UFO? Oni już tu są! – 17.10.2014

Część 4 (ostatnia) zapisu wrocławskiego seminarium Stewarta Swerdlowa. Tłumaczenie: Alex Berdowicz.


66 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 17.10.2014

 1. Nikt nie musi być wege ale od kogoś kto poleca ludziom picie wody destylowanej i jedzenie żywności eko, spodziewalbym się innej opini na temat diety wegetariańskiej. Trochę mnie rozczarował i wątpie w jego przekaz. Facet może laczyc jakieś rzeczy które są na czasie ale pojawił się z nikad i nagle głosi jakieś rewolucje.

  1. nie mam cierpliwości słuchać tego oszołoma, ale jeżeli on poleca picie wody destylowanej, to powinno się go zamknąć jako niebezpiecznego czuba.

   Spożycie kilku litrów wody destylowanej to spore prawdopodobieństwo śmierci, a w mniejszej ilości ODWODNIENIE organizmu.
   Radzę poczytać o tym, zanim ktoś sobie zrobi krzywdę.

   1. wiem ze w latach 70 woda destylowana była bardzo modna na zachodzie europy i można było bez problemu kupować destylarki , chyba miało to jakiś grunt ?

   2. Gaja – oczywiście źle się wyraziłem 🙂 Ani publicznie, ani prywatnie. Tak się szczęśliwie składa, że przez kilkanaście lat jak jesteśmy razem udało nam się nie powiedzieć sobie za dużo – choć oczywiście czasem człowiek ma na myśli parę słów szczerości, no ale – jak się coś powie, to niezależnie od tego co później, i tak już to zostaje. Wybaczyć można – zapomnieć raczej nie. I w ten sposób się samemu powolutku podkopuje własny związek.

    A nie jest to łatwo, bo ja mam charakter nieco porywczy, koleżanka małżonka też nie jest nadmiernie spolegliwa – a jednak udaje nam się powstrzymać. I to prywatnie, a co dopiero publicznie.

    Ale – o ile prywatnie można w granicach rozsądku coś komuś krytycznego powiedzieć – to publicznie sobie tego zupełnie nie wyobrażam. A poza wszystkim – skoro publicznie ktoś twierdzi, że jego kobieta jest zła, brzydka, głupia itp. – to oznacza, że on sam jest debilem, skoro ją sobie wybrał, nieprawdaż ? 🙂

  2. Ja bym się nie czepiał aż tak bardzo tej wody destylowanej, w końcu w warunkach skrajnych (np. na morzu) oddestylowanie wody może być jedyną metodą na przeżycie. Brak wody, lub woda słona zabiją szybciej niż destylowana. Ale pojęcie o biochemii to Swierdlow ma żenujące… Ten jego przykład z tonerem… Ale najgorsze jest, że ów guru uczy wybaczania innych, podczas gdy sam ma w tym zakresie poważne braki, co wychodzi na każdym kroku. Jeden żart z byłej zony można by jakoś przełknąć, ale to co on uprawia, to już kompletna patologia jest. Z tego jak się zachowuje wygląda, że najchętniej by ją poćwiartował i posolił, ale jakoś dziwnie nie przeszkadza mu to nawijać o wybaczaniu.
   W sumie pewna pozytywna strona tej wizyty jest. Bo jak widać po czterech częściach tego materiału ludzie wcale nie zareagowali bezkrytycznym zachwytem, co tylko dobrze o polskim odbiorcy świadczy, a dla reszty stanowi przesłanie – uważajcie jakich guru sobie wybieracie.

   1. To się nazywa zwykłe chamstwo po prostu. Ja rozumiem, rzucić jeden delikatny żarcik w temacie relacji małżeńskich, ale permanentne „przy**ywanie” to najzwyklejszy prymitywizm.
    Nie wyobrażam sobie, żebym miał w podobny sposób publicznie (!) robić podobne żarty z mojej żony.
    No ale, widać osoby „szczególnie uduchowione”, o specjalnej znajomości ludzkiej duszy nie zawracają sobie gitary czymś takim jak zwykła empatia i wrażliwość.

