Stop NWO – 21.10.2015

Przekrojowa rozmowa z Romanem Nachtem na temat zjawiska fali uchodźców napierających na Europę.


Wystąpienie na Kongresie NTV prof. Mariana Jędryska-Oriona odnoszące się do zasobów geologicznych w Polsce stanowiących jedną z podstaw gospodarki nowej Polski. Mówca wypunktował też i zwrócił uwagę na rażący brak kompetencji osób obsadzanych na kluczowych stanowiskach, które nie są w stanie podejmować decyzji zgodnych z interesem Polski i społeczeństwa.


O nieprawidłowościach wyborczych, ilości krzyżyków do postawienia i ważności oddanego głosu.

Artur Ławniczak dr hab. nauk prawnych, Katedra Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Wrocławskiego. Autor kilku monografii („Finansowanie partii politycznych”, Warszawa 2001, „Prawowitość aktualnej postaci państwa polskiego”, Wrocław 2007, „Ustroje polityczne państw latynoamerykańskich”, Wrocław 2008, „Istota władzy państwowej i jej formy”, Wrocław 2010, „Monarchiczne i republikańskie głowy państwa w Europie”, Wrocław 2011 „Losowanie w sferze publicznej między wróżeniem a głosowaniem”, Bielany Wrocławskie) i innych publikacji naukowych poświęconych w szczególności podstawom demokracji, konstytucjonalizmowi i legitymizacji władzy. Członek-korespondent zespołu redakcyjnego „Nouvelle Ecole”.


 

44 thoughts on “Stop NWO – 21.10.2015

 1. Zawsze myślałam .że Polska to taki niebogaty w zasoby naturalne kraj…a tu taka niespodzianka ! Czuję się bardzo,bardzo bogata !Dziękuję panie Jędrysek !Teraz czuję ,że mogę WSZYSTKO !pozdrawiam

 2. Nie,Nie Nie To nie trzyma się kupy!!!Ta emigracji a trwa od kilku lat ,żadne teraz!Pytanie zasadnicze ,komu zależy na destabilizacji Europy, waluty euro,otwartych granic itd.Na-pewno nie twórcą NWO, za to jest bardzo na rękę Izraelowi, aby ich problem stał się problemem europejskim.Izrael przegrywa ,byliście gośćmi ale nie doceniliście gościny!!To przez was i wasza głupią wyższość nad Goiami są te wszystkie konflikty.Przestańcie okupować Palestynę!!!!!

 3. Tu nie chodzi o nienawiść panie Romanie. Ale o obronę słabszych. Chyba nie będzie pan stał i patrzył jak zarzynają dzieci i gwałcą kobiety… jest jeszcze coś takiego jak „grzech” zaniechania i jak pan straszy astralem, to może pan „potem” takie sceny oglądać dłuuuugo do czasu aż pan zrozumie, ze liczy się działanie. Bez nienawiści, ale działanie. Jak pan się powołuje na Jezusa Chrystusa, to to nie był baranek, jak trzeba to się wkurzał i walił pięścią w stół albo wywalał kramy.. a Budda też potrafił dać w gębę.. bo Oni byli WOJOWNIKAMI. A nie kastratami!

  1. Ludziom wydaje się, ze miłość to landrynka.. tak i landrynka ale i jest ostra jak brzytew. Ma naturę niszczycielską. Nie mnożyłabym bytów ponad miarę.. ileż to tam kosmitów i nie-kosmitów. A co, pytam poważnie, jak to MY ze zbiorowości? Z Jednego? Dlaczego naturą ludzką jest wieczne szukanie wrogów? Że nie my.. tylko jacyś „oni”? Jak dzieci.. moje dzieci tak miały. Nie mamo-to nie ja to on/ona 😀 Pora dorosnąć i wziąć na klatę. Wszystko robimy sobie sami.. i tylko my możemy to zmienić. Aha, nikt się stąd nie wyloguje… samotnie, bo nikt nie jest samotną wyspą tu. Wszystko jest ze sobą połączone i będziemy czekać na Ostatniego, aż się wybudzi. Pora wyjść z perwersyjnego egoizmu.. bo niby wszyscy wiedzą, że jesteśmy połączeni, ze jest jeden Duch a ciągle się dzielimy i jeszcze z innych Świadomości pozaziemskich robimy sobie w głowach wrogów. A co jeśli jedynym naszym wrogiem jest ignorancja co do natury Boga/Absolutu?
   Pozdrawiam Panie Romanie.

