STOP NWO – 19/26.11.2014

Paweł Nogal rozmawia a Andrzejem Bazgierem (schodamidonieba.pl) o sytuacji w Ferguson po ogłoszeniu werdyktu Grand Jury, w którym stwierdzono, że posterunkowy Wilson nie może być postawiony w stan oskarżenia z tytułu zastrzelenia Michaela Browna.

Kolejny poruszony, bliżej końca rozmowy, temat to stanowisko pewnego fizyka (dr fizyki plazmowej JE Brandenburga), który  wysunął hipotezę, że na Marsie istniały dwie cywilizacje, które zostały unicestwione przez dwa wybuchy jądrowe. Wskazuje miejsce tych wybuchów i twierdzi, że obydwie eksplozje są dziełem obcej (trzeciej) cywilizacji, która postanowiła zgładzić życie na Marsie.

W studio Paweł Nogal i Janusz Zagórski. Tematem przewodnim są reminiscencje Janusza z COVERT HARASSMENT CONFERENCE 2014 w Brukseli, a pod koniec audycji obaj panowie skoncentrowali się na bieżącej sytuacji społeczno-politycznej w kraju i na świecie.


Poniżej zaległy materiał z 19 listopada 2014 r.


W studio NTV rozmowa Pawła Nogala z Aliną Nowaczyk i Borysem Bińkowskim na temat sprawiedliwego handlu.

W studio NTV gościmy Alinę Nowaczyk (Fundacja Edukacji Ekonomicznej FREEDOM), z którą o edukacji ekonomicznej rozmawia Paweł Nogal.

O alternatywie obligacje czy lokaty bankowe z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego rozmawia Paweł Nogal.


16 thoughts on “STOP NWO – 19/26.11.2014

  1. Samuel=Enki wszak bogowie miewają rozdwojenie jaźni. Misja Faraon, Projekt Cheops, niezależne Forum Cheopsa to również ta sama flaga , a ludzie tam zebrani szaleńczo biegają wokoło piramid na całym świecie żeby coś tam aktywować pod pozorem ratowania ziemi, transformacji itp wzniosłych celów.
   Qcyp jak poczytasz sobie te sesje to bez problemu stwierdzisz że z jednego źródła bije ta manipulacja.

  2. Przeczytać te wynurzenia to nie lada wyczyn. Ale dobrze jest czasem taką gimnastykę odprawić. Dużo cennych wskazówek dla Gai i jej podobnych panomorystów.

 1. Qcyp@ – to nie jest nowość . To chodzi po internecie 3 lub dwa lata. Wiadomosci stare, Już tam nastapila zmiana „jaskółeczek”.

  1. @ula Dla mnie nowość że w środowisku bezwarunkowej miłości panuje manipulacja terror, zastraszanie itp.

 2. Naprawdę świetny program z Panem Bazgierem na temat sytuacji w USA !
  Uważam że NTV szczególnie w środowe audycje powinna jeszcze bardziej pokazywać i odsłaniać manipulacje, kłamstwa i zbrodnie POLICYJNE na całym świecie a w szczególności w Polsce.
  Ta służba Policyjna obecnie stała się oficjalną totalną agencją terroru na całym globie a w szczególności w USA i EU !
  Proszę tylko zobaczyć Meksyk – ostatnie dni , ponad 50 studentów porwanych i spalonych przy udziale policji i bandytów z kartelu…
  A na polskim podwórku – Poznań – dlaczego Kraśko ( kłamca nr 1 w Polsce ) w TVP1 nie powiedzieł że te dwie osoby aresztowane wczoraj w s prawie porwania i zamordowania dziennikarza śledczego śp Zientary to BYLI MILICJANCI Z ODDZIAŁU ANTYTERRORYSTYCZNEGO ??
  wiadomo dlaczego… nie poprawne politycznie…
  i tak ze wszystkim.. łapanki i pobicia po Marszu Niepodległośći, pościgi policyjne przez idiotów po których ludzie giną w wypadkach, wsadzanie niewinnych ludzi na dożywocie tylko dlatego że mieli kryminalną przeszłość – ( widomo Sąd przyklepie wyrok , a my nie musimy szukać prawdziwego sprawcy, i tak co z drugą sprawą… ). wiele wiele wiele…trzeba to cały czas nagłaśniać Panie Pawle !.. non stop i pokazywać ludziom czym jest ta ZBRODNICZA FORMACJA !!!!
  Policja to jedna wielka mafia morderców, komunistów, bandytów, alkoholików, sadystów, skorumpowanych śledczych… itp itd

