Stop NWO – 22.10.2014

W studio NTV ponownie Roman Nacht i fascynującą rozmowa na temat iluminatów, jezuitów, szczebli władzy ponad narodami, historii NWO i działań elit nad utrzymaniem istniejącego status quo…

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Bożydarem Win, autorem e-booka pt.: „Klucz do wolności”. Autor pokazuje jedną z dróg do osiągnięcia wolności i wokół tych kwestii oscyluje rozmowa.

Zapis wystąpienia dr Wojciecha Błasiaka w Klubie Inteligencji Polskiej w Warszawie w październiku 2014 r. a temat prelekcji to: „Perspektywy suwerennego rozwoju cywilizacyjnego Polski po 25 latach wasalizacji i drenażu ekonomicznego”.

100 thoughts on “Stop NWO – 22.10.2014

 1. Wiem , ze zydowska rasa jest jakby sila napedowa dla tej rasy i sama sie nawzajem kreuje( moze sie przedstawic w najlepszy sposob jaki mozna tylko to zrobic ) Nie ukrywam , ze mialam jako dziecko wojka przybranego byl lekarzem w Szklarskiej Porebie i kochalam go ponad zycie bo byl dla mnie dobry i mi dawal cukiereczki i robil co chcialam ( moze jego dzieci tez sa takie jakim on byl mam cicha nadzieje ) . I caly mind zydowskiego myslenia jest dziwnie konstruktywny . Nawet jakby sie wywiozlo cala grupe zydowskiej ludnosci do lasu i bushu to tacy jak ja by w nim zostali i by kombinowali z tym lasem jak zyc w symbiozie a inni by z niego szybko uciekli do miast i zajeli sie handlem a potem tym nieszczesnym pozyczaniem forsy za procent albo by uciekli w sensowne nauki .
  Jest mi cholernie przykro ,ze to pozyczanie forsy przez anunaki zostaly tak zmyslnie wykreowane , ze ta rasa zaczela tylko myslec o tym jakby zarobic , zeby wycykac innych . Mam na mysli , ze to sie przerzucilo na wiele dziedzin nawet NTV.
  Jaki ta rasa ma interes z naszym NTV .
  No najwazniesze jest , ze juz o tym Polacy slowianie wiedza i nie sa tacy glupi jak to sie tej rasie wydaje caly czas . W koncu w lesie umieja buszowac i na grzybach bez sakwy sie moga jakos utrzymac .
  Wiecie panstwo , ze te dlugie heads to anunaki ale nie znam konstrukcje ich uzszow .
  Ha ha .
  Nazista i semita tez nie jestem raczej dbam o likwiadacje materializmu pienieznego . Dlatego chce usunac rece , ktore go kreuja w pierszym rzedzie .

 2. Roman Nacht super czlowiek. Slucham tych opowiesci z takim zainteresowaniem ze wciaz mam niedosyt. Super git audycja.

 3. Ciekawie mówi pan Nacht,ale odnośnie liczby 6 mln ,to ponoc manipulacja.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/10/oficjalne-zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl-oszustwem/
  „Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.”

  http://www.youtube.com/watch?v=8to1nJpkxw4
  Więzien Auschwitz mówi co widział.

  Cala ta manipulacja była potrzebna do stworzenia państwa Izrael.Po to była nagonka na Zydów w Europie aby chcieli się osiedlac w Izraelu.

 4. ZAISTE – pan Roman jak zwykle uroczy/elokwentny/potrafi zainteresować – oby nie uzależnić wolnych ludzi…Kitek pozdrawia

 5. Pan Roman , to bardzo inteligentny i wszechstronnie wykształcony człowiek, o bardzo lekkim analityczno perspektywicznym spojrzeniu na rzeczywistość.
  Ale jest Żydem, mężczyzną , a to tworzy splot mocnej barwy osobowości , która nie akceptuje kobiecości na równi z męskością ….. 🙂 proponuję poczytać blog P. Romana.
  Reprezentuje „Synów Przymierza” wcale nie ważne oficjalne czy nie , jest to określony żydowski tok myślenia w którym są wychowywani Żydzi.
  Oczywiście Żydowskość ma wiele odcieni jednak pochodzących z tych samych barw wyjściowych.

  P. Roman poruszył w dyskusji z P. Januszem niezmiernie ciekawy i dominujący w dziejach ludzkości temat , czyli seksualizm… 🙂 Całe dzieje walki na ziemi opierają się na walce o dominację aspektu męskiego nad żeńskim. Pomimo iż są one odmienne i mają inne role, męskość nie chce i nie potrafi uznać równości ich praw w żeńskości.

  I tu stają naprzeciw siebie dwie energetyczne, największe wartości w naszym trzeciowymiarowym świecie, o ktorych jakoś nikt nie ma ochoty powiedzieć prawdy.

  LUCYFER ….. aspekt żeński wiedza światłości, Gwiazda Poranna .. czyli ta , która pierwszym promieniem niszczy , rozświetlając ciemność, absolutnie nią włada i dominuje nad nią . Wiadomo iż fala światła jest nośnikiem wiedzy, o jej możliwości dotarcia do określonej przestrzeni decydują zasłony izolacyjne .
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

  SZATAN ….. Pan Ciemności, któremu zależało i zależy na utrzymaniu ciemności i ciemnoty , braku prawdziwej wiedzy na ziemi, bo ona daje możliwość absolutnej władzy…. zatem manipulacja informacją , przemoc i zastraszanie to znane nam doskonale jego argumenty.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Szatan

  Lucyfer i Szatan to dwa rodzaje wiedzy, Lucyfer posiada jej pełnię bo zna światłość i ciemność , którą włada , Natomiast Szatan zna tylko ciemność i jej odcienie , bo istnieje próg w którym niknie ciemność za nim nie ma już królestwa Szatana. Dlatego normalnie na czubku Piramidy WIEDZY ( tu trzeba zrozumieć znaczenie piramidy w kontekście depozytu wiedzy nie informacji ) jest LUCYFER nie SZATAN.
  Jednak w naszym wymiarze „epoki ciemności” … świata danego czasowo do dyspozycji Szatana na czubku piramidy ( mała złota piramidka LUCYFER jest zdjęta ), Szatan ustawił siebie , swoją całkowitą kontrolę naszej rzeczywistości w postaci „wszystko widzącego oka”.

  Jeszcze raz LUCYFER i SZATAN to dwie różne wartości , dwie rożne postacie, „upadły anioł”… nie należy identyfikować z dosłownym upadkiem, ale z zejściem z zagłębieniem się poznawczym w celu nauki w ciemne, niskie wibracje świata materialnego, pewnych grup Energii.
  Rozpoczęcie praktyczne ich nauki od najcięższych , najbardziej traumatycznych doświadczeń . Taki był prawdziwy cel stworzenia „epoki ciemności” na ziemi dla tych Energii ( rodu Synów Ciemności) by mogli dokonać samorozwoju i mieli możliwość wejść w światłość wiedzy.

  TU pojawia się temat podziałów na grupy etniczne… lepsze gorsze….. nie ma takich tak naprawdę , w każdej są i były te same wcielone Dusze, poznające w różnych warunkach i różnych środowiskach specyfikę odmiennych ról, czyli ofiary i kata.

  Jednak zawsze na ziemi żyły dwa rody mające trochę inne ścieżki poznawcze, potrzebę innych doświadczeń. Pomimo iż dla obydwu rodów MATKĄ / WIEDZĄ jest LUCYFER, MATKA jest wspólna i tylko jedna, ojcowie ich byli różni.
  Ojcem rodu Wandyjskiego/ Słowiańskiego był SYN ŚWIATŁOŚCI, nie był to Szatan.

  Wystąpiła sprzeczność interesów tych dwóch rodów i chęć przejęcia władzy nad ziemią przez wysianie większej ilości ziarna życia z linii rodowej „SYNÓW CIEMNOŚCI”, która miała zdominować ilością osobników , a tym samym władzą wszystkie systemy życia na ziemi.
  Zatem nie do końca opowieść P. Romana niesie prawdę….. 🙂 🙂 nie chodziło o zniszczenie 10 Przykazań… o nie ! To są argumenty władzy, chodziło o dominację rodową , zresztą Mojżesz złamał warunki przymierza ze Stwórcą miedzy innymi swoim rozpasaniem seksualnym, o czym oficjalnie się nie mówi.
  I to jest ukryty cel seksualnych rytuałów i orgii propagowanych przez wiele różnych grup oficjalnie konkurujących ze sobą, ale tak naprawdę połączonych sznurkami ukrytej zależności z jednym i tym samym punktem wyjściowym.

  Informacje , bardzo ciekawą P. Romana trzeba potrafić odczytać miedzy wierszami , ale również orientować się w kilku poziomach jej przekazu.
  Bowiem naprawdę…..” NIC NIE JEST TAKIM NA JAKIE POZORNIE WYGLĄDA….. „:) 🙂

  Wyselekcjonowani genetycznie „samcy alfa….” mieli i mają nadal za zadanie spłodzić (z użyciem tajnych rytuałów ) jak najwięcej „Świętych dzieci”…. co dzieje się na całym świecie. Dzieci te przez specjalne wychowanie i prowadzenie wpojonej polityki mają zdominować świat, ale również zniszczyć „konkurencyjną” linię DNA drugiego rodu. Co zresztą działo się i dzieje od wielu tysiącleci nie tylko od czasów Jezusa i MM.

