Stop NWO – 31.08.2016

Trendy światowej gospodarki i polityki – to cykliczny, autorki program Andrzeja Grabarza ze Szwajcarii, w którym omawia wydarzenia ze świata polityki, gospodarki i ekonomii, jak również trendy i prognozy.


W programie rozmowa z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego. Na początku omówiono wrześniowy szczyt G20 i plan globalnej kontroli walut. Zgodnie z mottem NWO: „Dajcie mi kontrolę nad walutą, a nie będzie mnie obchodzić kto stanowi prawo”. Dalej m.in. poruszono kwestię działań typu „bail-in” i „bail-out” na przykładzie sytuacji w Grecji oraz później Cypru.


26 thoughts on “Stop NWO – 31.08.2016

 1. Guantanamo powinno być zamknięte jak Alcatras, tylko dla Turystów, gdzie te obiecanki? Szkoda Clinton Jak jest chora… ludzie patrzą na take niuanse, i mogę jej punkty spaść, bo pewnie naród Amerykański się boi o swoją przyszłość, to dziwne, że choroba, może być na korzyść Trumpa, jak zawsze będzie zacięta rywalizacja, w Stanach zawsze jest dwóch kandydatów i walka jest o kilka procent już od lat, swoją drogą ciekawe dlaczego? A co do wojska tych Przetargów samolotów, to nie ma czym się podniecać, Wojsko powinno być tylko w muzeach już… a wciąż państwa się zbroją i tracą mnóstwo kasy na to, ludzie traktują wojsko jakby tak miało być, żeby pokazać siłę, lub mieć się jak obronić i o to chodzi, to są właśnie braki w mózgu, zaszczepione przez wojny, że wojsko jest potrzebne, do nowego świata wojsko nie będzie potrzebne… Muzea !!!!!

 2. Niedługo klasa średnia, będzie klasą niższą, a klasa niższa, będzie wymierać, dziękuję Trader21 za wyjaśnienie tak dokładnie o co chodzi teraz w finansach !

 3. Skoro Chiny mają tyle złota, to Atlanci, „ludzie” do których przybyli Annuaki, miały w początkach Ziemi popyt na Złoto żywiły się złotem, może powrócą i wkroczą do Chin? 😛 🙂

 4. witam I oglaszam swoja WALUTE – „JANKI” – to jest sposob na uwolnienie sie z tego PIRACKIEGO PRAWA MORSKIEGO NA KTORYM PRZEKRECIE ZERUJA tzw. BANKI I CALA TA ZGRAJA CWANIAKOW W TEJ CYWILIZACJI. Wielokrotnie pisalem ze „money” to przyczyna tego co mielismy I mamy na wojnach KONCZAC!!! Ten pomysl na walute kazdego np. MICHAL -„MICHALKI” -ANDRZEJ- ” ANDRZEJKI” -sieja- „SIEJKI” – BARBARA- „BARBARKI?” I tak dalej niech kazdy tworzy swoja walute I dokonuje wymiany . To samo o region tworzmy swoje tzw. PROWINCJE – KROLESTWA I to jest znakomity sposob na UWOLNIENIE I STANIE SIE SUWERENEM -WOLNYM I OPARTYM NA PRAWIE LADOWYM!!! A TYM SAMYM W CIAGU DWOCH POKOLEN ZMIENIAMY CALA CYWILIZACYNE NAWYKI I NALOGI „MONEY”

  1. … któremu to nie udało się zahamować hiperinflacji i zmuszone zostało w następstwie, do zaprzestania emisji krajowej waluty.

