UFO? Oni już tu są! – 21.03.2014

Do filmu są polskie napisy.
Ziria & Erkriel to przedstawiciele istot z wymiaru wibracji o wiele subtelniejszych niż nasz poziom materialny.

146 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 21.03.2014

  1. W prawym dolnym rogu jest ikonka i podpis napisy. trzeba to kliknąc i wybrac opcję włącz.

  2. Trzeci od prawej prostokącik na dole klikasz i masz napisy. To jeszcze nie koniec, musisz uważnie przeczytać i zrozumieć w przeciwnym razie skomentujesz ten film tak jak to zrobił „wszechwiedzący”ego-umysł niejakiego incognito. A wystarczyło napisać: Mój komentarz(czyli incognito) jest oczywistą dezinformacją. Radykalizm takiej ogłupiającej propagandy jest wręcz nieprawdopodobny a poszukiwacze prawdy zachłystują się ze zdumienia, że odkryli prymitywne życie w kosmosie i dowód na to jest na tych kumentarzach!(na miano komentarza trzeba sobie zapracować) 🙂
   Najtrudniej przezwyciężyć własną umysłową propagandę! Znam ten ból, ból ból i po tobie – stać cię już tylko na kumentarz!

 1. Wielu ludzi nauki zajmuje się kolekcjonowaniem danych na temat UFO i zdaniem wielu z nich pewne detale ukazujących się pojazdów zaprzeczają prawom fizyki. Niezwykłe szybkości, nagłe przyspieszenia, niezwykle ciasne zakręty, wszystko to odbywa się z takimi szybkościami, ze nawet gdyby pojazd taki był solidnym dyskiem stalowym, dysk taki rozsypałby się na kawałki pod wpływem sił grawitacyjnych.

  Jest warte wzmianki, że nigdy nie zaobserwowano UFO odlatujące w przestrzeń kosmiczną czy też przybywające z tej przestrzeni.

  Wiele takich spotkań z UFO sprawia wrażenie, że są to hologramy wyświetlane w atmosferze, ponieważ obserwowalne szybkości są zupełnie nierealne i jedynie szybkość przemieszczania się hologramów wyjaśnia logicznie aspekt szybkości oraz owych niezwykłych manewrów.

  Istnieje także spora grupa… kultów UFO. Wiele z nich było raportowanych przez największe sieci telewizyjne.

  Właśnie duchowy aspekt UFO daje nam najwięcej materiału do przemyślenia.

  Co jest szczególnie ciekawe, ludzie, którzy byli pod obdukcją UFO często w przerażeniu wzywali imienia Isusa czy też Chrystusa. Ku ich wielkiemu zdziwieniu Kosmici natychmiast znikali!

  Już sam aspekt znikania jest poważnym krokiem do rozwikłania tej zagadki. Znikanie wyraźnie sugeruje, że Kosmici są z innego wymiaru, że nie są istotami materialnymi, ale istotami duchowymi.

  Większość już się doskonale orientuje dokąd zmierzam! 🙂

  Obcy, Kosmici to demony!

  Sceptyków muszę nieco zmartwić ponieważ wielu poważnych naukowców także wspiera taką wersję.

  Doskonale znany w kręgach UFO-logów astronom J. Alan Hynek, także nieżyjący już francuski fizyk Jaques Vallee to znani agnostycy. Nie tylko doskonali naukowcy znający doskonale temat ale ludzie pozbawieni jakichkolwiek religijnych wierzeń. Nikt nie moze ich podejrzewać o chrześcijaństwo oraz naginanie faktów pod tym kątem.

  Jednakże obaj naukowcy wyraźnie i publicznie stwierdzili:

  Hynek – „Ufo powoduje fizyczne efekty w identyczny sposób, w jaki duch może produkować bardzo realne fizyczne efekty.” (http://www.ntskeptics.org/news/news2004-02-03.htm)

  Vallee – „Fenomen UFO reprezentuje dowody innych wymiarów poza czasem i przestrzenią… Jest to duchowy system który działa na ludzi oraz ich używa.”

  Hynek – UFO zjawisko, studiowane przez moich kolegów oraz mnie, świadczy o działaniu jakiejś formy inteligencji… ale skąd ta inteligencja pochodzi, czy to jest naprawdę extra-terrestrial, albo przedstawia wyższą rzeczywistość jeszcze nie rozpoznaną przez naukę, albo nawet jeżeli to jest w jakiś sposób manifestowana inna dziwna paranormalna oznaka naszej własnej inteligencji, oto, o co właściwie pytamy. (http://www.ufologie.net/htm/hynekun.htm [EN])

  Jest także chrześcijański astronom/fizyk – Hugh Ross , który badając przez wiele lat oraz będąc znanym autorytetem w tej dziedzinie stwierdził publicznie, że…

  UFO jest nie materialne, ponieważ nie stosuje się do praw fizyki. Mogą oni być przykładowo widzialni na radarze, ale okiem niewidoczni czy widoczni okiem ale niewidzialni dla radaru. Oni nagle skręcają w niemożliwy sposób oraz zatrzymują się w natychmiastowy sposób, pojawiają się nagle i nagle znikają. Topią asfalt i palą trawę bez ognia czy płomienia. Wygląda to na oczywiste, że UFO, jeżeli coś takiego istnieje, musi być związane a aktywnością demonów. (Lights in the Sky and Little Green Men -Światła na niebie i małe zielone ludziki – http://www.8bm.com/diatribes/volume02/016/316.htm [EN])

  Istnieje wiele podobnych opinii pośród profesjonalnych badaczy tego tematu. Istnieje wiele sprawozdań potwierdzających… egzorcyzmy z UFO. Wystarczy nieco pogooglować aby znaleźć natychmiast powiązania pomiędzy egzorcyzmami podczas obdukcji UFO. Podczas poszukiwań natychmiast oba tematy występują jednocześnie.

  Dlaczego ‚Kosmici’ uciekają przez Isusem? Bóg powierzył Chrystusowi władzę nad wszystkim za wyjątkiem siebie. Isus ma najwyższą władzę we wszechświecie i władza ta nie tylko obejmuje ludzkość oraz siły anielskie. Władza ta obejmuje także demony i samego Lucyfera, który jest ich władcą. To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak demonów jak i Kosmitów, ponieważ są to te same istoty, istoty duchowe nie posiadające fizycznych ciał. Dlatego ich fotografie, jeżeli już są, są nieostre albo nie ma ich wcale.

 2. Manifestacje UFO, Kosmitów to nic innego jak manifestacje demonów

  Istnieje wiele cech charakterystycznych owych istot. Najbardziej rzucającą się w oczy jest… ich kłamliwość. Jak doskonale wiemy, kłamstwo jest synonimem szatana i osoby posługujące się stale kłamstwem muszą mieć szatańskie cechy. Jak już czytelnik się domyśla, cała ta witryna obnaża kłamstwa świata nauki, świata religii, świata polityki jako świata pełnego kłamstw a więc witryna ta ukazuje prawdę o wpływie Lucyfera, ojca kłamstwa na naszą planetę.

  W tym świetle, UFO czy postrzegania pozazmysłowe, informacje uzyskiwane od istot zmarłych, to wszystko jest jednym wielkim stekiem kłamstw!

  Kiedyś robiłem dogłębne poszukiwania w świecie duchów osób zmarłych. Istnieje niezwykle ciekawa witryna australijska poważnego badacza – Victora Zammita. http://www.victorzammit.com/, byłego sędziego Sądu Najwyższego w Australii.

  Na jego witrynie jest mnóstwo doskonale udokumentowanych przypadków kontaktów z osobami zmarłymi oraz wielu zjawisk spirytystycznych. Victor niestety nie widzi tego jako manifestacji demonów ale uważa, że rzeczywiście kontaktujemy się ze zmarłymi osobami.

  Czytałem znane wielu ludziom dzieła Silver Birch (Srebrna Brzoza) oraz White Eagle (Biały Orzeł) rzekome duchy Indian amerykańskich, które podyktowały nam rady, w jaki sposób powinniśmy żyć i postępować. Jest tego masa! Istnieje wiele dzieł podyktowanych przez osoby nie z tego świata. Jedną z najbardziej znanych jest Księga Urantii oraz… Powrót Arthura Conan Doyle

  Wikipedia oczywiście darzy większym szacunkiem Księgę Urantii niż Biblię. Dlaczego mnie to nie dziwi? Ale ciekawa jest sprawa z książką Arthura Conana Doyle’a. Książka ta była wydana w roku 1994! Doyle zmarł w roku 1930! Book of The Beyond

  Książki te powstały podczas seansów spirytystycznych podyktowane przez ‚gości’ z tamtej strony.

  Problem z takimi informacjami polega na tym, że są one tak wiarygodne, jak materiały prezentowany w polskich gazetach czy innych mediach. Stek kłamstw. W tym kontekście wydaje się jasne, kto nam się przedstawia jako UFO czy duchy zmarłych. Demony.

  Jaka jest przyczyna rozpowszechniania informacji na temat UFO?

  Świat kontrolowany przez demony i Lucyfera chce nam udowodnić, że jesteśmy ich, czyli UFO tworem i powinniśmy ich wielbić. Wszystkie owe działania mediów, rozpowszechnianie informacji i filmów o UFO ma to właśnie na celu. Wojna z Bogiem, Jego Słowem czyli Biblią a w zamian za Boga daje się nam UFO, czy też Annuaki, oraz przebudzenie duchowe zwane New Age! Jest to oczywiście stare jak świat oszustwo, którego celem jest… wielbienie Lucyfera.

  Na szczęście mamy dobrego Boga, który swą inteligencją, wiedzą oraz mocą przerasta wszystko we wszechświecie i ów dobry Bóg przewidział dawno temu tego typu manipulacje człowiekiem.

  2 Tesaloniczan 2:(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.

  Werset ten wyraźnie mówi nam o planach szatańskich ustanowienia istoty, która będzie podawała się za Boga. Cała owa akcja ma polegać na… oszustwie. Dzięki oszustwie nastąpi także odstępstwo od Prawdy.

  Inny werset:

  2 Tymoteusza 3:(13) Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło, błądząc sami i drugich w błąd wprowadzając.

  2 Tesaloniczan 2:(6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Isus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13)

  Objawienie tak określa nam działalność owych istot duchowych, czyli duchów.

  Objawienie 16:(13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; (14) a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.

  Oto prawda o naszym świecie. Duchy demonów zgromadzają królów całej ziemi przeciwko Bogu! Oto największa tajemnica świata, ukrywana dotychczas przed nami.

  Objawienie 12:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

  Na wielu stronach tej witryny mamy masę dowodów, że c a ł y świat jest zwodzony w niemal każdym aspekcie, z oszustwem UFO włącznie.

  I kolejny element Prawdy, także z Objawienia, który wyjawia nam ową tajemnicę.

  Objawienie 12:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

  Poniżej przykład, jak działa dezinformacja szatańska. Mamy film z UFO, złapanym przez Rosjan. Widać dwa dyski wiezione na ciężarówkach.

  Film jest oczywistą dezinformacją. Radykalizm takiej ogłupiającej propagandy jest wręcz nieprawdopodobny a poszukiwacze prawdy zachłystują się ze zdumienia, że odkryli życie kosmosie i dowód na to jest na tych ciężarówkach!

  Rosjanie złapali UFO, wieźli je ciężarówkami w taki sposób, aby każdy mógł widzieć a nawet sfilmować. Zrobiono celowy pokaz, ustawiono kamerzystę aby sfilmował ten cyrk i celowo odkryto rzekome dyski, aby je było dokładnie widać w świetle lamp ulicznych! Dodano pojazdy na syrenach z migotającymi światłami, aby jeszcze bardziej przykuć ludzką uwagę.

  Dodano do filmu kilka niewyraźnych fragmentów sfilmowanego UFO oraz bezimiennego faceta, który coś tam ‚tłumaczy’ z poważną miną.