    Oby mnie Bóg uchował od podobnego „rozwoju”…

   2. Dlatego zastanawia mnie dlaczego osoby (jak p. Barbara Wolski) które go promują, zdają się tego nie dostrzegać?

   3. sundayman Moje Ty słoneczko kochane 🙂 Dobrze ,żę zaznaczyłeś , że publicznie(!) byś tego nie robił 🙂 A niepublicznie- to jak byłoby u Ciebie ?

 2. Dajcie już spokój z tym oblepionym złotem, napompowanym botoksem, pocerowanym i pomalowanym klownem. Piątkowa audycja UFO oni już tu są, całkowicie odeszła od swojej pierwotnej tematyki. Już nie czekam na nią tak jak kiedyś. Moi znajomi także.
  Proszę się zastanowić, cz w takiej formule i prezentacją takich móców ma ojna wogóle sens.
  Pozdrawiam

  1. Marcel racja racja hehe po równi pochyłej ta audycja się zsuwa juz od dawna widze to ponieważ od poczatku oglądam Oni już tu sa

  2. „Marcel pisze:
   20 października 2014 o 16:54

   Dajcie już spokój z tym oblepionym złotem, napompowanym botoksem, pocerowanym i pomalowanym klownem. Piątkowa audycja UFO oni już tu są, całkowicie odeszła od swojej pierwotnej tematyki. Już nie czekam na nią tak jak kiedyś. Moi znajomi także.
   Proszę się zastanowić, cz w takiej formule i prezentacją takich móców ma ojna wogóle sens.”…

   Eeeee tak bym ludzi nie oceniała , raczej należy skupić się na tym co mówi Steward Swerdlow.
   Raczej należy przeanalizować wartość i merytoryczno twierdzeń Swerdlowa, raczej znaleźć należy powód i cel przekazu takiej informacji.

   Nazywanie ludzi tak.. czy siak … kwalifikuję jako prostactwo i brak argumentów w dyskusji.

   Kiara.

   1. …ja przyjmuje to tak ze @Marcel podzielil się swoim tzw. spontanicznym/intuicyjnym spostrzeżeniem i przyznasz chyba ze jest wiele niespojnosci w tej postaci S.S. chocby wlasnie ten ‚ociekajacy’materializm/proznosc jak pasuje do tych jego duchowych przekazow !?

    …a ty dogrzebalas się rodzynek/znalazlas/odkrylas powód i cel przekazu takiej informacji?

   2. @Kiara
    W zasadzie to masz rację, powinno się przedstawić konkretne argumenty, ale być może Marcel kierował się tym, co jest tak bardzo lansowane – „zaufaj sobie”. Być może Marcel nie dysponował taką ilością wiedzy, by zweryfikować to co Swierdlow wygłasza, natomiast intuicyjna analiza mowy ciała (wszak ponad 70% przekazu jest niewerbalne podobno), podpowiedziała mu, że prelegent jest niespójny w tym co głosi. Co przełożyło się na taką właśnie (trochę niefortunną) wypowiedź.

   3. …no wlasnie cos w tym stylu – dzięki @Robercie ze rozbudowales’ moj krotki/skondensowany przekaz bo jako ‚klasyczna’ kobieta nie lubie gadulstwa :)))

   4. @Kitek – jak się okazuje pisaliśmy prawie to samo całkiem niezależnie, bo nasze komentarze dzieli 10 minut. Jeśli weźmiesz poprawkę na na czas moderacji to można powiedzieć, że identyczne odczucia mieliśmy po prostu w tej sprawie.

 3. Tez tak mysle Kiara
  Woda H302.
  Jak zrobic lepsza wode ( przypomnialo mi sie wlasnie teraz ) w sloiku trzepac wode a potem zostawic na 15 mintu . Pic ja . Dalej do roboty 🙂

 4. Kitek poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi na temat Swerdlowa, nie ma sensu ich dublować.
  Nie jestem zwolenniczką jego nauk, wiem iż są manipulacją i kłamstwem w stosunku do podanego celu.
  Ale uważam iż nazywanie kogoś publicznie „… oblepionym złotem, napompowanym botoksem, pocerowanym i pomalowanym klownem….” to nie tylko nietakt ale wręcz brak kultury.
  Zawsze będę występowała pzreciwko takim incydentom, można wszystko powiedzieć jednak są miedzy ludzkie zasady , które należy respektować.
  Należy uszanować ludzka godność.

