Stop NWO – 7.01.2015

W dniu 7 stycznia 2015 odbyła się rozprawa w w Sądzie Rejonowym Warszawa-Śródmieście w sprawie kontroli umysłu i elektronicznego dokuczania. Był to skutek złożenia grupowego zawiadomienia na policji Warszawa Śródmieście w sprawie kontroli umysłu i elektronicznego dokuczania.

Pani Zofia Filipiak jest jedną z osób ofiar Mind Control. Janusz Zagórski rozmawia z panią Zofią o całej sprawie i przebiegu rozprawy w sądzie.


W studio NTV Janusz Zagórski rozmawia z panią Zofią Filipiak, jedną z ofiar kontroli umysłu i elektronicznego dokuczania.


Janusz Zagórski rozmawia z Izabelą Litwin o bieżącej sytuacji finansowej Rosji i rubla w związku ze światowymi cenami ropy jako narzędziem presji.

129 thoughts on “Stop NWO – 7.01.2015

 1. To bardzo trudny temat pod każdym względem, szczególnie udowodnienia winy sprawcy. Stać się tak może gdy ktoś znający temat i mający dostęp do materiałów ujawni je, albo jacyś hakerzy wedrą się do jednego z działów Szpitala Psychiatrycznego Tworki, może nie tylko tam….. Nie mniej jednak każdy inny z nim mocno współpracuje.
  Ale tam jednym z dyrektorów jest Izraelski były….. 🙂 🙂 pracownik Mosadu znakomity specjalista w dziedzinie psychologii i psychiatrii.ufff, ufff , uffff
  informacje są w necie poszukam i dam załącznik, gra w skojarzenia jest fajną zabawą…
  Ta działalność „rozrywkowa” naprawdę zakrojona jest na wielką skalę.

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/bnai-brith-i-jej-terrorystyczne-zbrojne-ramienic499-o-nazwie-anti-defamation-league-adl.pdf

  „Natomiast sekretarzem zarządu B’nai B’rith Polin jest dr Jonathan Britmann, psycholog,
  pracujący w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach i wykładający na Warszawskim
  Uniwersytecie Medycznym, pochodzący zaś z Izraela, gdzie był funkcjonariuszem służb specjalnych.”

  Przy takiej obsadzie stanowisk w kraju , trudno się doszukiwać możliwości wyegzekwowania roszczeń… ale…

  Nie sądźcie jednak , że wszyscy Żydzi wiedzą o co w tym chodzi i są za….

  Kiara.

  1. Możemy zwrócić szczególną uwagę na ten fragment…. dla zrozumienia wielu struktur politycznych , prawnych, socjalnych i medialnych.

   „Elitarna żydowska masoneria B’nai B’rith liczy ponad 600 tys. w 58 krajach.
   We Włoszech jej główną siedziba znajduje się w Livorno, natomiast w Rzymie ma swoją
   siedzibę „ramię operacyjne” B’nai B’rith, czyli Anti-Defamation League.
   Według żydowskiej gazety wychodzącej we Francji „Tribune juive” B’nai B’rith to
   „najpotężniejsza organizacja żydowska […] składająca się z lóż (Których jest ok. 1,8 tys. , z
   czego 200 w Izraelu. Poza tym istnieje ponad 1 450 tzw. kapituł żeńskich, których członkowie
   zasiadują w różnych wyspecjalizowanych komisjach”.
   W tym samym numerze z 23 grudnia 1985r. znalazła się informacja, że B’nai B’rith:
   ” jest też akredytowany przez większość najważniejszych organizacji międzynarodowych,
   takich jak ONZ, UNESCO (oraz Rada Europy, z głosem doradczym) jako organizacja
   pozarządowa, a prócz tego ma dojścia w Watykanie. Świadomość jego wpływów każe
   kandydatom do fotela prezydenckiego w USA stawić się przed nim [przed B’nai B’rith] przy
   okazji każdych wyborów.”

   Ale zawsze ujawnienia mają MOC!

   Kiara.

  2. Kiara pisze:
   4 stycznia 2015 o 21:23

   Widzę że obejrzałeś… dobre zaczyna się od 111. minuty ( to dla niecierpliwych), niestety , ale istnieje ogólna zmowa oszustwa na ziemi dotycząca WSZYSTKICH historycznie ważnych tematów!

   Tak piramida w Gizie miała wiele funkcji jedną z ważniejszych to generator energii, przekaz jej z Konstelacji Gwiazdozbioru Cyganus ( Łabędź) do jądra ziemi. W tym miejscu (czubek piramidy) wyznaczał dokładnie środek okręgu dolnego/ ziemskiego łączącego się osią z górnym z jedną z gwiazd Cyganusa. W ten sposób te dwa okręgi w każdym ustawieniu ziemi idealnie się pokrywały, pomimo zmienności długości łączącej je osi. Płynęła energia, dźwięk , światło i wiedza ( wiedza poprzez archetypy dzisiaj nazywane językiem hiperprzestrzeni) , w określonych momentach ustawień kosmicznych związane z wiedzą 4 żywiołów. Ale zawsze 8 bo uwzględniano zarówno wiedzę plusa jak i minusa, pełnie wiedzy.
   Gdy zmieniono sztucznie oś magnetyczną ziemi czubek piramidy stworzył połączenie osią z Orionem. Dawny okrąg już nie był pełnym kołem,do jądra ziemi popłynęła wiedza nie przez oś w piramidzie , a przez sztucznie stworzone połączenie „studnię czasu” kilka metrów obok niej . Co opisuje rownież Melchizedek , w ten sposób wyłączono 1/8 zasilającej ziemię energii , zmieniona oś magnetyczna uniemożliwiła dawną nawigację kosmiczną, zamykając portale kosmiczne i blokując dawne korytarze.

   Przesunięcie o 1/8 zmieniło przekaz informacyjny i stworzyło nową fałszywą sieć energio informacyjną wokół ziemi, która blokowała pole morfogenetyczne.
   ono było połączone z naziemną i podziemną siecią przepływy energii/ światła oraz wiedzy.
   Orionidzi przejęli władzę nad ziemią , a cyborgi , które stworzyli jako swoją pomoc nad nimi.Teraz są od nich uzależnieni , bo oni wykreowali się dla nich jako ich BÓG!

   Na szczęście udało nam się odnaleźć wszystkie istotne dawne węzły energetyczne i odblokować je, przywracając całe dawne energetyczne ustawienie na ziemi.

   Pora również wyjaśnić czym były wszystkie megalityczne budowle, mniejsze i większe kręgi kamienne. Jaką rolę pełniły w dziejach ziemi one i dawne świątynie ( nie mylić z religijnymi kościołami), oraz dawni szamani.
   Współcześni chyba nie wiedzą co to słowo znaczyło naprawdę?

   Kalendarz dawny jest zupełnie inny niż obecny, dawny zawsze opierał się na przesileniach i równonocy i ilości światła płynącego do świątyń wzdłuż NILU, a nie na wymyślonych porach roku.
   O wszystkim decydowała energia słońca i Gwiazdy Matki, księżyc był stworzony na potrzeby III wymiaru, obniżenia wibracji i światła na ziemi, by wcielające się tu Energie mogły przejść cały proces rozwojowy do obecnego stanu swojej wibracji.
   Potop to inna kwestia, wojna „Bogów” , to walka orionidów i ich sprzymierzeńców o zablokowani przejścia w wyższy wymiar. wszak 3 razy im się udało, ten był czwartym razem, byli pewni na bank , że dadzą radę!
   Na szczęście dla nas NIE!
   Zamrażanie ziemi, zimne pioruny i ekologiczna dewastacja dla zmiany klimatu , to inna sprawa. Oddzielny temat, jak i rola megalitów i kamiennych kręgów. …. na kolejną dyskusję tematy.

   Kiara.

   ps. Łabędź w Malborku wyznacza w pewnym czasie, pod koniec lata ustawienie tego punktu ( napływ najsilniejszej energii z gwiazdozbioru Łabędzia ) do sieci energetycznej północy Polski. Ta energia mila połączenie z kamiennymi kręgami na północy Polski i z Wyspą Sobieszewską , która pełni bardzo specjalną rolę w układzie energetycznym naszej półkuli.

   To długa historia , ale bardzo ciekawa.

   Kiara.
   Kiara, zacytowałam Twoją wypowiedź z dnia 4 stycznia na temat przywróconej orientacji osi ziemi na Gwiazdozbiór Łabędzia. Temat ten jest mi bardzo bliski.
   Zapewne dlatego od moich duchowych przyjaciół otrzymałam bardzo ważny znak. Dzisiaj – 8 stycznia około godz. 16:40 zobaczyłam nad moim miastem (pogórze Sudetów, Dolny Śląsk) trzy śnieżnobiałe łabędzie, które wysoko na niebie w kluczu w kształcie trójkąta frunęły w rejon pobliskich gór.
   Bardzo chciałam podzielić się z Tobą tą wiadomością, ale pod zacytowaną wypowiedzią nie było to już możliwe. Skorzystałam z tego miejsca, chociaż tematycznie nie jest kontynuacją tamtego wątku.
   Poczułam, że ta informacja jest bardzo ważna.
   A odnośnie zamku w Malborku, zwiedzałam go wielokrotnie jako dziecko,
   i w jakiś nieuchwytny sposób mnie tam ciągnie. Ja zawsze czułam coś szczególnego w rejonie studni, o której napisałaś. Miałam wrażenie, że ten rejon zamku, to swoiste „prywatne” i tylko dla braci krzyżackiej swoiste sanktuarium. Jeśli możesz podać, w jaki dzień sierpnia ma miejsce zjawisko „napływu” energii z Gwiazdozbioru Łabędzia, byłabym wdzieczna.
   NIKO

   1. NIKO.
    Ptaki uważne są nośniki proroctw , łabędź w odniesieniu do kobiecości jest jej ptakiem rodowym. Zatem widzieć to jedno a zrozumieć co się widzi , to drugie. Piękny symbol Ci pokazano, na ziemie powrócił RÓD ŁABĘDZIA .

