1073741827.499646073441042&type=1&relevant_count=1

 4. Aktualnie Tusk znowu straszy nas Kaczyńskim cytuję – on (Kaczyński) myśli że Polacy
  marzą o wojnie z Rosją ( onet-dzisiaj) – parodia , ten człowiek nigdy chyba się nie nauczy że takie pierdoły już nikogo nie ruszają i straszenie opozycją jest oklepane . Wymyśl Pan w końcu coś nowego bo nie jesteśmy baranami !!! zresztą czy jesteśmy to pokaże wynik wyborów 🙂 . Ale jeśli będzie wojna z Rosją to amerykanie nas uratują – tak jak ratowali innych , zobaczcie sami :
  http://www.altermedium.net/pod-13/
  altermedium.net/pod-13/

  1. Prawie się wzruszyłam tą troską. Szczególnie, gdy otwieram album ze zdjeciami dzieci pracujących w kopalniach w XIX/XXw, w przemyśle lekkim lub te śpiące na ulicy, lub zdychające z głodu (USA i Europa Zachodnia). Gdzie były ich matki i czy te pracownice, nieistniejacego już przemysłu lekkiego, z Andrychowa to miały na myśli? :-)). A może miały na myśli jak ich prababki rodziły w polu i żeby za bardzo strat nie było, od razu zapierdzielały obrabiać pola u pana, wójta i plebana? Komu wy te kity pociskacie? Sumienia nie macie? Ilu było bogatych a ilu biednych? I czym różniła się bieda w XIXw a teraz w Europie?

   1. Rozwarstwienie było, jest i będzie. W końcu jesteśmy różnorodni pod wieloma względami – a różnorodność ma swoje jasne i ciemne strony. Ludzie są różni, więc ich status majątkowy też jest różny.
    Nie da się uszczęśliwić wszystkich na raz. Komuniści tego próbowali – ale tę historię z „równouprawnieniem” pewnie znasz… 🙂

    „Szczególnie, gdy otwieram album ze zdjeciami dzieci pracujących w kopalniach w XIX/XXw, w przemyśle lekkim lub te śpiące na ulicy, lub zdychające z głodu”

    Rozumiem, że dzisiaj, w dobie wspaniałego socjali… tfu! – państwa opiekuńczego – przechadzając się ulicami nie widzisz żadnych żebraków, żadnych pijaków śpiących na ulicy, nie słyszałaś o żadnym przypadku by ktoś umierał z głodu – świat jest piękny i kolorowy dzięki urzędniczej trosce i opiece? 🙂 Faktycznie tych głodujących i zdychających dzieci możemy mieć mniej – ale może to dlatego, że mamy inny problem: NIE MAMY TYCH DZIECI? 🙂

    A to, że to co dzisiaj uchodzi za standard to w XIX/XX w. albo w ogóle nie istniało albo było domeną wyłącznie najbogatszych – ta różnica rozwojowa nikogo nie obchodzi. Kto by w ogóle zwracał uwagę na takie pierdoły? 🙂 Najważniejsze żeby zapamiętać, że wtedy ludzie umierali a dzisiaj już nie na taką skalę – reszta nic nie znaczy i jest milczeniem 😉

   2. Bieda XIX wieku była niczym z biedą XVIII wieku, gdzie faktycznie ludzi umierali z głodu. Proponują poznać eleementarne fakty historyczne. Na ziemiach polskich jeszcze w latach 30-ych XIX wieku umierali ludzie z pwoodu ubogich plonow. dopiero postep techniczny zaradził temu i rozwój tego obrzydliwego kapitalizmu, dzięki któremu dzis mozemy m.in pisać sobie w internecie itd. Niestety, na to trzeba zapracować, a nie liczyc na zasiłki z GOPS-u czy dotacje unijne. Te pieniadze tez pochodzą z kieszeni innych ludzi. Wolna gospdoarka, to sytuacja, gdy sami decydujemy o sobie i jestesmy w stanie utrzymać sie z pracy wlasncyh rąk. Czy to cos tak strasznego?

   3. Iza40, dokladnie czyste zniewolenia chamstwo przerasta chamstwo do jednego wora wszystkich ! jedynie PRAWDZIWY oddolny socjalizm jeden dla wszystkich wszyscy dla jednego , reszta to wyzysk, nędza , i właśnie gdzie tu sumienie ? Słowianie mieli system Socjalistyczny gdzie wspólnoty były podstawą bezpieczeństwa i zasobności , tak było do czasu wejścia BESTII na tereny Słowian .Tysiące lat to funkcjonowało ,bestia zaś wprowadziła hierarchie, ucisk, niewolnictwo ,zbrodnie i nędze , wiec precz wszystko to co reprezentuje te idee .

