UFO? Oni już tu są! – 17.05.2013

Druga część programu, w którym Danuta A. Sharma dzieli się z nami niezwykłymi doniesieniami na temat Marsa, historii Projektu Montauk, technologii zmiany linii czasowych… trzeba posłuchać!

Program omawiający film SIRIUS, postać dr. S. Greera oraz kontrowersje wokół.

104 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 17.05.2013

 1. Iza40 , a gdzie ja napisalam , ze jestem jakas ofiara co ?
  Zadam Ci pytanie
  Mialas jakis bezposredni kontakt z ludzi z ruchu o , ktorym pisze ?

  Bo jesli nie to lepiej zamilcz , ale z pewnoscia ich spotkasz obys tylko potrafila je rozpoznac , tego Ci zycze .
  Jesli nie mialas zadnego kontaktu naprawde nie wiesz co piszesz (w co watpie patrzac na Twoje wpisy )

  Do Lisek Chytrusek
  Nie sa wazne recenzje o ktorych piszesz Lisku , ja pisze o konkretnym filmie , bo jest on bardzo zblizona wersja tego co naprawde dzieje sie na ziemi .
  Tutaj, ten portal i telewizja zajmuje sie bardziej kwestia globalnych wydarzen oraz zmian choc nie tylko , co jest oczywiscie bardzo wazna i istotna kwestia , ale nie zapominajmy , ze wszystko zaczyna sie od jednostek i tacy ludzie rowniez sa potrzebni , aby zauwazali zmiany jakie zachodza w poszczegolnych jednostkach .
  Ja nadal bede to podkreslac obejrzyjcie film i zastanowcie sie nad tym przeslaniem jakie zawarte zostalo w tym scenariuszu.
  Ja uwazam Lisku , ze w tym przypadku autorka dokonala jednak duzego przelomu w swojej tworczosci …
  pozdrawiam

 2. Ale się ostro zobiło jakoś…
  o co wogóle chodzi?

  – Astre atakuje Laguneee, za jakieś zwyczajne nawiązanie do filmu.

  @Lagunaaa – misiek, za utrzymywanie luzu w konwersacji i nie odpowiadanie agresją 😉

  @Astre & Lisek – fajnie, że logicznie podchodzicie do tematu, ale nikt nie każe ludziom wyznawać widzenia rzeczy wg. Pani Danuty. Janusz zaprasza gości do studia i daje im swobodną możliwość wypowiedzi. NA TYM POLEGA TELEWIZJA.
  NTV podejmuje próbę badania tak rozległych tematów, że nie sposób zaproponować jakiegoś jednego trybu narracji. W końcu wolność polega na swobodzie myslenia. Każdy ma inną konstrukcję i doświadczenia. Ale chyba osoby oglądające programy NTV są już na tyle „wyrobione”, żeby umieć samodzielnie weryfikować informacje z wypowiedzi zapraszanych osób.
  Mnie o wiele bardziej przekonuje wypowiedź Andrzeja Burdziaka dotycząca Księżyca – ze stosunku odległośi i masy – matematycznie wynika, że książyc jest oderwanym fragmentam Ziemi a nie konstrukcja. Ale NIE WIEM jak jest naprawdę i Janusz też nie wie, więc trudno się upierać i mieć do niego pretensje, że nie oponuje, kiedy gość wypowiada nie do końca mu pasujące opinie.

  Staramy się montować obraz całości ze zlepku hipotez, doniesień, doświadczeń i masy dezinformacji. Samodzielnie musimy wyczuwać co w danym przekazie jest prawdopodobne a co trąca kitem. Bez względu na narzędzie – intuicję czy logiczny umysł. Często osoby podają jakąś nieprawdę zmieszaną z faktami zupełnie bez złej intancji. Też mam wrażenie, że Pani Danuta – zbyt optymistycznie bierze wszystkie przekazy Swierdłowa. Ale ma dobre intencje.

