Stop NWO – 3.12.2014

W studio NTV Ewa Pawela (uczestniczka brukselskiej konferencji COVERT HARASSMENT CONFERENCE 2014), która przedstawiła sylwetkę Williama Binneya, również uczestnika wspomnianej konferencji a po tym jego wypowiedź udzielona Januszowi Zagórskiemu w czasie pobytu ekipy NTV na COVERT HARASSMENT CONFERENCE. Wywiad przeprowadziła Beata Zalewska, a tłumaczenie oraz napisy zrobiła Paulina Maciejewska.

Janusz Zagórski rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego. W rozmowie skoncentrowano się na następujących kwestiach:

– Referendum w Szwajcarii i co dalej
– Kondycja strefy euro
– Finanse i ekonomia Rosji
– Co z cenami ropy


9 thoughts on “Stop NWO – 3.12.2014

  1. Film zniknął… Uzasadnienie – standardowa wymówka o naruszeniu praw autorskich… 😛

 1. Sz.P. Zagórski jako niezalezny dziennikarz i politolog proszę mieć na uwadze ,że bierze Pan szczególna odpowiedzialność za wypowiadane słowa.Dla chcących jest wiadome i są na to bezsporne dowody ,że znakomita większość naszych ,,bohaterow narodowych,, to członkowie lóż masońskich ,którzy w większości w strukturach tychże lóż słuzyli wierchuszce jako tzw. pozyteczni idioci,możliwe ,ze pełni szczerych intencji ,patriotyzmu ale jako pionki w wielkim i długofalowym planie masonów przyczynili sie do likwidowania inteligencji narodu ,kręgoslupa kazdego państwa co skutki odczuwamy dziś mając takie ELYTY rządzące.Do tego słuzyły m.innymi powstania narodowe z góry skazane na niepowodzenie ale cel założony przez loze skutecznie był realizowany.Do nich należał /masonów/między innymiKościuszko,Puławski o Piłsudskim nie wspomnę.Proponuję zasięgnąć języka u Alexa.B.Pozdrawiam.

 2. Witam Serdecznie
  Chciałbym się odnieść do programu poświęconemu Panu Williamowi Binneyowi.
  No cóż Pan Zagórski odniósł się w nim do pewnych osób, które zanegowały i zaatakowały Panią Kilde, ( z którą NTV puściła program tydzień temu ), oczywiście byłem jednym z głównych przeciwników który nadal uważa że ta Pani jest podstawiona albo nieświadomie manipulowana. Podałem kilka argumentów na swoją tezę.
  Pan Zagórski zarzucił wszystkim którzy mają opinie podobną do mojej –
  ” umysłową degręgolade” , ” brak oleju ” albo pisanie komentarzy za pieniądze SPECJALNYCH AGENCJI… he he he to jest dobre
  ale…., uważam taką opinię za wyjątkowo niezasłużoną, szkodliwą i kłamliwą. Każdy człowiek zdrowo rozumujący , który przeanalizuję pewne fakty bezsprzeczne, zgodzi się z moimi podejrzeniami że takie osoby jak Pani Kilde to ” fałszywy Trop”

