STOP NWO – 24.05.2017

Janusz Zagórski rozmawia dr Katherine Horton, która podjęła  się przeprowadzenia naukowego śledztwa przeciwko stosowaniu technologii mind control na obywatelach i niej samej. O tym do czego doszła w swych badaniach i czego się dowiedziała opowiada i pokazuje w tej audycji. Rozmowę tłumaczyła, jak zwykle, niezawodna i perfekcyjna Maria.


Janusz Zagórski rozmawia z Edytą Jaroszewską-Nowak, która podjęła akcję zainicjowania lokalnego (gminnego) referendum w województwie Zachodniopomorskim w gminie Świdwin w sprawie GMO. Zadane pytanie miałoby mieć taką postać: „Czy zgadzasz się by GMO było uprawiane w gminie?”


28 thoughts on “STOP NWO – 24.05.2017

 1. dzieki Janusz i dr Katherine za ten wywiad i przekaz oraz fakty jak to dziala mind control .

 2. to dziwne ,jak Katherine zademonstrowala te panele ochronne i jak sie bronic ,skojarzylo sie mi z atakami na moja istote w college w uk. o okreslonych godzinach ,szczegolnie podczas lekcji i testow . Doszukiwalem sie roznych przyczyn i mam teraz przekonanie ze rowniez ci zboczency bawia sie moim jestestwem . Bawmy sie cudem odkrywania i demaskowania takich praktyk.

  1. W zaprezentowanymi materiale metodami tam pokazanymi naprawdę trudno jednoznacznie określić prawdziwy charakter tych emisji, więc pewne stwierdzenia są jednak mocno na wyrost. Ale niezależnie od tego jakie jest źródło tych emisji, czy jest to rzeczywiście personalnie na p. Horton skierowane, czy też znalazła się przypadkiem na drodze jakiejś radiolinii ochrona przed tym jest jak najbardziej potrzebna. No i niestety, to co można było zobaczyć, to całkowita amatorszczyzna, bo takie coś to tylko może powodować wielokrotne odbicia w środku na zakresie mikrofal. Można rzec, że p. Horton zbudowała sobie coś w rodzaju wnętrza mikrofalówki. Nie rozumiem jej logiki postępowania, bowiem w pierwszej kolejności starałbym się o skuteczne ekranowanie (jako fizyk powinna wiedzieć na czym to polega), a dopiero później ewentualnie bawiłbym się w ustalanie ewentualnych źródeł i charakteru tych emisji. Zbudowanie czegoś, co ona określa mianem profesjonalnej klatki Faradaya jest jak najbardziej możliwe, a koszt nie będzie powalający. Wystarczy zakupić kilka stalowych kątowników oraz parę arkuszy stalowej ocynkowanej blachy, skręcić to wszystko do kupy, zapewnić dobre połączenie elektryczne pomiędzy wszystkimi ściankami i całość porządnie uziemić.

 3. referendum przeciw GMO = to piekna inicjatywa ,narescie dzialanie i o to chodzi wiecej takich inicjatyw i zachet do spolecznosci dziekujemy Edycie i Januszowi

 4. Na granicy swiatow ,DEBATA =wypowiedzi i podpowiedzi ISTOT konkrety i fakty na temat cudu zycia i cudu ISTNIENIA . Polecam PRZEGRANEMU TOMKOWI i wielu innym tu piszacym poszukujacym byc moze uda im sie rozwiazac i pomoc sobie aby sie uwolnic i stac sie WOLNYM co wiele razy pisalismy ,bawmy sie cudem istnienia

 5. „Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych produktów do ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Dzięki nowoczesnym technologiom umożliwiamy zastosowanie specjalistycznych materiałów dla ochrony pomieszczeń, osób i wrażliwego sprzętu elektronicznego przed promieniowaniem elektromagnetycznym (PEM).

