UFO? Oni już tu są! – 15.06.2012

– rozmowa z Barbarą Wolski (http://expansions.pl)
– rozmowa ze Stanisławem Barskim

57 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 15.06.2012

 1. Bardzo ciekawy wywiad z Panią Barbarą, zastanawiać można się , czy kolor fioletowy , który jest kolorem mistrzostw EURO 2012 , może chronić w jakiś sposób te mistrzostwa i nas Polaków przed złem lub jakimiś zakusami ciemnych, lub osłabiać te działania.
  Być może zamieszki , które miały miejsce w Warszawie , mogłyby mieć bardziej drastyczny charakter. Pozostaje tylko czekać z niecierpliwością na kontynuację tych wszystkich ciekawych tematów. Gadzi pień mózgu mamy, gdyż mamy całą pulę genetyczną kosmicznych ras. Gady też miały swój wkład w tworzenie naszego doskonałego genotypu, który później został zniszczony , właśnie przez gady, pisze o tym Barbara Marciniak w swoich channelingach z Plejadianami .

 2. Pani Barbaro
  wspomniała Pani, że widzenie istot w snach, to nie to samo co ich odczuwanie bądź słyszenie–na czym polega różnica ?
  Osobiście czasem jednocześnie widzę, słyszę i czuję we śnie–czy taką zbitkę także interpretuje się inaczej ?

 3. Jakow Swierdłow
  – żydowski zbrodniarz (Jeszua-Solomon Mowszewicz), herszt bolszewickiego Sojuza
  jeden z czołowych przywódców bolszewickich, inicjator morderstwa byłego cara Mikołaja II i jego rodziny.
  Jego ojciec związany był z tajnymi organizacjami i jako grawer wykonał wiele fałszywych pieczęci, które posłużyły do podrobienia carskich dokumentów urzędowych. W 1902 wstąpił do Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji. Członek KC od 1912 (początkowo wybrany zaocznie). Zesłany w 1911 na Syberię zetknął się tam ze Stalinem. Był jednym z najbliższych współpracowników Lenina, który cenił sobie jego „ogromną, nieprawdopodobną wprost pamięć”. Przygotowywał rewolucję w 1905 roku. Po aresztowaniu w 1906 przebywał na zesłaniu do 1917. W Piotrogrodzie przygotował zamach na Pałac Zimowy, będący początkiem rewolucji październikowej.

  8 listopada 1917 po dymisji Kamieniewa został przewodniczącym Ogólnorosyjskiego Centralnego Komitetu Wykonawczego Rad. Do 16 marca 1919 był formalnie głową państwa rosyjskiego. Był jednym ze zwolenników podpisania pokoju z Niemcami (traktat brzeski) w marcu 1918. W porozumieniu z Leninem zorganizował mord rodziny carskiej Mikołaja II w Jekaterynburgu: na polecenie Lenina przekazał lokalnym władzom bolszewickim na Uralu, że mają wolną rękę w postępowaniu wobec rodziny monarszej. Oznaczało to faktycznie przypieczętowanie wyroku śmierci. Wyrok wykonano 17 lipca 1918.

  Swierdłow, chory na gruźlicę, zmarł w Orle podczas pandemii hiszpanki. Na jego cześć Jekaterynburg nazywano do upadku Związku Radzieckiego Swierdłowskiem.

  Jego syn, Andriej, był jednym z funkcjonariuszy śledczych NKWD.

  Syn Andrzeja Steward ma sie dobrze….

 4. Jest to wypowiedź znamienna tym bardziej, że sformułowana została już w pierwszych latach istnienia USA, a jej autor był nie tylko pierwszoplanowym politykiem oraz wybitnym odkrywcą i wynalazcą z zakresu elektryczności (jego wizerunek widnieje do dzisiaj na banknotach 100-dolarowych) ale także… masonem wysokiego stopnia wtajemniczenia. Pozostając w środku wydarzeń kluczowych dla początków późniejszego supermocarstwa, wiedział jak mało kto o żydowskich intrygach i planach wobec USA. Oto z jakim apelem Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 230 lat temu:

  „Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

  Są oni wampirami – a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

  Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!”

  Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się – dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) – zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

  W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku – gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty – żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 – 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

 5. Edek, święta racja z tym co pisał Franklin. Przykład tego mamy w Polsce. Na polski korpus nałożono bolszewicko-chazarską głowę, patrz – prokuratura, sądy, samorządy, adwokaci, notariusze, sejm, senat itd.

