UFO? Oni już tu są! – 1.03.2013

Materiał archiwalny – zapis wystąpienia (skype) Adriana Gilberta na sympozjum „Przełom 2012 oraz tajemnice Egiptu”, które odbyło się we Wrocławiu w 2010 roku.

Adrian Gilbert – słynny badacz zagadek przeszłości. Autor wielu bestsellerów, m.in. „Piramidy: brama do gwiazd’ oraz „Koniec świata w 2012 roku”. Książki zostały sprzedane na świecie w milionach egzemplarzy.

Adrian Gilbert podczas wystąpienia na Sympozjum zaprezentował swoje teorie dotyczące budowy piramid egipskich. Dzięki swojej olbrzymiej wiedzy – przedstawił wizję roku 2012 w kulturze i wiedzy Majów oraz rezultaty ekspedycji archeologicznych, w których brał udział w Egipcie. m.in. Misja badawcza z roku 1999 z Dr. Josephem Schorem – w której poszukiwano UKRYTYCH KOMNAT POD SFINKSEM.

Materiał archiwalny – prelekcja Dionizego Pietronia z XIV UFO Forum, które odbyło się we Wrocławiu w 2010 roku. Wystąpienie głównie było poświęcone przekazom Galaktycznej Federacji Światła, Basharowi i innym źródłom informacji. Dionizy, jak zwykle, bardzo starannie przygotował prezentację.

53 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 1.03.2013

 1. Dajcie cos o tych piramidach i kamiennych kregach w polsce, jest to duzo ciekawsze.

 2. (mam na mysli ta ksiazke Święta Tajemnica Gdyni. Kamienny Testament )

 3. Ciekawa wypowiedź, więc od 2010 roku czekaliśmy na te manifestacje, jest 2013 rok, czekamy dalej, smugi hemtrais jedynie nasiliły swoją obecność.

 4. Czyżby stężenie aluminium i innych metali w mózgach przekroczyło już w roku 2010 wszelkie dopuszczalne normy?

 5. Boże …. Panie Piotrze – 5 minuta i 45 sekund pana wykładu wskazuje na to że strasznie się Pan zbłaźnił. Pokazuje Pan fragment filmu Star Gate SG-1 który ukazuje fikcyjną postać która pochodzi z rasy Asgardów. Jeśli nie wierzy Pan – proszę sobie zobaczyć sezon 3-4 SG-1 i przekona się Pan że bzdury Pan gada.
  Potem się zastanawiacie, dlaczego jesteście tak mało wiarygodni.
  Jak ja byłbym na wykładzie w tym czasie – to pokazanie takiego krótkiego filmu szaraka – pozostawiło by niesmak i dalszą rezygnację z wykładu. Na przyszłość doradzam staranniej dobierać materiały.

 6. Dorota Kapiszewska -Dzedzej z W-wa biochipuje najlepiej – odczas operacji przegrody nosa, polecam ;]

 7. Dzisiaj nad Poznaniem nie jest to zeszyt w kratkę, ale mimo wiatru smug sporo.

 8. Gosc
  Tez to własnie zauważyłam. Jestem we Wojnówku koloMurowanej Gosliny . Zwykle to sie dzieje jak jest ladna pogoda.Lubia nam zasmiecac zycie.

 9. @Kalina
  Nie wiem jak jest na Poznan-N bo dokładnie nie widzę, ale na Poznan-S jest bardzo dużo i nadal latają. Co chwila są świeże.

 10. Gosc
  Tutaj jest czysto teraz , rób zdjęcia jak możesz . Tak myślę gdzie by uderzyć z tym syfem . Może do szkol i przedszkoli coś wysłać na ten temat.

 11. CZyli GMO bedziemy mieli tak czy inaczej bo nic innego nie bedzie rosło.Pocieszające.

 12. Ten świr przyrównuje nas do stada krów , jakaś Galaktyczna Federacja zrobiła mu kuku na muniu i facet zupełnie poważnie wykłada innym takie mądrości. Nikt nie protestuje, ludzie czy wy także straciliście resztki zdrowego rozsądku !?

 13. Panu Januszowi przyglądam się ostatnio z rosnącym zainteresowaniem. Na wizji wygląda zupełnie normalnie. Język świadczy o wykształceniu i erudycji. A jednak coś tu nie gra? Puszczać takie popierduchy jakie serwuje nam Dionizy Pietroń i to zupełnie na poważnie!?
  No, no, chyba będę musiał przyglądać się jeszcze uważniej.