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy YSHIELD EMR-PROTECTION, która jest liderem rynkowym w zakresie ochrony przed promieniowaniem wysokich częstotliwości. Materiały firmy YSHIELD są badane i certyfikowane przez Laboratorium Mikrofalowe Uniwersytetu Niemieckich Sił Zbrojnych w Monachium, Niemcy.

  Proponujemy także produkty firm: AARONIA AG i HOLLAND SHIELDING SYSTEMS BV.
  Oferowane przez nas materiały ekranujące stosowane są do ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości, polami elektrycznymi niskich częstotliwości oraz polami magnetycznymi. Pozwalają one na skuteczne i proste ekranowanie powierzchni i pomieszczeń, zastępując tym samym inne, bardzie pracochłonne i kosztowne rozwiązania stosowane dotychczas w tego typu projektach.” http://e-smog.pl/

 6. „Farba HSF54

  p2Do ekranowania ścian pomieszczeń rekomendujemy farbę ochronną YSHIELD HSF54.
  Farby ekranujące są powłokami elektroprzewodzącymi przeznaczonymi do ochrony dużych powierzchni przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Wykazują one najlepsze właściwości ekranujące do ochrony przed promieniowaniem wysokiej częstotliwości (HF) i/lub przed polem elektrycznym niskiej (LF) częstotliwości.

  Typowymi obszarami zastosowań są przestrzenie mieszkalne i biurowe albo zewnętrzna ochrona całych budynków. Farby ekranujące YSHIELD nie zawierają trujących rozcieńczalników, plastyfikatorów czy innych toksycznych komponentów; zawierają jedynie śladowe ilości substancji lotnych. Z tego powodu są to wyroby o niskim poziomie emisji szkodliwych substancji i spełniają rygorystyczne normy stosowane w projektach tzw. “Building Biology”.

  Farba YSHIELD HSF54 zapewnia niemal stałe tłumienie bez uprzywilejowanego kierunku polaryzacji przy częstotliwościach wynoszących do 18 GHz. Oznacza to, że użycie naszych farb ekranujących zapewnia doskonałą ochronę obecnie oraz w obliczu przyszłych rozwiązań w branży telekomunikacyjnej z zastosowaniem częstotliwości o wyższym poziomie gigaherców.”

 7. „Włóknina HNG80

  w1HNG80 jest cienką, metalizowaną, poliestrową tkaniną służącą do ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym wysokich częstotliwości (HF) oraz polami elektrycznymi niskich częstotliwości (LF).

  Typowo wykorzystywana do wyklejania ścian, sufitów i podłóg. Ten produkt jest stosowany m.in. w obronności, pomieszczeniach bankowych, laboratoriach itp. Teraz dostępny dla użytku prywatnego! Typowe zastosowanie we wnętrzach budynków (ściany, podłogi, sufity, jako warstwa pośrednia, na płyty k-g, zasłony itp.

  w2W przypadku użycia jako warstwa pośrednia rekomendujemy użycie kleju Dyspersyjnego (technika klejenia zbliżona do stosowanej w przypadku tapet). Gładka powierzchnia jest możliwa do uzyskania jedynie w
  przypadku perfekcyjnie gładkiej ściany. Powierzchnie ze strukturą powinny zostać wygładzone. Jeśli to nie jest możliwe polecamy farby ekranujące.

  Ze względu na łatwo przewodzącą powłokę zewnętrzną materiał można łatwo uziemić w celu ochrony przed polami elektrycznymi niskich częstotliwości. Dla zastosowań profesjonalnych rekomendujemy zestaw uziemiający EST (przy luźno wiszących kotarach z tego materiału) lub uziemienie za pomocą taśmy EB przy wykorzystaniu zestawu uziemiającego ES (patrz HSF54).”

 8. „Siatka HEG10

  s1HEG10 jest doskonałej jakości siatką stalową wykonaną ze stali nierdzewnej wykorzystywaną dla ochrony przed promieniowaniem wysokich częstotliwości oraz polami elektrycznymi niskich częstotliwości. Typowo wykorzystywana wewnątrz i na zewnątrz, m.in. jako siatka podtynkowa, w zadaszeniach, na ścianach wewnętrznych, jako siatka na okno przeciw owadom itp.