    To właściwe ustawienie planetarne nad Malborkiem było 21 lipca wczesnym wieczorem. każdy proces zawsze trwa dobę, zatem obejmuje 21/22 lipca.

    Pierwotny związek miał on z zakonem rycerzy Joanitów… a Joanici maja związek z anatomią Turecką ze Świątynia Jonii i kolumną jońską reprezentującą kobiecość.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Jonia

    jon….. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6f/Nitrate-ion-elpot.png/220px-Nitrate-ion-elpot.png

    Nigdy nie ma przypadków.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Kiara.

 2. Chodzi o przejecie ludzi w astralu Janusz o to chodzi . Albo Jezus przyjmie albo Szatan . Dziekuje bardzo pojde sobie w galaktyczny core i zadnych porozumien wymuszonych poprzez tortury nie akceptuje .

  1. Każdy przyjmie tych, którzy mają podobne wibracje, nie ma tak że wszyscy na prawo , albo na lewo….
   Kto z czym wibracyjni harmonizuje , ta przestrzeń go przyciągnie jako podobieństwo.

   Czas zablokowania drugiej drogi już minął bezpowrotnie, to nie ludzkie paplanie ja…. to to… albo to…. jestem decyduje, a wylącznie osobisty poziom rozświetlenia siebie, poziom mocy i samoświadomości a nie jakieś tam współ…..

   Szatan jest „strażnikiem progu” ale nie może nikomu niczego zabronić gdy ktoś już osiągnął odpowiedni poziom.
   A Jezus nie może w nikim niczego rozświetlić i przeciągnąć go na swoją stronę, bo każdy musi zrobić wszystko dla siebie sam.

   Nasze życiowe zdarzenia i decyzje w nich spontanicznie podejmowane, ZAWSZE są egzaminami poziomu światłości osobistej, poziomu przekraczania pól strachu i mocy.
   Astral jest progiem, tam nie ma pełnej i prawdziwej wiedzy, jest jej tylko polowa w dominacji aspektu męskiego.

   Kiara.

   1. 🙂
    „Astral jest progiem,” 😀 a onegdaj Sama gadała, co
    sie zchajcował, nu to f koncu coje ? 😀
    😀

   2. „gUral” pisze:
    8 stycznia 2015 o 14:35

    🙂
    „Astral jest progiem,” 😀 a onegdaj Sama gadała, co
    sie zchajcował, nu to f koncu coje ? 😀
    😀
    tak ten ze starymi wzorcami i blokadami w postaci kola karmy, tak zchajcował się na amen. Ale jako poziom nauki, dla kolejnych energii będzie istniał, trudno z przedszkola wybrać się na studia….. 🙂 jednak nie będzie w kolo panie pierdoło… dziesiąta wersja tego samego, bo zamknęli nas w zagrodzie.

    Kiara.

   3. Na ziemi prawie wszyscy wibruja z dziada pradziada niewolnicza energia. Chyba , ze byli wyznawcami innej religii posiadania majatkow i niewolnikow .
    Skad to wiesz w jakich wpibracjach jestes ? jezeli masz fizyczne cialo to jestes na ziemi i obowiazkiem sie jest zajmowac ziemskimi sprawami a nie wibracjami .
    Wibracje mozna sobie uskuteczniac dla samoistnego poznania swojego ciala w odniesieniu do Soul .
    Soul jest skazony wieloma teoriami i doswiadczeniami , ktore ktos nam organizowal przez tysiace lat . Ta planeta nie tylko do nas nalezy . 🙂
    Raczej bym sie skupila na tym co sie kreuje na ziemi obecnie . Poniewaz sama pisalas , ze to co nizej to wyzej i odwrotnie . Raczej widze , ze swiat fizyczny staje sie bezwzgledna competition .Tak wiec astral podaza za tym w calej swojej okazalosci .
    Twoje teorie nie dopraowadza do likwidacji hierarchi . Fiasko ide sluchac pani Zofii .

 3. Nie wierzę w większości pokazywanych przypadkow w totalną kontrolę. Uważam, że jest to mania prześladowcza bo ludzie lubią być podsłuchiwani i inwigilowani. Uważają to za możliwość zaistnienia i pewnego rodzaju nobilitację. Trzeba w życiu mniej paplać. Zamknąć umysł na odbior dziwnych treści a spostrzglszy tajemnicze oddziaływania starać się nie przejmować się tym. Zajmowanie się tego typu zdarzeniami powoduje rozstroj nerwowy co powoduje latwiejszy dostęp do naszego umyslu.

  1. Moriar pisze:
   8 stycznia 2015 o 14:20

   Nie wierzę w większości pokazywanych przypadkow w totalną kontrolę. Uważam, że jest to mania prześladowcza bo ludzie lubią być podsłuchiwani i inwigilowani. Uważają to za możliwość zaistnienia i pewnego rodzaju nobilitację. Trzeba w życiu mniej paplać. Zamknąć umysł na odbior dziwnych treści a spostrzglszy tajemnicze oddziaływania starać się nie przejmować się tym. Zajmowanie się tego typu zdarzeniami powoduje rozstroj nerwowy co powoduje latwiejszy dostęp do naszego umyslu.

   *****
   Wcale nie jest ważne w co ty wierzysz…… no może dla ciebie…. to skocz do Gożdzikowej po tabletki przed wejściem w ten temat…… 🙂

   Istotne jest , bo jest to na dużą skalę w cierpieniu i śmierci ofiar,CO SIĘ DZIEJE REALNIE TU I TERAZ!

   A Ludzie maja już wyniki badań skutków takich dzialań.

   Kiara.

   1. 😀

    „każde z nas swoje ścieżki ma
    wydeptane i sprawdzone od lat. kiedy ja chcę zielonym być
    dom grzać słońcem i deszczówkę z chmur pić.
    raz po raz straszą nas mówią wprost że to finał,
    rok może pięć komet deszcz i szlus 😀 chyba że…
    że tęgi łeb myli się i kurtyna w dół zamiast spaść
    —> Perfect – Raz po raz <—
    w górę pnie. Może ja jadłem inny chleb, może…?
    może księgi czytywałem nie te…/insze ? y tak pacze/
    patrzę w ekran i wciąż pytam się, czy świat na głowie
    to jedyny nasz wkład, / no jak myślisz Majestic-Q/
    muzykę słyszę ciało rusza w tan.
    Chyba mam lepszy wzrok niezły plan się rozwija.
    I tak mogę wieki trwać 😀 X 333…

    😀 3-maj sie

  2. Moriar
   Jestes tutaj niepotrzebny idz sobie na fora twardzieli mentalnych 🙂
   Albo zapoznaj sie z literatura w innych jezykach . W 1961 bodajze roku cala abasade amerykanska zalatwili rakiem w Moskwie testujac technologie wywolujaca raka . 🙂

  1. Kalina tak to z Kraju gdzie pojecie rodzina tradycja jest jeszcze aktualne i niema w tym wszystkim sztuczności jest jak jest, ale jest .

 4. Po pierwsze to pan Janusz zachował się bardzo nieprofesjonalnie jak na dziennikarza z góry na dzień dobry przyjmując postawę sceptyka i racjonalisty, który musi być dociekliwy w szczegóły.
  Po drugie nie pozwolił p. Zofii na swobodę wypowiedzi ciągle przerywając w pół słowa siląc się na osobiste narracje, głośnie westchnięcia i przewracanie oczami 🙂 dając do zrozumienia ,że błyskawiczna diagnoza psychiatry jest chyba poprawna.
  Cóż jak na tak delikatny temat dla ofiar Kontroli Umysłu należy pogratulować panu Januszowi bystrości jego własnego umysłu.
  Po trzecie Och Kiaruś zobacz co cie czeka jak będziesz miała niebawem swoje interwiu w NTV. A działo się u ciebie oj działo i lekarze ponoć to potwierdzili i dokumeny masz , ale ty chyba nie o tym będziesz prawiła tylko o Lucyferycznej miłości i mądrości.

  1. „. A działo się u ciebie oj działo i lekarze ponoć to potwierdzili i dokumeny masz , ale ty chyba nie o tym będziesz prawiła tylko o Lucyferycznej miłości i mądrości.”
   *****
   widać ci znaprzeciwka mieli nadzieję że u medyków wyląduję….. nie tym uchem podsłuchałaś naradę, oj nie tym….
   oj niedoinformowana jesteś moja miła paniznaprzeciwka oj nie….. 🙂 ‚co się działo , to się działo…. na szczęście porad medycznych nie potrzebowałam , nie potrzebuję i potrzebować nie będę….. 🙂
   co do moich publicznych występów tu i tam….. to niech cie, twoja rozczochrana nie boli.. dam radę jak będzie trzeba. Póki co, wcale nie trzeba nie trzeba jest dobrze, a nawet bardzo dobrze….. 🙂

   Ci znaprzeciwka strasznie trzęsą gaciami z powodu Lucyfr , oj aż włosy w brodach gubią , a to nieuchronność losowa, bo Lucyfer przejęła już stery , kobiecość ma się świetnie! Tworzy się harmonia , a to nie wszystkim się podoba, oj nie….. 🙂

   Kiara.

   1. Jakbyś naprawdę była prawdziwym człowiekiem o wysokich wibracjach to nie tupała byś i nie straszyła z tym chichotem na ustach , bo to ani mądre ani miłościwe ani światłe. I nie boję się twojej obstawy duchowej gdyż wiem ,że to są ostatnie podrygi morskiej ostrygi. Najwyraźniej sama jeszcze tego nie wiesz.