  2. pan roman nacht jak zwykle usiłuje wciskać kit polakom
   według jego zaleceń polacy powinni pokornie pozwolić sobie
   na podcinanie gardła a on będzi temu się przyglądał będonc w izraelu

  1. 404 strona nie istnieje.
   no co Ty ,nie straszmy ludzi przed wyborami 😉
   a dzisiaj byla konferencja pisu na tvp info live i zaczeli mowic o planach PO wprowadzenia ustawy o podatku katastralnym ,zaczeli udowadniac ze faktycznie PO nad tym pracuje i jak tylko sie zorientowali ci z tvp o czym mowa to po 2 minutach przerwali transmisje iprzeniesli sie gdzie indziej …do reportazu o protescie górnikow.

  1. Własnie dlatego nie wolno ich wpuszczac w nadmiernej ilosci .
   Mówienie o nienakręcaniu sie nienawiscia jest ok dopoki ich tu nie ma .
   A co bedzie jak juz będa i zabiora nam troche wolnosci.
   Co bedzie jak zaczniemy sie bac chodzic wieczorem po ulicy ,albo jak bedzie strach wejsc do parku w dzien.Ciekawa jestem czy wtedy tez da sie utrzymac siłą mysli o milosci i nieagresji.No da sie na siłe.
   Dlatego najwazniejsze jest zeby ich tu nie było.Najlepsze i najprostsze rozwiazanie .
   Pis ich tu nie wpusci.Przynajmniej taką mam nadzieje.

 4. zatem jeśli chodzi o gospodarowanie zasobami geologicznymi,
  to jednak koleś Bartłomiej miał rację:
  Polskie Inwestycje Rozwojowe są, niestety, jak to się górnolotnie nazywa i bardzo eufemistycznie… Ich po prostu nie ma. To ch**, dupa i kamieni kupa.

 5. Qcyp a komu jak nie NWO. Zobacz, to stary schemat przecież. Problem, akcja reakcja. Teraz tworzy się problem, i powoli zaczyna przechodzić w akcje, ale taki początek dopiero. Gdy już będzie tak źle że będą płonąć ? miasta i zginie kupę milionów, pojawi się rozwiązanie, nagle uda się im połączyć siły Europy wojskowe, ostatnie jakie zostaną z tymi że stanów, też jakie zostaną. I ogłaszą konkurs z jednym rozwiązaniem jeden wspaniały rząd. Co najwyżej puścimy tylko parę atomówek żeby raz a dobrze sprawę załatwić. I zaczynamy NWO. No przykre ale prawdziwe.

  1. Nie nie jest tak. Sytuacja wymknęła się z pod kontroli,Nowy porządek świata nie powstanie.Europa zachodnia zbierze żniwo własnej chciwości,już zbiera. Problem, akcja reakcja rozwiązanie można tworzy w 3 świecie. Europejczycy,internet, jednak do końca nie są takimi tumanami.

   1. Nie myślę żeby się już wymknęła. Ale się zgadzam z Tobą że wymknie się napewno ? i żadne NWO nie zadziała. Będzie napewno jakiś tam bałagan ale to już samo się okaże.

 6. Jutro a raczej już dzisiaj za dnia napisze jak sytuacja wygląda w Calais, na przeprawie do Anglii. No ? poprostu ? skontaktowałem się wreszcie że starym znajomym z którym jeździłem w jednej firmie francuskiej, moja baza właśnie w Calais była. Ale to jak się wyśpie. Co ma być, być musi.

