UFO? Oni już tu są! – 23.01.2015

Janusz Zagórski rozmawia z panem Arkadiuszem z Wielkiej Brytanii o naturze rzeczywistości fizycznej.


W studio NTV pan Roman Nacht i próba całościowego spojrzenia na faktyczną walkę Iluminatów o władzę nad światem i ludźmi oraz poszczególnych sekt satanistycznych.

 

91 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 23.01.2015

 1. Jak zwykle Pan Nacht na biężąco z tematem new age ,szerokie spektrum info o planach wielkiej kabały ,gdzie i tam już robi sie gorąco no jestem ciekawy w którą stronę pujdzię świat ?

 2. Przyjemnie się slucha Pana Romana szkoda, ze ten czas tak szybko mija. Janusz dziekuje jesteś super.

 3. Interesująca rozmowa panów Janusza i Romana. Z niezłą puentą nawiązującą do słów Jezusa Pana, który wprost oznamił, że „Ojciec poszukuje czcicieli w duchu i prawdzie”. Ale też ktoś jednak jest od dwóch tysięcy lat powoływany, aby tę Ewangelię /czyli Dobrą Nowinę/ na całym świecie otwarcie głosić.

  Pan Janusz zadał pytanie o obecnego papieża, który wprawdzie sam siebie nie nazywa papieżem, a jedynie biskupem Rzymu.
  Odpowiedzi na to pytanie o obecnego papieża Franciszka daje świetna prelekcja pana dra Stanisława Krajskiego /trzeba cierpliwie odsłuchać godzinę, ale za to nabywa się skondensowaną prawdziwą wiedzę/. Pod tym linkiem:
  https://www.youtube.com/watch?v=I7cSG1Ul3Zo

  Dywagując nad obecną sytuacją nie należy zapominać tego, o czym nas poucza Objawienie Św. Jana, że rzeczy zakończą się wspaniale korzystnie dla wiernej części ludzkości. Ale czy zanim do tego szczęśliwego zakończenia dojdzie i czy ludzkość solidnie i gigantycznie nie oberwie uprzednio po głowie, a wśród tej ludzkości my Polacy, to już zależy od nas samych. Bo co najmniej garstka ma jednak przetrwać tę ciężką próbę.

  PS Jeszcze w sprawie Bergoglio. BERGOGLIO w kodzie ASCII: 66 = B 69 = E 82 = R 71 = G 79 = O 71 = G 76 = L 73 = I 79 = O 66+69+82+71+79+71+76+73+79 = 666…
  W Objawieniu Św. Jana: liczba 666 jest „liczbą człowieka”. Czyli dotyczy człowieka, a nie jak wielu ocenia istot nieludzkich, jakiejś zaawansowanej maszynerii, czy kodów paskowych, itp. To jest synonim jakiegoś człowieka. Nie większej ilości ludzi ale jednego człowieka, napisane jest wyraźnie, że człowieka pojedynczego, w liczbie pojedynczej… Co zaś pisze o nim Objawienie Św. Jana, to już odsyłam do tego objawienia, jest dostępne w internecie. Trzeba tylko zauważyć, że w przeciwieństwie do innych proroctw, te bibilijne zawsze się sprawdzają co do joty, chociaż bardzo często w zaskakujący dla ludzi żyjących w tym czasie sposób, z powodu ograniczonego i wadliwego uprzedniego ich pojmowania.

   1. @Majestic – podaj lepiej kulisy zbrodni duchownych na ludzkości, „fakty ukrywane” – to ciekawszy materiał 🙁

  1. A czy Objawienie Św. Jana wspomina coś o kodzie ASCII? I dlaczego akurat jego reprezentacja decymalna? W postaci hex to będzie 029A 😛 A to już przecież nie wygląda tak strasznie… 🙂

 4. Zarówno Franciszek jak i JP II, to ludzkie kanalie!!! Szkoda, że pan, panie Januszu tego nie czuje, jako osoba rzekomo wrażliwa duchowa. Ale gdyby pan posiadał jakikolwiek feeling w tym obszarze ( czyżby czyjś nieodparty wpływ?) nie sprowadzałby pan tego niegodziwca w masce jakim jest Swierdłow. Czy nie ma w NTV, nikogo kto potrafiłby prześwietlić duchowo zapraszanych ludzi, bo macie niezłą mieszankę od całkiem przyzwoitych do bardzo niebezpiecznych. Chyba, że o to chodzi.

  1. Absolutnie nie lubię i jestem daleki od oceniania ludzi oraz kreowania teorii „spiskowych”. Jestem przekonany, że P. Swierdłow nie stoi po Naszej stronie!!!
   Od bardzo dawna posiadam umiejętność postrzegania tego co w głębi duszy się kryję. Wyżej wymieniony człowiek nie ma pojęcia, że jest kierowany więc wydaje mi ise, że dlatego jest przymykane oko.

 5. Muszę napisać, że wywiad z Panem Nachtem podobał mi się, choć przyznam, że słuchałem go z mieszanymi uczuciami. W zasadzie zgadzam się z większością tez i wniosków stawianych podczas tej rozmowy, może poza jednym. Według mnie Rosja tak jak i Watykan jest zbyt dużą i zbyt ważną organizacją w świecie, aby możliwe było pojawienie się niezależnego od systemu człowieka u steru władzy jakim jest Putin. Wynika z tego oczywisty wniosek, że Rosja i jej posunięcia wpisują się w plany iluminatich. Dlatego rewelacje Snowdena, są również częścią gry. Może w tym wszystkim chodzi o to aby ludzie w ten czy inny sposób byli opanowani świadomością zagrożenia. Może to ta wibracja blokuje nam dostęp, do świadomości kosmicznej. Mając taką świadomość (zagrożenia), nie można odprężyć serca i otworzyć się na niewiadomą i zacząć żyć, olewając w sumie to oderwane oko nad piramidą. Piramidą, która też opiera się na konstrukcji wykonanej z lęku.

  Panowie w czasie wywiadu kilkakrotnie powtarzali sformułowanie Divide et impera- dziel i rządź, nie dostrzegając wcale, że oczywistą wymową całego wywiadu, był podział na zwykłych ludzi i tych uwikłanym w system którzy należą do wrogów rodzaju ludzkiego.

  1. Snowden, może dużo wiedzieć.
   Ale i tak informacje ujawnia poprzez „system”, a on nie pozwoli jemu ujawnić zbyt wiele. Służby „bardzo ciekawe” informacje zatrzymają dla siebie.
   My dostaniemy okruszki!!!

 6. „wpisują się w plany iluminatich” to jest po części nie nieuniknione jak stosują globalna kontrole , i w konsekwencji to oni muszą się wpisywać w plany Rosji aby tam istnieć .

 7. Szatan.. Samael…. to SYN Jutrzenki / Lucyfer /Venus …… a nie ONA.
  Wszyscy jesteśmy dziećmi ŚWIATŁOŚCI… SAMAEL / SZATAN RÓWNIEŻ NIM JEST, JEST SYNEM JASNOŚCI , która w nim jest zaciemniona przez „upadek ” w materię , czyli wcielenie się w gęste ciało fizyczne, które , uniemożliwia przejaw światłości swoją naturą i uniemożliwia wcielenie całej energii ognia życia ze wzgledu na spalenie materii o niższej wibracji.
  jeszcze raz SZATAN JEST SYNEM LUCYFER/ JUTRZENKI / VENUS …. NIOSĄCEJ ŚWIATŁO WIEDZY I ŻYCIA!

  „SZATAN … SYN JUTRZENKI / WENUS/ LUCYFER…… TO SYN A NIE MATKA… JUTRZENKA !

  Tożsamość Lucyfera
  Tożsamość Lucyfera Któż jak Bóg 2/2012

  dodane 2012-02-29 23:35

  Roman Zając

  Gdzie w Biblii jest mowa o Lucyferze? Czy Lucyfer to imię szatana przed jego upadkiem? A może byli to różni zbuntowani aniołowie? (Czytelnik)

  Lucyfer to imię, które tradycja chrześcijańska nadała szatanowi w okresie patrystycznym. Pochodzi ono z „Satyry na śmierć tyrana” z Księgi Izajasza. Znajduje się tam następujący fragment: Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego. Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani! (Iz 14, 12-15).

  Niosący światło?

  Kontekst nie pozostawia wątpliwości, że ów Jaśniejący Syn Jutrzenki (hebr. helel ben szachar) to w tym miejscu ironiczne określenie władcy babilońskiego, którego pycha zaowocowała złudnym przeświadczeniem, że może być większy od Boga.

  W słowach Izajasza można doszukać się nawiązań do mitów astralnych. Wykazują one podobieństwo z fenickimi poematami z Ras Szamra, w których gwiazda i jutrzenka uosabiają bogów. Izajasz porównuje władcę do gwiazdy zarannej (planety Wenus), ponieważ jej zniknięcie w blasku poranka uznał za dobrą metaforę nieuniknionego upadku Babilonu. Biblia Grecka (LXX) tłumaczy wyrażenie helel ben szachar z hebrajskiego tekstu Księgi Izajasza przez „gwiazda poranna” (gr. ho heosforos), natomiast św. Hieronim w łacińskim przekładzie Biblii zwanym Wulgatą oddał hebrajskie słowo helel i greckie ho heosforos przez łacińskie lucifer („niosący światło” od łac. lux – światło, ferre – nieść). Fragment Iz 14, 12 w wersji łacińskiej brzmi więc – Quomodo cecidisti de caelo lucifer, qui mane oriebaris?

  http://prasa.wiara.pl/doc/1096136.Tozsamosc-Lucyfera

  w torze występuje TYLKO JEDEN RAZ imię LUCYFER nie ma ono negatywnego kontekstu!

