Stop NWO – 4.03.2015

Janusz Zagórski rozmawia z jedną z legend nie tylko wrocławskiej Solidarności – Kornelem Morawieckim, obecnie niezależnym  kandydatem na prezydenta w wyborach prezydenckich 2015 r. http://prezydentwolnosci.pl/

 


W studio Paweł Nogal z Januszem Zagórskim. Paweł zrelacjonował przebieg protestu frankowców, w którym osobiście brał udział 28 lutego 2015 r. W programie pokazano obszerne materiały z przebiegu protestu zarejestrowane przez kolegów z NTV Warszawa.


Materiał zrealizowany przez ekipę NTV Warszawa w dniu 28 lutego 2015 r. w Warszawie w miejscu protestu osób pokrzywdzonych przez banki w wyniku kredytu we CHF.

 

 

32 thoughts on “Stop NWO – 4.03.2015

 1. Panie Januszu-tak się nie robi-tak nie wypada.Do 18 minuty nie zapoznałem się z programem Kornela Morawieckiego,a za dużo czasu nie mam-napewno nie 30 minut na oczekiwanie,bo nikt mi za to nie zapłaci.5 minut ma wystarczyć na wszystko-wystarczy przygotować pytania-pytać i dawać innym wiedzę płynącą z wywiadu.To kandydat.Do 18 minuty najlepsze było zbliżenie na pana i pokazanie odmiany pańskiego zamyślenia-kiedy Kornel tłumaczył to,czego pan napewno nie rozumie-czyli etyka,czy moralność płynięcia na fali popularności społeczej w stronę kasy-wykorzystywanie tej popularności do osobistego bogacenia się-przykład Frasyniuka.Nie poznam programu Kornela z pańskiej winy.Zagubił się pan-brak programu i czytelne ego prowadzącego.

  1. No to dzieła, zacznij DZIAŁAĆ SAM WRESZCIE, a nie krytykujesz że tego pan Janusz czy ktoś inny nie zrobił, ZACZNIJ WIĘC TY TO ROBIĆ, BO JAK WIDAĆ TO WIESZ!!!!!! NAJLEPIEJ.
   Hmm, aż tyle biedaku minut musiałeś CZEKAC i się nie doczekałeś, o joj.

 2. Do drugiego filmu-nie wiem czy Kornel coś mówił o frankowiczach-Janusz nie dał mi możliwości dowiedzenia się.Podoba mi sie postawa frankowiczów.Janusza bym na kolejny protest nie zapraszał-on nie ma kredytu we frankach-dajcie mu więcej czasu na UFO i Swierdłowa-to jego bajki.

 3. W sumie zdenerwował mnie Janusz tym najazdem na człowieka z Fb operującego słownictwem rynsztokowym-co za paskudne wnętrze,co za dęty krawat.Wygaduje pierdoły,inni się poprzez to denerwują i zdenerwowanie prezentują wylewając mu pomyje ,a on-jakby nic-czyściutki pan w marynarce.Fuj.To jak byś zarządzał tą gminą Sobótka człowieku?Z człowiekiem-chamem napewno byś nie rozmawiał i gdyby powiedział-kurwa-pijany policjant mi zabrał prawo jazdy,to wyśmiałbyś?,bo to cham?Odmawiasz chamom prawa do dyskusji o polityce?

 4. Powiedział coś Kornel o tym,że wybory mają być obowiązkowe?-tak jak składanie deklaracji rozliczeniowych PIT?Tak jak stop na czerwonym?Jak nie powiedział,to może sobie rękę podać z Kukizem k†óry nielogicznie zaczyna od okręgów jednomandatowych ,zamiast zacząć od wyborów powszechnych i obowiązkowych w których Polacy będą zmuszeni wybrać parlament.Dziś wybierają ci którzy mają interes finansowy i sympatyzujący.Wybierać muszą wszyscy-również płacić podatki i stać na czerwonym świetle.

  1. A dlaczego obowiązkowe? Jak chcesz mnie zmusić do głosowania, proszę Cię bardzo, pójdę i oddam nieważny głos. Na kogo głosować? Jak Ci „niezależni” nie potrafią się dogadać ze sobą? Dlaczego widząc sytuację nie potrafią usiąść razem w kręgu, odłożyć dulszczyznę na bok, powołać radę „Mędrców” wybrać Jednego spośród siebie, by służył (!!!!) Polakom? Ja tu widzę typowe rozmydlenie…. każdy sobie rzepkę skrobie, To dziękuję, postoję.