  @Astre – dusza to byt urojony? A co jest esencją bytu-świadomości Jaźń, wyższe Ja?
  Czy to aby nie semantyczne hocki-klocki?
  A czym jest program komputerowy – czy nie duchem?
  Czy jeśli kod został napisany, ale maszyna nie jest podlączona do prądu – mozna powiedzieć, że kod nie istnieje? Czy możesz wskazać palcem wirus komputerowy?
  W dobie rozważań fizyki kwantowej takie argumenty wyglądają mało poważnie.
  Czy możesz wskazać palem duszę? A czy możesz wskazać logicznie chorobę? Nie? To idź do bioenergoterapeuty – zrobi to w 5 minut, nie używając logiki.

  @ incognito
  niezły ten filmik.
  strzał jak z rakiety…

 3. witajcie tu bart siedzialem w usa 7 lat i wcale sie nie dziwie ze te wszystkie dziwne zeczy
  wychodza z tamtad .Przeciez zadaje pytanie jak mozna w to wiezyc normalnie lapy mi opadaja .W ufo wierze bo widzialem ale te przekazy i inne pierdy to lapy rozkladam jestem w szoku

 4. Do Aid

  no i mniej więcej o to chodzi w tych komentarzach, aby móc wymienić swoje poglądy, bo wszyscy chcemy dojść/ znać prawdę.

 5. @aid

  Tworzysz pochopne i błędne generalizacje….
  Chyba czytanie ze zrozumieniem nie boli….
  Zwróciłem uwagę na błędność rozumowania co do treści (zaledwie jednego zdania) o jakichś pasożytach implantowanych w ”duszy” i ciele. I już stałem się agresorem
  , który atakuje Lagunę !
  Żyjemy ponoć w rozwiniętym świecie, ale jak widać zniewolenie spowodowane społeczno- edukacyjnym zacofaniem kwitnie w całej krasie nadal.

  Zwróciłem uwagę na nielogiczność głoszonych tez, gdzie niby ”rząd cieni” o reptiliańskim pochodzeniu miał uruchomić na Marsie urządzenia przeciw inwazji Reptylian, ale nie doczekałem się przynajmniej racjonalnego wyjaśnienia.

  A, Ty kwitujesz to wolnością myślenia…?

  Czy, istnieje jakaś odpowiedzialność za to co się głosi w przestrzeni społecznej wolnych od absurdów, przesądów, jakichś fobii, czy wyssanych nie wiadomo skąd hipotez ?
  Myślałem, że to miejsce Wiedzy i Myśli stanowiący bazę intelektualno- twórczą Wolnych Ludzi.

  Widocznie się pomyliłem ?…!

 6. Do Astre
  Wrzuc na luz , a niech sobie bede nawiedzona ,wysanna z palca wiedzma , chyba jakos to strawisz Astre chociazby z uwagi na nasza kilkuletnia znajomosc wirtualna 🙂
  Pozwol innym uczyc sie na bledach , a przede wszystkim pozwol na to sobie samemu …
  A nawiasem piszac , przeciez wiesz ,ze ja takich ocen nie biore do siebie . 🙂
  Do Aid
  Mysle, ze pjawiles sie w odpowiednim momencie , aby dalej rozladowywac powstale wzdecia u Astre hehe zartcik

 7. @Astre

  Nie mam nic przeciw rozsądkowi i krytycznej weryfikacji informacji.
  To b. zdrowe podejście.
  Wychwyciłeś kilka nieścisłości brak logiki w przekazach Swierdłowa.
  I tu się z Toba zgadzam. Nie bardzo mi wchodzą te wszystkie serialowe przekładańce z rasami orionidycznymi czy liriańskimi…
  Trochę to podchodzi pod jakąś nową gwiezdną mitologię .
  Też trudno mi zaakceptować stwierdzenia, że „tak jest” albo „tak właśnie było x tysięcy lat temu”.
  Z drugiej stromy mamy paleoastronomię, Vedy, Puma Punku, dziwne szkielety itp. więc są tropy prowadzące w kierunku bytności na Ziemi rozwiniętych technicznie innych cywilizacji.

