UFO? Oni już tu są! – 12.07.2013

Wrocławscy łowcy NOLi czyli Mariusz Buzek i Grzegorz Denisiuk pokazują swoje najnowsze rejestracje wideo dziwnych obiektów uchwyconych na wrocławskim niebie.

34 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 12.07.2013

 1. z gory powiem ze w to nie wierze ale 100 x bardziej wole jakiekolwiek proby uchwycenia najnowszych ufo niz jakies stare teorie D Icka o reptilianach, wiec dzieki (oczywiscie obejrze cokolwiek to jest)

 2. Fajnie, że chłopaki mają swoją pasję, każdy powinien coś sobie znaleźć.
  Zainwestowali w sprzęt, poświęcają czas i szukają przemieszczających się punkcików na niebie. Po latach stwierdzą, że z tych poszukiwań UFO zupełnie nic nie wynika, ale to już inna sprawa…
  Życzę powodzenia 🙂

 3. Witam,

  Słowa pana Mariusza od 17:22 do 18-stej minuty, mówią prawdę. Jak sami zobaczymy dziwny obiekt na niebie, to jest to zupełnie inne doświadczenie niż oglądane na YT.
  Osobiście nagrałem dziwny obiekt dn. 04.07.13, który na początku, gdy był bliżej, wyglądał jak paląca się piłka tenisowa. Później wg mnie, wygląda jak chińska latarnia. Zjawisko było niesamowite (trzęsące się ręce i przyspieszone bicie serca), zważywszy na to, że tego wieczora myślałem o czymś na niebie, co mógłbym sfilmować…hmm 🙂
  dla zainteresowanych link:
  https://www.youtube.com/watch?v=uNmEVWR1sl0

  Pozdrawiam,
  Norbert.

 4. Po latach chłopaki będą mogli stwierdzić, że znają to zjawisko na tyle na ile sami zdołali je poznać. Wynika z tego nieporównywalnie więcej niż z przeczytania kilku książek. Panowie to co robicie jest ważne – tak trzymać.

 5. „z gory powiem ze w to nie wierze ale 100 x bardziej wole jakiekolwiek proby uchwycenia najnowszych ufo niz jakies stare teorie D Icka o reptilianach, wiec dzieki (oczywiscie obejrze cokolwiek to jest)”

  WOW …jaki inteligentny komentarz serii „nie dla idiotów” pewnie…
  nie wierzę…obejrzę bo wolę to niż bzdury Davida Icka…co za pajac…uchwyć swoją wątpliwą inteligencję lepiej, bo jak widać nie tylko spada poziom komentarzy ale i „zbiorowa inteligencja” środowiska ufologicznego, napisałem zbiorowa bo o indywidualnej nie słyszałem. Nie wie koleś co chcesz wnieść do NTV gadką półgłówka…pół komentarze?… Nie wiem też jaki cel ma dopuszczanie takich idiotycznych komentarzy….nie wiem co admin miał na mysli… bo jakiś pajac napisał że „dziękuję” za filmik który i tak ma gdzieś ? Więcej szacunku dla samych siebie koledzy z NTV. Rozumiem że od tej pory każdy który napisze że „woli to od bzdur Davida Icka” będzie „poważnym ufologiem” którego niezwykle błyskotliwe komentarze będą trwale „zdobić” wasze programy ? To rozumiem przejaw „tolerancji”, „wolności słowa” czy kompleksu niższości ? Może ja następnym razem dopuszczę posty na swoim forum w stylu …

  „z gory powiem ze w to nie wierze ale 100 x bardziej wole jakiekolwiek próby analizy starożytnych tekstów niż jakieś stare teorie Zagórskiego o UFO, wiec dzieki (oczywiscie obejrze cokolwiek to jest)….” brzmi to bardzo inteligentnie co Voytek ?

  nie musisz dopuszczać tego komentarza, ważne że zrozumiesz o co mi chodzi.

  //
  Czasem warto zostawić taki komentarz, jako szczura wypuszczonego z klatki, poczekanie i przekonanie się czy będzie jakaś reakcja. No i jest, ale nie o starą gwardię mi chodzi. Niestety, sporo userów jest nowych, którzy odkrywają ponownie Amerykę oraz proch i szacunek mają tylko do samych siebie jeśli w ogóle. Resztę mają za nic. No to tyle.

