Stop NWO – 22.03.2017

Nasz stały gość znany Wam z audycji ekonomicznych – Trader21 opowiada nt kliniki, którą uruchomił aby leczyć chorych z objawami neurologicznymi niesłusznie przypisywanymi do stwardnienia rozsianego.

Trader21 opowiada o :
– powiązaniach deformacji żylnych z objawami stwardnienia rozsianego;
– czemu proces rozwoju badań nad CCSVI stanął w miejscu?
– jak wyglądają światowe standardy leczenia chorych na stwardnienie rozsiane, u których występują deformacje żylne?
– jakie osobiste przyczyny stały za tym, że zdecydował się utworzyć własną klinikę leczącą przewleką mózgowo – rdzeniową niewydolność żylną?

Więcej na temat znajdziecie na: www.ccsvi-clinic.com


Od kilku lat Polacy i mieszkańcy Europy uskarżają się na „dziwne” poparzenia, przerywania snu, zaburzenia psychiczne  czy inne choroby ustępujące poza stałym miejscem zamieszkania. Organa ścigania i sądy odmawiają śledztwa. W tym odcinku Janusz Zagórski rozmawia z Ewą Pawelą i Witoldem Hake omawiając najnowszą konferencję na WAT o broni energii skierowanej. Mowa w niej nie tylko o broniach przeciw sprzętowi ale broniach elektromagnetycznych czy infradźwiękowych przeciw ludziom także w warunkach pokojowych np celem „opanowania agresywnych jednostek”. Nad tą tajną bronią pracują m.in WAT, Politechnika Wrocławska i Warszawska , Instytuty Wojskowe oraz RADWAR. Zachodzi pytanie na kim przeprowadza się w Polsce nielegalne doświadczenia nierzadko kończące się chorobami lub zgonem o których mówił już – przepraszając Amerykanów – prezydent Clinton. Może to być broń przeciw każdej „niewygodnej” osobie. Ten temat jest skwapliwie w Polsce przemilczany nawet przez tzw media niezależne.
W drugiej części nagranie rozmowy ofiary eksperymentów mind control p. Agaty z funkcjonariuszem Policji Komendy Stołecznej.


Tematem rozmowy Janusza Zagórskiego z Elżbietą Wiśniewską jest Nowa Germańska Medycyna dr G. Hamera. Dla zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z tego zakresu w dniu 25 marca odbędzie się seminarium poświęcone Nowej Medycynie Germańskiej. Szczegóły na:
http://niezaleznatelewizja.pl/germanska-medycyna-seminarium/


2 thoughts on “Stop NWO – 22.03.2017

  1. Świetny odcinek Jessiego Ventury na temat technologi kontroli umysłu.
    (Są napisy PL – wciśnij kontrolkę CC i wybierz Polski)
    https://vimeo.com/200744023
    „Podobno po emisji tego odcinka na temat technologii kontroli umysłu, zdjęli serial z wizji. Bazując na tym że żadna inna teoria spiskowa z poprzednich odcinków nie wywołała takiej reakcji, warto się zastanowić jakie TA teoria spiskowa ma znaczenie…”

Comments are closed.