  Natomiast Samael/ Szatan jest upadłym aniołem.

  „Upadły anioł

  Upadły anioł – pojęcie rozwinięte w myśl judaistycznej i chrześcijańskiej interpretacji Księgi Henocha. Anioł, który radykalnie i nieodwołalnie sprzeciwił się Bogu[1], wykorzystując otrzymaną wolną wolę. Jest określany jako diabeł, Szatan, demon lub zły duch[2]. ”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Upad%C5%82y_anio%C5%82

  co do LUCYFER/ Jutrzenki…..

  „Lucyfer – (łac. lux: światło oraz ferre: nieść – niosący światło) współcześnie w chrześcijaństwie to imię jednego z upadłych archaniołów, utożsamianego niesłusznie z Szatanem.”

  co do LUCYFER…. NIOSĄCA ŚWIATŁO…

  =Lucyfer

  przez Bitua, 17.sty.2007, w Bez kategorii

  Lucyfer

  „nosiciel światła”, „dawca światła”

  Jest często mylnie utożsamiany z upadłym aniołem (Szatanem) na skutek błędnego odczytania fragmentu Księgi Izajasza 14,12-”Jakożeś spadł z nieba Lucyferze, któryś rano wschodził” przekład Jakuba Wujka; w Biblii Tysiąclecia imię to zostało zastąpione określeniem „Syn Jutrzenki„. Apostrofa ta w rzeczywistości skierowana jest do Nabuchodonozora, króla Babilonu (Szatan).

  Szatanowi imię „Lucyfer” nadali dopiero Ojcowie Kościoła (św. Hieronim )

  „Słownik Aniołów w tym aniołów upadłych”-G.Davidson

  http://amojos.blog.onet.pl/2007/01/17/lucyfer/

  Czyżby Pan Roman Nacht znakomity znawca Judaizmu i mistyki nie znał tej wiedzy?

  Tak opacznie utożsamia i myli Szatana z Lucyfer? czy jest to mozliwe dla człowieka kilkadziesiąt lat zajmującego się tym tematem……

  Komu i dlaczego tak bardzo zależy na sianiu tej dezinformacji , kto chce zmieniać wartości i zakodować w LUDZKICH umysłach że ciemność wyraża swoje wartości przez światłość Lucyfer…… 🙂 TO NIE PRAWDA!

  Nie mili moi JASNOŚĆ I CIEMNOŚĆ… to nie to samo, kiedy zaczyna się jasność… JUTRZENKA swoim pierwszym promieniem rozświetla ciemność , przechodząc przez przestrzeń ŚWIATŁO LUCYFER zamienia szarości w Jasność ! JASNOŚĆ LUCYFER … kończy EPOKĘ Ciemności, znikają argumenty ciemności, ona przestaje istnieć.

  Kto boi się utraty swoich walorów wladzy.. ciemności SAMAEL/ SZATAN… i jego świta naziemna oraz poza ziemska. Dlatego tak ukrywają prawdę i manipulują nią by LUDZKOŚĆ bojąc się wiedzy światłości nigdy jej nie poznała.

  Ale Jutrzenka zeszła już na ziemię widać to w energetycznych efektach naszej fizyczności w postaci różowego, pomarańczowego i malinowego nieba o wschodzie i zachodzie słońca….
  Co się zmieniło w naszej przestrzeni….. że może zaistnieć taki przejaw światła….. nie ma już takiej gęstości powietrze w naszym wymiarze , zmieniła się częstotliwość drgań czyli inna wibracja orgonu.
  Ocean życia po którym dryfuje ziemia ze swoimi mieszkańcami jest już inny.

  Teraz czekamy na jasność LUCYFER.. która również przejawi się barwami nieba…. jasnością , nie ciemnością….. 🙂
  Szacowny Panie Romanie Nacht…. tego procesu nie można ani zatrzymać ani opóźnić jak marzą niektórzy z tej i tamtej strony ciemności…. wszyscy „Synowie Przymierza ” ( oczywiście z Jahwe/ Samaelem ( bo Pan Ciemności używa wielu imion mącąc LUDZIOM w głowach) MUSZĄ podjąć ostateczne decyzje po której stronie chcą stanąć, jasności czy Ciemności…. nic więcej w TYM czasie zrobić nie można.

  Co do ISRAELA …. i końca jego istnienia…. nie chodzi o fizyczny koniec , zagładę czy unicestwienie ludzi.. chodzi wyłącznie o zmianę statusu państwa.

  Bowiem obecny ISRAEL jest państwem wyznaniowym/ religijnym, jego prawa opierają się o prawa religijne. A jak sam Pan powiedział religie przestaną istnień .. z czym się zgadzam w 100% przestanie , (powrócimy do Zaświatowego Systemu Wartości ( nie opierającego się na gloryfikacji wartości materialnych ponad duchowymi jak obecnie) ,prawdziwej wiedzy mistycznej (a, nie ustalonych przez ludzi dla polityki wladzy dogmatów) i przełożenia jej na wiedzę techniczną, służącą LUDZKOŚCI a nie zniewalającą ją) ale jako państwo religijne domena władzy przywódców religijnych.

  Żydzi mają i będą mieli prawo mieszkać , żyć w Israelu…. ale on będzie inny.

  Kiara/M. Ochman.

  1. Kiaro!
   Nie dyskutuję, chciałabym tylko, żebyś zerknęła na opracowanie wykładu prof. Jerzego Prokopiuka i/lub wysłuchała rozmowy z nim, zresztą w NTV. Myślę, że wiesz kto to jest i jaką głębią wiedzy dysponuje, też i z własnych osobistych doświadczeń. Krótko – Chrystus jako Logos i dwie zwodnicze Istoty- Aryman (zmechanizowany czlowiek) i Lucyfer (niosący światło, zwodnicze światło, bo odrywające człowieka od rzeczywistości i obiecujące iluzoryczność wyższych światów w postaci przedwczesnego niby-oświecenia).
   https://astromaria.wordpress.com/tag/prof-jerzy-prokopiuk/
   i link zamieszczony ostatnio na forum symp.NTV (prof.Prokopiuk gościł parę razy tutaj)
   http://vimeo.com/86127375
   Pozdrawiam

   1. Poprawka – skróty myślowe, mogą wprowadzić zamęt. Celem Arymana jest powstanie człowieka bezrefleksyjnego, mechanicznie wykonującego polecenia, w sumie półmaszyny o jakich pisałaś. W kontekście postępującej technologii można też i traktować to dosłownie.

   2. Od dłuzszego czasu odnosze wrazenie,ze to swiatło lucyfera ,jest
    zimne jak lód-bez uczucia i Miłosci…
    Tak,jest tam wiedza…,ale nie ma tego najbardziej wartosciowego…
    Obserwujac w wiekszosci przekazy,chanellingi,oraz wystapienia ludzi zwiazanych z duchowoscia,zauwazam brak tej podstawowej rzeczy -ciepła,zyczliwosci,pokoju i bezwarunkowej akceptacji…
    Wszystko to jest emitowane,albo tylko poprzez mózg-komputer.
    Lub jeszcze gorzej-emocje + mózg +ego.
    Gdzie Serce(uczucie) jest wyłaczone lub przyblokowane.

    Dla mnie Chrystus to Serce(osrodek Serca)
    gdzie jednoczy i zarzadza, umysłem-symbolicznie górne czakry”lucyfer”- oraz fizycznoscia-dolne czakry,”szatan”.

    Moze to co napisałem,komus wyda sie banalne.
    Ale CIĄGŁE roztrzasanie,kto co oznacza…z czym to sie je…itd.
    jest jak chodzenie z głowa odwrocona do tyłu…
    gdzie terazniejszosc jest mało widoczna,a „kłody” leza prawie na kazdym kroku…

    Tak ja to widze i odczuwam w duzym uproszczeniu.
    Nie odnosze tych słów do zadnej osoby,ale do tematu.:-)

    ps.Z drugiej strony bardzo szanuje wiedze Rudolfa Steinera,
    oraz prace naszej Kiary.:-)
    Dziekuje.
    Pozdrawiam.:-)

   3. Ależ Pio, myślę, że Rudolf Steiner niekoniecznie obraziłby się na Ciebie za takie zobrazowanie (skrótowe i umowne) jego przekazu.
    Właśnie tak, serce – Chrystus Logos – pełnia. Nawet prof. Prokopiuk określił Chrystusa jako prawdziwego Lucyfera – prawdziwie niosącego światło, w przeciwieństwie do tego, o którym tu ostatnio się pisze, wnoszącego owszem ale zwodnicze niestety. I myślę, że chyba każdy z nas, nie raz ulegał/ulega, jego wpływom.

   4. Witaj Alina7
    Dzięki serdeczne za info oczywiście zanan filozofię prof. Jerzego Prokopiuka nie zgadzam się z jej podstawami czyli całkowitym odniesieniem religijny i uzależnieniem od wartości religijnych.
    Wiedza jest wolna.. niezależna od dogmatów, szanuję jego nurty poszukiwawcze ale zauważam nieścisłości w odniesieniu do identyfikacji wartości,

    Bliższy jak dla mnie jest pogląd Rudolfa Steinera ale .. tu też trzeba wziąć pod uwagę że nasze czasy odsłaniają wiedzę , która ponad sto lat temu nie była jeszcze dostępna świadomości czlowieka.
    Ale…. jeżeli chcemy dyskutować uczciwie nie opieramy się na jednym biegunie Aryman , tylko przedstawiamy jego przeciwieństwo Ormuzd ( o nim się jakoś nie mówi, ORMUZD , to ten , który był i jest w BLASKU JASNOŚCI…… : , tak jak Aryman jest w ciemności) , JASNOŚĆ to jak już wiemy światłość wiedzy , sama wiedza jest neutralna.

