UFO? Oni już tu są! – 08.06.2012

– Krzysztof Rogala – repotyliańska agenda

14 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 08.06.2012

 1. 1. Pan Rogala wspomina o zbieraniu się ludzi w specjalnych miejscach i nieświadomym oddawaniu energii.
  2. Pan Zagórski zapowiada Harmonię Kosmosu w okolicy Ślęży.
  3. …
  4. Profit! 😀

 2. Wspaniała audycja. Az mnie kusił0 żeby włączyć się do Waszej dyskusji. Pasjonująca. Pragnę uzupełnić na bazie nauk Swerdlowow: energia sama w sobie jak Janusz próbował to określić jest NEUTRALNA. To kwestia jak ją w danym momencie i w oparciu o nasze przeszłe nierozwiązane traumy, negatywne doświadczenia odbieramy. Podam przykład: dla niektórych las kojarzy się ze wspaniałym uspakajającym miejscem, ale dla innych może kojarzyć się z lękiem, strachem bo na przykład w dzieciństwie zgubili się w lesie.
  My jako energetyczne istoty samorzutnie wymieniamy się energią. Jest to proces fizjologiczny. Zauważ, jeżeli znajdujesz się w miejscu, które skupia więcej ludzi, grupy ludzi np. molochy itp., po przyjściu do domu stwierdzasz lub czujesz się zmęczony, przy czym właściwie nic fizycznego nie robiłeś. Zastanawiasz się dlaczego. To jest to samorzutne wymieniane energii. Najczęściej to nierówna wymiana. Starsze osoby potrzebują więcej tej energii witalnej. Jak przybywałam z moja mamusią to często nie zamykałam swojej aury żeby jej dopomóc. Robiłam to celowo. Tu jest wlasnei sendo zabezpieczenia swoje „psychik energii”. Tak prawidłowo nazywa się osobista energie witalną.

 3. Bardzo ważne jest zamknąć swoja aurę i zabezpieczyć przed tą niekontrolowaną wymianą lub kradzieżą. Tu są właśnie nauki Swerdlowów.

 4. Trochę nie zgodzę się z teoria pani Doroty. Wszyscy i wszystko jest dziełem Wielkiego Umysły Boskiego. Czyli jak postrzegamy jako negatywne i pozytywne. Wielki Umysł Boskie nie niekończąca miłość, która jest i podchodzi do wszystkiego NEUTRALNIE.
  Nawet Szatan jest stworzeniem pochodzącym od Boga. Z czasem i on odnajdzie drogę powrotną. To był tylko przykład. Nikt i nic nigdy nie jest odłączone od Boga, czyli Wielkiego Umyslu Boskiego. Bóg się uczy i doświadcza poprzez NAS. Jesteśmy Jego Częścią Nierozwrwalną.

 5. „Im mniej się boimy tym mniej można nam tej energii zabrać” Można zawsze zabrać, bo wymieniamy się automatycznie. Jeżeli chodzi o lęk czy strach, to kwestia częstotliwości wibracyjnej naszego ciała. Przy strachu bardzo spowalnia się ten proce wibracji. Drgamy na bardzo niskiej częstotliwości. Zrównujemy się wówczas do częstotliwości poziomu ASTRALNEGO. To ten bardzo niski, bardzo niebezpieczny wymiar. Narażamy siebie na ataki astralne itp. Lęk staje się spustem do odpalenia kontroli umysłów na tej energetycznej fali mózgowej.

 6. Mam nadzieje, ze nie macie mi za złe za moje dołączenie się do dyskusji? Wszyscy mamy jedno na celu: pomoc drugiemu i rozszerzanie naszej wiedzy. Pozdrawiam bardzo ciepło panią Dorotkę i oczywiście panów Janusza i Krzysztofa.

 7. słuchać dokładnie tej „jednożebrówki”, najlepszej uczennicy „Tu są właśnie nauki Swerdlowów”, zamykać aurę, otwierać czakry i wymieniać energię, …
  a co pod spodem tego „obrazu BarbaraKW” ?? …. to – z rozdwojonym językiem ! i tym sposobem ślepy prowadzi ślepego aby do dołu (dziury) wpaść, a potem wciągać tych co rękę podają. „słodkość słów i topór czynów”

 8. Czy można państwa prosić o dopuszczenie do głosu Pana Krzysztofa Rogalę? Ja bardzo szanuję Pana Panie Januszu, ale błagam niech Pan pozwoli w końcu wypowiedzieć się Panu Krzysztofowi. Często kiedy Pan Krzysztof rozwija myśl, Pan Panie Jauszu natychmiast mu przerywa i tym samym rozprasza słuchacza. Skoro tytuł słuchowiska jest Reptaliańska Agenda Krzysztofa Rogali – to niech to będzie Krzysztofa Rogali, a nie Pani Doroty czy kogokolwiek innego (ja nie mam nic przeciwko Pani Dorocie, ale przecież ona może wystąpić w innej audycji). Pozdrawiam.

 9. Wydaje mi się że na poziomie na którym jest większość ludzi łącznie ze mną, tak na prawdę nikt z nas nie może zupełnie odciąć się od Źródła ponieważ aby zrezygnować, musieli byśmy być w pełni świadomi z czego tak na prawdę rezygnujemy. Bóg to rozumie i wprowadził pewnie jakieś zabezpieczenie dla takich niedojrzałych decyzji.

 10. To najbardziej mętna audycja jaką widziałem na NTV. Miałem wrażenie, że się nie rozumiecie – brzmiało to tak jakby troje niewidomych od urodzenia rozmawiało o kolorach. Ledwo dotrwałem do połowy. Pozdrawiam.

Comments are closed.