  2. I Jak, na prawdę Jak? Nie drzeć łacha z tej brazylijskiej telenoweli i rozmawiać w ogóle z tymi ludźmi jak by żywcem wyciętymi od tej taśmy choroby psychicznej. Tylko dowalić tu czy tam, nie mając nawet nic złego na myśli i patrzeć jak odgrywają tragedię i drą szaty. No nie Piotrek? 🙂 Co do poniżej.

   A Iza 🙂 Co to ma wspólnego i z czym? Tyle co dreszczyk emocji nie powiem kiedy i czy Hitler był za czy przeciw i w jakim kontekście, no brazylijska telenowela gdzie i dzieci grają ROZPACZ koncertowo się łzami zalewając i cierpiąc jak na oddziale psychiatrycznym.

   Podczas gdy zupełnie nie o to chodzi. Kaczyński do władzy! Nie ważne kto ma rację, kto mówi twardo że zdejmie kajdany w tym i z kobiet. Ważne że mamy klapki zacietrzewienia wzajemnego na oczach i nie widzimy nic jak te przekupy poza swoja racją i małym ego. Więc jak, na prawdę jak? … go to 1

  3. Slyszalam ten wywiad . Bardziej mnie jednak interesuje EUi jego wplyw na nas a nie feministyczny haczyk , znam wiele kobiet nie pracujacych i sa mniej zestresowane niz pracujace.
   Poza tym pracowalam z lesbijkami i wiem jakie sa agresywne i Jugmental . Sa bardziej negatywne niz pozytywne . Feministyczny ruch sie zaczal od nich .
   Faceci w mojej pracy zaczeli wlasnie zle traktowac kobiety jak sie znalazlo pare feministek w tym rejonie . Jakby zabieraly meskiej naturze to nad czym pracowali przez lata . Ja kocham kobiety i mezszczyzn tak samo i tak samo lubie ich role i nie mam zamiaru ponizac nikogo , ze sobie ubzduralam , ze ktos umniejsza moja role jako kobiety .
   Tez uwazam , ze rola mezszyczyzny jest inna niz kobiety od tysiecy lat wiec w czym problem . ?

 5. „zrobcie cos z tym zeby tacy jak ja nie musieli wyjezdzac”. Slabe, bardzo slabe. Szczescie pochodzi z wewnatrz a nie z zewnatrz (nie zebym to sam opanowal ale tak zlyszalem z dobrych zrodel 😉 )
  Materialy na NTV sa rozne ale ten to chyba pierwszy z cylklu „slomiany zapal + gledzenie + depresja”.

 6. Póki nie zmienimy się na lepsze jako ludzie, to nie ma mowy o dobrym zarządzaniu nawet piaskownicą i grabkami… Gdyby wszyscy stali się tacy jak powinni być, obojętny byłby system. Umysłem się tego nie ogarnie. Nie polecam nawet marnowania na to swego cennego czasu.

  1. Wiec requal zaczni zmainy swiata od siebie. Będzie lepiej, będzie dobrze!

 7. Polityka nalezy sie zajmowac „part time”. Czyli kazdy idzie do fabryki pracuje od 8 do 3 zarabia tyle ze cala rodzina z tego zyje . Kobiety wychowuja dzieci . Po obiedzie niech sie bawi w polityke . Jest to jego Hobby . NIE PLATNE !! – placisz sam za wszystko i ponosisz odpowiedzialnosc za swoje decyzje . Janusz Korwin Mike jest jedyny ktory o tym mowi od 20 lat . Rojalisci sa jedyni ktorzy maja ten system od tysiecy lat . Krolestwa stoja pod kazdym wzgledem na najwyzszym poziomie na swiecie . Dlatego sa tak bardzo zwalczane i znienawidzone przez inne polityczne ustroje . Polska kiedy byla Krolestwem – byla od Morza do Morza . Przywroccie Kroleswo w Polsce .
  Pozdrawiam Janek Rutkowski .

  1. anarchia feudalna ,czyste bezprawie , ucisk religijny ,precz z politykami , Rady Narodowe oddolnej struktury to jest to, reszta to pasożyty i nieroby .

