UFO? Oni już tu są! – 16.01.2015

Janusz Zagórski rozmawia z pragnącym zachować anonimowość Krzysztofem o dziwnych przypadkach w jego życiu.


W studio NTV Janusz Zagórski rozmawia ze Zbigniewem Szczodrakiem (autorem książki „Mesjasz”). Tematem przewodnim rozmowy jest status kobiety i mężczyzny w ujęciu trzech monoteistycznych religii.

744 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 16.01.2015

 1. Gaju, Twoja konkluzja zawarta w ostatnim zdaniu, ma dwa aspekty i to na poziomie materialnym, eterycznym, astralnym i mentalnym.
  Rzeczywiście jestem bogaty, bo nie brak mi niczego. Natomiast opływanie w zbytki i luksusy, to pułapka Matrixa, którą ogólnie można nazwać przywiązaniem do materii. Dlatego w każdej dziedzinie życia społecznego jesteśmy kierowani na zdobywanie i rywalizację we wszelkich możliwych aspektach, czyli tzw. wyścig szczurów, który zaczyna się już od przedszkola. Następnie oceny szkolne, odpowiednie studia, kariera zawodowa, osiągnięcia naukowe, działalność polityczna itp.
  Ale co zrobić z tzw. bezmózgowcami, czyli tymi którzy nie mają predyspozycji do intelektualnego wyścigu szczurów? Dla nich Matrix przygotował także nieprzebraną ilość podstępnych propozycji np. wszelkie sporty, czy jeszcze szersze różnego rodzaju związki kolekcjonerskie, których jedynym celem jest odwracanie uwagi od swego wnętrza na „wartości” zewnętrzne. Naszym jedynym skarbem są nasze wibracje, których złodziej nie ukradnie, których rdza i mol nie zniszczy, a na co nas kierują?
  Aby nikt się niepostrzeżenie nie wymknął, to nawet po zakończeniu żywota na Ziemi, specjalne wyszkoleni czarnoksiężnicy (np. księża) odprawiają czarno magiczne rytuały aby ciało i duszę przywiązać do Ziemi, do kola nieustannych narodzin i śmierci. Właśnie temu służą cmentarze, szczególnie takie groby, gdzie ciało nie jest spopielane i oczyszczane przez ogień, lecz w całości jest chowane do ziemi lub grobowców, w których przez bardzo długi czas kradnie energię z otoczenia. Temu samemu służą krzyże na grobach, oznaczenia grobów, ustawianie nagrobków, które ciężkim kamieniem, służą do pieczętowania uwięzienia itp.

  Proponuję samodzielny błyskawiczny test ukazujący na co nasze skarby.
  Popatrzmy, cóż to za wartości? Kolekcje np. kolorowych papierków, pełne szuflady bezwartościowych śmieci. W największym skrócie, można uogólnić to tak, że śmietnik wewnętrzny u mężczyzn, przekłada się na wypełnione po brzegi rupieciami strychy, piwnice, garaże itp. A bogactwo kobiet, zazwyczaj przekłada się na przepełnione szafy, toaletki, kuchnie, spiżarnie i inne miejsca będące tradycyjną domeną kobiet. Jakież to zwykle gromadzimy bogactwa i skarby?

  Przedmioty nie używane przez rok są zbędne,
  a nie używane prze dwa lata to śmieci,
  a nieużywane przesz trzy lata to energetyczna śmierć.

  Materia to to samo co energia, ale niezrozumienie prostego mechanizmu przepływu energii eterycznej np. wg feng shui prowadzi do; blokad, niepowodzeń, chorób i śmierci. Pułapek jest całe mnóstwo. Dobrym przykładem jest dowcip o kobiecie, stojącej przed przepełniona szafą i twierdzącej, że nie ma co na siebie włożyć. Sprzężenie zwrotne polega na tym, że jak wewnątrz, tak na zewnątrz, więc na dobry początek proponują, jak kto może pozbyć się swojego śmietnika wewnętrznego, a oczyści się przestrzeń zewnętrzna, i odwrotnie, pozbywając się śmieci i innych rupieci, odblokowujemy przepływy życiodajnej energii o wyższych wibracjach. ONI nas tylko nakierowują na chęć posiadania i gromadzenia wszelakiego śmiecia, ale to MY sami swoją wolą, energią i pieniędzmi sięgamy po rzeczy, które wcale nie są mam niezbędne, a wręcz utwierdzają naszą wolę tkwienia w niewolniczym systemie np. instrumenty finansowe jak konta, karty płatnicze, kredyty itp.

  Żeby zaobserwować u siebie zmiany wewnętrzne i zewnętrzne, nie wystarczy o tym wiedzieć, ale jak zauważyła SeJa, trzeba to zrobić, gdyż czyn ma wyższą energetykę od samych pragnień, myśli i słów.