  Voytek – [Admin]

 6. ok. na niebie są Niezidentyfikowane Obiekty Latające.
  CO DALEJ ?
  Macie jakis plan ?
  moze jaki rozproszony system kamer prywatnych ochotnikow celujacych caly czas w niebo ?
  moze jakies dalsze badania co sie dzieje np z promieniowaniem EM jak takie cus leci ?
  moze proba analizy wielu obserwacji by stwierdzic skąd to sie bierze i dokąd zmierza ?
  moze trzeba by zestrzelic chociaz jednego jakąs ruska rakieta z demobilu kupiona na bazarze ??! ;D

  pokazywanie fillmow by przekonac publike to chyba tylko poczatek ale co dalej ?

 7. @redmuluc

  odpuść sobie wrzuty typu pajac, idiota.
  Na tym forum panuje wolność wypowiedzi. Nikt nie ma obowiązku wierzyć ani w Icke’a ani w UFO ani w NWO.

 8. aid-popieram
  Mniej emocji panowie i panie, szanujmy odmienność zdania i nie obrażajmy siebie nawzajem, a będzie lepiej nam się żyło.

 9. Popieram waszą działalność. Tak jak mówicie, inaczej patrzy się na te sprawy jeśli samemu było się świadkiem obserwacji, tak jak było i w moim przypadku. Wtedy nie myśli się kategoriami: Czy te nagrania mogą być świadectwem obecności tych istot(jakkolwiek ich nie nazwać) – bo to już wiadomo – że oni już tu są 🙂 Wasze nagrania zachęcają mnie do rozpoczęcia własnych obserwacji nieba. Przede wszystkim dla siebie. Pozdrawiam !

 10. odpuść sobie wrzuty typu pajac, idiota. Na tym forum panuje wolność wypowiedzi. Nikt nie ma obowiązku wierzyć ani w Icke’a ani w UFO ani w NWO.

  Już to przerabialiśmy i jest na odwrót dokładnie .Wolność dla pajaca ale już nie dla mnie.
  Innymi słowy wolność wypowiedzi dla wszystkich bezmózgich pajaców…”Nikt nie ma obowiązku wierzyć ani w Icke’a ani w UFO ani w NWO.” Nikt nie twierdzi że to obowiązek…ale jak ktoś piszę że i tak w to nie wierzy ale ogląda bo jest to lepsze niż inne ‚bzdury” to jest zwykłym bezmózgim pajacem…prawda jakie to proste ? Wystarczy nazwać prawdę po imieniu i zaraz znajdą się obrońcy od siedmiu boleści…kiedy na tym „forum” gdzie obowiązywała „wolność wypowiedzi” gnoiło się ludzi którzy tej prawdy bronili przed „poszukiwaczami tajemnic III rzeszy” ? Pajac to nie wyzwisko…to po pierwsze..a idiota ..no cóż tylko te słowa oddają błyskotliwość pierwszego komentarza. Patrząc zresztą na większość wpisów…odechciewa się pisać. Nie nauczycie się nigdy nazywać po imieniu oszusta, kłamcy, konfabulanta, zwykłych naciągaczy czy nieuków…lub cwaniaków…nie nie potraficie tego robić…ja potrafię mówić co myślę wbrew powszechnie obowiązującej hipokryzji zwanej mylnie „tolerancją”. Dlatego będziecie rolowani zawsze , szybko i skutecznie i na każdy sposób. Szanujmy może też nie tylko odmienność zdania idiotów…szanujmy odmienność zdania socjopatów u władzy..po co się ograniczać ze swoją „tolerancją” a będzie lepiej nam się żyło. Nie mniej…brawo za tolerancję…kiedy na was naplują powiecie że pada ciepły letni deszcz.

 11. New age to straszna choroba niestety drecząca nasz układ duchowy i psychiczny

  //
  No popatrz, a wydawałoby się, że taką chorobą jest głupota… (czasem piszących również).