 8. Poza kadnydatami DP – środowiskowo bliscy powinni być kandydaci Zielonych
  (lista 12) ale ci realnie działający dla naturalnego środowiska – a nie promocji lewicowej obyczajowości…
  Osoby sprawdzone i realnie walczące z łupkami, atomem i GMO:
  – Ludwik Tomiałojć – Wrocław
  – Ewa Sufin – Warszawa
  – Tadeusz Pastusiak – Trójmiasto (głównie inicjatywa antyatomowa)

  1. Przypomina to trochę atmosferę z roku 1980, gdy pwostawała NSZZ Solidarnosc. 10 tys. ludzi wyległo na ulice, zamaist słuchać TVN-ów, TVP, Gazety wyborczej, ale za to, aby posluchać jak można żyć bedąc wolnym człowiekiem – to oznacza trud, bo „w trudzie i znoju” mówił Pan Bóg, bedzie człowiek pracowal na ziemi. niestety, demokracja w prostej lini prowadzi do socjalizmu, bo wiekszosc kombinuje, że sasiadowi bogatszemu o dwie koszule państwo zabierze więcej pdoatku i da jemu. Taka niestety jest prawda, ale coraz wiecej ludzi widzi ,ze można żyć z owoców wlasnej cieżkiej pracy i mić gdzies GOPS-y, dotacje i tp.

 9. Wipler się rozkręca, z występu na występ coraz lepiej. Ostatnio u Stokrotki był nawet w muszce – taki „smart-casualowy Korwin” 😉 – i pięknie pocisnął na sam koniec 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=Pq19B44sPPA

  Pewnie znalazłoby się w szeregach KNP więcej godnych następców na lidera partii – tylko jak się mają wypromować, jak media rzadko kiedy chcą z nimi rozmawiać jeśli w ogóle.
  Więc narazie nadzieja w Wiplerze, bo człowiek rozsądny i jeszcze póki co dość chętnie zapraszany do TV 🙂 Można było mieć dużo wątpliwości czy to był dobry ruch ze strony partii przyjmując go do siebie – ale jak narazie robi kapitalną robotę, jest merytoryczny, konsekwentnie walczy o wolność gospodarczą.

  1. Pani Szczuka to szczwany lis, Jej nigdy o żadne dobro nie chodziło… 😉 A miesza to to kręci, mąci szkodzi jak już nie powiem jakie skojarzenie mi się nasuwa.

   Ją na rzeczniczkę postawić w pierwszym szeregu czegokolwiek to klapa gwarantowana heee 😀 No chyba że odstawiła by HTZ i poszła spełniać kompleksy w stylu przynieś wynieś i poukładaj. Bo zwyczajnie bije na dekiel nie od wczoraj. Nie da się z Nią dogadać, to fakty. Noo ale kariera morowana w jakimś dramatycznym tasiemcu w brazylijskim wydaniu.

   1. A najśmieszniejsze jest to, że wszyscy jakim ta Pani zaszkodziła nawet o tym nie wiedzą, tym bardziej będąc bardzo reprezentatywną, to też i nie wiedzą i Ona sama nie wie. 😉

  2. A Pani redaktor jak sama postawiła się w roli nieco wytrąconej z równowagi gospodyni domowej jaka dalej tarka kamienie jak ten niewolnik. Bo kazali, nawet nie że płacą. Jeszcze moment i torebki poszły by w ruch. Ale nie nie, profesjonalizm i cynizm trzeba zachować z wypiekami na twarzy o rzesz tyy hyhy 😉 Bo kogo tu obchodzi o co chodzi jak się mózg wyłączył zupełnie a grają wyuczone od pokoleń wzorce reakcji i zachowań. Wzrok z politowaniem Gościa mówi że o tym wie.

   1. Boją się oj boją, a ostatnie słowa Pani Redaktor no koncertowo w stylu rozjuszonej na własnym wybiegu u pracodawcy, nawet słuchaczka błękitnej linii w uchu nie pomagała, bo też tam Jej ten chwyt poniżej wszelkiej krytyki w akcie desperacji podpowiedziano. 😀

   2. To jak jesteś pełna podziwu obiektywizmu Pani Redaktor to polecam „odcinek” z JKM 🙂

    http://www.youtube.com/watch?v=9bxQgoQyCXY

    Szczególnie po słowach, kiedy zasugerował Stokrotce, że ona szczególnie powinna wiedzieć, jakiego majstersztyku dokonał Kiszczak z okrągłym stołem. Obiektywizm i rzetelność dziennikarska aż się ulewała z Pani Redaktor 😛

 10. To akurat tu bardziej pasuje, a chciałam odpowiedzieć Gaji z działu UFO już tu jesteśmy. 🙂 Jeśli mogę Voytek 🙂 Nie zdążyłam 😛