 14. operator kamery jest SUPER. autor wykladu omawia zapewne zdjecia a kamerzysta pokazuje zacna widownie. niepowtarzalne. Tłumaczka nie orientuje sie w terminologii materialu… niepowtarzalne.

 15. syriuszA-nin

  A nie przyszło ci do głowy ze wmontowali oryginalne nagranie w film, potem stworzyli maskę i grał aktor ?
  Proponuje zerknąć na takie filmy ,moze otworzy twój malutki umysł
  Starożytni kosmici
  Rosyjskie Roswell
  Hangar nr 18
  Dreamland- kraina marzeń
  Fastwalkers
  Kręgi miedzy wymiarowe bramy
  Tajne akta KGB
  Sekret Space
  Wszystkie filmy dostępne na YouTube. Jesli uznasz ze wszystkie dokumenty, zdjęcia wywiady są bajką to oznacza ze niema sensu wogóle z tobą rozmawiać na takie tematy.

 16. czujduch
  Dzieki za obrone humanity > Ja osobiscie uwazam nas za najlepsza rase w kosmosie .
  Wiem , ze jestem zarozumiala ale tez wiem kto nas screw up . Wiem , ze manipuluja nasza dobrocia i cudowna natura naszego Soul . Jestesmy Royalty Jak to zawsze podkreslal Alex Collier .

 17. Kalina – jeżeli czujduch reprezentuje swoją wypowiedzią „humanity”, to gratuluję wyczucia „ducha”. Dla mnie humanity to przede wszystkim szacunek do innych, czemu wypowiedzi czujducha przeczą. I myślę, że dla takich osób nie byłoby miejsca w tej przyszłej i długo oczekiwanej społeczności „humanity”.

 18. „Ten świr przyrównuje nas do stada krów” . Nie ciebie czujduch , ty zapewne jesteś pastuchem 😉

 19. Teraz po przyrzeczeniu opinii mogę już z większym zrozumieniem obejrzeć i wysłuchać bajkę o ‚stadach krów i jednym pastuszku’ 😉

 20. Mieszko tych faktów jest dużo więcej,tylko niektórzy wciąż myślą że pochodzimy z małpy i proces dedukacji nie pozwala na to inaczej spojrzeć.
  A tak dla ciekawości,niedawno byliśmy świadkami wybuchu meteorytu nad Rosją.
  Nie za bardzo ale tutaj w polsce, widziałem że został sfilmowany obraz, fakt w momeńcie lotu tego meteorytu pojawiło się UFO za jego pomocą się ten meteoryt rozpadł.W przypadku jego zderzenia z ziemią byłaby dużo większa katastrofa ,o to przecież było nad 1 milionowym miastem.
  A tak pomimo kilku tysiącleci kiedy niejednokrotnie byli wysłani na ziemię przedstawiciele niebios-innych cywilizacji to ludzie idą na upartego cały czas nie biorą sobie przestrogi nam w różny sposób przekazywane.Ale sami sobie gotujemy los uniecestwienia z powodu naszej ignorancji .

 21. Mieszko – dziękuje ci za tak cenną uwagę, szkoda tylko, że nie znasz mnie osobiście i nie wiesz czym się zajmuje od lat i jaką mam wiedzę na ten temat, co i tak nie daje ci to prawa obrażania mnie.

  Poza tym, mój komentarz odnosi się wyłącznie do 1-szych 5-6 minut wykładu a nie zatacza tak szerokie kręgi tematyczne ale rozumiem że jesteś jasnowidzem i z góry zakładasz że nie znam tematów – heheh masz prawo do tego, twoje Ego musi być na wierzchu – rozumiem, ale na przyszłość nie oceniaj książki po okładce.

 22. Trzeba być ślepym,żeby nie widzieć tego co się dzieje z roślinami dookoła naszego terenu zamieszkania , żeby nie widzieć jak chorują nasze zwięrzęta i wreście ludzie ,płody dzieci kture umierają już w łonie matki , wystarczy zajżeć do statystyk szpitalnych,powodzenia ślepcy!!!

