UFO? Oni już tu są! – 15.11.2013

Kolejne spotkanie z Gracjaną, w którym dzieli się ona swoimi przeżyciami w zakresie kontaktów z ET.

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Marta Złotnikiewicz rozmawia z Sebastianem Minorem o kryształach i ich oddziaływaniu na nas i Ziemię. Dowiadujemy się czym jest siatka krystaliczna Ziemi i jaka jest jej rola w obecnych przemianach planety i ludzi.

86 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 15.11.2013

 1. @Krzysiek pisze: „Przybysze z Uri lub Ari przybyli jakieś 20 tys. lat temu na obszar dzisiejszej Rosji. Ta rasa dała początek białej rasie, ale zakorzeniła się i w innych rasach do dziś.
  Słowianie mają do odegrania bardzo ważne zadanie gdyż w genotypie Słowian jest pierwiastek, którego brak innym rasom, które przeszły przez gwiezdne wrota. To oni mają potęgę na tym świecie, której nie pokazują i się nie wynoszą od innych”

  jak wobec tego rozumieć ideologię białych określających się rasą panów, aryjczyków na gruncie której wyrosły m.in. ku-klux-klan, apartheid, hitleryzm.. oraz idące za tym pogromy ludzi innych ras?

 2. http://www.rense.com/general92/haarp.htm
  Wiem dlaczego jestem w Polsce
  Ucieklam z Tasmani 3 lata temu poniewaz bylam atakowana cale noce i dnie przez energie elektromagnetyczne . Wiedzialam , ze to jest technologia o ktorej jeszczce wtedy tak nie mowili . Moim zdaniem najwiekszy HAARP jest na Antarktydzie .
  Lech
  Ja tez patrze na wszystko z przymrozeniem oka zainteresowala mnie tylko technologia dziwieku i jej mozliwosci .
  Druga sprawa nie zgadza mi sie ta cala historia o ludzkosci (mam na mysli ten film )_mogli zamanipulowac historia zeby nas wlozyc w niewolniczy mind pattern), ktory w wielu z nas pozostal do dzisiaj .
  Ja mysle , ze Anu , Hathor manipulowali time line w naszej historii akshic wiec trudno sie ludziom polapac jak to wyglada . Wiele zrodel moze byc zupelnie niewiarygodnych . Takich jak zapisane ksiegi czy tablety i tak dalej .
  Na tym filmie zbudowane kregi kamienne w rozne formy architektoniczne ( mogli poslugiwac sie megalithic yard-2.7feet),poslugiwali sie nim jak budowali piramidy i celtowie tez sie nim poslugiwali . Wyglada mi to na miare raczej wieleprzestrzenna a nie liniowa . Ja to tak widze .Moze dlatego w dominujacych krajach sie ta miara utrzymala .
  Zakladam tez , ze Ziemia wibrowala innymi czestotliwosciami wtedy niz teraz .

  Dzisiaj rano mialam odczucie , ze swiadomosc ludzka jakby uciekala od pieniadza(tylko nie wie gdzie ma sie umiescic w tej ucieczce ) – najlepiej to umiescic swiadomosc w Ziemi , dosyc przerazajace poczucie ale tak to czulam i jestem pewna , ze tak jest . Bedzie walka o zachowanie starego stylu bycia .
  Dlaczego Tesla dal idee HAARP do zalatwiania nas ?
  Wlasciwie to go nie lubie za to . Musi teraz odkupic swoje grzechy 🙁

 3. hm.. generalnie oczywiście można wszystkiemu zaprzeczyć i powiedzieć ze p.Gracjana to wariatka bo tak prościej. Ale jeśli to prawda?? To co teraz?? Co z tym zrobicie? Znieważyć można każdego ale gorzej pomyśleć inaczej, wyjść poza wszystko… Jedno jest pewne.. ci co to przez to przeszli, swoje doświadczenia nie zmienią ich pomimo waszych obelg. I wy tego nie zmienicie pomimo waszego negatywnego podejścia. To cały czas będzie, tak samo jak ufo latające nad ziemią.. wszędzie. Wystarczy zastanowić się dlaczego tego słuchacie, oglądacie. Why? Jeśli to oglądacie jesteście głupi tak jak sadzicie o Pani G.:)) i co milo wam?? chyba nie. Wiec zastanówcie się w spokoju i choć raz zamknijcie swoje buzie jeśli czegoś nie rozumiecie. Z poważaniem Pani Tajemnicza.

 4. ssak pisze:
  ‚pojechałeś za karierą a karierowicz zawsze chce dorobić więc nie dziw sie że życie uczy’
  – – (ile bierzesz za jasnowidzenie??)
  Ja gdzieś wyraziłem jakieś zdziwienie?… 😀
  Nie pomyślałeś że mogłem pojechać na pół roku do Londynu z 10 innych czy różnych powodów? czy coś cię ogranicza… w swej wyobraźni? Istna wyrocznia alfa i omega z Ciebie…
  Pojechałem tam za przygodą, doświadczyć czegoś. I to dostałem. To za proste dla Ciebie?

 5. Jakieś ok 20 lat temu pewna starsza pani niejednokrotnie napominała, że jesteśmy ciągle podtruwani opryskami z samolotów i wodą. Zaznaczam, że nie miała ona internetu i nie siedziała w literaturze sf, oglądała media głównego nurtu. Kiedy widziała na ekranie bufetową Hanie to kleła jak szewc i ze łzami w oczach mówiła do mnie : „zobaczy pani oni nas zniszczą,zniszczą nasz kraj ”
  To co od paru lat wychodzi na jaw było już stosowane dawno, a co nas czeka i ile jeszcze zniesiemy wszelakiej manipulacji i testów jak na szczurach.
  https://www.youtube.com/watch?v=yV2vv-Wurqo&feature=youtube_gdata_player
  https://www.youtube.com/watch?v=Jx1sedl2XSM&feature=youtube_gdata_player

 6. Pani Tajemnicza
  Wieksza ilosc UFO to jest wlascie ziemskie . Tak naprawde to nasz solarny system ma opiekunow i zreszta sama Ziemia nie doposzcza do siebie pychalkow . Jaki sens jest w tych kontaktach z ludzmi . Trzeba patrzec z tego punktu obserwowac rzeczywistosc fizyczna i semi fizyczna . Nie opierac sie na semi fizycznej wiedzy tylko na calej globalnie laczyc to i szukac . Krytyka jest doskonala poniewaz selekcjonuje pare rzeczy albo pcha do przemyslenia . Niestety tak wyglada nasza 70%fizycznosc . Ja to widze inaczej . Wlasciwie to jest genialne , ze musimy poruszac sie w labiryncie tego co my stworzylismy i tego co inni stworzyli przeciwko nam albo dla nas .

 7. Pani prowadzaca z NTV Warszawa moglaby przedstawic swojego goscia. Dla tych, ktorzy nie wiedzieli poprzedniego odcinka, przydalyby sie dwa zdania wstepu.

Comments are closed.