  Gaju 🙂 Jak Cię lubię i to bardzo, już o tym rozmawiałyśmy. Owszem przypuszczaj sobie. Ale ja w to nie wierzę że przypuszczenia okażą się trafniejsze, choć miło by było. Ale nie wyobrażasz sobie z drugiej strony, jak pokrętną „bestią” 😉 jestem. Kratos ze swymi kajdanami się nie umywa. Tego nie można sobie nawet wyobrazić jak można działać, wiedzieć widzieć być czuć, kreować wszystko. I wiedzieć po co. Bo czy Bóg ulega czemukolwiek? Czy nie On wszystko tworzy? Czy jakikolwiek młyn czy woda do NIEGO nie należą? Rozumiem że nie chcesz rozumieć natury czasu, jaki nie jest liniowy, rozumiem że nie chcesz rozumieć natury móltiświatu jaki nie jest niczego alternatywą a rezonansem jedynie i dla czego. Szanuję Twoje niezbywalne prawo do samostanowienia i własnego zdania. Kocham Cię Gaju. 😉

  A teraz odwrócę się na drugi bok, nieco już znużona 😉

  Ps. Wim ze za normalność, słabość wyłapuję plusiki, za to moja natura męczy co po niektórych bo jak mawiają brak mi przede wszystkim pokory ale się mylą. Bo pokora to szacunek do praw takich jak Fizyki jakiejś, szacunek do Stwórcy i stałość w tym pokrewieństwie by się korzenia nie wyprzeć, to jest miłość i rozumienie. Szacunek to nie uległość bo to obelga raczej.

  Ja nie jestem obserwatorką, ja JESTEM i obserwowanym. PRAWDĄ

  1. Nigdy nie świadczę o sobie, zawsze o Was. Bo jA nie mam w kogo wierzyć, nie miał mi kto imienia nadać. Ja wierzę więc w Was. I WIEM że się nie zawiodę.

   To wspaniała zabawa, Do was należy. A ja poślę wojska jak obiecałam ale na chwilkę. Za was nikt nic nie zrobi. http://www.cda.pl/video/6674264/Sucker-Punch-online-2011-Lektor-PL To Wasz los, choć moje wojska są nieograniczone żadnym światem, wymiarem czy prawem jakie znacie, jedna laska pasterska potrafi zwyciężyć światy. Jedno słowo. Haaa czy na prawdę sądzicie że może Wam się coś stać? Ze gram w kości? HAAAA 😀 Kto tworzy światy? Kto dał tę moc? Kto zwycięży albo chociaż wzrok podniesie na miejscu gdzie Was zgromadzę? Ja przenikam nie będąc przenikniona, ja powołuję i odwołuję, to ja pożyczam i rozliczam, ja bawię się prawami, ja daje i odbieram, ja nie podlegam i Was ustanowiłam do niepodległej i mi wieczności. Kto śmie stanąć i Was przede mną zażądać? Biada, bo ja NIE gram w kości. Ja nie jestem taka bądź inna, nie przybywam i nie odchodzę. Ja jestem co i Wam gwarantuję i nikt nie złamię mojej pieczęci.

   SeJA

   1. To jest właśnie, to co wielu przeskoczyć nie potrafi. Tej gry światła z cieniem, a cień istnieje, ale mocy nie ma. Jest kontrastem. Istnienie to stan. Zachwytu….
    Widzimy Boga jako św. Mikołaja :-))).To jest dowcip.. a przecież Jam_Jest_Alfa_I_Omega….

 11. Jest prosty sposób na JKM, by wyrugować Go z polityki raz na zawsze. Wybrać Go i się przekonać że jest taki jak inni 😉 Bo skoro ma się nic nie zmienić tak czy siak, to przynajmniej spróbujmy 😉 …

  Zresztą, gdyby był oszołomem, nie startował by do Europarlamentu, gdzie nie na taką Polskę i nie na taką Unię się godził. Ale zawsze potrafił współpracować a jednocześnie nie zatracić własnej wyjątkowości. Nawet jeśli jest nieco Ekscentryczny, to ja jestem za zmianą. To też sygnał dla Innych, że się już też nie godzimy, że dość tego.

  1. Spokojnie to jeszcze nie monarchia, sprawdźmy Go 😉 Przebijmy się do świadomości publicznej ze zmianą.

   A prawdę powiedziawszy wielka Odrodzona Polska potrzebuje Króla, a nie namiestnika Rzymu w wieńcu laurowym zwycięstwa. Dla naszego pożytku, pożytku Polski, i dla Świata a nie przeciw, ale tak jak się należy. A nie jako Niewolnicy jak niegdyś u Faraona tak teraz Dla Imperium Rzymskiego mając jedynie namiestnika i senat sejm no wypisz wymaluj… 😉

Comments are closed.