  Aby dalej zdemaskować takie osoby i takie KONWENCJE manipulantów, dzisiaj przedstawię swoją opinię na temat ” Bohatera Ameryki” Pana Binneya.
  1. Ochotnik wojny w Wietnamie – informacja bardzo ważna gdyż już nam uświadamia jak ta osoba jest zmanipulowana fałszywym patriotyzmem Amerykańskim. Człowiek pojechał na drugim koniec świata aby zabijać tamtejszych mieszkańców w imię czego ???
  2. W NSA – Kryptolog, Analityk, Łamacz Kodów, Specjalista od Rosji… i teraz ten Pan chce nam wmówić że po 30 latach pracy on chce zrezygnować aby uświadomić ludziw Ameryce że ich prawa konstytucyjne są łamane ?
  błagam was..
  gdyby choćby pisnął słówko o tym co naprawdę robił lub co wie, byłby aresztowany w USA i NATYCHMIAST OSADZONY W WIĘZIENIU NA DOŻYWOCIE.
  Tacy ludzie nie gadają nic po odejściu ze służby !
  No właśnie.. Pan Binney swoje ” rewelacje ” ogłasza po odejściu ze służby na emeryturę !!!, bo on pracował w NSA do końca… dlaczego wcześnij nie ujawniał swoich rewelacji jak Snowden ???
  Pana Binneyja przekreśla najważniejsza rzecz – a mianowicie stosunek do 11 września
  Taki analityk po 30 latach w NSA twierdzi że mimo tylu pieniędzy wywiad Amerykanski nie dał rady obronić się przed atakiem terrorystycznym !!
  Czy to wymaga mojego komentarza ???
  Każdy myślący człowiek wie że to ” in side job ” a on nawet nie pisnął słówka… tylko ściemnia że coś tam coś tam… niech powie wprost kto za tym stoi !
  I TAK WO-GULE – CO TEN PAN POWIEDZIAŁ NOWEGO ????
  nihil novi – to wszystko wiemy juz od 10 lat że jesteśmy podsłuchani.. nawet w TVP przecież pokazują system ECHELON który przechwytuje wszystkie rozmowy na świecie dla NSA, pokazują skale szpiegowania i łamania prawa… i co ???
  Pani Beta Zalewska mówi żę zebrała dokładne info o Pani KIlde bo obejrzała kilka wywiadów na YOUTUBIE 🙂
  no proszę was, aby zbadać taka osobę która była na najwyższych szczeblach NWO to trochę za mało aby sie wypowiadać… ja sam zbiorę info w necie w 20 minut większe…
  Pan Zagórski natomiast broni takie osoby i ich szczerość i oddanie dla dobra świata i swoich państw powołując dla przykładu Piłsudskiego… i tak wiadomo że był agentem Niemieckim ( współpracował ) i cała jego polityka póżniejsza była oparta na polityce Niemieckiej i dla jej dobra… wystarczy prześledzić jego brak poparcia dla Powstania Wielkopolskiego.
  W 1918 roku istniały dwie koncepcje odbudowy państwa polskiego – federalistyczna Józefa Piłsudskiego oraz inkorporacyjna Romana Dmowskiego. Piłsudski głosił konieczność zjednoczenia ziem polskich ze stanu w roku 1772, ale w formie federacji z udziałem Ukrainy, Białorusi i Litwy.Pochodzący z Wileńszczyzny Piłsudski uważał bowiem Niemców za naturalnych sojuszników w przyszłej walce z Rosją, czy nie rozumiał, że dla Wielkopolan, Pomorzan i Ślązaków to właśnie pruski zaborca stanowił odwiecznego wroga ??? Dlatego kiedy wybuchła I wojna światowa opowiedział się po stronie państw centralnych, nawet klęska Niemiec nie zmieniła jego stanowiska w tej materii. Również rząd niemiecki liczył na porozumienie z Pułsudskim w sprawie utrzymania ziem polskich pod zaborem, o czym świadczyć może stwierdzenie w dniu 25 X 1918 roku, w czasie konferencji szefów rządów państw związkowych, sekretarza Urzędu Spraw Zagranicznych Rzeszy W. Solfa, iż Piłsudski obiecywał, że likwidacja okupacji niemieckiej w Królestwie Polskim przeprowadzona zostanie bez przelewu krwi oraz, że nie będzie on popierał prób „zagarnięcia terytoriów pruskich…

  Trzeba badać pewne sprawy dogłębnie aby potem przedstawiać je w telewizji.
  Nie zmienię zdania , że osoby na świeczniku które obnoszą się ze swoim ” sprzeciwem” dla NWO a same oddały swoje życie temu systemowi, głoszą teraz prawdę dla ” dobra Ludzi ”
  Niestety ale ten system nie zapomina o nikim i nie daje tak łatwo zdradzać swoje sekrety. A to czym karmią nas te osoby to moim zdaniem przerobiona paka dla naiwniaków.
  Chciałby aby Pan Janusz i redakcja NTV nie zaliczała sie do nich.
  Serdecznie pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu i zdrowego podejścia do tak poważnych spraw.
  ps. proszę nie obrażać kogoś ” umysłową degręgoladą ” tylko dlatego że ma inny stosunek do głównego nurtu…

  1. Odnośnie p.Binneya-też przykuł moją uwagę fakt,że był ochotnikiem wojny w Wietnamie.OK,wierzę,że ludzie się zmieniają,nawracają….na Prawdę…. i być może tak jest w tym przypadku również.Oby jak najwięcej takich przypadków.Ale…..W przypadku osób tak wysoko postawionych i tak bardzo zaangażowanych w system trzeba się bardzo uważnie przysłuchiwać i obserwować.W ogóle w dzisiejszych czasach generalnie wszystko trzeba badać i nie brać niczego na wiarę.
   Jestem trochę zawiedziona,ponieważ czekałam na ten wywiad,a niestety mimo zapytania p.Janusza,p.Binney nic nie powiedział na temat mind control.

 3. Darku Hanterze,
  z pewnością racji masz więcej niż gram
  postaraj się jednak, aby wpisy twoje lzejsze były o kilogram
  pozdrawiam
  piotr

 4. Piotrze,
  dobrą radę twoją przeczytałem
  i nową postawę obrałem.
  pozdrawiam
  DH

Comments are closed.