UFO? Oni już tu są! – 13.04.2012

– gość w studio: Marcin Dachtera – rozmowy o szeroko pojętym temacie obcych cywilizacji

7 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 13.04.2012

 1. Witam Panow.
  Eloha = Bog = kosmita
  Elohim = Bogowie = kosmici

  Elohim, Annunaki i polbogowie (pol-kosmici) budowali Piramidy statkami magnetycznymi

 2. Witam.Na wstępie chciałbym pochwalić i wyrazić moje uznanie dla niezaleznatelewizja.pl wreszcie znalazłem miejsce gdzie ludzie mają otwarte umysły i poruszają tematykę bliską moim zainteresowaniom.
  Ale do sedna. Kluczowy punkt poruszony przez Pana Janusza w 1:45:15 bardzo istotny do zrozumienia sedna „kosmicznego spisku”.Podstawą życia we wszechświecie są Boskie/Święte prawa natury takie jak zrównoważony rozwój który objawia się i w skali makro tak jak i w mikro poprzez widoczna matrycę. Każda inteligentna forma bytu która ingeruje w rozwój innej,przywłaszcza sobie miano boga i tym samym łamie uniwersalne prawa wszechświata.To że zostali uznani za Boga/Bogów nie znaczy że są Bogiem i na tym polega biblijne zwiedzenie gdzie „”upadli” brali sobie córki człowiecze za żony i płodzili z nimi potomstwo czego efektem jest dzisiejsza patologia spowodowana przyśpieszonym i zniekształconym procesem ewolucji na ich obraz.

 3. Świetna audycja !!!
  Mam nadzieje, że ujrzymy jeszcze w studio ntv.pl Marcina Dachtere wraz z Panem Januszem.
  ROBICIE DOBRĄ ROBOTĘ I TRZYMAJCIE TAK DALEJ!!!

 4. świetny materiał wyrazy uznania dla Marcina Dachtery mozna go słuchac bez przerwy, no i dobrze ze w koncu mamy fajna stronke o tej tematyce, w tym roku wybieram sie do wylatowa z dziewczyna, zabieramy dwie kamery i aparat, jesliu bym cos uchwycił zgłosze sie tu z tym materiałem, pozdrawiam z malborka.

 5. Znalazłem tą audycję w archiwum i bardzo mi się podobała, sam również interesuje się tematyką. Umiejętność obu Panów wiązania faktów i relacji jest do pozazdroszczenia.
  Zastanawiam się komu z moich znajomych przesłać link do tej audycji,
  aby się nie przestraszył i choć trochę z tego zrozumiał 🙂
  Mam nadzieję, że w archiwum znajdę jeszcze podobne rozmowy.
  Gratuluję, tak trzymać.
  Pozdrawiam.

Comments are closed.