    Zatem kto i jak , w jakiej przestrzeni ją użyje … taki powstanie skutek .. albo w górę walory rozwojowe dominujące duchowe , inaczej królewskie/ chrystusowe… albo w dół walory dominujące materialne inaczej uzależniające Ducha , satanistyczne. materialne .
    Bo Satanizm w swojej istocie jest podporządkowaniem się DUCHA materii, przekazaniem władzy nad DUCHEM materii.

    Natomiast ORMUZDANIZM , droga chrystianizmu jest władzą DUCHA nad materią.. to są dwie najważniejsze istotności , które identyfikują Arymana/ władza materii nad Duchem i Ormuzda/ władza ducha nad materia.

    A gdzie jest w tym LUCYFER/ Jasność….. to jest droga środka , droga wiedzy światła , która biegnie od swojego żródła ( poza materią) do jądra ziemi ( w świecie materialnym ziemskim, to jest centralna oś pola elektromagnetycznego), wiedza ZAWSZE jest neutralna. Używanie jej , powstające efekty ujawniają przestrzeń , która dominuje i prowadzi w określonym kierunku.

    Zatem nie LUCYFER jest złem ( jak prawią ci którzy nie rozumieją bardzo prostej zasady trójcy i ( +. 0. – ) , a wybrany kierunek drogi poznawczej i życiowej … w dół lub w górę. Zero / wiedza … ( koło , pełnia ) zawsze jest neutralna jednak inny ma przejaw i kreację w różnych przestrzeniach materialnych, bo one również dzielą się na wymiary , a w wymiarach są 3 poziomy gęstości.
    Inaczej wygląda kreacja w Epoce Ciemności (nasz eksperyment poznawczy najdalszego oddalenia się od źródła .. czyli JASNOŚCI), a inaczej po przekroczeniu progu ciemności w Przestrzeni Jasności.

    Na razie większość filozofii opiera się na analizach danych z dotychczasowej częściowej wiedzy o kreacji duchowej i fizycznej w Epoce Ciemności. A to NIE JEST PEŁNA WIEDZA jedynie jeden jej aspekt dotyczący władzy Arymanicznej , materii nad DUCHEM. Pora już na drugą część …. 🙂 której bardzo się boja Istoty zdominowane i uzależnione od wartości Arymanicznych, dlatego tyle jest dezinformacji w temacie.

    Lucyfer , Jej wiedza istnieje ZAWSZE w obydwu przestrzeniach, nie ma możliwości żeby jej nie było. Jednak inny jest przejaw światła wiedzy przez ciężką i gęstą materię, a zupełnie inny w jej wysokiej wibracji i delikatności materialnej.
    Kto tej zasady nie zrozumie, oskarży zawsze LUCYFER o negatywne intencje i złe kreacje.
    W końcu należy zrozumieć iż przejaw światła ( które zawsze jest jasnością, niesie te same wartości) inny jest przez szkło żarówki czarnej, czerwonej, zielonej, fioletowej , niebieskiej , żółtej, pomarańczowej i bezbarwnej.

    Domeną poznawczego wzorca może być każde pasmo barwy i tak jest rzeczywiście ( po rozszczepienie przez pryzmat) ale jego wzorcem wyjściowym nie jest żadna z tych barw. Zatem nie należy wzorca wiedzy /LUCYFER identyfikować w 100% z żadną z nich. Jasność , to jasność…. Lucyfer jest JASNOŚCIĄ.. a drogą poznawczą prowadząca do doskonałości jest symbol CHRYSTUSA/KRÓLA…… ( nie powiniemy mieć religijnych skojarzeń z Jezusem , to inny mylący temat) władcy nad aspektami niższej wiedzy.

    Symbolika władzy i doskonałości bywa różna w rożnych czasach nurtach filozoficznych i kulturach, zatem należy ją dobrze poznać , następnie twierdzić że….

    To długi temat, obszerny , chociaż prosty bardzo, Rudolf Steiner, jego wiedza jest w pewnym sensie jego fundamentem podstawą, ale… MY w TU i TERAZ jesteśmy już dalej niż On… 🙂

    Kiara

   5. Tak dla wiedzy….. 🙂

    Aryman i Ormuzd….

     W samym przepaści niezgłębionej środku,
    W samym ciemności najgrubszej zarodku,
    Osiadł Aryman, jak złodziej ukryty,
    Gniewny jako lew, jak wąż jadowity.
    Onego czasu nadął się i dźwignął,
    I wielką ciemność piersiami wyrzygnął,
    I po ciemności, jak pająk po sieci,
    Szczeblował w górę, tam gdzie bóstwo świeci.
    Oparł się o dnia i nocy granice,
    Wynurzył głowę i podniósł źrenice

    A skoro ujrzał w samym niebios środku,
    W samym jasności najczystszej zarodku,
    Oromadesa, co śród tworów świeci,
    Jak śród gwiazd słońce, jak ojciec śród dzieci;
    Skoro na widok przedwiecznego słońca
    Zły duch pomyślił o szczęściu bez końca —
    Ta myśl, ogromna jako świata brzemię,
    Z takim ciężarem padła mu na ciemię,
    Że stracił siłę, runął nadół głową
    Przez wieki wieków — i osiadł nanowo
    W samym przepaści niezgłębionej środku,
    W samym ciemności najgrubszej zarodku.
     1830.

    Adam Mickiewicz.

    Przypisy

    Aryman — bóg ciemności u Persów; Oromaz (Ormuzd Oromades) — bóg światła.

    ps. nie ma tu nic o Lucyfer….. 🙂

    Kiara.

   6. No cóż, życie zweryfikuje w najszerszym tego slowa znaczeniu, również i nasze doświadczenia już Tam.
    Nie spotkałam się Kiaro nigdy z okresleniem Ormuzdianizm?
    Natomiast Zaratusztrianizm lub Zoroastryzm jak najbardziej, który też i był jakby wstepen do przygotowania Ludzkości na przyjście Chrystusa, poprzez zaistnienie właśnie Prawdy i Dobra w postaci Jasnej strony, którą personifikował Dobry Bóg – Ormuzd, w opozycji do Boga Zła, ciemności Arymana.

  2. „Co do ISRAELA …. i końca jego istnienia…. nie chodzi o fizyczny koniec , zagładę czy unicestwienie ludzi.. chodzi wyłącznie o zmianę statusu państwa.”

   – israel i cała mitologia oparta o tej nazwie pochodzi od FENICJAN (oni byli „israelem”, a właściwiej fragmentem wojsk ASRAELA od którego przekręcona nazwa israel pochodzi) którym żydzi po ich pokonaniu skradli nazwę i kilkaset innych dziś wysówanych jako „żydowskie” rzeczy.

   Asrael zaś to ten jaki ukarał żydów za ich bunt przeciwko bogu bezmała likwidując ich populacje.

   Wierząc w kłamstwa naprawdę nie uciekniecie z Martixa ale macie ogromną szansę na „los żydów” zapisany w Apokalipsie. ;p

   1. Nawet nie śmiem się wtrącać w dyskusję. Ale Izrael to jest w dosłownym rozumieniu „Ten który walczy z Bogiem” wcześniej Jakub. Izrael to nie Żyd, żadna narodowość, …Miejsce Izraela jest na Tronie u boku Stwórcy. Izrael to jest stan Ducha.
    Lubisz mieć Bogów nad sobą jak jaki Dzafar? Nie? 🙂 To jesteś młody Izrael.

    Z tego co tu piszecie o „Lucjanie” i wiedzy, wyjściu ponad ograniczenia, … to jest właśnie też Izrael. 😉
    Więc pomijając z zasady uwarunkowania religijne, skoro Izrael nie jest religijny Lucyfer i Izrael to jedno jeśli o założenia chodzi. Gorzej że trudno tu czynić porównania do łysych małp z patykami kiedyś (bez obrazy) 😉

    … ciach. 😉

 8. Mnie natomiast bardziej zaciekawiła pierwsza rozmowa pana Janusza o rozciąganiu (rozszerzaniu) się przestrzeni pod wpływem masy oraz powiązaną z tym prędkością upływu czasu.

  Zaraz po wywiadzie przyszły mi do głowy dwa ciekawe pytania odnośnie teorii propagowanej przez pana Arkadiusza:

  1) Jeśli większa masa powoduję szybsze rozszerzanie (rozciąganie) się przestrzeni nasuwa się logiczne pytanie, skąd według pana teorii bierze się dodatkowa masa we wszechświecie, która powoduję coraz szybszą ekspansję przestrzeni ?

  2) Czy kiedykolwiek były prowadzone naukowe badania prędkości rozszerzania się przestrzeni przy bardzo dużych i masywnych obiektach? ( np gwiazda ” VY Canis Majoris” w konstelacji Wielkiego Psa ). Niewątpliwie udowodniona naukowo większa prędkość ekspansji przestrzeni przy bardzo dużych gwiazdach (VY Canis Majoris jest ok 1800 – 2100 razy większa od naszego słońca) mogłaby potwierdzających pana hipotezę. 🙂

 9. Na podstawie tego decydującego tekstu , a zarazem niezmiernie spornego naszła mnie jeszcze jedna refleksja.
  Można bowiem rozważać inny kontekst tej informacji a aspekcie wiedzy że WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI ŚWIATŁOŚCI.

  „Roman Zając

  Gdzie w Biblii jest mowa o Lucyferze? Czy Lucyfer to imię szatana przed jego upadkiem? A może byli to różni zbuntowani aniołowie? (Czytelnik)

  Lucyfer to imię, które tradycja chrześcijańska nadała szatanowi w okresie patrystycznym. Pochodzi ono z „Satyry na śmierć tyrana” z Księgi Izajasza. Znajduje się tam następujący fragment: Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego. Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani! (Iz 14, 12-15).”

