STOP NWO – 30.08.2017

Medycyna naturalna staje się coraz bardziej popularna. Władze gminy Brzeziny k/ Kalisza zorganizowały Święto Zdrowia na które zaprosiły między innymi Jerzego Ziębę, dr Huberta Czerniaka, Janusza Nawolskiego.
Ekipa NTV nagrała tam między innymi wywiad z Jerzym Ziębą. Rozmowę poprowadziła wokalistka Dominika Dominiak.


Ewa Pawela, sygnalistka mind control, w swoim cyklicznym programie podejmuje tematykę dziwnych przypadków samobójstw, które nie powinny się zdarzyć. Na podstawie przedstawionych doniesień i badań naukowych w zakresie specyficznego oddziaływania na mózg wynika, że można zdalnie „odpalić” reakcję samobójczą u potencjalnej ofiary. W tym kontekście zupełnie inaczej wyglądają historie z tzw. grasującym po Polsce „seryjnym samobójcą”.


Gościem Jarosława Kasprzaka w Studio NTV jest Przemysław Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP.

W mediach głównego nurtu coraz częściej mówi się o dobrodziejstwie szczepień i zarazem straszy się rodziców – „niedobrymi” rodzicami, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci z obawy przed negatywnymi konsekwencjami powikłań poszczepiennych, używając bezzasadnie słowa klucza – antyszczepionkowcy. W audycji poruszono i omówiono klika przykładów, które pokazują, że oficjalny przekaz medialny mija się z prawdą.


 

12 thoughts on “STOP NWO – 30.08.2017

 1. Taka jest PRAWDA!…Oto katolicki Bog Jahwe powoluje do zycia elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci Swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup z populacji ludnosci … 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie sposoby jak tez i skuteczne srodki… W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg-

 2. OSTATECZNE OŚWIADCZENIE NARODU POLSKIEGO KIEROWANE DO KOMISJI EUROPEJSKIEJ

  Dotyczy: teatru obŻYDliwości odgrywanego przez Was na oczach świata pt. „zagrożenie dla demokracji w Polsce”

  Szanowni Faszyści z KE!

  Po pierwsze – GÓWNO WAM DO TEGO jak poszczególne kraje chcą się rządzić, ten Wasz żałosny teatr „sprawdzania stanu demokracji” jest NUDNY!!

  Po drugie – ze względu na posiadanie faszystowskich korzeni nie macie żadnych moralnych podstaw do tego, aby kogokolwiek pouczać!!

  Po trzecie – okazuje się, że nie ma aktu zakończenia wojny pomiędzy Wami – niemieckimi (lub żydowskimi – scheiSSegal!) faszystami i Polską, co jest DOWODEM na to, że II wojna wcale nie zakończyła się i swoimi działaniami UDOWADNIACIE że dalej ją z nami prowadzicie!
  Nie udało się Wam podbić Europy za pomocą otwartej wojny przy użyciu wojska, to zmieniliście taktykę i DALEJ dokonujecie podboju Europy, tylko że za pomocą tzw. „metod pokojowych”!

  Po czwarte – nie udałoby się Wam dokonać tego typu podboju „metodami pokojowymi”, gdyście nie posiadali do dyspozycji w narodach europejskich faszystowskiej agentury, która przed ogłupionym Waszą propagandą „demokracji” społeczeństwem, odgrywa teatralną rolę tzw. „władzy – rządów państw”, bo to właśnie ta agentura UMOŻLIWIAŁA WAM taki rodzaj podboju!

  Podsumowując realizację tych Waszych podstępnych planów trzeba uczciwie przyznać, że daleko zaszliście w tych obŻYDliwych działaniach, ale uświadomcie sobie, że wszystko już stało się jasne i w związku z tym nie macie JUŻ ŻADNYCH SZANS na zwycięstwo w tej podstępnej wojnie i ukończenie tego, co zaczęliście!
  Nie tylko nie macie szans na wygraną, ale znaleźliście się w takiej sytuacji, że nawet nie macie dokąd spierdolić przed ROZLICZENIEM!