 7. pan roman nacht jak zwykle usiłuje wciskać kit polakom
  według jego zaleceń polacy powinni pokornie pozwolić sobie
  na podcinanie gardła a on będzi temu się przyglądał będonc w izraelu

 8. Swoja droga wszelkiej masci lewaki I ich piata kolumna feministki I multikulturalisci powinni zaczac trenowa biegi .Dla nich islamizacja bedzie jak poslizg na wlasnej skorce od banana,ten poslizg skonczy sie islamskim gwaltem nie tylko na ich swiadomosci ale I ciele.Jest nadzieja ,bo kiedy dojdzie do przelomu cywilizacyjno religijnego w obliczu tej szaranczy moze ludzie zaczna myslec,analizowac,zwiekszac swiadomosc I dbac o przyszlosc naszych dzieci.Moze wtedy bedzie moment aby zlikwidowac religie I ich polityczno-bankowe szeregi.

 9. W odniesieniu do głośnego tematu NTV ; o wprowadzaniu NWO warto poznać wiadomości jak to, cichaczem planuje się wywłaszczanie polaków z ich domów.

  W taki oto sposób jak zwykle robi się nas w konia!

  http://prawy.pl/z-kraju

 10. Czekamy niecierpliwie na Uczciwego Przestepce,ktory wlamie sie do Boskiego Sejfu i wykradnie Zbrodnicze Plany tych Bogow Jahwe (Jehowa) i Jego kolesia Allaha.Wykradnie Plany i tez te Anielskie Pioro,ktorym te Plany wypisywali. Tak naprawde to dopiero po Rozpakowaniu tych Planow dowiemy sie o Wszystkim! Zatem wybaczyc Im beda mogli tylko ci,ktorzy Im ufali i w Nich wierzyli. Obecnie po Plamach Barw Zycia mozna juz ustalic Odleglosc tego Boskiego Sejfu i z Topograficzna dokladnoscia okreslic jego miejsce Bytu.

 11. Ucząca rozmowa jak zwykle i baaardzo ważny wątek z tym REZONANSEM! przecież to jest logiczne i oczywiste..naszą obroną jest wyłącznie pozytyw i zasilanie świata Miłością, na tym się skupmy! ja od momentu kongresu (czyli zaledwie od paru dni) robię medytacje tak osobistą jak i pokojową dla Polski i już widzę jak to zmienia bieg wydarzeń na co dzień, a ludzie marudzący na życie omijają mnie szerokim łukiem..jednoczmy się!!!

 12. Panie Wojtku,panie Romanie
  To nie my tworzyliśmy ten Świat, więc to nie my będziemy go zmieniać, nasze dobre chęci żeby żyło nam się lepiej nic tu nie pomogą, gdyż to co zaplanowane musi się wypełnić. Nasza wolna wola nie ma tu nic do tego, bo ona praktycznie nie istnieje. Człowiek nawet najbardziej inteligentny, nie jest w stanie ocenić co jest dla ludzkości dobre i w jaki sposób ludzie mają żyć. Czy ma tu panować wszechobecna miłość, czy bratobójcze wojny między narodami, tego nie wiemy. Zaprogramowano nam w pakiecie zestaw przeróżnych emocji od miłości do nienawiści i z tego korzystamy. Jesteśmy tylko aktorami, wypełniającymi, każdy z osobna swoją rolę. Wydaje nam się, że to człowiek tu panuje i może kształtować tą ziemię jak chce,ale to tylko złudzenie, jeden ze sprytnych programów matrixa żebyśmy tak myśleli. Mając tę świadomość mnie żyje się lepiej i łatwiej się godzę z zaistniałą sytuacją.

 13. Ucząca rozmowa jak zwykle i baaardzo ważny wątek z tym REZONANSEM! przecież to takie oczywiste i logiczne..naszą jedyną obroną jest zasilanie świata Miłością i na tym się skupmy! Ja od momentu kongresu (czyli zaledwie paru dni) zaczęłam robić medytacje, tak osobiste jak i pokojowe dla Polski i już widzę zmiany na w codziennym otoczeniu, a ludzie marudzący na życie omijają mnie szerokim łukiem..jednoczmy się!!!