 3. Jest coś takiego, jak środowisko bezwarunkowej miłości? Ciekawe. Mylicie pojęcia, kochani. Wrzucacie, za jednym zamachem do „jednego wora” ludzi, którzy optują za wyciszeniem i szukaniem w sobie odpowiedzi na różne zagadnienia, weryfikowaniem ich przez własny wgląd, kojarząc to z obojętnością na cierpienie, nic bardziej błędnego! – z tymi, którzy mówiąc o miłości, pod jej płaszczykiem wprowadzają wręcz przeciwne wartości. Jak można, będąc „poszukiwaczem półprawd, nie wiedzieć, kto stał za misją Cheopsa. Wystarczyło, choć raz (mnie wystarczyło) posłuchać „przekazów” pani, z tej misji, przez którą przemawiał Enki, żeby trzymać się z daleka od całego towarzystwa. Miłość bezwarunkowa nie posługuje się podstępem, groźbami, ustawianiem ludzi przeciwko sobie. To powinno być jasne. Dlatego pisaliśmy tu nie raz, o konieczności wglądu w siebie, ażeby nie leźć na lep, pseudomiłosnych haseł ludzi, czy energii, które z tą wartością nic wspólnego nie mają, a wręcz jej zaprzeczają. Nie zastanowiło was, że to celowe działanie? Żeby tą wartość, wyeliminować z życia tu, w naszej rzeczywistości?. Ona sama, tak czy siak istnieje zawsze, jest motorem życia, powstawania światów. Teraz reagujecie wręcz alergicznie na to słowo. Podejrzewając różne osoby o „przekręt”, nieszczerość itd. obyście „nie wylali dziecka z kąpielą”. Miłość istnieć będzie zawsze, czy tego chcecie, czy nie. Zarzucacie zwolennikom wglądu, że jest to przyzwolenie na zło, że „gdy płoną lasy” trzeba działać. Nie sądzicie, że możecie się mylić? Jedno nie przeczy drugiemu. A co wy sami, oprócz pisania tutaj robicie? Co zrobiliście dla tej planety, dla natury, dla drugiego człowieka? Co zrobiliście dla wyzwolenia? Gadanie, gadanie, gadanie. Wzywacie do działań, nie macie czasu na wgląd – OK – TO DZIAŁAJCIE, rany boskie. Zacznijcie pisać petycje, zorganizujcie się, uświadamiajcie ludzi nie uświadomionych.
  Jak pisałam- kilkanaście minut dziennie, na wejście w kontakt z nadświadomością, jest jedyną DROGĄ WERYFIKACJI, spośród chłamu informacji i dezinformacji.

 4. Pawel 🙂 interesujaca bylaby dyskusja dr Krzysztofa Michalika i JE Brandenburga na temat „wojny amtomowej na Marsie” i teorii „Elektrycznego Wszechswiata” 🙂

 5. To ,ze po internecie „lataja”rozne dziwy to wiemy ,ale zeby w publicznej TV wloskiej kazdego dnia od 17,50 na kanale 56 FOKUS latali kosmici to ,az nie do uwierzenia i to od okolo 2 dygodni sa filmy , dokumenty i zeznania swiadkow. .A Wy tu o starym Cheopsie! We Wloszech 3 przypadki smiertelne po szczepionce przeciw grypie !To informacje z panstwowej TVwloskiej. pozdrawiam

   1. Italiani są zbyt zajęci plotkowaniem i nie maja czasu oglądać tv a jeszcze wcześniej Watykan z CIA załatwił im lavoro aby pozbyć się komunistów,wiec bardzo mozliwe że ten sam Watykan z CIA załatwił im teraz kosmitów to państwo leży i kwiczy, przewidziałem to w 2003 roku ale mieli ze mnie ubaw a ja ma teraz z nich hhihihihihihi:)

  1. A wczoraj w trójce podało, że są wreszcie wyroki skazujące (niestety za niskie) za testowanie szczepionek ze skutkiem śmiertelnym na bezdomnych. Niestety firma która to świństwo wyprodukowała całkowicie wymigała się od odpowiedzialności i jeszcze tę kasę którą zapłaciła eksperymentatorom wydarła im z gardła. 😛 Mam nadzieję że będzie to przestrogą dla następnych chętnych do „współpracy”…

Comments are closed.