STOP NWO – 7.05.2014

Korespondencja z Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Likwidacja światowych rynków finansowych warunkiem koniecznym budowy nowego ustroju społecznego – to tytuł wystąpienia Izabeli Litwin, prezesa Fundacji „Jesteśmy Zmianą” na  konferencji „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu”

Kryzys kapitalizmu – to tytuł wystąpienia dr Zygmunta Szczęsnego-Górskiego na  konferencji „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu” w Warszawie, 27 marca 2014 r.

Prelekcja Beaty Peszko na I Zlocie Sympatyków NTV.

 

10 thoughts on “STOP NWO – 7.05.2014

  1. r.k. była, Japonia, Irlandia, a do tego grafenu to jeszcze dopłacamy i będziemy dopłacać ,medialne bzdury i mrzonki, podobnie jak z gazem kupkowym jedynie co zostanie to posprzątać na koszt podatnika ,jedynym sposobem na eldorado jest zamkniecie tych badawczych placówek, miliardy kosztują stołki tych „naukowców” a przysłowiowy Kowalski OPRÓCZ PŁACENIA NA NICH PODATKÓW NIEMA NIC , nawet, taczki, miotły i gwoździe są produkowane poza krajem , do grafenu dopłacimy grube miliony, i go odkupimy za dziesięciokrotną cenę w jakiej elektronice która musi się zepsuć po gwarancji .

   1. r.k. była, Japonia, Irlandia, a do tego grafenu to jeszcze dopłacamy i będziemy dopłacać ,medialne bzdury i mrzonki, podobnie jak z gazem Łupkowym jedynie co zostanie to posprzątać na koszt podatnika ,jedynym sposobem na eldorado jest zamkniecie tych badawczych placówek, miliardy kosztują stołki tych „naukowców” a przysłowiowy Kowalski OPRÓCZ PŁACENIA NA NICH PODATKÓW NIEMA NIC , nawet, taczki, miotły i gwoździe są produkowane poza krajem , do grafenu dopłacimy grube miliony, i go odkupimy za dziesięciokrotną cenę w jakiej elektronice która musi się zepsuć po gwarancji .

 1. Tylko że tak naprawdę szanowny prelegent pan Zygmunt Szczęsny – Górski mówi o kryzysie współczesnego świata w którym nie ma żadnego kapitalizmu tam gdzie występują kryzysy. To są kryzysy socjalizmu, korporacjonizmu, etatyzmu, lichwy, etc., a nie kapitalizmu. Tam gdzie jeszcze jest kapitalizm nie ma w ogóle żadnego kryzysu. Na przykład jaki jest kryzys w Singapurze. Miło, czysto, przyjemnie, bezpiecznie, niskie ceny, świetne zarobki, brak bezrobocia. Żadnej demokracji staczającej sie zawsze w bagna socjalizmu, etatyzmu, populizmu, lichwy i korporacjonizmu. Tego w Singapurze nie ma, są drakońskie kary za byle przewinienie, ale ten, kto uczciwie pracuje w tej najszybciej rozwijającej się najbogatszej gospodarce świata może w pełni korzystać z uroków wolności gospodarczej i prawdziwej wolności cywilizacyjnej w cywilizacji, w której główną cechą podobną do naszej starej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej jest bardzo tani system monarchiczny. O ile lepiej by to mogło zadziałać w Polsce!

  Natomiast gdy omawiamy kraje przeżarte nieokiełzaną demokracją, w której wszystko można poddawać głosowaniom, wraz z niekończącymi się głosowaniami już i nad Prawami Naturalnymi /Prawem do Życia, Prawem do Własności i Prawem do Wolności, które to Prawa przysługują wszystkim niewinnym ludziom w monarchicznej cywilizacji łacińskiej bez względu na fazę osobniczego rozwoju i które powinny być Władcze nad prawami stanowionymi/, o, no to jasne, to mamy narastający kryzys wartości, który rozlewa się na całość życia w tych krajach. Ale nie jest to kryzys kapitalizmu, tylko kryzys cywilizacji. Nie mylmy pojęć. Wróćmy do naszej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej i jej Władczych Praw Naturalnych, w której każdy sam siebie pilnuje i w której panuje zasada odpowiedzialności „chcącemu nie dzieje się krzywda”, a śladu po kryzysie nie zostanie. Albo brnijmy w obecny chaos, który skończy się anarchią i potem nastąpi „wzięcie populacji nowych dzikusów za mordę”, bo nie będzie innego wyjścia. Słowem albo kontrrewolucja i powrót do wartości, albo rewolucja światowa, anarchia, chaos i wtedy Polska zginie już na zawsze. Forever and ever. Your choice.
  O prelekcji „Likwidacja światowych rynków”, to już w ogóle ręce opadają. Lewactwo atakuje jak widać w koalicji z lichwiarstwem na zmianę, pod hasłem walki z kapitalizmem chcą nam wtryniać jako „nowy ustrój” socjalizm, który jednocześnie sami atakują jako kryzysową postać kapitalizmu. Nie kijem go to pałą. Tragedia. A wystarczy – zamiast pleść androny – rzucić okiem jak to robią w Singapurze. Ale zdaje się, że z totalniakami to jest rozmowa jak ze ślepym o kolorach.

  1. Cały czas powtarzam to samo – ale mówienie o tym tutaj jest pozbawione większego sensu…

   Konferencja, na której widać, w jakiej grupie wiekowej wzbudza największe zainteresowanie i aprobatę… Odnoszę wrażenie, że na sali siedzieli praktycznie „sami swoi” – koledzy i koleżanki dra Lachowskiego. Może to dlatego po każdym wykładzie nie było czasu przeznaczonego na dyskusję i pytania – bo o czym tu dyskutować, jak dla wszystkich siedzących na sali wszystko jest „jasne i oczywiste”? 😉

  2. Dla ludzi widać albo jest komunizm, albo kapitalizm. Nie rozumieja co to jest kapitalizm, bo mało go zaznali – np. w 1988 reforma prof. Wilczka, ale różowe pijawki z Solidarnosci zaczęły tłamsić wolny rynek – koncesje, wzrost podatków, nakaldanie nowych podatków, wzrost przymusowych tzw. ubezpieczeń społeczncyh i mamy niemal czysty socjalizm, z regulacją gospodarki setkami i tysiaami przepisów. to nie jest wolna gospodarka (tzw. kapitalizm) !!!

 2. Duzo paplaniny i zero efektow a NWO ma wszyskie te osoby powyzej w szacownej D**** 🙂

 3. Do wystąpienia pani Izabeli Litwin i pana Zygmunta Szczęsnego-Górskiego. Wszystko w porządku, ale JAK powyższe postulaty wprowadzić w życie? JAK?

 4. kto i dlaczego zagłusza Izabelę L.?
  przynajmniej na NTV nie powinno być zagłuszeń…

 5. „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu” kto tych panów opłaca ??? ile zarabiają ?? komu to potrzebne ? system jest sam w sobie kryzysem!!!!! jaka zmiana ? zmiana krawatów ,idiotyzmów ,dlaczego nikt nie wspomina o Islandii , Węgrzech, tam się usiłuje zrobić „zmianę „

Comments are closed.