  1. G-K, czytałeś chociaż treść projektu osławionego rozporządzenia ?

   Projekt rozporządzenia z dnia 26.08.2016 (ekstrakt)
   „…
   Na podstawie art. 3 ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2013 r. poz. 947, z późn. zm. )) zarządza się, co następuje:
   § 1. 1. Wprowadza się metodę zapobiegania odrze polegającą na wykonywaniu szczepień ochronnych przeciw tej chorobie zakaźnej u osób szczególnie narażonych bez względu na ich wiek, zwanych dalej „szczepieniami”.
   2. Szczepieniami są objęte osoby nieszczepione lub niemające udokumentowanego szczepienia, które przebywają w środowisku o niskim odsetku osób zaszczepionych oraz były lub mogą być narażone na styczność z osobą chorą lub podejrzaną o zachorowanie na odrę.
   3. Szczepienia są wykonywane przy użyciu szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce.
   § 2. Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o wystąpieniu podejrzenia lub rozpoznaniu przypadków zachorowań na odrę w środowiskach, o których mowa w § 1 ust. 2, właściwy państwowy powiatowy inspektor sanitarny:
   1) ustala zapotrzebowanie na szczepionki, z uwzględnieniem liczby osób szczególnie narażonych, które powinny zostać objęte szczepieniem;
   2) niezwłocznie informuje Głównego Inspektora Sanitarnego o planowanym wykonaniu szczepień, w tym przekazuje mu informację o sytuacji epidemiologicznej lub innych przesłankach uzasadniających podejmowane działania oraz oszacowanej na tej podstawie liczbie przeznaczonych do użycia szczepionek;
   3) ogłasza wiek i grupy osób poddawanych szczepieniom w sposób przyjęty zwyczajowo na danym terenie oraz na stronach Biuletynu Informacji Publicznej właściwej powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.
   …”
   Za: https://legislacja.rcl.gov.pl/

   Podsumowując. Z tego co zrozumiałem problem tyczy się podjęcia działań prewencyjnych w odniesieniu do potencjalnych ognisk epidemii a nie ogólnokrajowego programu obowiązkowych szczepień osób pełnoletnich.
   Szczepieniem mają być objęte wszystkie osoby narażone, jednakże dopiero po o wystąpieniu podejrzenia lub rozpoznaniu przypadków zachorowań na odrę w środowisku w którym te osoby przebywają lub przebywały.

   Nie widzę w tym nic nienormalnego i sensacyjnego.
   😐

   1. Słusznie. Masz dobre podejście do materii. Dajesz czadu. Ale trafiłeś do mrowiska ludzi myślących inaczej. Więc moim zdaniem spalasz kalorie na marne. Oni żyją w świecie teorii spiskowych, nawet tych banalnych. przekonywać ich, tłumaczyć im, sensu nie widzę. Jarają się tymi bzdurami od rano do zmierzchu. Takie chyba mają hobby.

   2. Lisek, każdy z nas jest na swój sposób odbiega od ideału, ale w końcu to my sami ustalamy ich wzorce i standardy. Co dla jednych jest szaleństwem, w innej kulturze może być ustanowiona normą. 🙂
    Uczestniczę aktywnie w dialogu by poznać problem z innego punktu widzenia a reaguję krytycznie, jeśli z czymś się nie zgadzam lub rozmówca po prostu przesadza, jak miało to ostatnio miejsce.

  2. G-K, poruszasz oczywiste kwestie, ale niestety ilustrujesz je fikcyjnymi przykładami. To jest problemem.

 5. Czy wczasy z ufo przekształciły się w coś innego?

  Bo w tym roku – być może mi uciekło , ale nie zauważyłem informacji kiedy, gdzie i jak będą organizowane.

 6. Jeśli mój poprzedni wpis oczekuje na moderację to po prostu usuńcie go.

  Nie wiem nawet jak to opisać.

  1. Ja też mam czasami problem z czegoś opisaniem, ale to nie powinno satać na przeszkodzie by starać się to opisywać dla samego faktu dokładanaia starań.
   KoKo ?

 7. Pojadę tematem trochę z innej beczki, ale bardzo ważnym dla Polaków. Żadne tam bicie piany, tematy zastepcze o podsrywaniu koryciarzy i „opozycji”, tylko kawa na ławę i forsa na stół.
  Program Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” http://vod.tvp.pl/26675469/01092016
  szczególnie od 46 min o odszkodowaniach wojennych od Niemiec i paniki jaką ten temat wywołął u niektórych gadajacych głów. Rzecz dotryczy około 845 mld USD za straty materialne i około 5bln USD za straty ludzkie poniesione przez Państwo Polskie w wyniku napadu Niemiec na Polskę. I tu dochodzi do głosu agentura niemiecka (i nie tylko) i blokowanie tego pomysłu juz w zalążku. Warto sledzić ten temat, bo stanie sie on gorący, szczególnie po tym jak Grecy wystawia Niemcom kwity do zapłaty (oby)….