 6. Faktycznie to co piszecie o osobach na stolkach to tak wlasnie jest i to w kazdej dziedzinie TV kino (tylko niezalezni staraja sie mowic prawde). Nawet srodowisko ufologicze jest nimi wypenione (wszelkiej masci „fundacje”, „pisarze”, „odkrywcy”)

 7. cytat z wp.pl:
  Brytyjskie media: polskie miasteczko zapomniało o Żydach
  Polski rząd zrobił wiele, by okropieństwa Holocaustu nie zostały zapomniane. Jednak na poziomie małych miasteczek i wsi ta świadomość jest zupełnie inna- pisze dziennikarz BBC w reportażu na stronach internetowych stacji.
  „W Polsce, gdzie podczas II wojny światowej naziści zamordowali miliony ludzi, głównie Żydów, trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Fakt, że obóz w Oświęcimiu odwiedzają kolejne drużyny, świadczy o tym, że ta ciemna strona historii nie została zapomniana”- pisze brytyjski korespondent, który odwiedził Baranów. Szukając odpowiedzi na pytanie, ile z tej historii pamiętają mieszkający tu ludzie, dochodzi jednak do wniosku, że niewiele. A na pewno niechętnie o tym mówią.
  W Baranowie, gdzie przed II wojną światową mieszkał jego dziadek, niewiele jest śladów po mieszkających tu niegdyś Żydach. Zaniedbany jest cmentarz, na miejscu synagogi wybudowano paskudny bank, a po starych domach nie ma śladu. Ludzie nie chcą rozmawiać o tym, co się stało. Smutne konstatacje Brytyjczyka uzupełniają opisy „brzydkich betonowych budynków”.

  To kolejny raz, kiedy zachodnie media podejmują ten temat. Niefortunna wypowiedź prezydenta USA Baracka Obamy o „polskich obozach śmierci” sprawiła, że temat powrócił na czołówki serwisów informacyjnych.

  Biedaczysko dziennikarz z BBC (czytaj zyd urodzony w Polsce) kiepsko wyedukowany historycznie. Po synagodze „paskudny bank” wybudowali – za przyzwoleniem jaltanskiego ukladu premier brytyjski oddaje polskie tereny w lapy bolszewikow. Nadal nas opluwaja potomkowie narodu szemranego, lecz bat sobie sami na siebie kreca.

 8. Prawda o nas i innych gatunkach jest stosunkowo prosta tylko zbyt trudna do zaakceptowania dla samych ludzi. Aby sobie ją uzmysłowić należy wpierw zbadać ludzkie usposobienie względem praw natury. Dzięki temu można zauważyć, iż altruizm jest pozorem, gdyż każdy jako jednostka wykazuje się w mniejszym lub większym stopniu egoizmem, a wszelkie zachowania (nawet te najbardziej patetyczne) wynikają tak naprawdę z własnego kontekstu. Klasyfikacja obcych jako dobrych lub złych wydaje się z takiego aspektu dość absurdalna.

  Obcy wykorzystują dla własnych celów ludzką infantylność w interpretacji dekalogu, ponieważ (oprócz sfery emocjonalnej oraz moralnej) zawarte w nim przykazania mają przede wszystkim charakter pragmatyczny. Z tego też powodu człowiek jest dla nich swoistym eksperymentem zarówno ze względu na jego banalne postrzeganie kwestii uczuć czy sumienia jaki i samą mentalność. Na przestrzeni kolejnych ludzkich pokoleń kosmici czerpią od naszego gatunku materiał genetyczny implikowany następnie nowej generacji, która w przyszłości może zastąpić obecną lub jawnie przejąć nad nią kontrolę.

 9. czyli doltaniści mogą wszystko sex nawet między gatunkowy to pranie mózgu new age skutecznie wznosi na wyższy poziom prania tylko jaka to różnica dla tej osoby chyba tylko autor się zmienił i to też nie wiadomo to jakiś inny poziom manipulacji jak widać skuteczny tylko bez urazy

 10. Genetyka i eugenika to też New Age ? Teoria Darwina to nie New Age i mało skuteczny środek piorący mózgi co niektórym ? Tylko bez urazy.