  To, że zadajesz logiczne pytania to wielka zaleta, natomiast skrytykowałem Twoją ostrą formę wypowiedzi w stosunku do Lagunyyy za zwykłe zdanie nawiązujące do filmu.

  Jeśli powiemy, że rząd czy globalistyczna agenda nas szpieguje – czy to fałszywa teza?
  Czy jeśli tak powiemy to znaczy że jesteśmy ofiarami losu, mentalnymi niewolnikami czy może raczej osobami z otwartymi oczami, zdolnymi do zauważania nieprzyjemnych faktów i starającymi im się przedziwdziałać?

  To samo z manipulacją. Najpierw trzeba ją sobie uświadomić, by muc ją zacząć dostrzegać.

  Czy można powiedzieć, że jesteśmy hodowani przez grzyby?
  Osoby łaknące słodyczy, ciągle zakwaszające organizm nie zdają sobie sprawy z tego, że większość wyborów dotyczących ich jedzenia jest podyktowania działalnością grzybów w organizmie.
  Czy stwierdzenie takiego faktu oznacza, że jest się osoba o SYNDROMIE OFIARY GRZYBÓW, bo o tym się mówi i myśli, i w ten sposób tworzy problem?

  To dotyczy wypowiedzi Lagunyy – to, że jakieś pasożyty próbują przejąć kontrolę nad naszym ciałem, to normalne zjawisko w przyrodzie – w zasadzi to codzienność każdego organizmu – zmaganie się z wszelkimi patogenami – za to odpowiada system immunologiczny. A skoro nie jesteśmy jedynie ciałem fizycznym…
  ::: (Czym jest ciało fizyczne? Atomem? Budowa atomu mówi o protonie i elektronie i 99,9% pustce… – Cząstą subatomową? Pole punktu zerowego udowadnia istnienie cząstek wirtualnych – pojawiających się tylko na chwilkę by przekazać energię…)
  Skoro nie jesteśmy jedynie ciałem fizycznym, to wcale się nie zdziwię, jeśli w kodzie świata subatomowego istnieją struktury pasożytujące – tak jak wirusy komputerowe w kodzie 0-1-kowym.

  Dlatego zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia na wpis Lagunyyy.

  Nie będę cytować Twoich słów ale używałes nieprzyjemnych, zwrotów typu „głupota” pomimo przyjaznego wyciągania przez Lagunęęę ręki do Ciebie, momo jej wytłumaczenia, że w filmie pasożytnictwo jest pretekstem do ukazania możliwości i potencjału istot ludzkich.

  Zatm nie wściekajmy się na siebie nawzajem, wystarczy tego w mainstreamowych audycjach… 😉

  NTV jest jedną z niewielu platform na których stawianie pytań jest cenniejsze od odpowiedzi. Cieszmy się tym i szanujmy taka możliwość.

  PEACE !!!!

 8. Wojtek pisze;

  gdzie ten film można obejrzeć dajcie linka?
  Odpowiedź:
  // Tak ciężko na YT poszukać? Może jeszcze frytki podać?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nyaDIGSo9s8

  ..nie żebym spamowała,ale też chciałabym obejrzeć,a wyskakuje mi info,że to film prywatny i jeszcze…”przepraszamy za usterki”… Przypadek?a może tylko dla wybitnie wybranych?
  .
  //
  Tak to na YT bywa, widocznie ze względu na prawa autorskie kazali mu „sprywatyzować” dostęp. Jeszcze parę dni temu, gdy pisałem odpowiedź film był dostępny… szkoda. Pewnie pojawi się w innym miejscu za jakiś czas.