  1. Oczywiści! Bawmy się tą iluzją !!MEDYTUJĄC ,SPACERUJĄC,KONCENTRUJĄC SIĘ ! Nie zasilajcie strachu ,nie oddawajcie cennego luschu(Energy)kościołowi który tylko czeka aby waszymi rękoma zaprowadzić krwawy porządek.Porządek wykolejonych psychopatów którzy notabene stoją ramię w ramie z żydami, korporacjami,bankami.To oni się boją,mają wiele do stracenia, nie My!!!

   1. Telekineza, prekognicja, lewitacja,bilokacja,telepatia itd po prostu bądźmy Ludźmi, świetlistymi istotami zintegrowanymi istotami z Wielkim Duchem.

 14. @Iza45: „Ludziom wydaje się, ze miłość to landrynka.. tak i landrynka ale i jest ostra jak brzytew. Ma naturę niszczycielską.” – uuuuu „Miłość ma naturę niszczycielską” to jakaś dziwna miłość izowa .. bo widać że na pewno nie ta o której mówi Roman i nie ta którą też ja mam na myśli.

  Roman Nacht .. 39:oo : „..energia musi płynąć .. nawet to co piszesz jest forma energii .. .. my z naszej strony oczyściliśmy się z negtywnej energii więc nie będzie rezonansu .. .. koniec końców musimy zawsze pamiętać że prawda wyjdzie na jaw już wychodzi .. .. każdy za siebie odpowiada i każdy powinien nastawić się pozytywnie do tego co się dzieje POZYTWNIE niech przyjdą niech nie przyjdą ja jestem nastawiony do wszystkich ludzi tak samo nawet jeżeli oni widzą we mnie wroga ja widzę w nich takiego samego człowieka jak ja .. nie ma innej możliwości inaczej natychmiast wejdę w rezonans .. .. .. nie dać się sprowokować nie dać się ściągnąć na swój poziom.”

  .

  1. NO I POMNAŻAJ ,JAK BY INACZEJ !!TEŻ ROMAN TO POWIEDZIAŁ.Niezły handelek ,niezauważony przez Wiktorie ,,widzą las a nie widzą drzew,,

  2. .. ja wybrałam to co uważam za pozytywne i tylko pod tym stwierdzeniem się podpisałam co nie oznacza że nie widzę reszty/niespójności .. i drzewo widać i las widać choć mam świadomość że nie ogarniam wszystkiego w przeciwieństwie do pyszałków niby wszechwiedzących .. .. wszak jest i biznesik też widać .. zapowiedź/reklama nowej książki i po co pisać książki z takim myślenie i w tej dobie gdzie nawet owszem kupią a nikt nie czyta .. .. ale to to może tak jak u ciebie/wielu .. takie dwie melodię słychać albo jedną zafałszowaną !? hihihehe

   1. .. mówić/pisać ale nie paplać/wymądrzać się .. ja tam wiele razy naświetlam co uznaję za słuszne .. a ty decyduj sam za siebie i sam siebie oceń na ile się wywiązujesz a na ile bierzesz udział w procederze szefuńciu