 11. Świetny wywiad z Panią Basia bardzo przydało mi się ogladać , niby te wiadomości sa mi znane i zapisane w moich Myślach ale są rozmieszane i rozsegregowane niektóre zablokowane ten wywiad mi pomógł częściowo uporządkować te wiadomości .Kazda wypowiedz czy wiadomość zawsze pomaga odblokować te wiadomości w głowie i posegregować . A dokładniej my to mamy zapisane w DNA dlatego te wszystkie wiadomości są odblokowywane

 12. Dziękuję za cieple słowa. Mieć już świadomość to jest równoznaczne z poszerzeniem się. Z otwieraniem DNA sprawa się ma troszkę inaczej. Postaram się rozszerzyć te tematy w kolejnych tematycznych audycjach.
  Pani/Pan Doorta, proszę o troszkę cierpliwości z odpowiedzią na pytanie, ponieważ to inny fascynujący temat godny poszerzenia. Jedno zdanie nie wyjaśni. Proponuje gdzieś wysyłać tematy, które Was interesują np. na Forum Wolnych Ludzi, http://niezaleznatelewizja.pl/forum/. Myślę, ze jako podstawę zrozumienia pewnych spraw powinnam zacząć od przytoczenia niektórych bardzo ważnych aspektów Prawdziwej Historii, tej o której głoszą Stewart and David Icke. Mowa o książce „Blue Blood, True Blood, Conflict and Creation” czyli, „Błękitna Krew, Prawdziwa Krew, Konflikty i Kreacja” wg Stewarta Swerdlowa.
  Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło!

 13. Mengele w Nowym Yorku tego jeszcze nie slyszalem ,a o tych gadach slysze coraz mocniej, ,sensacja za sensacja i oto chyba chodzi tym nikczemnyn ludziom.

 14. Z tym egoizmem to ciekawa sprawa bo wynika z tego czy on tylko jest czy to tylko iluzja
  oglądałem mecz ale 2 połowe bez emocji może to się im udzieliło a dla rusofoboow rosjanie nie przeszli do 2 rundy czyż to nie sukces z każdej sytuacji można wyciągnąć pozytywne wnioski ale to chyba nie ta gra czytajcie granie bo jesteśmy tu po to by tylko doświadczać bez oceniania chyba że mam zryty beret tylko gdzie go szukać ja żadnych ofiar nie składam chociaż słuchając audycji na tej stronie i nie tylko to wszyscy jesteśmy ofiarami chociaż ja tak nie myśle (aczasmisięzdarza)ale co po niktoorym proponuje nad tym chyba troche się zastanowić bo to można by powiedzieć innaczej albo się poddaliście tym (wykreśliłem choo..) ktoorzy chcą wami manipulować nie ma głupich ani mądrych ale są naiwni ( )a co do p.Barskiego opiniotwórczej teorji wszystko się może zgadzać może powtórze może nie wiem może taka jest właśnie przyroda tylko chciałbym dodać że mogą to być jakieś tam katalizatory tych ludzkich emocji do równowagi wszechświata to tylko hipoteza\nie twierdze ale być może i też może są to tylko narzędzia przyrody/natury uniwersum nie wiem ale jak ktosik by się dowiedział to informujcie

 15. informować nie znaczy programować a co do informowania znaczy się raczej nie do programowania gdyż ponieważ niech każdy się sam zacznie programować może to jest rozwiązanie chciałem wstawić tu link do od programowania ale chyba będzie prosciej jeśli się sam każdy od programuje czy też od wirusuje/wirujechoojemooje

 16. o przyrodzie moze katalizatorki chcą iśc na rentke ile można tyrać gdyż ponieważ gdy dna zmieni się nam to i ich położenie i też awansują rzec chcem że nasi mędrcy elitarni zpomnieli że się wojnka zakończyła albo nie chcą albo są zagubieni jak ten Wietnamczyk kilka lat po wojnie

 17. @UP,

  Ty lepiej wróć sie do szkoły i powtórz sobie lekcje z Języka Polskiego. Nie można nic zrozumieć co piszesz !

 18. Na pytanie o wrażenia – właściwe odcięcie się pani Barbary Wolskiej od imprezy euro, od tych zaniżonych wibracji, emocji prowadzących donikąd. Z szerszego, obiektywnego widzenia, za ‚tydzień wiwatów – igrzysk rodzinnych’, przyjdzie zapłacić społeczeństwu dozgonną pracą i podatkami wyrównując CENĘ INWESTYCJI. To się nazywa bilans! – sama radość…
  (śp. gen. Petelicki… W kraju cudu nadwiślańskiego grasuje seryjny samobójca… Donoszą media)