  Otóż KAŻDY Z NAS JEST LUCYFER…… 🙂 każdy kto niesie w sobie ogień życia / światło życia, a wcielił się TU na ziemi , upadł w materię jako DUCH . Każdy z nas jest dzieckiem JASNOŚCI/ JUTRZENKI /VENUS niezależnie od obecnego osobistego rozświetlenia światłem życia i wiedzy.

  Ale naprawdę nie każdy jest Satanelem/ Szatanem , bo to jest tylko JEDEN byt , który w swoim jestestwie ma to imię.

  Zatem imienia LUCYFER tak naprawdę może używać każdy, bo każdy posiadacz Iskry Życia/Ognia Życia jest zarazem nosicielem jego światła.
  Ile jest LUCYFER…. tyle ile świetlistych DUSZ zeszło do materialnego świata…. 🙂

  Kto jest nosicielem wcielonego programu/ energetycznego zapisu zachowań i reakcji nie jest LUCYFER.

  Kiara/ M. Ochman

  1. Kiara , zwróć uwagę kto w tym czasie usadowił się na Boga, Bogów Ludzkości ,niejako Lucyfer został usadowiony na szatanie to sprzężenie zwrotne miało być usposobieniem zła ,tak wiec wszystkie mordercze uczynki miały swój adres , tez używam tego zwrotu „szatan” ale do tego powiedzmy autentycznego synonimia czyli „Bazyliszka ” (morderca z orbity i jego obecni wierni ). a szatan praktycznie został pominięty bo jest bezosobowy , sam w sobie ,praktycznie niema to znaczenia ,tarcza ,etykieta do lokowania zła , i trzeba przyznać zręcznie wmanipulowali w „niego” LUCYFERA .

 10. Panie Januszu proponuję zatrudnić się w telewizji Trwam to jest naprawdę idealne miejsce dla Pańskiej wielolicowości. Zastanawia mnie dlaczego p.Wojtek, p.Paweł potrafia przeprowadzić ciekawy inspirujacy i interesujacy wywiad z zaproszonym gościem a pan popsuje na antenie dokładnie wszystko swoią infantylnyą z natury czy też wystudiowaną „agenturalną” mentalnością. Pańskie przemyslenia nas nie interesuja , proszę zadawać rzeczowe pytania i poprostu przygotowywac sie do wywiadów.To jest podstawa dziennikarska a niewątpliwie takie wielkie ambicje pan ma sadzac po wystudiowanych inteligentnych pozach, jednak warsztat bardzo, bardzo słaby.NTV ogladam rzadko z powodu pana, zagladam jedynie z powodu p. Nacha ostatnio. Alex z PorozmawiajmyTV robi to naprawdę genialnie.
  Pytanie do p. Janusza: Czy jest pan podwójnym agentem czy pan sie poprostu boi i dlatego stwarza atmosferę naiwnego nieprzygotowanego dziennikarzyny.

  1. Do Annae
   – spadaj stąd trollu.
   Nie podoba ci sie ROZMOWA p. Janusza z zaproszonymi przez niego Gośćmi, to wracaj do swoich.
   Na tym forum NIE OBRAŻA się, ani nie wyzywa nikogo – tym bardziej nie wypada czynić tego w stosunku do twórcy Niezależnej Telewizji. On nie będzie na twoje życzenia ani usługi !!!
   Swąd, jaki tu zostawiasz – świadczy o tobie. DOSYĆ tego!

 11. Panie Januszu,
  – znakomita rozmowa o jakże ważnych sprawach!
  Wielka klasa przekazu oraz informacje, jakich nam ciągle mało.
  Prosimy o dalszy ciąg tego tematu – z panem Romanem. WKRÓTCE !!

 12. Trzeba sie dokładnie wsłuchać w wypowiedzi p.Romana Nachta i przyjąc je do wiadomości i do przemyslenia.

 13. 😀
  „Według wszelkich prawideł
  Dziś nie zdarzy się nic ciekawego.
  Mów dziś wszystkim „dzień dobry” 🙂
  M-W…Anna Wyszkoni – Na cześć wariata
  Zerwij wszystkie guziki
  Noś skarpetki na rękach,
  Śpiewaj głośno w urzędach,
  A mały grzeszek choćby dziś
  Wysoko Twoją duszę uniesie”
  😀

 14. Kiara i Alina7. przytaczam Wasze dwa zdania, które może przyczynią się do zbliżenia stanowisk.

  Kiara, w Twoim ostatnim zdaniu: „Kto jest nosicielem wcielonego programu/ energetycznego zapisu zachowań i reakcji nie jest LUCYFER.”
  oraz
  Aliny7: „Krótko – Chrystus jako Logos i dwie zwodnicze Istoty- Aryman (zmechanizowany czlowiek) i Lucyfer (niosący światło, zwodnicze światło, bo odrywające człowieka od rzeczywistości i obiecujące iluzoryczność wyższych światów w postaci przedwczesnego niby-oświecenia).”.

  Teoria Aliny7 jest mi bliższa, a teoria Kiary to ściema. Opisałem to na kilkadziesiąt stron, ale na potrzeby gdyż uzasadnię ją w dwóch najważniejszych aspektach.
  1. Lucyfer to oszust udający, że niesie światło, ale nie jest to jego światło, lecz światło zwodnicze, czyli odbite. Tak jak lustro, nie ma swojego światła, lecz jedynie je odbija. Te dwa aspekty widać np. na niebie w postaci dwóch najbliższych ciał niebieskich. Słońce świeci światłem własnym, a księżyc jedynie światłem odbitym, bo własnego nie posiada.
  2. Czyś to nie dziwne, że Lucyfer, od czasu upadku w materię, niesie ludzkości światło, ale żadnych efektów takiego oświecenia nie widać w żadnym przejawie życia ludzkości na Ziemi. Jest wręcz przeciwnie, kaganek oświaty, wcale nie oświeca, lecz świadomie i celowo zaciemnia nawet to, co zostało przypadkowo odkryte. Mechanizm ten jest prosty, ale i niesamowicie skuteczny. Polega on na tym, aby mówić tylko tyle, ile wymaga tego świadomość odbiorcy, ale tylko mówić, a robić coś wręcz przeciwnego. Dlatego czarnoksiężnicy, zwani księżmi, noszą koloradkę, czyli jedyny biały element stroju, na czakrze gardła, aby ładnie mówić, a poza słowami, cała reszta to czarna pustka. Tak samo Lucyfer, mówi, że niesie światło, ale jakoś od tysięcy lat czwartej cywilizacji, nie może postawić tego swojego światła, wysoko na świeczniku, aby świeciło na wszystkich, lecz je skrywa pod korcem.

  Dodatkowo, niespodziewanie powraca wątek oddzielania się świata trzeciego wymiaru i dalszej egzystencji biorobotów, jak pisze Kiara, nosicieli wcielonego programu, którzy wg Ciebie, w spokoju dożyją do końca swoich dni. Osobiście byłbym za takim pokojowym zakończeniem kosmicznego konfliktu, ale poziom świadomości, jaki widzę obecnie na świecie nie pozwala mi na taki hura optymizm. W sytuacji, kiedy za pewnik można przyjąć, że wszystko to wydarzy się za jednego pokolenia, to z czysto analitycznego punktu widzenia, logiczne są dwa warianty. Zasłona opadnie natychmiast i gdy ludzkość przejrzy na oczy, to musi się zacząć jatka. Wariant drugi, jest taki, że kurtyna może opadać, tylko tym, którzy wznieśli swoje wibracje do takiego poziomu, że nie sięgną po żadną broń do unicestwiania; biorobotów, zwanych w Biblii nasieniem węża lub chwastem, kąkolem. Jednak wystarczy, że do masowej produkcji wejdą np. znane z filmu, okulary do identyfikacji niewidzialnych energii, a natychmiast zacznie się jatka. Jest jeszcze wariant trzeci, już wdrażany przez NWO, czyli ogólnoświatowa depopulacja, do 0,5 mld ludzi na ziemi, czyli także jatka. Nie jest to żadne negatywne programowanie, ale trzy realne scenariusze.

  Prawdy nie jest niczyją własnością, dlatego absolutnie nikomu, nie wolno jej ukrywać, dlatego wszyscy, którzy tak robią mają coś do ukrycia, więc pochodzą od ojca wszelkiego kłamstwa. Największy ich problem n. in. żydostwa, to czekająca ich biblijna czeluść na biegunie, która pochłonie ich, gdy wyjdą na jaw ich najpodlejsze działania. Dlatego jest to najbardziej strzeżona tajemnica, wyłożona w Protokołach Mędrców Syjonu.

  1. No i masz babo placek .Mialam intuicje z lasami ,sam film o tym swiadczy
   Ja nic nie rozumiem co pisza wszystkie inne osoby na forum wyzej o jakis imionach lucyferach i swiatlosciach i objawieniach . Jezusach olsnieniach izjaszach i jutrzenkach wenusowych wezach i lurymanach ,czarnosciach i roznych to czakramowych przypadlosciach( o mama mija ile tego wszystkiego )Mozg mi peka . Uzywam swoich madrosci i swojej energii zadnych biblijnych mitologicznymi narzedziami mojego zyciowego obiadu nie jadam . Za duzo tej umyslowej gmatwaniny .
   film Paniznadprzeciwka stal sie czysty klarowny i bardzo realny i na czasie to mi wystarcza . Jak Pan mesjasz bedzie sie zachowywal w Polskich lasach jako przedstawiciel innej narodowosci tego to juz zaduzo , bardzo zaduzo .Malo serce mi o malo nie wyskoczylo z piersi . Ja chce byc wiec tym masaja, zrobcie mnie masaja bedziecie mieli lasy ocalone .Przyrzekam wam i bede mowic cala prawde ….

