UFO? Oni już tu są! – 20.09.2013

Materiał archiwalny z Wylatowa.

Króciutki materiał, wywiad Janusza Zagórskiego ze świadkiem manifestacji niezidentyfikowanego obiektu, obserwowanego w Wylatowie w 2003 roku.

Zapis panelu dyskusyjnego, który miał miejsce na XVII UFO Forum.

27 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 20.09.2013

 1. lipne starocie no i miałem racje że audycja schodzi na psy.Jest tyle tematów zwiazanych z ufo a tu jakieś archiwum no co z tą NTV? aszczególnie z programem Oni iuz tu są. Będę narzekał mam do tego prawo i jestem coraz bardziej zawiedziony>Dobrze że na youtube pojawił sie ciag programów pt:Nie uwierzysz tam pan Stanisław Barski komentuje te ciekawe zjawiska . No i dobrze chociaż to jest>Pozdro dla poszukiwaczy prawdy i skywatcherów 🙂

 2. Niech mi ktoś wyjaśni tą ciekawa sprawę,mianowicie że program nadawany w piątki UFO? ONI JUŻ TU SĄ cieszący się zawsze najwyższa oglądalnością pośród wszystkich audycji tygodnia nagle pikuje i zjeżdża po równi pochyłej.Myślą że ludzie czekający akurat i właśnie na ten program są naprawdę zawiedzeni zdołowani że audycja która miała największe wzięcie podupada .Szkoda. nie wiem może szanowny pan Janusz Zagórski jest zbyt zajęty jeśli tak to przepraszam za krytykę. No ale przecież z tego co wiem właśnie te tematy i sprawy związane z inteligencja pozaziemska UFO i te fenomeny najbardziej go intrygują i frapują . Pogubiłem się już.
  YOUTUBE programy pt: Nie uwierzysz (sprawy związane z Ufo) dla wszystkich którym brakuje tych spraw

 3. incognito

  wiem ze masz parcie,ale uwierz ze kiedys podobnie podchodziłem do tematu UFO ,ale dzis ? to mnie praktycznie juz nie interesuje bo niby co ? ja nie szukam juz potwierdzenia czy sa czy nie, bo ja mam juz pewność ,dziwi mnie jednak i tak wieloletni zapał do tych zjawisk p.Zagórskiego, bo mnie on juz całkowicie znudził …..

  Lepiej sie zacznij zastanawiać czy są dobrzy czy zli te przybysze …ja przestałem wierzyć juz w ich dobro , i rzekome prawa wszechświata ze niby nie mogą ingerować i takie tam popierdółki, dla mnie oni są wcielonym złem. Kiedys leciał bym do nich z otwartymi rekami ale teraz ? chyba bez gnata bym nie podszedł ,a najlepiej to uciekać jak najdalej ….Całe zło na ziemi zaczynam postrzegać jako od nich a ludzie na stanowiskach rządowych sa pod ich pod kontrolą nieświadomą ,najnormalniej ujmując sa ich marionetkami.
  To tak pokrótce 18 lat podniecania sie UFO. Nie trać czasu na te bzdury zacznij sie zastanawiać nad sensem twojego życia , a uwierz mi nie jest to łatwe.

 4. większość satelit stoi w miejscu na wysokości geostacjonarnej ,nie mogą sie poruszać bo co chwila byśmy tracili sygnał z telefonów czy telewizorów,czy z gps

  Jedynie satelity szpiegowskie zmieniają tory lotu a bardziej sie zatrzymują aby nie tracić paliwa a ziemia sie okręcając sama dotrze do punktu jaki obrany został przez satelitę .Poza tym satelity wielkości metra czy 2 nie maga byc widoczne jako kule światła z odległości 200 km. w ogóle byście ich nie widzieli…..Jak słyszę takie wypowiedzi to mnie kurwica bierze. W dodatku takie kule gasną i sie zapalają wiec nijak sie to ma do satelit .
  Ale zawsze słysze satelity, satelity albo zasrane lampiony …….a najlepsze tłumaczenia naukowców GAZ z BAGIEN

 5. No niestety, odczucia jak wyżej opisane. A podobno dzieje się w temacie naprawdę dużo. Z jednej strony to zrozumiałe, że nie jest prosto zrobić ciekawy program – bo wymaga to dużo wysiłku i pomysłowości ale z drugiej strony dawanie takiej „zapchajdziury” no nie wiem…