  O roli LUCYFER i seksualności, orgii i rytuałów napiszę w kolejnej wypowiedzi…..
  Jednak w tym całym negatywie jest wielki pozytyw, w naszych czasach rozegrał się na scenie życia decydujący akt.

  MATKA wszystkich żyć musiała podjąć decyzję SERCEM ( nie logiką , a wyłącznie mądrością serca) który ród otrzyma po raz kolejny prawo do jurysdykcji nad Ziemią , której opcji wartości zaistnieją na bardzo długie tysiąclecia….

  Była to „rozgrywka” jedna intuicja , jedna mądrość serca w stosunku do wszystkich możliwości materialnych i duchowych „SYNÓW CIEMNOŚCI”… bowiem decydowała ONA o tym JAKIE ziarno życia LUDZKIEGO , z jakimi możliwościami rozwojowymi ,zostanie wysiane na kolejny długi cykl galaktyczny.

  Ziarno życia „Synów Ciemności” … miało maksymalnie 50% możliwości rozwojowych, było by kolejną blokadą dla LUDZKOŚCI, kolejną powtórką III Wymiaru z ograniczeniem prawa wolnej woli.
  Ziarno życia „Synów Światłości” ma 100% możliwości rozwojowych , jest szansą rozwojową dla wszystkich , którzy wybiorą tą opcję , posiada pełne prawo wolnej woli.

  Ja nie wiem czy wszyscy „Synowie Ciemności” wiedzą już o zmianie programu w rozwoju Ludzkości , życia na ziemi i w kosmosie, czy nadal myślą iż ich opcja „wygrała”, czy są nadal nadziewani fałszem?
  I tu naprawdę nie ma potrzeby, ni stosowności podziału na Żydów i nie Żydów ….. bowiem TA opcja jest ponad narodowościowa i państwowa.
  Jednak wiem doskonale iż na nasze szczęście obecne ziarno LUDZKIEGO ŻYCIA zostało wysiane ze 100% możliwościami rozwojowymi.

  to się naprawdę stało… 🙂 Jest to nasz wspólny sukces , którego rezultaty zobaczymy w bardzo bliskiej , naprawdę bardzo bliskiej przyszłości. „Synowie Ciemności” również otrzymali szansę ewolucji , bardzo wielu z nich ją wybrało i przeszło na stronę światłości.

  Kiara.

  1. „to się naprawdę stało… 🙂 Jest to nasz wspólny sukces , którego rezultaty zobaczymy w bardzo bliskiej , naprawdę bardzo bliskiej przyszłości. „Synowie Ciemności” również otrzymali szansę ewolucji , bardzo wielu z nich ją wybrało i przeszło na stronę światłości.” Wiele razy tu chwaliłem Pana światła , jakoś nie miałem powodów robić to odwrotnie, niech się stanie Kiara. myślę ze już czas abyśmy tutaj zaczęli składać życzenia zwlaszcza tym co nie skorzystają z szansy naprawy aby doznali siebie w tym co wygenerowali wobec ofiar cale zło aby każda męczarnie przezywali z osobna za każdego żywota ofiary , aby ani jednej sekundy nie uronić ! czy nie będzie to aktem wspaniałości z Naszej strony ? oddać wszystko co do joty co nie nasze , nie ludzkie , ? Niech się Stanie

   1. Majestic, rozwój duchowy to nauka, poznawanie siebie na tle zdarzeń , zanurzenie się mocne w materii i spontaniczne reakcje na sytuacje .
    Nie ma drogi na skróty, chociaż co niektórym śni się po nocach wymyślanie technik , które coś przyspieszą, coś ominą ….. 🙂 nie, to jest zwodzenie i blokady wszystko trzeba doświadczyć i przeżyć , wszystko musi dojrzeć równocześnie by rozkwitnąć najpiękniej.
    Każdy swoimi spontanicznymi reakcjami ( wcale nie logicznymi analizami) udawania , pokazuje swoją wibrację, swoje rozświetlenie.Co zasiałeś to zbierzesz i z tego ziarna, Twojego osobistego ziarna dokona się kolejny siew…. bo, takie są prawa przyczyny i skutku.

    Zatem wcale nie jest dobrze życzyć komuś źle…. po co?
    Nie życz nikomu tego , czego sam byś nie chciał doświadczać.
    W każdej ewolucji ciepło przyspiesza wszystkie procesy , ciepło słów również przyspiesza nasz wzrost , zimno blokuje je.
    Zobacz jak reagujesz na komplementy, a jak na agresje?
    Zatem , lepiej jest pokazać pozytyw i życzyć komuś by udało mu się osiągnąć jego rezultaty, tak się tworzy przestrzeń porozumienia, niż naświetlać negatyw i źle życzyć..

    Wszak dobro mojej siostry mojego brata, nawet gdy jest zagubiony i uda mu się wyjść z opresji , cieszy mnie bardziej niż ich smutek rozpacz i brak umiejętności wyjścia z tych traumatycznych stanów.

    Gdy ktoś stoi nad przepaścią , a Ty jesteś na górze i to zauważyłeś….. trzeba mu pokazać możliwość wycofania się z niebezpieczeństwa miast spychać go w dół.

    Wszyscy którzy tworzą zło….. ( to jest bardzo względne pojęcie) czynią tak, bo inaczej jeszcze nie potrafią, w ich systemie wartości to jest ich dobro, zrozum jeszcze nie potrafią….. jeszcze nie… ale kiedyś dorosną uczuciowo, moralnie , kiedyś będą żyli inaczej. Wola zmiany musi być osobistą wolą każdego nie można nikogo zmienić na silę wbrew jego woli. Można go tylko inspirować dobrym , pozytywnym przykładem i nic więcej.

    Nienawiść , zemsta, złe życzenia , radość z cudzych nieszczęść ( nie ważne co jest ich powodem), wyzwiska , ośmieszanie, poniżanie itp.. nie świadczą o wysokim poziomie rozwoju osobistego osoby , która epatuje takimi wartościami.

    Kiara.

   2. Kiara jeżeli weżnę pod uwagę cały Universum i każda świadomą cząstkę energii w nim to się z Tobą zgodzę ,w takim razie musimy czekać do momentu jak nawet bakterie doznają oświecenia , a ile w tym czasie się jeszcze może wydarzyć ? zapewne jest to parcie do absolutu a jak się to dokona to zapewne zapaść i nowy początek iskierka energii dwie molekuły i zaczniemy od nowa ? obecny stan jakoś jest niewygodny , i życzenie komuś aby zabrał swoje zabawki nie jest zemstą,nienawiścią , to raczej wskazanie innej drogi bo ktoś pozna , dozna, swoje doświadczenia , czy to nie jest cześć ewolucji ? rozwoju duchowego ? przecież na wspólnych błędach się uczymy, to kto takiego reptyla ma nauczyć uświadomić zrobimy raczej krzywdę ukrywając nieprawidłowości , skoro będziesz kogoś bić kijem tylko po to aby dźwięki wydawał , będziesz mieć w swiadomosci ze tą krzywdą były wyłącznie dźwięki ,wiec odesłanie do nadawcy wszystkiego z powrotem nie będzie niczym złym nawet jak był nieświadomy tego, zrobimy jedynie przysługę .a sami się uwolnimy od niechcianych rozkoszy , wiem ze kij ma dwa końce i można takie wywody reprodukować w nieskonczonosc ale tu i teraz, można to zakończyć z szczęśliwym zakończeniem dla wszystkich, Pozdrawiam

  2. //…..” NIC NIE JEST TAKIM NA JAKIE POZORNIE WYGLĄDA….. „//

   Zdecydowanie…pozory mylą.

   //Ziarno życia „Synów Światłości” ma 100% możliwości rozwojowych , jest szansą rozwojową dla wszystkich , którzy wybiorą tą opcję , posiada pełne prawo wolnej woli.//
   //..nie ma potrzeby, ni stosowności podziału na Żydów i nie Żydów ….. bowiem TA opcja jest ponad narodowościowa i państwowa.//

   🙂

  3. Jak Lucyfer jest twoją matką to wszystko wyjaśnia…
   Tzw Mądrość Boża to Sophia.. i zdaje się, ze u niektórych naprawdę upadła..
   Wiesz co zdradza Twoją lucyferyczną ścieżkę.. znowu podział (synowie-jasności i ciemności..)… i jeszcze subtelny podprogowy atak na pana Romana.. masz uraz do mężczyzn czy jak? Bądź jak Matka (Boska)-kochaj pomimo…
   Panie Romanie uwielbiam Pana opowieści, mimo, ze nie zawsze się zgadzają z moim stanem wiedzy i poglądami. Jest Pan doskonałym gawędziarzem.

   1. Szechina , Sophia, Mądrość Stwórcy , Lucyfer , Wenus, Jutrzenka ,Matka Wszystkich Żyć , Światłość , Duch Święty i jeszcze wiele imion dotyczy jednej i tej samej Energii w wielu opcjach i czasach.

