Stop NWO – 28.05.2014

Obaj panowie koncentrują się na skomentowaniu aktualnych wydarzeń politycznych. A zaczynają od wyborów do PE.

Paweł Nogal rozmawia z Krzysztofem Królem i jego synem Pawłem na temat systemu wymiany barterowej, który uruchomili na witrynie internetowej. Strona tej inicjatywy to: http://bartersi.pl/

Janusz Zagórski i Paweł Nogal w dyskusji na temat podpisanej umowy gazowej pomiędzy Rosją i Chinami.

Paweł Nogal i Janusz Zagórski omawiają temat kontroli umysłu (mind kontrol). Temat wypłynął niejako z powodu zwiększającej się ilości osób będących ofiarami wpływu technik i technologii kontroli umysłu.

Dobra ilustracją tego tematu jest poniższy materiał filmowy:

 

12 thoughts on “Stop NWO – 28.05.2014

 1. Panowie dajcie sobie spokój z sympatiami politycznymi w waszej a naszej NTV,dyskutując o polityce tak długo zatraca się charakter waszego projektu na temat wiedzy alternatywnej.

 2. Odnośnie kontroli umysłu….

  „Kobieta aktywowana sms’em wpada w szał”
  http://innemedium.pl/wideo/kobieta-aktywowana-sms-em-wpada-w-szal

  I odnośnie microchipów,materiał w j.angielskim http://www.youtube.com/watch?v=H9zg3Tk69xI

  Rozmowy James’a Rink’a wersja językowa amerykański angielski.
  http://www.youtube.com/channel/UCzoZ_aiAcpM7F4X7Zimnd8A

  Warto też wpisując na youtube hasło „targeted individuals”, aby mieć większe rozeznanie w skali zjawiska kontroli ludzkich umysłów i życia…

 3. Ciekawe dyskusje Panowie.
  Trudno mi jednak zrozumieć jak na jednym wydechu można promować nowego francuskiego ekonomistę, który ostrzega przed zapaścią w dobie kapitalistycznego wyzysku i egoizmu elit a promowaniem KNP i Korwina – którego postulaty ekonomiczne są PRAWYM betonem – za którym już może być tylko krańcowo lewicowy komunizm w odwrotności. Ich poglądy nt. ekologii, spółdzielczości czy zarządzania wspólnym dobrem to masakra. Wszystko determinuje zysk. Wszystko ma być prywatne, a kapitału ma strzec silna policja i wojsko. To muzyka dla uszu bilderbergów zaiste… Błękitna krew posiadaczy kontra motłoch…

  Co to ma wspólnego z harmonią, złotym cięciem, synergią… (???)

  Jest w NTV z tym spory misz-masz – dlatego tak często wpadamy z Piotrkiem (który ma poglądy „austryjackie”) w mocne polemiki. Jakoś się trzeba określić…
  Pozdro dla adwersarza ofkors 😉

  1. Skoro dla ciebie wolnosc człowieka to „masakra” to bardzo ci wspólczuje. dla ciebie swiat idealny to taki, w ktorym wszyscy podporzadkuja sie Twoim ideom. Dzięki za cos takiego. W swiecie wolnych ludzi Twoje idee maja szanse xzafunkcjonowac, o ile znajdziesz sobie grono zwolenników.
   P.S. stwierdzenie „KNP i Korwina – którego postulaty ekonomiczne są PRAWYM betonem – za którym już może być tylko krańcowo lewicowy komunizm w odwrotności.” – to przykład braku logiki w Twoim rozumowaniu. Poglady wolnosciowe i komuizm są na przeciwstawnyc biegunach. Tobie bardzo blisko do komunizmu.
   P.S. 2 Ekonomia mówi tylko o tym, jak najskuteczniej podejmowac decyzje ekonomiczne, a nie mówi nic o ekologii, tk jak matematyka nie mówi nic np. o leczeniu.
   Życze bardziej logicznego myslenia

 4. Nowy Karol Marks? Cholera jednego popaprańca mało! ale chyba nie nawoluje do kolejnej krwawej rewolucji? Tylko komunistyczni utopisci moga myslec, że ludzie będą mieli po równo. Jeden lubi pracowac, a inny nie – obaj maja miec „według potrzeb”? Dzięki, to już przerabialismy !!!

 5. Brawa dla Krzysztofa i Pawla Krol ! Bardzo dobra i potrzebna inicjatywa !Dzieki Pawle !pozdrawiam

 6. Nie rozumiem was jak wy możecie być za demokracją? Jak możecie popierać rządy motłochu wytłumaczcie to! Ty możesz być świadomym wyborcą w tych śmiesznych referendach i mieć wiedzę na dany temat albo powiedzmy 60% może nie mieć i co wtedy? Uznasz że 60% idiotów jest mądrzejszych od ciebie? No głupota normalnie.

 7. ciekawe,naprawdę ciekawe przemyślenia panowie odnośnie kontroli umysłu. Czyżbyście jako jedyni byli poza tą całą schizonawigacją skoro dopiero teraz zaczyna Was to na dobre frapować?

 8. Przyjechala do mnie kobieta z Poludnia Polski , poklejona bialymi tasmami wychudza, wystraszona , ze podczas drogi jej do mnie stanie sie cos zlego albo mi sie cos stanie zlego bo jedzie do mnie . Przechodzi horor napsaci technologicznej . Miala zaklejone uszy poniewaz tam ja atakowano duzy kapelusz na glowie poniewaz sciskano jej glowe .
  Jak daleko mozna sie posunac do tego zeby katowac ludzi technologia . Jej telefon jest manipulowany tez poniewaz dzisiaj z nia rozmawialam i byl zupelnie inny odbior z tego telefonu niz z innych telefonow .
  Czy to tylko jest mind control ? Czy cos wiecej ?

 9. O czipowaniu maluczkich
  Od stycznia 2015 dyrektywą brukselskiego gniazda dekadencji wszystkie nowe auta mają mieć obowiązkowo tracker, który ma „podnieść bezpieczeństwo ruchu drogowego”. Polegać to ma na, i tu uwaga: powiadamianiu służb ratunkowych w chwili uruchomienia poduszek powietrznych i napinaczy pasów bezpieczeństwa!!!! Po odpaleniu poduszek i napinaczy z reguły jest już „po ptokach” i nie znajdujemy się w kategorii „bezpieczeństwo ruchu drogowego” a w kategorii OIOM. Niemniej jednak dzięki takim małym pudełeczkom będzie wiadomo gdzie i jak „pospólstwo” podróżuje.
  Lokalne przepisy nakazywać będą, że jak kto to ustrojstwo usunie, to nie zaliczy przeglądu…a ubezpieczalnie już knują nowe warunki ubezpieczeń.
  A i policjanci z suszarkami odejdą do lamusa, czip w łapę nie weźmie:-(

Comments are closed.