Stop NWO – 25.02.2015

W studiu NTV Paweł Nogal i Janusz Zagórski, który był z kamerą z Warszawie u protestujących rolników. W audycji zamieszczono trzy wypowiedzi z miasteczka namiotowego protestujących:
– Piotr Rybak, jeden z animatorów protestu;
– Edward Kosmal, przewodniczący zgromadzenia;
– Gabriel Janowski, polski polityk ludowy.

Najbardziej szeroką wypowiedź zaprezentował Gabriel Janowski, odwołując się do początków swojej działalności w sejmie i zarysowując tło polityczne ówczesnych decyzji, które w konsekwencji doprowadziły do obecnej sytuacji w rolnictwie.


Janusz Zagórski i Paweł Nogal w rozmowie z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o sytuacji finansowej Grecji, możliwości opuszczenia strefy Euro i domniemanych reperkusjach takiego posunięcia.

23 thoughts on “Stop NWO – 25.02.2015

 1. Prosiłabym NTV o ustosunkowanie się do wiadomości Planowane składowiska odpadów radioaktywnych https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2015/02/03/planowane-skladowiska-odpadow-radioaktywnych/
  W artykule mowa jest również o „Unijne odpady nuklearne będą składowane w Polsce!”

  Wysoko radioaktywne odpady z elektrowni atomowych z krajów Unii mają być składowane w państwach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. Projekt takiej inicjatywy ustala właśnie Organizacja Rozwoju Europejskiego Składowania -piszą Maciej Domagała, Barbara Stefańska.

  //
  Artykuł jest kompilacją materiałów z 2009 r. Trzeba by poszukać aktualnych danych w tych kwestiach. Nie mniej jednak, jest to istotny temat i należy przypominać ludziom, że są takie pomysły w głowach rządzących.

  Voytek – [Admin]

  1. Dzieki Qcyp
   Ten facet naprawde mowi prawde . Najlepiej ze mna rezonuje . Pan Gabriel Jankowski . Moj tato by mowil to samo 🙂

 2. Rząd olewa rolników i ten protest przez miasteczko przed KPRM w Warszawie, a media rządowe i opozycyjne w ogóle nie interesuje ten protest i nie informują o działaniach rządowych w tym zakresie.
  To skandal, ze wcześniej wszyscy chodzili z kanapkami , litowali sie nad nimi choć to były protesty polityczne, a teraz to protesty o być albo nie być rolników, górników i innych grup społecznych.

 3. Duże uznanie dla protestujących Rolników w tym Pana Rybaka i Kosmala.
  Wielki SZACUN dla Pana Janowskiego !!!!!!
  Rewelacyjny człowiek!
  🙂

 4. Moim zdaniem pan Trader21 kompletnie nie rozumie co się zadziało w Grecji i podejrzanie blisko oficjalnej śpiewki MFW. Prawda jest taka, że Grecję wkręcono poprzez lewe kredyty ( przekupstwa, szantaże itd ) po to aby niesprzedawalne tj. strategiczne aktywa państwa stały się na sprzedaż. Dlatego MFW zaleca wyprzedaże zadłużonym krajom bo taka jest jego rola tj. ktoś kto ma „drukarkę” do waluty nie ma problemu z pieniędzmi tylko z tym, że nie wszystko jest na sprzedaż. Dlatego trzeba wkręcić kraje w długi a następnie żądać wyprzedaży majątku, na który już ślinę mają do pasa ci, co produkują pieniądz międzynarodowy i których jedynym problemem jest zamiana wirtualnej wartości, którą sami produkują na konkretne, twarde, namacalne aktywa. Trader21, coś mi zaczyna zalatywać szczurem.

 5. Zwyczajnie nie dalo sie sluchac…Komu zalezy ,bysmy nie zrozumieli o co chodzi rolnikom?

 6. Panie Januszu !
  Ale Pan wyjechał z tym pozwoleniem. Żyjemy w swoim kraju i nikt zdrajców nie będzie pytał o pozwolenie, bo takie rzeczy są dzisiaj żeby nam ograniczyć ruchy a nie po to, żeby
  np. utrzymać porządek.

 7. B. ciekawa dyskusja z Traderem 21 – to co padło o Goldman Sachs – Grecja była cały czas monitorowana przez unijno-finansową grupę pod nazwą Grupa Bez Nazwy (to nie żart) i doskonale zdawano sobie sprawę, że nie spełnia wymogów przyjęcia jej do UE. Ale ten projekt to podkładka dpod zadłużanie i podporządkowanie państw hydrze z Bazylei i FED’owi. Świetnie, że na koniec padła konkluzja nt. wykorzystywania „ideologii wolności” do zniewalania ludzkości. To WOLNOŚĆ do „rynkowej” walki wojownika UFC z przedszkolakiem. Efekt oczywisty – zniszczenie bezbronnego. Czy namawianie do tego typu konkurencji nie jest objawem psychopatii?

 8. Gabriel Janowski . Jedyny !!!!!Prawdziwy, Sprawiedliwy ,reszta to Obcy !!!! niech doznają Siebie w Wszystkich Krzywdach, Tragediach i Nieszczęściach jakie wygenerowali wobec NIE -swojego Narodu .

 9. Gabriel Janowski głosował za wejściem do UE jeśli dobrze pamiętam. Piotr Rybak to ten żydolub, który chciał Majdanu w Kijowie i sankcji dla Rosji. Dziwnym zbiegiem okoliczności syjonista Zagórski nie odnalazł wśród protestujących ani Zdzisława Jankowskiego, ani Sławomira Zakrzewskiego.

  1. Hmmmmm, nie wiem jak głosował Janowski, ale wiem, że tak do końca wierzyć mu się nie powinno, bo ma żonke z odpowiedniego nadania. Rybak też miał różne pomysły. Jankowskiego do końca nie znam, więc jednoznacznie się nie wypowiem. Natomiast Zakrzewski jest na pewno uczciwym człowiekiem i mówi bardzo wiele ciekawych rzeczy, niestety jest fanatykiem religijnym. Do takich ludzi niestety nie trafiają czasem argumenty, bo przesłania to niestety fanatyzm.

   1. Żyje na tym świecie dość długo, dłużej niż kilka systemów, żeby się już przekonać iż. Każdy przed wyborami wie jak i co powiedzieć, a po wyborach jak kraść i mordować. Nawet jak by się jeden inny jakkolwiek trafił, to długo stołka nie pogrzeje.

    I to jest Pewnik. Dopóki będzie istniał pieniądz.

    Począwszy od wyborów. Nie rozumiem jak można być tak ślepym i naiwnym by brać w tym teatrzyku udział. Oni sobie świetnie i bez głosujących poradzą. Albo to że się podpisują na listach kwalifikacyjnych, jest sprzedawane różnym oszustom później, dane osobowe są w cenie.Po stokroć Was bez mydła sprzedają i nawet na tym już zarabiają.

Comments are closed.