Stop NWO – 7.10.2015

Dorota Gudaniec, ma 6-letniego syna Maxa, który choruje na epilepsję lekooporną. Jedynym skutecznym środkiem okazała się medyczna marihuana. Po jej zażyciu stan zdrowia jej dziecka bardzo się poprawił. I tu się zaczyna problem i walka matki z całym biurokratycznym systemem opieki medycznej, dla którego najważniejsza rzeczą są procedury i dokumentacja papierkowa, a lekarz to urzędnik w zarękawkach łypiący złym okiem z nad sterty papierów, a marihuana to be. W rozmowie, która poprowadził Janusz Zagórski poznajemy historię choroby Maxa i próby jej leczenia oraz cały bezwład polskiej służby zdrowia z Centrum Zdrowia Dziecka na czele, w tle zaś przewija się postać dr Bachańskiego, który jako jeden z nielicznych lekarzy postanowił na przekór pomóc.


Wypowiedź Adama, uczestnika Berlińskiej Covert Harassment Conference, zarejestrowana przez Janusza Zagórskiego na tej własnie konferencji.

10 thoughts on “Stop NWO – 7.10.2015

 1. Ludzie będą umierać w więzieniach za „nielegalne” ratowanie swojego zdrowia i życia a co w takim razie z tysiącami narkomanów, którzy swobodnie chodzą po ulicach bo przecież wolno im zażywać i mieć przy sobie narkotyki, dopóki nimi nie handlują. Świat zwariował!!!

 2. Pewna para w średnim wieku zatęskniła w środku mroznej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na Florydę i mieszkać w tym hotelu w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał dzień wcześniej.
  Po zameldowaniu się w recepcji, odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony.
  Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie :
  Do: Moja ukochana żona
  Temat: Jestem już na miejscu
  Treść: Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysyłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się, wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieje, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa jak moja.
  Ps. Tu jest naprawdę gorąco.

 3. Jak jeszcze mozna niedowierzac kto nami rzadzi ,bo po ryju nie widac ,to po takich wlasnie sytuacjach widac wyraźnie ,jak oni chca dla nas dobrze.pozoranctwo na kazdym poziomie.
  Kopacz zamalowujaca jakas sciane urzadzxa jakies glupie hapeningi.co to wogole ma być.
  Soros jej kazał narzucic koszulke stop hejt pomalowac sciane i ona mowi o kims ze jest na pilota..bez komentarza.;P

Comments are closed.