    Nie zaszkodzi nikomu ciuteczkę więcej wiedzy w temacie , samodzielne poszukiwania i analizy.
    W naszej epoce ciemności III wymiaru ścieżka lucyferyczna ma dwa kierunki poznawania wiedzy.
    1. w dól zagłębianie się w ciemność i poznawanie wiedzy ciemności.
    2. droga w górę i powrót do światłości przez poznawanie tego samego inaczej , już rozświetlonego.

    Wiedza całkowita , to wiedza obydwu aspektów ciemności i jasności, kto jej nie poznał niech nie mówi iż ją posiada.

    Zrozumieć warto iż wiedza to jedno,a używanie jej , to drugie. Kto osiągnął mądrość wewnętrzną , ten swojej wiedzy nie użyje do czynienia zła. Nie postawi swojego dobra w walkę z cudzym dobrem, nie licytuje się , da mu prawo istnienia na równi z własnym.

    Jeżeli tak rozumiesz Iza44 ścieżkę Lucyferyczną ….. 🙂 to tak , przyznaję jestem na niej, bo jest jest to droga jasności uczuć , logiki i mądrości serca.

    ps. Pana Romana doceniam i cenię bardzo, jest to człowiek którego z przyjemnością się słucha ,a sądzę że i dyskutuje z nim tak samo . Co jednak nie zmienia faktu że potrafię zauważać , samodzielnie, analizować i wyciągać wnioski.

    To nie żaden sekret iż Żydzi jako ród reprezentują „Synów Ciemności” , ale też fakt że ich rozwój rozświetla ciemność i zmienia się ich pozycja.

    Kiara.

   2. @Kiara: to tak , przyznaję jestem na niej, bo jest jest to droga jasności uczuć , logiki i mądrości serca.

    ps. Pana Romana doceniam i cenię bardzo, jest to człowiek którego z przyjemnością się słucha ,a sądzę że i dyskutuje z nim tak samo . Co jednak nie zmienia faktu że potrafię zauważać , samodzielnie, analizować i wyciągać wnioski.

    Zgadza się iż nie jest dobry kierunek/postawa „mów do mnie jeszcze twoje słowa pieszczą mnie i kołyszą”…nie można” tracić głowy” tylko dlatego że ktoś jest uroczy!

    ps. moja Droga…to jest Droga 🙂

  1. 5 czy 6 lat temu,zanim zaczal sie kryzys w USA goscilam u siebie przyjaciolke z obecnym jej wowczas partnerem;zydowskiego pchodzeni.Lata od Niej mlodzsy,ale powiedzmy tak,nie pracujacy b. dobrze ustawiony.Manhatan apartamenty itp.Podroze niemalze po calym swiecie,czego dotyczyly to nijak nie moglam sie dowiedziec.Ale nie zapomne i wracam do tego ,kiedy to jedlismy wspolne pozniejsze sniadanie,zadzwonil telefon.Byla polowa czerwca.Tenze mlodzieniec prowadzil dosc powazn konwersacje z bliska Jemu osoba,moze z ojcem moze z bratem-nie pamietam.Po zakonczonej rozmowie powiedzial nam tylko ale bardzo ogolnikowo,ze bedzie kryzys i to na wieksza skale.Chodzilo o USA. Po tych 2-och bodaj albo 3-ech miesiacach kiedy to sie zaczelo,uswiadomoilam sobie Jego ,,prorocze slowa”….

 6. Wracając do książki „Klucz do wolności’ której nie czytałam, ale na podstawie powyższej dyskusji mogę powiedzieć.

  Człowiek / ciało materialne i cały świat materialny zbudowany jest w obrębie 7 czakr.
  Podstawa i wyjściem dla 6 czakr jest I czakra, czakra MATKA, czerwona czakra życia, inaczej ziarno życia.
  TYLKO ona w 100% jest nietykalna dla wszelakiej manipulacji, można jedynie blokować przepływ energii do niej zmieniając ustawienie jej osi w stosunku do depozytu wzorca w kosmosie i w polu morfogenetycznym , co zresztą zaistniało. KOD ŻYCIA ma zabezpieczenia nietykalności, jednak inne czakry jako wzorce również oprócz jednej jedynej czakry korony , przez którą w dużym stopniu można manipulować naszymi myślami oraz blokować naszą świadomość.

  Jednak i w tym obszarze jest szyszynka „twardy dysk” naszego sytemu życia, który również ma stałe i nienaruszalne zabezpieczenia. Takie samo zabezpieczenia ma czakra serca , a w niej jaskinia serca „święte świętych” czyli depozyt wiedzy Iskry Życia.

  Czakra mocy ma również zabezpieczenia nie można jej wyeksploatować w 100% , dotyczy to również czakry seksualnej, bo zawsze jest doładowywana przez poza fizyczna matkę .

  Zatem nie do końca jest to prawdziwa informacja iż człowiek zabezpiecza swoją nietykalność przez zamkniecie siebie w przestrzeni pierwszej i siódmej czakry. Takie zamkniecie na 100% jest blokadą Energii w przestrzeni materialnej, czy o to nam chodzi?

  Natomiast silna bardzo I czakra życia , nadaje moc nietykalności pozostałym czakrom , można ją wzmocnić mocą energii miłości. I to wszystko, cały klucz nietykalności i rozwoju naszej przestrzeni życia. Bowiem nie ma, nie było i nie będzie większej mocy energetycznej od mocy miłości bezwarunkowej, TYLKO MIŁOŚĆ STWARZA I ZAKRZYWIA CZAS.

  Kiara.

  1. @Kiara: Natomiast silna bardzo I czakra życia , nadaje moc nietykalności pozostałym czakrom , można ją wzmocnić mocą energii miłości. I to wszystko, cały klucz nietykalności i rozwoju naszej przestrzeni życia. Bowiem nie ma, nie było i nie będzie większej mocy energetycznej od mocy miłości bezwarunkowej, TYLKO MIŁOŚĆ STWARZA I ZAKRZYWIA CZAS.
   ///
   Nonono…zaiste potwierdza się że „największa jest MIŁOŚĆ” 🙂

   Masz lekkość pisania to może napisz/pisz o tym czym/co to jest ta BEZINTERESOWNA/BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ – bo sa tacy co miłość sprowadzją li tylko do seksu albo do blablabla miłych słówek i głaskania żeby było miło !?

   1. Mira/ Kitek …. 🙂

    Miłość bezwarunkowa… och to bardzo proste, chociaż niezmiernie trudne do realizacji w realu, bo musi zaistnieć na wszystkich planach we wszystkich perspektywach i wymiarach.
    Ta wibracja musi stworzyć harmonijną JEDNIĘ.

    Jest to nic innego jak ABSOLUTNA AKCEPTACJA WSZYSTKICH ODMIENNOŚCI, DANIE IM PRAW ISTNIENIA W SWOICH PRZESTRZENIACH NA RÓWNI ZE NASZYM ISTNIENIEM, NIE WALCZENIE Z NIKIM O SWOJE PRIORYTETY , UZNANIE CUDZYCH NA RÓWNI Z WŁASNYMI Z MIŁOŚCI DO NICH I PRZEZ MIŁOŚĆ REALIZOWANYCH. JEST TO DAWANIE PRAWA CAŁKOWITEJ WOLNOŚCI INNYM I SOBIE.

    Kto tak kochać potrafi i da wolność wszystkiemu co go otacza jest naprawdę wolnym CZŁOWIEKIEM , który wypełnia swoje życie miłością bezwarunkową.
    Taki styl życia jest bardzo trudny początkowo, bo mamy nawyki miłości warunkowej…coś za coś…. kontrakty małżeńskie, oczekiwania korzyści zwrotnej i praw własności… które są naprawdę pozorem.
    A miłość bezwarunkowa niczego nie oczekuje, niczego nie żąda i niczym nie wymusza. Ona cieszy się radością innych i smuci ich smutkami , chroni każde życie nie licytując praw jego istnienia wartością czynów.
    Miłość bezwarunkowa tworzy piękno i dobro , cierpliwie czeka na tych , którzy wybiorą te wartości swoją wolną wolą.
    Jest delikatna, radosna , piękna i szczęśliwa , bo nawet w trudnych sytuacjach potrafi odnaleźć pozytyw w negatywie.

    Niesie w sobie wielką mądrość życia , zawsze je wspiera ale nigdy nie staje się niewolnikiem jego kreacji, cierpliwą jest i wytrwałą w swojej drodze.
    Kto wartości takie posiada tego pieśń życia brzmi najpiękniejszymi tonami, a kto ich jeszcze nie ma niech dąży do nich, bo dźwięki najpiękniejsze wydawane w materii świecie nigdy pieśni MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ czysto nie zaśpiewają.

    Czym zatem jest MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA….. najczystszym tonem MĄDROŚCI SERCA……. 🙂

    Kiara.

   2. Powiem Ci Kiara że w moim rozumieniu ta prawdziwa Miłość, bezwarunkowa wręcz jest też ponad każde uczucie. W zasadzie nie wynika z serca a z umysłu jaki wszystko ogarnia jest wszystkim i tak właśnie akceptuje w pełnym zrozumieniu. Prawdziwa miłość, nie tylko wszystko przyjmie, ale i wszystkiego może się dopuścić, bo nie umiejscawia niczego i nie postrzega kategoriami prorytatywnego dobra lub zła. Jest ponad pojęcia. Tak może się objawiać z maczetą na gardle, lub w palcu na spuście. Tego nikt nie zrozumie kto roi sobie tylko o miłości postrzegając jedynie przez czubek własnego nosa i zwierzęce programy.