 6. Bardzo cenię Waszą telewizję. Sporo się z niej nauczyłem na temat ekonomii (a jestem ekonomistą z wykształcenia) oraz na tematy ogólne (bardzo trafnie analizujecie otaczającą nas rzeczywistość).
  Jednak muszę zwrócić uwagę – w newsie jest błąd ortograficzny – nie pisze się „światek” tylko „świadek” – jeżeli mówimy tutaj o osobie.
  Każdy może się pomylić, jednak takie potknięcia na stronie to tylko kolejny argument dla tzw „scepów” (lub innych krytykantów), aby poważnie Was nie brać.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  //
  Dzięki za czujność. Poprawiono.

  Voytek – [Admin]

 7. incognito pisze:
  ‚UFO? ONI JUŻ TU SĄ cieszący się zawsze najwyższa oglądalnością pośród wszystkich audycji tygodnia nagle pikuje i zjeżdża po równi pochyłej.Myślą że ludzie czekający akurat i właśnie na ten program są naprawdę zawiedzeni zdołowani’

  Jesteś zdołowany? Może mylisz się co do większości ‚Ufo-Widzów’ którzy co pewien piątek chcieliby sobie odpocząć od tego…tempa ufologicznego, takiego odpoczynku ‚na zdrowie’ w sensie co za dużo to nie koniecznie zdrowo.

  Elohim pisze:
  ‚dziwi mnie jednak i tak wieloletni zapał do tych zjawisk p.Zagórskiego, bo mnie on już całkowicie znudził’

  A to mnie…zdziwiłeś! Żeby nie ta stałość dziennikarska, redaktorska Janusza Z. takim widzom jak Ty (i innym którzy lubią ‚piętki’) do dziś mętliło by się co to satelita a co…inny obiekt. Nie porównuj się z prowadzącymi te programy, bo robią to dla innych, a nie dla siebie tak jak Ty – żeby to czy tamto mogło Cię nudzić czy nie nudzić. Z takim podejściem jakie ‚proponujesz’ prowadzącym (czy się nie znudzili…) nie zaistniała by w ogóle Ntv, więc o co Ci chodzi? Jakieś skrajnie umysłowe paradoksy uprawiasz

 8. Mnie znudziły programy typu: „Nie do wiary”, „Nie uwierzysz”, Prawda czy fikcja”, lub strony „niewiarygodne.pl”, „paranormalne.pl”. Same tytuły mnie już zniechęcają.

 9. Sytuacja jest jasna i wygląda tak-w Polsce wiele osób zajmuje się tematyką UFO-chociażby Fundacja Nautilus czy wspomniane -Nie uwierzysz-problemem jest brak współpracy-takie typowe dla polskiej rzeczywistości.Gdyby te 3 podmioty-NTV,Nautilus i Nie uwierzysz połączyły się na rozsądnie wypracowanych warunkach,to konkretów byłoby dużo więcej , audycje byłyby ciekawsze i powstałyby korzyści dla wszystkich zainteresowanych.Ja się wcale nie dziwię NTV-zwyczajnie orze jak może-te kikla osób zatrudnionych w NTV nie podoła zadaniu na 100 procent-bo zwyczajnie podołać nie może-to sie zwyczajnie nie da.Inną sprawą jest nasza niewypowiedziana tęsknota do niepublikowanego wywiadu z obcym na który tak serio czekamy aby powiedzieć-to jest super telewizja.Ze swojej strony nie mam wymagań do działu UFO-chętnie oglądnę to co sie da obejrzeć,bo satelitarnej postanowiłem nie kupować a belgijska tv jest deko nie dla mnie.Odnośnie Wylatowa…Janusz Zagórski zrobił dobrą robotę-bardzo dobrą robotę.

 10. gregory a może się nie mylę co ? Posłuchaj sobie lepiej Tadeusza Owsianki to dopiero ciekawe sprawy hehe takich programów mi nie brakuje a nawet mym zdaniem są kompletnie zbędne bo robią ludziom naiwnym wodę z mózgu

 11. UFO moga byc: szpiegowskimi dronami, niezidentyfikowanymi eksperymentalnymi samolotami, dopiero potem statkami kosmitow, miedzywymiarowymi zjawiskami (np przybysze z przyszlosci) i na koncu duchy przybierajace postac kosmitow i pojazdow (ktore w zasadzie wygladaja przewaznie jak kula swiatla) Moga to byc tez naturalne zjawiska przyrodnicze mylone z technologiami, moga to byc halucynacje urojenia.. Napewno nie powiedzial bym ze UFO to kosmici, bo mozliwe ze kosmici to najdalsze najglupsze wyjasnienie, najmniej prawdopodobne.