 15. Indolencja władz i polityków w sprawach naszych zasobów naturalnych jest porażająca.
  Chyba na zamówienie?

 16. Oto mój głos w dyskusji, przeciwko manipulacjom p. Nachta… „kto ma uszy niech słucha, kto ma oczy niech czyta” , kto ma rozum niech myśli samodzielnie, ponieważ jest wiele pięter manipulacji, którym często nieświadomie ulegamy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-zydowski-porzadek-swiata-nadejdzie-2015-08
  „Czy żydowski porządek świata nadejdzie? Nie. On już tu jest. Nie piszę nowy porządek (NWO) ponieważ ten „porządek” nowy nie jest – w istocie jest bardzo stary a korzeniami sięga do starożytnego Babilonu. LOVE AND HARMONY WORLD PEACE ANTI-RACISM EQUALITY DIVERSITY MULTICULTURALISM TOLERANCE ONE WORLD ONE LOWE ONE CONTROL.Pogańskie królestwo czasów ostatecznych. Prześladowanie Kościoła. Co wydarzyło się 26 października podczas konklawe?Żydowski spisek przeciwko Kościołowi.Zamach na konklawe 1958.
  „Uderz w pasterza a rozproszą się owce”.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/odezwala-sie-przyczyna-najazdu-mahometan-na-europe-2015-09
  „Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu” – czytamy.Apel poparł m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Żeńska Loża Francji, Francuska Federacja Prawa Człowieka, Wielka Liberalna Loża Austrii, Wielka Loża Chorwacji, Wielki Wschód Szwajcarii i Adogmatyczne Stowarzyszenie Europy Środkowej.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09 – cyt. :Loże żądają: „Imigracja uber alles”
  Loże jednoczą się od Turcji do Portugalii, od Włoch do Irlandii i Polski . Cel: „Osłabienie wspierających elementów takich jak ojczyzna, tożsamość i naród” – napisano w rzymskim Corrispondenza.
  Oświadczenie lóż opublikowała francuska Médias-press.
  Oficjalne loże uzasadniły zapotrzebowanie na nieokiełznaną imigrację by przezwyciężyć „egoizm narodowy” i prymat niezdefiniowanych „ogólnych interesów”, które wymagają „innowacyjnej polityki powitalnej”.
  Loże nie tylko deklarują szlachetne intencje, ale wydają ostrzeżenie. Gdyby rządy nie otwierały swoich granic i nie spełniały masońskich propozycji, byłyby „podziały i konflikty” i „o dradzanie się nacjonalizmu” w Europie.Loże żądają: „Imigracja uber alles”. Członkowie posłuszni europejskiej masonerii nie mówią jak można osiągnąć kwadraturę koła, kiedy interesy uchodźców i zwiększająca się liczba imigrantów mają pogodzić się z interesami narodów Europy. Masonów zadowala publiczne określenie problemu jako conditio sine qua non: „Imigracja ponad wszystko” – czytamy w rzymskim Corrispondenza.” To tyle natenczas mówi masoneria.