    Dopisałam (nie że się nie zgadzam ale to przedsionek), bo wielu myśli że miłość jest naiwna, miłość jest głupia, miłość daje się walić po rogach, miłość to infantylność, miłość to cukierkowość, miłość to zaniedbanie, miłość to niekonsekwencja, miłość to wszystko to co jest jej zaprzeczeniem. A właśnie miłość, to wszystko TO co jest Tego właśnie zaprzeczeniem. Inna miłość to urojona biochemia.

    Miłość, to też bul, łzy, pasja, złość to wszystko też może wynikać z miłości. O czym wszyscy lubią zapominać 😉

    https://www.youtube.com/watch?v=U0vB1ljGyzU

   1. …@thre – pisałeś publicznie tu na tzw. forum więc był pisany do wszystkich !
    …jeśli tego nie rozumiesz/nie pojmujesz ! no comment !

  2. Chciałbym być jedną małą iskierką pośród nieskończoności w Twoim Sercu
   w Sercu każdej Kobiety na Ziemi …

   1. Hmmm…iskierką…w Sercu każdej Kobiety – jeśli już iskierka to czemu nie w Sercu każdego Człowieka – coś to zaściankowo/seksistowsko myślisz @thre 😉

   2. @thre Pięknie to napisałeś . Dzieki Ci , za te słowa .Jeżeli my Wszyscy Jesteśmy Jedną Nieskończonością- to Twoje marzenie , już się spełniło . Pozdrawiam Cię serdecznie .

  1. barbara, całkiem niedawno zapodałem ten wywiad w formie fonetycznej .każdy kto ma nieco rozumu ? znając realia, nieco globalnej historii i wszystko co następuje powinien się przynajmniej zastanowić ze tak jest faktycznie , światem rządzi pieniądz a to oznacza bezgraniczna władze , sam proces globalizacji to nic innego jak centralizacja wladzy ,to możliwość drukowania wirtualnych pieniedzy, jakikolwiek przejaw prawdziwej konkurencji będzie zniszczony w sekundach tyle ile będzie trwał transfer „kapitału” , śmieszą tu mnie audycje o bankach i ekonomi , przecież to pikuś jak można dyskutować o czymś co powstaje jedynie z dopisywaniem zer , a 90 % kapitału świata powstało na ekranach- monitorach komputerów , druga kwestia ten sam wirtualny kapitał przyczynił się do zadłużenia świata jest to na tyle nie widoczne na ile narody maja swiadomosc ile płacą podatków i nie chodzi tu nawet o same podatki ale przeróżne opląty , taryfy ,chce aby to wszystko się rozleciało aby potężna kometa roztrzaskała ziemie , po to aby siły ciemności nie miały więcej mozliwosci odradzania się i wyzyskiwania prawdziwych ludzi .ciekawe co powie Pan Roman odnosnie tego wywiadu ?

   1. Wiesz Majestic rozwiązanie takich problemów mieści się zawsze w paradoksach… 🙂 pieniądz to wirtualna energia, raczej jej umowny substytut. Co zrobić żeby problem zadłużenia zniknął?

    Proste jak strumień energii , chociaż wydaje się nie logiczne….:) wyłączyć prąd , zmienić częstotliwość na wyższą, wszystko się zresetuje i nigdy więcej już nie wyświetli.
    Tak stanie się naprawdę, wszyscy , którzy mają wirtualne fortuny w bankach czy papierkach obejrzą je jako wspomnienie przeszłości….. 🙂
    Zarówno kruszce jaki szlachetne kamienie przestaną mieć dotychczasową wartość.

    Energetyczny paradoks zadziała szybko, jedynym bezpiecznym „bankiem” jesteśmy MY sami , nasz osobisty poziom energii w nas przetrwa. To, on i tylko on spowoduje zmaterializowanie zewnętrzne wszystkiego co nasza myśl uzna za potrzebne nam. Każdemu na jego miarę…jego mocy i potrzeb określonych poziomem rozwoju osobistego , bardzo sprawiedliwy system.

    Nikt nikogo nie będzie już mógł ograbiać , żadna kometa nie musi roztrzaskać ziemi… wystarczy iż zwiększymy poziom energii w sobie. Wymiar z niższymi wibracjami przestanie istnieć.
    Jak podgrzewasz lód powstaje woda, mija bezpowrotnie czas skostnienia i zablokowania ruchu, wówczas nie potrzebne są lodołamacze..

    Kiara

   2. Kiara,czlowiek jest szczęśliwy jak uszczęśliwia innych i jest uszczęśliwiony , stan błogości ze wszystkim i w wszystkim ,być może doszedł element zła jako punkt odniesienia , skala wartości , może dlatego aby więcej uszanować tą szczęśliwość , albo po to aby się nie zbliżyć do absolutnych granic blogosci bo więcej nic niema a przekroczenie było by jedynie już zapaścią ? Pozdrawiam

 7. Co tam sie bedziemy rozwodzic o zydach jak sam Pan Roman Nacht jest tego pochodzenia i w NTV sa tej rasy przedstawiciele dlaczego nie ma murzyna , czy Rosjanina czy Ukrainca czy jeszcze jakiegos Szweda i nawet Mongolca albo Chinczyka Ni Hao ), Wietnamczyka . ( Hej oni pieknie nie gadaja tylko gadaja tak jak jest ) Moze zaprosic pana z Rosji, ktory mowi o slowianszczyznie i o jej kulturze ( mowi prosto i rzezbiarsko i jest naturalny ) . Moze faktycznie trzeba zejsc z forum i niech sobie gawedza bardzo madrze o historii o jej prawdopodobienstwie . Wszyscy upajaja sie madroscia , ktorej ludzkosc jest kompletnym balaznem ( Bo tak naprawde nic nikt nie wie) . Poniewaz moja madrosc mi mowi , ze Et,s manipuluja tym swiatem i ta madroscia od wielu tysiecy lat i ta kultura tyz . Na Malcie mamy swiatynie reptalianskie i na Kakuazie duze dzrzwi na ogon tez sa i w Poludniowej Ameryce tez mamy sarkowfagi smierci reptalianskie piramidy i wogole reptoids i Anunaki Mamy w Izraelu i Egipcie . No i to jest proste moze zaprosic na NTV ANUNAKI bedzie dosyc ciekawie albo jeszcze ciekawiej jak sie zjawi Reptois .
  Jezeli bedzie Draco to znam ich charakter bardziej ich charakter z bajek a nie pochodnych rass z Anunaki wiec mozecie mnie poprosic o konwersacje z ladnym Smokiem .Na pewno bede wiedziala co robic zeby mnie nie zjadl ( Zrobie mu ladne BAO )

  1. Znakomite słowa Pani Kalinko.
   Nie bez powodu naród europejski został rozbity,podzielony,wszelkimi sposobami sprowadzany w stan wrogiej wojny I,II… marzeniem tej nacji ,która opanowała ludy Słowiańskie swoją KultuRA zydowską jest rozpętanie III wojny. Cóż za Zamysł kabalistyczny w przeciągu 100 lat trzy wojny.

 8. Moze Zbyszek się nie obrazi,ze wklejam jego tekst,;P ,ale jest ciekawy i pasuje tematycznie.
  „13. Kto doprowadza to tego, że prawie cała ludzkość jest chora, biedna i nieszczęśliwa?
  Żeby zrozumieć na jakich poziomach powstają choroby i nieszczęścia ludzkości, punkt ten musi być obszerniejszy, bo trzeba poruszyć kilka bardzo ważnych wątków, które pozornie wydają się niezwiązane z chorobami i niewolnictwem, ale to właśnie one są decydujące i ukazują kto za tym stoi. Zmiennokształtne istoty demoniczne, smocze i wężowe, przekazały swoje nasienie „narodowi wybranemu”, który w wielu źródłach jest nazywane plemię żmijowe, które pomaga dziczy astralnej, karmienia się negatywną energią, negatywnymi uczuciami, emocjami. Jest za to sowicie wynagradzana m. in. w złocie i nieruchomościach. W tym miejscu wypada wskazać na słowotwórstwo, szczególnie na przedrostek ZŁO, który wywodzi się od greckiego demona wiedzy i umiejętności manipulacji. W języku polskim gromadzenie złota oznacza, że jest to zło (ZŁO-to). Złoto w sztabkach, przechowywanych w skarbcach nie ma żadnego praktycznego zastosowania, toteż ukrywany i bezużyteczny metal, jest w języku polskim określany jako złom (ZŁO-m). Tak samo jak ZŁE, są wszelkie ZŁO-wieszcze i ZŁO-wrogie intencje związane ze ZŁO-rzeczeniem, ze ZŁO-tówką oraz ZŁO-tym ZŁO-mem oraz cechami ludzi, jak np. ZŁO-dziej, ZŁO-czyńca, ZŁO-tousty (cesarz, a obecnie polityk). Podsumowanie zła, zawiera się w przysłowiu, „nie wszystko złoto, co się świeci”, czyli w świecie materii, prawdziwe poznanie nie tkwi na zewnątrz np. w szacie, na okładce, w pięknych słowach itp., lecz w owocach. Tylko po owocach można poznać prawdziwe intencje. Wracając do plemienia żmijowego, w dalszej części tekstu poznamy je po owocach. Owo plemię żmijowe objawia się m. in. w sferze fizycznej. Oznacza to, że na Ziemi żyją jednocześnie istoty będące nasieniem niewiasty oraz nasieniem starodawnego węża, czyli diabła.”
  c.d. ze str:http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-957

  1. Dodam, ze słowo polskie oznaczające zboża (po rosyjsku зл-а-ки) ma ten sam rdzeń co „zło” i „złoto” (зло, золото). Chodzi o wszystkie 6 rodzajów zbóż nam znanych. Specjalnie zostały wprowadzone do jedzenia ludzi, żeby uzależnić i zniewolić religijnie. Trzeba postarać się wykluczyć pszenicę, żyto, ryż, kukurydzę, owies… jednego zboża nie mogę teraz przypomnieć ze swojego odżywiania Powyższe dotyczy także kiełków, prawdopodobnie też soku z trawy pszenicznej. Poszukajcie tez informacji na temat siarki i jej pochodnych w jedzeniu które jest sprzedawane dookoła (również dla wegan, wegetarian i raw food), komu siarka służy, a nadmiar jej co powoduje w naszym organizmie.