   2. Kiara , tez nie rozumiem dlaczego ludzie boja się światłości ? przecież to światłość zawsze jest przedstawiana jako synonim światła boskiego , oświecenia rozumu, doskonałości ,my tu teraz tez lgniemy do światła , to światło stało się buforem zła które niweluje mroczny świat czy boskość nie oślepia swoim blaskiem idących w mroku aby nas ostrzec ? bo czym jest LUCYFER jak nie posłańcem boga -Kreatora ,energia wszechwiedzy bo chyba brak tej jutrzenki było widać gdy mrok zapadł na padole ziemskim , matrix zgasił światłość aby móc lepiej polować na tych co nosili w sobie resztki światłości .na stosach i kazamatach najwiecej zginęło kobiet właśnie dlatego ze to one przekazywalny i przemycały światłość na materie ziemi , i dlatego te najbardziej rozpalone światłością gatunku, ginęły i były celem niszczenia , to tylko fakty i każdy może je sam odkryć jeżeli ma promyk boskości w sobie .Pozdrawiam

   3. Majestic pisze:
    8 stycznia 2015 o 22:02

    Kiara , tez nie rozumiem dlaczego ludzie boja się światłości ? przecież to światłość zawsze jest przedstawiana jako synonim światła boskiego , oświecenia rozumu, doskonałości ,my tu teraz tez lgniemy do światła , to światło stało się buforem zła które niweluje mroczny świat czy boskość nie oślepia swoim blaskiem idących w mroku aby nas ostrzec ? bo czym jest LUCYFER jak nie posłańcem boga -Kreatora ,energia wszechwiedzy bo chyba brak tej jutrzenki było widać gdy mrok zapadł na padole ziemskim , matrix zgasił światłość aby móc lepiej polować na tych co nosili w sobie resztki światłości .na stosach i kazamatach najwiecej zginęło kobiet właśnie dlatego ze to one przekazywalny i przemycały światłość na materie ziemi , i dlatego te najbardziej rozpalone światłością gatunku, ginęły i były celem niszczenia , to tylko fakty i każdy może je sam odkryć jeżeli ma promyk boskości w sobie .Pozdrawiam

    ************

    Pisałam już, że ziemia III wymiaru dana była czasowo do dyspozycji „Synom Ciemności” żeby mogli rozświetlić w sobie ciemność. Oni nie znają prawdziwej wielkiej jasności , więc się jej boją.
    Otrzymali wiedzę od Lucyfer , stworzyli z niej technologię uzależniającą Człowieka, jego Energię. Boją się stracić co juz wypracowali , bo sadzą ze to stracą, zwyczajnie boją się. Zatem walczą ze wszystkim co spotkają, a co jest bardziej świetliste od tego co znają. Blokuje ich strach, nie ma innej drogi muszą go pokonać w sobie, bo procesy rozświetlania są już tak zaawansowane że nikt i nic ich nie powstrzyma.

    To straszenie mnie ….
    „że to są ostatnie podrygi morskiej ostrygi. Najwyraźniej sama jeszcze tego nie wiesz.”….
    prowadzi ich donikąd, ja się nie boję , znam przyszłość , a oni ten próg muszą przekroczyć, muszą się odważyć, miast usiłować wszystkich zablokować w rozwoju z powodu własnego strachu.

    serdeczne pozdrowienia dla wszystkich znaprzeciwka…. pora wyjść ze swojej skorupy strachu… 🙂 światłość nic nikomu nie zrobi ! LUCYFER = PEŁNIA WIEDZY….. bo światło jest nośnikiem wiedzy, czym jaśniejsze, tym większa wiedza.

    Kobiecość niesie w sobie wiedzę i intuicję , otwiera bramy dostępu do jej pełni, zawsze była nienawidzona przez tych, ktorych marzeniem była władczość miast mądrość.

    Kiara.

   4. Kiara ,najwarzniejsze ze energia płynie , ziemia wraz z Nami się transformuje kosmos jest z nami bo my jestesmy kosmosem ,zobacz ostatnie zorze polarne to czysta manifestacja nowych energii ,ściągnięto nawet bieżący monitoring bo energia płynie z centrum galaktyki nawet nie da się spekulować ze to wyrzuty koronalne ze slonca są jedynym sprawca „anomalii ” musimy tylko uważać na nasze torusy aby zostały w równowadze .Cieszmy się ze nie jestesmy zakotwiczeni w materialnym marazmie ,ze nie mamy balastu Pozdrawiam

   5. za postraszenie mnie…… 🙂
    „wiem ,że to są ostatnie podrygi morskiej ostrygi. ”

    Z dedykacja dla paniznaprzeciwka……. 🙂

    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/l/t1.0-9/1606939_693409110681676_445605208_n.jpg?oh=0c097e291e2b9873bf1416c622bee858&oe=553B04C6

    ps. naprawdę moje nazwisko panieńskie ma związek z morzem.. 🙂

    Dlatego z wytchnieniem czekałam na dzisiejsze nocne niespodzianki….. 🙂 a jakże były.. zgodnie z obietnicami paniznaprzeciwka były, były … ale bezskuteczne jak widać, mam się doskonale chociaż atak był bardzo agresywny.

    oni najczęściej zaczynają ( bynajmniej ta grypa) około 4 rano .

    Do ataków energetycznych i programowania naszych zachowań wykorzystują fazy snu, to bardzo obszerny temat.
    Około 4 rano mamy najbardziej wyłączoną świadomość ,naszym ciałem steruje nerwowy układ wegetatywny , on nie podlega naszej woli. Zatem łatwo jest bodźcami energetycznymi kodować w człowieku rodzaj zachowań , blokować funkcje jednych organów , stymulować innych. Kodować wizjami sennymi fałszywą rzeczywistość.

    O mojej odmienności reakcji nie napiszę, bo nie mama zamiaru nikomu ułatwiać dostępu do mnie…… 🙂 🙂

    Kiara.

    http://ldmasta.w.interia.pl/Teoria/Fazy.html

   6. Kiaruś kochana skoro czekałaś na nocne ekscesy to sobie je zwizualizowałaś. Fizyka kwantowa, prawo przyciągania mówi ci to coś moja frelko szwarna 🙂
    Gaja ma ten temat w jednym palcu to poproś ją o wyjaśnienie.
    Ja nie prowadzę astralnych korespondencji więc pudło nie do mnie z reklamacją.
    No chyba że coś innego jest przyczyną twoich prześladowań , ale myślę że to jednak napewno archońska sprawka.

    http://wazne-sprawy.pl/lekarz-twierdzi-ze-zydzi-sa-nosicielami-schizofrenii/

   7. Majestic pisze:
    9 stycznia 2015 o 11:04

    Kiara ,najważniejsze ze energia płynie , ziemia wraz z Nami się transformuje kosmos jest z nami bo my jesteśmy kosmosem ,zobacz ostatnie zorze polarne to czysta manifestacja nowych energii ,ściągnięto nawet bieżący monitoring bo energia płynie z centrum galaktyki nawet nie da się spekulować ze to wyrzuty koronalne ze słońca są jedynym sprawca „anomalii ” musimy tylko uważać na nasze torusy aby zostały w równowadze .Cieszmy się ze nie jesteśmy zakotwiczeni w materialnym marazmie ,ze nie mamy balastu Pozdrawiam

    ************

    Płynie, płynie ta energia i jest coraz bardziej silna i jasna,coraz większą mocą emanuje na ludzi. A moc jak moc zasila TO co w ludziach siedzi, w jednych dobro, w drugich zło.. dlatego wysyp różnych incydentów.

    Widzisz paniznaprzeciwka napisała że Żydzi to sami schizole….. 🙂

    http://wazne-sprawy.pl/lekarz-twierdzi-ze-zydzi-sa-nosicielami-schizofrenii/

    to już wiemy dlaczego tak się dzieje na ziemi skoro oni rządzą światem…….. 🙂 🙂
    Ale Energia Lucyferyczna z centrum galaktyki poradzi sobie i z tym.. nie trza się przejmać, trza się obejmać……. 🙂 jak mówił cieć z Alternatywy 4, tym bardziej że to już nie alternatywy a fakt.

    Kiara.

   8. Kiara pisze :
    „Widzisz paniznaprzeciwka napisała że Żydzi to sami schizole….. :)”

    Nie kochana nie ja to napisałam , tylko stwierdził to wykwalifikowany dochtór , który zresztą sam był Żydem w 1972r.
    Masz problem z przetwarzaniem informacji i pewnie dlatego pięknie jeśniejący lucyfer kojarzy ci się ze światłem prawdy.

   9. Kiara .Ciesze się ,teraz po latach wiem co mnie dręczyło ,piękne uczucie wyzwolenia wewnętrznego nigdy nie bylem obojętny ale brałem to wszystko z pozycji obserwatora tam gdzie bylem nie było mnie , to był i jest dobry sposób na rozpuszczanie fałszywej rzeczywistosci ,myślę ze każdy kto ma otwarte sumienie ma już w sobie zalążki tego co odebrano ludzkości i automatycznie się synchronizuje .Tak bestia będzie jeszcze wstrząsać światem a nowa energia zasili jedynie energie jaka posiada , a ta zacznie się wypalać jak z bateria jednorazowa można ja naładować jak nie wybuchnie to jeszcze zabłyśnie ale krótko , ten kto jest, będzie kompatybilny będzie zawsze świecił bo to energia sama go odnajdzie, Pozdrawiam Kiara 🙂 niech się dzieje” Apocalypse Now”

   10. (Kiara)

    „oni najczęściej zaczynają ( bynajmniej ta grypa) około 4 rano ”

    – ta, 4 to ulubiona pora na systemowe syfienie – kodowanie wzorców zachowań.

   11. „Ale Energia Lucyferyczna z centrum galaktyki poradzi sobie i z tym.. ”

    – żeby było śmieszniej/ ciekawiej to Polska Flaga zawierająca 2 kolory symbolizuje UNIE energi boskiej (biały) z lucyferyczną (czerwony). I wbrew powszechnie panującym kłamstwom mającym wywłaszczyć z pamięci ludzi prawdziwych sprawców nieszczęść Ziemi (3 demonią stronę z mitów) to energia lucyferyczna jest energią ochronną i obronną dla boskiej przed energiami żydowskich bożków (asurzy czy danawowie czy achajowie z mitów).