 19. Pożegnanie piłkarskiej reprezentacji Rosji i Polski z turnieju to „nieszczęście” w szczęściu, dzięki któremu polskie ulice unikną międzynarodowych walk kibiców, dalszych wzajemnych prowokacji. Więc nie ma tego złego… 🙂 jakby nie było.
  Ależ paradoks (politologicznie, żeby tak rzec) wyszedł z tych piłkarskich wibracji!
  Ave Grecja! Nasza przypadkowa zbawczyni i dobroczyńca (może nie piłkarska, ale narodowa, co ważniejsze). Zaiste szczęście sprzyja nie tylko lepszemu, ale i głupiemu, tak przynajmniej mawiali pradawni mądrale

 20. Szanowny Panie Januszu!
  Jestem wiernym Fanem Pana i Pańskich audycji, dlatego pozwalam sobie na te słowa:
  Proszę aby przed każdą rozmową z gościem zamieszczał Pan wstęp, a po rozmowie proszę o erratę, ponieważ niektórzy Pana Goście to ewidentne ofiary sekt. ” Między umysłem wyzwolonym a zmanipulowanym różnica jest niewielka”
  Pozdrawiam,
  Marcin.

 21. czy nie
  jeśli tobie to przeszkadza następnym razem postaram sie trzmać interpunkcji i tych innych niuansów ale wcale nie musze i nie obiecoóoje

 22. masz wymagania a gdzie wyzwanie nie mylić z rywalizacją ale jak już to nawet ortograficznie elegancko poszybuje a nawiasem ()moóowiąc/pisząc polak zrozumie chyba że nie chce ale to już na/to co ja mogę
  nie usprawiedliwiając się pisze tak bo tak lubie dla kokieterji grafomańskiej
  wybaczcie jeśli łaska

 23. z tym zrozumieniem to przesadziłem bo chyba to będzie napewno troodne a może nie
  praktycznie z nikim tego nie konfrontuje będę się starał poprawić ale obicywać nie będę bo to pisze tylko i wyłącznie dla zabawy a nie z obowiazku czasem chcem ironicznie ale mój humor naprawde jest dla nie licznych lub jak kto woli dla psychopatów

 24. Czas biegnie coraz szybciej , karmiczne akcje i reakcje , spłata długu i czerpanie „zysku” , można obserwować niemalże natychmiast . Dlatego trzeba uważać , na oskarżenia, na ujawnianie opinii wobec innych,na oszczerstwa, na własne ograniczenia umysłowe, które popychają do nieodpowiedzialnych działań i wygłaszania oszczerst. Żółte papiery nie zwalniają nikogo od odpowiedzialności, wobec karmy nie ma żółtych papierów. Głupi płaci zawsze więcej , mądry w większości zyskuje. Akcja i reakcja dwie siostry, są siebie teraz bardzo blisko.
  Kto sieje burze zbiera wiatr.

 25. Maniek a nie przypadkiem odwrotnie? Kto sieje wiatr ten zbiera burze. Jak sam napisales:
  „Dlatego trzeba uważać , na oskarżenia, na ujawnianie opinii wobec innych,na oszczerstwa, na własne ograniczenia umysłowe, które popychają do nieodpowiedzialnych działań i wygłaszania oszczerstw”

 26. Warto pamiętać o jednym. Każdy ale to absolutnie KAŻDY kto opuszcza środowiska współpracujące z obcymi…jest poddany kontroli umysłów, taka osoba NIGDY nie wyjawi tego co tam było naprawdę. Swiedrłow jest tego doskonałym przykładem. każdy kto zapozna się z jego twórczością zauważy dwa bieguny…jeden bliski o błędu..stek totalnych bezładnych bzdur…drugi konkretny ale pozbawiony istotnych szczegółów. Swierdłow opowiada w większości rzeczy które już wiemy z innych źródeł. Przykład bredni ….
  „Reptilianie pochodzą z Wenus a do abordażu na ziemie użyli księżyca”…dla mnie Swierdłow nie stanowi jakiegokolwiek źródła cennych istotnych informacji. Jest wiele paranoii i sprzeczności w jego osobie, raz popiera Alexa Coliera raz na niego pluje.

  inny przykład efektów kontroli umysłów „Annunaki zostali zniszczeni przez Iluminatów wraz z całą swoją planetą Nibiru/Marduk w roku 2003; Plejadianie kontaktujący się z Billym Meierem mogą być powiązani z potomkami ewakuowanych nazistów bazującymi pod Antarktydą, ”

  kolejny brednie świadczące o jego niskiej wiarygodności i kontroli umysłów „…obecność Gadoidów w naszym Wszechświecie to …dar, dzięki któremu szeroko rozumiany rodzaj ludzki ma szansę nie skończyć jako kosmiczne pomyje, tzn. zepsute dzieci czy zadowolone z siebie duchowe trylobity”

