Stop NWO – 28.01.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o prognozach na rok 2015.


Tą audycją zaczynamy cykl spotkań z osobami, które będą kandydować w wyborach prezydenckich ze środowisk niezależnych. Pierwszą z nich jest prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz z Komitetu Wyborczego „Przyszła Polska”.

20 thoughts on “Stop NWO – 28.01.2015

 1. Był gdzieś na stronach Tradera 21 artykuł, że reset jest nieunikniony i raczej bliski. Argumenty brzmiały nieodparcie i wstrząsająco. Teraz twierdzi, że przez wiele lat resetu może nie być albo i w ogóle nie będzie. Dobrze, że nie kupiłem wtedy sucharów, zepsułyby się. Prognozowany na wielu stronach przez „niezależnych ekspertów” szaleńczy wzrost cen złota nie następuje. Wielokrotnie zapowiadany upadek dolara skończył się póki co tym, że dolar zdrożał ponad 20 procent. I tak dalej. Do d….py z takimi prognozami. Architekci systemu są zawsze o krok do przodu i robią co chcą. I będzie tak w nieskończoność, żadna niewidzialna siła rynku nie zadziała, bo rynku nie ma, są tylko szwindle i pełna kontrola. Układ może się zmienić tylko w wyniku wojny światowej lub planetarnej katastrofy naturalnej. To prorokuję ja Stefan, bez żadnej wiedzy o lewarach, swapach i innych bzdurach, za to trzeźwo widzący i myślący.

  1. Co da ta wojna światowa, skoro ci co pociągają za sznurki dobrze się schowają.Wszak nic im nie zaszkodziła ani I, ani II.Więcej, zyskali na tym krocie.
   Sami je planują, więc są rozgrywane po ich myśli.

  2. „To prorokuję ja Stefan, bez żadnej wiedzy o lewarach, swapach i innych bzdurach, za to trzeźwo widzący i myślący.

   Jakbyś naprawdę trzeźwo myślał, to wiedziałbyś, że nie jest możliwe stabilne i długotrwałe funkcjonowanie systemu z założenia opartego na nieskończonym wzroście, bo to jest piramida finansowa, która kiedyś po prostu musi przestać działać. Oni owszem, mają spore możliwości manewru, ale cudotwórcami nie są. Stąd aktualne usilne parcie do wojny, bo wojna zapewniła by im wymarzony reset i kontynuację obecnego kłamstwa. Zobacz co się dzieje z Grecją – jaka propaganda szczucia ruszyła znowu, kiedy okazało się że Grecja chce im się ze smyczy zerwać.
   A suchary dobrze przechowywane też nie psują się tak łatwo. Od tego są żeby długo leżeć… 😛

   1. Nic z tego nie zrozumiałeś, co napisałem. Owszem, dziś system działa. Gdy piramida sięgnie szczytu, jednej nocy mogą zmienić zasady gry. Zawalą ją, albo przekształcą w coś zupełnie innego. Oczywiście może też wybuchnąć wojna. Chodzi o to, że nie istnieje już coś takiego jak stabilna ekonomia z jej zasadami. Zasady są zmieniane i dopasowywane do potrzeb przez kontrolerów systemu. Co oznacza, że wszelakie przewidywania są o kant d…rozbić.

 2. „.. myśmy się pozbyli majątku narodowego..” no geniusz – każdy z nas powiedział by się pozbyć majątku narodowego. Janusz daj mu większy kubek by go wykorzystał nie do picia płynu .. bo jest wielki jak wieża Babel