  Voytek – [Admin]

 9. Lagunaa pisze:
  ‚Ja nadal bede to podkreslac obejrzyjcie film i zastanowcie sie nad tym przeslaniem jakie zawarte zostalo w tym scenariuszu.’
  Skoro z takim naciskiem tyle razy proponujesz obejrzenie (tego) filmu, to mogłabyś pomyśleć… (bez wysiłku) please i powtórzyć link do niego, tytuł. Przerzuciłem wpisy i nic nie znalazłem…
  Proszę o link…

 10. @aid

  Cytat aid :
  ”Nie będę cytować Twoich słów ale używałes nieprzyjemnych, zwrotów typu „głupota” ”

  Dziennikarze NTV, też używają ”nieprzyjemnych” zwrotów, typu kryminalne media, kryminalni politycy, fałsz, głupota i szereg innych i podobnych…
  Tylko, że one wcale nie są nieprzyjemne ….
  Bo nie ma nic gorszego jak zamiatać rzeczy pod dywan i nie mówić wprost o co chodzi…

  Ponieważ ten serwis stanowi platformę, która właśnie tropi głupotę, absurdy, kłamstwa etc. to nie widzę problemu mówić o tym samym.

  Różnica polega tylko na tym, że w szeroki sposób w swoim poprzednim długim poście wytłumaczyłem tą głupotę (cokolwiek ona znaczy) posługując akademicką wiedzą z zakresu psychologii, czy socjologii.

  Ja nie mam nic przeciwko temu, jeżeli komuś po drodze, żyć rozmaitymi stereotypami,
  uprzedzeniami, lękami przed czymś, lub przed kimś ( to jego wybór) niemniej jednak
  krytycznie analizując ten ”fenomen” ludzkich zachowań pragnę zasygnalizować – czas na zamiany…., bo czasy są teraz właśnie takie, a nie inne, że wymagają wielu zmian.

 11. Laguna, jak chcesz szacunku sama go okaż, bo wiesz szacunek ma sens, gdy działa w obie strony. Nie mam do Ciebie żalu czy urazy za Twój tekst do mnie, nie nazwałam Ciebie ofiarą (może egusia trochę kontroluj) i przypuszczam, ze dorastałaś w srodowisku, w którym nie pozwalano Ci się swobodnie wypowiedzieć stąd to twoje „zamilcz” do mnie. Wybacz, milczę gdy chcę i mówię gdy chcę. Ok?
  #aid- grzyby są oportunistami, nie są agresywne, stąd stwierdzenie, ze jesteśmy hodowani przez grzyby jest błędne. Powtarzam – jest pożywka, jest chętny na nią. Tak działa przyroda-Wszechswiat.

 12. Zastanawialiście się może jak się ma cały przekaz Swerdlow’a do tego co na przykład stara się przekazać Bashar? Tak słuchałem Swierdlowa jak dla mnie kreuje niejako negatywna wizje świata i to Bashar zdecydowanie bardziej do mnie przemawia.

 13. Przekazów mamy od … w samej Biblii zatrzęsienie, lecz jakoś nikt tego nie widzi i nie wprowadza w czyn. Za to szeroko pewne osoby, poruszają temat przekazów jakiś tam ludzi, guru itp.

 14. Do Laguny

  Głównym działaniem Kościoła, czy też religii, instytucji religijnych, było wzbudzanie strachu wśród ludzi. To podnoszenie poziomu wiedzy sprawia, że opadają nam klapki z oczu. Działania różnych religijnych fanatyków nazwał bym działaniami psychologicznymi. Biblia jest to fragment Kabały. Sama zaś Kabała to jakieś 200 tomów wiedzy o kosmosie. I tak w Kabale pod słowem Archaniołem kryją się galaktyki. Czytanie jej nie ma sensu, bo są to informacje zakodowane. Kabała posługuje się pewnym szyfrem, bez jego znajomości można rozumieć tekst na opak. Wiedza ta jest ukrywana przed zwykłymi ludźmi, w sensie by nie w padła w niepowołane ręce. Stworzenie świata trwało 6 dni. Tylko według Kabały, chodzi o dni Boga. 1 dzień Boga = ok. miliard lat. Kapłani byli kastą, która wpierw chroniła tą wiedzę, a później uważała, że ma do niej wyłączność. Świat zmieniłby się, gdyby te informacje zostały upublicznione.