  1. 🙂
   „ONI nas tylko nakierowują na chęć posiadania i gromadzenia ”
   Zbysiu /mom fajnistego kolege ło tem name/, ale Jo cem inszem.
   nobo chto to som te ONI, ło chturnyh tak tu czensto ? 😀 mógł byś plis,
   stawiam browara.
   🙂

  2. Zbyszek Pseudooświecone „ego” , może się stać paskudną pułapką . Pomyśl o tym i ostrożniej oceniaj / w związku z tym/ , innych ludzi .

 2. http://sklepwinoteka.pl/80-122-thickbox/new-age-white.jpg

  Źródło bezwarunkowej miłości i wysokich wibracji jak tsunami zalewa Ziemię. Doniesienia ze świata pokazują jak krwawe zbiera to żniwo a odurzeni tym rytuałem tańczą radośnie mówiąc że życie jest piękne i Tu jest Raj, a oni przyszli tu doświadczać tego cudu i uczyć się miłości.
  Ciekawe co robiliście wcześniej.

  1. Paniznaprzeciwka Tak jest – szybko pozbyto się „dzieci kwiatów” , bo nie nie chciały zabijać i być mięsem armatnim . System potrzebuje przecież dobrej broni i armii, która będzie zabijać w imię „wzniesienia” . Brawo ,brawo .

   1. @Kalina Nie wybaczaj mi , bo i tak jest mi przykro , że sprawiłam Ci ból tym co powiedziałam .Wiesz ,że napisałaś bzdurę a w duchu sama cierpiałaś . Ja to wiem , więc nie powinnam była o tym wspominać . Polepszaczy samopoczucia natomiast , nie używam , gdyż nie mylę wolności z uzależnieniem .

  2. A ja chciałam zapytać o wskazanie tych licznych wyznawców New Age – bo jak na razie, to można ich ze świeczką szukać, wystarczy się rozejrzeć, nie tylko wokół. I tak też wygląda rzeczywistość, która jest odzwierciedleniem wewnętrznego świata większości.

   1. Alina7 Otóż to – a na „uduchowionym forum ” nie wolno nawet wspomnieć o „miłości bezwarunkowej ” , bo jest się wrogiem nr 1 .

   2. Iza45 🙂 Okazuję się ,że jednak we własnych 🙂 Ależ Ty mnie łapiesz „za prawdę” 🙂

   3. Kalinko Jak masz / w sobie/ za dużo miłości bezwarunkowej – to podładuj sobie komórkę 🙂 To naprawdę działa 🙂

   4. Czy ta rzeczywistość Jest Tą Rzeczywistością,
    Będac Sobą nigdzie nie odchodzisz,
    I ŻYJESZ pośród ludzi,
    którzy rozpoznają Siebie,
    I Tak Jednostka Indywidualna,
    Opuszcza „starą Ziemię”
    I „pojawia się na „Nowej Ziemi”
    Wciąż będąc na Tej samej,
    Ale Już w Swoich wyższych wibracjach,
    I czy gdzieś odchodziła,
    Czy na Nowo sie rodziła?
    Czy będzie umierała,
    Przecierz tyle nowej Pracy jest do wykonania,
    Tyle Siebie do Poznania,
    Z dnia na Dzień rośnie ta Sobą Satysfakcja,
    I Radość, taka Prosta
    I taka Wolna,
    I stwierdzasz, Że z Twojego wewnętrznego Świata,
    Masz w Tym Świecie,
    tylko Siebie,
    Swoje wibracje,
    I odpuszczasz, I Jesteś szczęśliwa,
    Bo Sobą Jesteś,
    Tu gdzie Jeszcze Sobą Nie byłaś,

 3. Gaja pisze:Iza45 Przecież dobrze wiesz Izo , o czym mówię ? Czy naprawdę jesteś zdania ,że droga do Absolutu , wiedzie poprzez rozbudowane , parszywe , małe , zawistne , zachłanne , ludzkie „ego” ?

  Wiele bym dał, ażeby przygwoździć Kitka by wyspowiadał się tak jak to zrobiła Gaja:D

  1. Qcyp Już sam fakt ,że chcesz kogoś przygwożdzić , swiadczy o tym , że to nie wyższe Ja , tylko twoje małe „ego” 🙂

   1. >Qcyp Już sam fakt ,że chcesz kogoś przygwożdzić , swiadczy o tym , że to nie wyższe Ja , tylko twoje małe „ego” <<
    .

  2. >>Qcyp Już sam fakt ,że chcesz kogoś przygwożdzić , swiadczy o tym , że to nie wyższe Ja , tylko twoje małe „ego” <<
   .