  Po za tym wiem , iż nadal reprezentuje Milab , jest doskonale wyszkolonym jego przedstawicielem. Oni maja swój cel i niewybredne środki oraz ogromne mozliwości medialne.

  Kiara

  1. Energetyzowanie wody jest proste, wystarczy szczypta soli do butelki ( najlepiej szklanej) i potrzymać na niej chwilkę obydwie dłonie. Bardzo szybko zwiększa swoją energię i jest dostosowana do osoby która ją energetyzuje.
   Sól w wodzie zatrzymuje energię ,taka woda staje się elektrolitem.

   Kiara.

  2. ///Kitek poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi na temat Swerdlowa, nie ma sensu ich dublować.///

   …to taki nietakt/lekceważenie rozmowcy czy się godzi :)))

   …hmmm czy/jaki jest sens szukac jak nie ma sensu dublować

   …i znajdz tu cos/rodzynke w takim smietniku

   …po mojemu i tak ciagle dublujemy apjat apjat a ty to już szczególnie lubisz walkowac/dublowac wiec skad nagle taka niechęć do dublowania hmmm

   1. Kitek… skoro uważasz ze coś dubluję , to zapewne znasz moje wypowiedzi lepiej niż ja sama… 🙂 🙂

    „…to taki nietakt/lekceważenie rozmowcy czy się godzi :)))”
    raczej taktowne poszanowanie znudzonych moimi wypowiedziami czytelników…. :)))))))
    Jak znajdę dam Ci link

    Kiara.

   2. //Właściwie nie wiem w jakim celu jeszcze reanimować ten temat?//

    Hmm…bo prawda zawsze warta jest reanimowania ? !

 5. Robert bardzo słuszne spostrzeżenia, ja dokładnie tak samo odebrałam ten niby żart o żonie.
  Dla mnie Swerdlow pomimo miny bohatera ….. 🙂 niesie w sobie dużo leków i obaw, bardzo dużo. wie w co się „bawi”…. i nie ma pewności iż wygra tą zabawę.

  Kiara.

 6. Serdelowy ma racje, wszystkie kobiety za wyjątkiem Azjatek a szczególnie Kambodżanek maja kuku na muniu.Widziałem wielokrotnie jak potrafią drażnić swoich panów bez powodu.Te zaburzenia psychiczne spowodowane są samostanowieniem o sobie.Wolność rozumowana jest jako niezależność i odrębność(własne sejfy), co w rezultacie prowadzi do samotności z która nie umieją(STRACH)sobie poradzić.Azjatki mają piękne Dusze,wszystkie się uśmiechają i są zadowolone,mężczyzna zajmuje miejsce partnera a jakiekolwiek wybryki ego, są NATYCHMIASTOWO wyciszane.
  http://www.dmc.tv/index.php?lang=en/

  1. Gaja – qcyp nie nienawidzi kobiet. On po prostu jest mięczakiem i się ich BOI.
   Ja nie wyobrażam sobie życia z jakąś ofermą, która jedyne co potrafi, to mi przytakiwać. Kobieta czy nie kobieta – każda relacja ma taką wartość, jaką wnoszą obie strony. No, ale żeby być z kimś, kto ma swoje zdanie, umieć w takiej relacji się znaleźć i rozmawiać, czasem w dodatku to cudze zdanie akceptując – to trzeba mieć trochę tzw. „jaj”.

   Natomiast osobnicy bez tego przydatku muszą mieć partnerkę, która będzie patrzeć weń jak w obrazek, i zachowywać się jak mały piesek. To żałosne.