 15. zło nie ma przyszłości, to pewne, ale zanim odejdzie, może jeszcze zrobić wiele złego…

 16. No nie chcem, ale muszem.
  W TV czyli mediach ogłupiających mogę jeszcze zrozumieć, ale tutaj…to już naprawdę jestem niemile rozczarowany.

  Drodzy panowie „znafcy” – ilu z was raczyło przeczytać „biblię szatana” LaVey’a ?
  No – strzelam – zero ? Nie chciało się ? A może się baliście ??

  Zatem, jako były satanista (były, bo ta ideologia jest już dawno za wąska dla mnie) chciałbym was oświecić w 2 słowach, bo nie będę nadrabiał waszej ignorancji…

  – jeżeli wam się kojarzy „satanizm” z czczeniem zła, skakaniem po nagrobkach, mordowaniem kotków itp – to jesteście biednymi ofiarami robienia wam wody z mózgu przez media i KK.

  – żaden satanista nie wierzy w szatana. Jeśli już w coś metafizycznego – to zdecydowanie raczej w boga – rozumianego jako siły natury.
  Satanizm ODRZUCA istnienie szatana w rozumieniu religijnym.
  Głupio wam, co ?

  A dlaczego ten ruch określony przez LaVey’a nazywa się „satanizm” ??
  To już sobie przeczytajcie sobie – podpowiem tylko, że ma to więcej wspólnego z KK niż jakimś „bogiem zła”.

  Wolę zdecydowanie spotkać na swojej życiowej drodze prawdziwego satanistę, niż „chrześcijanina”, który prędzej opluje niż poda rękę.

  Jednym słowem, kupa bredni, wynikająca ze zwykłej ignorancji.
  Różnego rodzaju psychopaci lubią się określać satanistami, zupełnie nie zdając sobie sprawy jakich idiotów z siebie robią. To nie są sataniści. To są psychole i dewianci.

  To samo dotyczy niestety powyższej dyskusji nieco – jak cenię sobie pana Nachta, to mógłby on sobie zadać nieco trudu zanim zacznie się posługiwać pojęciami, których sposób postrzegania zdradza na wstępie brak podstawowej wiedzy w temacie.

  Rozmaici ludzie i organizacje przyklejają sobie pewną etykietkę – w tym przypadku „satanizm” na to, co IM odpowiada, co stwarza DLA NICH wygodną wizję świata itp.
  A wy jak te barany…

  A po drugie – tutaj akurat, to powinniście nawet w klasycznym podejściu do „złego szatana” się nieco wysilić, bo chociażby po przeczytaniu „Bogów Edenu” powinniście się zastanowić, czy wizja świata (łącznie z wizją świata duchowego – czyli „boga” i „szatana” ) nie jest skonstruowana na potrzeby określonych ludzi i określone organizacje.
  Ale, tego już rozwijać mi się nie chce, bo widzę, że tu w tym temacie przedszkole.

  1. „żaden satanista nie wierzy w szatana. Jeśli już w coś metafizycznego ” – to nie jest „coś metafizycznego”. On jest pomacalny.

   „Rozmaici ludzie i organizacje przyklejają sobie pewną etykietkę – co stwarza DLA NICH wygodną wizję świata ” – to akurat prawda ale ta grupa jest ogólnie znana choć tabu u „uduchowionych” inaczej.

  2. Sundayman,ale o co chodzi?o prawdziwych satanistów?
   Uważasz ze prawdziwy satanista to taki nie czciciel „szatana”ale ten co sam sobie reguły wymyśla na życie?
   Czytalam Laveya biblie dawno temu i powiem ze po przeczytaniu zdziwilo mnie ze nie ma tam nic takiego do czego mozna by sie naprawde przyczepic,namawianie do jakichs rytuałow czy do zła ,nie ma tam czegos takiego,ogolnie namawianie do „robta co chceta”bo takie jest wasze prawo i tylko od wrażliwosci czytelnika sie okaże co czytelnik z tym swoim prawem do robienia co chce zrobi.
   Ale Ty sugerujesz ze Lavey to jakis ojciec załozyciel i wyznacznik tego co jest w sataniźmie?
   Moim zdaniem on jest szeregowcem ,napisal co napisał ,zeby sciągnac ,przybliżyć do swojego „kosciola”szerszą rzesze wyznawców tejze ideologi.
   Jasne ze ci co robia rytualy to popaprańcy ,ale je robią.i istnieją i to są sataniści z prawdziwego zdarzenia.

   1. SZATAN wiele ma imion….. ale tylko jeden aspekt osobowości, jest nim gloryfikacja materii , oraz uzależnianie i zniewalanie na Ducha.
    Aryman , Szatan, Samael, Enki, Marduk , Pan Burzy, Pan Pioruna, można wyliczać i wyliczać.
    Zamienienie wiedzy duchowej na jej materialny , twardy obraz , rzecz jest domeną Szatana, obecny świat , III wymiar , Epoka Ciemności jest domeną Szatana.
    Dokładnie WSZYSTKO co nazywa się nauką akademicką jest domeną Szatana. Natomiast wzorce duchowe, energetyczne tej wiedzy są poza władzą i wiedzą Szatana. Zapisane są kodem światła.

    Po dyskusji widać dokładnie iż większość zabierających głos nie potrafi jeszcze odróżniać tych istotności. Puki co kłoci się o filozofie wtłoczone im do głów przez ustanawiających je za wiedzę dozwoloną dla nich.

    Zmiany na ziemi zaistnieją niezależnie od etykietek przypinanych wiedzy przez was.
    Problem strachu i nienawiści jest w tych, którzy z taka zajadłością go krzewią w stosunku do innych.
    Jest to PRÓG TEGO WYMIARU, którego z takim bagażem nie przekroczycie.

    Wszystkie wyświetlające się teraz trudne i bardzo trudne zagadnienia, sytuacje i zdarzenia, są dla wszystkich NAS EGZAMINEM KOŃCOWYM, energia emanowana jest przez każdego z nas jego myślą , słowem i czynem… ten konglomerat wibracyjny albo wyniesie każdego swoją wysoka wibracja w górę… albo niską ściągnie w dół…

    Nie będzie nim werdykt wydany w stosunku do innych, będzie … bowiem ten werdykt jest ZAWSZE opowieścią o sobie.

    Co czynisz drugiemu… czynisz sobie… co mówisz o kimś… tak naprawdę mówisz o sobie… bo jesteś albo myślą wzniesiony albo jej małością w niskich przestrzeniach istniejesz.

    Nie każdy jest już gotów na blask światła wiedzy najwyższej….

    Kiara.

   2. to jest ten chwyt bardzo perfidny , żeby ukryć własne uczynki podstawiono ofiary i w nich cale zło lokowano i lokują dlatego każdy niemal hamuje słysząc słowo Lucyfer i wcześniej jak Kiara pisze Szatan , bo jak i gdzie lokujemy nieświadomie największe zło nic innego przez bestie nie zostało wyeksponowane , bestia wszystkie zbrodnie ulokowała w tym czym było i jest największym dla niej niebezpieczeństwem , podobnego chwytu użyto na Słowianach , jak wiemy imperium Lechitów składało się z wielu rodów Słowian , jednym z nich było plemię wywodzące się z rodu Wandy miało to Plemię za zadanie ochronę terytorium imperium wszyscy napastnicy byli pozbawiani wszystkiego , nielegalne osady itp były totalnie pacyfikowane nikt obcy nie miał prawa się osiedlać bez pozwolenia , Wandalowie byli znani z bezgranicznego posłuszeństwa i dyscypliny wiec nie zostawiali nawet śladu po obcej nielegalnej egzystencji ,i właśnie dlatego ta determinacja była znana w krajach ościennych , dlatego od Wandali raczej do Wandali przytwierdzono wszystkie inne pozostałe uczynki nazywając wandalizmem , stawiając wiernych obrońców Ojczyzny jako wzór autentycznego dzisiaj powiemy „wandalizmu ” co się mija z prawda ale nie mamy już niejako zamiennika tak samo jak uczynki szatana, lucyfera mówimy szatański pomiot , nie mając pojęcia kto to był i co to było .Ktoś powiedzial kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawda , dzisiejszy satanizm jest satanizmem nie mającym nic wspulnego z szatanem z tym pojęciem , bo wszystko idzie w kierunku piekła , czyli światów demonicznych kompletnego zła przechodzącego na nasza wibracje , piekło to z polskiego piekarnik – gorące miejsce , z tytułu usadowienia tych światów na określonym promieniowaniu dokladnie na długości zakresie fal jakie możemy wywołać wybuchem atomowej dla przykladu ,ziemia była jedynym w kosmosie miejscem gdzie było mozliwe przenikanie piekła na wyższe poziomy oczywiscie przez transformowanie się w wszystkich możliwych bytach i wielu innych amonali z tym związanych nawet ostatni bóg sam powiedzial do swego sługi jak mnie ujrzysz to umrzesz natychmiast ,ponieważ ten bóg wykorzystał zwykłą technikę technologie zachowując samego siebie w oryginale zaś jego otoczenie sztucznie podtrzymywane na ziemi było dla czlowieka z krwi i kości zabójcze to tak jakby ktoś wszedł do stosu atomowego ,wszystkie inne osoby obsługujące „dary z nieba” musieli nosić ochronne skafandry co dzisiaj widzimy na ten wzór kapłani w niekturych religiach noszą takie narzuty prawie takie same jak osoby obsługujące Rentgena ale bez ornamentów „ozdobnych” oczywiscie.