 12. Przecież my jedząc mięso, chodując zwierzęta też przeszkadzamy zwierzętom w ich rozwoju.
  Nie możemy ich jednorazowo zlikwidować bo nie będziemy mieli co jeść.
  Naszym zadaniem jest zrozumieć co się dzieje i powiedzieć dość. Zadbać o NASZ CZŁOWIECZY LOS. Wówczas i nasi oprawcy będą musieli kombinować inaczej a nie brnąć dalej w samowolkę. Nam trzeba wrócić do PRAW BOSKICH.
  Wszyscy tu maja się rozwijać a nie dogadzać uzurpatorom.

 13. Panowie – szacun – b. ciekawa dyskusja.
  Pytania stawiane na najgłębszych poziomach a nie jedynie w technikaliach.

  Rozumiem Janusza – przy dzisiejszej technologi sprzętowej
  można wygenerować dowolne materiały filmowe czy zdjęciowe, wyglądające hiper-realistycznie, w kinie świetnie to robi Blomkamp w Dysktrykcie czy Elizjum.
  Zrobienie fake’a dla człowieka obrytego w postprodukcji nie jest wielkim halo.
  Przykład poniżej – kot zgdnie który z obrazków jest prawdziwy.
  „Zdjęcia obcych” : http://www.youtube.com/watch?v=8I3TBX30tcE

  Ale obiekty – orby sfotografowane na polu, powinny się znaleźć jako dodatek do każdej audycji 🙂

  @Sylwek01
  Masz rację, większość oglądających nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niewielką ilością osób – jak wielką masę tematów ogarnia NTV.
  Nie ma zespołów opłacanych do zajmowania się tylko daną dziedziną.

  Więcej wsparcia – więcej możliwości.

 14. ja jestem natomiast ciekawy jak Pan Janusz zamierza rozgraniczyć co jest na tym swiecie dobrem a co złem.
  Przecież to zalezy od punktu siedzenia, ale on też sie nieustannie zmienia.

  Pawel Nogal bardziej do mnie przemówił tą myslą, ze tak gadać to mozna do rana i co z tego wynika??

  Panie Januszu- moj mistrz zen mowi mi tak: więcej zrozumienia to znaczy więcej ignorancji 🙂
  pozdrawiam

 15. Uważam, że mamy prawo narzekać. Tak jak w państwie, często motorem reform są protesty i strajki, tutaj również nasze protesty doprowadzą do zmian. Oczywiście nie muszą się one nam podobać np. pod wpływem naszego gderania Janusz wyrzuci z ramówki piątkowe UFO i ogłosi, że od tego momentu będzie to program pojawiający się raz na miesiąc. I skończy się marudzenie… :))

 16. A tak przy okazji.
  Zauważam wielki mur między tym co jest na wizji, a społecznością . Przecież, aż się prosi by Janusz na wizji odpowiadał na postawione w komentarzach pytania, polemizował z nimi etc. Macie forum, które żyje swoim życiem – na wizji w ogóle go nie zauważacie. Czasem czuję się jakbym oglądał telewizję reżimową – TV prezentuje swoje, a ludzie gadają swoje. Przecież to jest 21 wiek, dlaczego nie wciągnąć do TV zwykłych ludzi? Idealnie nadaje się do tego Google Hangouts – można zaprosić do programu kilku rozmówców, którzy będą się wypowiadali . Tu jest świetna prezentacja jak mogłoby to wyglądać: http://www.youtube.com/watch?v=xvdhSH3nGZI

 17. Satelita jest rodzaju męskiego dlatego w liczbie mnogiej jest SATELITÓW a nie satelit . Wszyscy tu niby wiedzący a także inni internauci używają tego zwrotu. Dotyczy to też słowa cudzysłów – powinno się mówić w CUDZYSŁOWIE a nie cudzysłowiu , NP. CUDZYSŁOWU, CUDZYSŁOWÓW .Nauczcie się mówić i pisać po polsku a wtedy „nauczajcie wszystkie narody”. Dotyczy to też pana Zagórskiego, który jeszcze ma wadę wciskania swoich mądrości przerywając dyskusję i wygłaszając monolog, którego nie śmią przerwać goście i patrzą na niego z politowaniem. No ale może jest pan Janusz jak „wiedząca z Matrixa”.