 23. Moim zdaniem, nie ważne kto jak myśli, kto kim jest i w co wierzy! Ważne, by nawzajem się tolerować i mieć szacunek do siebie, a prawda wcześniej czy później ujrzy światło dzienne.
  Każdy by chciał wygrywać, ale czy każdy potrafi przegrać?…………….

 24. Wykład z Adrianem Gilbertem to w rzeczy samej arcydzieło!
  Pani tłumacz ma osobliwe problemy z wykonaniem własnej pracy!
  Operator kamery kadruje tłum, zamiast plansz i zdjęć.
  Wytrzymałam 15 minut i więcej nie mogę, zróbcie z tego słuchowisko, albo w ogóle wyrzućcie.
  Pozostałe filmy maja o niebo lepsza jakość. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 25. Zupełnie nie rozumiem zmiesznia z analogią do bydła…
  Wystarszy przejrzeć programy informacyjne żeby się o tym przekonać.
  TVidzowie słuchają bredni, które do rzeczywistości mają się jak pięść do oka i na luszie lecą do hipermarketu kupić świeżo reklamowany gadżet.
  Większość ludzi woli chodzić w stadzie bo wydaje im się, że są wtedy bezpieczni…
  a że dtront im się sypie na łep, geny owada zmieniają im genotyp w organiźmie po zjedzeniu zmutowanej soi, randap rozwala organizm a banki doją z kasy za wyświetlenie kilku cyfr na monitorku… zawsze można zamknąć oczy, albo włączyć
  M jak Mdłość… Czy nie jesteśmy bydłem?
  Z boską cząstką – oczywiście, ale jak narazie skutecznie zakłucaną przez „hodowców”.

  @SyriuszA-nin
  szacun – rzeczywiście to postać fikcyjna i do tego filmowa.
  SG1 and Asgard: 4:10
  http://www.youtube.com/watch?v=A8McbG9YpHU
  Wygląda na to, że Dionizy dał się wpuścić w maliny z tym tajnym wizerunkiem.

  Oczywiście, można twierdzić, że postacie z filmów i komiksów SF są inspirowane prawdziwym wyglądem obcych… ale troche to naciągane.
  Jak tłumaczenia prof. Twardowskiego, że GMO jes ok, bo badają je 15 lat, choć każdy wie, że to nie długość 3 pokoleń (analogiczne powikłania u szczurów).

  Nie wiem, czy widzieliście DYDTRYKT 9?
  Świetny film Petera Jacksona podejmujący temet kontaktu z obcymi jako uchodźcami. Johanesburg, slumsy. Niechęć ludzkości do utrzymywania obcych.
  Wstręt do inności. Głęboko humanistyczne pytania.
  POLECAM.
  http://www.youtube.com/watch?v=fE9_khkaA7E

 26. Lemingi ,ratlerki,krowy itp.Przecież to są słodkie kochające stworzenia a my jesteśmy idiotami, którzy wiedzą doskonale co im szkodzi(matrix) z chęciom z tego korzystamy .Żadne zwierze nie popełnia tych samych pomyłek(schematów) a my powtarzamy w kółko program nie wiedząc dlaczego i jeszcze nazywamy się przebudzeni czy jakoś tam.Autohipokryzja trwa i będzie trwać do puki tego programu nie wymażemy, tego zakłamania i widzenia problemu na zewnątrz tak jak to widzi Dionizy którego osobiście bardzo sobie cenie, jego prelekcje są bardzo ciekawe ,ale może już dosyć tych przechwał i czas naprawdę zrobić coś ze sobą Jiddu Krishnamurti na początek jest wspaniałym startem .Obserwacja samego siebie jest jednym z najpiękniejszych doznań jakie sobie daliśmy inkantując się w te cudowne ciała,często szkodzimy im przez naszą nie uwagę.

 27. @Adam nie ma mowy o szacunku do czego czy kogokolwiek jeśli nasze Myśli,Postawa życiowa czy Wiara jest uwarunkowana czymkolwiek np:(pieniędzmi)Taka tolerancja i szacunek jest w zakładach pracy ,ludzie robią to z najniższych pobudek egzystencjalnych ,zachowują się sztucznie żeby tylko nie stracić dochodu pozwalającego na przetrwanie uprzednio popełnionych błędów życiowych.Taka prawda(postawa życiowa) wcześniej czy później nigdy nie ujrzy światła dziennego ,nie ma takiej możliwości w sztucznym zakłamanym potulnym społeczeństwie.Wręcz przeciwnie ,stanowcza reakcja na tu i teraz jest jedyną drogą do Prawdy.Każde odkładanie AKCJI na później czyni fałsz i jest na rękę fałszywym ludziom w ich dewiacjach i manipulowaniem ludźmi.