   1. Oczywiście,że powinni pomiędzy sobą wybrać,ale dulszczyzna nie pozwala.Obowiązek wyborczy przyczyni się do pozyskania środków z nieusprawiedliwionej absencji-mandaty będą finansować koszty organizacji wyborów.Nie zakładam,że każdy kto będzie zmuszony wypowiedzieć się w sprawie kraju odda głos nieważny-tak nie wolno założyć,zatem głosów napewno będzie więcej,bo ten mechanizm służy wyłącznie podniesieniu frekwencji i ilości głosów ważnych.Można też założyć bojkot wyborów,skoro niczego nie da się zrobić i zostawić wybory dla świń-ze skutkiem oczywistym przy frekwencji 2 procent.Panu który poniżej pyta co na to lekarze odpowiadam-chyba są zadowoleni.

 5. Frekwencja wyborcza w Belgii-90.35 proc,w Luksemburgu-91 proc.Niska frekwencja wyborcza sprzyja małym partiom-na tej zasadzie JK Mikke uważany jest za politycznego gracza.Przy frekwencji 90 procent byłby nie do zauważenia.

  1. Jak by było trzeba to by się kart dorysowało i do 180% frekwencji, a że wystarczy troszkę to po co przeginać? 😛

  2. Poza tym Fałszowanie wyborów to jest tylko wskaźnik niekompetencji tych od mediów. Tam się wybory rozgrywają. Więc Korwin był by niezauważony tak czy siak. A Kornel o jakim nikt nie wie na wsi i w mieście Płocku po to tylko startuje jak wielu by przepisać swoje głosy na tego kto da więcej, a to świetny interes. I tak nie wygra to po co startuje? To znana praktyka.

   1. To jest jak rozbijanie szóstki w Totolotka między kilku graczy, żeby jeden nie zgarnął niezdecydowanych. Bo by wygrał. Więc każdy z tych 2 odwiecznych ma kilku swoich zauszników i słópów. Dla nich po Mercu dla niego Korona.

    Z czym do Ludzi?

   2. Gdzie właśnie sondaże to nic innego jak ostatni element prania mózgów (kontroli umysłów i to tam się fałszuje wybory, kreując opinię publiczną). Że skoro i tak wygra TEN to skoro tak stoi w TV to co dalej każdy wie.

   3. I myślisz że Bojkot coś da? Skoro nawet spalenie lokali wyborczych nic nie da.

   4. Aha Płock to przypadkowa miejscowość, równie dobrze mogły to być Chałupy. 😉

  3. Oczywiście Merc to też tylko przenośnia nie gorsza od Roweru z wystawki i przedłużenie renty dla siostrzeńca. 😉

   1. Czy tam koncesji na coś i umorzenie długów skarbowych. A cy co komu. I już, w końcu za kampanie też płaca koncerny. A koszta się zwrócą choćby z handlu danymi osobowymi te się tak szybko nie mydlą.

 6. Pepko się rodzi nas oswobodzi, anieli grają ludy śpiewają … … … Umpa Pumpa … rapapumpa cuda cuda ogłaszają 😀 😉

 7. Sowieci zainstalowali w Polsce nie tylko KOR – zaistalowali takze Solidarnosc Walczaca. Dlatego akta „wybitnych polskojezycznych przywodcow” (np. szechter/michnik) znajduja sie na Kremlu a nie w Polsce.
  Zwiazki SW ze STASI sa znane, a STASI to byl tylko jeden z podorganow KGB . Takze niemiecka Rote Armee Fraktion (spedzali w Polsce duzo czasu – na Mazurach).
  Takze nie dziwi, ze polskojezycznym KGBistom, po przejeciu wladzy przez postbolszewie, spadaj w koncu maski.
  http://wpolityce.pl/polityka/141661-nowomowa-belkot-pisanie-na-zamowienie-czyzby-takie-artykuly-mialy-ocieplic-wiz
  Prosze poczytac takze komentarze.
  Mnie zdziwilo jedno – Morawiecki chwalil sie w jednym wywiadow, ze jego ojciec byl w Ak. Byl takze prezesem Banku.. Mozna by powiedziec – typowa kariera „AKowca „- z namaszczenia NKWD.
  W wywiadzie zabraklo mi debaty o” geniuszu putina” (to okreslenie pana Zagorskiego).