  Voytek – [Admin]

 12. @redmuluc

  jeżeli chcesz kogokolwiek do czegokolwiek przekonać – nie obrażaj Go.
  Każdy ma prawo wzrastać w swoim tempie. Wyzywając Go wyzwalasz w Nim
  odruchy obronne i niechęc do przekazywanych informacji.

  Mówisz o prawdzie i odwadze a zapominasz o kulturze.
  Skąd się bierze ta pycha „wiedzącego”?
  Czym się róźni Twój stosunek do innaczej myślących, od arogancji
  biskupów jeżdżących Audi z 300 tysi, „fartuchów” nazywających ludzi bydłem,
  czy znanych dzinnikarzy którzy za zadawanie pytań stygmatyzują inych „teoretykami spisku” albo propagatorami mowy nienawiści?

  Możliwe, że zbyt dużo spędzasz czasu w „gadzich” terytoriach,
  bo zapomniałeś czym jest szacunek do innych istot.
  Nie ważne, że ktoś myśli inaczej niż Ty. Ważne jak na to reagujesz.
  A jak dla mnie… niezbyt fajnie.

  NTV jest formułą otwartą. Nie ma tutaj żadnych doktryn.
  Każdy ma prawo zadawać pytania, drążyć i zastanawiać się nad tym
  jak się sprawy mają. Zarówno katolicym, buddyści, ateiści, gnostycy czy racjonaliści.
  Nie potrafisz się w takiej formule odnaleźć – szkoda, bo z Twoją wiedzą, mógłbyś
  na pewno wiele zdziałać – miałeś już przecież wejścia na antenę.
  Tematy reptilskie, czy związane z NOLami czy pozostałością III Rz. na teranie Polski są na tyle trudne i wielowątkowe, że zalewanie ich benzyną nienawiści do wątpiących, ale otwartych ludzi jest raczej niezbyt sensownym pomysłem.

  Jeśli masz ochotę – obejrzyj wykład Pana Wesołowskiego z Harmonii
  (12.07.2013) – podaje przykład badacz, którzy nie ulegają porywom ego,
  tylko z dystansem do siebie i szacunkiem do innych zgłębiaja trudne zagadnienia
  i dzięki temu potrafią przekazywać je innym.

  Ktoś kto wątpi – nie musi być od razu oszustem, kłamcą, konfabulantem, zwykłym naciągaczem czy nieukiem… Przecież tym stwierdzeniem obrażałbyś sam siebie.
  Gdybyś nie wątpił w „prawdy” serwowane nam przez oficjalną naukę i media głównego ścieku – siedziałbyś teraz i iglądał Fakt TVN.

 13. Twój komentarz jest tu zbędny i nie w nosi nic ciekawego i konstruktywnego. Śmiech na sali tylko i następna mało udana pseudo riposta hehe. Skończ hejtować bo to robi się infantylne i zastanów się nad istotą swej pracy Voytku-[Adminie]

  A co wnoszą twoje komentarze? Przejrzałem twoje wpisy, nic ciekawego i konstruktywnego w nich nie ma. Właściwie cały czas jesteś na nie. To jakieś malkontenctwo. Więcej nie puszczę takich twoich wpisów i to będzie istota mojej pracy w odniesieniu do ciebie 😀

  Voytek – [Admin]

 14. @ aid – świetnie to posumowałaś 🙂

  @redmuluc – wyluzuj ….. skąd u ciebie tyle agresji !!! Zastanawiające!!!

 15. aid….przestań po prostu pieprzyć…bo ani to nie ma nic wspólnego z logiką wypowiedzi pierwszego postu oraz tego co napisałem powyżej, po drugie gdzie masz wyzwiska, po trzecie nie manipuluj moją wypowiedzią…gdzie masz mowę nienawiści ? a i jeszcze jedno …na szacunek trzeba sobie zasłużyć i nikomu się nie należy urzędu…za wyjątkiem zwierząt. Głupcy nie zasługują na szacunek. Naucz się czytać ze zrozumieniem tekstu a potem odpowiadaj sensownie …chyba że bezmyślności już was uczą w szkołach…. od kiedy słowo pajac i idiota to jest wyzwisko ?Na tym forum bylem wyzwany od najgorszych…gdzie byłeś wtedy ?