   1. sundayman – masz rację i to jest dla kobiety ,sygnał ostrzegawczy ,że takiego osobnika jak Qcypuś , należy się wystrzegać 🙂 🙂 🙂

   2. Qcypuniunia zawsze jestem ciekawa więc pytam – jaki biznes jest dla ciebie skoro „ten cały biznes nie dla ciebie”…i co masz na myśli pisząc „ten” czyli jaki :)))

 7. Nie wszyscy maja podobny set up genetyczny . NIE WSZYSCY SA TACY SAMI > MOZE SKORE I WYGLAD MAJA TAKa SAMaale zrodlo spiryt jest inne . Aborygeni widzieli , ze Holendrzy nie maja po kolei z ich eterycznym cialem i ich spiryt jest bez wielkiego czuucia do natury a co za tym idzie do innego czlowieka i wlasciwie go nie maja( taka byla ocena aborygenow) . Ja zyje w malej spolecznosci i widze jaka jest zazdrosc . Sorry ale moj poglad na czlowieka ulegl diametralnej zmianie oceny . Nie wszyscy pochodza z tych samych planet i nie wszyscy maja dusze . Ten kto sie zbyt duzo nie uczy z ksiazek a wiecej analizuje swoje doswiadczenia z innymi ma wiecej Soul niz ten co siedzi w skryptach religijnych i innych mistrzow paplaniach i pisaniach i demagogi slownej .
  Znam ludzi , ktorzy wogole nie czytaja a rozpracuja psychologie i problemy innych w sekundzie 🙂 I potrafia wkomponowac sie w nature tych ludzi , ktorych rozpracuja . No nic kochani jak sie przepracuje z ludzmi uposledzonym 21 lat to ma sie zupelnie inny poglad na ludzkosc . I sie rozumie ludzi na wiecej poziomach . Wielki zaszczyt jest miec taka prace dla rozwoju osobistego . Zareczam ze lepiej pracowac z ludzmi w ciezkich warunkach jak medytowac na czubku gory z monks przez 20 lat .
  Jak mamy sie zachowac do moich dyskryminujacych podwazan wartosci czlowieka .Czy ja wywyzszam siebie Tak wywyzszam ale wartosc wywyzszania zrobilam zupelnie inna niz jest przyjeta w spoleczenstwie osobistego egoizmu .
  Poniewaz niektorzy ludzie sa bardziej wartosciowi a niektorzy mniej . Moja dyskryminacja spolecznosci jest jakby wica versa do nazistowska disktyminacji spolecznosci . Dlaczego teraz nie moze ona isc w druga strone i traktowac inaczej ludzi , ktorzy jeszcze maja serce i uczucia . Musze ich kultywowac i musze isc z ich pradem i szukac gdzie jeszcze zostali musze dyskryminowac nie wrtosciowych przedstwicieli ludzkosci , ktorzy tylko majatki i pieniadze maja w lebach i tylko pieniadze i SELF sa dla nich wolnoscia. Musze zaczac wywyzszac inne wartosci , ktore przynioslam ze swojego skromnego zycia i bede to robic za wszelka cene . Bede bezwzglednie niszczyc ludzkie pozadania bycia lepszym i bycia dominujacym( Mam prawo do oceny wiekszej niz ci co nie mieli stycznosci z prawdziwa spolecznoscia ludzmi ziemi a tylko uwazali za pempek swoich zainteresowan rodzine i swoje majatki i personalne sprawy ) Mam dosyc gadania o inteligencji cwaniakow i psychopatow . Kosciol Szatana zostal stworzony z psychopoatow a nie z diabla . Sa tam ludzie , ktorzy uwazaja wlasnie i tutaj jest problem . Co wspolczesni mistycy robia ucza”kosciola Szatana „. Miej wglad na self i tylko na siebie , organizuj swoja energie , mysl o wlasnym interesie i o swoim wnetrzu kochaj siebie ( dlaczego nie poprostu byc kochajacym ) . Czyzby ten nurt spirytuality poszedl w strone sztana . Wszyscy kreuja kosciol szatana na ziemi gdzie tylko nie spojrzysz . Zmiana calkowitej swiadomosci jest potrzebna .

  Moje obserwacje . Nie ma SELF . Jak robie energia to SELF nie egzystuje jestem w calej rzeczywistosci . Koniec tych bzdurnych nauk o SELF .!!!
  SELF to tylko jest spodniczka i ponczoszki na naogach to jest self .

