Stop NWO – 29.04.2015

Reportaż z protestu poszkodowanych przez kredyty frankowe, który się odbył 25 kwietnia w Warszawie pod hasłem „Stop bankowemu bezprawiu”. Materiał przygotował Artur Dobrowolski z NTV Warszawa.


Mojmir Babáček był honorowym gościem konferencji „Stop Mind Control”, która odbyła się we Wrocławiu w dniu 29 marca 2015 r. Wygłosił referat zatytułowany „System nerwowy człowieka a promieniowanie elektromagnetyczne”.

Mojmir Babáček jest niezależnym dziennikarzem i działaczem obywatelskim (założyciel Międzynarodowego Ruchu na rzecz zakazu manipulacji ludzkiego układu nerwowego środki techniczne). Ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Karola, na kierunku filozofii i ekonomii politycznej. W 1978 roku podpisał Kartę 77. W 1981 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował m.in. jako programista komputerowy.


Janusz Zagórski rozmawia z reżyserem, pisarzem i filozofem – Bogusławem Jasińskim. Motywem przewodnim rozmowy bardziej o charakterze filozoficznym jest przejaw totalitaryzmu we współczesnej cywilizacji.


Bill Warner – autor książki „Szariat dla niemuzułmanów”, wygłosi prelekcję 30 kwietnia 2015 r. we Wrocławiu.

Islam to nie tylko religia. To również system polityczny, posiadający własny zestaw praw zwany szariatem. Fundamenty prawne szariatu są całkowicie odmienne od naszych i odrzucają podstawowe prawa człowieka. Prawo szariatu w wielu przypadkach ma bezpośredni wpływ na niemuzułmanów i budzi uzasadnione obawy. Muzułmanie coraz częściej wysuwają zadania o wprowadzanie szariatu. Co oznacza prawo szariatu dla obywateli krajów niemuzułmańskich? Jakie mogą być dalekosiężne konsekwencje umożliwienia muzułmanom stosowania równoległego systemu prawnego, zamieniającego nasze prawa prawami szariatu?

Na to unikatowe spotkanie z Billem Warnerem zaprasza – Beata Sokolnicka.

6 thoughts on “Stop NWO – 29.04.2015

 1. Dotyczy rozmowy Bogusławem Jasińskim i nie tylko.
  Panie Januszu, Pan nie pozwoli rozwinąć, wyrazić i skończyć myśli swojemu gościowi.
  Wtrącenia, które Pan permanentnie stosuje są denerwujące. Więcej pokory i obiektywizmu, – warto by dopuścić.
  Cenię wiedzę, którą niewątpliwie Pan posiada.

  Pozdrawiam serdecznie

 2. Ciekawa i w moim odczuciu dobrze poprowadzona rozmowa. Chylę czoła przed wiedzą obu Panów 🙂

 3. Istnieje takie promieniowanie przenikające wszystko-to promieniowanie kosmiczne i promieniowanie tła,ale istnieje też pojecie żył wodnych,siatki astralnej,siatki geopatycznej,sieci wilka.Być może chodzi w każdym przypadku o to samo.Może to właśnie te fale skalarne czy też torsyjne.Sieć astralna to właśnie to w czym jesteśmy zanurzeni jako żywe organizmy,to ta sieć astralna jest odpowiedzialna za tzw duchy anioły demony,i wszelkie zjawiska tzw paranormalne jak dla przykładu wampiryzm energetyczny.Jeśli przyjmiemy że jest to właśnie promieniowanie kosmiczne i promieniowanie tła to można z pewnością skonstruować urządzenia techniczne oddziaływujące na to promieniowanie ,a za jego pośrednictwem na każdy żywy organizm.A może po prostu te urządzenia już istnieją i są powszechnie używane-każde urządzenie elektryczne i elektroniczne w jakiś sposób oddziaływuje na te promieniowania,a tym samym ma możliwość oddziaływania na istoty żywe na dowolną odległość.Miernikiem który należałoby wykorzystać to licznik Geigera.To w jakim stopniu te oddziaływania dotykają tylko konkretnych osób w sposób dotkliwy zależy tylko od ich genetyki-czyli rodzaju powiązania ze światem astralnym ,a nie od tego że akurat ktoś ma na celu akurat dokuczanie konkretnej osobie.Tak na prawdę to niewiele wiadomo czym są te promieniowania/kosmiczne i tła/może to właśnie środek sterowania ludźmi,ale przez wysoko rozwinięte cywilizacje kosmiczne-to by tłumaczyło oddziaływanie planet na ludzi ,oddziaływanie księżyca na ludzi i cały żywy ziemski świat-kalendarz ogrodniczy księżycowy,kalendarz wędkarski księżycowy,no i cała astrologia.

  1. To w żaden sposób nie jest przykładem mind control. Choćby z powodu, że 1) w żaden sposób nie wpływa na umysł, 2) wszyscy zainteresowani dobrowolnie uczestniczą w eksperymencie, a osoba sterowana nie usiłuje się temu przeciwstawić w żaden sposób (co nie oznacza, że nie byłaby w stanie, gdyby musiała). To tylko zabawka, ale ma potencjał stać się bardzo użyteczną techniką w pewnych sytuacjach.

 4. Zgadzam się z panem Babáčkiem że należałoby spróbować oficjalnie zbudować takie urządzenie, natomiast mam spore wątpliwości co do efektów demonstracji takiej jaką przedstawił. Skutek mógłby być dwojakiego rodzaju – albo ci którzy by się posnęli po obudzeniu udawaliby że niczego nie zauważyli i nic się nie stało, 😀 albo unikając kwestii merytorycznej oskarżyliby demonstratora o zamach terrorystyczny na struktury państwa i kto wie co jeszcze… 😛 Tak więc uważam że pan Babáček zbytnim optymistą jest w tej sprawie.
  A poza tym zgadzam się z resztą jego wywodu i dziwię się, dlaczego jego artykuł miałby znikać, gdyż przedstawiona w nim analiza pokazuje, że taki rodzaj kontroli choć teoretycznie możliwy, w praktyce – w szczególności w odniesieniu do jednostek – byłby trudno wykonalny, mało efektywny i przede wszystkim ze względu na przedstawione zależności energetyczne, zbyt łatwy do wykrycia. Wniosek – tego rodzaju działania są po prostu niecelowe i nie bez powodu istnieje taki nacisk na promowanie technologii chipowania, gdyż ta otwiera o wiele większe możliwości i co ważne – zupełnie jawnie i legalnie. 😛 Natomiast artykuł pana Babáčka świetnie pasuje do zjawiska, które kilkukrotnie tu opisywałem (a które można prawdopodobnie powiązać z telefonią komórkową), a któren to opis został całkowicie zignorowany – pewnie dlatego, że nie był dostatecznie sensacyjny… 😛 A szkoda, bo to akurat mogłoby tłumaczyć znikanie tego artykułu z sieci…

Comments are closed.