   1. .. czyli Kucyp to Wiktoria.. Wiktoria to Stasiek.. Stasiek to Stasia.. Stasia to Flora, Flora to Mirra, Mirra to Kitek a Kitek to Kucyp…
    …ooooooooooo…Ale w koło jest wesoło
    Człowiek w pracy, małpa w zoo … 😀

   2. 🙂
    Pocongne eszcze, co JoSe noto SeJa, na abarot, co SeJa toje
    JoSe, coby beło jasność 😀
    🙂

 4. @Kitek powoli, bardzo powoli maseczka opada,czekam na………… i gram na fujarce hihihihihihihttps://www.youtube.com/watch?v=uR4dsXofgzU

 5. Odkryłam w sobie Gaję-welLov 🙂

  Gania Dobrych ludzi z Siekierą bo nie chcą uznać jak bardzo jest oświecona, jak pragnie karmić w sobie podły egoizm bo NIC innego nie ma, nie potrafi, nie zna i jak bardzo czyje się odrzucona i nie kochana. To demon we mnie. To zła kobieta jest.

  |wszelka zbieżność przypadkowa, postaci i fakty fikcyjne, prawa zastrzeżone, interpretacje i skutki na własną odpowiedzialność, przed przeczytaniem skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą i swoim guru. |

   1. Gaja pisze:
    20 stycznia 2015 o 18:52

    Oj komuś zalazłam , mocno za skórę 🙂
    ******
    🙂 🙂 🙂
    Bo skasowali mi post w temacie steward Swerdlow…. a był MOCNO informacyjny, ale nie ordynarny nie poniżający Stewarda.

    Kiara.

    //
    Napisz jeszcze raz, aczkolwiek nie przypominam sobie abym akurat kasował Twoje wpisy. Być może po prostu gdzieś się zawieruszył. Nb. w koszu nic Twojego nie ma.

    Voytek – [Admin]

   1. Nie, to (nie) ja, to moje paskudne wywyższające się ego, napisałam wyłącznie o sobie. A Ciebie nie znam, nie wiem kto to Qcypuniu. Pierwszy raz tu napisałam.

   2. A dziękuję Imienniczko, ale nie zapoznam Cię z własnym ego. Bo to na prawdę zła kobieta jest. Jakoś ją przytulę we własnej niemal intymnej relacji, bo na puder mi szkodzi. Mam nadzieję że już jej nie ujrzę w lustrze.

    Więc wypada raczej się pożegnać ładnie dygnąwszy. To do świętego Dygdy 🙂

   3. @Qcyp Od dawna mówiłam ,że Jesteśmy Jednym i nikt nie chciał mi wierzyć 🙂 Proszę bardzo , oto dowody 🙂

   4. Majestic pisze:
    20 stycznia 2015 o 19:07

    co Tu się dzieje do DIASKA ???
    *******

    🙂 🙂 🙂

    komuś się jaźń multiplikuje 🙂 albo poprzednie wcielenia równocześnie ujawniają i straciła totalnie orientację kim jest i jakie ma imię… 🙂

    No cóż może chwilka refleksji i ustawienie ponowne do pionu by się przydało….. 🙂

    Kiara.

   5. >>komuś się jaźń multiplikuje .. może chwilka refleksji i ustawienie ponowne do pionu by się przydało <<
    .

  1. Takim mozemy podziekowac za ich wspanialomyslonsc i za nowe inowacje technologiczne zniewalajace nasze cialo , wprowadzane bardzo latwo na rynek ogolnej konsumpcji .

 6. Wiktoria pisze:

  To jak Kucyp mała czy duża jest ta twoja fujarka, wyspowiadaj się 🙂

  Mała ale szatan:) Hihihi:D

 7. Mezczyzna zostal stworzony z „gliny i sliny „a kobieta jest produktem genetycznym…piekne…pozdrawiam

 8. „Żeby zaobserwować u siebie zmiany wewnętrzne i zewnętrzne, nie wystarczy o tym wiedzieć, ale jak zauważyła SeJa, trzeba to zrobić, gdyż czyn ma wyższą energetykę od samych pragnień, myśli i słów.” …

 9. Tak jest Maja „Nie osiodłasz Rumaka, ani nie zapleciesz Mu grzywy…”=”Włosy więcej wiedzą” .>.>.>

 10. >>Dawna DROGA nie polegała na „sraniu wokoło miłością” a na SZACUNKU DO ŻYCIA. Psychopaci z miłością na gębach bardzo za to kochają dręczyć swoje ofiary<<

  Szacunek to podstawa Miłości. Bez szacunku Miłości nie ma. I znowu .. chodzi o autentyczny szacunek a nie gadanie o nim, udawanie, "sranie wokoło szacunkiem" gdzie czyny świadczą o czymś zupełnie innym niż Szacunek Miłość.

  Psychopaci kochają dręczyć ofiary właśnie dlatego że udawaną miłość mają na gębach!