  2. Kiara pisze :
   „Widzisz paniznaprzeciwka napisała że Żydzi to sami schizole….. :)”

   Nie kochana nie ja to napisałam , tylko stwierdził to wykwalifikowany dochtór , który zresztą sam był Żydem w 1972r.
   Masz problem z przetwarzaniem informacji i pewnie dlatego pięknie jeśniejący lucyfer kojarzy ci się ze światłem prawdy.

   1. No bo Zenek to Zenek, Lucjan to Lucjan, Zenobia to Zenobia, Mądrość to Mądrość, i Prawda to Prawda, Jak Światło to Światło czy też Światłość i Oświecenie 😉

    Więc Zenek to Światłość i Mądrość dla tego że Zenek, a Może że Lucjan? 😉

    Racja. Nie ma co się miotać, liczy się Prawda czyli że Prawda nie Afrodyta 😉

    I to jest Prawda 😛

   2. Niechciana prawda i Majestic
    dodam wam jeszcze taką maleńką informację… w związku z tym rozświetleniem… znaną ale nie odczytywaną prawidlowo.

    13 grudnia , o którym pisałam już kilka razy jest momentem zejścia światła do jądra ziemi i naszej czerwonej czakry życia.
    W religii 13 grudnia czczony jako Święto Łucji /Lucji czyli Lucyfer zapalenie światła w Dni św.Lucji święto dziewczynek ze świecami.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_%C5%9Awi%C4%99tej_%C5%81ucji

    * „Łucja, Lucja – żeński odpowiednik imienia Łucjusz lub Lucjusz. Oznacza dziewczynkę narodzoną o wschodzie słońca[1].”

    jednym słowem Jutrzenka….. Lucyfer = ŁUCJA ….. światłość. 🙂

    Natomiast 50 dni później( 5 to cyfra Lucyfer/ Venus, 50 , to wzmocnienie jej) , gdy światło rozświetl wszystkie główne czakry w Świątyni ) naszym ciele) 2. lutego jest Święto wielkiego światła Matki Boskiej gromnicznej inaczej ofiarowanie Chrystusa/ króla w świątyni.
    Czyli impuls światła, który rozpalił nowy cykl po kolei rozświetla naszą świątynie/ nas, nasze ciało i osiąga swoje maksimum 2. lutego w czakrze korony ,zjednoczonym ogniem Chrystusa i Matki / boskiej ,Bogini.

    Cały czas zachodzą w nas powtarzalne procesy energetyczne zataczające kolejne kręgi fraktalne na spirali życia wzdłuż głównej osi energetycznej , łączącej naszą czakrę podstawy z Gwiazdą Matką.
    Religie przejęły ta wiedzę ale zmanipulowały jej symbolikę do swoich ideologii, ukryły jej prawdziwy sens a z LUDZI zrobili uzależnionych bezmyślnych wyznawców kłamstw.

    A to tylko proces rozpalania nowej świetlistości i mocy w nas , czakra Matka , przekazuje nam wiedzę w postaci światła niesionego przez dziewczynkę i kobietę.

    jednym słowem Lucek wznosi światło …. w górę….. :):)

    Kiara.

   3. Lucjan to etykietka, synonim stanu umysłu, „zimne zwodnicze światło”, ale światło /bo ten aspekt onegdaj piękny nie wie, ze „upadł”/, upadły, wnoszący w umysł ostry konflikt, walkę dobra ze złem /tylko Kto decyduje co jest dobre a co złe? to pytanie powinno przy osądach każdemu towarzyszyć- a kto ci powiedział, ze to jest dobre, bądź złe? I dlaczego nie ufasz Stwórcy, nawet jak łeb komuś tniesz?/, wąż niosący „owoc poznania”. Nic złego, nic dobrego, po prostu etap ewolucji, na ścieżce poznania. Ci co wchodzą w ten stan są zafiksowani na „doskonałości”, a człowiek sam z siebie doskonały być nie może, bo by został w Matriksie na wiecznosć.. na wieczność..pomylonemisie. Ostatni etap Lucka to Szatan-piekło umysłu.. ale potem jest tylko lepiej :-))
    Lucek to awers a Chrystus to rewers tej samej monety.. bracia :-). I każdy jest po Coś. I jest git i szafa gra 🙂 .

   4. Iza45

    ” Ostatni etap Lucka to Szatan-piekło umysłu.. ale potem jest tylko lepiej :-))”

    *******

    jaka wiedza i wiara , taka odpowiedz… dodaj jeszcze kocioł smoły i kościelny handel odpuszczaniem „grzechów”….. 🙂 i jesteśmy w domu … 🙂

    Kiara.

   5. Kiaro 🙂 Mnie również bardzo przeraża mój stan świadomości, bo jeśli nie odkryjemy w sobie rewersu, to nie ma dla nas racji bytu i awers. Tylko odkrywając w SOBIE Antka można dostrzec drogę do własnej wielkości już ponad tym wszystkim, inaczej zostajesz nawet za życia już w truposzowie i hadesie. Jak powiedział Zordan do łowców Duchów, „Jesteś Bogiem? – nie – więc Giń”

    Tylko światłość może Cię Wyzwolić w Samostworzeniu, a Ona jest ponad utożsamieniami i wybawicielami, Ona JEST ŚWIATŁOŚCIĄ ZE ŚWIATŁOŚCI Tobą. Tam gdzie nic Ci nie zagraża już nie ma ani Pro ani Anty, jest całość. I wszystko odtąd Ci służy i tam stworzenie gdzie TY. Więc droga do poznania wiedzie przez ostępy hadesu. Inaczej i Niebiosa się piekłem i więzieniem jaźni okażą. 😉 A Ty kolejną wyznawczynią, nie Chrisa to Lucjana w dualnym świecie własnych ograniczeń wynikających z iluzji przekonań o sobie i nadal religijną niewolnicą. 😉

    Światłość nie pluje na Awers, by Rewers Siebie wywyższyć, bo Siebie poniża. Jedna pułapka.

 5. Chyba jesteście wszyscy tu piszący pod wpływem kontroli. Tak się zachowujecie jakby to była prawda. Od tysięcy lat a przynajmniej od ponad 2000 spiski były i są w modzie. Myślę,że już jesteście pod kontrolą. Wyrzućcie więc komórki, tablety i komputery, zaszyjcie się w głuszy, owińcie się w mokre prześcieradla a wcześniej weźcie lewatywę. To wam wszystkim pomoże.

  1. Moriar +Jinn
   sie klania uwielbienie technologii i strach przed jej utrata jak ci pierdyknie atom to i tak nie bedziesz jej mogl uzywac 🙂 A juz na ziemi byl raz taki totalny Mess wiec idz w spokojny kat i zyj sobie w radosci disneylandu . Bye bye .
   Myslisz , ze ludzie czystej krwi sa tacy madrzy technologicznie ze sami wymyslili komputer i internet . Jakby to zrobili to by nie byl w lapach przydupasow reptalianskiej agandy wielkich miliarderow 🙂 ludzie kiedys nie potrzebowali komputerow poniewaz mogli sie przemieszczac jak niektorzy aborygeni to robia moze jeszcze do teraz chociaz watpie bo Australia jest cala naszpikowana technologia i kolo Ayers Rock jest najwieksza baza wojskowa jaka moze byc na ziemi . Aborygeni zalatwiali wiele rzeczy poprzez spiryt i nie potrzebowali telefonow i gadac jezykiem sztucznych nie harmonizujacych z nami dzwiekow , ktory tez nam wykreowano w zycie wszedzie inny zebysmy sie czasami szybko nie dogadlai ( widze , ze pracuje to przedsiewziecie jezykowe najbardziej ) .

   1. Kalina ,tak jest , to zamienniki od cyborgów bo mogą to aktualnie kontrolować ,poco konus komunikacja ? co to jest ? auta maszyny itd ,idioci i to całkiem „poważni ” ? mówią to gdzie te odpady tych kosmicznych cywilizacji niema nic ? przecież z czego miały powstać te odpady świat energii jest sam w sobie wszystkim .

 6. w takim razie wystarczy Ci życzyć abyś doznał tego Wszystkiego zawartych w spiskach krzywda Ci się na pewno nie stanie ? bo to nie istnieje, a gdyby nawet to będziesz miał szanse skorzystać z własnej rady, ja dodam ze jedna lewatywa to nieco za mało w takich przypadkach , wiec niespełnienia spełnionych marzeń , i jeszcze jedno są przypadki ze czlowiek musi doznać samego siebie a prześcieradła cholernie w tym przeszkadzają zwlaszcza mokre, dziwny ten świat ..

  1. Majestic San chlopie na chwile i zrob stnd back I poobserwuj wszystkie wpisy dokladnie . Wybierz droge , ktora jest w twojej duszy . Albo w ta albo w ta jedna trzeba obrac . Szczegolnie , ze znasz dewiacje iluzji w astralu . Wiec wiesz , ze biale tam to to samo co czarne . Na tych dwoch polkolach jada cale wieki wprowadzajac mess w glowach ludzkich .
   Bashar jest skompromitowany , Rhamta tez i wielu zaczyna sie sypac jak stare portki ,Ashayana Dean ( klamczucha ) . Mlodzi ludzie bardzo spirytualni zauwazyli , ze zostali poszczani w banie , ze jest pieknie na swiecie i wszystko jest Ok i powinnismy nic nie widziec tylko czekac na wibracje . Zaczeli sie budzic w dobra strone i zaczeli dostrzegac , ze jest zle , sa morderstwa , klamstwa i wyludzanie pieniedzy przez spirytualne tez jednostki i narcyzm .
   Glownym aspektem niektorych oswieconych jest NARCYZM .
   Obierz droge chlopie i to szybko i Odetchnij troche bo szkoda twojego serca pedzisz tutaj za kazdym 🙂 🙂 Love You dla relaxu twojej duszy .