 28. @czujduch
  Dionizy kilka rzay się wysypał na wykładzie, ale trudno tego nie zrobić ogarniając
  takie spectrum zagadnień. Osoby, które maja pełna wiedzę NIE organizują spotkań
  i nie namawiają innych do samodzielnego myslenia.
  Nazywanie Go świrem jast jak puszczanie gumowego jojo…
  Chemtrails to wg. ciebie fikcja…?
  Poczytaj trochę i obejrzyj niebo – od kilku lat przktycznie nie ma dnia bez oprysków:
  http://zatruteniebo.wordpress.com/
  a na dobranockę chemtrails w reklamie LEGO.
  Programowanie umysłów dzieci, że to obraz normalnego nieba w akcji:
  http://www.youtube.com/watch?v=1wZzBocRzOU

 29. a propo opryskow ” z nieba ” – toż to sami co rządzą sami by se to na łby puszczali , – a moze są zaszczepieni …?

 30. Aid i inni
  Jeśli się przyjmie logikę Dionizego P to sytuacja wygląda mniej więcej następująco:
  Potężne samoloty załadowane związkami aluminium dniem i nocą latają nad Polską,
  Rosją ,Niemcami, Anglią, Chinami itd. Latają na wysokościach lotów i w strefach lotnisk samolotów cywilnych. Jakoś nikt nie słyszał nigdy o kolizjach więc wg tej opowiastki , ich loty są koordynowane przez systemy AWACS / znowu ci amerykanie nad Moskwą czy Pekinem!???/ Siły Zbrojne tych państw nie reagują i udają że nic nie widać na ich stacjach radarowych? Rządy tych państw są więc w tajnej zmowie z amerykanami. Angela Merkel np. z radosną świadomością godzi się, aby na głowy Niemców sypać ten
  paskudny proszek! I można by tak ciągnąć opowieść w nieskończoność, ale zwolennicy spisku i tak swoje wiedzą a do myślenia zamiast mózgów używają chyba wahadełka.
  Trochę mnie poniosło w poprzednich wypowiedziach i słowo” świr „jest za mocne, zamieniam je więc na” fantasta”.

 31. Angela Merkel nie jest człowiekiem. To obcy! Nie potrafi na mapie znaleźć Berlina!

 32. @czujduch 🙂
  nie wierzę, że i w NTV trzeba jeszcze prowadzić takie dyskusje…
  NAPRAWDĘ sądzisz, że iksy, ,krzyże i zygzaki tworzą samoloty rejsowe, a w inne dni nie latają? Typ racjonalizmu typu białe jest zielone… i już? Masz tyle uporu w sobie?
  Ile masz lat? Wiele godzin spędziłem na boisku, podnosząc ręce do kosza – niebo było błękitne lub zachmurzone – nie pocięte Xsami. Takie zjawiska mamy od 2005r. Traktat Wolne Niebo. Inne państwa nie wiedzą? Wiedzą – w Belgii mer miasteczka wytoczył proces państwu, Niemcy oskarżone przez naukowców przyznały na stronach Bundestagu, że to operacje geoinżynieryjne itd. itp. Rzecznik Obamy też kity o ociepleniu w 2025 sadzi a Ty chłopie argumenty jak z superekspresu…
  Samoloty z syfem wylatują z ramstein. Nie ma ich w rozkładzie lotów – pisała o tym kiedyś dziewczyna, której ojciec pracuje na wierzy. W necie krąży list mechanika lotniskowego, którego zanim przepędzono od samolotu przyjżał się dyszom i instalacji ze zbiornikami. Naprawdę to śmieszne, że to jeszcze trzeba komuś tłumaczyc…
  Polska TV Kolonialna nawet nie piśnie;
  masz przykłady z innych państw:
  http://www.youtube.com/watch?v=8IpsAXDG6c0
  http://www.youtube.com/watch?v=GLexZ8Is_b8
  http://www.youtube.com/watch?v=weGPhjvbAZI
  http://www.youtube.com/watch?v=n9sVvllyR1k

 33. Czyli jestem naiwniaczek, taka krowa jak to określa Dionizy, no trudno! Ale przyglądałem się w lustrze w łazience i nadal mam głowę a nie łeb. A za oknem w piękne czyste niebo /mieszkam we wschodniej Polsce/ , jutro chyba pójdę do specjalisty, trzeba się zająć swoim zdrowiem psychicznym. Albo nie, po prostu opuszczam to szanowne forum. Bay, bay.