  Najwyższa inteligencja we wszechświecie aresztowana przez Rosjan i eskortowana przez jeden wóz policyjny i dwie karetki pogotowia.

  Taka ścisła tajemnica, że każdy może przesłać ten link i cenzura YouTube jakoś dziwnym trafem nie zgodziła się na ocenzurowanie tego filmu. Stwórcy człowieka ujęci przez KGB wiezieni ciężarówkami przez miasto.

  W ten sposób, jak mówi nam werset, ludzie źli i oszuści brną w zło, sami błądzą i wprowadzają drugich w błąd.

  Ludzi takich jest znacznie więcej i warto jest ich wymienić z nazwisk, ponieważ zło oraz oszustwo posiada zasięg światowy.

  Edgara Mitchella juz wcześniej wymieniliśmy. Ale jest kilku innych.

  Jednym z bardzo aktywnych działaczy w propagowaniu UFO jest były minister obrony Kanady, Paul Hellyer, który kontaktował się z UFO! [EN] W linku film po angielsku.

  Mamy także kilka ciekawych nazwisk ludzi, którzy są szczególnie aktywni w rozpowszechnianiu lucyferiańskich rewelacji i szczególną cechą wszystkiego, co ci ludzie robią to kłamstwo oraz opowiadanie bajek zupełnie wyssanych z palca. Cel jest identyczny – przekonanie nas, że UFO nas stworzyło i powinniśmy je wielbić, czyli… wielbienie Lucyfera.

  Ludzie ci to… Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Zecharia Sitchin oraz David Icke.

  Jest ich oczywiście więcej, podaję nazwiska najbardziej znanych.

  David Icke nie tyle posługuje się kłamstwem ale rozpowszechnia on kłamstwa otrzymywane przez takiego ‚gościa’ z innego wymiaru, czyli UFO, Kosmity czy też… demona, jakkolwiek to nazwiemy.

  W szczególności ludzie ci dopuszczają się oczywistych kłamstw odnośnie Biblii, kłamiąc że Chrystus urodził się 25 Grudnia czy też masa wielu innych kłamstw czy sugestii, które nie mają żadnego pokrycia w Słowie Bożym. Tsarion cytuje Biblie w taki oszukańczy sposób, że wystarczy otworzyć ją aby natychmiast przekonać się, że cytowane przez Tsariona słowa Boga w Edenie są skierowane do węża a nie do kobiety. Oto zasięg manipulacji tych współpracowników Lucyfera.

  Mało tego, Zecharia Sitchin znany jest z tego, że… „tłumaczy” starożytne teksty z tabliczek sumeryjskich, porównuje je z Biblią i… nie zna języka, z którego teksty te tłumaczy! Są na to pewne dowody i tłumacze tekstów biblijnych wręcz wyśmiewają interpretacje Sitchina dowodząc, że interpretacje człowieka, który wykazuje się żenującym brakiem znajomości języka mogą być całkowicie ignorowane.

  Jordan Maxwell – stary dobry kolega Icke ma imię wprost od szeroko znanej już nie żyjącej Madame Blavatski – (po polsku!) To ona była główną inspiratorką duchową… Hitlera! Maxwell pobrał sobie imię z książki owej Madame!

  Wyżej wymienieni panowie to znani z okultyzmu, satanizmu i magii oszuści, propagatorzy religii New Age (Nowy Wiek) którzy posługują się podobnymi kłamstwami jakimi posługuje się znany ruch Zeitegeist – rzekomych poszukiwaczy prawdy. W tym linku mamy serię filmów obnażających kłamstwa tego ruchu. http://www.youtube.com/watch?v=v6-k6Jg5i18 [EN] Po polsku chyba nie dostępny.

  Wszyscy ci ludzie, pozornie obnażający działania Elity działają finansowani przez Elitę psychopatów, którzy posiadając nieograniczone ilości pieniędzy, (które są nam przez nich odbierane) aby rozprzestrzeniać kłamstwa podważające Biblię i przygotowywać nas do NWO! Co jest interesujące, ludzie ci, rzekomo mówiący prawdę nie są cenzurowani przez YouTube, ale ci, którzy ukazują ich kłamstwa są pod ostrą cenzurą i są zmuszani do umieszczania swoich dowodów na innych, często nieznanych serwerach.

  Cechą wspólną tych ludzi jest wzbudzanie zaufania do UFO, rzekomych stworzycieli ludzkości.

  Temat tych ‚rycerzy kłamstw’ Lucyfera wymaga odrębnego artykułu, który niebawem powstanie.

  Religią NWO będzie wielbienie Lucyfera!

  Ludzie z Elity finansują wszystkie te działania, kontrolują media z Internetem włącznie, zwłaszcza YouTube doczekało się cenzury, która usuwa najbardziej dotkliwe w swej zawartości filmy godzące w ich ciemne cele.

  Temat jest tematem olbrzymim. Wszystko to sprowadza się do owej tajemnicy – ultymatywnego celu dążeń Lucyfera, Aby być wielbionym zamiast Stwórcy.

  Oto cele światowej maskarady kłamstw i oszustw w sferze UFO, oraz w niemal każdym aspekcie naszego życia

  Zachęcam czytelników do własnych poszukiwań w tej dziedzinie. Takiej zachęty w mediach praktycznie się nie widzi!

  Media mówią – ufaj nam.

  Ja mówię – nie ufaj nikomu – wszystko sprawdzaj!

  1. incognito pisze:”Cechą wspólną tych ludzi jest wzbudzanie zaufania do UFO, rzekomych stworzycieli ludzkości.” mylisz pojęcia ,przecież to w Twoich pismach jest napisane jak z Adama żebra stworzono kobietę ,nie widzisz tego ze to inżynieria genetyczna ? Uważasz ze stworzyciel to taki nieudacznik ze musiał adamowi skalpelem w żebrach wymachiwać , negujesz to co sam reprezentujesz tylko po to aby cel uświęcił środki ? oczywiscie ze ten bóg to zwykły ufonauta ,oczywiscie ze chodzi o zaufanie do ufoli , tylko których może słyszałeś o wojnach bogów ? a to ze na ziemi jest bezprawie i rozlew krwi świadczy jedynie ze ciemne bestie wygrały w tym zakątku świata bitwy i wojny , skoro negujesz to zaufanie nie rozgraniczając tego to jaki jest oczekiwany efekt ??? taki ze jak powrócą sprzymierzeńcy ludzkości to mamy ich pogonić bo ktoś napisał ze to rzekomi ,Na ziemi nigdy nie było jakiegoś boga , namacalnego ,uzbrojonego itd .Każdego kto kocha naturę , nie zjada współmieszkańców ziemi lokuje się w ideologi New -Age , no bo jak odizolować takie poglądy ,przecież takich osobników trzeba omijać bo reszta się zorientuje .Stwórca to Kreator ,Programista ,nie jakiś krwiożerczy ufol ,”święte” księgi ociekają krwią ,a potem cala historia na tych zbrodniczych fundamentach .Ps, Lucyfer to światło , i jak szatan mówił ze LUX to jest beee to jest pewne ze jest odwrotnie ,bo obecnie owinięto LUXa w rożne afery okultystyczne tak dla wypracowania psychozy strachu ,bo wierni nie maja prawa nawet pytać .Strach to potęga ,a najwiecej jest go w religiach pięknie wmontowany za każdym słowem i czynem .a prawda skrzętnie wyprowadzona z oblicza duchowego .

  2. ALE BEŁKOT! juz dawno nie widziałam w jednym miejscu tylu bzdetów, to jest przykład osoby zaprogramowanej na maxa!

 3. Ci ludzie sa całmkowicie opetani i jeszcze te talixzmany które tylko przyciagaja złe duchy z innych wymiarów

  1. opętanie……i kto tu jest opętany? panie incognito, pora na telesfora! bo wszystko inne jest dla ciebie złem i opętaniem. Alez tam u ciebie ciasno…

 4. Największą zagadką Kosmitów to fakt ich ukrywania się.

  Nie ma żadnego poważnego dowodu na ich istnienie. Istnieją wręcz miliony poszlak, nieostrych zdjęć czy wysoce podejrzanych filmów, jak słynny film rzekomej autopsji Kosmity znalezionego w szczątkach UFO, który się rozbił w Roswell. Ale nie posiadamy ani jednego niezbitego dowodu na ich istnienie. Jeżeli istniał film z autopsji, jeżeli ją przeprowadzono, oznaczałoby to, że istnieje owo ciało.

  Tymczasem nie posiadamy nigdzie ani jednego szczątka ciała kosmity. Wiele mówi się o ewentualne panice ludzkości, która dowiedziawszy się o tym, że istnieje życie w kosmosie, zaczęłaby tworzyć rzekomą panikę.

  A to niby dlaczego? Trup kosmity miałby powodować panikę?

  Wielu z nas podejrzewa, że istnieje inteligentne życie w kosmosie i potwierdzenie tego nie wywołałoby żadnej paniki.

  Inna myśl… przecież Biblia nie wspomina o życiu w kosmosie i teoretycznie jest możliwe, że życie poza Ziemią istnieje. Istnienie kosmity nie oznacza, że Boga nie ma. Przynajmniej dla ludzi wierzących w Słowo Boże. Owszem podaje się przykład paniki w USA podczas słuchowiska radiowego o inwazji kosmitów. Inwazja a przyjacielska wizyta to dwie różne sprawy. Różnica jest identyczna jak podczas spotkania z przyjacielem lub spotkania z bandytą.

  Z jednym się witamy, od drugiego uciekamy. Nie widać żadnego powodu, aby podejrzewać, że fakt posiadania martwego ciała Kosmity mógłby wywołać światową panikę. Zwłaszcza, gdyby media podałyby ową informację bez typowego dla nich sensacjonalizmu i histerii. Panikę może wywołać jedynie… histeria mediów i owo słynne słuchowisko jest tego wymownym dowodem!

  Realna groźba inwazji mogłaby spowodować panikę, ale martwe ciało kosmity na pewno nie.

  Jak dotychczas nie posiadamy ani jednego dowodu na istnienie życia w kosmosie, ani jednego przekazu informacji, ani jednej próby komunikacji z nami.

  Kilka ciekawych elementów tej konspiracji.

  William R. Lyne jest emerytowanym pracownikiem Air Force Intelligence, który posiadał dostęp do najtajniejszych archiwów wywiadu USA. W roku 1975 odrzucił propozycję Georga Busha (ojca G.W. Busha) lukratywnej pracy w CIA na wysokim stanowisku oraz bardzo wysokim wynagrodzeniu, nie zgadzając się z masą rozpowszechnianych kłamstw poprzez tę agencję.

  Po tej rezygnacji kontynuował on poszukiwania w sprawie UFO i jako doświadczony ekspert wywiadu potrafił dotrzeć tam, gdzie wielu nie miało szansy. Napisał on kilka książek. Okładka jednej z nich poniżej.

  Według Lyne’a niemal wszystkie informacje na temat UFO są rozpowszechniane przez CIA, NSA, FBI oraz inne agencje rządu USA a także innych rządów, współpracujących w tej dziedzinie. Celem jest wprowadzanie nas w błąd! Według Lyne’a owe UFO to nic innego jak zrobione ludzką ręką pojazdy latające, których istnienie starannie się przed nami ukrywa.

  Odnośnie wypadku w Roswell, był to pierwszy wypadek doświadczalnego pojazdu, który rozbił się z powodu mało stabilnego pola magnetycznego Ziemi. Niestabilne pole magnetyczne Ziemi początkowo było wielkim problemem dla latających spodków, których ruch jest spowodowany siłami antygrawitacyjnymi. Brak stabilnego pola ziemskiego spowodował wiele wypadków i pierwszym z nich to był właśnie wypadek w Roswell.

  Nie jest pewne, czy pokonano te trudności i łatające spodki juz nie spadają, czy też zaniechano dalszych eksperymentów.

  Według autora, wszelkie informacje na temat ET (Obcych) są rozpowszechnianie przez najrozmaitsze agencje rządowe, jak CIA, FBI, NSA. NASA, MUFON czy wiele innych.

