UFO? Oni już tu są! – 25.01.2013

Z bogatego archiwum multimedialnego Janusza Zagórskiego II część dokumentalnego zapisu prelekcji prof. Jana Pająka, która odbyła się w 1995 roku we Wrocławskim klubie „SEZAM”… Rejestracja amatorską kamerą VHS 240 linii, więc jakością HD nie powala (dla lepszego oglądania proponujemy zmniejszenie okienka do jakości 360p lub nawet 240p).

29 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 25.01.2013

 1. Od siebie dodam że za zamachem na Kennedy’ego (22/11/1963) stał L.B.Johnson (ówczesny wiceprezydent).
  A teraz kilka ciekawostek z kadencji LBJ-a (1963-1969 r.):
  02/08/1964 – „incydent w Zatoce Tońkińskiej” i rozpoczęcie wojny wietnamskiej na ogromną skalę
  21/02/1965 – zamordowanie Malcolma X
  04/04/1968 – zamordowanie Martina Luthera Kinga
  06/06/1968 – zamordowanie Roberta Kennedy’ego
  Bush jest aniołem w porównaniu do LBJ-a i stojących za nim sił…
  I jeszcze jedna ciekawostka:
  100 lat wcześniej, kiedy zastrzelono Abrahama Lincolna (15/04/1865), prezydentem został jego vice, który też nazywał się Johnson, Andrew…

 2. Pomyśleć tylko , jaki jest obecny poziom świadomości tego pana skoro to mówił tyle lat temu .Cztałem wcześniej jego stronę , dla mnie rewelacja.

 3. no właśnie- przydałaby się jakaś kontynuacja tzn. podsumowane przez p. Janusza tematu prof. Pająka.
  Tam była mowa o produkcji jakiejś „piramidy”. Rozumiem, ze nie doszla do skutku.
  W kazdym razie: byloby dobrze uslyszeć jak przez te (prawie) 20 lat udalo sie sprawy posunąć do przodu.
  Czyżby prof. Pająk zarzucił te prace na rzecz wyznawania przez siebie totalizmu?

 4. niestety opisy z jego strony „jak to doswiadczył nirwany i jest mu dobrze” troche źle rokują.
  Chyba wszedl w jakaś ślepą uliczkę :/

 5. pimir pisze:
  Pomyśleć tylko , jaki jest obecny poziom świadomości tego pana skoro to mówił tyle lat temu

  Wojtek pisze:
  opisy z jego strony „jak to doswiadczył nirwany i jest mu dobrze”. Chyba wszedl w jakaś ślepą uliczkę :/

  Pierwsza część wystąpienia dr Jana P. o próbach przebicia się ze swymi ‚praktycznymi teoriami’ do sponsorów dalszych dociekań nad jego wynalazkami, m.in.do NASA jest – jak na dzisiejszy stan wiedzy/świadomości o NWO – dość, powiedziałbym, anachroniczne, nawet naiwne. Odrzucali te „rewolucyjne” projekty o napędzie magnetycznym z wiadomej przyczyny: ONI mieli już te patenty… I miały należeć do nich… tak jest do dziś.
  Niedawno któryś z astrofizyków grzmiał w necie o 4 kat cywilizacji (Zerowa: np. ziemska, 1 kat: zdolni śmiało podróżować po własnym układzie gwiezdnym; 2: po galaktyce; 3: między galaktykami.
  Dok Jan P w zrozumiały sposób objaśnił szczegółowo i głębiej co się za tym kryje: nazwał te prędkości mową technologiczną – 20 lat wcześniej! Nieźle

  Czy to jest problem dla kogoś, że: ‚niestety opisy z jego strony „jak to doswiadczył nirwany i jest mu dobrze” troche źle rokują.’
  Możliwe że doświadczenie nirwany przez Jana P. ma związek z ostatecznym uświadomieniem sobie faktu, że TU, aby przebić mur trzeba używać tylko głowy (którą notabene ma się tylko jedną) , a niestety nie energii telekinetycznej. Skończył po prostu z uprawianiem donkiszoterii… (czekaniem na odpowiedź z NASA) Chyba go rozumiem