 7. Kicha sciema,porobstwo,oszustwo.A gdzie byl Pawel Nogal?Prawnik zapewne wiedzial,ze to kicha ,ale nic nie powiedzial.Wielokrotnie pisalem,ze NTV nikomu nie pomoglo-ale czy pomoze?-zobaczymy.Ja bym sie wstydzil gdyby chociazby jeden grosz wplynal na moje konto za tego rodzaju dziennikarstwo.Paskudny poczatek na paskudny nowy rok?

 8. Ponownie pisze,ze nie ma ludzi zdrowych-sa wylacznie niedobadani-powierzchownie zdiagnozowani-dotyczy to mnie i pana-panie Januszu,skladajacych pozew dotyczy rowniez.

 9. Kochani, nie warto tracić energii na dyskutowanie z kimś takim.Może tu chodzi o energię.No chłopie jesteś rzeczywiście powierzchowny.

 10. Nie wiem Janusz ale jakos dziwnie mi sie robi , ze po tylu latach ganiania za UFO nie rozumiesz jeszcze swiata Astralnego i jego przestrzennego schematu ,mind control , wizji ,aniolow , popaprancow eterycznych, gwalcicieli , abduction i roznych dziwnych rzeczy . Alex Collier jak wyjawnil prawde od andromedan zostal na bruku i trzeba mu pomagac w tej chwili ( genialny kochajacy facet ) . Jordan Maxwell tez zostal na bruku i trzeba mu pomagac . Dopoki cos w genetyce danego czlowieka jest zbyt innego moze byc nagle zalatwiony przez dobroczynne Anioly stroze swojej posiadlosci syntetycznej matrix w roznych jej poziomach . Mi to zakrawa na astral manipuluje rzeczywistoscia i technologia i tymi dupkami dookola Zofii .
  Zreszta ty sam jestes w potrzasku astralu nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy jak toba manipuluja 🙂
  Well ,troche respektu dla przebieglosci szachowej matrix i jej gry 🙂
  Zawsze z wielka haryzma milosci pisze do NTV.

  1. Mam wrazenie ze zwykla jedna mysl negatywna na jakis temat ,nad ktora sie zastanowimy zwraca czyjąs uwage ,nie wiem,w astralu?
   czy gdzieś,nie widzimy ani nie slyszymy ,a podszepty w naszej glowie uwazamy za swoje myśli.Nie wiadomo czy to są nasze mysli,ale
   z jednej negatywnej mysli moze sie rozrosnąć cała historia negatywna wywolujaca w nas np złosc lub zdenerwowanie.Takie nakrecanie sie.
   Nakrecamy sie chociaz tego nie chcemy.I wystarczy sie zastanowic ,czy to faktycznie sa moje mysli,ktore mi szkodzą,czy cos mi je
   podpowiada po prostu.I wtedy takie zastanowienie sie powoduje ,ze zamyka sie temat.Mam wrażenie ze byty żeruja na ludzkiej niewiedzy
   i podpowiadaja nam mysli a my je uważamy za swoje.Z nich wynikaja działania w realu.To jest tzw manipulacja.
   Nie mowie tutaj o elektro mind control ani odnosnie pani Zofi.

   1. JA też zupełnie się dystansuje w tej wypowiedzi od wszystkiego. Dla tego chcę powiedzieć że w sumie to Wszystko w relacji jest rodzajem manipulacji nawet proces nauczania 😉

    Czasem jedno znanie z kilku słów może zmienić absolutnie i na zawsze człowieka. Ja usłyszałam takie 3 zdania na przestrzeni lat. A było ich znacznie więcej, wiele z nich a i wszystkie jakie później i sobie powiedziałam wynikało już z tamtych. No nie ważne chciałam to napisać 🙂

   2. Dobrze, ze to Aga napisałaś. W sumie słowa są puste my je wypełniamy znaczeniami, każdy na swoją modłę. Wieża Babel? Ludzie do siebie mówią i się kompletnie gubią w tej mowie, każdy o czymś innym a niby o tym samym. Hałas fruwa w Przestrzeni i powoduje coraz większy hałas i smród strachu… aż w końcu to chyba pęknie niczym wrzód bo ileż można gadać? :-))) No to hej szable w dłoń i hajda na koń 😉 .

   3. Od Tysiaca lat ten swiat jest budowany na podpowiedzianych myslach a kazdy z ludzi mysli , ze to jego mysli .Dlatego klamstwo budowane jest na teoriach , ktore juz byly klamstwem w pierwotnym znaczeniu i stad ta nasza ogromna niewiedza tematu . Co sie orientuje ze straych przekazow to bylismy telepatyczni dlatego wprowadzono nam przez najzdzcow ziemi jezyki , ktore nie sa wlasciwoscia czlowieka poniewaz wiele ludzi mowi , ze slowami sie nie da powiedziec uczuc i tego co sie naprawde czuje .Od dziecka wiedzialam , ze jezyk jest totalna bzdura ( zaobserwowalam , ze wszyscy gadaja do siebie a tak wlasciwie to nikt nikogo nie rozumie ) . Tylko nasze niby udoskonalenie nie bylo wlasciwie udoskonaleniem nas ale zniszeczeniem naszego potencjalu widzenia wiecej.

  1. Nie jest to obciach dla NTV. Był sygnał, więc NTV zdecydowało się go zbadać, a nie jak wiele innych instytucji prezentuje ignoranctwo wobec tej tematyki. Niekoniecznie prezentowane treści mogą być prawdą, ale to jest plus, że zwykłe osoby moga wypowiedzieć się co im na sercu leży, miejmy więc szacunek do ludzi i NTV.

   1. Myślę, że jeśli nastanie Nowa Era Ludzkości to właśnie tak będzie wyglądała telewizja, radio i inne środki masowego przekazu, gdzie każdy bez problemu będzie mógł pojawić się na antenie tv i powiedzieć co myśli. W takim społeczeństwie każdy będzie równoprawnym jego członkiem mogącym wnieść coś dla innych i nie będzie mega ważnych próżnych polityków czy pustych gwiazdeczek podporządkowanym pewnej grupie ludzi. Nie będzie już miejsca na mind control w takim świecie i zapewne drastycznie spadnie lub zniknie liczba osób z problemami psychicznymi, zdrowotnymi i emocjonalnymi.

   2. Dlatego nie miejmy pretensji do NTV. Sprawa została zbadana i przedstawiona. To jest rzetelne i kompetentne podejście do tematu. Gdyby nie zamieszczono wywiadu z panią Zofią nie mielibyśmy szansy wyrobić sobie zdania co to za proces toczy się o mind control tylko pojawiałyby sie pytania. Mind control istnieje tak czy inaczej, a ta cywilizacja sprowadza coraz więcej problemów na głowy szarych obywateli. Doprowadza do tego, że nie wszyscy ludzie mogą żyć godnie i czują się zaszczuci, a na tej planecie jest wystarczająco dużo miejsca i zasobów aby wszyscy byli szczęśliwi, ale przez zachłanność pewnych grup i chęć podporządkowania innych jest jak jest.

 11. Sprawa jest bardziej skomplikowana . Nawet ludzie sobie nie zdaja sprawy jak ich cale zycie jest aranzowane pod czyjas modle . Niektorzy robia caly czas przecviwko swojej woli bo cos bo ktos bo sytuacja bo brak innych mozliwosci .
  Ja jestem sprawiedliwa jezeli chodzi o akceptacje niektorych ludzi i balansuje sie caly czas zeby nie byc tendencyjna w swoim mysleniu o czym o kims o sytuacji na ziemi .
  Juz sobie powiedzialam dzisiaj w nocy , ze niech soltys sproboje przyjsc do mnie w lipcu i prosic mnie o zrobienie wienca dozynkowego to mu sie niezle oberwie za jego stosunek „O”do informacji o mozliwosci sprzedania lasow polskich . Powiem mu f..k of z twoim egoistycznym wiencem . Jestem zajeta obecnie pisaniem na przescieradlach dookola mojego plotu i lasku wszystkiego co mi sie wydaje nie jest w porzadku w tym kraju . Nie mam czasu na takie g…na jak wience zeby udobruchac twoje zaslugi w posesji soltysowskiej .

  Druga sprawa z innej beczki . Zawsze to mowilam i bede mowic nie zmieniajac zdania ( czy to reptilian czy nie pan Swerdlow to mnie guzik obchodzi dlatego , ze to co pisze sama dobrze zaobserwowalam i sie potwierdza w wielu przypadkach ) To by duzo wyjasnil jezeli chodzi o sytuacje p Zosi Filipiak i wielu molestowanych poprzez uklady i technologie ludzi . Wypadalo by przeczytac i ruszyc lbem a nie wibracjami 🙂
  Pisze zawsze o tym niezmiennie , ze dwie jego ksiazki zasluguja na uwage . Sa po angielsku i obie je mialam i powiem , ze zgadzam sie o programowaniu spoleczenstwa poprzez pokolenia i ukladania ich zycia wedlug jakiejs nieznanej im doglebnie schematycznie drodze , Jak wkladanie ludzi w rozne to sytuacje beznadzijne zwiaski , uzaleznienia od tych sytuacji , przyzwyczajenia powtarzajace sie i uciazliwe w naszym normalnym zyciu Czasami cale rodziny sa ustawiane w ogromny zorganizowany mind control na ziemi . Rozpady zwiaskow , pijanstwa uklady w pracy i teraz jeszcze dochodzi nastepny czynnik technologia .No tak jak juz bysmy sie polapali , ze jestesmy w kieracie ogolnej manipulacji to bylibysmy dla nich niebezpieczni .Wiec technologiia jest ich deska ratunku a dla nas bedzie najtrudniejsza sprawa zeby ja pokonac . Poniewaz /moze nikt sobie nie zdaje sprawe jak wyglada secret space technologia .Jest ona niewidoczna i moze czytac kazdego mind .
  A potem takie teksy („O moj Boze jak sobie pomyslalam tak nagle to mi spadlo z nieba -napewno robi to moj wspanialy mind „) Ide na kurs dwu-punktu czy cos tam ten kurs jest wspanialy 🙂
  Hm nie wiem czy moj mind to robi poniewaz moj mind jest w jakims ogromnym mind , ktory ma swoj interes i ma mnie tak naprawde w nosie jako jednostke . A szczegolnie ma w nosie moje personalne szczescie . Widac po polityce ogolnoswiatowej 🙂
  Dlatego wszysycy , ktorzy maja troche wiecej doswiadczenia mowia o sercu a nie o mind 🙂

  1. „Czasami cale rodziny sa ustawiane w ogromny zorganizowany mind control na ziemi .”