  cytuje „z gory powiem ze w to nie wierze ale 100 x bardziej wole jakiekolwiek proby uchwycenia najnowszych ufo niz jakies stare teorie D Icka o reptilianach, wiec dzieki (oczywiscie obejrze cokolwiek to jest)”

  jeżeli jest to wypowiedź „wątpiącego”…to ja jestem świętym Mikołajem Prezydentem…i to nie Rozbickim

  „NTV jest formułą otwartą.” …tak umysł otwarty… na wylot. Jednym uchem wlatuje drugim wylatuje a głupota i idiotyzm nadal króluje. Dodaj Katolika do Buddysty, Ateisty i Gnostyka ….to co ci wyjdzie ? „Religijna rzeźnia” lub jak by powiedział Skipper „Będę z tobą szczery, Hans: syf, malaria i nie dają żreć.”

  „Skąd się bierze ta pycha „wiedzącego”?
  Czym się róźni Twój stosunek do innaczej myślących, od arogancji
  biskupów jeżdżących Audi z 300 tysi, „fartuchów””

  Jak pisał James Bartley ” Nie jestem ograniczony przez konieczność bycia poprawnym politycznie.” Nie manipuluj cwaniaku moimi słowami. Nie muszę nadskakiwać każdemu idiocie aby go nie „obrazić”.

  Wykład Wesołowskiego nic nowego wszystko jest mi znane … i zerznięte z opracowań różnych naukowców jak choćby Lipton cy Haramein oraz książek waldemara Witkowskiego może wam taki wykład imponuje…mnie nie, facet a zerowe pojęcie o teorii elektrycznej…bez tego jego „jednolita” jest tylko miszmaszem wszystkiego z zerowymi wnioskami opakowanymi w znane frazesy. Ogólnie nudne…ale dla lemingów o otwartych „umysłach” …przełomowe…jak zwykle. Kupicie wszystko…Nawet Klausa Donę jako guru od archeologi który negując współczesną historię i archeologię opiera się na tych samych metodach datowania których ta „odrzucona”archeologia się opiera…tworząc kolejną fikcję datowania. Nikomu to nie przeszkadza…kolejny….mądry człowiek robiący „dobrą robotę”…a lemingi jak zwykle zachwycone i wniebowzięte.

 16. @redmuluc – wyluzuj ….. skąd u ciebie tyle agresji !!! Zastanawiające!!!

  Uwielbiacie wmawiać ludziom agresję…szczególnie tym których nie można ustawić w szeregu….gdzie w słowie pisanym masze agresję ? chyba w twojej wybujałej wyobraźni…kolejny manipulant komentarzy…uwielbiacie to ? prawda ? Gadka szmatka o tolerancji i wolności słowa…każdy niby może się wypowiedzieć…ale subtelna manipulacja musi być… Moje wypowiedzi są merytorycznie poprawne…w przeciwieństwie do ciebie pajacu o nazwie E…metoda kija i marchewki…”E” jak co ? jak
  „Ecie pecie” ? Czy może durny kanał o modzie „E!”? Subtelne kreowanie oceny danej osoby na negatywne bez merytorycznego uzasadnienia… Wbij to sobie do głowy (o ile ją masz) że moja odpowiedź i komentarz to wyraz mojej opinii na ww program do którego mam takie samo prawo jak ten idiota jako pierwszy (użyłem specjalnie tego słowa po raz kolejny) Zaraz pewnie napisze kolejny „obrońca” wolności słowa w NTV.
  wiesz i nawet Fiodor Dostojewski nadał tytuł swojej powieści „Idiota”…jakby ktoś go zacytował to zaraz kolejny leming napisze „skąd Fiodorze u ciebie tyle agresji…zastanawiające !!!” a w Pacanowie kozy kują…

 17. @ Redmuluc

  A czy mógłbyś pomóc tym ludziom założyć organizację -ludzi kontrolowanych elektronicznie ? Może z Januszem Zagórskim? Czy w jakiś inny sposób ten straszny problem naglośnić. Są takie organizacje w Rosjii, w Slowenii nie mówiac już o USA.