   1. Majestic głową muru nie przebijesz… szkoda prądu 😀 Nawet jakbyś całe akta z procesów norymberskich przetłumaczył i wyłożył z wnioskami kto stał za II WŚ, gdybyś podał ilość Rosjan którą pochłonęła ich wojna ojczyźniana, to i tak by na to rusofoby splunęły i krzyknęły, że byliśmy pod okupacją ZSRR. A kto nas włożył w ramiona ZSRR to już cicho, sza! Mówi się o ofiarach polskich komunizmu, ale cicho sza o ofiarach rosyjskich… Nasze „elity” pożal się Boże doprowadziły do ruiny Rzeczpospolitą i aj waj, bo rozbiory. Teraz to samo-każdy ciągnie w swoją stronę.

    Trollinka 😀 gratis /nikt mi nie płaci/
    Parafrazując Churchilla, Polacy to wspaniały Naród ale elity rządzące (i opiniotwórcze)… szkoda słów..

   2. Iza , już od ponad tysiąca lat istnieje Polska ekspansja na wschód , zgrabnie nas ograbiono z, P-rusów Wschodnich , Pomorza, Saksonii i całego terenu Łużyc jak i cala Kurlandia wciskając nas w bratobójcze rzezie na wschodzie , w latach przed zaborami Rosja doznała pierwszej modyfikacji zaplanowanej przez NWO ,Polska została rozebrana Nie z inicjatywy Rosji , Car odebrał przydzielony jemu kawałek tortu ,i nie dziwi ze zaprowadził nieco dyscypliny , chcąc mieć absolutny spokój z odwiecznym napastnikiem , każdy kto nie spiskował , był traktowany jako normalny obywatel , niczego nie zabraniano i nie ograniczano na terenach zaboru Rosyjskiego znajdowali się najbogatsi ludzie Rzeczypospolitej , nie było tam Wozów Pana Drzymały, a ewentualny ucisk właśnie pochodził od samej magnaterii , i to ona zawsze inspirowała „zrywy” narodowe ale nigdy nie biorąc w nich udziału , chodziło o pozbycie się przedstawicieli polskości , tak było w wszystkich zaborach , Rosja broniła swoich interesów to wszystko , zobaczmy co robiło NWO w tym czasie ,zobaczmy mapy , kolonie ,niewolnictwo zagarnięcia całych kontynentów, Rosja doskonale o tym wiedziała ze następni będą Wszyscy Słowianie , w procesie obalenia Cara cale kontyngenty, armie, z wielu państw próbowały wtargnąć do Rosji od strony południa cale krwawe jatki były inspirowane przez NWO ,zobaczmy defiladę zwycięstwa w Londynie zaraz po wojnie !? to tak samo jak defilada zwycięstwa na San Domingo za czasów Napoleona gdzie tradycyjnie broniliśmy Niepodległości Ojczyzny .Pozdrawiam Trolująco 😀