  Szerokość: 100 cm.
  Długość: 1 metr bieżący/rolka do 25 m.
  Tłumienie: 40 dB przy 1 GHz,
  Wielkość oczek: 1 mm, grubość włókna: 0,16 mm, powierzchnia otwarta: 74%.
  Waga: 260 g/m².
  Kolor: Srebrny.
  Ognioodporny, Klasa A1 zgodnie z normą DIN 4102:1994.
  Certyfikat ekranowania: Prof. Pauli z Laboratorium Mikrofalowym Uniwersytetu Niemieckich Sił Zbrojnych w Monachium, zgodnie ze standardem MIL STD 285.

  s2Przy użyciu podtynkowym siatka powinna zostać przyklejona dobrej klasy organiczną masą szpachlową. Przy użyciu podłogowym (pod parkietem, laminatem itp.) siatka HEG10 powinna być położona razem z masą klejącą. Przy pokryciu ścian oraz dachów siatka pasma siatki mogą być przykręcone za pomocą wkrętów lub zszywek. Prosimy o zachowanie 5-cm zakładki dla poszczególnych pasm siatki. Dla uziemienia siatki stosuje się taśmę stalową ELB, która powinna przechodzić przez pasma siatki i zostać przykręcona do podłoża/siatki.
  Ze względu na wysokie elektroprzewodzenie siatki może ona być w łatwy sposób uziemiona w celu ochrony przed polami elektrycznymi niskiej częstotliwości. Dla potrzeb profesjonalnego uziemienia rekomendujemy wtyczkę uziemiającą EST (dla rozwiązań niewymagających związania siatki z podłożem) lub perforowaną taśmę stalową ELB do zastosowań podtynkowych oraz na ścianach.”

  1. „siatki może ona być w łatwy sposób uziemiona ” nareszcie ktoś pomyślał , jakiś czas temu pisałem o nowoczesnym zabójczym budownictwie , to i tak dużo nie pomoże , zbyt dużo chemii ,współczynnik wchlaniania wilgoci jest za niski ,a to właśnie wchłaniana wilgoć jest skutecznym przewodnikiem , siatki zaś to dodatkowe anteny- kolektory do szybkiego bieżącego zbierania , kiedyś robiłem pomiary smogu i najwiecej było go tam gdzie nie powinno go być .

 9. „Miernik pola TM-190 uniwersalny 3 w1

  Unikalny, kompaktowy miernik pola magnetycznego oraz elektycznego niskich częstotliwości, i jednocześnie mocy pola częstotliwości radiowych i mikrofalowych. Idealny przyrząd do oceny pól elektromagnetycznch występujacych w bezpośrednim otoczeniu człowieka. Prosta obsługa miernika jest dodatkowym atutem. „( 569,00 zł )netto https://unitor.com.pl/mierniki-pola-elektomagnetycznego/357-miernik-pola-tm-190-uniwersalny-3-w-1.html

  1. Mierniki pola elektromagnetycznego
   http://szkodliwepromieniowanie.pl/srodowisko-naturalne/
   „Skutki biologiczne wywołane oddziaływaniem pola elektromagnetycznego na organizm człowieka są funkcją parametrów pola: częstotliwości, wielkości natężenia pola i rozkładu oraz czasu jego oddziaływania na organizm. Zasadniczo różny jest mechanizm wpływu pola dla częstotliwości niskich i wysokich. cdn ….
   http://szkodliwepromieniowanie.pl/skutki-oddzialywania-pem/#sposob-oddzialywan

  2. A czym zmierzyć poziom dzwieków ? jaki słyszę w lewym uchu na poziomie 8500 Hz do 1050 Hz ( 8.5 kHz 10.5 Khz )

   1. jeszcze jedno jakie urządzenie jest potrzebne aby namierzyć kierunek i żródło dźwięków i mikrofal.
    1.Czy są urządzenia , które co najmniej z odległości kilkudziesięciu metrów znajdą żródło dżwięków i mikrofal ?
    2.Czy są urządzenia które wykryją żródło dżwieków i mikrofal z sąsiedniego mieszkania ?
    ,jeżeli są? to jakiego typu są to urządzenia .