  1. Wiktoria
   Swerdlow by powiedzial , ze mozesz miec szeszynke zachwiana za zmienianie swoich imion . Ale grunt , ze polkole mozgowe masz w balnsie . 🙂

 11. Witam Serdecznie!

  Pytanie do Pana Janusza Zagórskiego jak i „Krzysztofa”. Podczas rozmowy poruszany był temat dotyczący narodu Polskiego jak i Polaków. Jak nazywa się grupa ludzi bądź gdzie mogę ich znaleźć w Poznani? Interesuję się tymi zagadnieniami, szukam odpowiedzi lecz na chwilę obecną nie spotkałem ludzi, którzy podążają tą ścieżką życia. Ludzie często nie wiedzą o czym mowa i oprócz internetu nie mam żadnego kontaktu z osobami poszerzającymi swoją wiedzę na ten temat. Mieszkam w Poznaniu i z ogromną chęcią spotkam się z takimi ludźmi.

  1. Ja mieszkam w Poznaniu . No powiedzmy , ze jestem w Poznaniu mieszkam gdzie indziej . Mieszkam wszedzie czasami 🙂 I raczej jestem walecznie nastwiona do matrix . jezdze do przyjaciol do Wroclawia albo w inne miejsca bo tutaj mam dookola siebie ludzi , ktorych nie interesuje wolnosc poniewaz nie zauwazyli , ze zyja w niewoli:):):) Jezeli chodzi o sciezki to podazalam juz wieloma a teraz mam jedna tylko bezwzgednosc dla wszystkich programowan 🙂

   1. Witam Cię Kalino. Szczególnie szukam ludzi zrzeszonych właśnie taką ideologią. Grupę, która spotyka się i rozmawia na tematy począwszy od wolnosci człowieka, światowego systemu przez który jesteśmy niewolnikami, stowarzyszenia Iluminatów (Ruch Zeitgeist, David Ickle), przekłamania ludzkości odnośnie naszej historii i początków (Zakazana Archeologia) aż po kontakt z obcymi cywilizacjami, ludzkie hybrydy (Alex Collier, Bob Dean). Można sporo wymieniać tematów, które są warte wyjaśnienia jak i nazwisk znanych filozofów, ufologów, którzy przytaczali ciekawe teorię.

  1. Moim ulubiencem jest Alex Collier . Lubie go jako czlowieka i znam jego rozmowy przy cup of tea z Adromeda . Mam troche pretensji do Andromeda , ze zostawili go w takiej sytuacji jak jest obecnie . Jak chcesz sie spotkac to mozemy to zrobic u mojej mamy w Poznaniu bo ja jestem obecnie z nia . Ona mieszka na Lazarzu .

  1. Gaja pisze:
   21 stycznia 2015 o 18:36

   Dla Kiary https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84359240&x-yt-ts=1421782837&v=bo-tIMIVLnI&feature=player_detailpage
   ***********

   Gaju dziękuję , nie do końca zgadzam się z informacjami tego pana , szczegulnie z fałszywie użytymi zdjęciami figurek ze Świątyni Oczu w Tell Brak w Syrii.

   Bioroboty nie są podobne do figurek ze Świątyni Oczu.
   Szaraki to inna bajka, bioroboty nie straciły uczuć, bo one ich nigdy nie miały , a co za tym idzie nigdy ich nie znały.
   Jak sobie wyobrażasz posiadanie uczuć przez program ? Żeby nie wiem co nie jest to możliwe. W związku z czym powstaje natychmiastowa irytacja w stosunku do LUDZI posługujących się przekazami symbolicznymi….. 🙂 bo bioroboty nie potrafią ich odczytywać. Bowiem ten sam symbol w różnych czasach i układach może mieć różne znaczenia. Ale również poziom uczuć zmienia kod symboliczny, zatem dla biorobotów operujących wyłącznie logiką jest to zupelnie niezrozumiały przekaz.

   Tell Brak
   http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-03-02.pdf

   Tu masz całokształt info o oczach oraz różnorodności ich rzeźbienia oraz głębszej symbolice związanej z oczami. chociaż to tez nie jest kompletna informacja..

   Kiara.

  2. @Kiara Wszystko jest prawdą i prawdą również nie jest . Wszystko zależy od tego w co jesteśmy skłonni uwierzyć .

   1. Gaja pisze:
    22 stycznia 2015 o 08:19

    @Kiara Wszystko jest prawdą i prawdą również nie jest . Wszystko zależy od tego w co jesteśmy skłonni uwierzyć .
    ********

    Gaju ludzie mogą sobie wierzyć w co tylko chcą….. 🙂 jednak niezależnie od ich wiary istnieje PRAWDA.

    Widzisz z tą wiarą przebraną w kłamstwa jest tak że w ich gmatwaninie bardzo trudno jest odnaleźć PRAWDĘ.

    A problemem LUDZI nie jest brak wiedzy…. ( ją zawsze można osiągnąć) , ale WIARA w rzeczy o których mówi się że są PRAWDĄ a NIĄ NIE SĄ.

    Takie niby prawdy są zwykłym zwodzeniem…..

    Kiara.

    ps. do admina, proszę usunąć mój post 22.01. 08:19
    dziekuję.

    // —————————————————————-
    Nic nie pisałaś o 8:19. Tą godziną jest sygnowany wpis Gaji, więc…?