  2. Czy wy przypadkiem trochę nie przesadzacie? Złoto to bardzo ciekawy metal, i wręcz marnotrawstwem jest kiedy zalega bezużytecznie w sejfach. Sam w sobie jest kompletnie niewinny, to ludzka chciwość nadaje mu negatywne znaczenie. A taki węgiel – pospolity pierwiastek w naturze. Z wyglądu najczęściej nie ciekawy. Ale wystarczy że przekonfiguruje się trochę sieć atomową, a już ludzie gotowi są się dla niego zabijać. A przecież to tylko węgiel…

   1. Robercie” to ludzka chciwość nadaje mu negatywne znaczenie”. i oto chodzi ” ZŁO-czyńca” ktoś chciwy, mając zastosowanie , znając właściwości, robił i robi wszystko aby je odebrać ich posiadaczom , zobacz 3 rzesze i zsrr , 1 i 2 wojna wyczyściła ich z zasobów złota ??? ci co wojnę zorganizowali nie brali papierków , a jak brali to w takich walutach i bankach gdzie w piwnicach lezalo złoto aby mieć gwarancje anty inflacyjna .złoto ryje się na świecie tysiace lat , a ono znika ???

 9. „…I am the hours and moments of your yesterday
  I am your time gone by
  All days and ages, fleeting long since passed away as endless years roll by

  I rise in the spark of life, the dawn of all time
  I call to the worlds still yet to be
  The music is everywhere, in life, in the sea and air to join in the powerful song of all eternity

  I am the hours, the days and moments yet to come until the end of time
  All the centuries and seasons that are still to run as endless years roll by

  Then all of creation rings and all in the heavens sing their glorious song through all eternity

  I am the dawn of all time…” 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=AnIKInogs1Q

  1. Niektorzy maja power of energy w sobie poniewaz zyli dlugo i ich energia sie condens zaciesnila i moze krwowac taki maly efekt wybuch . Taki niby maly wybuch moze byc bardzo duzym nagromadzeniem roznorodnych energii i niezwykla bronia czlowieka poniewaz jest pelen milosci zarazem dokumentacji i wiedzy naakumulowanej od zrodla . Kiedy energia ma wybuch pewnych intencji to moze nawet reptile glowe rozmiarzdzyc . Tak wiec mamy dosyc duzy gift . Tylko zbyt glupich mistrzow dookola i rozne ANU religie .

 10. A jak gdyby zestawić naukę Pana Tadeusza O. Z opowiadaniem Pana Romana N. ? :D:D:D
  Kto wkłada żyletki do piaskownicy własnych dzieci? Chyba że, to jest konieczne 😉 Jak można zwyciężyć, nie wiedząc nic o czymkolwiek? Co jest jakie, jeśli nie względem innego? Czy cokolwiek ogranicza się do sposobów pełzania i religijnych guseł? Czy miecz nie jest obosieczny? …………………………………………………………………………………. Wszystko wypaczono, na zasadzie, jedna pani drugiej pani, i na ile tamta zrozumiała na tyle powtórzyła i tak została zrozumiana…
  https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I Do dna ten kielich 😉

  „Zakon przyniósł śmierć na świat…” Każdy zrozumie jak potrafi.

  1. Ufajcie tylko tym którzy w ogniu wypróbowani, o ile sami nie spłoniecie w tym tańcu, niechybnie. 😉 A nie mówiłam że śi i parzy? 😉

   I jeszcze jedno małe pytanko 😉 Co nadaje sens światłu? Jak nie Ciemność, bo światło w Ciemności świeci, więc ciemność niesie światło. Więc do czego Stwórca powołał Lucyfera? Do niesienia światła prawda? A co ten robi stając się i ciemnością nawet? Niesie światło. Bo nikt siebie nie przeskoczy i służy jak Go ulepiono. Bo też wszystko jest tańcem potencjałów, i jak miecz tnie równie dobrze w prawo jak i w lewo. Łatwo wycierać sobie buzię prawdą jak to nic nie jest tym na co wygląda. A prawda wygląda inaczej na każdym z poziomów, lecz i poziomów więcej niż ktokolwiek zdoła zrozumieć.

   Jeden Bóg, jeden Duch. Jedna Moc i jedna Chwała.
   Tańcząca na niebie.
   Prometeusz.

   1. Dla Nich może i nie jest. Ale może nie jest tak jak się uważa wcale, a jest jak jest nawet jeśli nikt by tak nie uważał nawet 😛 Odwieczny konflikt postrzegania 🙂 Bo mówią, my znamy świat i przecież wiemy jak jest. I zaiste tak jest bo na pozorach budują świat i tak Go postrzegają. Ale to nie jest wyrazem prawdy lecz jedynie Ich niewiedzy o prawdzie. Tak więc żyją wbrew prawdzie, miotając się miedzy skrajnościami utożsamiając się na skali przekonań. I tak też dzielą siebie i świat. A czy największym grzechem nie jest żyć w niezgodzie z własnym sumieniem, wbrew naturze nawet? Lecz sami siebie mają za godnych potępienia i boją się iż wolność oznaczała by wszeteczeństwo i obrzydliwość, bo jedynie tego pragną w skrytości. Jak wrzód napęczniały hodują w sobie zło. Wszystko złem widząc wreszcie. Nic o sobie ni o świecie nie wiedząc. Mówią wiemy jak jest. 😉

   2. Więc mógł byś się pomylić co do tego kto wie jak jest a jaki teatrzyk dla gawiedzi odgrywa 😉 bo to gawiedź nie przyjmuje i nie jest w stanie się uczyć. Takie karty, takimi trzeba grać. Jak mawia mój kuzyn „Popadli my w kalamyje, a Czort karty rozdaje” 😀 Tu czortem owa większość w głębszym zrozumieniu zasady matrixa. Do jakich i gracze stosować się muszą, a i Królowie w papierowych koronach spełniają zamysły serc owej większości w Gaji. Więc kto z was chce być pierwszy ten służyć musi. A na prawdę grają i wywyższenia są Ci jakich świat nie poznał, bo i swego nie szukają. Ktoś powie siedzą w cieniu. Ale i co wiedzą o świetle Ci jacy są wyrazem pierwotnych instynktów? Więc gdybają Ci na dole piramidy zamiast przetrzeć oczęta. 😉 A nie potrafią się uczyć ani zmienić, to szukają winnych swej niedoli. A przecież sami wyznaczają normy. 😀

   3. Więc czy Satanizmem nie jest nie przejąć kontroli? I nie uczynić sobie teatrzyku Szatana = Matrix i jego Dzieci poddanym? 😉 Zamiast dać się wodzić na widłach niesionym ku uciesze biorobotów.

    Dla tego mówię, takie karty, takimi trzeba grać. A nie mówię by krzywdzić kogokolwiek. Lecz by żyć w zgodzie z własnym sumieniem i nie zaprzeczać prawdzie w sobie bo inni wiedzą jak jest. 😉
    Dla dobrego wszystko na dobre, dla czystego wszystko czyste. A nic nie jest takie albo inne, a jedynie takie jakim to czynimy w sercach i umysłach naszych. Tak i nóż służy do przystrojenia kromki dziecku, lub do wrażenia go między żebra przyjaciela. Więc czy jest dobrym Nożem, o tak 🙂

    Tak więc myślą Ci jacy żyją w ciemności własnych przekonań że przypodobają się złu lub dobru co już jest złe, bo świat jest zły skoro jeszcze miejsca na dobro w Nim nie ma. Ale nie wiedzą że, są maluczkimi zwierzętami, a wszystko to po to byś TY Człowieku sam się określił i pokazał jaki masz kręgosłup i gdzie twój korzeń oraz co w sercu skrywasz. A kto sieje wiatr ten zbiera Burze, i to w każdym aspekcie (karma, wypadkowa i plon działania jakie by nie było). Dziedzic wejdzie drzwiami i weźmie koronę własnego życia i dziedzictwo o jakim nikt nie marzył nawet 🙂 I tam Królestwo jego Gdzie On sam, bo już nie podlega otoczeniu a kształtuje je.