  Kolejny przykład kontroli umysłów i bredni „Jednocześnie S. Swerdlow bardzo wyraźnie zaznacza, uwypukla i przy każdej nadarzającej się okazji przypomina, że jeśli nienawidzimy gadoidów, ma to charakter bezpośrednio autodestrukcyjny – wówczas nienawidzimy także samych siebie, gdyż tu na Ziemi chcąc nie chcąc wszyscy posiadamy reptiliańskie DNA, stanowi ono część nas; poza tym wkraczamy wtedy prosto w ich dialektykę, upodabniamy się do nich, oddalając się od naszej ludzkiej natury, której przeznaczeniem i jedynym możliwym w finalnej perspektywie spełnieniem jest bezwarunkowa miłość do wszystkich i wszystkiego, ”

  ma się to nijak do informacji jakie podsiadamy odnośnie operacji MILAB

 27. @redmuluc
  Dla Mnie Swierdlow to genialny schizofrenik i bezwzględny manipulator typu David Koresh albo Aum Shinrikyo. Żal mi jego wyznawców. A co do drugiego nawiedzonego czyli Billy Meiera to szkoda słów. Zobacz w archiwum jak Zagórski zdemaskował jego fotomontaże.

 28. Pani Barbaro bardzo mnie zaciekawiło to co Pani powiedziała, mówi i jak śmiało wypowiada się na takie tematy. Z tego ludzie w naszej codzienności się wyśmiewają, uwazają takich ludzi jak pani nieszkodliwymi wariatami. Jest sporo ludzi o których nawet nie wiemy a chowają się ze swoimi przekonaniami przed wyszydzeniem i odrzuceniem przez społeczeństwo. Mogę Pani pogratulować odwagi w szerzeniu swoich przekonań. Zaintrygował mnie jeden z tematów które pani poruszyła i chciałbym coś o tym szerzej usłyszeć ewentualnie przeczytać a mianowicie ja posiadam jedno imię od urodzenia drugie nadałem sobie przy bierzmowaniu to praktycznie jeszcze było za nim cokolwiek wiedziałem o naszym prawdziwym świecie. Prosiłbym o rozszerzeniu tego tematu.

 29. za Euro 2012 i za bezpodstawne żądania z WJC wszyscy zapłacą podatkiem katastralnym który właśnie w czasie Euro ponownie wypłynął a media ogólnego rażenia jak zwykle milczą jak się dzieje coś ważnego dla przeciętnego obywatela

 30. Drogi Duki, oczywiście poczuwam się do wyjaśnienia a zwłaszcza przy tak oczywistym zainteresowaniu. Wiedziałam, ze potoczy się lawina kontrowersyjnych wypowiedzi. Ale co najważniejsze to jest to ze wiedziałam ze odbiorą mnie Ci którzy już są otwarci i pragną się poszerzać. Wyrównanie naszych dwóch części mózgu załatwia ten konflikt. Podam w najbliżej okazji techniki tych nieskomplikowanych narzędzi. Sama próba i odczucie efektów działania tych technik stanowi dowód wiarygodności sam w sobie. Co jest najważniejsze nic nie kosztuje, jedynie odrobina wysiłku wizualizacji. Inaczej mówiąc wyobraźni.

 31. Pani BarbaroKW,
  Wysluchalam Pani wypowiedzi kilka razy. Czy jest Pani pewna tego co mowi? Jak sama Pani stwierdzila, miala Pani juz wczesniej inne doswiadczenia, nawet z wyjsciem poza cialo, co nie bylo dobre. Jaka ma Pani pewnosc, ze teraz nie popelnia Pani ponownie bledu? Skad Pani wie, ze po smierci mamy isc nie bialym tunelem a fioletowym, zlotym lub srebrnym? Kto Pani to powiedzial? Nikt z zyjacych tego nie wie. A co z ludzmi, ktorzy przezyli smierc kliniczna? Wszyscy widzieli bialy tunel. Wszystkie teorie to manipulacje.
  Mamy czakram serca i to ON jest centrum naszego jestestwa. Z poziomu serca moza wiele osiagnac, wejsc na wyzszy poziom energetyczny i uruchomic trzecie oko.
  Pozdrawiam