    Voytek – [Admin]

   2. @Kiaro Wszyscy żyjemy w świecie cudzych przekonań , czy tego chcemy czy nie. Gdybyśmy tylko sami dla siebie budowali rzeczywistość ,nie opierając się na innych / również z innych poziomów wibracyjnych/ wtedy moglibyśmy mówić -tylko o swojej prawdzie.

   3. Ilu ludzi?
    Jest w Rządzie, ilu cały świat reprezentuje? Ilu władze, media kreuje? Ilu jest w samorządach, związkach, mediach, fundacjach? Ilu wykonuje swoją pracę? Ci u władzy, Ci jacy świat budują i Ci co go podtrzymują. Ci co walczą i Ci co walczą z walką. Ilu, tylu dziś dziękuję za pomoc. Jednemu w wielu ciałach i całej Jego armii / czołówce / wielu ludziom.
    Próżno szukać jednego człowieka, bo jest nie jeden zabłąkany na całej planecie. Kłócą się by rozwiązywał testy, opowiadał się, uczył jednego wcielonego z Armią wszędzie. Dla tego niczego zmienić ani wypracować nie można. Widział kto kiedy żeby człowiek spotkał człowieka? Żeby ktoś komuś pomógł tam gdzie się już 2 zgromadzić musi? Tego jednego świat nie widział, bo to prawda.

    Ten jeden jaki żyje miliardami żyć to SatAna.

    Gdzie by się Dusza zabłąkana nie obróciła, przemielą Go, ogłupią, uwikłają, i wyplują, nic nie wskóra. Gdziekolwiek jakiekolwiek światełko by miało rozbłysnąć, już dwoje z dwudziestoma się znajdzie. I rozedrą szaty jego jak sukno świata rozerwali.

    Tak że nikt i tu się nie pomylił, bo jak Jeden mylić się może? Dobrze wie co robi choć nikt Go nie zna. Jedno nosi Imię.

   4. A Ty się zabłąkany zgadzaj bądź nie zgadzaj, opowiadaj się, dyskutuj i spieraj, miotaj w rozmywaniu tematów i piętrzeniu problemów, byle byś zajęcie miał i nie myślał, nie widział i niczego nie dokonał. Wypełniaj testy po kres dni, to lubię, tamto kocham z tym się solidaryzuje, to nie na temat, a tamto mnie odrazą napawa, …. …. tu się z tobą zgodzę, tam inaczej by to ująć, oto / nie o to chodzi, o tak tak / nie gdzie ptaszka postawisz? …. a z nikim nie rozmawiasz, testy wypełniasz w kółko. Aż nic już z Ciebie nie zostanie. Jeśliś się zabłąkał i światełko twe zwęszono.

    Więc naklejać kody paskowe na worki ze śmieciami? Czy nie? … … … & Z nikim nie rozmawiasz.

  1. No Kiara w swoich slowach ,
   Jestes bardziej niebezpieczna dla Polski niz sam rothschild we wlasnej osobie . Bo on leci globalnie a ty personalnie po naszych miedzach :):):)

   1. Kalina pisze:
    22 stycznia 2015 o 16:26

    No Kiara w swoich slowach ,
    Jestes bardziej niebezpieczna dla Polski niz sam rothschild we wlasnej osobie . Bo on leci globalnie a ty personalnie po naszych miedzach :):):)

    ************

    Może jaśniej Kalinko…. 🙂 komu stanęłam na odcisku?

    Kiara.

  1. >>Niechciana prawdo. czy dostałaś pozwolenie, żeby zaglądać pod czyjąś sukienkę?<<

   Jeśli nie dostał^a pozwolenia albo osiągnięty został podstępem/manipulacją to nie tylko nieładnie wręcz wstrętnie wszak to gwałt!

  1. Kalina, tak robić czystki i lustracje dość tego gnoju i śmieci ,uważam ze piątkowe programy ufo , powinny być skasowane niema sensu uświadamiać jakiś idiotów , ten który nie doznał i tak nie uwierzy , Oblicza duchowości powinny być przez dwa dni w jakimś sensie ufologia ma tez aspekty duchowe- energetyczne .