   3. No tak to jest z wiedza zdobywana przy stolikach spirytystycznych.
    Nie ma czegos takiego jak NWO – a jezeli jest to prosze to udowodnic – ale nie tymi kabalistycznymi tekstami ktorych olbrzymie ilosci walaja sie w sieci. Owszem sa ugrupowania bandyckie – takie jak :syjonisci fundamentalisci, komunisci itd.. ktore walcza o wplywy i wladze, i morduja sie takze wzajemnie.
    Rosja to cywilizacja turanska – a wy jestescie polskojezycznym elementem turanskim w cywilizacji polskiej-lacinskiej(wiadomo skad pochodzacym) – dzierzymorda zbawiajacy swiat „musi byc”! Fragment tekstu Giertycha
    Cywilizacja turańska
    Cywilizację turańską stworzyli Mongołowie niebiescy za Dżengis-chana. Jej
    podstawową cechą jest organizacja wojskowa przystosowana do wojny ruchomej.
    Najlepiej charakteryzują ją pojęcia: obóz-ruch-przestrzeń. Stąd też więzy rodzinne są
    w tej cywilizacji bardzo luźne.
    W cywilizacji tej nie ma prawa publicznego, a istnieje tylko prywatne,
    wywodzące się z nakazów władcy. Państwo jest folwarkiem władcy, a jego wola
    prawem. Społeczeństwo nie posiada żadnych praw i nie wolno mu się organizować –
    od tego jest państwo. Tak więc wszelkie organizacje są sterowane odgórnie, a wszelka
    inicjatywa oddolna jest zwalczana. Władza jest absolutna, a ideałem władcy jest srogi
    despota. Wobec przełożonego, każdy z członków społeczeństwa pozostaje w pozycji
    niewolnika lub sługi – obywateli nie ma w ogóle. Na Zachodzie obywatel żyje
    również w państwie – Turańczyk wyłącznie w państwie. Wszystkie sprawy to sprawy
    państwowe i nie ma takich, które mógłby on traktować jako wyłącznie jego własne.
    Cała własność to własność władcy i można być tylko dzierżawcą jakiejś części tej
    własności. Dzierżawa ta może być jednak w każdej chwili odwołana z woli władcy,
    który posiada prawo wywłaszczenia każdego, kiedy tylko chce.
    Cała organizacja życia ma charakter wojskowy, rozkazodawczy, stąd też panuje
    maksymalny centralizm. Biurokracja służy władzy, nigdy społeczeństwu. Działa ona
    w imieniu władcy i tylko wobec niego jest odpowiedzialna, a nie wobec ludzi, z
    którymi ma do czynienia. Stąd też życie społeczne jest bardzo zmechanizowane – jak
    w wojsku i nie ma w nim elementów organicznych.
    Ponieważ organizacja społeczna jest wojenna, rozwija się wtedy, gdy państwo
    zwycięża, gdy posiada siłę militarną i sukcesy. Gdy brak zwycięstw, zdobyczy,
    państwo słabnie lub wręcz rozpada się, dlatego też główny wysiłek społeczny
    zorientowany jest na budowę siły militarnej.
    W cywilizacji turańskiej nie powstają narody w sensie europejskim. Istnieją
    tylko zlepki ludów, szczepów i ras, których łączy zwycięska gwiazda wodza.
    Temudżyn, pierwszy Dżengis-chan, zorganizował ludzi różnych ras, zróżnicowanego
    pochodzenia etnicznego i religii w sprawną armię i poprowadził ją na podbój świata.
    Gdziekolwiek stanął, tam zorganizował życie metodą wojskową, pozostawiając
    swoich podkomendnych jako lokalnych władców. Wielu z nich z czasem
    wyemancypowało się spod mongolskiej supremacji i kontynuowało panowanie jako
    nowi władcy absolutni, działając według tej samej metody. Często ludzie
    podporządkowani w ten sposób czerpią swą nazwę właśnie od jakiegoś wojskowego
    wodza: Seldżucy, Nogajcy, Osmanowie itd. Dużą rolę w tej cywilizacji odgrywa
    romantyzm i legenda osnuta wokół postaci skutecznego wodza.