  Widać na podstawie tych informacji, że istnieje realna możliwość, że wiele przypadków fotografowania UFO, czy spotkań ukazujących latające spodki, to nic innego, jak ukrywana przed nami technologia, której cel jest raczej podejrzany.

  Niemniej są inne przypadki, także doskonale udokumentowane, obserwowane przez nie tylko przez nie związanych z tym ludzi ale przez tysiące świadków. Co jest ciekawe, wygląda to. że istnieje duchowy aspekt owych spotkań.

  Duchowy aspekt UFO

  Wielu ludzi nauki zajmuje się kolekcjonowaniem danych na temat UFO i zdaniem wielu z nich pewne detale ukazujących się pojazdów zaprzeczają prawom fizyki. Niezwykłe szybkości, nagłe przyspieszenia, niezwykle ciasne zakręty, wszystko to odbywa się z takimi szybkościami, ze nawet gdyby pojazd taki był solidnym dyskiem stalowym, dysk taki rozsypałby się na kawałki pod wpływem sił grawitacyjnych.

  Jest warte wzmianki, że nigdy nie zaobserwowano UFO odlatujące w przestrzeń kosmiczną czy też przybywające z tej przestrzeni.

  Wiele takich spotkań z UFO sprawia wrażenie, że są to hologramy wyświetlane w atmosferze, ponieważ obserwowalne szybkości są zupełnie nierealne i jedynie szybkość przemieszczania się hologramów wyjaśnia logicznie aspekt szybkości oraz owych niezwykłych manewrów.

  Istnieje także spora grupa… kultów UFO. Wiele z nich było raportowanych przez największe sieci telewizyjne.

  Właśnie duchowy aspekt UFO daje nam najwięcej materiału do przemyślenia.

  Co jest szczególnie ciekawe, ludzie, którzy byli pod obdukcją UFO często w przerażeniu wzywali imienia Isusa czy też Chrystusa. Ku ich wielkiemu zdziwieniu Kosmici natychmiast znikali!

  Już sam aspekt znikania jest poważnym krokiem do rozwikłania tej zagadki. Znikanie wyraźnie sugeruje, że Kosmici są z innego wymiaru, że nie są istotami materialnymi, ale istotami duchowymi.

  Większość już się doskonale orientuje dokąd zmierzam! 🙂

  Obcy, Kosmici to demony!

  Sceptyków muszę nieco zmartwić ponieważ wielu poważnych naukowców także wspiera taką wersję.

  Doskonale znany w kręgach UFO-logów astronom J. Alan Hynek, także nieżyjący już francuski fizyk Jaques Vallee to znani agnostycy. Nie tylko doskonali naukowcy znający doskonale temat ale ludzie pozbawieni jakichkolwiek religijnych wierzeń. Nikt nie moze ich podejrzewać o chrześcijaństwo oraz naginanie faktów pod tym kątem.

  Jednakże obaj naukowcy wyraźnie i publicznie stwierdzili:

  Hynek – „Ufo powoduje fizyczne efekty w identyczny sposób, w jaki duch może produkować bardzo realne fizyczne efekty.” (http://www.ntskeptics.org/news/news2004-02-03.htm)

  Vallee – „Fenomen UFO reprezentuje dowody innych wymiarów poza czasem i przestrzenią… Jest to duchowy system który działa na ludzi oraz ich używa.”

  Hynek – UFO zjawisko, studiowane przez moich kolegów oraz mnie, świadczy o działaniu jakiejś formy inteligencji… ale skąd ta inteligencja pochodzi, czy to jest naprawdę extra-terrestrial, albo przedstawia wyższą rzeczywistość jeszcze nie rozpoznaną przez naukę, albo nawet jeżeli to jest w jakiś sposób manifestowana inna dziwna paranormalna oznaka naszej własnej inteligencji, oto, o co właściwie pytamy. (http://www.ufologie.net/htm/hynekun.htm [EN])

  Jest także chrześcijański astronom/fizyk – Hugh Ross , który badając przez wiele lat oraz będąc znanym autorytetem w tej dziedzinie stwierdził publicznie, że…

  UFO jest nie materialne, ponieważ nie stosuje się do praw fizyki. Mogą oni być przykładowo widzialni na radarze, ale okiem niewidoczni czy widoczni okiem ale niewidzialni dla radaru. Oni nagle skręcają w niemożliwy sposób oraz zatrzymują się w natychmiastowy sposób, pojawiają się nagle i nagle znikają. Topią asfalt i palą trawę bez ognia czy płomienia. Wygląda to na oczywiste, że UFO, jeżeli coś takiego istnieje, musi być związane a aktywnością demonów. (Lights in the Sky and Little Green Men -Światła na niebie i małe zielone ludziki – http://www.8bm.com/diatribes/volume02/016/316.htm [EN])

  Istnieje wiele podobnych opinii pośród profesjonalnych badaczy tego tematu. Istnieje wiele sprawozdań potwierdzających… egzorcyzmy z UFO. Wystarczy nieco pogooglować aby znaleźć natychmiast powiązania pomiędzy egzorcyzmami podczas obdukcji UFO. Podczas poszukiwań natychmiast oba tematy występują jednocześnie.

  Dlaczego ‚Kosmici’ uciekają przez Isusem? Bóg powierzył Chrystusowi władzę nad wszystkim za wyjątkiem siebie. Isus ma najwyższą władzę we wszechświecie i władza ta nie tylko obejmuje ludzkość oraz siły anielskie. Władza ta obejmuje także demony i samego Lucyfera, który jest ich władcą. To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak demonów jak i Kosmitów, ponieważ są to te same istoty, istoty duchowe nie posiadające fizycznych ciał. Dlatego ich fotografie, jeżeli już są, są nieostre albo nie ma ich wcale.

  1. incognito , czytając Ciebie widzę jedynie dogmat religijny i niszczenie wszelakiej odmienności w faktach poglądach i dowodach, wybiórczy styl pisania aby całość pasowała . , wspominasz o Lucyferze i przypisujesz Jemu horror , co On tak naprawdę zrobił ? Wytłumacz to proszę szerokiej widowni !? Dlaczego przenikanie z innych wymiarów ma być nie takie same dla pojazdów ufo jak i demonów ? a tutaj mam namacalna historie https://www.youtube.com/watch?v=uaCjZ2Bb4V8 Ps; napisałeś””” UFO jest nie materialne, ponieważ nie stosuje się do praw fizyki.””” jakie prawa fizyki ? piszesz o demonach cytujesz autorytet ,i nagle nauka akademicka ?ciekawe , Jakie prawa fizyki były w „świętych objawieniach ” zapewne fokus -pokus ?albo jakiś „autorytet” to skrzenie wyliczył ?

  2. Oj incognito ,w nas samych, Ziemianach jest tyle sprzeczności(zło) że głowa boli.Po co mieszać w to inne Cywilizacje z pewnością lepiej rozwinięte niż nasza Ziemska.Zobacz ile kotków i piesków jest koło ciebie a się z nimi nie komunikujesz ,po prostu nie wiesz jak to robić, lepiej im rozkazywać ,zastraszać,tresować niż współistnieć.Oto twoje społeczeństwo oparte na zazdrości, chciwości ,rywalizacji, gwałcie i przemocy.My Ludzie nie umiemy komunikować się sami ze sobą a co dopiero z innymi cywilizacjami.To takie oczywiste.

 5. @incognito

  b. ciekawe przemyślenia.
  W sumie oficjalnie o tym pisał w wywiadzie mistrz masoński na łamach NEXUSa.
  Potęga finansowa NWO przenosi się do Azji – Petronas Twin Towers – nowe 2 wiże symbolizujące te ze świątyni Salomona – poświęcone – wiadomo komu.

  Marcin Dachtera podobne wnioski wyciąga…

 6. Ziria & Erkriel to autentyczny przypadek ,co tu jest fałszem ?i jeszcze jedno wszystkie medialne ufo-znawcy ,to zwykli oszuści do ośmieszania tego zjawiska wiec przytaczanie „wielkich” nazwisk jest nie na miejscu ,po prostu to ciąg dalszej jazdy po temacie ,wiemy jak naocznych świadków maltretowano psychicznie i ośmieszano cel był jedyny aby nikt się nie odważył publicznie tego wymawiać , zwlaszcza ludzie „wykształceni ” bo kariera legnie w gruzach ,a hydraulikowi , i rolnikowi to i tak nikt nie uwierzy ,UFO jest było i będzie , technologia ziemska tez podsiada takie obecnie pojazdy ,oczywiscie efekty energetyczne są podobne ,demony, ufo ,anioły, ziemska technologia , to czyste efekty energetyczne . Stawianie tego wszystkiego na jedna kartę to nic innego jak manipulacja ,religia chce mieć monopol ,wciskając wszystkim ze to demony ,a to co wygodne i potrzebne do manipulacji nazywa się objawieniami .

 7. Przeczytałem książkę Davida Icke „Największy sekret” i muszę przyznać że dużo aspektów jest dla mnie mało wiarygodnych.
  Z kolei nie wszystko co zawarte jest w książce jest kłamstwem.
  I jak w tym wszystkim się odnaleźć.
  Czym więcej zagłębiam się w temat tym więcej mam pytań.

  1. Chciałbym się odnieść, sam dla siebie nawet, do: gdzie i kto po bandzie?
   Można prosić o złamanie tego…lakonizmu i uzupełnienie danych?
   (chodzi o osoby/komentarze, czy daną audycję?) Dzięki

   1. Słuszna uwaga!
    Pisząc „po bandzie” chciałam wyrazić swój szok i niedowierzanie na temat tych istot, z którymi jest wywiad. Ale z drugiej strony one mnie też ogromnie fascynują, więc jestem raczej skołowana…
    Pozdrawiam serdecznie

 8. @incognito A ja sobie uwazam/ tak na czuja/ ,ze to ty jestes nawiedzony, przez demony 🙂

 9. @Incognito – to wszystko, to technika tylko jeszcze niepoznana, lub dawno zapomniana.
  Poza tym, na Ziemi był wiele cywilizacji przed Naszą, i prawdopodobnie kręcą się tu ich pozostałości ze swoją „demoniczną”techniką 🙂

 10. Dygresja: skoro materiał jest skierowany na tej stronie głównie do polskich widzów, należałoby po wywiadzie dograć głos polskiego lektora. Albo chociaż wkleić polskie napisy, przecież nie każdy zna angielski. Widz powinien doceniać wkład pracy przy przygotowaniu materiału, ale twórcy powinni też szanować tych widzów którzy innych prócz ojczystego języka nie znają.

  //
  Przecież są napisy polskie. Czy tak trudno kliknąć w ikonkę na pasku YT?

  Voytek – [admin]

 11. Alex nie włączają się polskie napisy! serdeczne pozdrowienia! Elżbieta

  //
  Przecież są napisy polskie. Czy tak trudno kliknąć w ikonkę na pasku YT?
  Domyślnie powinno być włączone, przynajmniej w chrome.

