Stop NWO – 30.11.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Ole Dammegardem (specjalistą od demaskowania operacji fałszywej flagi) m.in. o wygranej Donalda Trumpa, klanach rodzin Bushów i Clintonów. A na koniec Ole Dammegard… śpiewa piosenkę 😉
Rozmowę pięknie tłumaczyła, jak zwykle, Maria. Dziękujemy 🙂


37 thoughts on “Stop NWO – 30.11.2016

 1. Tutaj cytat Ha ha ha z tego poskiego linku ..
  Klania sie sprzedawczyk Polski Wojtyla( dobrze wiedzial co robi ten homocapensis DNA ukryty w polskiej niby slowianskiej genetyce ) . Dobrze , ze juz zdechl ale sposcizna po nim zostala jak zaraza sie rozprzstrzenila w polskich sercach wedlug mnie .
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/99689-wielka-katastrofa-planowana-jest-na-2017-rok-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-i-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej

  „””””OD REDAKCJI III Rzym:
  Publikujemy takie materiały, ponieważ uważamy, że powinniście wiedzieć o tym, co może się wydarzyć w najbliższej przyszłości. To wasza sprawa: wierzyć lub nie. Nie chcemy was zastraszyć i w jakiś sposób wytworzyć w was stan depresji. Wiemy, że u prawosławnych ludzi taka informacja nie wywoła rozpaczy i przygnębienia, ponieważ my – Prawosławni, doskonale wiemy i rozumiemy, że wszystkim w świecie rządzi Bóg. On nigdy nie odda na pohańbienie swoich wiernych dzieci. Natomiast naszym zadaniem jest, aby nie wyrzekać się Jego, aby przestrzegać Przykazania, modlić się i pokutować za swoje grzechy.
  Apokalipsa się wypełnia i nikt nie będzie mógł jej zmienić. I trzeba być na nią przygotowanym i do tego, co się dzieje, i dziać się będzie. Jeśliby to nie było ważne, to Pan Bóg nie dawałby ludziom proroków i objawień, w tym Objawienie Świętego Apostoła Jana Ewangelisty. Pan Bóg uczy nas i wymaga od nas, abyśmy widzieli znaki ostatniego czasu. Dlatego dążymy do tego.
  Dopomóż nam, Panie Boże!”””””

 2. Tyle razy patrzylam na Google ostatnio i mnie denerwowal . Nie wiedzialam dlaczego tak mnie irytuje wlasnie ten google . Wiedzialam , ze nic nie bede kumac z tego bo trzeba znac wiecej amerykanskich chorych mind a szczegolnie tak chorych jaki ma Eric Schmidt.
  https://www.youtube.com/watch?v=GI9_JUk9EjA

 3. NYT( New Yourk Times )best sailing book . Mysle , ze jua nie . Taka mam nadzieje .
  Secret Pizza Party ksiazka dla dzieci .
  by Adam Rubin (Goodreads Author), Daniel Salmieri
  Pisarzy tej ksiazki dla dzieci mozna by bylo odrazu zamknac . No wiec czekamy na zamkniecie drzwi za pedofilami .
  Zydowski fuckman https://www.amazon.com/Adam-Rubin/e/B001JSHJCE/ref=ntt_dp_epwbk_0
  Nie kupowac dzieciom zadnych amerykanskich podejrzanych lektur nawet jak beda wydawaly sie ciekawe .

 4. SKANDAL Z GMO. ZMOWA RZĄDU PiS Z KORPORACJAMI?
  PROSIMY O NAGŁOŚNIENIE .
  W Sejmie jest procedowana ustawa o nasiennictwie. Są w niej BARDZO kontrowersyjne zapisy zezwalające na uprawę, obrót i wpisywanie do krajowego rejestru genetycznie zmodyfikowanych nasion i roślin. Zakaz stosowania nasion GM w uprawach wprowadzany jest corocznie rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i taki zakaz jeszcze(!) mamy. TO JEDNAK NIE WYSTARCZY ABY UCHRONIĆ POLSKĘ PRZEZ UPRAWAMI GMO! TRZEBA KONIECZNIE wprowadzić zakaz obrotu i wpisywania do krajowego rejestru nasion i roślin GMO, aby zamknąć dziurawe prawodawstwo, które może doprowadzić do zanieczyszczenie polskich pól przez GMO i przerzuca odpowiedzialność z korporacji, na rolników i konsumentów !
  Jutro końcowe głosowanie .