    Gdy zabraknie silnego wodza przychodzi „smuta”, czas niepokoju. Powstaje
    dezorientacja i osłabienie. Pojawienie się nowego „dzierżymordy” to koniec „smuty”,
    to powrót do normalności.
    Cywilizacja turańska nie ma żadnego stosunku do religii. Dziedzina ta z reguły
    pozostaje obojętna dla władcy, byle by duchowieństwo nie wtrącało się w jego
    sprawy, nie próbowało odgrywać roli państwowej oraz by nie krytykowało władzy w
    ——————————————————————–
    Idealnie pasuje do calej 500-letniej historii rosji. A moze pierwszy car Iwan Grozny tez byl zydem? Zalozyl oprycznine, wymordowal caly Nowogrod (80 tys ludzi) , bo potrzebowal pieniedzy, w napadach szalu wymordowal 1600 osob wlasnymi rekami, w tym wlasne dzieci, ktore topil jak psy w rzece.
    Moskale nigdy nie byli Slowianami. Pisze o tym Duchinski, a takze inni autorzy
    http://books.google.de/books?id=i9pLAAAAMAAJ&pg=PA108&dq=katarzyna++caryca+slowianie&hl=de&sa=X&ei=MauQU4#v=onepage&q=katarzyna%20%20caryca%20slowianie&f=false
    http://books.google.de/books?id=ul5cAAAAcAAJ&pg=PA92&dq=katarzyna++caryca+slowianie&hl=de&sa=X&ei=MauQU4i9#v=onepage&q=katarzyna%20%20caryca%20slowianie&f=false
    http://books.google.de/books?id=WW9cAAAAcAAJ&pg=PA26&dq=katarzyna++caryca+slowianie&hl=de&sa=X&ei=Mau
    Potwierdzaja to takze wspolczesne badania genetyczne
    http://www.timpul.md/ru/articol/Issledovania-DNK-dokazali-chto-russkie-ne-slaviane-a-tataro-finni-45300.html
    http://www.timpul.md/en/articol/How-Moscow-hijacked-the-history-of-Kyivan-Rus–62339.html
    Skad wzieli sie ci „Slowianie” w rosji. To zdarzylo sie 200 lat temu.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziemie_Zabrane
    ————————————————————————–
    // już od ponad tysiąca lat istnieje Polska ekspansja na wschód// jaka „ekspansja ” chlopie! – to byly od tysiecy lat (genetyka) tereny rdzennych Slowian , z ktorymi moskiewska turanszczyzna nie ma nic wspolnego!
    ————————————————————————
    // Car odebrał przydzielony jemu kawałek tortu//
    to byla caryca i ona osadzila na tronie polskim jedego ze swoich kochankow- erotomana Stasia, ktory robil wszystko , co caryca kazala (brak wiedzy podstawowej). Moze wyjasnisz dlaczego ta skromna rosja wziela az 82% z tego”tortu”??
    Reszty napisanej przez ciebie nie mozna komentowac – to typowy punkt widzenia niewolnika („jak bedziesz §”grzeczny”” to cie nie napadniemy” – wyjatkowa bzdura) – Polak nigdy nie opowiadalby takich rzeczy!
    Sprawa religii – ktos sie oburzal, ze czerpiemy swoja wiedze ze starych POLSKICH kronik napisanych przez katolikow i zamiast tego powinnismy ja czerpac np. z Wed alowiano -aryjskich.
    I tu sprawdza sie funkcja religi w turanszczyznie – panslawizm , mitologia „slowian” – jest to tylko propagandowe oszustwo.
    Trehlebov to KGBista, Inglizm to wynalazek KGB. Wedy takze – byly one pisane pod tezy nastepnego geniusza-KGBisty Dugina (niemiecko -rosyjska unia Eurazji – niemcy tez musza byc „aryjczykami”). „Protokoly medrcow z syjonu” – to znowu „carska ochranka”
    Wielce bogata rosja wydaje w tej chwili 40% swoich dochodow na zbrojenia i PROPAGANDE – od setek lat nic sie nie zmienilo!
    https://www.youtube.com/watch?v=-exPJdU4_kU
    A dzieci w rosji zyja jak szczury – na to nie ma pieniedzy !
    (Po rewolucji, a takze po drugiej wojnie istnialo cos takiego jak „odstrzal” dzieci-sierot – turanszczzna w najokropniejszym wydaniu)
    https://www.youtube.com/watch?v=49iT9wRVV9g