 10. Czy ptaki są głupie , że obsiadają dosłownie niektóre anteny ? Właśnie przedwczoraj , jadąc powoli /korki w godzinach szczytu/ autobusem MPK , zauważyłam na budynku szkoły/ to jest chyba Technikum Chemiczne przy Al Racławickich w Lublinie / jakieś nieznane mi duże anteny, na których siedziało mnóstwo ptaków – co właśnie mnie zdziwiło i zwróciło moją uwagę . Jeżeli ktoś mi nie wierzy ,to niech sam to sobie sprawdzi .

 11. @Gaja.
  Myślę, ze to Kawki. Na moim osiedlu te ptaki skupiają się dosyć regularnie wczesnymi wieczorami i poruszają w jakimś konkretnym kierunku wielkimi stadami. Zauważyłem, ze takie stado potrafi zatrzymać się na chwilę w jakimś przypadkowo wybranym miejscu.
  Może trafiłaś właśnie na taki punkt etapowy ?

  Nie wydaje mi się, aby maszty sieci komórkowej (bo najpewniej BTS tam właśnie stoi), czy inne promienniki mikrofalowe niepokoiły w żaden sposób ptaki. Jednocześnie nie przypominam sobie, by którykolwiek z masztów był stale oblegany …

  Lubię kawki. Sporo drepta ich w okolicy parami, by od czasu do czasu zerwać się do biegu za upatrzonymi muszydłami – jak miniaturowe, zabawkowe Raptory :)

  1. Boksik Dzisiaj , przejeżdżając znowu w tym miejscu , spojrzałam w górę na te anteny – ale ptaków na nich nie było . Być może właśnie wtedy zrobiły sobie „Zlot Wolnych Ptaków ” 🙂 Pozdrawiam Cię 🙂

  2. co one mają do stracenia? instynkt? a co to powiedzą GSM? fajne druty widzą i tyle

  3. @Gaja.
   Dziś miałem okazję obserwować że trzy duże grupy, które lawirowały całą masą pomiędzy blokami hałasując przy tym niemiłosiernie.
   Wygląda na to, że w ten sposób zbierają się po prostu czekając na maruderów, by następnie spędzić noc całym stadem.
   Może uda mi się nakręcić krótki film, bo wrażenie przy tak dużej liczbie ptaków jest niesamowite, szczególnie, kiedy lecą poniżej linii dachów by wypaść taką masą w głębokim zakręcie, wprost zza rogu najbliższego budynku 🙂

  4. @Sesia.
   Właśnie to miałem na myśli. Nic nie wskazuje na to, by emisja mikrofal powodowała u ptaków jakiś dyskomfort czy wręcz przeciwnie.
   Wydaję mi się jednak, iż takie maszty nie stanowią chyba ulubionych miejsc przesiadywania, bo są po prostu zbyt odsłonięte. Z resztą u mnie na osiedlu modne jest w śród krukowatych buszowanie w śmietnikach.
   Wyobraź sobie takie dwa wielkie gawrony siedzące na ulicznym koszu i wyciągające na zmianę, sztuka po sztuce wszystkie zgromadzone w nim odpadki. Oglądają, cmokają, ale sieciowych fastfoodów jest w pobliżu mało, więc pomstując pod wąsem, odrzucają papierki, puste kubki, ogryzki pudełka po papierosach na chodnik. 🙂

   1. Nie ma to jak wejdzie coś takiego do dużej torebki po chipsach, lub założy sobie na szyję homonto z wydziobanej od wewnątrz skórki razowego chleba. 😀