  1. Kalina , właśnie dominacja to wyzysk ,na wszystkim i w wszystkim ,nazywam to wykrzywionym sumieniem ,i jeszcze maja czelność uważać się za ludzi dobroczynnych w swojej rozkoszy niszczenia i zabijania pokazują publicznie jak podają kromkę chleba jednej z milionów swoich ofiar .jednego co można im życzyć to to aby sami siebie doznali jednocześnie w wszystkich swoich ofiarach ,życzyć -bo to przecież nie jest nawet jakaś kara, Pozdrawiam

  2. @Kalina ………Ciekawe? ile ty jeszcze musisz zobaczyć aby przekonać się że postąpiłaś pochopnie przyjeżdżając do Polski?

 8. Kalinko masz dużo racji , potrzebna jest zmiana systemu wartości z tego materialnego zewnętrznego na ten ponad materialny wewnętrzny jako priorytet.

  Dla większości ludzi jest najważniejsze … CO MASZ…. , a nie kim jesteś….. JAK WYGLĄDASZ…. a, nie co sobą reprezentujesz, CO OPOWIADASZ…. anie jak żyjesz w obliczu tych informacji.
  A tak naprawdę MASZ tylko tyle CZŁOWIEKU co w SERCU swoim potrafiłeś jako piękno i dobro wyhodować… i nic więcej .. cala reszta to holograficzny miraż zmieniający się razem z mocą SERCA bicia.

  Czym więcej sensacji i blihtru i rozgłosu , tym więcej fascynacji i wszelakich reklam odbijanych jak sklonowane wizje.

  Prawda jest taka iż największe , najbardziej znaczące i najpiękniejsze rzeczy dzieją się na uboczu,w cichości bez bilbordów , medialnego krzyku i podziwów.

  Kto ma czyste serce zauważy , a kto zajęty jest szukaniem ciągle nowej sensacji, przejdzie obojętnie … pokiwa głową z myślą ….. naiwna… co ona może?????

  Masz rację niech tak będzie , bo widać wielkości ukrytej w „małości”….. nie są potrzebne wielkie podziwy , a jedynie rezultat wytrwałości w pięknieniu SERCA .

  Kiara.

  1. @Kiara: „widać wielkości ukrytej w „małości”….. nie są potrzebne wielkie podziwy , a jedynie rezultat wytrwałości w pięknieniu SERCA .”

   🙂

 9. Kalina Ładnie to ujęłaś „Jak robię energię to SELF nie egzystuje , jestem w całej rzeczywistości” Dobrego dnia Kalinko , pozdrawiam Cię serdecznie .

   1. Gaju ;mieszkam niedaleko lotnisk jedno jest małe , i z niego wzbijają się małe samoloty wynosząc spadochroniarzy tez robią różne akrobacje , ale w tym przypadku zabrakło po prostu powietrza ( gazu ) widać jak wytworzyło się podciśnienie ???

 10. Afryka
  „….something is killing scores here that is true, yes there are bodies in the streets and dumped in the waterways. But I have not seen one photo of ebola blistering etc they just seem to be dying of dysentery, cholera like symptoms.”
  And they wrote:
  „I am wondering if in fact a stargate has opened up here, or the Aldebaran’s ( Jest tam wiecej rass i robotow wlaczonych w akcje na ziemi – Biali niemieckiego nazistowskiego wygladu i humonoids reptois )are moving in, and locking things down allows them access to get set up?…”
  No wiec w Afryce sa wlascicielami tego kontynentu nie mieszkancy jego . Biedni murzyni mysla , ze to jest ich miejsce na ziemi a to jest najbardziej ochydnej po Anunaki cywilizacji Aldebaran.
  Smierc w Afryce jest wszedzie od wielu lat .

  1. Afrykanie odeszli od boga(NATURA) i za to są karani, to nie są Aborygeni, tam są rożne mieszanki.Niech brzuszaty Icke pojedzie do AUSTRALI to wtedy pogadamy.