   4. Rosja w IIwojnie byla przede wszystkim AGRESOREM – gdyby nie wspolpraca z rosja, hitler nie napadlby na Polske – rosja dostarczala niemcom, od traktatu w Rappallo surowce, zywnosc, udostepniala poligony cwiczebne, nie mowiac juz o wspolnej napasci. „Wyzwolenie” przez rosje nie bylo zadnym wyzwoleniem – Oswiecim np. zmienil tylko komendanta i nadal byli w nim mordowani Polacy. Niemcy mieli przynajmniej „NOrymberge” – zbrodniarze rosyjscy zostali za swe ludobojstwo postawieni „na piedestale”
    – w 1937 wymordowano 130 tys. POlakow w rosji na podatawie jedengo rozkazu
    – do roku 1939 wymordowano okolo 250 tys. Polakow w rosji – polowe meskiej populacji
    -w latach wojny wywieziono na Sybir ok 1800 000 Polakow , wrocilo ok 200-300 tys.
    – zbrodnia Katynska i dziesiatki jej podobnych nie sa do tej pory rozliczone
    Gdzie jest „Norymberga” dla zbrodniarzy rosyjskich?
    ————————————————————————-
    Nastepna niewyobrazalna bzdura -„rosja zniewolona przez zydow”
    Do chwili rozbiorow Polski zydzi nie stanowili w Rzeczpospolitej zadnego problemu – nie integrowali sie, zyli jak panstwo w panstwie ale nie mieli tez zadnego wplywu na polityke panstwa polskiego( nie mogli sie np. osiedlac w miastach itd.) Za to kahal odprowadzal do kasy panstwowej wysokie podatki – oni wzbogacali ten kraj – finansowo. Zmienilo sie to dopiero po rozbiorach.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_osiedlenia
    Zostali oni narodem wybranym – ale przez rosjan do niszczenia narodu polskiego. To samo robili austriacy i prusacy – zydzi nie identyfikowali sie z polskoscia, byli do kupienia, znali jezyk polski.(to samo oczywiscie robili zaborcy z innymi mniejszosciami, np. Ukraincami). Ta zasada funkcjonowala takze po roku 1944 – stad wiekszosc wyzszych stanowisk w rzadzie, bezpiece zostala obsadzona zydami. ALE ICH ZLECENIODAWCAMI BYLI ROSJANIE !TAK JAK W OKRESIE ZABOROW!
    Wracam do mitu „rosja zniewolona przez zydow”. Do czasu I wojny rosja zostala oczyszczona z zydow – carska ochranka organizowala niezliczone pogromy albo wabila ich korzysciami materialnymi w celu przesiedlenia na ziemie bylej Rzeczpospolitej. Jezeli „zydowska rewolucja” mialaby gdzies wybuchnac, to takim miejscem moglaby byc tylko Polska – tu zylo 80-90% europejskich zydow. A turanska rosja stracila cara i zaczal sie okres „rozroby- smuty” – to bylo tam normalne.. Polska byla takim atakom poddawana przez kilkaset lat, zanim sie rozpadla – to agentury niemiecka i przede wszystkim rosyjska „rozwalily” Polske od srodka – i w tej chwili robia to samo.
    Ostatnie trzy wojny nie byly wywolane przez zydowskich bankierow – byly co najwyzej uzaleznione od ich pozyczek(Hitler np. zaczal wojne z Polska wczesniej niz to bylo planowane , poniewaz jego skarbiec byl pusty – pierwszym celem w napadanych krajach byly zawsze rezerwy zlota) Wojny te wywolaly zawsze dwa narody(rosyjska turanszczyzna i niemiecki bizantynizm), ktore byly takze tworcami kompatibylynch z nimi przywodcow. Hitler pisal o wojnie juz w Mein Kampf – i w tym czasie nie mial nic wspolnego z jakimikolwiek bankierami. Stalin od poczatku planowal „podbicie swiata” przez komunizm – bankierzy mu tego nie podpowiadali.
    Putin posiadajac majatek 200 mld , moze sobie banki i bankierow kupowac , a nie (biedactwo!) byc popychanym przez nich do niezliczonych mordow, ktore popelnia od chwili objecia „caratu”.(Poza tym wiekszosc oligarchow, nie posiadajacych nawet kropli zydowskiej krwi, kupila sobie obywatelstwo izraelskie – z izraelskimi paszportami moga podrozowac po calym swiecie. Co zrobila z tym putinowska propaganda? -„biedna rosja ciemiezona przez zydow”)
    https://www.youtube.com/watch?v=GvxBhu8LVjk
    ———————————————————————-
    „Biedna armia rosyjska z milionowymi ofiarami” – kadra oficerska, podoficerska w rosyjskiej armii, batalion Smiersz, bezpieka , oficerowie polityczni itd. – to byli w 90%-100% rosjanie. Oni nie gineli tak czesto jak „mieso armatnie”, ktorymi byly w okolo 50% mniejszosci narodowe. No ale nie mowi sie nic o ginacych Buriatach, Kazachach czy Ukraincach – nie ma takich statystyk – oficjalnie „gineli rosjanie”. Kacapska propaganda spowodowala ze zapomniano, ze kilkadziesiat niepodleglych nacji zostalo w rosji unicestwionych – elity zostaly wymordowane, kultura, jezyk i historia zostaly zniszczone. Rdzenna ludnosc – Lotysze, Tatarzy – byla wywozona w bydlecych wagonach w „niewiadomym kierunku” , albo mordowana.( Na ich miejsce wchodzili rosjanie przejmjac caly ich dobytek lacznie z majtkami i skarpetkami.)Wiele z nich wegetuje w tej chwili jak Aborygeni – zrobiono z nich „ruskich”.O zniszczeniu kultury Indian wiemy wszystko – ale o tym co wycierpial np. narod Czukczow – nie wiemy nic. Takich nacji w rosji bylo kilkadziesiat. I teraz ich bogactwa naturalne sa sprzedawane jako „sowieckie”.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Czukcze
    ——————————————————————–
    Polska jest krajem najbardziej okupowanym przez agenture sowiecka – przyczyna jest niezalezny, wolnosciowe duch Polakow. Ale glupcy sa wszedzie – polskojezyczny glupek rozplynie sie w zachwycie nad swoja genialnoscia odkrywajac „przyczyne calego zla na swiecie” – czyli zydow. Polskojezyczny glupek nie zauwazy takiego drobiazgu, ze glownym problemem z syjonistami jest ich zadanie zaplacenia tych niezwykle slynnych 65 mln. Jest to zadanie bezpodstawne i tylko polski rzad moze uczynic to zagrozenie „rzeczywistym”. Wiec to polski rzad jest w tej chwili jedynym „problemem”. A 90% rzadzacych (i nie tylko) ma swoje „akta” na Kremlu i jest stamtad sterowanych.(wielu „Udziela sie” rowniez dla niemcow i syjonistow . za pieniadze) Rusofile powinni byc przeszczesliwi!!!
    Obecny rozpad Polski jest wlasnie sterowany przez agentow sowieckich i postsowieckich. Putin jest zadowolny!!! a to jest najwazniejsze.