   1. To dołożę do tego cos jeszcze od Siebie,
    Zwłaszcza dla Kobiet, wciąż walczących I uwagę na tym co chce odejść,
    skupiających,
    czym zasilane są te stare wibracje,
    Gotowe do Odejści z Tej „jeszcze” ŻYWEJ PLANETY,
    Planeta ŻYWA ZOSTANIE,
    bO JEST ISTOTĄ WSPIERANĄ,
    Przez Słońce I Ziemskie Serce.
    A Ty Kobieto,
    Pomyśl, jeżeli Myślec możesz Jeszcze,
    Acha jest Jeszcze Jedno.
    To najważniejsze,
    Gdy wibracji swoich w sobie nie podniesiesz,
    Spalony będziesz,
    Bo Twoja Myśl,
    Nie wytrzyma
    Świadomej myśli,
    KTÓRA Z SERCA ŁONA I GŁOWY,
    WYŁANIA SIE JEDNOCZESNIE
    I co wtedy zrobisz,
    Ty mały rozumie,
    Rozkażesz jej Odejść, posprzątać po Sobie,
    Zapomnij, wraz z tym Swoim Bałaganem,
    Spalony będziesz w Sobie.
    Kocha Słoneczko swoją Energię,
    Która ŚWIADOMIE SIĘ MU ODDAJE,
    I świadomie w Swe Całe Ciało,
    wprowadza go W Swojej Harmonii,
    Dzielac sie Z Matka Ziemia,
    I nie ma Mowy o rzadnym samospaleniu,
    Wszystko odbywa sie zgodnie z Planem,
    Nie „Duszy”
    Boś Jest za mały,
    A Wiekszym wibracyjnie
    Serca.Centralnego Ziemskiego
    I pomiędzy NIMI Bożego,
    Głównego Dyrygenta całego procesu,
    Który bezwarunkowo,
    Wymienia swoja Orkiestrę,
    Na Tę grajaca, w Harmonii,
    Z Soba przez Serce będacą.
    Czyś juz Jest Świadomy,
    Co czeka Cie jezeli nie odpuścisz Kochany,
    Tym razem nie będzie powtórek,
    I Nowego ZYCIA,
    Rozpoczyna sie Jego Kontynuacja,
    Co na Kursik,
    Na wojnę?
    Czy do Serca,
    Co wybierasz.?

   2. Nola To są Jego stany swiadomości i nie traktowałabym tego jako standard . Jeżeli komuś pomaga rozmowa z nim , czyli wymiana własnych doswiadczeń to ok a jeżeli nie , to też jest ok , bo sam dla siebie jest sterem i żeglarzem .Z tego na ile ja to zrozumiałam – to są podróże po świecie istot . O ile wiem to wyjście poza świat istot , wiąże się z „byciem” . To znaczy doznawaniem błogostanu , bez dualizmu i jakich kolwiek pozwoleń lub braku pozwoleń oraz bez bez przewodników. Kążdy wybiera , czego chce w danym momencie doświadczać i przyciąga to swoimi wibracjami tworząc sobą wir ,- który to przyciąga . Wszystko jest tutaj a nie gdzieś tam , daleko czy wysoko . Wszystkie wibracje przenikaja się nawzajem i są dostępne TU i TERAZ .

 12. natura ducha jak i duszy zostala sama w sobie nienaruszona wzgledem jej proporcjonalnym odbiorca…i to jedna z niewielu uniwersalnych sprawiedliwosci ktora nie zostala nam odebrana a jedynie sprytnie utajona przed rodzajem ludzkim….przebudzenie-oczyszczenie-odrodzenie-oswiecenie….cztery wielkie kroki w zyciu kazdego czlowieka,ktory dazy do prawdziwej komuni z duchem prawdy….i tutaj okaze sie kto jest z prawdy i dla prawdy bo cena jest odwiecznie ta sama zycie za zycie….ten ktory watpi i chce zachowac zycie ziemski eten je straci…ten ktory zaufa prawdzie i odda swe zycie doczesne ten zyc bedzie na wieki…..

 13. Jaka szraki technologia pulsuja paralizujac nasz uklad nerwowy ?Jaka to jest czestotliwosc . Musi to byc czestotliwosc jakis fali , ze zapominamy co z nami robili albo jestesmy w iluzorycznym swiecie naszej wyobrazni . My uzywamy hipnozy tez wiec powinni ludzie , ktorzy sie tym paraja przeanalizowac mozliwosc obrony sie z ich czestotliwosci .Musi byc cos takiego , ze powinnismy byc nietykalni David icke byl brany na krzeslo/stol . Kazdy kto jest na forach publicznych i w jakims stopniu wystepuje przeciwko nim moze byc wziety bez zadnego naszego oporu ,o kazdej tez porze .
  3 miliony ludzi na swiecie ma UFO abduction na swoim ciele wiec jest to powazna sprawa ( jest to tylko dokumentowane abduction ) . Po takich akcesach zwykle albo sa na topie milosci bezwarunkowej i everything will be all right stwierdzenie czyli kompletne nie zaangazowanie w zadna sytuacje tylko w programam wbudowany w nich dziala na pelnych obraotach . Obecnie David icke mowi o nieskonczonej milosci . Przeciez nieskonczonosci znak jest dla mnie juz podejrzany bo mi przypomina X
  i cos mi sie kojarzy z programem lecacym z Saturna . Nie mam jeszcze nic glebszego na ten temat ale napewno otworza mi sie jakies klepki na ta wiedze .