  Tylko nasza reakcja i nagłośnienie może ich powstrzymać .
  WYŚLIJ LIST LUB ZADZWOŃ DO SWOJEGO POSŁA Z PIS i
  zażądaj ustawowego wprowadzenia zakazu upraw, obrótu i wpisywania do krajowego rejestru genetycznie zmodyfikowanych nasion i roślin.

  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny – http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html
  Pozdrawiamy serdecznie, Jadwiga i Julian

  Z OSTATNIEJ CHWILI: Podczas porannego posiedzenia Komisji Rolnictwa Przewodniczący Komisji dr Jarosław Sachajko reprezntujący Klub Kukiz’15 zgłosił 5 poprawek (proponowanych i popieranych przez stronę społeczną!). TYLKO dwie z nich zostały pozytywnie przegłosowana przez posłów A WIĘC CZY OZNACZA TO ZMOWĘ RZĄDU PiS Z KORPORACJAMI?
  Kaczyński przed wyborami w 2011 ozyl publiczne oświadczenie ze jeśli PiS wygra najbliższe wyboru to wprowadza CAŁKOWITY ZAKAZ upraw roślin GMO w Polsce źródło: http://wpolityce.pl/polityka/117264-domagam-sie-zawetowania-ustawy-o-gmo-jesli-wygramy-wybory-zakaz-gmo-wprowadzimy-niezwlocznie
  DZISIEJSZE POSIEDZENIE KOMISJI http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=165F734A35294816C125807B0060ECC5#

 5. z WIEZIENIA DO RAJU = DZIEKUJEMY OLE = POTWIERDZASZ BRACIE TO CO WIELE RAZY TU I NA INNYCH FORACH PISZE OD DWOCH LAT =ODWAGA + SWIADOME DZIALANIE KAZDEGO Z NAS TA KUMULACJA TO SPOKOJ I POKOJ =PARADIS=dziekujemy to co przekazujesz UJAWNIAJMY FAKTY I UCZMY SIE WSPOLPRACY /to co napisal Ole te MOSTY TO WLASNIE TO SAMO!!!!/ TAK ZROZUMILSMY I UFAM ZE KAZDY Z NAS I TY CZYTAJACY TE SLOWA ZAPEWNE POTWIERDZISZ TO SAMO=uwazam ze brat Trump jest ta kumulacja =a po faktach poznamy na wiosne wg. mnie kwiecien -maj / z mojej info =faktow i obserwacji jego zachowanie szacunek do wszystkich bylych zon i obecnej pieknosci Melani z Europy oraz to ze jest UWOLNINY OD UZYWEK /alkocholu i papierosow!!!!!!!!/ uwazam ze jest wolny i od innych to co jesgo poprzednicy sprzedawali i handlowali oraz to ze zainfestowal swoje 100 mln dolarow + zrzekl sie tych 40 tys dolarow jako VOLANTARIUSZ zamierza sluzyc CYWILIZACJI + ZA CZWARTYM RAZEM UDALO SIE JEMU BYC TYM PREZYDENTEM =niech to co udalo mi sie o nimdowiedziec + obiecal polkom i polakom wizy ???????? poczekajmy i WSPIERAJMY WIZALIZUJAC OCHRANIAJAC TEGO BRATA NIECH TAKICH TRUMPOW POJAWI SIE MILIONY =chociaz jeden w kazdej spolecznosci i tzw. kraju na szczeblu prezydenta

  1. No tak zabieraja ludziom maczugi bagnety rodowe a wprowadzaja taki syf
   I Maciarewicz mowi , ze nic o tym nie wie .Zdajc gnoja za klamstwa .
   Potrzebni sa w polsce prawnicy nie zydowscy i dosyc obrotni . Jak chaffetz
   Gowdy i Pompeo
   To sa parlamentarni prawnicy , ktorzy wczesnie czy pozniej rozwala Obamowska kilke i Clintonowska dominacje
   Tylko dlatego , ze Polacy sa poszczani w bambuko to Maciarewicz nic nie wiem Niech sobie wiec przeczyta ten link Moze sie wreszcie dowie . https://fas.org/irp/congress/2010_cr/hr6471.html
   jak nic nie wie wystarczy przeczytac sobie o to to gowno . jest po angielsku ale mozna sie domyslec nawet o co chodzi z tlumaczem .
   111th CONGRESS
   2d Session

   H. R. 6471
   To require the Director of National Intelligence to submit a report on the foreign development of electromagnetic pulse weapons. James Clapper ha ha potwor w ludzkim ciele .