 8. dzieekuje Jerzy za w/w link o odszkodowaniach – to wlasnie z tego powodu jest taka nagonka na Polske .Wiele razy ten temat rowniez I tu na forum pisalem ,byc moze teraz sie cos ruszy??? Mam pytanie do ciebie o ile Jestes tym Jerzym z piatkowych alternewsow z Vojtkiem oto pyt; co ztym krolestwem niemieckim /ok. 100ha/ z wlasnymi paszportami itd. itp. czy cos sie tam dzieje prosz o info -fakty I pozdrawiam

 9. hallo Pacus . poczytalem wiele twoich komentarzy -masz capital -potrafisz pisac I wiele przezyc I doswiadczen /tez ruletkowych/ mam podpowiedz -NAPISZ KSIAZKE ze sowich doswiadczen -np. jak mozna „ZYC Z KOTEM ZE 600 ZL -MIESIECZNIE???” nawet taki tytul ksiazki juz bedzie interesujacy??? pozdrawiam a Spoksik Boksik co do ZIMBABWE – tego tematu nie znalem I na nim sie wzorowalem Spoksik Boksik pisze:

  1 września 2016 o 12:46

  Jan Piotr, widzę, że wzorujesz się na doświadczeniach walutowych Zimbabwe z roku 2008 …

  100 bilionów Dolarów Zimbabwe
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Zimbabwe_%24100_trillion_2009_Obverse.jpg

  ^-^
  UWAZAM ZE TAKIE PROSTE ROZWIAZANIE KAZDY ZE SWOJA WALUTA -JEST DOBRYM ROZWIAZANIEM POTRZEBA ODWAZNYCH -ROZSADNYCH I SWIADOMYCH ISTOT ??? w Kielcach np. funkcjonuje „DOBRY ” – od wielu lat ,rowniez w Austri ,niemczech I inych tzw. krajach europy

 10. W Tv mówili, że świat jest zadłużony na 40 biliardów dolarów…

  U kogo kurka u Jowisza?? 😀

 11. Smutny jest ten świat dla niepełnosprawnych, dzisiaj byłem z dwiem dziewczynami chorymi na pizzy, przenosiłem z wózka do stolika, pokroiłem pizze, prowadziłem wózek, smutne te życie dla niepełnosprawnych… a wczoraj piłem piwko z kolegom który jest wojskowym, powiedział mi że jestem pierwszy któremu mówił że strzelał do ludzi, był na misji w Iraku, Afganistanie i Kosowie… jaki inny schemat bezbronni i wojskowy… nie wiem co myśleć…

 12. Trzeba walczyć o nasz system komentarzy trzeba udzielać się też merytorycznie, bo zamkną nam możliwość komentowania, dlatego błagam oglądajmy filmiki i komentujmy a wszystko na pewno się jakoś ułoży, zawsze ktoś się znajdzie do pogadania na dalszym planie, podczas, gdy coś tutaj ma sens… ja to zrozumiałem, mam nadzieję, że tym którym zależy na naszej wspólnej sprawie też… ja będę się udzielał, nie wyobrażam sobie, że oglądam filmiki i nie mogę już nic napisać, to trzeba zrobić od początku, więc bądzmy zainteresowani, są tu naprawdę mega ważne sprawy jak by się przyjrzeć w filmikach, ja jestem pochłonięty i czekam już na dalsze odcinki, trochę się obawiam że pan Tadziu mnie zjedzie za ostatnie wpisy, ale przeboleję to… od filmiku do filmiku, wychodzi wiedza, teraz to rozumiem, mogę oglądać nawet 10 godzin jak będzie trzeba, tak jak ostatnio zresztą co nadrobiłem informację, mój głos jest nie ważny bez oglądania programów Ntv… pisałem niemal o wszystkim prócz filmików, przyznaję się, ale znowu się oświeciłem, to takie proste, Ntv oświeca, tylko trzeba się zainteresować i oglądać co dają… a zdanie sobie wyorobimy, Pan Voytek nie ma nic przeciwko zwykłym rozmową, ale zauważyłem już, że jak się piszę na temat czego również chce Ntv, to wszystko ma sens, będę Was wywyższał jak ludzi bo to już spora część mojego życia, Voytek i reszta nie przejmujcie się, że na razie tak mało nas, uciekli i też przeze mnie, ale naprawimy to !!! Pozdrawiam.

Comments are closed.