 32. WITAM SERDECZNIE ZOBACZCIE SOBIE PANIĄ BARBARĘ WOLSKI W MINUTACH 00:34:54 DO 00:34:57 JAK JEJ JEDNA ŹRENICA AUTOMATYCZNIE SIĘ POWIĘKSZA BEZ ŻADNEJ PRZYCZYNY ??? NIE JEST TO BŁĄD NA WIZJI ( OKO JEJ LEWE A Z NASZEJ STRONY PRAWE ) ! , POLECAM PO PROSTU OGLĄDNIJCIE SOBIE GOŚCIA NA YOUTUBE O NAZWIE ” pnd51010 ” – zobaczcie sobie jego filmy a będziecie mądrzejsi ! DEMASKUJE ON I UDOWADNIA ŻE TO NIE SĄ 100 % LUDZIE coś jest z ich DNA ! COŚ SIĘ ZACZYNA DZIAĆ I TO JUŻ NA NASZYCH OCZACH ! pozdrawiam i polecam lekturkę pnd51010 ! TO NIE FIKCJA !

 33. ZATRZYMAJCIE SOBIE DOKŁADNIE NA MINUCIE 00:34:56 DO 57 ( I KOLOREK Z OCZU Z NIEBIESKICH NA BRĄZOWY PRZESKAKUJE I Z POWROTEM I ZOBACZCIE OCZKO JAK SIĘ PANI ŹRENICA POWIĘKSZA AUTOMATYCZNIE — CZARY MARY ?? !!

 34. jak Pan Janusz mówi o tych pionowych źrenicach czas 00:39:57, to jest najprawdziwsza z Prawd oni istnieją !! i rzeczywiście widać to tylko te pionowe źrenice przez 1 sekunde ! , dobre ma PAN informacje PANIE JANUSZU( ALE JAK PAN TO ZAUWAŻYŁ GRATULUJE BO CIĘŻKO TO DOKONAĆ ,Z NASZYMI LUDZKIMI ZMYSŁAMI ) , A PANI BARBARA WIE O TYM BARDZO DOBRZE ! BO ONA TEŻ W TYM WYWIADZIE OCZKA MA ŁADNE -POZDRAWIAM MOCNO !

 35. Ta kobieta z ta swierdlowska ideologia rozpelzla sie po calej NTV, forum i gdzie tylko sie da (na innych portalach tez). Zastanowcie sie zalozyciele telewizji kogo promujecie na antene.

 36. No, pięknie z tymi absurdalnymi atakami. Na żadne inne portale nie wchodzę poza Monitorpolski Marka Podleckiego i to raczej czytam. Próbowałam się wypowiadać, ale otrzymywałam podobne ataki, wiec dałam sobie spokój. Pozdrawiam atakujących. Może kiedyś byłoby dobrze zacząć rozmawiać o bardzo aktywnych programach kontroli umysłów np. „Stalker Programming”, „End Times Programming” i „Green Star”? Swerdlowowie uczą przejęcia tej kontroli przez Nas samych. Wierzcie mi to wcale nie jest takie trudne.

 37. Ta pani Wolski zdaje się robi krecią robotę mówiąc o tych tunelach. Z dostępnych przekazów osób będących w stanie śmierci klinicznej wyłania się z tunelu światło .Zadna ale to żadna osoba nie wspomina o kolorze ,wniosek z tego że to światło jest jak gdyby naturalne czyli BIAłE.Gdyby było inne wspomnieli by ,że np. widziałam/em złote światlo.A oczy zdradzają tą panią.I na koniec mam pytanie do p. Wolski – jakiej jest narodowości?-oczywiście jeśli to nie tajemnica.

 38. Kolejny wywiad typu „patologia”. Osoba z problemami umysłowymi stara się przekazać wyssane bzdury szerokiej publice. Poważne tematy lekko tylko liźnięte, aby przypadkiem nie wspomnieć nic i nie po imieniu na temat obecnego narządu.

  Ci, którzy wierzą w jakieś światła po śmierci, albo inne wymiary niech najpierw poczytają od strony medycznej jakie procesy przebiegają i jak mocny narkotyk wytwarzany jest przez jeden z gruczołów w momencie śmierci może wtedy zrozumieją, że opowiastki o tunelach, istotach, bliskich itp to zwykłe zwidy konającego umysłu.

 39. Gościu… to nie jest program dla filatelistów, cyklistów, czy ateistów. Ci, którzy obstawiają jedynie gruczoły i hormony powinni – przed porywaniem się na mniej czy bardziej stosowny czy niestosowny komentarz – zapoznać się ogólnie z ramówką: jakiej materii dotyczy, a następnie zdecydować za siebie, odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: ‚co tu robię? czego tu chcę’…nawracać na swój fizykalny światopogląd?

