Stop NWO – 6.03.2013

A w studio NTV dyskusja na bieżące tematy polityczne Mikołaja Rozbickiego i Janusza Zagórskiego.

Obszerny fragment dyskusji, która odbyła się na Gdańskim Spotkaniu Wolnych Ludzi w dniu 2 marca 2013 roku. Zagajenie – Janusz Zagórski.

Kolejny program z cyklu „Dzieje się” w wydaniu Mikołaja Rozbickiego.

 

11 thoughts on “Stop NWO – 6.03.2013

 1. wszystko fajnie, tylko trzymajcie się z daleka od okultyzmu, ezoteryką i magią itp. bo to nie ma nic wspólnego z duchowością. Tak samo NWO w przyszłości może wykorzystać i chyba do tego zmierza kościół tz. Ekumeniczny który już się tworzy. Oni chcą mieć jeden kościół i kontrolować wszystkich. W tym materiale wideo, jest więcej na temat ekumenizmu, jakie niesie ze sobą zagrożenie, wiele osób nie zauważa tego problemu !
  ekumeniczne zagrożenie
  http://vimeo.com/14661980#

  „BABILON”
  posłuchajcie także o Babilonie, Babilon to takie symboliczne miasto, które symbolizuje odstępstwo, sprzeciętnienie się Bogu, to są organizacje, instytucje takie jak np. NWO, faszyzm itp. Bóg ostrzegał mówiąc wyjdźcie z Babilonu! nie przebywajcie tam, abyście nie mieli udziału razem z nim. To jest nawoływanie do odejścia z takich struktur.
  http://vimeo.com/31587238

 2. Krytykowanie okultyzmu a bycie w okultyzmie to dwie rozne rzeczy . Nareszcie zaczelo sie krytykowanie entities , ktore manipuluja nami od tysiecy lat . One tego nienawidza poniewaz chcialy byc neiwdoczne jeszce przez nastepny czas pod jakims nowym ulepszonym wyznaniem niz , Jesus transcended the death of his body. However, the symbolism has been hijacked to only show a symbol of physical torturing and death – the crucifixion. This has resulted in people unknowingly focusing on a symbol of death.so
  wiec zdejmiemy Jezusa z Krzyza i wlozmy go usmiechnietego na krzyz . jest on symbolem nie okultyzmu ale healingu i milosci bardziej.
  Alex
  Trudno sie jest trzymac od ezoteryki z dala poniewaz , czy chcesz czy nie zyjesz w wieloprzestrzennym Universe i tak sie sklada , ze Mafia najwiekszych balaganiarzy jest w 4 dimension a ty ich nie widzisz poniewaz to przez nich zostales odsuniety od postrzegania wiecej . Oni maja wladze nad toba bo poprostu oni wsadzili cie w pudelko niewiedzy , ktora ty nazywasz ezoteryka .
  Im wiecej dotykasz gangsterow z 4 Dimention tym wiecej zaczynaja sie oni zloscic .
  Nie wolno traktowac ich ulgowo i tak jak to New Age nakazuje Kochaj wszystkich to sa slogany wykreowane przez tych cwaniakow . Trzeba ich wykopsac z naszego pola enegetycznego . Jak to zrobimy to bedziemy zbalnsowani nie wysilajac sie i to bedzie spontaniczne dla nas i naturalne . Poniewaz to ich energia maci w naszych glowach zeby sie zywic negatywnymi i za bardzo podekscytownymi emocjami poniewaz sami ich nie maja wiec -joint the club .F…..k you of!
  A teraz nasuwa mi sie nastepna madrosc , ktora powinnismy rozwazyc .
  Wszyscy cudzoziemcy z innych planet , ktorzy nie maja zadnego sytemu emocjonalnego w sobie sa naszymi pasozytami tez, poniewaz jest to jeden z czynnikow motywacji i akcji kosmicznej .Tak wiec beda szukali drogi do korzystania z naszych emocji . Nasuwa mi sie jeszcze jeden piekny wniosek -emocje kreuja universe poprzez boski mind i emocje sa cenniejesze niz zloto i najdrozsze kamienie:)
  With love Kalina

 3. Mikołaju- tego mi caly czas wlasnie brakowalo na NTV. „NWO- to MY”= bardzo mądrze!

 4. piękny paseczek w słuzbie jej króelewskiej mości… 😉
  niezły strzał.
  jako ciekawostka – blog Maxa Kolonko ze stanów:
  Czy masoni rządzą Ameryką?
  np. amerykańskim dolarze. Masońska Trzynastka jest znacząca dla funkcjonowania naszego świata, co nie znaczy, że szczęśliwa. I tak: samochód Księżnej Diany uderzył w 13. filar paryskiego tunelu. Statek kosmiczny Apollo 13 nawalił 13 kwietnia.
  http://maxkolonkoblog.com/?p=245