   – klątwy w 1 pokoleniu, klątwy w kolejnym i kolejnym i jest „zatrzask”

   – nienawiść w 1 pokolenii, w 2 zwrot bo trzeba oddać „ząb za ząb” i po którymś jest „zatrzask”

   – tak działa samoniszczący krąg karmy ściąganej własnymi rękami na głowy bo kościoły nie uczą wybaczać tylko cierpieć z powodu popełnianych błędów do jakich popełniania zreszatą same z ochotą szczują (cierpiący więcej na tacę wyłoży a jak będzie skąpił zawsze można go nastraszyć „bogiem”).

   Zło nie ma MOCY SPRAWCZEJ oni generują wydażenia WPROGRAMOWYWUJĄC w ludzi oczekiwany przez nich przebieg.

   Wystarczy się nie dać prowadzić za uzdę czy programować wydażenia inne niż chce globalistyczna sitwa i się sami zeżrą w
   poszukiwaniu „energii”.

   Wibracje są o tyle ważne iż każda myśl także jako zaczyn ma pewne własne drgania jakie są przyciągane i wzmacniane przez kompatybilnych z nimi ludzi. Wygaszając „negatywne” wibracje, generując je w przeciwfazie czy zwyczajnie je ignorując można zadbać o lepszy świat bo bez „nośnej fali” kretyńskie pomysły czy „modły” żydów nie będą się rozchodziły nakłaniając ludzi do czynienia innym niegodziwości miłych żydowskiemu urojeniu zwanemu yahwe.

  2. Kalina, jesteś dla mnie niesamowita w tym co robisz.Nie spotkałam nigdy tak prawdziwego człowieka.Masz ochotę pisać na własnej posesji i to robisz nie myśląc co powiedzą sąsiedzi, zaczarowani przez mafie.Gdyby wszyscy ludzie tacy byli, już byłoby po wszystkim.Prawda jest trudna do zaakceptowania, ale nie dla Ciebie.Super kobita jesteś.

   1. Ja nie mam sasiadow wedlug mnie :)Mam tylko jednego takiego normalnego naturalnego czlowieka .Jak mu telefon dzwoni a rabie drzewo to chwyci ten telefon i wyrzuci tak daleko zeby nie slyszec bo mu przeszkadza w robocie . Taki sasiad to napewno nie bedzie mnie krytykowal .
    Kolo mnie jest plaza zaraz przy moim domu bedzie bardziej stalowo :)Musze na balkonie powiesic zeby drzewa nie zaslanialy napisow .

   2. Kalinka a mogę mieć prośbę? Zostaw choć jedno prześcieradło na to co jest wspaniałe w Twoim życiu 🙂 Choćby właśnie ta wolność … 🙂 Niech tam nie będzie tylko to co Ci się nie podoba, to co Ci się podoba też może dać do myślenia, chętniej przeczytają, to dopiero potrafi wnerwić …;)

 12. Informacja być może wam znane.
  Źródło kontroli umysłu: projekt Echelon
  Jedna antena znajduje się przy granicy plosko-rosyjskiej.
  Druga w okolicach Krakowa.
  Zapobieganie: opaska wokół głowy wykonana z mosiądzu.

  1. Echelon jest taki jak HAARP. Zapobieganie swoja droga ale zwalczanie tez musi isc za tym . Ja nie mam zamiaru sie kryc po myszych dziurach z metalami na czubku glowy . Jeszcze karg sobie przetrace i co wtedy od kogo mam sie strac o odszkodowanie . Ha ha ha Echelon oskarze:)Gorzej jak myszy mnie wykurza ze swoich kryjowek albo jakis kot zje .
   Co to kurcze karnawal sie kroi 🙂

  2. Bedzie mi sie podobac ja nie beda siusiac i smiecic plazy . Moge tez takie przescieradlo wywiesic 🙂

   1. Super 🙂

    A nie znalazło by się coś co już Ci się podoba, co jest fajne, dobre wokół? Tylko tak pytam, bo w końcu z jakiegoś powodu Właśnie tam mieszkasz, nie na Alasce 😉 Ale Kalina 🙂 To Twój pomysł, Twój i Tylko Twój i ja se moje rady między klapki modę wtyknąć 😉 Bo Cudze to tylko popsuć może.

   2. Wszystko mi sie wlasciwie podoba jak patrze na moje drzewa , ale jak cos mi sie nie podoba to trzeba o tym powiedziec . Poniewaz nie chce stracic tego co mi sie podoba a widze , ze trace mimo , ze nic nie przyciagam bo nawet o tym nie myslalm zanim to sie stalo tylko bylam nieswiadoma , ze las ktos zawali butelkami i workami ze smieciami nie bylo w moim mind wiec nie przyciagnelam tez sobie nie wyobrazalam jak mozna takie cos zrobic przyrodzie . Smugi tez nikt nie przyciagna a dlaczego sa? Zareczam cie , ze nie znam sie na modyfikowaniu jedzenia wiec napewno GMO nie sciagnelam moim mind .Tez nikt sie nie bal Orlando zanim przyszlo poniewaz tajfun ten zostal wykreowany od tych co mieli dream to zrobic :)A byli to nie ludzie poniewaz ich dreams ida oposite do naszych jak widzimy i mowienie ludziom , ze zyjemy w raju jest bledem i nie etycznym zwodzeniem czlowieka na zglade .
    Mam zaufanie do siebie i swojej kreacji i nie kreowalam nic takiego co mi sie nie podoba nawet w moim mind . Tylko zignorowalam i poposcilam cugle( dlatego uwazam , ze swiadomosc nasza powinna byc czujna i w kazdym miejscu naszego zycia ( aszczegolnie tam gdzie nas cos boli ) poniewaz los ziemi plata figle a figle sa z manipulacji matrix platane ) . Jak nie patrzysz dobrze w corner swojej altany to moze tam sie cos zalegnac poniewaz sa tez inne energie na kontrakcie matrix . Prawo atrakcji dziala tylko tak daleko( jak zauwazylam ) jak ci matrix wielebnie pozwoli a potem mowi stop . Tak jak w astralu niektorzy nie moga sie przebic przez time line sciane i gwizdna lbem w niewidzialna scieme jak sciane .

  1. zobacz tutaj w swojej naiwności i niewiedzy pokazali to i nigdy więcej ??? radary odebrały to jako geste chmury deszczowe , zobaczmy jedna smuga to zasięg jednego samolotu długość nieważna teraz ale gabaryty i trwałość czyli czas opadania, wytracania, grubość szerokość , prostym wytłumaczeniem było ze to wojsko coś tam coś tam https://www.youtube.com/watch?v=I6m0OUKhSwc

 13. dziwi mnie postawa ROLNIKÓW -SADOWNIKÓW -OGRODNIKÓW -DZIAŁKOWCÓW I WSZYSTKIEGO co się kreci w sektorze rolno spożywczym odnosnie GMO , pryśnie czar o jakości niekonkurencyjnych produktach !!! eksport jeżeli nawet będzie to będzie nieopłacalny dla średnich producentów bo importerzy będą musieli oczywiscie dla swojego interesu badać każdą partie produktu a to są koszty a wszelkie dopłaty rekompensaty ,wyniszcza drobnych i małych producentów i cześć drobnego handlu który jest i tak już w agonii ,drugim etapem będzie upadek kolosów i tych średnich ,jeżeli nawet połowicznie zostaną trans-geny wprowadzone , to to tez będzie bariera bo każdy produkt będzie musiał być oznakowany , zakładając ze GMO to jeden procent to te 99% będą musiały posiadać certyfikaty ze nie są transgeniczne ! wiec kogo będzie stać sprzedającego ogórki na „jarmarku” aby oddać pod kontrola do instytutu 100 kg na badania ??? w przypadku eksportu wystarcza śladowe ilości aby cale partie odesłać do producenta na jego koszt ! to ze rolnictwo jest nieco rozdrobnione , wszystkie sieci handlowe o zasięgu krajowym będą sprzedawać produkty z krajów gdzie to jest zabronione ,wiec eldorado się zapadnie , to są procesy które przenikną powoli ale jednoznacznie chyba ze będą etykietki na niemal wszystkim tak jak na papierosach dla przykladu , handel umyje ręce a ty narodzie zdychaj boś tego chciał .Czy cala ta plejada rolniczo -spożywcza niema sumienia nie maja dzieci rodzin, wnuków ??? czy niektórzy świadomie chcą widzieć -doczekać jak na ich oczach za ich życia będą konać ich pociechy, wnuki następcy których nie będzie albo Ci którzy się jeszcze nie narodzili a ich los jest już przesadzony ? GMO -NWO https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U

 14. Jak naukowcy cos powiedza albo wynajda to ludzie uwierza w kazde gowno , ktore moze byc kompletna nieprawda i jeszcze potrafia sie o to poklocic jak ktos zacznie podwazac naukowe teorie .
  Ale zwyklemu czlowiekowi nikt nie uwierzy poniewaz ten durny illuminacki swiat zostal zintelktualizowany celowo zeby pominac wszelkie doswiadczenia tylko teorie zaprzegnac do sani i wio z paralizujaca prawda naukaowa zbudowana z nieprawdy tylko jakis teorii .