   4. Wiele bym Wam mogła powiedzieć o tym co jest i dla czego i jak będzie. Ale czy ogrodnik dyskutuje z winnicą? Robi opryski i szczepi (selektywna broń biologiczna), zgarnia na kupę i pali, dba o każdą gałązkę jaka dobry plon rodzi. Skoro dano mu winnicę, to jest za nią odpowiedzialny. Bo jeśli zostawi sprawy swemu biegowi, natura sama to ureguluje ale nie będzie już winnicy tylko pogorzelisko, a następnie ugór. I jeśli co przetrwa w ziemi zakopane, to zdziczeje i skwaśnieje.
    Czy z Ziemią lub z cywilizacją nie jest inaczej? Czy nie ma ona swoich naturalnych cykli? Można temu zaradzić jednak trzeba wykonać tę pracę samemu ocalając co dobre by od zera nie zaczynać jak bezrozumne zwierzęta jakie się nadmiernie namnożyły. Tak Ojciec daje czas i czeka, jeśli nie ogarniemy sytuacji uruchomi mechanizmy Gaji by stado świń samo rzuciło się w przepaść, lecz i spalą wszystko w tym amoku. 😐

   5. „…i boją się iż wolność oznaczała by wszeteczeństwo i obrzydliwość, bo jedynie tego pragną w skrytości. „ – czy mogę przyswoić i posługiwać się tym stwierdzeniem? Bo to jest wspaniały argument dla wielu „świętoszków”. „Zobacz jak się lata gdy dupsko jest wolne od bata…” 🙂 🙂 🙂

   6. Skoro jest Twoje, to jest Twoje 😉 😀

    Ale też znamy i lepsze 😉 Jednak po namyśle bardziej złożone, więc tylko nakreślę co mam na myśli. Dla uśmieszku jedynie 😉

    Po pierwsze nie było by ani prawa ani przykazań w tym nakazów i zakazów jeśli nie miały by one racji bytu. Na przykład, czy jest zakaz, prawo, przykazanie, cokolwiek na temat nakazu palenia ognia w palenisku? Nie! bo każdy jeśli używa paleniska to pali w nim ogień, więc takie prawo, nakaz czy cokolwiek nie ma racji bytu, nie ma sensu, i nie ma takiej potrzeby. Więc jeśli jest prawo, zakaz, czy nakaz, przykazanie czy cokolwiek nawet w prawie karnym czy cywilnym, musi mieć rację bytu. Skoro jest Nie kradnij, znaczy to że kradzież jest swego rodzaju normą społeczną, tak jak i każde inne prawo było by martwe bez takiej normy. Tak samo jest nakaz miłości, dobra i tak dalej. Jeśli jest to znaczy że to wcale nie jest takie oczywiste, musi aż być nakaz bo gdyby to była norma to było by martwe prawo. Ale nie o tym miałam 🙂

    Otóż, jeśli ktoś ma problem z trzustką, czy dwunastnicą to dowiaduje się co to są za organy, do czego służą, jak działają, co lubią, czego nie lubią i co Im nie służy. To naturalna konsekwencja. Ten sam człowiek nie miał by powodu nawet wiedzieć co to jest ta cała Trzustka czy dwunastnica gdyby nie fakt że niedomaga w tym względzie i chce sobie pomóc. To się przekłada na wszystkie dziedziny życia. Dla tego ktoś kto nie wie co to jest sprawiedliwość, ma Ciągoty do pracy w wymiarze sprawiedliwości, ktoś kto nie wie co to jest moralność, z czasem wykłada na wydziale etyki, człowiek jaki jest uwikłany w zło, ucieka w religię, a człowiek jaki miał mnóstwo problemów psychologicznych staje się psychologiem, … … … Więc łatwo zauważyć że każdy kto pragnie miłości, ten miłości nie zaznał i nie zna. Kto pragnie być bez grzechu jest grzesznikiem, kto pragnie być zbawiony jest potępieńcem, … Dokładnie tak jak każdy kto pragnie pokoju niech szykuje się do wojny, albo kto pragnie mieć włosy jest łysy. 😀 I tu jest sęk w tej desce 😛

    Przynajmniej ja zawsze uśmiecham się pod nosem kiedy widzę świętoszka, lub osobę jaka przeczy sobie albo jest wyznawcą nie powiem nawet fanatykiem w tym religijnym 😛

 11. Jest dożo ludzi którzy namawiają do przemocy do wojny , hasła takie inicjują ludzie którzy są z dala od takich rzeczy albo siedzą w miejscach dla nich bezpiecznych ,drudzy są obojętni nie reagują bo przecież wojna to zawsze gdzieś będzie daleko przecież w TV widzieli paradę wojskowa a jak coś będzie to tak jak na grze komputerowej albo na jakimś filmie z wielkim bohaterem w roli głównej .Media, ścierwo- media takich rzeczy nie pokazują ? dziwne ??? a tyle jest horrorów z pila motorowa w roli głównej , a odnosnie prawd oczywistych jest spisek milczenia ? lepiej nie spisek bo przecież to zaraz teoria spiskowa .”Oblicza Wojny” aby to oględność trzeba mieć przynajmniej 18 lat http://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/

  1. No właśnie…czy to jest do…oglądania… (po co i dla kogo? dla ludzi… pozbawionych wyobraźni CO TO jest wojna, rzeź itp.? Dla ludzi… żądnych emocji, horrorów przez bezpieczną szybę? To jest odważne?….)
   Ktoś kiedyś (jak to zwykle się mówi) sloganowo powiedział: Alkohol jest dla ludzi
   – Ktoś inny stojący obok dodał: Alkohol jest tylko dla ludzi!…

   1. „No właśnie” jaki jest sposób aby to obrzydzić(przemoc i mord ) ? nie pokazując tego ? skoro to pełza bez końca ? Gregory „””To jest odważne?”” ??? pomijając wszystko, to może i jest to odwaga ?, odwaga spojrzenia w rzeczywistość w sumienia (jeżeli mają) swoje ? i właśnie dlatego jest zmowa milczenia aby takie sceny miały miejsce bytu , bo są tacy dla których, śmierć , zagląda, pożoga ,są czymś pożądanym i muszą być chlebem powszednim . jedna Kobieta opowiedziała mi jedna historie , jak dzieci szkolne zwiedzały rzeźnie ,wiekszosc z tych już dorosłych osób nie ruszyła od tamtej pory mięsa ani produktów mięsnych .

 12. Proszę o wybaczenie mi wtrącania 1 grosza (zwłaszcza że nie czytałem jeszcze książki) i wymądrzania się…lecz gdy książka „Klucz do Wolności” ma być doskonała, a taką być powinna, taką chcemy ją widzieć, to powinniśmy także zwracać uwagę na szczegóły. O ile są w niej błędy językowe typu: „tą książkę”, jak wypowiedział w wywiadzie Bożydar, to chciałbym przyczynić się do polepszenia jej jakości poprzez przeczytanie jej uważne i wychwycenia innych, ewentualnych potknięć; i że jest to wersja e-book ,to dobrze, łatwiej o naniesienie poprawek do dalszej dystrybucji
  Dziękuję i Pozdrawiam, Grzegorz

 13. Kalina na tych tablicach sumeryjskich za tym Anu idzie kot ,i Anu chyba podarował to wspaniałe stworzenie ludziom i mnie to zastanawia ,że on taki negatywnie przedstawiany a kota lubi i za nim podąża

  1. vIQ
   Anu to kombinacja reptoid ( taki dinosaur z lekkimi paskami , na dwoch nogach i dwoma jakby recznymi nogami +zielona jaszczuraka +Human) . Ta kombinacja tworzy Anu obecnie panoszace sie na ziemi . Prawdziwi Anunaki sa na swoim systemie , ktory znajduje sie za plejadjanami . A ci na Ziemi sa nazwania ANU( 7 ich gatonkow ) . Anunaki przybyli tutaj 11 milionow lat temu na ziemie to jest bardzo niewiele w innym czasie ( na przyklad 100 lat na ziemi moze byc miesiac w astralu , przybyli tutaj na statkach kosmicznych . ANU maja mozliwosc jak salamandra zmieniac kolor i prwdopodobnie wyglad . Kot ma duzo DNA od reptilian. Ludzie o wiecej Retptilianskim DNA maja problemy ze skora ( wirusowe ) skorne choroby . Nie znaczy to , ze sa skurwielami wiec nie wolno ludzi oceniac jako mordercow czy dewiatantow za to , ze maja wiecej reptalianskiego DNA . Niewatpliwie jedyna cecha u nich dominujaca jest to , ze sa pazerni na forse i wiedze materialna i czasami nie zdrowo agresywni . Agresywnosc moze byc zdrowa i nie zdrowa .
   Obecnie prowadzona jest dosyc dziwna nocna akcja u niektorych ludzi na ziemi . Jedni sa robieni przez Anunaki -reptilian a jedni sa robieni poprzez inne bardziej pozytywnie dzialajace cywilizacje ( Wszyscy mowia o kreowaniu nas , ze zrobieni jestesmy z 12 rass ) Smieszy mnie to poniewaz robienie nas jest w toku caly czas nas robia i nigdy nie przestali prowadzic swoich doswiadczen . Czasami jak zachodzi zmienianie DNA u ludzi w nocnych braniach to moga wystapic nastepujace zmiany zmniejszenie wplywu reptilianskiego DNA na osobnika , ktory mial jego 30 -40 procent mozna w nocy na braniach zmienic to DNA do 3 %i automatycznie mozna tez podwyzszyc nici DNA ( Cos jak nakladajaca sie babuszka ) . Anunaki moga miec z tym problem i czasami biora ludzi zamykajac im pewne organy albo blokujac szeszynke i pituitary galnd . Dlatego wiele ludzi mowi , ze mialo kontakt z dobrymi i zlymi ET,s .
   To tak ogolnie .