   3. Chodzi mi o to, że jeżeli się o czymś mówi, to powinno się mówić precyzyjnie.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm_laveya%C5%84ski

    Podobnie jak „katolicy” to nie „jacyś” tam wierzący w Jezusa, ale określona doktrynalnie i historycznie grupa ludzi, tak sataniści to grupa ludzi zgromadzona dookoła określonej, spisanej i ustalonej doktryny.
    Zatem „współcześni sataniści” to ci, którzy mniej lub bardziej reprezentują Church Of Satan.

    Określanie w ten sposób innych, to mniej więcej tak samo, jak nazywanie dowolnej osoby powołującej się na Jezusa – Jezuitą.

    Oczywiście, nie neguję istnienia grup wierzących w szatana, praktykujących okultyzm itp. To jednak formalnie NIE są współcześni sataniści. Jak ich nazwać ? Nie wiem – okultyści, wyznawcy szatana (a to nie to samo, co sataniści jednak).

    Po prostu, za każdym razem kiedy słyszę w TV, że „młodociani sataniści skakali po nagrobkach” to mi się coś przewraca w środku…

    To raz – i to właściwie jest kwestia formalno-definicyjna.
    Natomiast zdumiewa mnie jeszcze bardziej to, że mało kto bierze pod uwagę możliwość, że „oficjalny przeciwnik” KK , czyli Lucyfer, wcale może nie był tym, kogo się z niego robi.
    Oczywiście, żeby się nad tym zastanawiać, trzeba umieć oddzielić KK (i religie w ogóle) od przekazów np. Jezusa.

    A to co tutaj czytam, to w dużej mierze „religijny” bełkot, oparty w istocie na tym, jak urobiono ideologicznie wiernych KK.
    Ale nie każdy zadaje sobie pytanie, dlaczego „oczywiste oczywistości” są za takie uznawane, czy rzeczywiście nimi są, i w dodatku jest gotowy na postawienie na głowie całego „oczywistego”, znanego „od dziecka” porządku świata.

    I dlatego 99% „dyskusji” to mielenie tematu żarnami, które ktoś wsadził ludziom do ręki. A jak mówią młynarze – jaka mąka – taki chleb.

   4. Kiara pisze: „… Zapisane są kodem światła.”

    Z technicznego punktu widzenia dokładnie odwrotnie Kiaro 🙂 I stąd te nieporozumienia. To w ciemności świeci światło 😉

    Dokładnie zapisane są Pustką jak łowicka wycinanka z jakiej wyrasta Materia 😉 Dla tego Materia jest domeną ciemności, a ściślej kto potrafi władać ciemnością, ten generuje energie z odwiecznego oceanu i jawi się jako światło. 😉 Tu nie ma mowy o religii a o naturze rzeczy i nauce.

    Lustereczko. 😉

   5. Przyjrzyj się płycie na jakiej zapisano dane, tabliczkom glinianym, rytom naskalnym, wszystko co zapisano zapisano w braku nie w naddatku 😉 tak obrazowo.

   6. Sundayman ,w sumie wiem o co Ci chodzi,jednak satanizm to jest szerokie pojęcie (przynajmniej dla mnie)i nie mozna go zawężać tylko do tego co napisal Lavey w swojej bibli .On sie okreslil jako zalozyciel i pomyslodawca doktryny „tego satanizmu”.hmm mogl nazwać to inaczej,bo jednak to co sie dzieje na swiecie ,wszystkie wojny ,zbrodnie to jest prawdziwa szatanska doktryna i pomysł,wiec jak ja nazwać?
    No i niestety wyznawcy czarnej bibli ,będą posądzani o najgorsze z racji nazywania siebie satanistami ,przez ludzi ,ktorzy nie maja pojęcia co tam dokladnie szandor napisał.
    Dlatego np taki nadworny satanista z Behemotha to nie zaden satanista ktory je kotki,albo costam złego komus robi.
    Niestety satanizm nie jest zawęzonym pojęciem.Pod tym sie kryje wlasnie okultyzm i realne dzialanie na szkode czlowieka.

   7. no i jeszcze jedno ,wkleiles linka z wikipedi „satanizm laveyanski”
    wpiszesz satanizm i masz to:http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm
    szerokie pojęcie
    czyli jak chcesz siebie okreslac mianem „dobrego satanisty „:] to proponuje dodavać ,ze jestem satanista laveyanskim ;)hyh

   8. Stańczykowata pisze:
    28 stycznia 2015 o 10:23

    Kiara pisze: „… Zapisane są kodem światła.”

    Z technicznego punktu widzenia dokładnie odwrotnie Kiaro 🙂 I stąd te nieporozumienia. To w ciemności świeci światło 😉

    Dokładnie zapisane są Pustką jak łowicka wycinanka z jakiej wyrasta Materia 😉 Dla tego Materia jest domeną ciemności, a ściślej kto potrafi władać ciemnością, ten generuje energie z odwiecznego oceanu i jawi się jako światło. 😉 Tu nie ma mowy o religii a o naturze rzeczy i nauce.

    Lustereczko. 😉

    *******

    W świecie odbić … w materii tak jest ale w świecie ponad materialnym energetycznym , tak nie jest. WSZYSTKO ma swoje matryce energetyczne, eteryczne, czyli z ognia o najwyższej wibracji. To tak jak pozytyw i negatyw… o wszystkim decyduje światło…. 🙂 jego ilość i nic więcej.
    Ciemność jest przestrzenią identyczną jak jasność ma tylko TYLKO niższą wibrację energii w swoich cząstkach.
    Tą zasadę doskonale zna nauka… można coś oświetlić zewnętrznie, lub rozświetlić od wewnątrz…. który sposób wybierzesz w takim świecie będziesz istnieć.

    Kiara.

 17. Nie jest absolutnie wskazanie zlikwidowanie mistycznych postaci jak Jezusa wielkiej ludzkiej imagination wzoru dobroci i szlachetnosci po zastanowieniu tego obiektu jest tez bledem poniewaz nastepuje indywidualne oslabienie twierdzac , ze sie jest Bogiem ( Nie to pierwsze jest new Age ale to drugie ) Ludzkosc powinna przemyslec jak lokowac swidomosc i uczucia i jak funkcjonowac nie trzymac sie bez sensownych rytualow , ktore funkcjonuja w ramach numerologii i manipulacji i astrologii i innych kabalistycznych wplywow .

 18. Kiara, piszesz:
  „Epoka Ciemności jest domeną Szatana.”,
  ale dlaczego pomijasz, milczysz lub zaprzeczasz, że Twój Lucyfer udaje, że nieustannie niesie ludzkości światło, a Szatan przez wszystkie cztery fale życiowe na Ziemi, nieustannie panuje ciemność, więc jak w zaklętym kole, Szatan z Lucyferem panują w najlepsze. Wyjaśnienie może być tylko jedno. Obydwaj założyli na Ziemi Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, co oznacza, że unicestwili trzy poprzednie cywilizacje ludzkie i za nic nie odpowiadają. Takie jest bowiem „prawo”, które sami sobie ustanowili. Istoty tworzące ludzkości takie „prawa” oraz cele i mechanizmy, opisałem obszerniej w linku:
  http://tagen.tv/vod/2014/09/wieczorynki-u-tadzia-i-justynki-odc-25/
  Teraz na naszych oczach, coraz bardziej nerwowo, przygotowują się do czwartej ogólnoświatowej depopulacji, a Ty publicznie zapewniasz, że wszyscy ci ludobójcy będą sobie nadal, spokojnie żyć wśród ludzi, do końca swoich dni. Przecież z takiego przekazu, coraz wyraźniej widać, że starasz się programować innych, dla ukrytych celów? Twoja taktyka, dozowania coraz większej ilości prawdziwych informacji, jest klasycznym przykładem manipulacji, ale nie jesteś jeszcze skreślona. Jednak masz już tylko kilka tygodni na ostateczne zadeklarowanie, nie zgrabnymi zdaniami, lecz w swoim sercu, po czyjej jesteś stronie.

  ps. Ostatniego zdania, jakkolwiek to zabrzmi, nie odbieraj jako atak na Ciebie, lecz jako; prośbę, pomocną dłoń, a jeszcze lepiej jako próbę wyrażenia mojej bezwarunkowej miłości.

  1. http://demotywatory.pl//uploads/201304/1366285322_ryyfis_600.jpg
   Jesteśmy jak zwierzątka domowe dla Zła w tym ziemskim spektaklu, które mają przejawiać miłość bezwarunkową aby Zło ugruntowało się w przekonaniu, że to dla naszego dobra zaistniało.
   Myślisz że tym razem znów Im się uda zapewnić sobie pozycję zwierzchnią nad nami na kolejne tysiąclecia?
   Ja nie dopuszczam takiej myśli.

  2. Nie Szatan i nie Lucyfer decyduje o wyborach CZŁOWIEKA… a wyłącznie ON sam. Zatem chodzisz cały czas obok światła wiedzy, jednak wybierasz niskie emocji, osądzanie i ocenianie innych, miast spokojnej konfrontacji ze skutkami własnych czynów zrozumienie ich.

   Jako że.. zgodnie z przysłowiem ..”pod latarnią zawsze jest najciemniej…” stoisz pod nią i nie widzisz co masz nad głowa i pod stopami.. ale niezmiernie dobrze „widzisz” co ktoś ma na talerzu , w głowie w sercu i w portfelu….

   Oczywiście nie bierz tego personalnie jest to odnośnik do wszystkich ludzkich podobieństw mentalnych.
   Można zostawić informację o…. jednak nie wolno niczego na nikim wymuszać. Bowiem widzenie, słyszenie i odczuwanie duchowe musi się w każdym przebudzić samoistnie.

   Nie namawiaj mnie do niczego, bo JA i TYLKO JA decyduję o swojej tożsamości, nie podejmę ŻADNEJ decyzji na wskutek presji istot z tego ni z tamtego świata, nic z tego.