 5. Bardzo się cieszę, że już nastąpiło zetknięcie z ruchem ” Universelles Leben” czyli po naszemu „Życie Uniwersalne”.
  Osobiście jestem bacznym obserwatorem tego ruchu.
  Nie należę wprost bo mam awersję do przynależenia do czegokolwiek.
  Z wolnej stopy wspieram i jest mi najbliższe.
  Rozumiem istotę tego ruchu.
  Mam za sobą przeczytane ze zrozumieniem wykłady Rudolfa Steinera.
  Wynika z nich ni mniej ni więcej tylko to, że CHRZEŚCIJAŃSTWO zoStało zakotwiczone
  na kulturze łacińskiej nie bez powodu. problem polega na tym, że nie pozwala się nam na rozwój tej idei. Wg Steinera religie takie jak HINDUIZM, BUDDYZM i inne są wcześniejszymi próbami ucywilizowania CZŁOWIEKA, rozwijały się do pewnego momentu i zdryfowały. Myślę że to zawracanie kijem Wisły odbywa się zawsze tak samo. Ci którzy nie chcą pozwolić na rozwój w kierunku CZŁOWIEKA mobilizują się totalnie. Myślę, że my powinniśmy totalnie się nie dać a zwłaszcza totalnie robić swoje.
  Przecież my już wiemy dużo gdzie jest nie tak. Więc należy totalnie robić tak jak ma być.
  I właśnie to robią w Życiu Uniwersalnym. Nazywają siebie PRACHRZEŚCIJANAMI .
  Dlatego dobijam się tu od jakiegoś czasu o chętnego do tłumaczenia z niemieckiego tego co oni oznajmiają ŚWIATU.
  Żeby jeszcze lepiej zrozumieć co się dzieje zachęcam do zapoznania się z wykładami prof. Piotra Jaroszyńskiego na jego autorskiej stronie i z wykładami prof. Tadeusza Guza. Jeden rozjaśni nam zasady myślenia w kulturze łacińskiej , które to zasady póki co są dla nas właściwie oczywiste, ale dla następnego pokolenia już takie nie będą, z powodu właśnie totalnego ataku na ten system wartości.
  Drugi z kolei objaśni nam kto nam usilnie przeszkadza zostać CZŁOWIEKIEM i jakich używa instrumentów i struktur.
  To się wszystko dzieje na naszych oczach.
  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 6. PRECZ z konstytucją RP
  PRECZ, PRECZ, PRECZ z konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku, która na podstawie art. 84 i 227 odbiera SUWERENNOŚĆ NARODOWI POLSKIEMU.
  Lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, uprawiana przez wybrane władze RP urąga wszelkiej sprawiedliwości.
  NIC NIE DA – nawet całkowita wymiana elit rządzących, bo i tak PRZYSIĘGA jaką składają „wybrańcy” w parlamencie, wymaga składania wierności konstytucji a nie narodowi. To znaczy, że parlamentarzyści przysięgają uprawiać lichwiarsko-podatkową ZBRODNIĘ, która jako ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, nie ulega przedawnieniu.
  A zatem „wybrańcy” do rządzenia w państwie są niewinni. Podobnie „niewinni” byli zbrodniarze hitlerowscy, postawieni przed Sądem w Norymberdze – rok 1945.
  Reasumując – można powiedzieć, że lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA daleko przebija zbrodnie, których ojcami byli Hitler i Stalin. Zmieniła się tylko metoda na niekorzyść OFIAR, czyli karabin został zamieniony na lichwę + podatki.
  Dzisiejsza ZBRODNIA jest wykonywana NA RATY. Na RATY więc odbiera się ludziom chleb od ust, co oznacza bezpośrednio – odbieranie im ŻYCIA .
  KONSTYTUANTA NISZCZONYCH POLAKÓW ma PLAN odzyskania przez NARÓD SUWERENNOŚCI, który prezentuje na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com oraz na podstronach. Na podstronie POLITYKA SPOŁECZNA prezentuje TOTALNY RABUNEK majątku POLAKÓW w tzw. „okres transformacji”, co przekłada się na totalne zniewolenie OFIAR zbrodni konstytucyjnej.
  Wobec powyższego; KONSTYTUANTA… przedkłada uciemiężonemu NARODOWI przez „władze” projekt nowej Konstytucji Polski – MODEL 2012 do zatwierdzenia w akcji REFERENDALNEJ, którą w Imieniu oddolnego Ruchu Społecznego pod nazwą KONSTYTUANTA… jako jego Krajowy Pełnomocnik i Rzecznik – PRZEDKŁADAM.
  KJS – adres; husarz33@wp.pl

 7. Chyba lepiej nie mylisc pojec ze NWO to my.raczej ze nwo ma racje bytu tylko dzieki nam .A nie ze nwo to my.Bo sie zacznie złe pojmowanie przez tych co niewiele o tym wiedzą.

 8. Oj! Panie! Chyba się jakaś Wielka Rewolucyja szykuje bo ludziska strasznie krzyczą, wszystko chcą zmieniać! To ja też mogę: PRECZ z PRECZEM! Idę prasować bo mi się żelazko zagrzało. Wasza Genowefa.

Comments are closed.