  1. O geniuszu Putina raczej Polacy nie mowia bo sie nauczyli tylko pluc w tamta strone . Natomiast mowia o jego geniuszu srodowiska alternatywne commonwealth krajow i to nie tylko one . Slyszalam to wiele razy , ze Putin jest madrzejszy niz nie jeden kiep z politykow preznie udzielajacych sie wBohemian grove .
   Wole facetow , ktorzy nie paraduja na golasa przed wielka sowa paplajac oblakane slowa tylko wole takich politykow , ktorzy uprawiaja martial arts.

   1. „Mowia o geniuszu srodowiska alternatywne” – raczej lewackie i ultraprawicowe obsadzone przez sowiecka agenture (filmy Bezmienowa Jurija)
    W rzeczywistosci putin poszedl do szkoly dwa lata pozniej – ze wzgledu na deficyty intelektualne i emocjonalne – jest urodzony w 1950 , a nie w 1952. Prace doktorska zerznal z internetu (o tym jest na anglojezycznych blogach). Jego nauczyciele przypuszczali , ze zostanie KGBista albo … bandyta – zostal LUDOBOJCA. Juz jako vicemerowi Petersburga grozilo mu 20 lat wiezienia – okradajac biednych z zywnosci , handlujac narkotykami zarobil pierwsze miliony. Wszystkie akta oczywicie zniknely. O tym , ze jest pedofilem , pisalo wielu, ale najwymowniejsze sa zdjecia – putin bedac w tlumie dostrzega chlopca, zaczyna go glaskac po plecach , wlosach – potem podnosi dziecku koszulke i lize, caluje go po brzuszku – takich zdjec jest wiecej, z roznymi dziecmi.
    http://foxmulder2.blogspot.co.uk/2013/09/najwieksze-sekrety-pedofil-putin-i.html
    Ja nie widzialem zadnych „facetow laszacych sie do sowy na golasa” – w takim towarzystwie nie bywam. Ale widzialem golego putina laszacego sie do innych zwierzat.
    http://www.google.de/imgres?imgurl=http://fabrykamemow.pl//uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201305/
    Oczywiscie- jak ktos ma tak dobrze wyliftingowane cycki, to MUSI byc geniuszem.