  Voytek – [admin]

  1. właśnie nic nie wychodzi przez to naciskanie, jest polski zaznaczony, przyciskam włącz i nic, wychodzi dalej czarny pasek bez napisów, próbowałam wiele razy i nic – nie wiem dlaczego nie działa i nie tylko u mnie

 12. Incognito, zrób sobie taki eksperyment myślowy (dasz radę). Wyobraź sobie, że spotykasz Władysława Jagiełłę. Twoim zadaniem jest wytłumaczenie mu, że mamy satelity. I taki satelita jest w stanie z góry zrobić Władysławowi Jagielle na tyle dokładne zdjęcie jego twarzy, że będzie widać, czy przed bitwą pod Grunwaldem ogolił się, czy też nie.
  Następnie starasz się mu wytłumaczyć, że mamy takie urządzenie, przy pomocy którego możemy na odległość zmienić mu nastrój (wiesz o tym?). Np. tak go rozwścieczyć, że jednak ruszy na Malbork, spali go i wyrżnie Krzyżaków, dzięki czemu nie będziemy mieli dzisiaj problemu z obwodem Kaliningradzkim. Dla jaj możesz mu pokazać na laptopie „Krzyżaków” Forda.
  A teraz weź do ręki kalkulator. Policz ile lat temu żył Jagiełło. A następnie odłóż kalkulator, użyj swojego mózgu i wyobraź sobie cywilizację starszą od naszej nie o 600 lat, tylko o 600 000 lat (nie będę Cię męczył rozważaniami na temat możliwości technicznych cywilizacji starszej od naszej o 6 milionów lat). Taką, która już wie co to jest np. ciemna materia (wiesz co to jest ciemna materia/energia?). I wie jak tą wiedzę przekuć na technologię. Możesz teraz z tym swoim mózgiem poszaleć, że hej!
  I ostatni eksperyment – fizyczny. Późnym wieczorem (musi być ciemno) zaproś do siebie kolegę, który tak jak Ty jest zwolennikiem teorii demonów/Lucyfera itp. Usiądźcie razem przy zapalonej lampie i – nagle – niech on zgasi światło! I koniecznie niech ten kolega zanotuje co w tym momencie widzi (podpowiadam: nic nie widzi!!!). Znikniesz mu! Jak UFO!
  I po tym ostatnim eksperymencie usiądź do swojego laptopa i – proszę Cię – wyłącz go. (W domyśle: zniknij).

  1. @ostasz – proponuje bys czesciej udzielal sie dyskusjach pod materialami emitowanymi w NTV zwlaszcza w kontekscie obcych cywilizacji. Wniesiesz sporo swiatla w mroki umyslow niektorych komentatorow:) Pozdrawiam Rob.

 13. Oczywiście forum to miejsce wolnej wypowiedzi…ale drogi administratorze – czy naprawdę musimy tu czytać zalew parareligijnych wynurzeń w rodzaju tych powyżej ?

  //
  Nikt nie musi czytać „na siłę” czego nie chce czytać. Jeśli wiesz, że dany autor pisze głupoty, to jego wpisy zlewasz cienkim siurem i tyle 😉 To, że wpis jest merytorycznie o niczym to tylko świadectwo, które autor sobie wystawia w ocenie innych czytających. Ponieważ to nie jest moja prywatna witryna więc każdy może się wypowiedzieć, byle w ogólnie przyjętych granicach poprawności i tzw. wolnej wypowiedzi, jak sam zauważyłeś. Dlatego takie wpisy pewnie będą miały jeszcze miejsce…

  Voytek – [Admin]

 14. Ziria & Erkriel witajcie na Ziemi . Thank you for your kindness and excellent information. .

 15. Ziria i Erkriel …..
  Przefajne istoty……
  Mądre ……

  Czuję z nimi bliskość……..

 16. Incognito przedstawił swoje wątpliwości co do tematu UFO i jakie są reakcje ? jak widzę nikt nic mądrego nie ma do powiedzenia poza obelgami. Nikomu się nie chciało nawet poszukać czy przypadkiem tekst wklejony nie istnieje w internecie. Wypowiedź Incognito znajdziecie pod adresem http://www.zbawienie.com/ufo.htm. Czy to jest ta sama osoba ? Niektóre opisy kosmitów przypominają z wyglądu demony. Jeśli spotkacie kosmitów wzywajcie na pomoc Jezusa Chrystusa żeby mieć pewność że to nie są demony.
  Mijają kolejne lata i nic nie wynika z tematu UFO. Temat stoi w miejscu.

  1. Franciszek pisze ,”Mijają kolejne lata i nic nie wynika z tematu UFO. Temat stoi w miejscu.” Dla kogo stoi w miejscu ? o kim mówisz ? tysiace ludzi widzi ich codziennie ,setki stacji radiolokacyjnych ma ich na radarach , tysiace pilotów widuje ich pojazdy z bliska ,przecież żaden moher się nie przyzna ze widział DEMONY jaki to obciach ? taki „bogobojny” a tu demony go opętały !!? ja proponuje wzywać LUCYFERA Pana Światłości rozjaśnia rozumy i umysły , nic nie kosztuje , zero odpisów od podatków ,żadnych datków w przeciwieństwie do wyznawców Szatanowa z atrybutami strachu i ciemności ,skoro Bestia mówi ze LUX to negatywny Janosik , to ZNACZY ZE JEST ODWROTNIE .

   1. Wiedziałem ze będzie taka odpowiedz ,zabobon dogmatyczny tak ma , a do tego są „zdrowi” psychicznie , na nic innego cie nie stać; to wszystko ,STAWIAM WNIOSEK ABY cie ZBANOWAĆ każda żmija czepia się (sfery osobistej )albo pisowni to typowe dla takich wtyczek czuwają aby prawda nie wypłynęła DOZNAJ SAMEGO SIEBIE !!!

   2. hehe dobre 🙂 Tylko pamiętaj że Ty jesteś SUPER EXTRA DE LUX bo LUX Cię sprawdzi i jak nie to o jeny. Wrogość Go tylko karmi 😉 No sam musisz odkryć jak się z LUXem tańczy 😉 Jak się nie wzniesiesz ponad dualizm to przepadłeś, użyje każdej twojej słabości by Cię sprawdzić. Najpierw sprawdzi siłę, a puzniej słabość. Odda Ci ostatecznie pokłon, ale to też podstęp, próba intencji i ego. Chętnie Cię wchłonie, albo nie będziesz miał już wyboru jak tylko stać się Bogiem Prawdziwym. Po to Go ulepiono, taką ma pracę, strażnik progu. Albo masz światło i się objawi, albo Cię wchłonie jako kłamcę, i użyje dla własnych celów.

    Pozdro 🙂

  2. Franciszku, ja osobiście nie mam ochoty i siły „kopać sie z koniem”. To tak jakby sprobować porozmawiać o pogodzie ze świadkami jehowy…nie da rady!!! bo pan incognito tylko nadaje, bez możliwości odbioru:(

   1. No dobrze, ale Wy z Frankiem tylko odbieracie, bez możliwości nadawania, bo przecież nie ma co waszym zdaniem, gdzie Wasz odbiór? Pod moim wpisem też, stwierdziłeś że i głośniki Ci nawaliły i nie słyszysz nic. Więc ani odbiór, ani nadawanie, ale krytyka i owszem. Toście tu wnieśli że huhu, a wynieśli drugie tyle 🙂 Do teraz nie wiem czy jesteście za czy przeciw, i czemu właściwie, w co wierzycie, a z czego się śmiejecie, ale Wy najwyraźniej z sobą rezonujecie 🙂 A co waszym zdaniem ma wynikać? z tematu i dla kogo? Taki stanie rozdziawi bozie i powie HE z tępą miną, gdzie nie wiadomo nawet o co takiemu chodzi. Pajdzie do domu i powie, Piwo kobietO! i uśnie. No faktycznie, ino się zwinąć. Jakie mam podstawy sądzić inaczej, a tak Cię czuję co by kolegi Franka nie porównać nawet choć nie daleko.

   2. Ciemność widzę, ciemność. Półtorej szarej komórki. Bo w tej wungiel i nie ma światła nawet. 😉

    Ale zaczyna się sezon działkowy, no pozazdrościć zadbane co prawda to prawda 🙂

 17. Myślę że tu każdy ma rację, mimo naciągania. Bo faktycznie, no streszczę się z uwagi na porę. Więc, kłamstwo dobrze oprzeć na prawdzie, i to w każdą stronę. Demony lubią si podszywać, działają w astralu, więc całe środowisko jest infiltrowane. A to nie przeczy fizycznej obecności pozaziemskich cywilizacji ani nie świadczy o ich intencjach. Co do technologii też się zgadzam z przedmówcami, nie ma co się wdawać w szczegóły, są materialni. Wniosek, trzeba rozmawiać o UFO z materialnymi jak my „kolesiami” kiedy można ich dotknąć znaczy itp, nie przekazami przez osoby trzecie. Ale też nie zawsze ufać w to co się obserwuje, szczególnie jeśli chodzi o objawienia, a już na pewno nie takie gdzie osoby te później giną, jak na przykład w Fatimie, gdzie Dzieci to życiem przypłaciły, albo Emili Rose czy jakoś tak o ile dobrze pamiętam. Co do infiltracji środowiska przez demoniczne kłamliwe istoty i jak pisał Incognito, to faktycznie nasuwa mi się taki film „W pułapce zła” wypisz wymaluj, jak ludzie nawet nie wiedzą co robili… Wielki błąd to ignorować, wy nazywacie to Reptylami. Więc prawda nawet nie jest wypadkową, czy nie leży po środku, ona jest w całej rozciągłości taka i taka.
  Wreszcie pojawił mi się ten temat a komentarze mają kilka dni, ale to wszystko co mam do powiedzenia. 🙂

  1. Dodam jeszcze że, radzenie się bytów z astrala jak na przykład dobitny EnKi czort. Czy podające się za anioły czy archanioły, jak i osoby zmarłe przemawiające za czyimś pośrednictwem, nie mówię o reinkarnacjach, choć i bywa że demon wmówi że to własna reinkarnacja czy pamięć wcielenia. Wszystko to, to jest zwodniczy przejaw. Tak samo jak strona internetowa Channelingów z Jezusem i innymi smokami Brajanami, … Anielskie karty i inne takie wspomagacze, wszelkie duchy w tym Gaji itp, to podróby a ściślej osoby tym się posługujące i karmiące to ofiary, nawet jeśli mają jakieś korzyści pozorne na lepa dla innych. Oczywiście też, Bogu nic nie szkodzi, ale ja takiego wśród dzieci YouTube ani w realu nie spotkałam. Są za to ludzie mądrzy, fachowcy z własnym doświadczeniem, jacy znają własną moc i dość sprawnie się poruszają w temacie, jednak też nie wszystko wiedzą. A tu a prawdę wiele pisać, tylko po co. Co do Braci (pomijam płeć) z Gwiazd, innych światów, to dotykałam, rozmawiałam, jadłam z nimi, … Nie uciekają na dźwięk słowa Jezus, ba świetnie znają temat, często rozmailiśmy na takie tematy. Są niesamowici 😉 Co do manewrów ich pojazdów, mają własną grawitację, więc nie ma przeciążeń, do tego pojazdy są między-wymiarowe, stąd efekt znikania czy pojawiania się jako nie do końca materialne… (rezonans)

   1. wszystko dla ludzi zostało wymyślone przez ludzi, to wszystko objaw myślenia człowieka, dużo tego i niestrawnie, trzeba umieć w porę się wyłączyć.