  To byłoby coś konkretnego, same tłumaczenia obcych tekstów , nawet szokujacych nie wystarczą… i nie sugeruj się tym ,ze Ci ludzie nie maja powiazania z wojskiem, nie pracowali w tajnych bazach w Dulce…

  http://lchx.wordpress.com/2006/05/27/mikroimplanty-kontrola-umyslu-i-cybernetyka/

  To jest prawdziwy problem ,a nie jakieś wirtualne spory….

 18. Ktos tutaj podwaza istnienie reptilian na ziemi .Na Ziemi wlasciwie wszyscy na wzajem sie jedza .Jak nie fizycznie to w inny sposob . Ja osobiscie podwazam istnienie czystego czlowieka na naszej planecie . Co wiem z wlasnej genetyki my ludzie nigdy nie zajmowalismy sie zabijaniem innych i jedzeniem miesa . Raczej bylismy skoncentrowani na uprawie i kultywowaniu roslin do jedzenia .leczylismy sie energia wyplywajaca z nas . Najbardziej naiwny czlowiek jest tak naprawde czlowiekiem. Dlatego , ze bylismy naiwni i wierzylismy w bzdury jakie nam wciskane byly przez tysiace lat dlatego wygladamy niezbyt ciekawie jako istota czysto ludzka .
  Moim zdaniem bardziej sie powinnismy skupic na sytemie naszego ukladu planetarnego .
  Duzo skoncentrowac sil na Ksiezyc , Mars , Orion I SATURN !!!!!!
  Na Sturnie za duzo jest aktywnosci z rings technologia Saturna to rings – bardzo niekorzystnych dala nas . Moga nas zaltwic ta technologia i zupelnie wposcic w maliny 🙂
  Ja mysle , ze juz jestesmy w lesie na tych malinach 🙂
  Co znaczy skoncentrowac
  Mentalnie podwazyc ich power , i szukac prawdy . Astrologia ,numerologia , wszystkie religie i systemy wschodnie ,naukowcy piszacy ksiazki o Saturnie i inne zrodla im wiecej bedziemy o nim wiedziec tym lepiej dla nas .

 19. cytat”A czy mógłbyś pomóc tym ludziom założyć organizację -ludzi kontrolowanych elektronicznie ? Może z Januszem Zagórskim? Czy w jakiś inny sposób ten straszny problem naglośnić. Są takie organizacje w Rosjii, w Slowenii nie mówiac już o USA.”

  Nie jest to aktualnie możliwe, nie mam ani na to czasu ani środków. Cały swój czas poświęcam pracy zawodowej, zamiast udzielać się w NTV muszę brać nadgodziny, wycofałem się ze wszelkich publicznych wystąpień i wykładów bo muszę zarabiać na życie, nie proszę nikogo o pieniądze, nie mam dotacji ani wsparcia za wyjątkiem sponsora. Aktualnie nie starcza mi ani na opłaty ani na nic powoli…jest coraz gorzej. Prędzej wykończy mnie ekonomia i matrix niż „kontrola elektroniczna i gadziory” Przestałem udzielać się bo poświęcanie mojego wolnego czasu na darmowe prelekcje, wyjazdy, bilety pochłaniają zbyt wiele pieniędzy. Wychodzenie na przysłowiowe zero czyli zwrot kosztów też straciło wszelki sens. Dla mnie to jest mój prawdziwy problem.
  Idę o zakład że kiedy taka organizacja by powstała, jak przyjdzie co do czego to jak zwykle zostaniemy na lodzie z dodatkowymi kosztami. Nie potrzebuję dodatkowych kłopotów.

 20. Jasna cholera!! Mamy lipiec, lato, piekna pogode a tutaj jakies burze, potoki slowne i wychury z nad klawiatury… Jednak nie kazdemu te wolnosc mozna mozna dac 🙁

 21. oj Kalina biegasz po wyimaginowanej i stworzonej przez siebie idealistycznej płaszczyźnie swej chęci.
  Istotko opanuj się jacy oni pokaż ich ,zrozum udowodnij .Mam setki tysięcy podobnych snów które mogą przeistoczyć się w jednej chwili w hipotezę.lub teorię.
  No cóż łatwiej prawda wierzyć w niesprawdzone rzeczy niż w słowo objawione które jest w biblii.ale taka ludzka natura .Wybaczam wam ,ale nie tym pseudo bogom którzy chcą dorównać stwórcy po przez szerzenie tak zwodniczej propagandy jaka jest NEW AGE tfu tfu.Pozdrowienia dla ludzi myślacych podobnie do mnie.