 15. Kiara pisze:
  8 stycznia 2015 o 23:13

  NIKO.
  Ptaki uważne są nośniki proroctw , łabędź w odniesieniu do kobiecości jest jej ptakiem rodowym. Zatem widzieć to jedno a zrozumieć co się widzi , to drugie. Piękny symbol Ci pokazano, na ziemie powrócił RÓD ŁABĘDZIA .

  To właściwe ustawienie planetarne nad Malborkiem było 21 lipca wczesnym wieczorem. każdy proces zawsze trwa dobę, zatem obejmuje 21/22 lipca.

  Pierwotny związek miał on z zakonem rycerzy Joanitów… a Joanici maja związek z anatomią Turecką ze Świątynia Jonii i kolumną jońską reprezentującą kobiecość.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jonia

  jon….. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6f/Nitrate-ion-elpot.png/220px-Nitrate-ion-elpot.png

  Nigdy nie ma przypadków.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Kiara.

  Kiara, odpisuję dopiero teraz, ponieważ międzyczasie odbywałam wielogodzinną podróż i skorzystanie z internetu byłoby kłopotliwe.
  Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Przy sposobności dodam, że ja z tymi łabędziami chyba „coś” mam, ponieważ kilka miesięcy temu miałam taką wizję, że dwa dorodne łabędzie wielkości dorosłego człowieka pojawiły się przede mną, gdy stałam w drzwiach mego domu. Jeden stał tuż przy mnie, a drugi w pewnym oddaleniu. Oczywiście, w tej wizji mogło chodzić o coś całkiem innego.
  A nawiązując do Twojej informacji co do daty „schodzenia łabędzich” energii, przypomniałam sobie, że 22 lipca, to imieniny Marii Magdaleny. Nie wiedzieć czemu od lat żywo obchodzi mnie ta postać i poszukuję prawdziwej o niej wiedzy. Kilka lat temu bardzo pragnęłam nawiązać z nią kontakt i pewnie dlatego objawiła mi się. To przepiękna, szlachetna, pełna miłości i mądrości wszechpotężna kobieca – żeńska energia. Wtedy przypomniałam sobie, że bardzo intensywny energetyczny ślad tej postaci czułam zawsze w kamiennym domku, który stoi od zawsze gdzieś nad wyspach brytyjskich, w pobliżu Atlantyku, jakby gdzieś w Walii, i w pobliżu tego domku. I w niezrozumiały sposób gdzieś mnie tam stale ciągnęło. Nie jestem pewna, czy ta energia jest tam jeszcze, bo jakiś miesiąc temu wpadłam na pomysł, by ją ściągnąć do siebie.
  W 2008 roku byłam w Saint Baume, na południu Francji, w jaskini – domniemanym miejscu pobytu Marii Magdaleny. Czułam tam nieco inną energię, niż tę w przypadku
  kamiennego domku i jego otoczenia, gdzieś w Walii, a przynajmniej mniej intensywnie. Ale z tym jej pobytem w tej jaskinie było pewnie coś na rzeczy, bo w parę minut po wyjściu jaskini ukazał się papież Jan Paweł II, który powiedział mi: „Jak dobrze, że tam byłaś.”. Dzisiaj mam ochotę płakać, mając świadomość, jak bardzo postać Marii Magdaleny jest umniejszona i zdeprecjonowana. Jestem przekonana, że cały ten proces „wyrzucania” Jej z ziemskiej sceny, to jeden z bardzo istotnych kierunków działań wiadomych sił, aby nas – dzieci Stwórcy Wszystkiego, co Istnieje totalnie zniewolić i podporządkować. Jak wiesz, to temat rzeka. Dzięki za dodane linki i serdecznie pozdrawiam!
  NIKO

  1. NIKO. Maria Magdalena to wyjątkowa postać i bardzo pasjonujący temat i niezwykle ukryty, to, co jest w oficjalnym obiegu to może 10 % prawdy o nie.
   Miała niesamowita ilość inkarnacji na ziemi przed Marią Magdaleną, jednak każda z nich była bardzo trudnym losem.
   Jeżeli Ciebie interesuje poczytaj sobie tu
   ;http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?board=4.0
   Zwoje z nad Morza martwego
   i tu; http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=10&t=55

   Po tamtej inkarnacji była urodzona na ziemi jeszcze nie jeden raz , jak będziesz miała pytania i będę znała na nie odpowiedz to odpowiem.

   ” Dzisiaj mam ochotę płakać, mając świadomość, jak bardzo postać Marii Magdaleny jest umniejszona i zdeprecjonowana. Jestem przekonana, że cały ten proces „wyrzucania” Jej z ziemskiej sceny, to jeden z bardzo istotnych kierunków działań wiadomych sił, aby nas – dzieci Stwórcy Wszystkiego, co Istnieje totalnie zniewolić i podporządkować. Jak wiesz, to temat rzeka.” dzisiaj nie ma potrzeby płakać bo aspekt żeński odzyskał swoje prawa i MOC widziałaś sama że Ród Łabędzia powrócił na ziemię, teraz jest czas na odkrycie prawdy o niej z przywrócenie całej prawdziwej wiedzy.

   MM. długo żyła na południu Francji i tam umarła w jaskini ,to bardzo tragiczna historia, całe jej życie było pasmem tragedii.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Kiara.

   1. 😀
    ZwrÓćta/”dahofcy”/ 🙂 ino Ówage, co 1-na je corno, a 2-go blondymko 🙂

    😀

   2. Kiara, bardzo dziękuję Ci za list i za linki. Wymienione przez Ciebie strony znalazłam międzyczasie i niezwłocznie zagłębię się w ich lekturę. Cieszę się, że trafiłam na osobę, która tak jak ja, nie zadawala się tym, co jest powszechnie dostępne i uparcie szuka,
    czując, że prawdziwa wiedza o Niej dopiero czeka na odkrycie.
    Jak będę wiedzieć coś nowego, choćby z przekazów, a będę czuła, że to może być prawdziwe, odezwę się.
    Pozdrawiam raz jeszcze serdecznie i do usłyszenia.
    NIKO

 16. No Pani Zofia jest bardzo odważna i na wiele tematów, typu Talk Show jak rozmowy w toku, czyja wina, sędzia jakiś tam, … można powiedzieć już zawodowiec jeśli chodzi o kształtowanie wzorców i opinii. A teraz Odnośnie Kontroli umysłu 😉

 17. Oglądam nagranie z p. Filipiak i jestem prawie pewien, że ta pani ma problemy z psychiką. Wielu ludzi zmaga się z tego typu „urojeniami”.

  1. To Poogladaj sobie to Edwardzie drogi
   https://www.youtube.com/watch?v=MWyTOo1AFWM
   https://www.youtube.com/watch?v=O0jed0siCf4
   https://www.youtube.com/watch?v=7lwoxYE3Dyg
   https://www.youtube.com/watch?v=piHm1ogAEE8
   jak nie znasz angielskiego to bad lack I don,t care co piszesz na forum . Mam tez w lekkim powazaniu twoje opinie odnosnie tego zagadnienia poniewaz nie jestes kompetentny do opiniowania . Jezeli nie doswiadczyles i nie probowales sie zapoznac to nie zabieraj glosu poniewaz spaczasz rzeczywistosc i dzieki takim jak ty beda z nami robic co sobie tylko zapragna!!!!

 18. Raczej psychika ma problemy z „urojeniami” to normalny syndrom u jeszcze zdrowych ludzi , znakomita cześć ludzi nawet nie wie o tym i adoptują to , to jest dopiero problem !?

 19. https://www.youtube.com/watch?v=24UqFFS6sV8
  Lekarz stopowany przez satelity , robienia swojego show .
  Militarne bazy D.U.M.B. Deep Underground Military Bases Around The World
  sa po calym swiecie rozbite . maja wprowadzic spirytualny disorder tez . Wiec nie dziwie sie , ze niektorzy ludzie moga sie przewalic przez bezdomnych i powiedza fine 🙂
  Bedzie ok i codownie i jakies nowe wibracje ida do ziemi ( tak wibracje mikrofalowe wam zleca na leb ). Poniewaz widze , ze kto bardziej sie nie zgadza z tym syfem na ziemi znika z tego forum ja jednak nie bede znikac poniewaz nie tedy droga nie mam zadnych personalnych ambicji ale mam obowiazek w stosunku do mojego Soul i spiryt zeby pisac tak jak jest a nie tak jak nie jest . 🙂