  TO JEST WASZ KONIEC i JEDYNE CO MAMY WAM DO ZAKOMUNIKOWANIA TO ŚRODKOWY PALEC – IDŹCIE SIĘ JEBAĆ RAZEM z tą WASZĄ FASZYSTOWSKĄ AGENTURĄ DZIAŁAJĄCĄ W NASZYCH NARODACH!

  A żebyście nie mieli wątpliwości że jest to przesłanie dla Was pochodzące nie tylko od nas – Polaków, ale od ZJEDNOCZONEGO umysłu całej ludzkości, to posłuchajcie, jak Wam to teraz śpiewamy utworem Linkin Park (w 2:36), który to utwór mówi o sytuacji jaka ma miejsce „NA KONIEC” – to mowa o WASZYM KOŃCU który teraz nadszedł: https://www.youtube.com/watch?v=R79zGqZWQ8E

  cyt: „ufaliśmy wam, podczas gdy wy uciskaliście nas do granic możliwości i za to wszystko, coście nam uczynili, mamy już tylko JEDNĄ RZECZ wam do przekazania”!

  Ta „JEDNA RZECZ” o której śpiewa Linkin Park, to jest ŚRODKOWY PALEC który POKAZUJEMY WAM na ODCHODNE bo dalej idziemy przez życie JUŻ SAMI TWORZĄC NASZE WŁASNE ZASADY ŻYCIA SPOŁECZNEGO.
  To właśnie dlatego w innym utworze LP pt. „oczekując końca” (końca waszych czasów): https://www.youtube.com/watch?v=p6Ky-5Ny9NQ – zespół ten mówi, aby WSZYSCY podnieśli pięść w górę!

  Podniesienie pięści w górę, jest PIERWSZYM RUCHEM w momencie, kiedy POKAZUJE SIĘ ŚRODKOWY PALEC KOMUŚ, kto znajduje się już ZA NASZYMI PLECAMI bo go już TAK BARDZO OLEWAMY że NIE CHCE SIĘ NAM Z KIMŚ TAKIM GADAĆ!

  To momentu w dziejach świata, w którym stajecie się takimi bezwartościowymi ŚMIECIAMI które MY wyrzucamy NA ŚMIETNIK HISTORII bo tylko tam się nadajecie!! „NIE CHCE NAM SIĘ Z WAMI GADAĆ”!!!

  Śmieci są tym, czego wszyscy się pozbywają, jeśli nie chcą uczynić ze swojego domu śmietniska a Wy jesteście właśnie takimi śmieciami, które przez lata uczyniły z naszych narodowych domów śmietniska, na których przyszło nam żyć!
  Jesteście takimi świniami – obŻYDliwymi wieprzami, które uczyniły chlew z naszych narodowych domów a biblia mówi, że nie rzuca się pereł przed świnie i dlatego nie mamy zamiaru z Wami prowadzić żadnych dyskusji na temat tego, jak nasze narodowe domy mają być urządzone bo jeśli ktoś chce, żeby w jego domu „fortepian wisiał pod sufitem”, to chuj Wam do tego – obŻYDliwe wieprze!!

  A TERAZ WYOBRAŹCIE SOBIE JAK WSZYSTKIE NARODY ŚWIATA MÓWIĄ WAM JEDNĄ ZBIOROWĄ MYŚLĄ UMYSŁU GLOBALNEGO TAKIE POTĘŻNIE GRZMIĄCE I SŁYSZANE WE WSZYSTKICH ZAKĄTKACH NASZEJ PLANETY :

  HAU AB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Złota Adolfina – jak ją TRAFNIE nazwał Stanisław Michalkiewicz – próbuje nam „pokazywać kły” strasząc nas końcem wyrozumiałości dla Warszawy:
   http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-koniec-wyrozumialosci-dla-warszawy-ostre-slowa-merkel,nId,2435800 !! 🙂 🙂 🙂