 18. Rano po konsultacji z maja H S czyli Wyzsza Jaznia mam takie oto przemyslenia -Ziria & Erkriel – zyjcie wlasnym zyciem i sposobami odzywiania . Jzeli potraficie jesc atomowy odpad to jedzcie go i oczyszczajcie w ten sposob Ziemie . Wole jednak , zeby nie bylo atomowego odpadu poniewaz widze tez inne mozliwosci rozwoju zycia na ziemi .Do leczenia siebie uzywam energii swojej nie z technologii i lacze sie z H S z dala od technologii duzo lepiej niz w jej towarzystwie. Laczenie sie z technologia nazywam programowaniem 🙂 .
  Czuje sie zle z ludzmi , ktorzy chca mnie w jakis sposob kontrolowac a nie kiedy sa ze soba samym negatywni .
  Powinnismy Pamietac :
  Hieroshima -http://www.warbirdforum.com/hirodead.htm
  Powinnismy wiedziec:
  UNMANNED VEHICLES
  Unmanned aerial vehicle (UAV), unmanned aerial system (UAS), unmanned surface vehicle (USV), unmanned ground vehicle (UGV), and unmanned underwater vehicle (UUV) technologies -zabijaja ludzi ta bronia, ktora wam sluzy do zycia drodzy przyjaciele z kosmosu .Nie chce umiejszyc waszej wartosci ale cos mi sie wydaje , ze ludzka technologia Soul- Spiryt stoi troche wyzej niz ta o ktorej mowicie .
  Link do abrigenow i Kakadu Park.( mieszkalam w tym parku troche jest tam bardzo aborygensko )
  http://wolnemedia.net/ekologia/od-parku-narodowego-kakadu-do-fukushimy/
  Wiem , ze uran w naturalnej postaci moze byc dobry dla przybuzowania energii dlatego aborigeni bija sie o swoje tereny poniewaz tam zaczeto im wydobywac uran a to byly ich swiete miejsce .Sama sie urodzilam w centrum wydobywania polskiego uranu i podstawowym moim jedzeniem sa grzyby ser z plesnia 🙂 nie ukrywam , ze ten tekst z waszego video bardzo mnie wzruszyl .W zadnym wypadku nie chcialbym opozniac ludzkiej cywilizacji ale czuje , ze jest jeszcze cos wiecej dla czlowieka niz akceptowanie kreowania tego typu technologii . Wogole po co to robic jak mozna uzyc jeszcze bardziej zaawansowana energie wlasnego zrodla .Nasze Slonce wedlug mnie swieci tez z innych Dimension ( dlaczego tego nam nie powiedzieliscie ) . Wszyscy ET,s Mowia wlasciwie nie istotne rzeczy dla mnie . Dla mnie istotna rzecza jest jak jest Slonce zbudowane i jak naprawde Ziemia wyglada 🙂
  Znalazlam po polsku artykul w temacie aborigenow http://wolnemedia.net/ekologia/od-parku-narodowego-kakadu-do-fukushimy/
  Mam zaufanie do Aborigenow i nic na to nie poradze .

  Iluminati uzywa technologii mikrofalowej , atomowej i laserowej do zabijania ludzi to mi wystarczy , ze na naszej Ziemi -anty- zycia- sila istnieje tylko dzieki tej technologii . Ja osobiscie nie zycze sobie zadnego advertisment na temat propagowania tego typu technologii nawet od ET,s sobie nie zycze .
  Jezeli chodzi o rasy kosmiczne to zgadzam sie, ze reptilianie , archons , Anunaki to jedno i jest to nasza anty-zyciowa materia , ktora chce zyc na wlasny sposob .To jest jasne , ze nie lubie ludzi kontrolujacych mnie i nie lubie tez anty-zyciowej materii kontrolujacej moje zycie . Antyzyciowa materia zyje tylko dlatego , ze zabija innych .
  Czyli logicznie anty zyciowa materia nie jest przeciwko zyciu tylko przeciwko naszemu zyciu .

  1. Kalina – popieram!
   – buziak!

   😉

   Ziria & Erkriel przenieście sobie wytwarzanie radiacji z Ziemi
   na swój wyższy poziom. W imieniu – niżej wibrujących
   – dziękujemy & Bon Appetit.

  2. Kalina:
   ”Iluminati uzywa technologii mikrofalowej , atomowej i laserowej do zabijania ludzi to mi wystarczy , ze na naszej Ziemi -anty- zycia- sila istnieje tylko dzieki tej technologii”
   – – No, nie do końca prawda! W/w przez Ciebie technologie straszenia, zabijania, trucia istnieją od kilkudziesięciu lat, a rządy Anty-Życia mają się w najlepsze od kilku „ładnych” tysiącleci i świetnie sobie radzą/radzili nad ludźmi samymi armiami, bez współczesnych technologii. Jednak zgodzę się po trosze ,że przy tej 7 mld populacji nowe systemy kontroli „dobrze” są przez nich Iluminatii wykorzystywane dla kontroli.
   I jeszcze jedno. Może takie istoty będą bardzo potrzebne i to w większej na dużą skalę ilości. Jeśli zaczną (nie daj Boże) wybuchać bomby atomowe na naszym ziemskim padole, to ta parka da przykład jak przeżyć, czy wręcz tacy jak oni (i inni breatharianie) przeżyją dając kontynuację ludzkości. Może warto potraktować ich jako pionierów nawet nowej generacji ludzkiej. Może wydają się być…mutantami, ale zauważcie że wydają się być bardziej świadomi, ludzcy od niejednego tzw ‚rdzennego’ człowieka ziemskiego…

   1. Ciekawy kierunek rozwoju ludzkości nakreślasz 😉 Znaczy fajny punkt do wyjścia dla przemyślenia tematu. Bo co potem? Deficyt skażeniowy i kryzys? A jak nie to śmierć planety, zwierząt, ekosystemów, no i zupa, tfu znaczy dupa, trza będzie się wcielać na innych naiwnych planetkach. :D:D:D:D Bo zjadę, no z turlam się z wyrka.

   2. NIE dla przejadania problemów 😀 Nie traktujcie tak dosłownie by zjeść to co nawarzyliście 😀 😀 a może to jest dobre wyjście, żryjta, no zjazd 😀 O jeżu, litości

   3. Mnie tam nawet pleśń nie ruszy, szczur zdechnie a ja nawet się nie skrzywię 😀 Ale wolę koka-kolę, od uranu, choć mnie nic nie rusza, z akcentem na nic… Zgadzacie się na lato jakiego najstarsi górale nie pamiętają? Bo troszkę zmarzłam zimą, załatwiłam descyk plisss tylko, troszkę stopię asfalt. 😉 Ja tu cholewka marznę. Aha, kupcie se kremy z filtrami, jakieś osłony tu dzież kapelusze bo zamierzam się troszkę roztopić tak ciut ciut chociaż odtajeć.

  3. Kalina pisze,” Mam zaufanie do Aborigenow ” Popieram!, Niemal w kwestii wynarodowienia z kultury i tradycji ,podzielili los Słowian nie wspominając o masowych mordach jakich na nich dokonano ,europejczycy wychowani w szatanskiej religii przyczynili się niemal do zagłady całej populacji ,zresztą obie ameryki podzieliły ten sam los , wyznawcy, krwiopijcy -ufola w imię niesienia jego krwawego śmiercionośnego słowa dokonali największych pogromów w historii ziemi , wszystkie wojny i konflikty to ich zasługa .

 19. Staram się mieć otwart umysł, już nawet z pewną ciekawoscią słuchałam kosmitów. Do momentu, gdy pojawił się napis z prośbą o donacje. Jakie to typowe dla światka new age. Jacy oni są wszyscy pazerni na pieniądze. Skoro jesteś tak uduchowiony, na tak wysokim stopniu rozwoju, to sobie sam wykreuj obfitość. Nie wiem, wygraj sobie np. w totka, a nie że musisz brać od innych. Ktoś inny musi stracić, abyś ty miał…No tak…

  1. „Ktoś inny musi stracić, abyś ty miał…”

   Bardzo szkodliwe przekonanie, świadczące o ubóstwie.

   1. Zaraz po przeczytaniu Ann miałem podobne mieszane odczucia, czy oby ta parka jest li tylko parką darmozjadów cwaniaków żerujących na naiwności posiadaczy monety.
    Parka wygląda na nawiedzoną albo oświeconą. Zaryzykuję i powiem, że wyglądają dość autentycznie. A jeśli tak jest – załóżmy hipotetycznie że tak jest, tzn nie bajerują reszty świata ludzkiego celem wyłudzenia donacji – to z racji tego czym, kim, skąd są, ze względu na swą odmienność, zasługują na zrozumienie, pomoc.
    Jeśli ktoś ma za dużo, a nie chce zwyczajnie przejść w konserwantach, za to ma satysfakcję z czynienia wsparcia innych, to nie widzę problemu.
    Oczywiście warto poznać swój „obiekt” wsparcia wcześniej i lepiej, zwłaszcza tak interesujący, by bez żadnych obiekcji i wątpliwości wesprzeć. Zwłaszcza że przy donacji można skorzystać z okazji i osobiście zawieść im darowiznę, zaliczyć jednocześnie przygodę/spotkanie – wykluczam w tym przypadku strach przed ich radiacją na zewnątrz, kiedy ktoś jest nimi żywo zainteresowany, popiera tę formę egzystencji

   2. Iza40 ,o ubóstwie duchowym tych co tak pojmują świąt myślę ,bo gdyby ktoś co tydzień wykreował sobie totka to coby innym pozostało ? no i totek by upadł .Uduchowienie trzeba sobie wypracować ,i jest to oczywiscie ubóstwo i to straszne ! brak tolerancji , zrozumienia i chociażby zostawienia w spokoju ,obecnie wystarczy powiedzieć ze się kocha naturę , mrówkę i motyla, a już cie wsadza do ideologi New -Age ,aby lansować to logo a zwlaszcza tych co są niewygodni aby wymusić dezaprobatę takich poglądów iście szatańskie metody ,

   3. Ale Grześ 🙂 Tacy spryciarze, starsi itp. To przeca nie jedna wielka firma zapłaciła by grube krocie za pozbycie się odpadów radiacyjnych, a Oni mieli by żarełka do woli i do tego prywatne odrzutowce, wiec wybacz, dotacja? Na lizaki? 😉 Ba żądy by zapłaciły i jeszcze zarobiły na karach albo kosztach … A jakie to pro dla naiwnych tzn mieli by dobry pijar 😉

 20. O tym, w jaki sposób możemy się związać ze złymi duchami i jak się zachować wobec zagrożeń duchowych oraz o złych duchach przyciąganych przez talizman, opowiada portalowi Fronda.pl Grzegorz Bacik.
  […] ciach

  //
  Tym razem przegiąłeś! Na przyszłość podaj linka, a nie kopiuj tu całego badziewia z Frondy.

  Voytek – [Admin]

  1. admin nie wyraża uczuć ani opinii. Voytek – [Admin] strzelił sobie w stopę 🙂 Niech Admin poda z jakiego IP pisze incognito bo nickiem każdy może się kryć i robić sobie jaja. incognito wstawia cytat ze strony gdzie autor jest byłym świadka Jehowy, a potem cytuje ze strony frondy. Były świadek J. nie będzie cytował katolickiej strony. Admin na pewno wie tylko czy odpowie. Czy ludzie z Antrovisu tworzą NTV ?

   //
   To masz chłopie problem, który sam sobie tworzysz. Moja stopa ma się dobrze, a niejaki icognito cały czas pisze z tego samego IP. Zadowolony?

   Voytek – [Admin]

 21. @ostasz

  masz rację z możliwościami technologicznymi, tłumaczeniem innym – zagadnień wyprzedzających ich pojmowanie świata itd.
  Ale incognito porusza b. ważny wątek.

  Jakby pogrzebać w kabale, wedach czy innych prastarych źródłach – dochodzimy do momentu w którym ci, którzy posiadają wiedzę o funkcjonowaniu rzeczywistości zaczynają używać jej przeciw tym, którzy jej nie poznali.
  I nie ma znaczenia, czy będzie to na stacji orbitalnej, w komnacie u Chrobrago, czy na Orionie. Wszędzie dochodzimy do archetypu – upadku empatii w stosunku do słabszych i powiększania własnych korzyści, bez względu na koszty innych.

  Czy istnieją inne cywilizacje? Jest masa artefaktów, które świadczą, że takie już istniały. Na logikę, byłaby to niezwykłe marnotrastwo przestrzeni – gdyby w kosmosie inteligencja rozwinęłaby się jedynie na jednym jego ziarenku – Ziemi.
  (Zresztą incognito tego nie wyklucza)

  Nie zmienia to faktu, że przy pomocy technologii – modyfikacjom genetycznym, geoinżynierii, nanotechnologii, programom typu Human+ – próbuje się odciąć człowieka od jego połączenia ze Źródłem – jakkolwiek je definiować (Natury, Boga, Absolutu) – by wprowadzając złudne ideologie – objąć ludzkość bezwzględną kontrolą.
  Tutaj incognito – dobrze to czyta.