   2. Co ty wiesz panie Piotrze nic nie wiesz poniewaz program dziala w tobie namietnosci nauki i edukacji syntetycznej inteligencji prinncess reptalianskiej z Oriona i krola z Siriusza z psia glowa na szyji . I to , ze Putin poszedl pozniej do szkoly dwa lata to swiadczy o nim dobrze poniewaz byl mniej zaprogramowany . Moja corka tez nie bya w szkole dwa lata bo jezdzilysmy po swiecie i zawsze jej mowilam , ze jest najszczesliwasza dziwewczyna pod sloncem bo sie uczyla zycia w biegu a nie w sztywnej lawce z ograniczonymi scianami i doswiadczeniem sciagania klasowek i sluchaniem geografii a nie poznawaniem jej poprzez doswiadczenie 🙂
    Jak sie zrzyna prace doktorska to genialana sprawa i to moze jeszcze z ekonomi ha ha ha . Czy widzial ktos uczciwa prace doktorska z ekonomi ? istan blazenada . Ilu ich pokonczylo dla faktu studiowania i bycia waznym ,akurat pochodze z rodziny doktorantow, ktorzy nie zrzynali prac i uwazam , ze te prace doktorskie to im zaszkodzily na zdrowiu a nie pomogly 🙂 Wiecej nerwow i papierosow spalili przy ich pisaniu 🙂
    Takie swietne informacje o Puinie masz pan ale skad je masz 🙂
    Alternatywne srodowiska to mam na mysli konspiracyjne srodowiska uwazaja , ze jakby Putin nie zastopowal Rthschildowsko – rokofelorowskiej expancji bylo by juz krolestwo ORIONa na planie ziemi w czystej formie tak jak 7 tysiecy lat temu .A tak to troche barykade mamy do pokonania .
    Astane juz zaglabneli illuminaci z zachodu co nie jest dobre poniewaz tam sie zaczela nasza cywilizacja . Bushs tez byli w Kontrwywiadach . Czyzby zamydlily ci oczy pewne fakty , ze Nie nazwisko Putina wykreowalo sie 6-7 tysiecy lat temu i , tylko Rothchilda a to mi wystarczy . Tak mowi o tym hopi starszyzna i nie tylko Hopi ale takze inne starszyzny Afrykanskie( bo tylko tam znajdziemy prawde ) Teraz cokolwiek jest pisane o kim kolwiek jest kompletnym klamstwem . Biala starszyzna zwiala w podziemia wiec nic od niej nie slyszymy za bardzo trujace powietrze na powierzchni ni i jeszcze do tego GMO dojdzie . Przynajmniej na terenach putina nie sypia z gory i nie bedzie GMO .

   3. Nie bede sie rozwodzic – bo to nie ma sensu. ALE:
    ” jakby Putin nie zastopowal Rthschildowsko”
    Dlaczego wiec putin przechowuje swoje miliardy w „rotschildowskich” bankach, dlaczego jego rezydencje znajduja sie takze w krajach zachodnich, dlaczego jego dzieci studiowaly na „rotschildowskich” zachodnich uczelniach i nadal zyja w zach Europie , korzystajac z rotschyldowskich ” bankow. Dlaczego najbogatsi w rosji (tam jest teraz najbogatszy ten, kto ma na to zezwolenie putina) rowniez korzystaja z rotschyldowskich” bankow i rowniez w „rotschyldowskich” krajach (np. Lazurowe Wybrzeze) maja swoje sezonowe rezydencje ?

 8. Nie wiem czy jest sens iść w „zachwyt” nad „upadkiem” Komuny – to tak jakby cieszyć się że…samochód jedzie z górki
  Żaden naród Paktu Warszawskiego nie ma z tym nic wspólnego (poza ZSRR)
  Odejście komunizmu z Europy i Polski zawdzięczamy układowi ZSRR z USA (rozbrojenia nuklearne)
  Już w latach 1986-87 mówiono w kuluarach komunistycznych o połączeniu się Deutschlandów (Okrągły Stół 1989)

  1. Ja nie pisze o tym , ze Putin jest swietym facetem ale madrzejszym ( geniusz to nie znaczy dobry i milosciwy :)Ja tylko klade uwage bardziej na tych co sa nawet znani poprzez elders tej ziemi od tysiecy lat. Putin nie jest znany a po drugie majatki i ziemie sie dziedziczy . Nie wiem czy wiesz ile krolowe angielskie miay koloni . Do dzisiaj sa . Ja wiem o tym poniewaz na Tasmani byl problem czy finansowac Governors of the Australian states- gdzie wielkie ich dochody jako harach szly do kiesy najochydniejszej ropuchy swiata . Putin nawet jakby mial cala Rosje to i tak marionetka jeaeli chodzi o dziedzczenie ziemi 🙂

 9. Co znaczy że ugrupowania lat 80tych: Janusza Z i Kornela M głosiły (jako jedyne…) potrzebę upadku komunizmu… Przez 30-40 lat wcześniej każda poważniejsza opozycja to głosiła z Żołnierzami Wyklętymi włącznie, oddającymi życie i zdrowie za wolność od komunizmu

Comments are closed.