 3. Duch Stefana: brawo i zgadzam się. A dlaczego tak jest?
  Dla NTV liczy się sztuka – czytaj 1 szt. (program = 1 szt.)
  Obojętnie o czym. Zaczęło się obiecująco od UFO.
  Po dwóch latach emisji NTV, tematyka UFO osiągnęła poziom zero.
  Czyli co? Nie notujemy, i przenosimy profil na channeling?
  Event mniemanologii stosowanej o lotach do wnętrza Ziemi?
  Od kilku lat wiemy, że katastrofa smoleńska to był zamach (mord).
  Natomiast redakcja NTV uważa że nie zawadzi grzać „Smoleńska” bez końca.
  Z drugiej strony redakcja ułatwia karierę takim zgranym kartom jak Swerdlow.
  Niech Swerdlow zarabia na warsztatach. Odkrył Polskę dla siebie. Jeszcze jesteśmy naiwni i dostatecznie zamożni. Gość, który na mikrofon zakłada gąbkę pod kolor koszuli, czerni zarost i maluje skórę pod zarostem na czarno jest co najwyżej aktorem.

  1. Kiedyś zalogowałem się i wysłałem nawet komentarz na blog Tradera. Któryś z artykułów był tłumnie komentowany, ludzie wysmyslali różne cuda, proroctwa i prognozy. Napisałem, że nie sposób zrozumieć sytuacji na Planecie bez spojrzenia poza jej orbitę. Władza Realna ( kosmiczna) używa pieniądza poprzez ludzi go kontrolujących do uzyskiwania własnych celów i nie są to bynajmniej dobra materialne w naszym rozumieniu. Pieniądz jest dla nich jedynie środkiem manipulacji a nie celem.Bez tej perspektywy nic tak naprawdę nie będzie jasne. Trader łaskawie odpisał, że „bardzo ciekawy komentarz Pan napisał, proszę jednak usunąć akapity dotyczące niemożliwego, a wtedy go zamieszczę”.Wylazł z niego nieco ograniczony krawaciarz, nawet jeśli nie nosi. Albo się boi „co ludzie pomyślą, przecież to poważny blog ekonomiczny” 🙂 Dlatego ten całkiem wydawałoby się inteligentny lewopłółkulowiec nie trafia i nie będzie trafiał ze swymi prognozami.

 4. Jak juz studiowal na KUL-u to skreslam takich zaprogramowanych ludzi przez sekte sukienkowych zbokow.

  1. Dodam jeszcze ze NTV boi sie rozmow o Zydach i o Sukienkowych zbokach z Watykanu. Inne tematy sa bezpieczne i nie wnerwiaja tych co trzymaja cugle. Taki sposob na przetrwanie NTV????

   1. Salomon Hindus , pisze „na KUL-u”- „Katolickim Uniwersytecie Lubelskim” slusznie to kolejna opcja zniewolenia! piękne hasła „NARODOWE” -„TRADYCJA” https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw metody https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 .Ciągle tumanienie Narodu , szukanie wrogów, problemów , a zero o Świadomości , klika goni klikę ,nakazy zakazy ,stanowcze NIE dla powrotu dogmatów, hierarchii, dziesieciny ,powstań narodowych ,gdzie celowo mordowano Świadomych Ludzi tylko po to aby się ich pozbyć .Ktoś kto Mówi Głosem Słowian ,w Tradycji , Prawości , może być Autentyczny bo to jedyne wartości które wykluczają zniewolenie i okradanie Własnego Narodu , wszystko inne to kolejne klęski i przedłużanie agonii .Jedynym ratunkiem jest powstanie autentycznych Rad Narodu tak zawsze było do czasu zniewolenia Słowian https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w

 5. „Cykl spotkań z osobami, które będą kandydować w wyborach prezydenckich ze środowisk niezależnych” – no to chyba się też szykuje wywiad z Grzegorzem Braunem – będzie uczta dla uszu 🙂

  Mi to się marzy jakiś „kącik historyczny” na łamach NTV, który by prowadził właśnie on. Kandydatur pewnie znalazłoby się więcej do tej roli ale z Brauna jest dobry gawędziarz i naprawdę potrafi zainteresować odbiorcę historią – a przy tym jest Wrocławianinem, więc teoretycznie miałby blisko 😉

  //
  A szykuje się, szykuje….

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.