    Niestety nie miałem aparatu z zoomem by to spowiednik uwiecznić 🙂

 12. kolego Boksik prosze przeczytaj swoj wpis i rozwaz co ty piszesz i jakie przekazy dajesz???;;;;;Boksik pisze:
  26 maja 2017 o 11:29
  @Gaja.
  Myślę, ze to Kawki. Na moim osiedlu te ptaki skupiają się dosyć regularnie wczesnymi wieczorami i poruszają w jakimś konkretnym kierunku wielkimi stadami. Zauważyłem, ze takie stado potrafi zatrzymać się na chwilę w jakimś przypadkowo wybranym miejscu.
  Może trafiłaś właśnie na taki punkt etapowy ? mieszkam w uk. od 6 lat =od 2 lat mieszkam w domu na osiedlu domkow jednorodzinnych gzie tu az sie roi od anten =otoz mam duzy taras na ktorym codziennie przebywam i obserwuje jak siadaja kukulki /kukaja od rana do wieczora/ sroki ,wroble ,szpaki ,kawki wrony i tzw. mewy tutejszy mieszkam blisko kanalo =10 minut pieszo =znam nature =wychowalem sie na wsi mieszkalem 30 lat =mam wyksztalcenie technik rolnik =lakarz . Postanowilem zareagowac /aczkolwiek rozwazalem czy tzw. ego pisanie masens???/ to tyle pozdrawiam bawmy sie faktami i stosowna wiedza praktyczna

  1. @Jan Piotr.
   Wydaje mi się, że umknął Panu właściwy przedmiot dyskusji.
   Gaja zwróciła uwagę na jeden z większych masztów antenowych na którym zgromadziła się większa liczbą ptaków. Była tym zjawiskiem na tyle zaciekawiona, iż postanowiła się podzielić nim na forum.
   Zasugerowałem w odpowiedzi, iż to najprawdopodobniej Kawki, których podobne zachowanie obserwuję w Warszawie. Podczas dnia biegają po trawnikach w parach, a wieczorem zbierają się w duże stada i lecą gdzieś całą tą masą. Taka liczba grupa potrafi zatrzymać się na chwilę, na obwodzie wysokiego budynku, czy górującym ponad BTSem sieci komórkowej.
   Wszystko wskazuje na to, iż właśnie taki przestój zaobserwowała w Lublinie Gaja. Ptaki zatrzymały się na chwilę całą masą na jednym maszcie i było to raczej miejsce wybrane przez liderów stada przypadkowo, bez żadnego związku ze specyficznym przeznaczeniem anteny. Wygląda na to, że ptaki w żaden sposób nie odczuły promieniowania mikrofalowego.
   Nie rozmawialiśmy o przesiadywaniu przez ptaki na jakichkolwiek antenach , tylko o specyficznym przypadku w konkretnym miejscu 🙂

 13. boksik myślę że im nie w smak ograniczenie wystawienia ludzi na pole em i uznanie tego za szkodliwe, tłumaczy ci to technik rolnik lekaż i hiperfizik od ewakuacyjnych odlotów w niebyt aja na przykładzie mądrości ptaków jakie żyją krotko

  pewnie uważają że fajnie było by też dolewać strontu do wody pitnej i rozpylać sarin w powietrzu a już żeby zaprzestali wstrzykiwać przymusowo w dzidzi rtęć? nich się ludziska i dzieci uczą że tu nie ma sensu żyć jeśli się nie nauczą przechodzić między wyimaginowanymi alternatywami do niebytu włącznie. to taka fajna zabawa mówią. właściwie czemu by dzieciom rączek nie wyrywać i nie wydłubywać oczek, to też świetna zabawa a niech się nauczą być ponad… bezwarunkowo bo spokoju ludziom dać nie mogą i boją się że ludzie odzyskają równowagę tu i teraz. niech od urodzenia do śmierci jeśli mają jakąś nadwyżkę, to mają lizać rany, niech na to idzie bo im się jeszcze we łbach wywróci i zechcą żyć tu i być szczęśliwi bez tych miścióf wzniesionych i wszelkich dla naszego dobra.

  to nie naiwność… 😉

Comments are closed.