 11. Dolina smierci w Jakucji ,to z tego miejsca zestrzelono prawdopodobnie nie meteoryt ale pojazd kosmiczny „Tunguski ” są dwie wersje odnosnie tamtejszych kotłów jedna ze to pozostałość po wojnie bogów druga ze to obecni reptyle tam urzędują , tereny te to bezludne tereny miejscowi po prostu umierali najprawdopodobniej na choroby popromienne dlatego setki lat nie zapuszczają się tam i nawet dokladnie nie pamiętają tych miejsc zresztą te miejsca przyroda skutecznie zakryła a obecne ekspedycje chorują na nieznane (choroby) https://www.youtube.com/watch?v=4o5HWAI1-XA https://www.youtube.com/watch?v=Io3KA2QemPg

 12. Mira pisze:Qcypuniunia zawsze jestem ciekawa więc pytam – jaki biznes jest dla ciebie skoro „ten cały biznes nie dla ciebie”…i co masz na myśli pisząc „ten” czyli jaki :)))

  ,,Ten”znaczy, urojone bycie z kimś dla miłości której oczywiście, nigdy nie było i nie będzie.Kobiety są bardzo sentymentalne a szczególnie biała rasa,co oczywiście wyklucza Miłość.Ten sentymentalizm jest traktowany przez ślepców jako czułość,wyrozumiałość,wrażliwość itd a tymczasem kryją się za tym Emocje które są formami ekspansji siebie(EGO). Taka osoba emocjonalna jest okrutna, jest pobudzona do nienawiści ,zazdrości,wojny, rzezi , gdy jej uczucia nie będą miały ujścia.A jako że większość z was jest w tym stanie nie ma w was MIŁOŚCI są tylko Emocje które ciągniecie za sobą do końca życia ,tak jak serdelow.Wiec śmiało można nazwać to biznesem emocjonalnym wzajemnego oszukiwania i fałszu w celu komfortu i poklasku społecznego.hihihihihihihi………………………………………ZAISTE! HA hahahihihi 🙂 🙂

  1. Jeśli chodzi o mnie to też nie podoba mi się „ten” tak przedstawiony przez ciebie biznes : //,,Ten”znaczy, urojone bycie z kimś dla miłości której oczywiście, nigdy nie było i nie będzie. Kobiety są bardzo sentymentalne a szczególnie biała rasa,co oczywiście wyklucza Miłość. Ten sentymentalizm jest traktowany przez ślepców jako czułość,wyrozumiałość,wrażliwość itd a tymczasem kryją się za tym Emocje które są formami ekspansji siebie(EGO). Taka osoba emocjonalna jest okrutna, jest pobudzona do nienawiści ,zazdrości,wojny, rzezi , gdy jej uczucia nie będą miały ujścia.//

   Napisałeś: //A jako że większość z was jest w tym stanie nie ma w was MIŁOŚCI są tylko Emocje które ciągniecie za sobą do końca życia ,tak jak serdelow.Wiec śmiało można nazwać to biznesem emocjonalnym wzajemnego oszukiwania i fałszu w celu komfortu i poklasku społecznego.hihihihihihihi//
   Jednak moje pytanie dotyczyło ciebie/miałeś pisać o sobie więc może tak jest z wami/z tobą hehe albo buu bee bo zaiste jest smutne jeśli tak jest – ja akurat nie równam/nie nazywam emocji Miłością więc tu pudło!

   ps . Jak taki szczery jesteś to jeszcze napisz kogo miałeś na myśli pisząc „was” bo zważywszy na kontekst/dialog miedzy @Gaja @sundayman – nie chce wskazywać ale widać tu kogo – a jkby mi się oberwało/klasyka hehehe albo buu bee

   1. Wszyscy jesteście emocjonalni 98% ziemian, dlatego inne cywilizacje robią na was doświadczenia.CZYM WIĘCEJ EMOCJI TYM WIĘKSZA SZANSA NA STÓŁ Z NIERDZEWKI i badanie przez 3 metrowego doktora.

   1. Duchowo czuje się ABORYGENEM ,Lubię prostotę i kobiety które malują tak jak Kalina,Devi/HA hahahihihi 🙂 🙂 Wiec nie do końca jestem biały/ z żółtym i czarnymi mam najlepszy kontakt.

Comments are closed.