 34. Aid – starasz się i wyjaśniasz tym Panom oczywistości. Ale mnie oni wyglądają na pracowników – prowokatorów forumowych. Czepiać się Dionizego – przepraszam ale tutaj.
  Panowie to nie jest wasze podwórko do zaganiania zwierzyny. To nie Onet czy wp.
  Czuj duch wypraszam sobie taki protekcjonalny ton w stosunku do Janusza Z. Nie odpowiada Tobie materiał podawany w NTV. Włącz sobie gładkie kłamstwa w TVN.

  Polska i wiele krajów podpisało umowy na ratowanie świata od zagrożenia zmianami klimatycznymi, to było jeszcze w latach 80-dziesiątych w Helsinkach. Od tamtego czasu mamy na przykład Helsińską Fundacje Praw Człowieka. To jest podstawa prawna takich lotów i żadne wojsko się tym nie zajmie. A że pod tym płaszczykiem dzieje się zgoła coś innego, to już sobie może Tusk czy Merkel, albo Putin pomachać umowami które dawno zostały podpisane. A ich zobowiązują do milczenia i rżnięcia głupa przed własnymi społeczeństwami. Oni są też ofiarami kontroli umysłów. Ciekawe co im się mówi o tych opryskach. Jaką oni mają podaną wersję – uzasadnienie tej akcji.
  Aid podał sporo linków w temacie oprysków, więc w kwestii tego co tam się mówi można dyskutować – ale co do szkodliwości tej akcji to chyba nie za bardzo.
  Czujduch – odczuj o co w tym chodzi, jak tak szczerze nam tu piszesz. Wolałbym się mylić co do Ciebie.

 35. O czujduch się obraził.
  Czepialski ty po prostu. Ale jak sobie chcesz.
  Sam sobie ten krowi łeb przypisałeś. Pasowało do siania fermentu ??

  A tak z innej strony. Ja też ze wschodniej Polski. I widywałem tu niebo zakratkowane. Ale dzisiaj było bez oprysków. I co z tego, co z tego kolego. Widzę żeś nie spojrzał na nic z linków które podał Aid.

  W sumie to wygląda na bezczelność a nie naiwniactwo.
  Czy może źle Cię odczytuje.
  Tylko nie sztywniej ty tu zaraz wyluzuj – coś taki obrażalski. Tak tu sobie rozmawiajmy.

 36. Czajduch znalazl sie tutaj przez przypadek wiec po co polemizowac z kims takim kto nie ma zadnej wiedzy.JAk mowilam kumpeli o chemtrailsach to naprawde pomimo ze jest bardzo otwarta to trudno bylo jej przyjac to do wiadomosci ze ktos specjalnie nas truje.I pewnie dalej w to nie wierzy chyba ze sama poszukala na ten temat info.Podczas gdy ktos uklada sobie w tym swiecie jakos normalnie zycie i zyje mu sie calkiem dobrze takie informacje sa naprade czyms co sie chce wyprzec ze swiadomosci i dalej trwac w swojej uludzie .

 37. Zobaczcie sobie jak wygladaja normalne chmury a chmury pierwiastkowe wygladaja jak zupa na niebie .Nasze niebo stracilo normalne chmury a pozatym jest mniej sloneczne . Kiedys przeczytalam tez na necie , ze linie lotnicze tanie sa czasami dodatkowo finansowane przez wiadomo kogo , no i moze dlatego tanie poniewaz maja pewne finansowe uklady .Sa takie linie bodajze angielskie tanie czy irlandzkie , ktorych wlascicielem jest grek nie pamietam nazwiska ALE WIEM ZE ON MIAL UKLAD ,ZE ZROBI swoje LINIE TANIO ALE WZAMIAN ZA TO ZAPLACA MU ZA POSYPANIE EUROPY .