   IN THE HOUSE OF REPRESENTATIVES
   December 1, 2010

   Mr. LAMBORN (for himself, Mr. PRICE of Georgia, Mr. BARTLETT, and Mr. FRANKS of Arizona) introduced the following bill; which was referred to the Select Committee on Intelligence (Permanent Select)

   A BILL
   To require the Director of National Intelligence to submit a report on the foreign development of electromagnetic pulse weapons.

   Be it enacted by the Senate and House of Representatives of the United States of America in Congress assembled,
   SECTION 1. SHORT TITLE.

   This Act may be cited as the `EMP Weapons Accountability Assessment Act’.
   SEC. 2. REPORT ON FOREIGN DEVELOPMENT OF ELECTROMAGNETIC PULSE WEAPONS.

   (a) In General- The Director of National Intelligence shall submit to the appropriate congressional committees a report–
   (1) on the research, development, testing, and deployment programs of foreign countries relating to–
   (A) electromagnetic pulse weapons;
   (B) delivery systems for EMP weapons; and
   (C) platforms for carrying EMP weapons delivery systems; and
   (2) that identifies each foreign country that is pursuing an EMP weapons program, including the means of delivery and the platforms, and describes the scope of such program.
   (b) Contents- The report required under subsection (a) shall include, with respect to each country identified in subsection (a)(2) the following:
   (1) An estimate of when the EMP weapon program began.
   (2) An estimate of the scope of such program.
   (3) A description of the technical characteristics of the weapons that are being pursued under such program.
   (4) A description of how far such program has advanced.
   (5) A description of any sources of assistance with respect to EMP weapons provided to or by such country and, in the case of assistance provided by such country, a description of to whom such assistance was provided.
   (6) An assessment of how EMP weapons have been or are being incorporated into the national security and military strategies of such country, with a specific focus on whether such strategies assume that an EMP weapons attack can achieve effects similar to a direct nuclear attack, but not be subject to the deterrence calculations normally applied to nuclear weapons.
   (7) A description of what kind of tests such country has conducted with …………………….

 6. Kalina kochana ,sam rowniez zamiszczalem ten link ok dwa tygodnie wczesniej = DAM KOMENTARZ /nie uzywam slowa „WIARA” -=????niech kazdy sam sie domysli / te PRROROCTWA + PRZEPOWIEDNIE wg. mnie to kolejne sciemy i wrozenie z fus kawy?????????? DOSWIADCZAMY TERAZ TAKIEGO PRZYSPIESZENIA W 3D =NIGDY NIE POKRYWALY SIE ZADNE PRZEPOWIEDNIE NAWET NOSTRDOMUSA =dopasowuja po faktach wszelkie TEORIE MOZNA UDOWODNIC a jak w/w KALINA PSZE WSZYSTKO MOZNA WCISNAC LUDOWI!!!!!!!!!! A WCISKANO OD POWSTANIA I PRZEBYWANIA CZLOWIEKA W CIELE I TU NA ZIEMI!!!!!!!!!!! A OSTATNIE 100 LAT UDONSKONALONEJ TECHNOLOGI I PRZEKAZU TO JAK I TU PISALEM w co kto wierzy ?????????? to i tak odbiera = kiedys tez wierzylem !!!!!!!!!!!!!!!!! a TERAZ OPIRAM WSZYSTKO NA FAKTACH I ZAUFANIU TO CO UDA MI SIE ROZSADNIE SPRAWDZIC a dzieki internetowi gdzie 70 % jest manipulacji MOZNA ROWNIEZ ODKRYWAC FAKTY!!!!!!!!! APOKALIPSA wg przekazow to dla mnie to CO TERAZ MAMY =INNACZEJ PRZEMIANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZMIANA KLAMSTWA =MANIPULACJI NA UJAWNIANIE I FAKTY ORAZ ISTNIENIE ODWAZNYCH -TWORCZYCH ISTOT KTORE SLUZA SPOKOJOWI I POKOJOWI I TE INTENCJE WSPIERAJA a strach + lek + terorr te metody to juz przeszlosc !!!!!!!!!!!!!!!! zachecam moi kochani wzrastajmy w ODWADZE SPOKOJU I POKOJU I WIZUALIZUJMY TO W SOBIE I TYM PROMIENIUJMY NA ZEWNATRZ wsrod swoich siostr i braci to prosta latwa i przyjemna metoda mam ja sprawdzona na sobie i wobec mnie od 50 lat bawmy sie i tyle