  1. No prosze na moj czuciowy charakter i zaatakowanie gloszonego przez Swerdlowa i Icke Inffinity symbol 8, nie tylko ja mam taki poglad ale znalazlam faceta , ktory to wyczatowal podobnie i nawet duzo i to duzo lepiej .
   Jest to wiezienie dla naszego swiata . :):)Masz to poczucie pewnej wolnosci jak uzywasz tego symbolu ale to jest wlasnie iluzja . Bo tak naprawde to jestesmy w Pudle czworokokontnym i drugim pudle czworkokatnym cigle w ruchu sa te pudla . To sie prawdopodbnie nazywa Tesseracck
   Na zwenatrz tego pudla jest prawdopodbnie prime creator universe .
   Tam nie ma czasu naprawde . Tutaj czas jest nawet jak ktos mowi , ze zyje teraz tu, to i tak na reku zegarek mu pokazuje inny czas . No i sie starzeje i rosliny rosna i wszystko podlega w tym prison czasowi . Przeciez musi byc None recykling , zeby matrix sie regenerowala .
   Jedyna rzecza zeby wydostac sie z positive i negative matrix jest poprostu prosba do sil ponad matrix i swiadomosc w matrix o co i kogo prosic , zeby rozwalil net . Taka jest moja opinia inne sa wedlug mnie niekompetentne i iluzyjne .

 14. Nola
  Jedna wielka konkluzje wnioskuje z tego video .
  Ze self love(love yourself) . Czyli milosc do samego siebie jest lucyfera miloscia . Ludzie sa wprowadzeni w blad . Poniewaz operuja dziwna formula pokochaj siebie to wtedy bedziesz mogl kochac innych czy cos w tym rodzaju . Ja powiem pokochaj innych o sobie za duzo nie mysl to pokochasz innych bez wielkich anlizy bedziesz Ok ze samym soba . Nie musisz siebie kochac musisz byc poprostu Ok ze samym soba .
  Musze kochac siebie bo nie ma wystarczajaco milosci od innych :):)Bad lack , ze nie masz moze nie zaslugujesz na milosc od innych . Trzeba nad tym pomyslec . Ja mowie o doroslych ludziach nie o dzeiciach .
  Chce byc Happy Oj bardzo chce . Szybko musze cos zrobic i szybko musze sie odciac od innych drama :):):)zeby tylko niezaburzyc swojego szczescia .
  Filozof Byron
  „Self-love for ever creeps out, like a snake, to sting anything which happens to stumble upon it.
  „We think that we suffer from ingratitude, while in reality we suffer from self-love.”
  .

  1. Kalina, to nie jest miłośc do samego Siebie,
   I tutaj jest największe zrozumienie,
   Aby stać sie Jednościa,
   W Sobie, Jedną JA, Jest to stan,
   Gdzie Twoje słowa, Wypływaja prosto z Serca, Wiem bo doświadczam tego stanu, pojawia sie wtedy,
   Cała Twoja moc ze Splotu słonecznego, bez rozdzielenia najpierw myśl, a później słowo,
   zastanowienie, nie potrafię tego stanu nazwać opisać,
   Pokochanie Siebie, pokochanie Energii, jako ty, która nic nie zrobiła, bo takie wibracje były na Ziemi, gdy w innym wymiarze, poziomie Świadomości, była,
   Gdy walczyła lub poddana była,
   Jezeli jest to nierozwiazane, nierozpoznane,
   W Jednostce, która spotykaja w ŻYCIU różnego rodzaju przeciwności,będzie oddawać Swoją Energię Siebie,
   Na walkę, nie z Wiatrakami , ale z Sobą,
   Pokochać siebie, zaakceptować rozpoznany wzorzec,
   lub puścić wzorzec, pozostać soba, ale bez oceny, bo siebie oceniasz,
   Nazywaj rzeczy po imieniu, sytuacje, ale bez wkładania w To emocji, bo oddajesz Siebie,
   I Jest Ciebie coraz mniej w tym Ciele,
   Być Miłościa,
   Być Swoja Najwyzsza wibracja,
   Która pozostawioną masz w Sercu,
   Bo od tej Jednej maleńkiej Komórki,
   rozpoczęłas Kształtowac Siebie,
   I w Tej Jednej maleńkiej Esencji,
   Czekasz na Siebie Jako swoja „bOŻA śWIADOMOŚĆ,
   Najwyższa Świadomość TY, Nikt Inny,
   TY , Ta mała czasteczka Dusza Nazwana,
   I pozostała TY Duch,
   w Tym Ciele, tak to nazwano,
   aby osiagnąć ten stan, wpier nalezy pokochać jako ty tą druga Odrzucona , wystraszona, bojaca sie odrzucenia, bo kiedyś coś zrobiła, najcześciej jako dziecko,
   I postraszono ja np, wyrzuceniem z Domu, policją, oddaniem na Służbe, itp, a jeszcze piekłem, potępieniem, w zależności od posiomu Świadomości rodziców,
   I to wystarczyło aby taki dzieciak, przypieczętował w Sobie,
   Poziom Świadomości w Jakim się urodzi
   Bo Rodzice połaczyli Dwie swoje Energie,
   Którymi ten dzieciak Jest,
   Urodził się bez winy,
   W Wibracjach jakie na Ziemi były,
   do ognia podkłada nieświadome Śropdowisko,
   bo takie było, ?
   Jak nie w Rodzinie to w Środowisku w którym to dziecko sie obraca,
   A Więc po pokochaniu Siebie,
   każdej swej cząsteczki, będacej na odmiennym poziomie,
   Osiagasz Swój najwyższy stan Świadomości Swój,
   Jest to właśnie stan błogości, może raczej Stan wdzieczności,
   Co się wtedy dzieje,
   Każda Energia za Twoje obdarowywanie Swoja wibracja, bo Jest w tej przestrzeni w której Jesteś najwyższa wibracją,
   Chce obdarować Cie tym Co ma Dla siebie „najwyższego”,
   Co jest dla niej najwartościowsze,
   Czy Jest to manipulacja,
   NIE, Gdy pierwszy raz ten stan pojawił sie u mnie,
   przestraszyłam sie tego co działo sie z ludźmi wokół mnie,
   jak zaczeli dostarczać mi sami, wszystkiego co cenili,
   Nie było to sterowane, Poprostu pozwolenie na to
   aby działo sie gdy jesteś W Swoim TU I Teraz.
   Pozwolenie, odpuszczenia,
   Wymiana, przyjęcie bezwarunkowe,
   od Innych ich Darów,
   Bez oczekiwania,
   Nie byłam na To wtedy gotowa,
   A więc przestraszyłam sie,
   Tego Cudownego Stanu,
   Naturalnego Stany,
   Bycia w wibracji najwyższej swojej wibracji, w Swoim Tu I Teraz,
   Manipulacja Umysłu wygląda podobnie,
   Z tym Że wtedy, robisz „sterowanie”
   Ludzkim Umysłem I Jestes tego swojego działania Świadoma,
   Można , ale czy warto naginac prawo Energii,
   Prawo o wolności, I najwyższej Swojej Istoty, w Swym Sercu,
   Gdy Jesteś Soba,
   Nie chcesz,
   Odwrotnioe,
   Obdarowywujesz,
   A To jest Najpiękniejsze ,
   Co teraz może Spotkać Ludzkość,
   BYCIE , Sobą,
   Nie ma szans,
   wtedy rzadna Manipulacja Umysłem
   Jestem Sobą,
   Takie mam Prawo I obowiązem,
   Nie w Głowie
   a w Sercu, Świadomościa Swoja
   Która zrodziła sie bez „grzechu”.