 38. Posluchajcie sobie piosenki Prince-Purple Rain on spiewa o tym bardzo precyzyjnie i bardzo ladnie zreszta .
  http://www.youtube.com/watch?v=D3AkQZcD_ME
  Jako dziecko widzial na niebie i nie wiedzial co to jest wygladalo to tak jak on spiewa.
  Czyli ta idea jest juz od dawna wprowadzana w roznobarwnych kolorach 🙂

 39. Chcialam tez podkreskic , Prince did have a son named Gregory but he died shortly after his birth from Pfeiffer syndrome. It was one the factors in his decision to seek answers (religious)

 40. Ten Szarak pokazany przez Dionizego w swojej prezentacji jest żywcem wyjęty z filmu, czy raczej serialu sci fi „Stargate: SG1”. Nie mówię tu o podobieństwie, tylko o identycznym wyglądzie i zachowaniu. W serialu reprezentuje on rasę Asgard, która jest przyjazna Ziemianom, ale także jest na wyparciu, jak być może prawdziwa rasa Zeta Reticuli, lub któraś z jej gałęzi, która dokonuje porwań na ludziach.
  Zresztą sami zobaczcie scenę zaczynając od 29-ej sekundy filmiku na youtube:
  http://www.youtube.com/watch?v=A8McbG9YpHU
  Podobno filmik jest z lat siedemdziesiątych, no być może, ale jeśli tak, to w Stargate albo występują animacje komputerowe sporządzona na podstawie prawdziwych istot, czy może też występują prawdziwe istoty, co już jest mało prawdopodobne, ale też nie jest wykluczone, jeśli zna się poziom ingerencji Wielkiego Brata w produkcje Hollywoodzkie.
  Jeśli filmik nie jest z lat ’70, to znaczy, że został on współcześnie spreparowany aby wyglądał na tamte lata w celu dezinformacji, lub tak jak w powyższej opcji, ma on służyć szerzeniu wizerunku tej starożytnej rasy, który będzie łatwiejszy do zaakceptowania przez ludzi, gdy w końcu pojawią się publicznie w ramach pierwszego kontaktu – oczywiście mam tu na myśli oficjalny pierwszy kontakt z całą ludzkością, a nie z tajnym rządem, z którym od dawna współpracują.
  Bardzo podobni kosmici zostali pokazani w innym serialu sci fi „Mroczne niebo”, który kilka lat temu transmitowano w jednej z naszych tv, a niedawno leciał na Tele 5.
  W „Z Archiwum X” też są bardzo podobni Szarzy, więc albo Hollywood wykorzystuje oklepany wizerunek, bo tak jest łatwiej, albo jest to przyzwyczajanie nas do ich wizerunku, co według mnie jest najprawdopodobniejszą opcją.

 41. Napisałem powyższe komentarze bez wcześniejszego przeczytania waszych, szkoda, bo bym się tak nie rozpisywał, gdyż syriuszA-nin mniej więcej powiedział wcześniej to co ja na temat Asgardczyka.

  Co do Chemi smug, to powiem wam, że po wielokrotnym trafieniu na mur kompletnej ignorancji ze strony mądrali, którzy pozjadali wszelkie rozumy, i „wiedzą na pewno”, że to są zwykłe smugi kondensacyjne, doznałem traumy i odechciało mi się tłumaczyć betonom co sypią nam na głowy. Logiczne, zbadane naukowo dowody do nich nie docierają, więc nie ma sensu marnować cennej energii na kogoś, kto z założenia nie chce dać się przekonać, że się myli.
  Niech ktoś w końcu zrobi jakieś bardzo wyraziste nagranie w jakości HD tych samolotów zarówno kamerami podczas lotu samolotami rejsowymi, a przecież wiele osób lata i ma takie kamery, jak też przez amatorskie teleskopy astronomiczne, aby lamingi zobaczyły z bliska brak oznaczeń na kadłubach oraz dysze z których sieją śmierć. Czy na prawdę nikt ze słuchaczy NTV czy znajomych Janusza albo Dionizego nie ma teleskopu? – nie wierzę w to!
  Popytajcie wśród znajomych o wymieniony tu sprzęt i czy może ktoś będzie z nich leciał samolotem, to niech wtedy weźmie na pokład kamerę i nakręci dobry materiał, jeśli zobaczy samoloty chemitwórcze.