 7. SLOWA +SZACUNEK =tak Brat zza WIELKIEJ WODY Panie premierze, ma pan bardzo dobrą reputację. Jest pan świetnym gościem. Robi pan niezwykłą robotę, co widać gołym okiem. Nie mogę się doczekać rychłego spotkania. Tak jak z panem rozmawiam, panie premierze, to czuję, jakbym rozmawiał z osobą, którą znam już bardzo długo. pana kraj jest niezwykły i ma świetne perspektywy. Pakistańczycy to jedni z najmądrzejszych ludzi. Jestem gotowy i chętny odegrać każdą rolę, którą pan chciałby mi zlecić, aby znaleźć rozwiązania dla najpilniejszych problemów. To będzie honor i osobiście to zrobię. Proszę się nie krępować i dzwonić do mnie, kiedy pan chce, nawet przed 20 stycznia, kiedy obejmuję urząd. (http://www.tvn24.pl)

  1. Proszę się nie krępować i dzwonić do mnie, kiedy pan chce, nawet przed 20 stycznia, kiedy obejmuję urząd.
   Ustalimy wtedy, kiedy masz wyjeżdżać z tego kraju 🙂

 8. ww.tvn24.pl/rozmowa-trump-sharif-ujawniona,696620,s.html przekaz do narodu amerykanskiego =podziwiam tego brata=trzy podejscia + CZWARTE ZWYCIESTWO =wWIELKISZACUNEK DLA BYLYCH ZON I PIEKNEJ MELANI Z EUROPY /uwolniony od alkocholu i nikotyny/ i powyzszy list do premiera Pakistanu to FAKTY O GODNOSCI ODWADZE I DOSKONALEJ ISTOCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. You Tube blokuje filmy kompromitujace Clinton . Nie mozna ich ogladac .
  Ludzie zgrywaja i dalej poszcza . Moga sobuie bokowac ile wlezie i tak nie zblokuja internetu na dlugo .

 10. A nitki tego co mowi Ole prowadza do….jezuitow.Roman Nacht na swojej stronie mowi o braciach Dulles Bushu ich powiazaniach z zakonem.

 11. Mam wrazenie , ze trzeba zrobic na rynku polskim dosyc duza ngonke na produkty Kellogg,s sniadaniowe I to duza .Ta kooperacja wspomaga militarne programy .

  1. Kelog jest zdrowy i bardzo zdrowy. Mam znajomych którzy tam pracują i zawijają w te sreberka. I to od nich wiem, że jest najzdrowszym produktem z tej branży – mówię o chipsach 🙂
   Znajomi Ci natomiast nic nie wspominają o poziomie inteligencji zatrudnianej tam siły roboczej. Mówią natomiast o niesamowitej dyscyplinie pracy – jak w getcie.
   I tak sobie myślę, że jak się kogoś naparza po plecach kijem to nie ma czasu na myślenie 🙂
   Osłoda tej pracy są bardzo dobre zarobki jak na nasze miasto i to powoduje, że taki pracownik utożsamia się ze swoim gettem, broni swojego ssmana i jego psa i wpieprza breję twierdząc, że jest najsmaczniejsza i najzdrowsza…….
   Taki syndromik Sztokholmski 🙂