 40. @Gregory, nie masz pojęcia o czym piszesz. Jesteś jednym z wielu, którzy żyją czyimiś poglądami i opiniami. Łykasz wszystko jak pelikan. Ja wiem „co tu robię” ale jeśli Ty nie wiesz to mogę ci to w kilku słowach nakreślić.

 41. @Gregory, nie ma sensu brnąć w osobiste wycieczki. Masz swój światopogląd a ja mam swój. Jednak odpowiem na Twoje pytanie.
  Od strony czysto socjologicznej interesuje mnie co mogło spowodować, że pewni ludzie wygłaszają tak szalone opinie jak @BarbaraKW. Niestety upływający czas weryfikuje takich ludzi zawsze negatywnie. Bardzo niebezpieczne jest przyjmowanie do siebie interpretacji takich jakie wygłasza @BarbaraKW. Pozdrawiam.

 42. Szanowny Gościu. Uważasz że posiadasz jakiś WŁASNY oryginalny nieomylny światopogląd? (Chyba nie można być bardziej w błędzie.) Bo zerknąłeś do…szuflad naukowców-medyków z nalepką: gruczoły i hormony?
  Z pewnością podobnie odnosisz się do innych ‚cudów-niewidów’ serwowanych tu: ufologicznych, czy świata w/g M.Dachtery?
  W takim razie musisz uznawać za szaleńców także, chociażby panów Zagórskiego i Nogalę…
  Jeśli wciąż głowisz się na odpowiedzią na swe socjologiczne pytanie, pośpieszę Ci z pomocą, mam nadzieję skuteczną. Oczywiście, że ‚przyjmowanie wszystkiego co leci i płynie jak pelikan’ jest naiwnie szalone. Niemniej jednak szalone (z drugiej strony, skrajności – nazywa się to charakteropatią) jest generalizowanie pt: ‚wszystko czego nie mogę zobaczyć, dotknąć, zmierzyć – a w co wierzą inni – jest ich przykrym obłędem’
  …Pani B.K.Wolska – jeśli już dotknięty zostałeś takimi ambicjami socjologicznymi, wznieś się nieco wyżej i zmierz z samym ‚sekty guru’ SWERDLOWEM. Być może Wolska jest tylko taką samą ofiarą jego wizji jak inni…pelikanowcy? W końcu, jedynie te wizje rozpowszechnia (tak jak ja wysłałem link-podziemne tunele do kolegi z zapytaniem co o tym myśli – gdyby musiał odpowiedzieć. Wyśmiał mnie szczerze. Potem spotkaliśmy się, pogadaliśmy także o tym, i wtedy śmiał się już mniej… Zadeklarowany ateista z tendencją do akceptacji inteligentnego życia w Kosmosie. Na razie jeszcze trochę to wszystko go przerasta).
  To że Pani K.Wolska wygłasza takie czy/a nie inne opinie nie jest kwestią socjologiczną, a raczej – jak już – psychologiczną. Powiedzmy że to rodzaj głodu na pewne rodzaje informacji (pewnie nie wyłącznie to, może być ucieczką (oazą) od „realnego” świata. To co jest ‚REALNE” to sprawa bardzo problematyczna – oczywiście nie dla ateisty…). Natomiast, kedy rozpowszechnia wizje Swerdlowa napędza już aspekt koła socjologicznego, czego przejawem jest społeczność tego portalu, widzowie NTV.
  Osobiście nie wiem ile km tuneli jest pod .skorupą ziemską’, nie widziałem 🙂 (dowcip rodzinny: dziecko na katechezie do księdza: psze księdza! a ufo jest w niebie?
  – …nie widziałem!… odpowiada grubo zniesmaczony pytaniem ksiądz
  – a boga widziałeś?)
  ,łącznie może 10, 100, 1000? więcej? nie wiadomo. Tak samo jak nie wiemy gdzie zmierzają, a nawet tego gdzie które z którymi się łączą. Nie widzę problemu, żeby drążące ekipy budowlane nie miały z sobą kontaktu. No chyba nie walczą ze sobą za pomocą wojska o trasy? 🙂
  ,ale jeżeli twierdzisz że nie ma tam ani jednego km (bazy wojskowe, schrony podmiejskie) to Ty masz skrajny problem… Te wejścia do gór z zaparkowanymi pojazdami to w/g Ciebie fotomontaż. Albo to…wiertło o parometrowej średnicy z ekipą?
  Ile jest tam, w górach, pod ziemią takich wierteł, i od jak dawna? Kto sponsoruje te wykopy? NIe wiadomo kto – z imienia. ALE ktoś jednak sponsoruje! A jeżeli sponsoruje, to dlaczego nie mogą być to najbogatsze korporacje świata? No czemu nie? To co wyliczyłem z dowodów, faktów, to już połowa tego co przekazuje B.K.W.
  Tego nie widać z powierzchni planety, łaskawie zauważ, to jest pod ziemią. Nie wiesz nawet co znajduje sie w hangarze 18 w bazie USA – a jest on na powierzchni. To co dopiero pod ziemią może być, się dziać??
  Może chorujesz zna ‚syndrom księdza’ – NIE MA, bo nie widziałem bo mnie nie wpuścili. Na razie tyle się od Ciebie dowiedzieliśmy…
  Niniejszym dzięki Ci za wkład, aczkolwiek właśnie z błędem zgeneralizowania (wyparcia) po całości, jak leci…Panie Pelikanie!

