Stop NWO – 25.11.2015

O źródłach finansowania ataków terrorystycznych, kto za tym stoi i czemu (komu) to tak naprawdę służy, a w tle interesy światowej mafii. Z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego rozmawia Janusz Zagórski.
Poniżej link do filmu, na który powołuje się Trader.
https://www.youtube.com/watch?v=9RC1Mepk_Sw


 

Kudzu Vine Pueraria Lobata jest rośliną jadalną, występującą w Ameryce i Azji. Korzeń tej rośliny posiada dużą zawartość skrobi bogatej w związki zwane izoflawonoidami. Stosuje się go w diecie oraz przy wspomaganiu wielu dolegliwośći. Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny Kudzu, pueraria lobata, izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina, wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzą chęć sięgania po używki, jak alkohol i nikotyna. Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Mimo tak wielu pożytecznych właściwości tej rośliny w Polsce (ale też i na świecie) nikt nie jest zainteresowany wprowadzeniem tego specyfiku do szerszego obiegu. Jego działanie w aspekcie powodowania niechęci sięgania po używki jest nie do przecenienia i tu by był duży przełom w terapii AA i antynarkotykowej jednak trafia się na mur obojętności i niezrozumienia począwszy od urzędników państwowych. To tak, jakby celowo komuś zależało na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy…

4 thoughts on “Stop NWO – 25.11.2015

  1. Kudzu , można samemu” hodować” , posadzić na popołudniowej i nasłonecznionej stronie ,po pierwszych mrozach przyciąć przy ziemi a miejsce wegetacji przykryć próchnicą i listowiem .

  2. Ogromny szacunek, za zaangażowanie pani Jadwigi i w ogóle mi nie przeszkadza, że ma motywacje religijne, najważniejsze, że robi kawał dobrej roboty ze szlachetnych pobudek.

    Natomiast trader21 staje się coraz bardziej żenujący. Te jego rewelacje, mogłyby kogoś zadziwić np. na TVN24, ale dla ludzi orientujących się w temacie to co prezentuje to jednak nie dużo głębiej niż TVN a stanowczo daleko od istoty rzeczy.

Comments are closed.