 17. Kilkakrotnie p.Nacht wypowiadał się w sprawie palestyńskich dzieci, które są mordowane przez żydów dlatego, że sami palestyńczycy „zasłaniają się ” własnymi dziećmi, gdy lecą na nich bomby. Protestuję jako człowiek przeciwko takim publicznym manipulacjom. Mimo, że autor tych uwłaczających wypowiedzi, jak mówi kilka razy mieszkał w izraelu, nie sądzi chyba, że ci, którzy tam nie mieszkali dadzą wiarę w takie brednie. Znamienne jest to, że palestyńczycy zapędzeni do getta nie chcą emigrować ze swojej ziemi do europy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-utworzyl-hamas-zeby-unikac-pokoju-2014-08. „Izrael nie chce pokoju. Izrael utworzył Hamas jako pretekst do prowadzenia wojny z Palestyńczykami. Rakiety Hamasu to tylko proce na groszek w porównaniu z lotnictwem Izraela, ale dają kolejną wymówkę do zabijania Palestyńczyków.
  „Hamas jest kreacją Izraela, który za premiera Shamira dawał im pieniądze, jak i ponad 700 instytucjom, w tym szkołom, uniwersytetom i meczetom”-Yasser Arafat poskarżył się włoskiemu dziennikowi. „osłabianie procesu pokojowego zawsze było celem Hamasu i było zgodne z ambicjami politycznymi Likudu. Za każdym razem kiedy izraelscy i palestyńscy negocjatorzy byli gotowi do podjęcia istotnego kroku w kierunku osiągnięcia pokoju, jakiś akt terrorystyczny Hamasu przerywał proces pokojowy i odciągał od siebie obie strony”.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamordowana-z-zimna-krwia-wiecej-izraelskich-okrucienstw-2015-10
  Lasha Darkmoon: Kiedy patrzę na twarz tej ładnej palestyńskiej dziewczyny, jej czystość i wdzięk, myślę sobie: tak musiała wyglądać Maryja Dziewica, matka Jezusa. I teraz ta dziewczyna nie żyje… zamordowana przez rasę złych okupantów, których imperium wkrótce będzie się rozciągać od Nilu do Eufratu, jeśli nie będziemy pilnować. Co można zrobić z tą zarazą? Odpowiedź jest, ale nikt w Ameryce ani w wasalskich krajach nie podniesie palca by wesprzeć ofiary izraelskiej brutalności.
  Strategia Izraela (nie z oświadczeń, a faktyczna) to uczynić życie piekłem dla okupowanych, ciemiężonych i poniżanych Palestyńczyków, z nadzieją że zrezygnują z walki i ulegną na warunkach syjonizmu, albo jeszcze lepiej, spakują się i wyjadą ratując izraelskich liderów od konieczności przeprowadzenia w pewnej chwili w przyszłości ostatecznych czystek etnicznych w Palestynie.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelskie-media-fabrykuja-palestynskie-ataki-na-zydow-oklamuja-opinie-publiczna-2015-10
  Izraelskie media nie tylko okłamują opinię publiczną, ale fabrykują także palestyńskie ataki na Izraelczyków w swoich doniesieniach medialnych!
  Film jest szokujący, powinien być we wszystkich mediach na świecie, ale go nie ma.Od 1 października były dziesiątki mordów dokonanych na Palestyńczykach z zimną krwią (w większości nastolatków i dzieci) przez Syjonistyczne Siły Okupacyjne (IDF). „Wszystko czego potrzebuje ta hołota terrorystycznych osadników to wrzask: „on jest terrorystą, zastrzelcie go”, albo „ktoś kogoś zadźgał”, i izraelscy żołnierze i policjanci rozstrzelają Palestyńczyka. I to się dzieje. Dostajemy także raporty, że teraz żołnierze noszą noże by podrzucać je na ofiary.Ahmeda razem z 15-letnim kuzynem Hassanem gonili terrorystyczni osadnicy przez nielegalną osadę Besgat Za’if (nazwa jest Pisgat Ze’ev w JPost). Mord Hassana złapała kamera. Policjant strzelił mu z bliska w głowę. W rękach nie miał żadnej broni. Izraelskie media twierdzą, że ci chłopcy dźgnęli dwu Izraelczyków, ale nie było na to żadnych wiarygodnych dowodów.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowski-szal-mordow-dzieci-gazy-2014-08
  David Ovadia, izraelski snajper, przyznał się do zabicia 13 palestyńskich dzieci w Strefie Gazy w jeden dzień. Opublikował on na swoim koncie na Instagramie wiadomość z własnym zdjęciem ze snajperskim karabinem. Tu jest kilka zdjęć tych dzieci, proszę popatrzeć na ich twarze i przypomnieć sobie słowa p. Nachta. Wówczas państwo zrozumiecie co chcę przekazać tymi przydługimi postami.Palestyńczycy nie są barbarzyńcami, mają niezbywalne prawo do własnej ziemi, którego im się odmawia.
  Oto tylko kilka przykładów.

 18. UWAGA !
  Pan Artur Ławniczak występujący w NTV nasiał niejasności Dot. Głosowania !!!

  W Radiu , PKW omawiała przytaczany Wyjątek ! .

  Sprawa wygląda tak : możesz oddać więcej głosów Wyłącznie na jednej Liście ! … Ale i tak PKW bierze wtedy do Zaliczenia Jeden głos z tej listy który jest Najwyżej ! ( z tych zaznaczonych ) !

  Natomiast jeśli zaznaczysz ileś tam osób na różnych (kartach ) Listach głos jest Nie Ważny !
  Tak więc najlepiej Stawiajcie jeden głos i sprawa załatwiona !

Comments are closed.