  Być może kryzys finansowy, kryzys Kościoła, autorytetów, systemu – ma skłaniając ludzi do poszukiwania rozwiązań (co tu robimy) i wepchnąć ludzi w łapki tych samych, którzy przygotowali kryzys. Warto nad tym się zastanawiać, żeby nowa cywilizacja nie okazała się Novus Ordo Seclorum…

  1. ,,Być może kryzys finansowy, kryzys Kościoła, autorytetów, systemu – ma skłaniając ludzi do poszukiwania rozwiązań (co tu robimy) i wepchnąć ludzi w łapki tych samych, którzy przygotowali kryzys. Warto nad tym się zastanawiać, żeby nowa cywilizacja nie okazała się Novus Ordo Seclorum…”

   – Gaszenie ognia benzyną?…
   Faktycznie, jeżeli dobrze zdetonować odpowiednią ilością i jednorazowo to wybuch zmiecie konkretnie każdy pożar. Na razie od kilku tysięcy lat ziemskich działa ta (nie)rzeczywistość na zasadzie dolewania oliwy…
   Kryzys Kościoła?? 🙂 Trwa od zarania jego powstania, czyli już w przybliżeniu 2 tys lat.
   Proszę o więcej takich pytań, dobre były 🙂

  2. Sieć tkana od tysięcy lat 😉 Wszystko wliczone, właśnie nawet dyskredytacja religii przez że tak ujmę mocodawców religii… sposób na inwazję gdzie mamy pasożyta.

   1. A to jest inwazja ze zbanowanego wymiaru. Kradzież ciał… To jest prawdziwy wróg, to znaczy nasze słabości, bo bez tego nikt nam nic nie może.

   2. Od tego pasożyta nie są wolne i inne rasy. A ja tylko nawiasem przyznam że mi się to podoba, wreszcie będzie zwycięstwo nad słabościami, bo to nas wszystkich zmusi. 😉

   3. Sam pasożyt nie jet moim wrogiem, to tylko inna forma życia i żyje tak by jemu było dobrze, trudno mieć pretensje, to antymateria.

   4. My się szanujemy 😉 Bo tam gdzie nic nie zagraża, nie ma strachu, to po co wrogość?

   5. Są trudni, ale ich działania ostatecznie pokazują prawdę. O ups 😉 Mało polityczne względem powyższego filmu tytułowego 😀

   6. A to ciekawe 🙂 Byt z innego wymiaru, jaki przybył tu na raty, zrodziła Go nasza klęska, śmierć i cierpienie, skażenie planety i to jest też ich pokarmem. Jacy uroczy 😀 Serio. Tylko coś kręcą ap ropo pochodzenia, bo przecież skoro w tej trującej zupie nie ma nawet planet, to skąd przyszło im do głowy się wcielać? Pewnie Mama Ich (z całym szacunkiem) izotopem nie karmiła, ni też nie robią za lampki nocne, lub przebywanie w Ich towarzystwie nie grozi napromieniowaniem. Myślę ze są tu nieświadomymi ofiarami tych bytów jacy wykorzystali Ich słabość, dysonans ze społeczeństwem, … 😐

   7. Trudno przyznać się do porażki i zrezygnować w sączone latami poczucie wyjątkowości. Nawet dziwnej.

   8. A Tobie już całkiem odbiło? Ani nie wiem o czym mówisz ani do kogo? Miałaś na urlop jechać.

   9. do mnie na przykład mówi…:) nie przypuszczałam, że to kiedyś powiem, ale masz rację Seja…:)))

   10. No BA 🙂 To była konwersja, a ktoś powie że sama z sobą gadam 😀 Bo przecież nie naklepała bym tyle wpisów. Więc ja też nie przypuszczałam… 😉

    Magneto 😉

   11. Przecież to jest kwestia nazewnictwa, kiedyś ludzie nie wiedzieli jaka jest konstrukcja czasoprzestrzeni, innych jej wymiarów. A dziś przynajmniej wiedzą jak co się nazywa. Dla czego więc nie spojrzeć na dawną mistykę, przez pryzmat nauki i nie przełożyć jej na bądź co bądź inne formy życia, cywilizacje? A całą resztę ksiąg natchnionych na Wiedzę o Człowieku, jego konstrukcję Psychologiczną o wielu wymiarach. Podświadomość, nad-świadomość, tak zwaną nową psychologię. Jak w twarz strzelił, wypisz wymaluj, to to samo 😉

    Mowa o cywilizacji jaka już nie potrzebuje technologii, ich technologią nawet laska Mojżesza, świadomość, słowo 😉

    No i masz na ten przykład „Otchłań” = „Przestrzeń między przestrzeniami” = Przestrzeń między wymiarowa. to tak jak wyrzucenie kanału Tv poza pasmo, a dokładnie pomiędzy kanałami „Hades a Trwam” (jak zwał tak zwał) wywalono po wojnie (wojna na niebie, tą i Wedy opisują) gostka co się Szatan nazywa. I tak dalej …

  3. Skoro nie mogli zniszczyć prawdy, nauki Jezusa, to ją zaadoptowali i przekształcili / zafałszowali ale to za mało by masowo przejąć planetę. Więc przygotowali pole nauki, i w imię wolności … zaproponowali New Age … przy czym jednocześnie pchneli swych wyznawców w te ramiona, nawet dyskredytując religię jaką mieli i tak. To pozwala im masowo przygotowywać się w nadziei ze całkiem zawładną ziemią, w każdym razie rozstawiają jak w szachach piony i figury na wypadek konfrontacji. … Ostatecznie, to też jest część najwyższego planu stwórcy… To jak jedna figura na tej planszy, ale załatwi każdego kto jest kłamcą … Bo nie ma nic poza Nim Boską świadomością jaka też może się wcielać jak zechce i manifestować nie tylko jako ja czy Ty ale ON SAM.

 22. Zobaczcie na ich stronie zamieszczony filmik inny Olka B. o nich pt: Porozmawiajmy.TV – Spouses Irradia (Polish Radio show)- Wstęp do wywiadu z Zirią i Erkriealem

  Można zacząć od 45 minuty. Ziria śpiewa. Parę minut wcześniej Olek mówi o tym, że kobieta potrafi mówić jak zwierzęta, ale wolałaby nie naśladować ssaków, bo sąsiadów to ruszy, ich psy zaczną szczekać w kamienicy. Daje za to pokaz śpiewu ptaków. Musicie tego posłuchać……………………….! 😀

  Ps. Ciekawe kto jest teraz bardziej kontrowersyjny? Ziria czy…Gracjana? Kogo wolicie?… 😉

 23. Podrawiam Zirie i Erkriela , kochajcie sie i badzcie dla siebie wsparciem. Jestem z Wami myslami i przytulam Was do serca.

 24. gregory
  Cytat z mojego wpisu , ze tak powiem niezbyt wartosciowy . Piszac to mialam na mysli na przyklad to .https://www.youtube.com/watch?v=z_x-RTI1kyA
  trudno byc pozytywnym na tym video kiedy sie noge traci .
  Jezli chodzi o Zirie i Erkriela to nie mam nic przeciwko temu zeby odzywiali sie atomowymi odpadami na Ziemi . Raczej wole zeby to robili i tutaj byli . Lepiej jak ktos czysci to w ten sposob niz ma to szkodzic ziemianinom .Tylko jedna sprawa mnie nie pokoi , ze to jest dla nich jedzenie a dla nas nie . Jezli podczas takich wybuchow bedzie ich wiecej potrzeba wiecej jedzenia nieprawdaz ?. 🙂
  Tez mam pewien piorytet w moich zainteresowaniach . Nie interesuje mnie to co mowia mi ET, s o kosmosie ale NASA . Jezli nie moge polegac na NASA to dlaczego mam polegac na wiedzy innych tylko dlatego , ze uzywaja perfekcyjnie nazw pierwiastkow organiczno -chemicznych , ktorych ja nie znam .
  Znam ludzi , ktorzy sie dematerializuja wiec nie mam fascynacji zadnej tego typu istotami , znam ludzi ktorzy sie perfekt kontaktuja ze zwierzetami i robia healingi na odleglosc .

 25. Kalina: „Jezli nie moge polegac na NASA to dlaczego mam polegac na wiedzy innych tylko dlatego , ze uzywaja perfekcyjnie nazw pierwiastkow”
  – – A choćby dlatego że z NASA wogóle bezpośrednio nie da się rozmawiać, NASA to…nie jest ‚kto’, to jest ‚Co’ – instytucja, twór militarno-polityczna: możesz Go tylko słuchać, Ich ‚tak’, albo ‚nie’, lub…ciszy…
  Z parką z Czech możesz polemizować, konwersować, rozmawiać – jesteście dla siebie równorzędnymi Podmiotami.
  Dostrzeganie różnicy chyba nie jest trudne… 🙂

  Majestic pisze:
  ”bo gdyby ktoś co tydzień wykreował sobie totka to coby innym pozostało ? no i totek by upadł”
  – – Z całym poważaniem, ale ostałeś się chyba ostatnią istotą na tym Forum która jeszcze wierzy w prawdziwość Lotto (nie tylko polskiego)
  Zauważyłeś brak szacownej komisji rewizyjnej, jak to było kiedyś… Został się tylko napis: NA ŻYWO… od czasu skomputeryzowania… Lotto
  Przede wszystkim program komputerowy. Podlicza na 5minut przed zamknięciem zakładów wszystkie trafienia i ma jeszcze czas na wybranie pod te podliczenia jednego ze stu (kilkuset?) uprzednich nagrań losowań. Wynik podliczenia dopasowuje do najbardziej optymalnego (czyt. intratnego dla szajki Lotto) nagrania video-losowania.
  Obawiam się, że jak pierwszy raz spotykasz się z tą prawdą, możesz nie dowierzać.
  Nie zastanawiała Cię nigdy tak wielka pula kumulacyjna?… Jedna za drugą. Jednoczesnym skutkiem dodatkowym jest naganianie naiwnych na wrażenie wielkiej kasy.
  Wystarczy wpisać: Lotto Oszustwo ,
  i przeczytać o faktach i logicznych wnioskach

  1. Zgadza się 🙂 Tyle że to Animacja komputerowa, a nie nagranie. Przecież to nie problem. Co nie zmienia faktu, że wszystkie cyfry po kres takich zakładów są znane. Sama widziałam, ale to już inna bajka. 😉 Niemożliwe skoro o wyniku decydują gracze? A może jednak możliwe 😉

  2. gregory ; TAK wiem ze to jest niejasne , chodzi jedynie o produkt końcowy o fakt oczywisty , wygenerowania efektu końcowego .dlatego by upadł , ludzie by się zniechęcili mając zero trafnych , albo gdyby ktoś skreślił odpowiednia ilosc trafnych aby np zagarnąć 80 % udziałów przeznaczonych nawet na najniższe stopnie wygranych ,

 26. Mysle , ze jestem i tak delikatna w moich wpisach wyzej .
  Absolutnie jest za duzo pozytywnej oscylacji na tym video wookolo atomowej koncepcji guys . Recze wam , ze jak atom walnie to zginiecie z fizycznego swiata . Troche sie domyslam i kojarze technologie ET,s , ktora dziala i buduje cialo cos na zasadzie drozdzy dookola koncepcji czasami przechwyconego Soul to wszystko dzieje sie poza polem naszego widzenia a nie wyzszego istnienia , poprostu ( semi- fizycznego ) . Z drugiej strony juz raz w swoim zyciu spotkalam sie z materialem , ktory opiewal planete Antaras (niestety istoty byly troche inne opisem )czyzby nastepna NASA ET,s
  My jestesmy fizyczni i cieszmy sie z tego bo mamy wiecej mozliwosci doswiadczac i raczej starajmy sie zeby nam nikt nie sprzatnal naszej Duszy . Moje czucie mi mowi ze ludzie sa jak najbardziej OK . Raczej pozostanmy przy swojej ziemskiej koncepcji zycia .
  To ze vegetacja jest duza w miejscach promieniowania to wogole nie znaczy , ze ma w sobie wyzsza wrtosc . Marchew sypana dorodna i nawadniana bezprzerwy ma mniej smaku niz mala marchewka rosnaca dziko w kompletnie niekontrolowanych warunkach ( czasami nazywaja ja organic) I takiej marchwi ludzie obecnie szukaja a nie tych wielkich i dorodnych .