   Szanowna Adolfino! 🙂

   ŻEBY STRASZYĆ „KŁAMI” to NAJPIERW TRZEBA JE POSIADAĆ a WY JUŻ NAWET „PROTEZY” NIE MACIE tylko „GOŁE DZIĄSŁA” – ŚMIESZNA REPREZENTANTKO BEZZĘBNEJ BESTII ! 🙂

   LEPIEJ PRZYGOTUJCIE SIĘ WSZYSCY – NATO – że TERAZ OD NASZEGO „JEDNEGO PIERDOLNIĘCIA” CAŁY TEN WASZ KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH ROZLATUJE SIĘ ! 🙂 (tak jak w przepowiedni! 🙂 )

   Więc – jak to mówią – nie strasz nie strasz bo się zesrasz! 🙂 Czar już dawno prysnął i skończyło się Wam to „rumakowanie ” – obŻYDliwe OSŁY! 🙂

   ps
   Tych wszystkich, którzy jeszcze nie mają pełnej świadomości, że KE ma faszystowskie korzenie, odsyłamy do wykładów Matthias’a Rath’a dostępnych na YT lub książki: „Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE”, aby mogli uświadomić sobie oraz przekazywać znajomym, że taki np. Timmermans, Schulz czy usiłująca nas zastraszać „złota Adolfina” – to są faszystowskie kreatury powiązane z USraelSSkimi ludobójcami, które samozwańczo uznały, że mianując się władzą europejską, będą robić z nami, co tylko zechcą, bo my będziemy bali się powiedzieć im PROSTO w te ich faszystowskie ryje:

   WON FASZYSTOWSKIE ŚCIERWA – PRECZ Z NASZEGO ŻYCIA NA ZAWSZE!

   Każdy BANDZIOR wierzy, że to on jest tym „myśliwym”, który kontroluje sytuacje a im dłużej uprawia bandycką działalność, tym coraz bardziej staje się tak bardzo pewny siebie, że nawet nie zakłada porażki.
   Porażka jest dla tych faszystowskich bestii druzgocząca bo nie mają ŻADNEJ DROGI UCIECZKI przed ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i dlatego próbują do samego końca nas zastraszać i wymuszać posłuszeństwo! 🙂
   Jednak to faszystowskie ścierwo już NIC INNEGO NIE MOŻE ZROBIĆ poza TYLKO i WYŁĄCZNIE „SZCZEKANIEM”…
   szczekanie Merkel to takie „ostatnie podrygi zdychającej ostrygi” zanim zamilkną na amen…

   (https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/nazistowskie-korzenie-ue.pdf )

   1. Tak jest ????Jaki nich szybko rozprawi się z mafią warszawską i bierze się za roszczenia. Wszak chłopak z Opola a tam szczególnie nienawidzi się tej zimnej /bez empatycznej swloloczy niemieckiej

   2. Czy rozumiesz, co oznacza termin: „przywracanie ustawień fabrycznych” np. w telefonie lub w innym kompie?

    W prostych słowach oznacza to, że:
    WSZELKIE MOŻLIWE „USTAWIENIA” jakie UPIERDOLIŁ sobie JAKIKOLWIEK UŻYTKOWNIK który dostał do „zabawy” tego typu urządzenie, zostają SKASOWANE tzw. „JEDNYM PIERDOLNIĘCIEM”, prawda?! 🙂 No więc:

    Skoro człowiek był w stanie taki „RESET DOWOLNYCH USTAWIEŃ” wymyślić, to czy sądzisz, że STWÓRCA, który ten świat STWORZYŁ, nie był DOSTATECZNIE INTELIGENTNY aby tego typu „przycisk” ZAPROJEKTOWAĆ?! 🙂

    A w związku z tym, czy sądzisz, że taki „RESET” przeżyje JAKI-kolwiek TEATR obŻYDliwości?! 🙂

   3. Nikt i nic nas nie odłączy /zresetuje bośmy nie manekinami konsumentami których zlatwoscią możną pozbawić kont,dostępu do biedronki /Lidla/Tesco itd. Jesteśmy istotami wielowymiarowymi, świadomymi kreacji własnej jak również Karmy …………..boskiego kursu i naszego wyboru przed narodzinami.Wielki Duch ma tylko jedno zabezpieczenie ,jest ASTRAL.A wiec szalejcie hedoniści do woli bo drugiej szansy mieć nie będziecie hihihihihihihio

