UFO? Oni już tu są! – 17.02.2012

Dzisiaj w programie: gościem jest Marek Kulik, który opowiada o swoim doświadczeniu z „bedroom visitors”; , materiały archiwalne m.in. z Wylatowa.oraz wprowadzenie do autorskich audycji Krzysztofa Rogali

4 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 17.02.2012

 1. Moglibyscie kosmitom przekazać,żeby zrobili piktogram koło mojego domu, taki ktory energetyzuje, bo A) chętnie się podładuję radością i zdrowiem,B) nigdy nie widzialam z bliska piktogramu a bardzo bym chciała:) C) miejsce jest okej bo mieszkam blisko lotniska. nie będę pisała którego, Kosmici trafią:)
  Pozdrówki ,

 2. Wygląda na to, że pan Marek miał spotkanie z Reptalianami. Powinien był zabezpieczyć portal który otworzył intencją że dostęp do niego mogą mieć TYLKO byty wysoko wibracyjne Światła i Miłości i nie pozwolić żadnym innym istotom czy bytom o niskich wibracjach przejść przez niego. Nisko wibracyjne istoty oczywiście skorzystały z takiej okazji -taki niezabezpieczony portal to dla nich gratka. Implant powinien Pan Marek usunąć jak tylko ma taką możlilwość.

 3. Planeta NIBIRU jest już poza naszym układem słonecznym i nam nie zagraża, a wszystko to dzięki interwencji przyjaznych wysokowibracyjnych istot z 5D.

  tu jest link:
  http://andromedacouncil.com/page05.html

  What is Nibiru’s current status? [update: as of March 18, 2012]

  ANSWER: As of this date, March 18, 2012 – Nibiru has already passed high over planet Earth, Venus, Mercury & the Sun… is passed the Sun, and is traveling well on its way.

  As of very early January 2012 – Nibiru was located about half way between your solar system’s planets of Saturn and Jupiter heading toward the direction your own sun. Keep in mind, as I reviewed months ago, in using a multi-story building as an accurate analogy, with the Earth being located on the 3rd floor – there was an agreement arranged with a race of 5th dimensional beings having a strong working relationship with the Andromeda Council, and pretty amazing technology, using their technology they have elevated the flight path of the planet Nibiru [instead of entering anywhere near Earth space] to continue traveling as it is right over the top of your planet’s, Earth’s space, at around the 9th or 10th floor of the ‚building’ called our solar system. Therefore, as I’ve indicated before, there will be no ’cause & effect’, no harm to come from the Annuaki on planet Nibiru… to the people of planet Earth. No harm from Nibiru.

 4. Według mnie Marek miał projekcję astralną (OOBE), co absolutnie nie zmienia faktu, że wydarzenie miało autentycznie miejsce. To spotkanie z postaciami oczywiście się odbyło i Marek wszystko widział i czuł, bo nie spał jak twierdzi i to wszystko się zgadza. Jego ciało fizyczne (czyli kombinezon) prawdopodobnie zostało w łóżku, a zabrano jego najważniejszą istotę – ciało astralne, w którym znajduje się świadomość człowieka. Ciało astralne z łatwością przechodzi przez futrynę drzwi i waży niewiele, co pozwala mu się unosić, lub być przenoszone, jeśli osoba nie uświadomi sobie, że sama może się przemieszczać za pomocą myśli. Zdarzenie jest w mojej ocenie jak najbardziej autentyczne i dziwię się, że Marek nie ma takich spotkań więcej.

Comments are closed.