 27. Kalina Recze wam: ze jak atom walnie to zginiecie z fizycznego swiata .
  – – A w Japonii dwa atomy aż walneły w Hiroszimie i w Nagasaki i jakoś Japończyki żyją, są i mają sie dobrze, żeby nie powiedzieć najlepiej na świecie – o pierwsze miejsce ze Szwajcarami konkurują. I co Ty na to powiesz?…że może te z NASA pentagonem gonione mają dziś większe atomy? A kto Ci zdradził że zaczną od najwiekszych? Jakbym miał zgadywać, to właśnie od najmniejszych zaczną, a upłynie jakieś 20 lat wony Trzeciej zanim się zdecydują na większe, a do tego czasu to się zdążym uodpornić na promieniowanie, a może sie żreć nauczym je nawet wnet; i tyle cie pocieszę

 28. gregory
  To jest nie mozliwe porownywac sie z tak uleglymi ludzimi jak oni .Ja raczej mam siebie za okropnego uparciucha . I jest ogromna roznica , ktora polega na wychowaniu w dzicinstwie . Ja bylam najbardziej kochanym przez otoczenie i rodzicow i rozpieszczonym bachorem jakiego znam z tamtych czasow :)Tak zwana wolnosc absolutnie nieograniczona od urodzenia . Nawet nie przestrzegano mnie przed samochodami i zlymi ludzmi 🙂

 29. Gregory
  No dobra niech atomy beda tam gdzie ty jestes ale nie tam gdzie ja OK
  Uotpornienie na promieniowanie zmarnowalo ludziom wiele szczescia w zyciu wiec nie wiem czy nie warto pracowac nad swoim wewnetrznym atomem.

 30. Fajna jest ta Wasza dyskusja Grzesiek i Kalina, Kalina i Grzesiek 😛 Gdzie jak powiedział pewien buddysta, Macie rację 😉 Pewnie że można, wszystko można, ale czy warto? Zawsze jest coś za coś. Podobnie jak nieśmiertelność = bezpłodność w sensie biologicznym. No można i to przeskoczyć, ale jak trzeba. Lubię Kalinę za jej materializm, ja też mocno stąpam, choć głowę mam wysoko 😉

 31. „Ziria & Erkriel to przedstawiciele istot z wymiaru wibracji o wiele subtelniejszych niż nasz poziom materialny.”:

  1. „ONA” wygląda jak on, jak jakiś chłopiec

  2. obydwaj nie mają żadnych zaawansowanych wibracji, takiej aury się nabiera po jakimś roku – dwóch systematycznej medytacji

  3. na ziemi są byty o zdecydowanie wyższych wibracjach, tak jakby porównywać ich (światło zaróweczki) z jasnością supernowej.

  4. wywiad jest wkręcaniem ludzkości w „wojne atomową bo PROMIENIOWANIE JEST DOBRE” bo tak ci z „wywiadu”powiedzieli.

  5. jak zrobią krzywdę tej planecie to ich macierzysty świat (i wszystkie kolonie) umrze szybciej niż się mruga oczami.

   1. @Niechciana prawda Krzywdzisz ich juz na wstepie a co byloby pozniej ? Moze kolejne plonace stosy , lamanie kolem i wbijanie na pal – gdyby ci tylko na to pozwolic ?

  1. Gaju ,nie wszyscy maja sumienie ,sumienia niemożna nabyć można je jakoś wykształcić gdy się niema prawa wyboru i to jest jedynie usprawiedliwieniem niewiedza .mając możliwość zaś wnikania w wszystkie kierunki , wektory ,w takim przypadku niema usprawiedliwienia , to jest brak sumienia , tacy ludzie są odcięci od prawdziwego źródła i robią przede wszystkim sobie krzywdę w ostatecznym rozrachunku .Tu mamy czynnik poszanowania i tolerancji , sumienie jest analogia do stwierdzenia nie rób komuś złego co tobie niemile .znakomita cześć ograniczonych ,chciałaby zachować ten aspekt jedno biegunowo, wobec tylko siebie , chcieliby dalej palić na stosach innych aby tylko siebie ochronić .Wyznajmy jedna idee żyj i daj żyć , odnosi się do całego otoczenia czlowieka , do trawy drzewa mrówki i motyla , ta zapewne szczytna idea jest przez szatanstwo -moherowe i nie tylko , ścisłe tępiona , zaraz wrzucają do kotła nurtu New -Age aby zaznaczyć i napiętnować każdy objaw normalności . Ciesze się ze jesteś jak ja to nazywam Pretorianinem Duchowym , dodaje do tego moje stwierdzenie (nasze ) w zdrowym duchu zdrowe ciało i nigdy na odwrót , bo ciało to tylko obudowa, Moc z Nami .Pozdrawiam :)))

   1. @Majestic Pozdrawiam Cie Majesticu i ciesze sie ,ze Jestes. Nie dziw sie ludziom , bo nie kazdy ma twoja wiedze i twoje zrozumienie zagadnienia :))) Pamietaj ,ze spokojnemu umyslowi ,poddaje sie caly Swiat :)))

  1. @Kalina A moze to my jestesmy jak te „zle bakterie” , ktore niszcza , degraduja Planete- Piekna Istote , na ktorej zyja – wiec pojawil sie inny rodzaj „bakterii przyjaznych” , jako antidotum na degradacje Matki Ziemi , jakiej dokonalismy do tej pory ? Wszystkich oczywiscie przepraszam ,za takie porownanie ,ale wlasnie to porownanie nasunelo mi sie ,kiedy rozwazalam ewentualny Program Autonaprawy Ziemi.

   1. Tylko że te bakterie, jeśli już używać takiego porównania 😉 Nie żyją wbrew sobie by niszczyć wszystko co jest dla nas dobrem. My możemy się opamiętać, one nie. Bo na pięknej i czystej ziemi zginą. A my zginiemy jeśli One będą tu miały fajnie. Zginie też całe życie GAJA, Gaju 😉

   2. Program autonaprawy zniszczy tych tylko co szkodzą, a następnie sam siebie. Działa poprzez to bezduszne „zło” jakim Go Ci co wyginą nazywają.

   3. A bakterie o jakich piszesz są testem, czy ktoś nie oślepł i nie zachwyca się złem. Gdzie WSZYSCY i wszystko by zbinęło, w imię jak powiadasz? Miłości. Hmm, i czy jest inne wyjście jak doprowadzić oczyszczenie do koca?

   4. Oczywiście ja też Cię przepraszam Gajo, wiem że to tylko rozważania, bo leży Ci na serduszku dobro planety i życia na niej 🙂

   5. Gaja
    Zapytaj sie siebie kto ty jestes .
    Ja sie pytalam i wiem , ze my jestesmy fantastic human furniture i nic nam nie brakuje tylko balnace i dobre intetions ,balance meble musza miec a intencje ma tylko czlowiek .Czlowiek moze tez miec zupelnie nieoczekiwane intencje co jest genialna sprawa dlatego programowanie nam przeszkadza w spontanicznosci . Inni nie moga tylko my dzieki swoim emocjom mozemy dzialac spontanicznie i to wiaze sie z kreatywnoscia naszej wyzszej natury .
    My tez mozemy czyscic odpady przynajmniej niektorzy z nas ale mi sie nie chce tego robic . Dlaczego ja mam cos sprzatac co nie sptrawia mi przyjemnosci .
    Troche NTV strona fiksuje u mnie w komputerze .

   6. Właśnie, kreatywność to niezwykły potencjał, a ten można zachować tylko w odmienności 😉

    To nie tylko Tobie szwankuje strona NTV, pewnie coś dłubią. 😉

   7. @SeJa Ciesze sie ,ze tu jestem z Wami ,bo myslalam ,ze za bardzo sie tutaj narazilam swoimi wypowiedziami , ale dowiaduje sie ,ze to NTV ma jakies chwilowe klopoty. Pozdrawiam wszystkich pracownikow NTV i dziekuje za wszystko ,co dla nas czynicie. .

   8. @SeJu , Kalino ,Alino7 Majesticu i inni . Czasami mam naprawde dosc tych wszystkich roznic i rozgrywek miedzy istotami na Ziemi i w calym Multiversie. Byloby cudownie ,gdyby mozna sie bylo chociaz na chwile uniesc ponad to wszystko ,ponad ten caly halas i zgielk i po prostu tak byc .

   9. Gaju! Co stoi na przeszkodzie, unieśmy się ponad! A ja miałam takie same przemyślenia jak i TY. Sądziłam, że mnie zablokowano, chociaż to głupie podejrzenie. Ale Ty? Twoje komentarze, nawet jeśli masz odmienne od kogoś zdanie są najłagodniejsze chyba. Pozdrawiam Was wszystkie, wsystkich.
    A ta para wzrusza mnie. Wyobraźcie sobie, jesli to prawda, to oni mają tylko siebie. Dwie kruszynki, dwoje odmieńców. A przecież wiecie jak na naszej planecie reaguje się na odmienność.
    A tak z innej beczki i po chamsku trochę, gdyby się rozmnożyli, załatwili by cały problem z odpadami radioaktywnymi. Fukushima na karku, a do tego u nas lobby atomowe aktywnie działa i jeśli czegoś nie zrobimy, wybudują nam elektrownię pod nosem.
    Ciekawy jest pierwszy film z nimi, kttóry oglądałam jakiś czas temu na porozmawiajmy.tv. Nie wiem czy dałoby się podrobić głos ptaków, dziewczyna świergoli jak ptaszek. Mnie jest ich trochę żal, ale dobrze, że mają w sobie wsparcie.

   10. Odskocznia to fajna rzecz, dla jednych to chwila z rodziną, dla innych pasja, jeszcze inni lubią posiedzieć w dobrym miejscu i popatrzeć na drzewa, mech na skałach, niebo o zachodzie, odetchnąć aż gęstym wszelkim dobrem powietrzem, … Ale tak tylko być? E tam 😉 Bynajmniej nie po-wieki i to jest fajne 🙂 Wszystko jest fajne, ten supermarket możliwości, nasza pasja w poszukiwaniu lepszego, odmienność poglądów, rozbity nos hehehe, głód i zaspokojenie. Takie tylko być jak trawa, albo wręcz w niebycie to strasznie nudne na dłuższą metę. 😉 I w ogóle.

   11. Alina pod względem empatii, tak samo Ich oboje postrzegam jak Ty. Tylko w sobie, wsparcie i to w pięknie raczej się nie zmieni, jeśli wiesz co mam na myśli (radiacja ma swoje skutki). Chała bym Im życzyć, odnalezienia Piękna w sobie jako Ludzkich istotach, na pięknej ziemi, a wtedy wśród swoich… Wcale nie negując niczego, ja na Ich miejscu bym ewoluowała do radości z daru jakim jest Ludzkie ciało, wspułobcowanie, … Pewnie nie dostrzegają tej możliwości, przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń, a szkoda.

  2. Niechciana Prawda
   Mam podobna opinie do ciebie odnosnie 4 punktu , nie we wszystkim jak to widac z moich wpisow . My tego co Ziria & Erkriel nie jemy i mamy inna konstrukcje bio-chemiczna , potrzebujemy wiec innej energii zasilania organizmu . Ci dwoje sa doskonale swiadomi wojen jak my wiec ze spokojnego Universe nie przyszli > jaka mam wiec gwarancje , ze im nie odbije w jakims momencie czasu zgodnie z wewnetrznym programem , ktory moga nosic w sobie . Ich programow nie znam a Ludzi miejwiecej znam .

   1. @SeJa Moze przyjsc jeszcze kiedys taki czas w twoim zyciu ,ze obecny twoj Swiat ,nie bedzie mial Ci juz nic do zaoferowania . Kiedy ucichna te wszystkie „fanfary” wtedy zanurzysz sie w przyrodzie , poczujesz lagodny wiatr poruszajacy liscie drzew a Ty bedziesz siedziec , zauroczona samym byciem , niczego juz nie pragnac. To wlasnie jest Bog .