 3. PRZECZYTAJ UWAŻNIE

  Ci, którzy widzą, mają również obowiązek działać. Działać, w tym przypadku znaczy walczyć o rozsądek, gwarancję, że Polska będzie krajem wolnym od GMO. Oznacza to również położenie kresu drakońskim przepisom blokującym konsumentom dostęp do prawdziwej żywności. Obie te kwestie są aktualnie rozpatrywane przez rząd RP, który zamierza w najbliższym czasie przyjąć nowe (złe!) przepisy.

  Polityka stanowi grząski grunt i jest mocno skorumpowana; tylko zdeterminowane i świadome jednostki mogą zapobiec najgorszemu.
  UWAGA! Tylko my, ludzie wielkich serc i umysłów, nieskalani żądzą pieniądza i władzy, możemy poprowadzić innych w stronę wolności i prawdy.
  To może być nasza największa szansa na to, by powstrzymać PiS przed zmianą prawa na jeszcze gorsze, niż miało to miejsce do tej pory. Dlatego właśnie tak ważna jest Wasza obecność w Sejmie 11 i 12 września (szczegóły poniżej).

  Jest to ostatnie wezwanie do tego, byśmy się zjednoczyli, zajęli mocne stanowisko i wpłynęli na ostateczny rezultat. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić, jeśli tego nie zrobimy, jest zbyt wysoka!

  SZCZEGÓŁY:
  Zarezerwuj czas i zgłoś udział w posiedzeniach komisji sejmowych:
  11 września godz. 12.00 – posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO i tego samego dnia o godz. 17:00 – posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO.
  12 września godz. 11:00 – posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności przez rolników.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie tego u nas pod adresem biuro@icppc.pl oraz podanie kontaktu telefonicznego. Szczegóły posiedzeń i procedurę zgłaszania udziału w sejmowych posiedzeniach podamy w kolejnym e-mailu.

  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html

  Z pozdrowieniami,
  Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  Lena Huppert Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT,
  Edyta Jaroszewska-Nowak, Ekoland o/Zachodniopomorski

  KONTAKT:
  ==========================
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

 4. [19:46-22:10] Sowa jak zwykle bredzi! Rosyjski dzięcioł to był radar pozahoryzontalny do wykrywania międzykontynentalnych pocisków balistycznych pracujący na falach krótkich (15MHz). Naprawdę cud techniki tamtych czasów, ze względu na złożoność obróbki takiego sygnału. Przy swojej ogromnej mocy był oczywiście słyszalny na całym świecie. A że był skierowany akurat na Kanadę? No tak się jakoś składa, że najkrótsza droga z USA do ZSRR przebiega nad Kanadą, więc ewentualnych celów do wykrycia należało sie spodziewać akurat z tamtego kierunku 😛 Więc może zamiast opowiadać foxtroty lepiej by było spojrzeć najpierw na globus? To jest kolejny przykład, ile warte są historyjki opowiadane przez Sowę… 😛 A jeśli z bazy wojskowej cokolwiek emitowano w kierunku Medford, to była to inicjatywa lokalna i z rosyjskim dzięciołem nie miała nic wspólnego.
  Jeżeli już szukamy ewentualnych przyczyn pobudzenia ośrodków w mózgu, które mogą powodować stany depresyjne i mieć fatalne skutki, to należałoby jako przyczynę przede wszystkim rozważyć o kumulujące się w mózgu cząsteczki metali różnego pochodzenia (o czym wspomina prof. Majewska i dr Czerniak) i pobudzenie ich przede wszystkim przez relatywnie silne źródło jakim jest telefon komórkowy, przez który niektórzy z lubością godzinami gadać potrafią. Czyli znowu – zanim zacznie się szukać jakichś „onych”, należy najpierw poszukać przyczyn w tym z czym się stykamy w najbliższym otoczeniu. Brzytwa Ockhama. 😛

Comments are closed.