   Wolę być głupcem w twoich oczach niż we własnych.. … sobie zawsze mogę spojrzeć w oczy z wielkim spokojem i poczuciem godności, bez wstydu.
   To mi wystarczy.
   Nie jest dla mnie ważne co ktoś o mnie mówi …. dla mnie zwane jest KIM JA JESTEM.

   Kiara/ Małgorzata Ochman

   1. Kiaro, ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie znajduję w sobie, żadnego powodu, aby panicznie unikać najważniejszego tematu, jakim są owoce światłości przyniesione przez Lucyfera. Owoce tej światłości to zagłada trzech poprzednich cywilizacji ludzkich. Gdyby ta światłość była prawdziwa, to przecież nie dochodziłoby ciągle do zagłady. Celem zagłady nie była likwidacja nieoświeconych, lecz wręcz przeciwnie likwidacja całej populacji ludzkiej, gry tylko pierwsi ludzie zaczynali się przebudzać, a więc zagrażać całemu pasożytniczemu systemowi.

    Coraz bardziej skłaniam się ku poglądowi, że Twoje działania Kiaro, mają głębszy ukryty cel polegający na przygotowywaniu, przebudzających się ludzi, m. in. z tego forum, do scenariusza awaryjnego, czyli ważnego powitania lucyferycznej światłości. Dla degeneratów jest ona tym, czym brzytwa dla tonącego, ale dla nieświadomej ludzkości, to powitanie może się okazać makabryczną powtórką z historii pierwszego upadku. Co dla przypomnienia przywołam z Biblii, chociaż w jednym zdaniu.
    W Raju, Adam i Ewa wiedzieli, że zakazany owoc, to sztuczna technologia i sztuczna inteligencja, zawarta w logo z nadgryzionym zatrutym jabłkiem (logo firmy apple). A jak wyglądało to oświecenie, zawiera się w zwodniczych słowach:
    zjedz, to dobry owoc, od niego na pewno nie umrzesz. Ale niestety przyjecie takiego zwodniczego światła, spowodowało, że jednak pomarli, a słudzy tejże zwodniczej światłości, nadal zgrabnie przemycają pomiędzy wieloma pięknymi i prawdziwymi zdaniami kody śmierci.

    Reasumując. Prawdziwe poznanie, kto za kim stoi, zawsze następuje po owocach, a nie szatach, nie po mądrych słowa, nie po fałszywym świetle odbitym. Zaczynam rozumieć Twoje Kiaro uniki. Wiem, że stanie w rozkroku jest , dla Ciebie niezręczne i niezdrowe, dlatego nie będę dłużej drążył Twoich manipulacji imionami Jezusa i Lucyfera. Przecież niebawem i tak wszyscy zobaczą kto się kryje w czyjej skórze.

   2. Zbyszek.
    „Kiaro, ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie znajduję w sobie, żadnego powodu, aby panicznie unikać najważniejszego tematu, jakim są owoce światłości przyniesione przez Lucyfera. Owoce tej światłości to zagłada trzech poprzednich cywilizacji ludzkich. Gdyby ta światłość była prawdziwa, to przecież nie dochodziłoby ciągle do zagłady. Celem zagłady nie była likwidacja nieoświeconych, lecz wręcz przeciwnie likwidacja całej populacji ludzkiej, gry tylko pierwsi ludzie zaczynali się przebudzać, a więc zagrażać całemu pasożytniczemu systemowi. ”

    ***********
    Mam wrażenie że jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać logicznych wniosków.
    Ponieważ nie jest moim celem przekonywanie kogoś do czegoś , staram się nie wchodzić w dyskusję z osobami , które są w zdecydowanej opozycji do moich informacji.
    Moim celem jest TYLKO przekazanie informacji, każdy może je analizować i odnieść się do nich na miarę swojego zrozumienia. Wierz mi nigdy nie dzieje się inaczej… wszystko na rozumiemy na swoją miarę pojmowania.

    WIEDZA .. to WIEDZA.. otrzymali ludzie wiedzę jak zrobić nóż, mogli go użyć do krajania chleba, mogli też do zabijania. Ponieważ mają wolną wolę , oraz swój system wartości , wybrali TO co uznali za swoje dobro. Tak było kiedyś…. a teraz… dźwięki skalarne…. można za ich pomocą leczyć, można się komunikować, można ich używać do wszystkich tele……. włącznie z transportem, do czego używają je służby specjalne i wojsko?
    Do mentalnej wladzy nad CZŁOWIEKIEM I DO ZABIJANIA NAS., DO MANIPULACJI POGODĄ , DO KREOWANIA SWOJEJ WOLI I WŁADZY.

    To jest wiedza którą przekazuje ZAWSZE LUCYFER, jednak użycie jej zależne jest OD SYSTEMU WARTOŚCI CZŁOWIEKA, KTÓRY Z NIEJ KORZYSTA !!!
    Czy Ty potrafisz to zrozumieć, może do Ciebie dotrzeć iż to ludzie wykorzystują i nadużywają wiedzę przeciwko sobie. Nie Książka w której jest ona zdeponowana , nie LUDZIE!

    Zatem nie otrzymają dostępu do jej wyższych pokładów ( te wszystkie poszukiwania starych ksiąg, sarkofagowy i innych w piramidach i nie tylko) dopóki nie osiągną wyższego systemu wartości, dopóki będą jej chcieli nadużywać przeciwko sobie.

    NIC Z TEGO , NIE ZOSTANIE IM OTWORZONY DO NIEJ DOSTĘP, DOPÓKI CELEM CZŁOWIEKA BĘDZIE ZABIJANIE I KRZYWDZENIE INNYCH ISTOT.

    W TU i TERAZ poprzez myśli , słowa i czyny LUDZI dokonuje się energetyczna weryfikacja LUDZKIEGO systemu wartości, dlatego teraz na ziemi jest tyle traumatycznych wydarzeń, KAŻDY otrzymał szansę/ zdarzenie żeby dać obraz przez swoje czyny/ owoce… KIM JEST.
    Czy potrafisz to zrozumieć? To jest OSTATNI KOŃCOWY EGZAMIN LUDZKOŚCI.
    ***********
    „Reasumując. Prawdziwe poznanie, kto za kim stoi, zawsze następuje po owocach, a nie szatach, nie po mądrych słowa, nie po fałszywym świetle odbitym. Zaczynam rozumieć Twoje Kiaro uniki. Wiem, że stanie w rozkroku jest , dla Ciebie niezręczne i niezdrowe, dlatego nie będę dłużej drążył Twoich manipulacji imionami Jezusa i Lucyfera. Przecież niebawem i tak wszyscy zobaczą kto się kryje w czyjej skórze.”

    **********
    Tak dokładnie tak niebawem spadną maski…. aktorzy tego spektaklu …. finałowego zdejmą „kostiumy”.. MUSZĄ , taka jest zasada tych czasów. Przed opuszczeniem TEGO „teatru życia” KAŻDY w finale się przedstawi, odsłoni .. pokaże się kim jest.
    Gwarantuję Ci na 100% że mnie rozpoznasz.

    Dlaczego dochodziło trzykrotnie do upadku cywilizacji trzeciowymiarowej gdy osiągała moment możliwości wejścia w czwarty wymiar?

    To proste elita władzy ta z za kurtyny i ta naziemna współpracowała z cywilizacją cyborgow/ biorobotow ze strachu i chęci zysków. Całą wiedzę otrzymaną od LUCYFER przywłaszczyła sobie, ukryła przed LUDZKOŚCIĄ, wykorzystywała dla własnej wladzy i czerpania zysków z uwięzionych i zablokowanych na ziemi LUDZI. Blokowano ich mózg , czakry , obniżano w LUDZIACH wibrację co powodowało obniżenie wibracji ziemi. Naziemnymi i pozaziemskimi wpływami na pola elektromagnetyczne ziemi i przejmowaniem z niego energii doprowadzano do precesji czyli odwrócenia biegunów ziemi i jej wywołując trzykrotny upadek w niską wibrację ciemności, która eliminowała skutecznie prawie całe dotychczasowe życie na niej.
    Tego nie robiła LUCYFER , o nie, to robili LUDZIE skorumpowani z biorobotami i ich cywilizacjami.

    Owocem światłości przekazanej przez LUCYFER jest wiedza, korzystanie z niej jest owocem świadomości człowieka.
    Efektem niskiej świadomości i uczuć zagłada trzech poprzednich cywilizacji.
    Jaka świadomość taki owoc… albo wojna i rozpacz, albo harmonia tworzenia i radość życia.

    Mam nadzieję że tym razem moje wyjaśnienie jest czytelne.

    Kiara.

   3. Zbyszek, piszesz tak jakby Lucyfer -Światłość zjawiał się w jakimś kulminacyjnym momencie i wszystko równał z ziemia za każdym razem ? tak jakby panująca sytuacja od tysiecy lat była jakimś postępem duchowo -technologicznym a teraz zjawi się Lucy i znowu wyrówna ? to jest bez sensu ,praktycznie była jedna cywilizacja Atlantów i sami siebie unicestwili praktycznie ,nie chodzi tutaj o epizody gra toczy się na większej plaszczyznie chodzi o definitywne odgrodzenie się od ciemności ,światów piekielnych to oni piekielni lansują swój scenariusz od tysiecy i jedno co nie znoszą to światło , nie wiadomo ilu i jakich podstawia fałszywych chrystusow , nie wiadomo właśnie kogo nam przedstawia jako wroga a kogo jako przyjaciela wybawce , ale jedno jest pewne zmiana na leprze , oświecenie ,pozbycie się wszystkich fobii, leku, strachu, będzie świadectwem prawdy niesionej w Świetle a na tym zakresie nikt się nawet nie odważy zaserwować zamienniki w postaci technologi , wszystko będzie zbyteczne bo będzie w mocy samego czlowieka ,na tym polega stworzenie ,sens, żadne technologie , technologie ze strony Światłości nigdy nie istniały same z siebie , były jedynie odbiciem technologi które próbowały ingerować w świat światła , czlowiek jest sam w sobie kosmosem sensem i celem jest jedynie celebrować doznawanie w trwaniu i egzystencji ,cala narosła reszta to manipulacja piekielnych światów . Wiec Lucyfer będzie zbawieniem , patrząc nawet na prosty rachunek nie mamy nic do stracenia bo obecny czas będzie apogeum żniwem zagłady która się realizuje tysiace lat wiec gdzie jest problem ? wyznaczyć zasady i czekać na oświecenie zarezonujemy automatycznie jak zaświeci światło ludzkiej boskości .