 6. Witam wszystkich! W moim przypadku od dłuższego czasu jest tak; najpierw wydarzenie, potem fakty i potwierdzenie od innych osób w internecie. Jeżeli ktoś regularnie ogląda programy Pana Janusza, to może pamięta moje zdjęcia pokazywane kilka miesięcy temu, a zwłaszcza zdjęcia z bocianem. Z mojejgo punktu widzenia było to wtedy załamanie wymiarów, coś na zasadzie „drzwi obrotowych” . W naszym wymiarze i w miejscu tego załamania był bocian, a z drugiej strony(drugi wymiar) był ten obiekt. Kiedy nastąpiło te załamanie, pojawił się obiekt, a bocian (jak sądzę) przedostał się na drugą stronę, do drugiego wymiaru. Po krótkim czasie obiekt znika i ponownie pojawia się bocian.
  Zdjęcia wykonywane serią co 2 sek. i widać bociana jak pokonuje odcinki drogi w tym czasie i na 7 zdjęciu zamiast bociana pojawia się obiekt i jest jeszcze na dwóch kolejnych (oczywiście też się porusza), po czym znika, a pojawia się bocian ponownie i to na środku kadru (pamiętając, że ostatnim razem przed zniknięciem był u góry kadru; kierunek lotu od dołu kadru ku górze).
  Oglądając teraz Pana Pająka i słysząc o kilku grupach zaawansowanych cywilizacjach i ich sposobie poruszania się wnioskuję, że miałem okazję sfotografowania to, o czym mówił (ruch telekinetyczny m.in.). Dziwne, że wiele rzeczy, o których myślę, czy doświadczam, odnajduję wcześniej czy później w internecie i to od osób z wielkim doświadczeniem oraz wiedzą na ten temat. Proszę zauważyć, iż te wystąpienie Pana Pająka miało miejsce tyle lat temu, a ja dopiero teraz miałem okazję go posłuchać i powiazać te sprawy ze sobą. Oczywiście wszystko to co opisałem jest widziane z mojego punktu widzenia i nikt nie musi się z tym zgadzać. Chciałem się tylko tym podzielić z Wami.
  Dziękuję za uwagę.

 7. @Adam
  takie czasy – trzeba uważać o czym się myśli 😉
  możliwe, że rzeczywiście zakończył się czas karmiczny i teraz
  nasza energia mentalno-duchowa ma o wiele większą moc sprawczą,
  zatem nie traćmy jeje na zasilane scenariuszy PAJACÓW
  tylko kreujmy pozytywne rozwiązania.
  @Rychu tam jeszcze w 0:14 masz typową fartuchową wkrętkę symbolu szachownicy,
  ja w większości illuminackich klipów, ale lać na to – kreujmy wałasne świeaty,
  niech lumpy się trują strontem w swojej linii czasowej 🙂

 8. Posłuchajcie od 0:56:20 – Pan Pająk mówi dokładnie o tym, co przekazuje Nassim Haramein – żyjemy na horyzoncie zdarzeń. Żyjemy w niesamowitych czasach…

 9. @anno Nim dla mnie to jest oczywiste że Kenediego i Kaczyńskiego załatwili ci sami ludzie.Jarosław dobrze o tym wie ,jeśli wróci do władzy, zrobi z tym porządek o jakim nam się nie śniło .To będzie zwykła zemsta za brata .Oni popełnili wielki błąd, żaden z ich interesów nie wypali ,PO skończy się w tym roku .PiS jest realną siłą na tych zbrodniarzy i ich pachołków .Alternatywa w POLSCE nigdy nie powstanie jesteśmy za słabi ,tu trzeba determinacji a nie Colonu c czyli pitolenia o dupie marynie i kręcenia się w kółko.

 10. Szybkość decyduje

  „jeśli wróci do władzy, zrobi z tym porządek o jakim nam się nie śniło .”

  To zależy, kto będzie szybszy, ale ja już widziałem tyle niewiarygodnych przeobrażeń. Postawmy „?”

 11. anno Nim Najnowsze sondaże: PiS prowadzi a gabinet zbrodniarzy pogrąża się co raz bardziej w swoich kłamstwach to nie jest wyścig a czas gra na naszą korzyść , zaczyna się PRAWDZIWA Wolna Polska ze świadomymi Ludźmi, oni o tym wiedzą, panika jest wielka ,co mądrzejsi opuszczają Rudego Szarlatana,pierwszy GOWIN, tylko patrzeć następnych skruszonych.Jeśli jest szansa musimy kreować rzeczywistość ,inaczej Gmo i chip i inne szaleństwa gebelsa.

