UFO? Oni już tu są! – 20.04.2012

– Paweł Nogal oraz Janusz Zagórski dyskutują na temat postrzeganej przez nasz rzeczywistości.
– Klaus Dona – ukryta historia ludzkiej rasy

8 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 20.04.2012

 1. Przykładowe filmy z tłumaczeniem na j. polski Georga Kavassilasa:
  http://www.youtube.com/playlist?list=PL5B3CDBEF1575EF6C&feature=view_all
  http://www.youtube.com/watch?v=HnhaaWccrw0, zapraszam na mój kanał po inne tłumaczenia Georga, a Kpaax to mój dobry kolega, którego kanał oraz tłumaczenia znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/user/MrKpaax. Pozdrawiam i dziękuję za opublikowanie po raz pierwszy w polskiej niezależnej telewizji wiedzy Georga 🙂 Cieszę się, że w końcu został doceniony.

 2. Dziekuję za bardzo ciekawy program, błyskotliwą rozmowę. Jak zawsze Janusz i Paweł prezentują w rozmowach niedościgły horyzont, oby przezentowali więcej takich twórczych dyskusji.

 3. Jak zwykle ciekawy program i Pan Janusz po raz kolejny odnosi się do sfery tzw. ufo w kontekście wierzeń religijnych w sposób zbliżony do mojego ufo- istoty fizyczne o podwójnej charakterystyce tj. istoty nieprzyjazne człowiekowi zwane demonami/szatanami degradujące ludzkość do roli zwierzęcia zamkniętego w technologii oraz istoty przyjazne wspierające ludzkość w rozwoju duchowym zwane w biblii aniołami/pośrednikami wspierające wymiar czysto duchowy/boski/uczuciowy z misją Jezus włącznie 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 4. @ Driada jak Kpaax to ten sam KPax co kiedyś się na davidicke.pl udzielał, to uściskaj go serdecznie ode mnie
  jak nie ta sama postać, to go też uściskaj bo kawał dobrej roboty zrobił 🙂

 5. Dzięki Driada za naprowadzenie na Georga Kavassilasa – rozległą wiedzę duchową tej istoty. Jeśli to ,co opowiada o 4 W jest ‚prawdziwszą prawdą’, to boska matryca A. Burdziaka winna być …nieco zweryfikowana… George K. zaleca ominięcie 4 Wymiaru (jako przyczółka Reptilian) i świadomość dążenia wprost do 5 Gęstości
  od 15 – 17 min
  http://www.youtube.com/watch?v=HnhaaWccrw0

 6. Brawo,
  jestem pod wrażeniem! Ale nawet nie tyle pod wrażeniem wiedzy i wyczucia prowadzących, ale tego, że mam bardzo podobny (czy wrecz taki sam) obraz świata tyle, że wyniesiony z nauk buddyjskich i wlasnej praktyki medytacji.
  Tym bardziej jest to dla mnie potwierdzeniem- bo nie tylko z jednego źrodła idzie taki przekaz, ale z wielu.

Comments are closed.