   4. wszyscy zapominają o fundamentalnej sprawie o konstrukcji tego świata to się nie stało wczoraj , kiedy wyrośniecie z bzdur o neandertalczykach i innych szympansach , okresach kamienia łupanego i tym podobnych bzdur ,wiary sekty religie co to jest ? każdy kto to wszystko celebruje zastanowił się po co to ??? jakie epizody są istotne ? przed pięciu, dziesięciu, dwudziestu tys lat ? Nasza gęstość zdycha już kilkaset tys lat tak jak Pan Tadeusz mówi wolna wola wszystko zrujnowała bo konstrukcja świata nie była idealna , stan taki trwa już miliony lat , dlatego próbowano interwencyjnie to zmienić kilka razy ale doraźne działania nic nie dały było już za późno dlatego mieliśmy „Lucyferów ” ale nadaremnie , jedynie przebudowa całego systemu pozwoli wytworzyć trwale granice pomiędzy światami piekielnymi a świetlnymi i całkiem inne zasady ewolucji światów piekielnych .mówimy tutaj o BIOROBOTACH o demonach i wszystkim innym podobnych , to są przejawy światów piekielnych tylko tak mogą zaistnieć w naszych światach , nie mieli innej drogi ewolucji i to jest fundamentalny problem , dlatego ich przejaw przejawy zawsze były destrukcyjne ,próbowali z wszystkim i z wszystkimi , wykorzystując wolna wole , wyprodukowali w naszych rzeczywistościach wszelkiej maści formy życia , ale one nigdy nie byle kompatybilne , bioroboty wyposażone w super technikę mordowały w całym kosmosie ,ale nic to nie dało , wiec grę przeniesiono z naciskiem na manipulacje genami i wstawianie swoich programów , z jednoczesnym wyciszeniem i niemal zatraceniem Ludzkiego systemu energetycznego , czas nagli wiec byliśmy świadkami kulminacyjnej fali porwań w ubiegłym stuleciu , bo aby uzyskać pożądane efekty trzeba dziesiątki milionów sekwencji wykonać na kodach DNA i co istotne zintegrować to z rezonansem źródła naszego zasilania wiec szanse prawie marne na ideał .Teraz po zamknięciu światów piekielnych i powiedzmy uruchomieniu świata „Ojca ” przybycie Światłości -Lucyfera będzie oczywiste i mozliwe .będzie podwójny spektakl agonia bestii i przyjście nowego Świata , Nowego którego Wszyscy oczekujemy !

  1. Trudno ci bedzie sie przebic prze twoja kreowana rzeczywistosc Gaja jak bedziesz opanowana przez cod pochlaniajacy wszystko . Ja tak wlasciwie to pisze dla twojego dobra.BO szatanistom to zwisa jaka wiedza ty operujesz tylko , zeby cod ich nie zostal odkryty a kto zaczyna jego odkrywac to zaraz dostaje w czape jak ten sliczny fajny chlopak Rik Clay, ktorego pozbawili zycia .
   https://www.youtube.com/watch?v=fow509BG60o
   Cody mieszcza sie o to w takich to cyfrach 111111oooo11111oooo111o1o1o1o1o1o1o11111ooooo1o1o1o1(tylko jeden i zero To kreuje cala numerologie :):) matrix

   1. @Kalina Nie ze mną te numery Kalino 🙂 Wiem ,że lubisz zastraszać , bo to cię kręci , ale też jak widać powraca do ciebie , odbijając się na twoim życiu.No cóż zasady działania Matrixa są nieubłagane . Zastanów się więc nad tym co robisz. Ja nie wyskoczyłam z tą wiedzą jak Filip z konopi. Ta wiedza , jest ogólnie znana . Są tysiące ksiązek i i filmów na ten temat .Są urządzenia ,które /na bazie wiedzy na temat fizyki kwantowej / już od dawna funkcjonują Nauka zastanawia się i pracuje nad tym od lat . Rozpracowała w zasadzie główne mechanizmy Matrixa , więc nie do mnie z takimi tekstami Kalino .

  2. .. Gaja półPrawda to g… Prawda :-)))))… bo w tym co piszesz jest Ziarno Prawdy… skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? skoro ciągle szukasz.. zatrzymaj się w końcu.

   1. Iza45 Mówisz mi jak jest u mnie Iza ? A skąd Ty wiesz Izo, jak jest u mnie i ze mną ? Czy u Ciebie Iza , jest żle – bo ja tego nie wiem , gdyż nie wchodzę w cudze życie ? Ja tylko wypowiadam się tutaj , odnośnie omawianych zadadnień , to wszystko .

   2. Iza45 Dodam też Izo , że my zawsze jesteśmy w drodze , jako istoty wielowymiarowe . Tak więc nasz rozwój , nie ma żadnych ograniczeń 🙂 My się nigdy nie zatrzymujemy Izo i czas to wreszcie zrozumieć 🙂

   3. Iza45 Prawdą jest tylko to , jakiej interpretacji dokonuje nasza ś2iadomość , przez naszą percepcję i to w danym momencie .

 19. Reptylianie, kontrola umysłu, nowa ziemia…. tematy , które interesują wielu z nas….
  Pan Krzysztof Tarasiewicz jest osobą , która ma wiele do powiedzenia w tych tematach.
  Ważne jest moim zdaniem że wyszedł sam ponad astralne zwodzenie,odróżnia i potrafi analizować , a mało tego wyciaga bardzo logiczne prawidłowe wnioski.

  Świetnie że grono LUDZI naprawdę przebudzonych i samoświadomych powiększa się…. 🙂 gratulacje Panie Krzysztofie.

  http://tagen.tv/vod/2014/12/tarasiewicz-duchy-obcy-mind-control/

  Kiara./ M. Ochman.

  1. A, tak swoją drogą to bym jeszcze zaproponowała Panu Krzysztofowi Tarasiewiczowi żeby zobaczył CO, KTO.. jest w tych reptyliańskich kostiumach. Bo samo materialne przebranie jak dla mnie to zbyt mało, ono nie może żyć, poruszać się i wykonywać niczego gdy się ktoś… coś … w nie nie ubierze/ wcieli.

   Oni bardzo się boją tej identyfikacji, starają się nigdy do niej nie dopuścić, wiem że dla pana Krzysztofa jest to możliwe, zatem…… KTO ??? Już pora na tą identyfikację.
   pora na kolejną odsłonę i zrozumienie, komu oraz dlaczego jest potrzebna LUDZKA krew i kto nie może istnieć bez zasilania energią LUDZI.

   Kiara.

   1. Kiara pisze:
    29 stycznia 2015 o 15:38

    A, tak swoją drogą to bym jeszcze zaproponowała Panu Krzysztofowi Tarasiewiczowi żeby zobaczył CO, KTO.. jest w tych reptyliańskich kostiumach. Bo samo materialne przebranie jak dla mnie to zbyt mało, ono nie może żyć, poruszać się i wykonywać niczego gdy się ktoś… coś … w nie nie ubierze/ wcieli.

    Oni bardzo się boją tej identyfikacji, starają się nigdy do niej nie dopuścić, wiem że dla pana Krzysztofa jest to możliwe, zatem…… KTO ??? Już pora na tą identyfikację.
    pora na kolejną odsłonę i zrozumienie, komu oraz dlaczego jest potrzebna LUDZKA krew i kto nie może istnieć bez zasilania energią LUDZI.
    ***********
    Kiaro, to może to pytanie zamieść na stronie tagen tv? A może Ty znasz odpowiedź? 🙂

 20. Sprawa mojej bojowej natury juz sie wyjasnila ha ha ha wiec niech nikt nie ma za zle poniewaz moje imie Kalina bardzo podobnie brzmi do kalika .Jakby ktos na mnie mowil kalinka to by tylko jakby (n) umknelo .A mowilam , ze moja misja na ziemi to jest bycie energia tam gdzie jest niebezpieczenstwo dla ludzi , wiedzialam to i bede tak robic ale na NTV to juz jest wszedzie niebezpieczenstwo w kazdej mysiej dziurze wiec musialabym sie zapisac na simierc . Wiec wracam do energii :):):)
  A to ze starych gnostycznych przekazow wedlug John lamb lash returns to the program to announce the formation of the Kalika War Party, a band of self-selected men and women volunteers whose goal is “to strike offensively against all variations of the evil and corrupt system that works against life, truth, freedom, beauty, sanity, and the spirit of mutual aid.”

  1. I znów niechcący nabroiłam. Plejadianka całą buzią 😉

   //
   Ech, mnożymy byty, odpowiadamy sami sobie na jachtach słonecznych.
   To tak dla wiadomości innych userów.
   Przypominam, że dla przejrzystości dyskusji występujemy pod jednym nickiem. Za mnożenie bytów – ban. Proszę to potraktować jako ostrzeżenie.

   Voytek – [Admin]

Comments are closed.