   1. Kelogg jest finansowane Przez Soros w tej chwili i caly dochod idzie do jego kiest . Moze kiedys mialo taka idee zeby byc jakies inne i zdrowe . Tak jakby chleb na zakwasie byl trucizna i dobre mleko od krowy i czyste maslo do pajdy chleba . Jakos widze , ze ludzie odzywiajacy sie zdrowo nie kupuja tekiego junk wysuszonego jedzenia . Jak jego zalozyciel stal sie vegeterianinem to moze mial ide zeby zrobic to zdrowe . Ale jak Soros je infants na reytualnych spotkaniach To nie sadze , ze bedzie mial problem z trucizna sniadaniowa . Kuku kruku moze niedlugo go zlapie jak Clintonowa Nie jest nic zdrowe z gentycznie modyfikowanej kukurydzy Jak chesz to jedza ale nie mow mi cos co nie jest prawda Moja corka miala 11 lat i bojkowala MG Donalds founder i ciela siedzenia w ich restauracjach piszac , ze sa trucizna dla organicznego swiata .
    Niektoprym swiadomosc roznie do poznych lat i nawet nie czasami umieraja bez niej .
    https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://a5.files.biography.com/image/upload/c_fit,cs_srgb,dpr_1.0,h_1200,q_80,w_1200/MTE5NDg0MDU1MDMxMDIzMTE5.jpg&imgrefurl=http://www.biography.com/people/ray-kroc-9369349&h=1200&w=1200&tbnid=Oz5bagezcGQWgM:&vet=1&tbnh=160&tbnw=160&docid=nXPITYYDPIjutM&itg=1&usg=__rPtI0udHiO_-GxZBCnBYNJEkos8=&sa=X&ved=0ahUKEwjnhonIu9rQAhWH_iwKHfBxAzEQ_B0IJjAB#h=1200&tbnh=160&tbnw=160&vet=1&w=1200
    Ciekawa genetyka co nie ?
    Juz ta siedziba mowi za siebie No i tez ciekawa genetyka
    Will Keith Kellogg– Seventh-day Adventist Church i prakttyki uprawial i wlasciwie jego rodzina zalozyla ta religie Kellogg = zydowska mieszanka katolicyzmu .
    Sproboj przejac ta kompanie nawet jak bedzies mial miliardy I tak ci nie dadza bo musi byc ONI zeby manipulowac ludzmi ich zdrowiem i ich otumanieniem .

 12. Nie to żebym podważał czyjś autorytet……Ale czy nie należałoby się temu przyjrzeć uważniej?
  Swerdłow- Węgier z Tarnsylwanii………..Izoki………Kto jest w stanie to przeanalizować na podstawie źródeł? I jakich źródeł? Czy ktoś to w Polsce zrobił już?…….Bo mam takie wewnętrzne odczucie, że nie.
  Może konferencja w formacie magrav? Zwolennicy i przeciwnicy?

 13. Donald Trump jest czlowiekiem Jezuitow i nie jest czlowiekiem z zewnatrz. Jak wiadomo Jezuici to satanizm i czyste zlo i na koncu to oni sa inzynierami NWO… wystarczy posluchac ich przysiegi albo wykladow czlowieka zwanego walter veith …. Jezuici zawsze maja dwa wyjscia z sytuacji i jednym jest wlasnie Jezuita Trump …… Donald wszystkie swoje dzieci tez krztalci w jezuickich bandyckich szkolach .. zreszta Clinton tez u nich studiowal ……………. https://www.youtube.com/watch?v=KFt19_iYi8k

  1. uprzedze dupkow … przepraszam za blad !!! … mialo byc … ksztalci … 🙂

  2. Federal Reserve drukuje pieniadze jakby nie bylo jutra Jak tak bedzie to to??co bedzie ??

   1. Ole mylil sie mowiac ze Clintony nie sa rodem z dlugoletnia historia w elitach USA. Jak widac w filmiku powyzej ktory umiescilem jest dokladnie przesledzona rodowa historia amerykanskich prezydentow i kandydatow. Donald Trump Clinton i Buchowie to kuzyni polaczeni korzeniami z przeszlosci . Wszystko zaczyna sie rozswietlac !!!

  3. Donald Trump nie byl przewidywany byc prezydentem . Pozatym on sie przyjazni z jezuitami i to tyle na tyle ale widze , ze ma swoj mind i to slychac w reversie tez .Posluchaj EVP Davida Oates i nie opieraj sie na innych zrodlach tylko na faktach . Sa maile i jest glos Trumpa w reverse I ja wierze tez Assange nikomu tutaj na tej planecie nie wierze ale jemu tak . Znam tych ludzi i wiem jacy sa asustralijscy porzadni hakerzy . Napewno nie maja nic w sobie cwaniactwa wszystko jest plain czyste proste i uczciwe . Tak moge okreslic sprawe .Czyli sa to ci , ktorzy nie maja w hakerstwie zadnej dla siebie prowizji .