 43. @Gregory…..nie czytasz uważnie. Napisałem, że posiadam swój światopogląd a nie jakiś niesamowicie oryginalny. Zauważ, że w zasadzie poddałem się izaproponowałem rozejm.

  Nie jest tak w moim przypadku odnośnie ufologii jak twierdzisz. Miałem w młodości (nie dyskutujesz z małolatem) przypadek związany z utratą czasu na parę godzin i prewną sytuacją która z tego wynikła. Kilkanaście miesięcy temu po przespanej nocy
  obudziłem się mocno posiniaczony z odbitymi śladami przypominającymi palce na swoich ramionach od wewnętrznej strony i na tułowiu. Pamiętam zaskoczenie żony jak jej pokazałem. Czasami widuję światła na niebie wykonujące manewry o charakterystycznym kolorze spalanego magnezu.

  Jeśli chodzi o Pana Zagórskiego to kilka dni temu w jednym wpisie (już skasowanym) przedstawiłem swoje zdanie. Cenię Pana Nogalę.

  Źle mnie szufladkujesz. Nie jestem ateistą. Jestem osobą wierzącą (nie katolikiem). Kiedyś nie czułem wiary, jednak bez powodu odzyskałem ją a gdy zrozumiałem, czym jest Stary testament i czym jest Nowy testamen na krótko starciłem. Bez wiary jednak jesteś pusty w środku jak wydmuszka. Obecnie wierzę w Boga, ale nie w takiego jak przedstawia go Stary testament i sądzę, że to już się nie zmieni. Dobrze się z tym czuję.

  O tunelach i bazach wspominał pewien pan – Phil Schneider, który od kilkunastu lat już nie żyje. Wierzę w jego słowa.

  Pani BW jest absolutnie niewiarygodna podobnie jak kilku innych rozmówców Pana Zagórskiego. Bądź ostrożny Gregory w co wierzysz….

  Pozdrawiam,

 44. Nie licz na rozejm u nikogo, kiedy na dzień dobry walisz prosto w twarz od umysłowo chorych łykających pelikany.
  Zgłoś się na obdukcję uwiarygadniającą do medyków ze swymi siniakami a zobaczysz co Ci powiedzą – że masz zaburzenia, że uprawiasz seksomnię. Piszę to tylko dlatego abyś był ostrożny komu wierzysz…
  Sorry za pochopny osąd ateistyczny, skoro tak
  Pozdro!

 45. Witam bardzo interesuję się tematyką UFO i nie tylko Ogromnie zaciekawiła mnie rozmowa z p.Barbarą oraz p.Stanisławem ale mam pytanie dlaczego tak ufamy zdolnościom Stewarda Swedlow Opieram sie tylko na informacjach o nim wyczytanych z internetu ale jaką mamy pewnosć że on jest wiarygodny Wysłuchałam tyle nie mieszczących sie w głowie informacji …. jeżeli to wszystko dzieje się naprawdę to szok Pozdrawiam Pana Janusza i czekam na więcej

 46. Nie widzę nic dziwnego czy nowego w informacjach przekazanych przez P. Barbarę…
  Pozdrawiam Panią serdecznie i czekam na następne ;-D

 47. Pytanie:
  Czy P. Swierdlow orientuje się na ile jego genetyka została zmieniona i jaki ma to wpływ na przekazy?

Comments are closed.