   1. Kalina pisze:Anunaki przybyli tutaj 11 milionów lat temu na ziemie

    Pierwszy człowiek na Ziemi.

    1,350.000 lat temu przywódcy planety Bakaratini dzisiejsi Aborygeni,znajdującej się w konstelacji Centaura ,postanowili po wielu naradach i ekspedycjach zwiadowczych wysłać swoje statki na planety Mars i Ziemia.
    Skończ te mongolskie teorie
    http://www.youtube.com/watch?v=piQXEILsOzQ

   2. „Kot ma duzo DNA od reptilian” Taaak, oczywiście… ma łuski i co roku zmienia skórę… 😛 😛 😛

  2. wszystkie koty na ziem łączcie się…

   jak bym miał kota maluśkiego puchatego nazwał bym go ANU

   O Wielki Anu

   1. Zmienie Anu na Dupki , lepiej brzmi . Co nas chroni przed Dupkami . Na pewno nie pieniadze i pochodzenie ale energia w nas . Zaluzmy , ze sie zwijaja z planety Ziemi Reptois Dupki ale nie DRACO . Nie maja gdzie sie zwinac bo ziemia jest tez ich . Dupki sa wiecej na statkach kosmicznych i trzymaja w lapach najwazniejsze ziemskie organy manipulacji . Marynarke wojenna(NATO) Powietrzna , sher market i 3/4 polityki swiatowej i inne dziedziny 1/4
    Majestic dobry material wyslales i wiarygodny . Zreszta ja bym serio traktowala to co mowi szman afrykanski CREDO MUTWAponiewaz wszystko co on mowi jest faktem i prawda nic tam nie jest zmyslone . Wlasciwie genialna obserwacja i badzo wnikliwa .

 14. NWO to powszechna Bestia , zapraszam na wspaniały wykład ! o tym co świadomie odbierano i się odbiera do dzisiaj , przedstawiona tu mądrość jest natychmiast akceptowana przez karzdego Słowianina bo mamy to już od dawna w podświadomości ze jest to prawidłowe , szkoda ze Nam to wszystko zabrali ponad tysiąc lat temu a w tradycjach ludowych prawie nic nie zostało , zapraszam na wykład o ubraniach odzieży i o całej energetyce z tym związanej ,w świecie Słowian https://www.youtube.com/watch?v=oQqVoFYlWYY https://www.youtube.com/watch?v=Hi7szbc2Av4

  1. Ja mam garnitur z białego lnu i czuje się w nim świetnie. Czas bawełnę odstawić do lamusa WRAZ z syntetycznymi poduszkami i kołdrami.Wspaniałe te filmy ja tez oglądałem bardzo dużo filmów i bajek rosyjskich, powoli zaczyna mi się dużo rzeczy przypominać. :D. 🙂

   1. Qcyp oczywiscie , czas to wszystko odstawić , Mode wymyślili mordercy ,tak samo z budownictwem wszystko jest wypatrzone , „zapomniano” ze wszystko ma służyć człowiekowi ma być z harmonia otoczenia bo to jedyna gwarancja zdrowia ,i Rosjanie maja racje nie jak grubo cienko się ubierzesz , ale jak i czym ? i myślę ze ta prawidłowość wielu ludzi tu i tam zauważyło ze tak jest ,można to porównać powiedzmy do ziemianki , gdzie chłodzi latem a ogrzewa zimą ,ta ukryta prawidłowość mamy tez np w pogodzie niekiedy 12 stopni daje komfort a np 19 stopni poczucie zimna i chłodu to są te relacje powstawania kierunków mostów zimna albo mostów ciepła, w przypadku ubrań- ubioru musimy zachować właśnie te przeciwstawne efekty w zależności czy jest ,wchłaniane zimno ,wchłaniane ciepło .

   2. Gaju, obejrzyj te filmy ? bawełna jest naturalna ( zwlaszcza ta rzeczywiscie naturalna ) chodzi o klimat , o energie w klimatach itp ,na tej stronie jest film a tam Franz który chodzi na boso do minus 16 stopni i jednocześnie jest propagatorem OPC akurat brak obuwia to jedynie produkt uboczny stosowania OPC , kiedyś Słowianie za podstawę mieli spożywanie runa leśnego , znaczy to co teraz praktycznie samo się sieje i rośnie w lasach itp , zbierano to cały rok suszono a później spożywano jeszcze w przedwojennej Polsce było dużą tradycja narodu robienie takich zapasów ,tak samo jak wyciskanie olejów od jadalnych do leczniczych olejków podobnie jak nalewki,wina ,miody pitne itd obecnie prawie tego niema ? mój dziadek za żywota robił podobnie , oczywiscie w zimie chodził bez butów ,a ja nieszczęsny wstydziłem się za niego !? nigdy nie był u doktora , poszedł porostu spać i tak odszedł ,.http://www.alpenparlament.tv/mediathek/gesundheit-wohlbefinden/13-opc-traubenkernextrakt Pozdrawiam

  2. Troche problemow mamy z ustaleniem kto gdzie byl pierwszy ale Anunaki przybyli do reptois ladu .Anunaki wygladaly troche inaczej niz teraz te na ziemi . Ziemia nalezala do Draco . Jezeli chodzi o nas to w takiej postaci jak jestesmy teraz nigdy nie przybylismy . Mam wrazenie , ze jestesmy tutaj wreinkarnowani z naszych przodkow wzietych za niewolnikow albo na jakis kontraktach miedzyplanetarnych .Maja tutaj nie tylko nas niewolnikow pod ziemia pracuja na nich technologiczne inne cywilizaje , ktore sa w niewoli . ( przyjechaly na kontrakt a jak sie kontrakt skonczyl to juz ich nie wyposzczono ) . Taka jest natura ANU . Tak to wyglada .NIBY nasz source to jest aspekt of One , ktory sie nieszczesliwie rozdwoil i tak sie rozdwoil , ze zrobil problem w nas (pieprzony egoista ) . Czas jest tej parze bogowego OJCA i MATKi odejsc i zostawic nas w spokoju i nie kolowac nam w glowie . ONE sie rozdwoil , zeby nie byc samotnym na positive i negative(ying and Yang)kobiete i mezszczyzne ) ,mlodzi rodzice nie znajacy siebie nawzajem zaczeli w chosie rodzic swoje dzieciatka z duzej energii wybuchu sexualnego co bylo ich glownym pozadaniem a nie rezultat tych urodzin (ha ha ha jestesmy takim sobie odrzutkami benkartami ) a Bogie musimy sie zrobic sami ( Doszlam do tego poniewaz ten loveing God to mi nie pasowal cale zycie ) . Ha ha ha Ja wiem , ze my jestesmy zdani na siebie wlsciwie a nasze source to jest energia (energia w nas i energia tylko nasza i naszego spirit ) energia tez planety z , ktorej przybylismy i pochodzimy od samego naszego poczatku .
   Jedynym moim pragnieniem jest spotkac tych , ktorzy sa z tamtad co Ja .???
   Krytyka Kreatora -rodzicow sprawia mi przyjemnosci bo wiem , ze jak sie odemnie odczepia to Ja bede FINE . :):)
   Nie bede patrzec na video Qcyp , ktore mi wysylasz poniewaz nie czuje , ze mam patrzec a teorii swojej nie zmienie poniewaz mam ja zbyt dlugo zeby mowic , ze jest zla .

   1. Po co mi kazesz patrzec na posciel lniana chcesz mi wyslac ?. Ja sie relaksuje ogladaniem innych rzeczy a nie poscieli . Drewniany sufit mi wystarczy a na dol nie patrze .:)Posciel mam stara poszpitalna bo jest dobry cooton . :):)

 15. Kidys pisalam burzliwie o Fema camps . No to prosze przesledzic na googles jak ktos ma sokole oko , nie wazne , ze to jest na Allasce moze tez byc na Grennlandii albo na polnocnym biegunie gdzies gdzie sie dobrze mrozi . Anunaki 7najwiekszych reptilianAnunaki figur jest na planecie (mowiac o ochydnej energii mordu ) . Duzo ludzi , ktorzy sa przeciwko nim albo i nie ,moga zniknac , moga byc wiezieci wlozeni do busses i znikna , moga byc deportowani z roznych krajow do fema camps jako jedzenie dla reptilian -anunaki . Dlatego te kontenery i plasyki .https://www.google.pl/search?q=fema+camps+in+alaska&es_sm=93&tbm=isch&imgil=XcArADDuOq19gM%253A%253BBkx9lQQayc-3DM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.bibliotecapleyades.net%25252Fsociopolitica%25252Fesp_sociopol_fema02.htm&source=iu&pf=m&fir=XcArADDuOq19gM%253A%252CBkx9lQQayc-3DM%252C_&usg=__s7FXj6Na6B2AOxBOZ9VyEFzv4uc%3D&biw=1262&bih=619&ved=0CDsQyjc&ei=s4tKVM6_JavpywO0_YKIBA#facrc=_&imgdii=_&imgrc=XcArADDuOq19gM%253A%3BBkx9lQQayc-3DM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bibliotecapleyades.net%252Fimagenes_sociopol%252Ffema02_04.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bibliotecapleyades.net%252Fsociopolitica%252Fesp_sociopol_fema02.htm%3B640%3B496 Na kodiak Alaska jest prosperujacy Fema Camp dla mrozenia mieska ludzkiego zywcem .3-4 ludzi w kontenerach . Pisze o tym zeby ludzie byli swiadomi o co tutaj naprawde chodzi na planecie ziemi pod Anunaki -reptilians kontrola . A my tuti fruti o jakis kulturach wschodu i zachodu i jakis bzdurach sobie rozmawiamy nie zwazajac na prawde ochydna prawde ,ktorej nikt nie analizuje wystarczajaco bo to w Ameryce . W Ameryce ale z Angli brani sa ludzi i z innych krajow tez .