 18. Nie uwierzysz-problemem jest brak współpracy-takie typowe dla polskiej rzeczywistości…powiadacie …

  Jak myślisz dlaczego komentarze pod audycjami nt UFO czy Obcych często są wyłączone? Bo poziom agresji, wyzwisk i nienawiści jakie wyzwala ta tematyka jest nie do przyjęcia. Wygłosiłem kiedyś wykład pt „O czym nie mówi nam NASA” opierając się tylko i wyłącznie na oryginalnych zdjęciach…ilość wyzwisk o debili, kłamcy i chorego psychicznie jest naprawdę niewiarygodna..bardziej niż zdjęcia… i teoriach o których mówię, nawet one nie są aż tak niewiarygodne jak to co się dzieje wśród ludzi. Ufologia w Polsce to cuchnące bagno od którego trzymam się już daleka, nie można powiedzieć publicznie jakiejkolwiek teorii by cię ludzie nie opluli i obrzucili stekiem najgorszych wyzwisk. Występowanie publicznie z tą tematyką jest już niemal całkowicie niemożliwe, mam bardzo ciekawe relacje z naprawdę niesamowitych miejsc, świadków…każdemu z kim nawiąże kontakt odradzam absolutnie mówienie o tym publicznie i sam o nich nigdy nie powiem. Mówicie że audycje „Oni już tu są” są nudne…ale to wy widzowie doprowadziliście do tego że „rzygać się chce” kiedy człowiek ma wystąpić i powiedzieć coś na temat UFO i obcych…o okultyźmie nie wspomnę nawet. Nie spodziewajcie aby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach szanujący się i robiący coś z pasją dzielił się publicznie na lamach np NTV czymkolwiek, te czasy przeszły do historii, ujawniając tym samym zwykłą patologię społeczną, głębokie upośledzenie umysłowe tzw środowisk alternatywnych w tematyce wymagających zwykłej tolerancji na inne poglądy…Zresztą nawet gdybym się zdecydował jakimś cudem na wystąpienie to szkoda mojego czasu po prostu na darmowe wykłady z których nie ma ani grosza…a już nawet jakiejkolwiek satysfakcji z przekazywanej wiedzy…i banalna sprawa, zamiast tracić swój czas wolę sobie odpocząć i obejrzeć jakiś film. A NTV zdominują głupcy którzy chcą się wypromować lub dezinformatorzy jak np Swierdłow.

  cytat”Myślą że ludzie czekający akurat i właśnie na ten program są naprawdę zawiedzeni zdołowani że audycja która miała największe wzięcie podupada .”

  amen…

 19. @Redmuluc

  „Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.”
  – Gandhi Mahatma

  Jeżeli obrzucają wyzwiskami to dobrze – znaczy, że walczą, czyli są już na trzecim etapie po ingnorowaniu i wyśmiewaniu.

 20. @Redmuluc
  Przecież m.in. dzięki ntv wypromowałeś się, więc nie pisz głupot o komentarzach… Jakoś np. dla p. Owsianko nie przeszkadzają i zrobił prawie 50 odcinków…

 21. Nie pisz mi pajacu że dzięki NTV się wypromowałem bo zanim NTV zaistniało przetłumaczyliśmy dziesiątki filmów a moja strona funkcjonowała doskonale i byliśmy o wiele bardziej popularni niż niszowa strona Janusza, NTV nawet w planach nie było kiedy na YT miałem ponad 2 miliony wejść. Przewróciło ci się w główce ? Bajki Owsianki…wow 50 odcinków bredni o niczym.

 22. Przy okazji to jest na odwrót z tą „promocją” przypomnij mi jakim cudem Zagórski mnie wypromował bo jakoś nie kumam ? Z tego co wiem to promocja dotyczyła np Dariusza Kwietnia. To ludzie zaproszeni wygłaszają wykłady za darmo poświęcając swój czas i pieniądze. Co mi dało niby takiego NTV w „promocji” ? „Sławę” , gównianą popularność ?, kasę ? bo ja tego nie widzę Panie kkk co się nawet nie umie podpisać. Z tego co wiem to jest na odwrót ciekawi ludzie napędzają „oglądalność” a NTV sama w sobie nic nie daje ani nie promuje. Uważam a skrajną bezczelność tego typu teksty które utwierdzają mnie w przekonaniu co do moich powyższych uwag.