   2. Więc ja jestem w Nim jednością 😉 Bo właśnie to robię, co nie przeszkadza mi w niczym innym, ale zawsze w tym stanie Alfa. Właściwie stan Alfa jest zupełnie nieadekwatny do tego jak to jest na prawdę. A fanfary ucichły dawno, tu nie ma nikogo. Obserwuje, czuję dotykam, każdego źdźbła trawy na drodze stąd do wieczności, jestem nimi w obawie zbyt gwałtownego ruchu, by nie zmieść niechcący tym huraganem całych regionów czy wręcz słońc, ja się właśnie tego musiałam uczyć, nie jak to robić a jak nad tym zapanować. Jest we mnie nieopisana radość, zawsze, wręcz tańczę na niebie. Tego nic nie jest w stanie zmienić, to dzieje się zawsze, jak śpię, jem, myję twarz, zawsze. 🙂 Znam każde drgnienie umysłów, odczuwam wręcz fizyczny ból zapadek w zamku bębenkowym kiedy wsuwa się w niego klucz, albo szura kapciami po podłodze, ja jestem kapciami i podłogą. To tylko nieudolny opis samych doznań, choć dosłownie. Nie potrzebuje do tego żadnych medytacji, zabiegów, ja po prostu taka i O WIELE WIĘCEJ jestem. Nie taka czy owaka, wręcz niedefiniowalna, nie za czy przeciw, ja po prostu JESTEM. Nie potrzebuje niczego, pieniędzy, jedzenia, tworzę co trzeba lub mam ochotę, Skasowałam bo, wymieniać w nieskończoność, nie wiem czego nie mogę. A opisy nie mają sensu. Ale nie myśl, że to dla mnie fajerwerki, czy cokolwiek. To tak jak z malarzem, ten maluje i tyle, zawsze widzi swe niedoskonałości, nie jest to dla niego tym samy czymś szczególnym. Ale Ci co pragną malować, a nie potrafią podniecają się mniejszymi rzeczami, a to co robi ten malarz to już kosmos dla nich. Dla mnie wszystko jest zbędne. Nikt tego nie zrozumie, tego co muszę przemilczeć…

    Gromowładna.

   3. Słyszałaś o Qi Gong? Wyobraź sobie że jesteś pod wodą, i czujesz ruch wody, nie wiatru bo jest rzadszy. Dla mnie Wasz świat jest gęsty jak ta woda, a ja jestem tą wodą, nad nią panuję, jak nad wszystkim. Każdy ruch palca jest jak HURAGAN z tej gęstej materii. ZAWSZE. Nie musiałam się tego uczyć, jak i niczego poza drobiazgami w stylu jak żyć i jak nie przeholować, jak tego urzywać. Ludzie w swoim obecnym stanie, jeśli by się do tych poziomów wibracji zbliżyć chcieli, Ich ciała by poginęły. Choć dało by się, ale to nie zależy ode mnie tylko.

   4. Gaja pisze:
    To właśnie jest Bóg

    Nie. To jest kermit żaba. Tak! To on! Uwierz mi nie jej. Mam 3 fakultety i 10-cio centówkę Sknerusa.

   5. Hehe 😀 Też masz rację Maq. Bo jak by wszystko co se jest było samym Bogiem, a nie tylko jego wyrazem, … to huba też jest Bogiem, ona SAMA 😛

   6. @”SeJa” , „maq” wierze wam obojgu 🙂 Wszystko jest Prawda – czyli tym jakiej interpretacji dokonuje nasza Swiadomosc, przez nasza percepcje. Pozdrawiam Was Kochani :):)

   7. @SeJa Na poziomie kwantowym nie ma juz ani ludzi ani sprzetow ani twojej huby – sa tylko drgajace wiecznie fale , wiec to z laski swojej pod uwage w swoich rozwazaniach nad natura rzeczywistosci .

   8. Gaju Znajdź mnie na Skypie i się pogódźmy, tfu pokłóćmy najpierw 😉

    seja-wojna

  1. Co z tego , ze niektorzy z nas potrafia zneutralizowac sie od radiation . Get really people .Ile ludzi o tym wie . Ale po co nam radition czyz naprawde jest to nam potrzebne ?. Ja potrafie zneutralizowac sie od radiation , ktos inny potrafi to zrobic , no i co z reszta ludzi . Po co nam ona nie rozumiem tego . Ja sie nie boje jej i wlasciwie niczego sie nie boje GMO tez i NWO tez .
   Niektorzy ludzie boja sie wszystkiego , ciemnosci , malego pajaka , myszy i wielu innych bardzo malych spraw. Do dzisiaj slysze , Czarnobyl jest obwiniany za choroby rakotworcze w Polsce . Nie wiem tylko dlaczego tasmaniski Devil jest w epidemi raka szczeki . Chyba jego negatywne emocje 🙂

   1. Raczej nasze – ludzkie. My powodujemy zrakowacenie Matrixa. Nikt inny. I my mamy Moc to odwrócić. Nikt inny. Bo bogami jesteśmy….tylko cały dowcip polega na tym, ze nikt nam tego nie mówił w dzieciństwie kiedy mózgi chłoną jak gąbki (a co nam wtedy mówiono- Tobie tez musiano coś mówić Kalina, bo siedzisz w dualizmie po uszy). W dziecinstwie dorastaliśmy w świecie ograniczeń i narzuciliśmy sobie (SAMI) pajęczynę ograniczeń :-). To „Zło” to z tego wypływa. Ono jest tylko po to, abyśmy wzięli odpowiedzialność za siebie a nie zrzucać na wszystkich wokół typu Annuaki, Reptyle czy co tam jeszcze. Aha szatany i lucyfery :-)). Aleśmy sobie alibi stworzyli. Spryciulki, kreatorzy :-)). I niech ktos powie- nikt nam nie doruwnuje w kreacji :-)) Wszystkiego :-).
    Ta para fanzoli mówiąc, że idziemy w deewolucję. To niemożliwe. Moze wdzianka zmienimy ale to zadna deewolucja. To lekcyjki, stopnie do zdobycia doskonałości, którą jesteśmy. O powrównałabym to do wyjścia z amnezji zbiorowej, na jaką zapadliśmy. I to na własne życzenie. przestańmy zwalać winę na coś co nie istnieje, a jak istnieje to jako cienie na umyśle. Gdzie idzie ciemność gdy wnosisz Światło? Nigdzie, bo nie ma czegoś takiego jak ciemność. Jest tylko brak swiatła- ignorancja. Pikuś, przeskoczymy to. Po to Tu Jesteśmy.

   2. 🙂 NO, BA !
    „Bo jak nie my to kto?
    Bo jak nie my to kto?
    Bo jak nie my to kto?
    Bo jak nie my to kto?
    Bo jak nie my to nikt
    Tego… lepiej nie zrobi tu!” 😀 Mrozu – Jak nie my to kto.
    —–
    „Cały czas za miłością gna, głupie serce ma takie DNA” 😀
    Loka – D.N.A
    3- majmy sie blizótko 🙂 X czysta33.

 32. Tam w Obliczach SeJi 😉 Zamknięty temat zgodnie z harmonogramem przemian 😀 Więc pozwólcie że tu się podzielę 😛

  Wiem Alina 😛 Uśmiechałam się kiedy pisałam, bo to była poniekąd odpowiedz Tobie, choć nie o Tobie „wpis o ego i Kalim”. A nie chciałam być już na tyle beszczebelna by wręcz cytować Twoje obawy i wkręcać Cię dalej w rolę arbitra… 😉 No w wielu niuansach, szczególnie gdzieś tam pomiędzy wierszami, przyznając Ci rację, sobie rację i Gaji rację. Powiem Pax, Pax między chrześcijany, i tak jest dobrze 😛 A ja cóż, jestem zasadnicza, wręcz matematyczna, jedno słowo i strzyżone golone, choć by kot miał cztery ogony, musi wyjść na moje, i nie odpuszczam puki nie usłyszę tego co ja chcę. :))))) Tu Gaja ma rację, tiuningowana, po prostu można mnie określić słowem „bardziej”, dobitniej, bardziej obrazowo, wyraziście, charyzmatycznie że aż przerażająco i to każdy wie i w realu, tu mam pole do pracy nad sobą i pewnie nie tylko tu. Mam takie powiedzonko wiecie 🙂 Choć wszystko jest jedno, to nie wszystko jedno. Dobra dzięki Dziewczyny, co chciałam to osiągnęłam, a nawet to czego i nie chciałam 😛 Zawsze jakichś pożytek.

  Pozdro 🙂

  1. Zawsze musisz mieć ostatnie słowo? Ja też tak miewam. No i sama widzisz jak z tym ego bywa (myślisz, że dajesz lekcję, a tymczasem sama ją pobierasz).
   A wczoraj, gdy bardzo późno udało mi się wejść wreszcie na Ntv, trafiłam na stronę grudniową i zahaczyłam okiem o Twój komentarz. No i tak chciałam Ci serdecznie powiedzieć: Pisz sobie co chcesz, nie zmieniaj się, bo takiej drugiej „stukniętej” pozytywnie nie ma na świecie. Ale możesz na nas liczyć, oprócz sympatii (mówię też o Gaji, jeśli mi wybaczy, że w jej imieniu), że jeśli będziesz się przebierać za Belfegora, będziemy reagować. Pozdrawiam po chrześcijańsku, jak Chcesz. Amen.

 33. Wszystko co przyspiesza gwaltownie energie u czlowieka moze miec dewastacyjny charakter i moze objawiac sie roznymi dolegliwosciami . Na przyklad jak przyspieszylam energie mojej kolezance to wymiotowala 2 dni . Chodzi o to jak ludzie wibruja jaka energia . Nie wchodza tutaj tylko uczucia pozytywne i negatywne tylko balance i intencje . Ludzie powinni zwyzszac swoje wibracje mentalnie .
  No coz , jak zaakcepyujecie to badziewie metalowe i budowlane konstrukcje roznych kopalni ,roznego typu to zupelnie sknocicie wyglad krajobrazu . Ja lubie nature i druty wysokiego napiecia nie maja uroku dla mnie wrecz odwrotnie sa zimne i konstrukcyjne .Nie jestem w stanie ich widziec inaczej swoimi ludzkimi oczyma 🙂
  To nie jest programowanie kiedy nie ma platapus w wodzie bo ona czyms smierdzi , to nie jest programowanie , ze widze rozryta ziemie , wyciete lasy w pien , to nie jest programowanie gdzie widze wymarly krajobraz wQueenstown po wydobywaniu miedzi i zwiodczalych schorowanych ludzi na tych terenach , zaposzcone miedzia domy i odpychajacy krajobraz na ktorym nic nie rosnie .To nie jest mile dla oka i serca kiedy widze ludzi bez domow zmytych falami tsuniami . To nie jest fajne kiedy chce powachac pietruszke czy marchewke , ktore juz sa bez zapachu .
  Ja mam prowo decydowac co chce widziec , wachac , dotykac etc

  1. I widzisz Kalina 🙂 Ty widzisz, ale zmierzasz do piękna. Inni światli piękni dobrzy, zła nie dostrzegają nawet i wpadają w każdą dziurę bo oślepli. Tacy dobrzy, a cieszą się ze zła, nie ma w nich żadnej tęsknoty. …

   1. Nie widzą konsekwencji swoich przekonań. A przeca i w Niebie miecze u boku noszą. Bo nie można być ślepym.

 34. Iza wlasnie pisalam w jakims wpisie , ze w dziecinstie bylam bardzo wolnym czlowiekiem a to zawdzieczam tylko rodzicom i srodowisku w ktorym sie wychowalam . Dlatego nie jestem zwolennikiem organizowania zycia dzieciom w imie sloganow niebezpieczenstwa .

Comments are closed.