 12. Największą zbrodnią XXI wieku u schyłku jego pierwszej dekady jest oczywiście mord na prezydencie RP L. Kaczyńskim, jego małżonki oraz 94 osobach towarzyszących, pod Smoleńskiem, dnia 10 kwietnia 2010 roku. Nieustanna krytyka, ubliżanie oraz opluwanie prezydenta RP przez Tuska, Komorowskiego, Palikota, Niesiołowskiego i innych członków PO, zniszczyła instytucje państwa i doprowadziła do zbrodni. Poseł PiS Paweł Kowal powiedział w radiowych ,,sygnałach dnia, [sierpień 2008]” , że ma wiarygodne informacje o dokumencie, w którym PO zakładała usunięcie prezydenta z urzędu. Na raport przeprowadzenia impeachmentu powoływał się również w wywiadzie radiowym śp. L.Kaczyński. Powiedział, że przygotowywał go obecny minister finansów Jacek Rostowski.

  Vincent Rostowski, obcy agent wpływu
  30/01/2013 — prawdaxlxpl
  Wyciągnął go Tusk niczym sztukmistrz królika z cylindra za uszy, choć miał do wyboru wielu uznanych także za granicą krajowych ekonomistów.
  Nikt o nim za bardzo wcześniej nie słyszał, a jego wykształcenie odpowiada polskiemu magistrowi ekonomii, mimo że niektórzy w Platformie tytułują go profesorem.
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/01/30/vincent-rostowski-obcy-agent-wplywu/

 13. Qcyp
  Bardzo dobrze nie znam Polskiej polityki ale poprzez patrzenie widze , ze jest w tym duzo prawdy co napisales na gorze ,wibracyjnie mi to pasuje . Ja troche inaczej czuje sprawy dookola niz inni najpierw czuje potem sprawdzam .

 14. „Śmierć pułkownika” *)

  Przypomnienie przez Qcypa agentury w organach oznak władzy, n.p. rządu, w Wolnej Polsce nakazuje mi wspomnieć już zapomnianą „śmierć” pułkownika, która pomimo swego wstrząsającego przesłania, została starta ze świadomości mediów propagandy systemu i od nich zależnych konsumentów w ciągu niewielu dni do nicości.

  Selekcja doniesień mediów jest pośrednio jakimś wskaźnikiem, jaka agentura steruje kadry w Wolnej Polsce.

  *) „Śmierć pułkownika” jest tytułem wiersza A. Mickiewicza o Emilii Plater, to dla tych, którzy w szkole niekoniecznie musieli się tego wiersza uczyć.

 15. Ten pan na tym drugim Dvd, ktore wyslales mowi tak”Zeby lepiej zrozumiec co sie dzisiaj musimy sie cofnac do roku 1985 ,wtedy wlasnie , a wlasnie na pewno rozpoczely sie pewne procesy , ktore znajduja kontynuacje dzisiaj, mam na mysli reakcje kadr. Kadry decyduja o wszystkim „Moze dziwnie mi sie pokojarzylo ale napisze co mi sie pokojarzylo z uzywaniem broni Mikrofalowej od 60 roku juz sie ja uzywalo w Rosji natomiast w Ameryce troche pozniej .Anglia wszystkich niewygodnych zalatwia ta broania . Uzyto jej bardzo skutecznie na ambasadzie amerykanskiej w czasie zimnej wojny w Rosji i wszyscy umarli na jakies dziwne choroby -szczegolnie rak dominawal a u dzieci bialaczka . Podobno mikrofalowa energia mozna kreowac pare schorzen i mozna sobie je wybrac jakie sie che zastosowac na danej osobie .

 16. aid
  Ja bym tych z Marsa tez nie przyjela . A wiecie dlaczego te podchody szykuja dla nas nowa planete . Zebysmy tam byli jeszcze wiekszymi niewolnikami niz tutaj . Jak zwykle podchody . Mozemy sobie teraz wyobrazic i dokomponowac cale scenario . To wogole nie jest smieszne ale ja sie simieje :)I to wogole nie jest nieprawdziwie i z tego sie nie smieje .

 17. Ludzie i Wy w to wszystko wierzycie? Przecież to bujdy wyssane z palca.
  99% filmów i ludzi występujących w nich to kiciarze – zajmijcie się rzeczami poważnymi, a nie bawicie się w te głupoty.

Comments are closed.