UFO? Oni już tu są! – 25.05.2012

– Benedykt z Jaworzna – moje dziwne doświadczenia
– Dariusz Kwiecień – nazistowskie technologie

– Krzysztof Rogala – UFO w kontekście religijnym

13 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 25.05.2012

 1. Szanowny Panie Krzysztofie!
  Naczelny Rabin Warszawy w telewizji śniadaniowej powiedział, że mają w swoich księgach zapis, iż Jezus żył, był i uzdrawiał. Uzdrowił dziecko jednego z rabinów w tamtych czasach. Po czym jest zapis tegoż rabina, że lepiej by było, aby to dziecko nie było uzdrowione.

 2. Panie Januszu, stworzył Pan wspólnie z wielkim gronem swych przyjaciół wyjątkowy program. Gratulacje za żródłowosć i całą fabułę poszczególnych odcinków oraz ciekawą \obrazową\ formę Pańskiego przekazu. Z wielkim uznaniem będę propagował i promował Pańskie programy wsród mych znajomych. Życzę Panu dużo zdrowia i pogody ducha. Z poważaniem; megażyd CRACOVIA

 3. Czyli tak jak zawsze myślałam: T-Rex zakładaj niebieską ścierkę na łuskaty łeb zanim kosmiczne LSD przestanie działać i dzieciaki zobaczą z czym mają do czynienia. Zaraz się pewno krzyk rozlegnie, że bluźnię (juuupiii…!!!!) ;-D (choć tutaj pewno mniejszy niż na łonetach pe.el. lub żaden…) ale już takie moje złośliwe choć może zbyt krótkie podsumowanie. Tylko ze względu na chroniczne uczulenie na „facetów w czerni” czy w innych ciuszkach i ich zielono-szarych, ogoniastych mocodawców. Panom boziom mówię stanowcze: NIE. Absolutowi: TAK.

 4. czy moze mi ktos dac linka o jakim filmie mowi p. Zagorski o p. Krzysztof Nogala? tez bym chciala obejrzec

 5. słuchając tej audycji punkt dla Krzysztofa bo raczej skłaniam się w ten właśnie światopogląd co w niej przedstawia i właśnie z powodu tej audycji przeglądałem archiwum ale nadal pytanie ciśnie się czy to nie figle umysłu
  ponieważ kwantowa fizyka uczy że umysły naukowców mają wpływ na prowadzone eksperymenty
  a czy to nie pranie mózgu może trzeba spytać serca a może bez może odpowie
  czekam i pozdrawiam

 6. chyba nie bluźnię tak mi się wydaje na to chwile ale zbieram informacje wciąż postanawiam poprawe a w ramach możliwości zgłasić to jeśli ABSOLUTNA JEJJEGO WIECZNOŚĆ na to pozwoli

 7. chyba poprawniej będzie JEJJEGO ABSOLUTNA WIECZNAMIŁOŚĆ
  może napisze jakiś wiersz poprawiajcie

 8. Nie bardzo chciałbym wierzyć w to co mówi pan Kwiecień, ale w lipcu 2001 roku widziałem obiekt na tle którego wystepujecie ,ten wystajacy u dołu obiektu element ,to nie jest karabin ,tylko ,z tego elementu było silne światło kierunkowe koloru jasno białego ,dawało uczucie ,że jest się obserwowanym .

 9. ścięło mnie z nóg kiedy zacząłem ogladac Pana Benedykta, ma podobne doświadczenia z psującą sie aparatura co ja .Zastanawiam sie czy ja byłem wzięty kiedys ,ale jakos nie mam jakis wspomnień czy cokolwiek ,no moze była jedna ale wziąłem to za sen … wtedy miałem paraliż całego ciała i byłem strasznie przestraszony no i widziałem istote jakkolwiek ja nazwac .Nie wiem czy warte to jest zainteresowania bo ja juz przeszedłem do porządku dziennego z dziwnymi zjawiskami,nie wspominając juz o widywaniu ufo na niebie.

 10. Przecież to co Kwiecień mów, że dwie Niemieckie organizacje jak LEBENSBORN i AHNENERBE próbowały stworzyć super żołnierza i w tym celu w obozach koncentracyjnych dokonywali jakichś praktyk genetycznych i przeszczepów na ludziach części zwierząt jest wierutną bzdurą i absurdalnym wymysłem Kwietnia. W tamtych czasach po pierwsze medycyna nie dysponowała wiedzą by czegoś takiego w ogóle dokonywać, a poza tym od czasów wojny nikt o takich niedorzecznościach poza Kwietniem nie mówi! Gdyby choć promil prawdy był w tym co mówi o tym Kwiecień to na 100% nie jedna osoba po wojnie znalazła by się oficjalnie, która by coś takiego powiedziała. Na 100% też znalazła by się nie jedna gazeta czy redakcja by to w demokratycznych już czasach prześledzić i ogłosić. Tymczasem to wszystko jest tylko kłamstwem i wymysłem Kwietnia sprytnie wplecionym w znane historyczne fakty, obliczonym na znalezienie niszy w tajemnicach III Rzeszy, którą takimi bredniami Kwiecień z rozmysłem wypełnia. I w dodatku wie, że nikt mu tego nie udowodni, że zmyśla i kłamie. Każdy może jak Kwiecień powiedzieć, że ma te informacje od jakichś starców, którzy jeszcze żyją, a przeżyli wojnę.

Comments are closed.