 15. Green line Abraham magic .energia rytualna lucyfera .
  Green man znaczy Lucyfer . Dlatego na ksiazkach do angielskiego jest ten idiotyczny maly man w kapeluszu wyglada jak w cieniu postaci baphomet i w dodatku jest green .ksiazki do trzeciej klasy . Nie wiem vczy uzywaja wszyscy tych samych .

 16. Tak ze mam watpliwosci , ze kolor wokol serca powinien byc zielony jak to pan Swerdlow proponuje . Radze wam pomyslec nad tym . Czy miejce swojego Soul tronu bedziecie klasc w zielony . Czy nie lepiej zaczac od nowa ze spirytualnym rozwojem bez sluchania zadnych to spirytualnych przekazow i madrosci . Zwalic wszystko na ziemie podeptac i zobaczyc co najjbardziej wrzeszczy ,ze jest prawda to jest wlasnie klamstwem .

 17. Green man recycling narodzenie wlozenie nas w karmy reinkarnacji grid . Dzieci ludzkie wlozene . No tego juz za duzo drodzy panstwo zabierzcie sie za analizowanie energii programow . Symbole sa jak elektromagnetic chips . I bardzo im na reke , ze macie to w nosie .

  1. Kalina bardzo trafnie ,już wspomniałem to niewydolny system ,a co najgorsze dziurawy dlatego tyle zgnilizny nie do zaakceptowania ! ale kto to zrozumie ,moherowe watahy ? przecież dla nich to wyroki boskie ?! jakiegoś (P) Denisa , krwiopijcy i mordercy zapewne , to pospólstwo napędza tego Bazyliszka już tysiace lat !bazylijka -bazyliszek , dziwnie to razem dzwoni ??

  1. kolejna iluzja ? wszystko jest składową energii tak naprawdę to wszystko jeden idiotyzm ,”Ojciec” gdzieś tam klika , ktoś wyklikal „Ojca” nicos ,pustka ,sens bezsensu, to straszne ale prawdziwe ,za jedna iluzja ,następna iluzja , później woda zapomnienia aby znowu uwierzyć w iluzje , zapomnienie to chamstwo czy niemożność, niewydolność systemu iluzji ? chyba raczej tak ! granie w nowych teatrach wyzwala pozory rzeczywistości a wszystko jest jedynie drganiem energetycznym to nadaje trwanie absolutu i wyznacza jego granice w nicości .

Comments are closed.