 16. Mam jedno pytanie do autora Bożydara. Słusznie przedstawił panującą hierarchię: rośliny zjadają minerały, zwierzęta rośliny, człowiek zwierzęta czyniąc im holokaust itp. rzezie. I tak wyżej…
  Czy po takim (etycznym) wglądzie można stać się/się staje niejedzącym mięso?

 17. Uwielbiam niektore bajki . Ogladam czesto z moim siostrzencem . I chetnie sobie poogladam dawne rosyjskie bajki .No to mamy czas gdzie wrocimy do swoich korzeni . Moze do 2020 bedziemy w pelni prowadzic nasze zycie po slowiansku . Moja corka bedzie zachwycona Majestic . No i Toszka i tacy jak ty bede to kutywowac . Dzisiaj sobie poslucham ruskich wykladow , nie czytajac tekstu tlumaczenia . Bede to robic musze to przyznac , ze troche tortury jezykowej ale przywyklam do tego typu tortur 🙂

 18. Spirytualne oswiecenie . To jest swiadomosc i widzenie glebiej . Nic innego .
  Pozatym Tatus i Mamusia- God musi odejsc wraz z nimi odejda ANU . Jak ktos popatrzy na to glebiej i przeanalizuje to prawdopodobnie dojdzie do tej samorealizacji .

 19. Planetarna energia jest zawsze zenska
  Jezeli jest energia w nas , ktora leci w dol i w gore . To sie nazywa kundalini . Sa jakby dwa promienie lecacej energii spiralnie (wezowato ) To sa wlasnie dwa spiryts , ktore plyna przez nasze cialo . Nigdy sie nie lacza ze soba . Jedna z tych energii jest osobista – charakter nasza esensja druga jest planetarna esensja . Zwierzeta maja swoja wspolna zwierzeca esensje i spiryt planety , gady maja tylko energie planety . Przemyslcie to jak latwo mozna sie podlaczyc w czasie kundalini do gadowej i insektowej energii esensji kiedy nie bedzie rozwiniety kontakt z wlasnym spiryt .
  poniewaz isnekty maja tylko energie planety . ( moze sie to wiazac z abduction tych ludzi , ktorzy nie sa we wlasnym spiryt gleboko )
  Sa jeszcze Elves i faries -ktore maja energie planety i swoja wlasna .

 20. Klucz do wolności.
  Nie wiem czyjej wolności, bo do mojej nie pasuje.
  Czyta się fajnie jak Rozmowy z Bogiem Donalda W. Choć obecnie dla mnie wszelkie dywagacje na temat Boga, to takie bajdurzenie o wszystkim i o niczym. Czytając czuje się entuzjazm. Jednak po ochłonięciu to takie streszczenie dotychczasowego przekroju nie wszystkich audycji w NTV, np. wymieniony lek na wszystkie choroby, słynny z przed wielu lat MMS powinno się już zaktualizować o wodę utlenioną czyli nadtlenek wodoru, witaminy D3, K2, mega-dawki witaminy C liposomalnej, no i jeszcze zapper Taratajcio, a ostatnio suplementy omega 3 i omega 6. W hierarchii ziemskiej władzy uwzględniono czarnego papieża o którym słyszałem może z 10 lat temu, a do tej pory jakaś zadziwiająca cisza była. Poza tym reklama i promowanie książek Wereszczagina i Hawkinsa, które obowiązkowo należy jeszcze przeczytać by zrozumieć sens klucza.
  Wereszczagina czytałem ze 3 lata temu i nie przypadł mi do gustu. Anastazję też się miło czyta, ale im więcej książek wychodziło tym bardziej uwidaczniała się mentalność rosyjska, nie łamiontsa, nie gniotsa i gigantomania oraz gra na emocjach czytelników.
  To takie moje obecne wrażenia.

  1. alladyn mam podobne wrażenia w wymienionych przez Ciebie tematach…. 🙂
   Nigdy nie zaakceptowałam doskonałości duchowej Anastazji po uwiedzeniu prze nią ojca jej dziecka, wszystko podstępnie , wbrew jego woli… ani jej życia w lesie na poziomie zwierzęcym dla mnie nie jest przejawem rozwoju duchowego.
   Zbyt dużo tam jak dla mnie sprzeczności , chociaż same informacje technicznie są ciekawe. ale….. ile ich się mieści w bezdusznym komputerze i wszelakich bibliotekach?
   Deklarowane słowo powinno pokrywać się z jakością czynu… a tam tego nie ma.
   Jak dla mnie jedynym KLUCZEM DO WOLNOŚCI … jest nasz rozwój uczuć, moralność i etyka życia.. i nic więcej.

   Kiara.

  2. do wszystkiego odnosimy się z dystansem , bo to kwestia adoptacji, zasiania na własnym duchowym gruncie tego co może się przyjąć i wyrosnąć ,właśnie moralność ,ona musi się kształtować przez setki lat aby nazwać to przejawem sumienia ,i aby ogólnie była akceptowana ,ale zawsze zostaje po stronie obyczajowości narodu państwa itd ,zmieniając obyczaje zmieniamy automatycznie moralność ,uważam ze to jedynie cecha skupiska psychozy okreslonych zachowań akceptowanych w skupiskach . Deklarowane słowa staja się czynami gdy są powielane przez naśladowców ten kto je wyraża nie zawsze ma możliwość mechanicznie to przedstawić , „jej życia w lesie na poziomie zwierzęcym” Kiara ,las, zwierzęta , ? jakie to kryteria ? skoro jak wspomniałaś to i tamto jest, ok , a techniczne sprawy jak najbardziej to chyba nieźle jak na zwierzęcenie w głuchym lesie cedrowym ? mamy Anastazje i to po części z drugiej reki ,z wizji świata jednego czlowieka , to czego można oczekiwać ? recepty która automatycznie się przestawi na moralności i prawdy wszystkich odbiorców ? etyka ,moralność ,nawet uczucia fałszywe w swej rzeczywistosci to super ramy ograniczenia to pułapki ,to szkic niemocy , niema tu postępu ani rozwoju ,Pozdrawiam

   1. Nie krytykuję Anastazji , bo zaprezentowała swój autentyczny poziom duchowego rozwoju, taka jest. Posiadanie takich czy innych informacji nie świadczy jeszcze o rozwoju duchowym ,sposób ich użycia.. tak.

    Zrozumienie i akceptacja zwierząt , potrafienie uszanowania ich praw, ich świata…. TAK, to piękno , które warto w sobie wzbogacać. Ale życie na poziomie zwierzęcym nie jest koniecznością współczesnego CZŁOWIEKA.
    CZŁOWIEK rozwija się przez możliwość kontaktu z drugim CZŁOWIEKIEM, w samotni w lesie w świecie zwierząt traci tą możliwość na takim poziomie.

    Różne bywają wybory i potrzeby doświadczeń ale zawsze świadczą one o poziomie rozwoju CZŁOWIEKA jako że inne doświadczenia potrzebne są przedszkolakowi , a zupełnie inne studentowi. P prostu inne…. 🙂

    Kiara.

 21. Anastazja Byla Ok Tylko jej Facet byl okropny . Jak on pisal swoje przemyslenia to ja oposzczalam jego wpisy (chociaz sam wszystko pisal ) ale wylazlo z niego podporzadkowanie sie stanowi obecnemu na swiecie i stracil on spirytualnosc w swoich pozniejszych ksiazkach a nie Anastazja .Hura Kobieta gora jest i potrafi zniesc wszystko .

  1. Zawsze znajdzie się ten lepszy i ten gorszy, więc nie mają sensu takie stwierdzenia, że Kobieta górą a Chłop dołem szkoda na to energii. Prawdziwy wojownik zachowuje nieskazitelność, czyli nie traci energii na działania bezsensowne, walkę dla walki. Wg mnie Megre w roli przedsiębiorcy przedstawia mentalność Rosjanina przedsiębiorcy z ograniczeniami i trzeba to zaakceptować. I tak tej fabuły się nie zmieni, bo taki był jej cel. Chętnie nauczył bym się tych zdolności co przedstawiała sobą Anastazja (nie wszystkich oczywiście), ale niewiele o tym w książkach było.

Comments are closed.