 23. Promuje,promuje-pieniądz alternatywny-zbawienie dla spłeczności lokalnych.Odniosę sie do wpisu ronina-chodzi o ten mur pomiędzy Januszem a nami.To trzeba rozumieć-Janusz-jak sie go rozprawi chociażby numerologicznie ma bardzo czułą duszę-delikatną ,chetną do współpracy,brzydzącą sie agresją i podłością-numerologicznie można powiedzieć-to ziemia czekająca na ziarno które ta ziemia urodzi-można obsiewać bez komentarza.Objawia-przedstawia sie jako rodzinnny człowiek którego najwiekszą porażką będzie poczucie sie niepotrzebnym.Janusz skończy w sposób spełniony lub nie-Mickiewicz jest przykładem spełnionym,ale po latach-z poślizgiem-można by powiedzieć,że to nieprawda.Cel Janusza -projekty i ich realizacja,bo Janusz nie tylko potrafi projektować-potrafi również realizować.Więc -ronin-postaraj się proszę zrozumieć Janusza-on chciałby wszystkich wziąć do rodziny i otoczyć opieką,ale jego czułe serce i wewnętrzna delikatność nie pozwala na polemiki,bo to nie współgra-możesz mieć rację,ale po co o tym Ciebie informować?Dlatego przy Januszu będziemy widzieć biznesmenów-bardzo konkretnych,widzieć uzdrowicieli-nie leczących zębów-ale to mój zgryzliwy dopisek,ludzi sztuki,medytujących.Janusz poszukuje-odwołując sie do innych-to już jest dowód na wielkość człowieka.Myślę,że Janusz nie musi komentować naszych wpisów-nie musi ich czytać-pod warunkiem,że będzie wiedział co napisano.Myślę też,że stanie sie to,co ma się stać i Janusz-tylko i aż wprowadzi do gminy człowieka -nie zdobędzie większości-nie on będzie gminą zarządzał,ale w jakiejś części współdecydował i to będzie sukces który przyniesie za parę lat totalną klęskę albo rozwój.Antidotum przciwko klęsce jest ten pan który bał się mówić-ten pan który nie przyjął odznaczenia od prezydenta Komorowskiego-jest certyfikat -oby trwały.

 24. @Redmuluc

  Kompromitujesz się w każdej dyskusji, już niewielu traktuje twoją osobę poważnie… Potrafisz tylko wyzywać i obrażać… Z punktu widzenia przeciętnego człowieka twoje wywody są jeszcze większymi bredniami niż wykłady p. Owsianko.

  Rozumiem, że zazdrościsz Icke’owi dochodów ale musisz zrozumieć jedno – Polska to zbyt mały rynek żeby na jaszczurkach zarabiać miliony. Masz dwa wyjścia – nauczyć się perfekt angielskiego (czytając ostatnie dzieło tłumaczone przez was to aż zęby bolą) lub wykombinować jeszcze bardziej absurdalną teorię i puścić ją w świat.

 25. Co ty nie powiesz…. Zazdroszczę Ickowi milionów, tych które nie istnieją? pewnie tak samo (…) ja ty Rajskiej sławy. Przestaw swoje imię i nazwisko to potem pogadamy (…). Do twojej informacji książka zastała przetłumaczona dobrze i przepuszczona przez korektę i sprzedaje się bardzo dobrze. Napisz (…) kto według ciebie jest wiarygodny wg przeciętnego człowieka. Do twojej wiadomości (…). Przetłumacz jakiś film to potem pogadamy na temat kto Ciebie traktuje poważnie..napisz tylko jak się nazywasz i dla kogo pracujesz. Ale skoro Owsianko z sekty Antrovis (…) dla Ciebie to guru to nie mam więcej pytań. Przy okazji (…) to mamy dowody o jakich ci się nie śniło.

  //
  Redmuluc,
  wykropkowałem epitety i proszę merytorycznie bez wyzwisk, epitetów i wycieczek osobistych.

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.