Stop NWO – 26.08.2015

Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na 4 Konwencie Wiedzy Alternatywnej, w Gdańsku, w sierpniu 2015 r.


W studio NTV dr hab. Michael Abdalla (UAM w Poznaniu) i rozmowa prowadzona przez Janusza Zagórskiego. Niespotykana rzeczą u naszego gościa jest bardzo dobra znajomość języka aramejskiego, która umożliwiła mu zapoznanie się z wieloma historycznymi tekstami i przekazami w oryginale.

18 thoughts on “Stop NWO – 26.08.2015

 1. Ciekawe. Janusz Zagórski wystąpił we wrześniu 2015. Coś jak Krzysiu Ibisz ten z kolei byl juz starszy.

  //
  Oj tam, oj tam zaraz. Co za różnica i tak powiedział to samo 😀

  Voytek – [Admin]

  1. I w sumie trudno się nie zgodzić z tym co powiedział, jak powiedział, tam mniejsza o drobiazgi. 🙂

   Tylko co do tego stanowczo się nie zgadzam że Pan Janusz powiedział że nie da się jednym posunięciem załatwić wszystkiego. Otóż da się i tak gruntownie że aż strach to ruszyć, a mianowicie znieść pieniądze a reszta sama się naprawi, dzięki nam jak sama dzięki nam się popsuła. Inaczej to jest przemalowywanie tonącego okrętu, tudzież budowa innego jaki ma termin ważności do zatonięcia i takie naprawianie dla picu by było, żeby tylko było jakieś złudzenie że się coś robi ważnego bo jeśli istota rzeczy nie ulegnie zmianie to i nic się nie zmieni w konsekwencji 😉

   1. „Otóż da się i tak gruntownie że aż strach to ruszyć,”
    😀
    stryczkiem? 🙂
    a to nie prościej przenieść się do rejonu, gdzie już go nie ma, albo nigdy nie było?? zamiast pielęgnować donkiszoterię?

   1. Może dla tego Gwiazdka omrugawszy Pana Janusza przesunęła się by Zamrugać w nieco innym miejscu? Może to przesunięcie jest ważne? 😉

  2. „i tak powiedział to samo”
   wcześniej też nie powiedział „nic nowego” (co by się na Ziemi już nie stało, powiedziało), lecz trzeba umieć to powiedzieć

 2. Myślałam ,że w końcu trafiłam na normalną rybkę, Trochę oglądałam NTV do dziś . A tu następny szok !!! Kolejna rybka zamieniła żonę na straszydło !!! Pewnie ” reptyliany” podrzuciły !!! Rybko przewiduję szybki koniec kariery!!!! Kolejne osoby odejdą od ciebie !!! Zaprzeczyłeś wszystkiemu co głosiłeś!!! Astrologia to święta nauka!!!

  1. 😀 . dobre

   nie słyszałaś że instytucja „partnerska” w cywilizowanym świecie jest…rozstrzygalna?… 🙂

   1. Czy nie sądzisz, że wszystkie przysięgi ,,na zawsze i do śmierci,, są bzdurne?
    Wszyscy się zmieniamy i bywa tak, że z czasem nie da się już porozumieć z bliską nam dotychczas osobą, bo nasza świadomość jest inna niż wtedy, gdy postanowiliśmy być razem.
    Chcemy iść swoją drogą, gdy droga dotychczas nam bliskiej osoby jest zupełnie inna. I wcale to nie znaczy, że ktoś tu musi być pokrzywdzony. Bo tak na prawdę każdy wtedy dostaje nową szansę i kopa w dupę, a to może pomóc odkryć w nas samych coś dobrego, czego nigdy nie bylibyśmy w stanie zobaczyć wcześniej.
    Zdarza się, że zobaczymy w sobie coś czego nie chcieliśmy nigdy zobaczyć.
    To dobrze, że mamy odwagę by to zmieniać.
    Dobrze, gdy wtedy obie strony maja to zrozumienie.
    Często bywa, że mają.
    Więc zostawmy te sprawy bezpośrednio zainteresowanym i cieszmy się ich szczęściem
    Pozdrawiam.

 3. Dziękuje za świadomość integracyjną. coraz więcej osób budzi się do takiego podejścia jedności. Jestem za tym, by zdrowie, radość i szczęście ludzi były głównymi postulatami w programach osób rządzących. „Słowo staje się ciałem” – warto zaktualizować narodowe archetypy w hymnie. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dajcie spokój ludzie , dajcie żyć temu hymnowi. Stwórz se sam a potem miej prawo do zmiany go. To Twój hymn? Skomponowałaś go, wybrałaś?
   Jest nowy, utworzony ma ostatniej HK, ślij postulaty treści, nuty, to ma sens!.
   Nie przebudowujmy starego. Twórzmy nowe, od podstaw – jak już!
   Nowa Cywilizacja w Gminie, nowy hymn, konstytucja, flaga, godło. (tylko niestety świat ten sam wokół na Ziemi pozostaje, jedynie dydaktycznym pokazywaniem Nowego innym można coś…albo przynajmniej trenować Nowe…na zaś)

Comments are closed.