 14. David Rubenstein ( philanthropist David Rubinstein). Sam David juz wystarcza a dopiero Rubenstein. Philanthropist w budowaniu erupcyjnych penisow ha ha ha . Phallic architektura . Phallic penis w erekcji . No i caly swiat zalany erekcja .https://en.wikipedia.org/wiki/Phallic_architecture
  Przegrana rassa najbardziej przegrana z calej ludzkosci to zydostwo ze swoja symbolistyka . Bo ci na gorze to same homocapesis i ciagna linie swojej genetyki syntetycznej od Egiptu przez Bizancjum .Homocapensis – I homoseksualizm , dziwne bardzo dziwne No nie ?.
  Tak wiec wracamy do Davida Rubenstein zaplaci zeby zmodernizowac winde w dicku tak zwanego po polsku Hujem w Washingtown Monument . To tylko zydow teraz na to stac zeby robic renowacje wind swoich kultowych cacek . Albo zabijac piosenkarzy Jak Prince w windzie .
  http://travel.iafrica.com/bulletinboard/1041041.html

  Wiecie co David R Mowi „I am honored to help make this symbol safely accessible again to all Americans as soon as practicable.”
  Ja mam honor zeby pomagac w tym zeby symbol byl bezpieczny dla Amerykanow jak najszybciej .
  Niech poczeka jak Amerykanie wloza jakas bombe w nowo zrobiona winde symbolu .
  Pozatym nad symbolem jest totalnie smugami zasypane niebo .

   1. Wiesz ,ze chca zamknac internet strony dla tych co mowia o pedofili i wszystkich przewalach Kliki bialego domu . Bo media normalne traca graund .Nawet chca zablokowac Trumpa strony /
    Dlaczego media klamia bo :
    It could be because they are also involved in the pedophile ring.
    Or it could be that they have been involved in the sex trafficking.

 15. „CI KTORZY NIE MAJA POKOJU W SOBIE WOKUJA Z INNYMI „- WILIAM HAZLITT. TAK MOZNA BY PODSUMOWAC wpisy niektorych tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

 16. w/w /WOKUJA/ =Ma byc WOJUJA TO DLA TYCH W/W =UZI I SALOMONA !!!!!!!!!!!!!! DODAM /ucikl mi text/ O TRUMPIE JESZCZE NIE NOMINOWANY /obejrzalem link UZI = TOSAME BZDURY KOLEGI ZA WIELKIEJ WODY =DZIWIE SIE ZE SA TAKIE TYPY I TAKIE CO WTORUJA NA TYM FORUM?????? JAKIE OZNAKI DOBRE CZYNY SWIADCZA ZE BEDZIE ZNAKOMITYM PREZYDENTEM TRZY RAZY BANKRUTOWAL I TRZY RAZY POWRACAL DO STANU MILINERA, TRZY RAZY STARAL SIE O TA SLUZBE /wydal 100 mln dolarow swoich pieniedzy/ =Clinton wydala 2 miliardy z budzetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na kampanie wszystkie niewiasty traktuje jak BOGINIE -MA SZACUNEK DO KOBIET = ZRZEKL SIE 40 TYS dolarow za platy a ponizej podaje nowe FAKTY = UZI I SALOMONIE czy zrobiles chociaz jeden promil dla ludzkosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sześć tygodni przed objęciem urzędu prezydenta USA Donald Trump zażądał od administracji odwołania zamówienia na nowy samolot prezydencki. We wtorek Trump oświadczył, że kupowanie nowej maszyny Air Force One byłoby „absurdalne i za drogie”. „Boeing buduje nowiutkiego 747 Air Force One dla przyszłych prezydentów, ale koszty wymknęły się spod kontroli, przekraczają 4 miliardy dolarów” – napisał prezydent elekt na Twitterze i zażądał: „Odwołać to zamówienie!” (http://www.tvn24.pl)

Comments are closed.