 20. Przejawy kontroli na Ziemi to tylko przejawy kontroli na wyższych poziomach. Będziemy tak tkwili w niewolnictwie kolejne tysiące albo i miliony lat po wieczność dopóki nie zdamy sobie sprawy, że prawdziwa wolność jest niczym nie ograniczona. Należy tutaj dogłębnie rozważyć te słowa, gdyż zbyt często jesteśmy ofiarami własnych teorii i wierzeń. Przyjrzyjmy się np. teorii reinkarnacji i karmy. Prawo karmy nie ma sensu z logicznego punktu widzenia. Ta sama istota w jednym wcieleniu może być wychowana na złą osobę, w innym może być światłą, pełną miłości osobą. Zapewnia to pełna kasacja pamięci. Nie ma kary bo nigdy nie było winy. Nie ma złej karmy i dobrej, gdyż karmy nie ma tak naprawdę. Prawo karmy istnieje jedynie dlatego bo w nie wierzycie ! Raczej dlatego bo ktoś wyżej rozwinięty implementował to jako prawdę, a prawdziwa wolność to tak naprawdę brak czegokolwiek i kogokolwiek kto mógłby cokolwiek Wam narzucić. Prawo karmy jest zmyślone podobnie jak wiele innych, co ma na celu utrzymać nas pod kontrolą, w niewoli. Kolejny aspekt reinkarnacji wskazujący na manipulacje to świetlista postać, z którą spotkanie relacjonują osoby, które przeszły śmierć kliniczną. Postacie te utożsamiane są z Bogiem, Aniołami i nakazują powrót: „Jeszcze nie twoja pora”. Prawdopodobnie po śmierci dzieje się coś podobnego, Anioł rozlicza nasze życie i dochodzicie do wspólnego wniosku, że musisz wrócić z takiego czy innego powodu. Tylko czy ten Anioł jest Aniołem czy tylko stworzonym mirażem mającym trzymać w wiecznym potrzasku ? Jeśli ktoś narzuca Wam swoja wolę, nieważne kim jest, to nie jest dobre i powinno się Wam włączyć czerwone światło, że coś jest nie tak. Podobnie jest z kasacją pamięci między reinkarnacjami i z poprzednich wcieleń, rodzi to już podejrzenia o daleko posunięta manipulację. Pamięć minionych wcieleń uczyniłaby ludzi bardziej empatycznymi i bogatymi wewnętrznie i pozwoliłaby na rozwój duchowy danej jednostki, a tak od wieków tkwimy w ciemnogrodzie. Najwyrazniej coś potężnego robi wszystko aby nas w tym ciemnogrodzie utrzymać. Podczas gdy stawiani jesteście jako Ci gorsi od Aniołów, nie widzicie jak odbiera się Wam miłość, moc i energię. Tak więc należy mieć na uwadze, że prawo karmy to twór sztuczny. Jeśli jesteście wolnymi wędrowcami przez czas i przestrzeń oraz poza czasem i przestrzenią to znaczy, że jesteście naprawdę wolni. W jednym z filmów NTV znany kontaktowiec sugeruje że po śmierci nie należy udawać się w stronę światła bo to jest pułapka właśnie, a otoczyć się fioletową poświatą i udać się w odwrotną stronę, czyli w ciemność ? Mimo niektórych kuriozalnych teorii przedstawianych przez tego kontaktowca, w tej kwestii wydaje się mieć racje, gdyż spójrzcie, gdzie wylądowaliście, ile już to razy tkwicie w tym błędnym kole bez końca ?

 21. Kasacja pamięci poprzednich wcieleń oraz między wcieleniami, ograniczenie naszych zdolności PSI to są zródła zła, złej energii na Ziemi. Na to jak świadomość funkcjonuje tutaj ma wpływ DNA. Tak więc jeśli chcesz korzystać z czyjejś energii, mieć niewolnika ogranicz mu postrzeganie tak by nic nie widział, złap go w pułapkę przekonań po śmierci. DNA to klucz ! Zmiany w DNA zmieniłyby poziom odbieranej przez nas energii, która jest nam ukradkiem zabierana. DNA zmienia wszystko, gdyż jest transformatorem świadomości. Wiedzieli zapewne o tym ci, którzy stworzyli rasę ludzką. Mistrzowie inżynierii genetycznej. Światy duchowe nie maja przed nimi tajemnic. Okiełznali siłę grawitacji i podróż między wszechświatami to dla nich jak dla nas wycieczka do sklepu.

  Rozejrzyjcie się w koło: zwierzęta, rośliny, owady, ziemia, planety, wszechświat. Mało kto zastanawia się, że to wszystko to cud. Istnienie samo w sobie nie jest złe. Niestety miejcie na uwadze, że są ogrodnicy, których nie bardzo interesuje, że są roślinki które cierpią w ich ogródku. Miejcie na uwadze, że to może być tylko naukowy eksperyment, ale niekoniecznie poddani eksperymentowi musieli wyrazić zgodę na uczestnictwo w eksperymencie. Na ich niekorzyść działa fakt, że świadomość mimo ograniczeń jakim jest poddawana ewoluuje, co widać obecnie, że na przestrzeni wieków mimo prób utrzymania ludzkości w niewiedzy i niewoli, balon iluzji ogrodnika jest coraz bliższy pęknięcia.

  DNA, pośmiertne schematy, ustawianie swoich w elitach w pewnym momencie może już nie wystarczyć do utrzymania status quo. Może na naszych oczach toczy się nie gra, a wojna ?

  1. No 🙂 To już wiesz Anonim 🙂 A teraz weź to wszystko ładnie w kupkę i wywal w śmietnik 🙂 Zrób miejsce na nowe.

   Ja-jako-były – Jaja kobyły 🙂

 22. Tak Anonim Taaaak:)
  Musimy teraz zrobic nastepny krok , zeby to wszystko wiedziec . Skad jestesmy i gdzie odchodzimy . I mamy prawo to wiedziec i tego sie domagamy zeby wiedziec i kazdy musi miec pewnosc , ze nie trafi w lapy matrix po smierci . Spalic matrix architektoniczny ksztal tassaract , zniszczyc ide jej kreatorow i odeslac do core galaktyki . Idea matrix moze byc zdewaluowana , tak jak sie dewaluuja pieniadze .
  Najsmieszniejsze jest to jak to wilu ludziom wpajano , ze przychodzi sie uczyc na ziemi doswiadczac czegos i poprzez te doswidczenia sie uczy ( Ja bylam zwolennikiem kompletnie innej teorii bo zauwazylam , ze sie wogole nie ucze tylko w kontakcie z roznymi to grupami ludzkimi i swiatowymi pod presja systemu staje sie gorsza a nie lepsza 🙂 😉 . Niewolnik murzynski z pradziada na pradziada jest ciemezony . Troche wkurwila by mnie nauka , ktora ciagnie sie w nieskonczonosc maltretowania mojego soul . Jest to poprostu robienie ludzi w bambuko z karma i przerabianiem czegos . Niech mistrzowie przerabiaja sobie ich machloje manipulowania ludzkoscia .

  1. To się nazywa Poznanie siebie i droga Wolnego Człowieka jaki wiele jeszcze pozna, RACJA KALINA 🙂 Odtąd zawsze jak będę pod Kaliną będę Cię wspominać labo jak będę myśleć o tym drzewie. Aż się spotkamy i uśmiejemy 🙂

 23. SeJa. Ja nie wiem. Tylko rozmyślam, przypuszczam 🙂 A co jest tym nowym ? 🙂

  Tak Kalina ! J Myślę dokładnie tak samo. Właśnie żebyśmy mieli dostęp do tej wiedzy. Żeby w końcu spadła ta kurtyna i wszystko było jasne za życia i po śmierci. Ta niewiedza to coś co sprawia, że ludzie brną w ślepe zaułki i wiele zła właśnie stąd się bierze, że nie znamy odpowiedzi na bardzo ważne pytania. Właśnie w reinkarnacji poprzez kasacje pamięci nie ma nauki, bo jaka nauka wypływa z tego, że w jednym wcieleniu ktoś był taki, a w następnym zupełnie inny. Chodzi o to, że poprzez kasację pamięci łatwo można implementować programy bycia kimś, w rezultacie przesłaniając prawdę kim naprawdę jesteśmy. Skoro można kogoś programować na zabójcę, żołnierza, a potem świętego, jaki sens tej nauki. Umożliwia to wcielanie zła w życie. Sensem jest poznanie prawdy i posiadanie wiedzy, a nie życie jakimiś narzuconymi ziemskimi rólkami zmienianymi z pokolenia na pokolenie. Reinkarnacja, w porządku, ale bez kasacji pamięci i prawa karmy ! Wyobrazcie sobie, że może istnieją systemy na innych planetach, gdzie nie ma prawa karmy. Może u nas istnieje bo w to wierzymy.

 24. Nieoficjalna historia oraz wiele artefaktów wskazuje na to, że miały miejsce ingerencje obcych na Ziemii. Mogły mieć one dobry jak i zły charakter. Michael A. Cremo w książce Zakazana Archeologia podaje dowody, że człowiek pojawił się dużo wcześniej niż to głosi współczesna nauka, a darwinowska teoria powstania człowieka na drodze ewolucji zawiera luki. Nie można odnaleźć brakującego ogniwa, czyli istoty pośredniej między hominidami typu homo habilis czy pitekantropem a współczesnym człowiekiem, co by ostatecznie udowodniło prawdziwość darwinowskiej teorii ewolucji. Bardzo więc prawdopodobne, że nasi przodkowie przybyli z bardzo daleka, z gwiazd 🙂

 25. 100 lat. Idealna długość życia dla biorobota-niewolnika. Przez 100 lat niewiele się nauczy i łatwo będzie trzymać go pod kontrolą. Przekazy podają, że istoty wyżej rozwinięte z innych planet żyją 1000 lat i więcej. To nie bajka, za długość życia, stan zdrowia, odporność odpowiada DNA. Wierzę, że są nie tylko zli, ale i dobrze nastawieni obcy, ale niestety nie możemy liczyć na ich pomoc. W jakiś sposób też jesteśmy chronieni, ale nikt nie przyleci tu i nie powie: „Wiecie co opowiemy Wam Waszą historię” i „Poznajcie prawdę”. Myślę, że mogliśmy zostać stworzeni jako rasa niewolnicza poprzez właśnie takie DNA, z czego skutkami borykamy się do dzisiaj.

 26. Nasze DNA pozwala nam na około 100 lat życia, pojawia się pytanie kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego jest takie ograniczenie. Nie przyjmujmy tego tak bez zastanowienia: „O żyjemy 100 lat, to normalne, ok.” Żyjemy 100 lat bo nasze DNA zostało tak zaprogramowane. Nie znaczy to, że DNA nie można zmienić tak aby żyć dłużej, bądź zmienić je tak aby mieć szczególne zdolności. Już teraz widzimy na własne oczy efekty naszej ziemskiej inżynierii genetycznej, której możliwości są coraz większe. Jeśli nie nastąpi zmiana w myśleniu ludzkości to możemy mieć w przyszłości jeszcze większy chaos, podział na wydłużających sobie życie bogaczy i tych biednych. Wraz z rozwojem technologii przy obecnym stanie duchowości wystąpienie światowej rewolty jest wręcz nieuniknione. Myślę, że decydująca rozgrywka odbędzie się w przeciągu następnego 1000 lat.

 27. Być może nawet w tym 100-leciu. Do tej pory czytałam wnikliwie Wasze komentarze i dyskusje, są ciekawe i inspirujące, teraz sama się rozpisałam. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Comments are closed.