 42. DIABEU242
  Wlasnie moj komentarz pierwszy na temat smug jest z takiego ot proponowanego przez ciebie modelu poprostu facet latal tanimi liniami i robil zdjecia smug , ktore wylatywaly z samolotu . Wydaje mi sie to prawdopodobne , ze linie mogly byc bardzo tanie poniewaz u tych kiepow milionerow nic nie jest za darmo . Oni sa tak w pieneznym mysleniu , ze ta choroba , sposzcza im zaslony na oczy i zakleja uszy . Niszczenie planety jest przez nich systematyczne i bezkompromisowe i wogole nie trzeba sie nad tym sie zastanawiac poprostu jest tak brudno jak brudno w ich sercach .Na Tasmanie w dzielnicy ktorej kiedyc pracowalam spadly 2 dni temu jakies palace sie kule . Oczywiscie nikt nic nie wie . Znam jeszcze takich gupkow , ktorzy powiedza „Let it go” -bo tak nakazuje jakas tam filozofia zycia . Nie mam szacunku dla ludzi , ktorzy sa programowani na „Let it go „. Na tym programie to chociaz , ktos szuka i analizuje a nie powie , ze nic nie wie . Ja bylam w paru krajach na swiecie i widzialam co sie dzialo w Beijing i widzialam co sie dzialo w Athens i nawet tutaj na Slasku jaka jest sytacja zdrowotna ludzi , ktorzy tam zyja . Kiedys przed oposzczeniem Polski mieszkalam w Centum Poszczy Noteckiej . To powietrze pachnialo ozonem pamietam to z WLASNEGO DOSWIADCZENIA .
  Chce napomnac , ze to jest 3 dzien , ze widze gwiazdy tutaj na niebie w Poznaniu od 2 miesiecy . Uzywanie teleskop w takich warunkach -smiechu warte , Jest tak zageszczone powietrze , ze biedni astronauci lataja po Europie ze swym sprzetem zeby co kolwiek zobaczyc.Cala idea jest w tym , zeby cos nie zobaczyli 🙂
  Mnie osobiscie bardzo zastanawial pozar Fire Damages Siding Spring Observatory .W Australii sa pozary jak to wszyscy twierdza i jak barany becza to samo . Aborigine mieli kontrolowane pozary a oni nie maja przy rozwinietej technologii . Nic dziwnego z nieba leca palace sie kule jak to srednowiczni ludzie by nazywali . Czyli wiekszosc ludzi dalej zyje jak w sredniowieczu +wygodna technologia domowa .

 43. Jeszcze jedna rada , kto krytykuje Dionizego jest kompletnie nie swiadomy prawdziwej rzeczysistosci widzenia swiata . Ja jeszcze dodam od siebie . Dobre rasy czy zle one ze soba wspolpracuja albo walcza . Nie lubie ani dobrych ani zlych . Poprostu ich nie lubie . Lubie tylko normalnych dobrodusznych ludzi , ktorzy sie bawia spontanicznie z dziecmi . Tylko tam widze fajna energie i . Delfiny lubie one sa genialne , widzialam delfiny u nas w oceanie . Czesto mialam mentalny kontakt z nim i dzieki nim nie stracilam optymizmu .

 44. Thnx za wsparcie w temacie pryskania 😉

  Myslę, że czujduch jak każda inna osoba ma prawo krytykować innych,
  byle merytorycznie i bez wrzutek typu „świr”. Nie możemy robić z siebie
  czy z Dionizego „świętej KROWY” 🙂 , tymbardziej, że SyriuszA-nin
  konkretnie wytknął w wykładzie powoływanie się na spreparowany filmik.

  Co do CHEMTRAILS wiele moich znajomych patrzy widzi i nie wierzy.
  Nie daliby rady funkcjonować w świecie tak zmanipulowanym.
  To przekracza ich poziom wrażliwości i poczucia sprawiedliwości.
  Nie mogą wewnętrznie dopuścić informacji rozsadzającej podstawy ich
  egzystencji. Muszą w coś wierzyć, by pracować, śmiać się, wychowywać dzieci itd.
  To dobrze o nich świadczy. Nie mogą się zgodzić na taką skalę zła.
  Szkoda tylko, że ta szlachetna postawa nie przeciwdziała wdzychaniu
  przez ich rodziny strontu i aluminium.

  @Kalina
  4U : Back „Chemtrails”;
  http://www.youtube.com/watch?v=pUDL0zwa1fQ

Comments are closed.