 15. „Sama zaś Kabała to jakieś 200 tomów wiedzy o kosmosie. I tak w Kabale pod słowem Archaniołem kryją się galaktyki. Czytanie jej nie ma sensu, bo są to informacje zakodowane.”

  …sukcesywnie z miesiąca na miesiąc spada albo inteligencja …albo cofają się ludzie w rozwoju…Nie problem jest wiara w te brednie…problemem jest to …skąd wy do jasnej cholery te brednie bierzecie ? Dziwicie się potem że człowiekowi odechciewa się występować w NTV kiedy czyta takie bezmyślne rewelacje wyssane z palca. Zastanowiłeś się człowieku choć 5 minut nad swoim wpisem ? wątpię…ale gratuluję…zawsze myślałem że nie można już wymyślić większych głupot ale zawsze mnie „miło zaskakujecie”…

 16. Lisek Chytrusek pisze:
  ‚Kapłani byli kastą, która wpierw chroniła tą wiedzę, a później uważała, że ma do niej wyłączność.’
  poprawnie: ‚(…) tę wiedzę (…)
  Piszesz generalnie bardzo składnie, poprawnie, tak że takie jednostkowe błędy rzucają się (jesteśmy ,też, żeby sobie pomagać, nie? 🙂

 17. Do Redmuluc

  jesteś przykładem jak 1000 lat działania Kościoła, ogniem i mieczem, walki z „pogaństwem” wywarło wpływ na twój światopogląd.
  Polecam film:
  http://www.youtube.com/watch?v=B-jdTkUDlSs&list=PLmSAlyXU7ditfXhKpqVfQquT1aNuo2K11

  W sumie znam już twoją odpowiedź. Ale zróbmy eksperyment naukowy. Wybierz się do jakieś Synagogi, jak autor tego filmu i zapytaj o Kabałę.
  Jest takie stare chińskie przysłowie – Jeżeli już wszystko wiesz, to znaczy że zostałeś źle poinformowany.
  Ten film ma aż 3 części. Więc zanim odpiszesz zobacz je. Ale wątpię, żeby ci się chciało.
  Polecam też:
  http://www.youtube.com/watch?v=yCPWMMehuNQ
  Rewolucje, tyrani i wojny – prof. Walter J. Veith. Ten film ma 8 części ale polecam. Autor jest profesorem i wykłada.
  Ale wydaje mi się, że i tak mnie zbesztasz, bo jesteś po przeciwnej stronie barykady. Nie zależy mi na tym, żebyście mnie lubili. Ale do szukania wiedzy poza NTV.

 18. Lisek Chytrusek pisze:
  ‚Głównym działaniem Kościoła, czy też religii, instytucji religijnych, było wzbudzanie strachu wśród ludzi.’

  – „było” ? już nie jest?

  ‚Działania różnych religijnych fanatyków nazwał bym działaniami psychologicznymi.’

  – o jakich fanatyków socjotechników chodzi? są nimi np. papieże?

 19. redmuluc (?…) pisze:
  ‚…sukcesywnie z miesiąca na miesiąc spada albo inteligencja …albo cofają się ludzie w rozwoju……skąd wy do jasnej cholery te brednie bierzecie ? Dziwicie się potem że człowiekowi odechciewa się występować w NTV (…)zawsze myślałem że nie można już wymyślić większych głupot ale zawsze mnie „miło zaskakujecie”…’

  – ‚skąd WY mnie miło ZASKAKUJECIE’
  Wy…to znaczy ktoś jeszcze poza Chrystuskiem L.? Kto np/i w czym?
  – ‚człowiekowi odechciewa się występować’
  Jakiemu człowiekowi?… Chodzi o kogoś konkretnego?

Comments are closed.