 22. Widzisz Inccognito teraz widze jakis sensu istnienia naszego systemu planetarnego w taki sposob jak jest zaprogramowany .Wszystko jest tak jak to ludzie maja poukladane rzeczy w szafach czy na polkach . System ten jest wykreowany w jakims celu tak jak regal do ksiazek. Wnioski dosyc wazne jak dla nas , poniewaz jezeli rozpatrze moje myslenie to czlowiek jako mieszkaniec Ziemi zaczyna byc wazny w takim ujeciu . Jezeli rozpatrze twoje myslenie to czlowiek jest niczym . ( nie wiem czy mozna tez to nazwac mysleniem w twoim przypadku:)
  redmuluc
  „”Prędzej wykończy mnie ekonomia i matrix = „kontrola elektroniczna i gadziory”

 23. @ Redmuluc
  cytat:
  ” Nie jest to aktualnie możliwe, nie mam ani na to czasu ani środków.”

  Masz przeciez bardzo znane Forum David Icke…. i moze jakies dobre slowo…
  do tych ludzi? Link podalam wyzej…
  Pozdrawiam

 24. @ aid

  Dziekujé …. ciezki to problem…

  @ incognito

  Istniejá jednak takie „dziwoty” i nie jest to mój wymysl , pewnie nawet nie zajrzales do linku.
  Pozdrawiam Was:)

 25. cytat @Kalina „Jezeli rozpatrze twoje myslenie to czlowiek jest niczym ( nie wiem czy mozna tez to nazwac mysleniem w twoim przypadku:)”

  Nie ma tu żadnej filozofii, nie mam na to ani czasu ani pieniędzy ani nawet ochoty. Proste.
  Mam inne priorytety niż zbawianie ludzkości, zawiodłem się na zbyt wielu ludziach aby z kimkolwiek współpracować, pracujemy sami. Do kogo ma trafić informacja do tego trafi.

  cytat:@E”Masz przeciez bardzo znane Forum David Icke…. i moze jakies dobre slowo…
  do tych ludzi? „…a niby to jakiś inny gatunek niż tutaj ? Ludzie z NTV mają logo na czołach ? Prosić o co ? o kasę ?….obserwuję ten proces i wiem że jakbym miał na kogoś liczyć to na pewno się zawiodę bo nigdzie nie spotkałem taką hipokryzją i zakłamaniem czy zawiścią jak w ww. środowisku alternatywnym (ogólnie). Dziękuję ale patrząc np na waszą NTV postawę jaką po wielu bojach przestaliście promować patologię w postaci „odkrywców” …wybaczcie ale występuje pomiędzy nami różnica…ideowa w postaci priorytetów…. np wasz jest taki 1.Promocja…2.Popularność. 3.Prawda. Dlatego puszczacie na antenie oszołomów różnych w imię tolerancji przemykając oko na treści…nie weryfikując niczego….dlatego jest jak jest …w efekcie przed Prawdę przełożycie Kłamstwo o ile podbije punkt nr 1 Promocję…to bardzo prosty mechanizm. Takie jest moje zdanie a przykładów nie muszę podawać chyba.

 26. @redmuluc

  przemawia przez Ciebie gorycz, zniecierpliwienie, rozdrażnienie i co tam jeszcze.
  Nie chcesz słuchać. Wlazłeś w jakis mentalny corner.
  Cały czas jęczysz, narzekasz, wybrzydzasz, oceniasz, krytykujesz…
  Chłopie OGARNIJ SIĘ.

  Traktowanie Ciebie z atencją jest jak przytulanie kaktusa.
  Nikt tu nie jest Twoim wrogiem, a cały czas usilnie szukasz jakiegoś
  amatora oklepywania się i flekowania…

  Pomedytuj, pośpiewaj, może jedź z dziewczyną pod namiot, łotewer…
  Emitujesz cały czas jakimiś gadzimi wibracjami – przerwij to.
  Nie masz tu wrogów.

Comments are closed.